05/06
2015
za
150 toÄ?k
Prihranim do
50 %!
Spoštovani, pred vami je nova knjižica ugodnosti za maj in junij, vse bone pa lahko unovčite do 15. julija 2015. V njej najdete številne izdelke nege telesa, sončne kozmetike, nege las, damske higiene, ustne higiene, prehrane in gospodinjstva, ki jih lahko kupite s 50% popustom. Ne pozabite spremljati tudi vseh ostalih ugodnosti, ki vam jih ponuja dm active beauty svet ugodnosti! Veselo nakupovanje vam želimo, Vaš dm
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Deborah* 7 days long ali gel effect lak za nohte
2
redna cena: 5,39 €
69 €
Prihranite 2,70 €
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Nivea pena za čiščenje obraza za suho do občutljivo ali normalno do mešano kožo 150 ml redna cena: 5,69 €
2
84 €
1,90 € za 100 ml Prihranite 2,85 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Somatoline Cosmetic tretma za vitkejšo postavo menopavza 150 ml redna cena: 33,99 €
16
99 €
11,33 € za 100 ml Prihranite 17 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Sebamed dezodorant s kroglico 50 ml, več vrst redna cena: 4,99 €
2
49 €
4,98 € za 100 ml Prihranite 2,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Dove
kremni gel za prhanje
250 ml, več vrst redna cena: 2,49 €
24
1
0,50 € za 100 ml
€
Prihranite 1,25 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Axe
gel za prhanje
250 ml, več vrst redna cena: 2,39 €
19
1
0,48 € za 100 ml
€
Prihranite 1,20 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
unterweger gel za žile na nogah iz izvlečka kostanja 100 ml redna cena: 6,79 €
3
39 €
3,39 € za 100 ml Prihranite 3,40 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup gelov za prhanje. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Hawaiian Tropic olje za intenzivno zagorelost z vonjem kokosa ZF 6 200 ml redna cena: 10,99 €
5
49 €
2,75 € za 100 ml Prihranite 5,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Nivea Sun protect & refresh sprej za zaščito pred soncem ZF 30 200 ml redna cena: 10,99 €
5
49 €
2,75 € za 100 ml Prihranite 5,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Weleda
šampon za lase
190 ml, dve vrsti redna cena: 10,49 €
24
5
2,76 € za 100 ml
€
Prihranite 5,25 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup naravnih izdelkov za nego las blagovne znamke Sante. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup damskih vložkov blagovne znamke always Platinum. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % LifeStyles
preservativi
12 kosov, več vrst redna cena: 6,79 €
3
39
0,19 € za kos
€
Prihranite 3,40 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Himalaya Organique zobna krema nim in granatno jabolko 113 ml redna cena: 6,99 €
3
49 €
3,09 € za 100 ml Prihranite 3,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na zobne ščetke za odrasle in otroke blagovne znamke Signal. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na ustne vode. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Sun & Seed
murve
200 g redna cena: 6,89 €
3
44
1,72 € za 100 g
€
Prihranite 3,45 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na hladne napitke. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
Ariel
–50 %
kapsule za pranje perila za 15 pranj, več vrst redna cena: 6,99 €
3
49 €
2,33 € za 10 pranj Prihranite 3,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
Somat
–50 %
kapsule za strojno pomivanje posode ali Gold ali All in 1 tablete za strojno pomivanje posode 40 kapsul ali 44 ali 56 tablet redna cena: 14,29 €
7
14 €
1,79 € ali 1,29 € ali 1,63 € za 10 kosov Prihranite 7,15 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
Moj bon s popustom
–50 %
Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke Durgol. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–50 %
Frosch Oase Magnum osvežilec prostora Icy Orange 180 ml redna cena: 9,99 €
4
99 €
2,78 € za 100 ml Prihranite 5 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 5. 2015 do 15. 7. 2015.
–15 % Moj bon s popustom S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 15 % popusta. Prihranite 15 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
Bon ni unovčljiv z ostalimi popusti. Bon ni zamenljiv za gotovino. Popust velja za enkraten nakup. Nakup ob unovčenju bona je omejen na največ 200 €, to pomeni, da je najvišji možen popust 30 €. Popust velja za nakup količine izdelkov za potrebe gospodinjstva. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datume veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Povejte naprej! Najboljše nasvete dobimo od prijateljev. Seznanite svoje sorodnike, znance in prijatelje o raznoliki ponudbi dm active beauty sveta ugodnosti in skupaj uživajte v svetu lepote in dobrega počutja. Veselimo se novih članov! Podrobnejše informacije najdete v vsaki dm poslovalnici ali na www.dm-drogeriemarkt.si.
MA J/JUNIJ 2015