Skip to main content

Tedi katalog

Page 1

Velja od 30.11.2015

Miza

Ø pribl. 38 x 55 cm, iz lesa, različnih barv,

po

32,50 €

Stoječa svetilka

z lesenim stojalom in stikalom za vklop in izklop, pribl. 35 x 68 cm, 230 V ~ 50 Hz, 40 W, E27, različnih barv,

po S snemljivim plad­ njem in predalom

Božične kroglice

60 kosov, iz plastike, različnih barv,

60 kroglic = 5,55 Euro

za zavitek

5,55 €

32,50 €

in eleganca Žar Raclette

z 8 ponvicami, žar plošča iz naravnega kamna in z izoliranimi ročaji, 230 V ~ 50 Hz, 1200 W,

po

22,50 €


Palični mešalnik

z rezili iz legiranega jekla, zaščito proti brizganju in snemljivim ročajem, 2 hitrostnima stopnjama, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 500 W,

po

17€

Ročni mešalnik

s skledo za mešanje iz legiranega jekla in metlicama za mešanje in gnetenje iz legiranega jekla, 5 hitrostnimi stopnjami in turbo stopnjo, 230 V ~ 50 Hz, 300 W,

po

32,50 €

Parni likalnik

s funkcijo izpusta pare in škropljenja, z likalno ploščo iz keramike, za 360° vrtljivi kabel in regulacijo temperature, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 2200 W,

po

17 €

Opekač kruha z dvema utoroma

z grelno rešetko, pladnjem za drobtine, nastavljivo stopnjo zapečenosti in funkcijo stop, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 750 W,

po

17 €

Kuhinjski pripomočki

Električni aparati ve dno modernega vide za

po privlačnih cena

h

Stekleni grelnik za vodo s samodejnim in ročnim izklopom, 1,7 l, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 2000 W,

po

27,50 €

Grelnik za vodo

s samodejnim izklopom, 1,7 l, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 1850 – 2200 W,

Ročni mešalnik

s skledo za mešanje iz legiranega jekla in 2 metlicama za mešanje in gnetenje, 5 hitrostnimi stopnjami in turbo stopnjo, 230 V ~ 50 Hz, 300 W,

po

19 €

Friteza

z regulatorjem temperature in zaščito pred pregrevanjem, iz legiranega jekla, 3 l, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 2000 W,

po

27,50 €

po

10 €

Grelnik za vodo

s samodejnim in ročnim izklopom, legirano jeklo 1,7 l, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 2000 W,

po

17 €

Kuhalnik za jajca

s samodejnim varnostnim izklopom, merilno posodo in nosilcem za jajca, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 360 W,

po

10 €

Digitalna kuhinjska tehtnica

z LCD zaslonom in površino za tehtanje iz legiranega jekla, merilno posodo do 5 kg, na baterije,

po

9 €


Ročna ura

Uhani

z okrasnimi kamenčki, iz silikona, različnih barv,

po

Mizica za ličenje

različnih izvedb,

pribl. 65 x 36 x 127 cm, iz lesa,

za par

po

1,75 €

5,55 €

Šminka

različnih barv,

Kozmetična torbica

Verižica

pribl. 23,5 x 15 cm, 100 % poliuretan,

po

različnih izvedb,

3,50 €

1€

Lak za nohte

12 ml, različnih barv,

po

1€

Konturna ličila

za oblikovanje kontur obraza, 3 x 4,5 g,

za komplet

3,50 €

po

2,30 €

Bandeau

Paleta senčil za veke

velikost S/M ali L/XL, 90 % poliamid, 10 % elastan, različnih izvedb,

po

po

72,50 €

12 x 1,5 g,

3,50 €

po

3,50 €

Trepalnice iz pravih dlačic z lepilom za trepalnice,

za komplet

3,50 €

Bandeau top

velikost S/M ali L/XL, 90 % poliamid, 10 % elastan,

po

4,50 €

Ročni nakit

zapestnica z okrasnimi kamenčki in prstan,

po

3,50 €

Kovček za ličila 20-delni,

za komplet

12 € Kozmetični kovček

s ključavnico, pribl. 21 x 21 x 27 cm, iz aluminija, različnih barv,

po

27,50 €


Okrasna veriga

pribl. 11 x 150 cm, prevlečen karton,

po

6 slamic, 6 piščalk za zabavo, 6 klobukov, 6 kozarcev, 6 krožnikov, 2 zračni kači, 30 koktajl zobotrebcev, 2 spiralasti okrasni verigi, 2 verigi iz folije in konfeti,

za komplet

5,55 € Za 6 oseb

Očala za zabavo

za zavitek

po

4 kosi v zavitku, različnih barv,

1€

Klobuk za zabavo

različnih barv,

s pritrditvijo na zaponko, različnih izvedb,

1€

po

3,50 €

4 kosi v zavitku

Ameriški čips

125 g; 100 g = 0,80 €,

po

1€

Čebulni obročki 100 g,

po

1€

Energijska pijača

250 ml; 1000 ml = 2,40 €,

po

0,60 €

Lonček

Kozarci za penino

100 kosov v zavitku, 0,2 l, iz plastike, različnih barv,

za zavitek

20 kosov v zavitku, 0,1 l, iz plastike, različnih barv,

za zavitek

100 kosov

1€

Konfeti

15 g; 100 g = 6,67 €, različnih izvedb,

za zavitek

1€

Zabavna pokalica XXL s konfeti, primerno za mladino,

po

2,30 €

z veznimi elementi, 50 kosov, različnih barv,

4,50 €

Kozarci za žganje

30 kosov v zavitku, 2 cl, iz plastike, različnih barv,

za zavitek

3,50 €

Pregibne svetlobne paličice

za zavitek

20 kosov

Zaradi vsebnosti kofeina ni primerno za otroke

Komplet za zabavo

1€

Obroč za lase

1€

30 kosov

Pregibne svetlobne paličice z veznimi elementi, 10 kosov, različnih barv,

za zavitek

1€


Krona

s čopom las,

za komplet

Za male princeske

Nogavice

2 para v zavitku, velikost 23 – 34, 95 % poliester, 5 % elastan, različnih motivov,

za zavitek

4,50 €

Skodelica za müsli

500 ml, iz porcelana, različnih vzorcev,

po

3,50 €

2,30 €

Kapa in rokavice

kapa 100 % poliakril, rokavice 95 % poliakril, 3 % poliester, 2 % elastan,

Piškoti

s koščki čokolade, 150 g; 100 g = 1,53 €, različni motivi posod,

po

2,30 €

5,55 €

Blazina po

5,55 € Copati

velikost 22/23 – 28/29, 100 % poliester,

za par

5,55 €

Otroški parfum 30 ml; 100 ml = 15 €,

po

4,50 €

za komplet

9€

po

14 €

Čajni servis

Komplet bobnov

za komplet

za komplet

4,50 €

12 €

10-delni, iz porcelana,

5-delni, pribl. 28 x 25 x 12 cm,

s 5 figuricami in 7 kosi pohištva, pribl. 36 x 71 cm, karton,

z vonjem jabolka, 4,8 g,

po

2,30 €

po Za sestavljanje

5,55 €

Komplet za friziranje

s pisalom in 2 magnetoma, pribl. 35 x 47 cm,

Grad

Termo legice

s pripomočkom za oblikovanje las, perlicami in glavnikom,

Čarobna risalna tablica

Balzam za ustnice

velikost 92/98 – 128/134, 95 % poliester, 5 % elastan,

po

po

3,50 €

za komplet

pribl. 35 x 35 cm, 100 % poliester,

Skodelica

300 ml, iz porcelana, različnih vzorcev,

Milo za roke

250 ml; 1000 ml = 9,20 €,

po

2,30 €

Darilni komplet

zapestnica, prstan in parfum za otroke, 30 ml,

za komplet

5,55 €

17 €


o o o o k a T je

Plišasti medvedek

z majhnim medvedkom, pribl. 130 cm, 100 % poliester,

po

42,50 €

Plišasti medvedek

Zimski medvedek

pribl. 34 cm, 100 % poliester, različnih barv,

po

z vrečo, ki jo lahko napolnite, pribl. 22 cm, 100 % poliester,

12 €

po

5,55 €

! k e h me Tvoji

Plišasti psiček

pribl. 100 cm, 100 % poliester, različnih barv,

po

22,50 €

mehki prijatelji Hov Hov


Blazina

pribl. 40 x 40 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po

4,50 €

Nalepka za svetlobno stikalo

Komplet za pisalno mizo

za poslikavo

različnih izvedb,

po

3,50 € Sveti v temi

s stolčkom in zložljivo mizno ploščo, za sestavljanje in poslikavo, miza pribl. 20 x 70 x 58 cm, karton,

za komplet

12 €

Preproga

pribl. 95 x 70 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po

14 €

PISANA

zabavna igra

Mizica in stolčka

za sestavljanje in poslikavo, miza z 2 stolčkoma, miza pribl. 58 x 58 x 44 cm, karton,

za poslikavo

Mizica

za komplet

pribl. 38 x 38 x 40 cm, iz lesa,

po 12 €

TEDi – že več kot 1400 poslovalnic v Evropi!

Poiščite najbližjo trgovino in se prijavite na spletne novičke TEDi na strani www.tedi.com

Ponudba velja za izdelke iz zaloge in do odprodaje. Nakup samo v običajnih prodajnih količinah. Pridržujemo si pravico do napak. Barvna odstopanja so pogojena s tiskom. Dekoracija pri oglaševanih izdelkih ni vključena v ceni. P06 15/16 Si

12 €


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tedi katalog by Vsikatalogi.si - Issuu