Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametni nakup 2.-8. junija 2022

Pametni nakup

OMEJENA KOLIČINA

10,99 OGRSKA SALAMA 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

-20

%

3,79 / 4,79

ČOKOLADNE PRALINE 1 kg

3,99

DETERGENT ZA PERILO SUPERBIANCO 5l

za l 0,80 €

0,064 €

Obiščite najbližjo trgovino!


2.-8. junija 2022

OMEJENA KOLIČINA

2,59

ŠAMPINJONI, REZANI 1,2 kg

za kg 2,16 €

OMEJENA KOLIČINA

1,89

SLADOLEDNE LUČKE BIG CIOC Z MANDLJI, 6 KOSOV 510 g

za kg 3,71 €

-25

%

OMEJENA KOLIČINA

2,69

1,79 / 2,39

TIROLSKA KLOBASA

PIŠČANČJA POSEBNA

800 g

za kg 3,37 €

1 kg

glutena ojačevalcev arome soje

OMEJENA KOLIČINA

2,69

DIMLJENA PANCETA V KOCKAH 2 x 250 g

za kg 5,38 €

OMEJENA KOLIČINA

0,89

RIKOTA 450 g

za kg 1,98 €

OMEJENA KOLIČINA

2,79

BRIE

500 g

za kg 5,58 €

OMEJENA KOLIČINA

2,99 RIBANA MOCARELA 500 g

za kg 5,98 €

-23

%

0,99 /

OMEJENA KOLIČINA

1,79 za kos

REZINE MILK SNACK, KAKAV/MED 10 x 28 g

za kg 6,40 €

-15

%

1,59 / 1,89

POLNOMASTNI JOGURT, JAGODA 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

3,79

1,29

KROMPIRJEVI NJOKI 1 kg

Prava italijanska kakovost

MLEKO, POLPOSNETO 6x1l

za l 0,64 €


2.-8. junija 2022 OMEJENA KOLIČINA

1,39

SMETANA ZA KUHANJE 3 x 200 ml za l 2,32 €

-20

%

OMEJENA KOLIČINA

1,59 /

1,69

ZELENJAVNI DODATEK JEDEM

530 g

1,99

ARTIČOKE S ČESNOM IN PETERŠILJEM, V OLJU

1 kg

OMEJENA KOLIČINA

0,99

1,69

200 g

za kg 4,95 €

2,29

BELI FIŽOL CANNELLINI 6 x 400 g

za kg 0,96 €

za kg 3,19 €

OMEJENA KOLIČINA

ČIPS Z OKUSOM PAPRIKE

OMEJENA KOLIČINA

POLNOZRNATI KEKSI FROLLINI 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

1,69

KEKSI NOVELLINI Z MLEKOM IN MEDOM 700 g

za kg 2,42 €

Samo

soncnicno olje

OMEJENA KOLIČINA

2,99

OMEJENA KOLIČINA

KEKSI NOCCIOBISK 500 g

za kg 5,98 €

2022

IZBIRA KUPCEV

ODLIČNOST ZA

2,39 KEKSI FROLLINI S ČOKOLADNIM POLNILOM 600 g

za kg 3,99 €

OMEJENA KOLIČINA

2,19

KEKSI FROLLINI S KAKAVOM IN LEŠNIKI 1 kg

www.eurospin.si Pametni nakup


2.-8. junija 2022

-16

-20

%

%

4,19 /

OMEJENA KOLIČINA

2,39

2,55 /

4,99

3,19

KAVA V ZRNJU

KREMNI LEŠNIKOV NAMAZ S KOŠČKI KEKSOV 350 g

za kg 6,83 €

OMEJENA KOLIČINA

2,19

VITAMINSKI NAPITEK, POMARANČA

1 kg

1 kg

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

4,99

1,49 ČOKOLADNA TORTA S KOKOSOM

MEŠANE MINI ČOKOLADICE 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

3,99

250 g

za kg 5,96 €

za kos

OMEJENA KOLIČINA

2,49

SADNI MEHKI BONBONI 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,45

0,59

PIJAČA COLA/ LIMONADA, V PLOČEVINKI

1,75 l

za kos

6 x 330 ml

PIJAČA COLA

za l 0,34 €

za l 0,74 €

Prava italijanska kakovost

SIRUP BEZEG/ POMARANČA 3l

za l 1,33 €

KOSMIČI MULTI GRAIN 750 g

za kg 2,92 €


2.-8. junija 2022

0,99 /

NEKTAR, GOZDNI SADEŽI/HRUŠKA/ MULTIVITAMIN 2l

za l 0,50 €

1,39

za kos

OMEJENA KOLIČINA

5,29

-20%

-16

%

4,99 /

TABLETE ZA POMIVALNI STROJ VSE V 1, 100 KOSOV

1,59 / za kos

1,99

PIVO LAGER 4,8 VOL. % 8 x 500 ml za l 1,33 €

1,79

MEHČALEC Z VONJEM JASMINA 5l

za l 0,36 €

3,99 / za kos

za l 0,80 €

2l

za l 0,80 €

9,99

1,99

5l

4,79

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

BELO NAMIZNO VINO LE BRICOLE

TEKOČE MILO, PONOVNO POLNJENJE, VEČ VRST

5,99

OMEJENA KOLIČINA

-16

%

OTROŠKE PLENICE, 15-30 KG, 48 KOSOV

NEŽNO BELILO, DIŠEČE 4l

za l 0,50 €

OMEJENA KOLIČINA

3,39

ZOBNE PALČKE ZA PSE, 28 KOSOV

OMEJENA KOLIČINA

5,49

TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 12 ROL, 600 LISTIČEV

OMEJENA KOLIČINA

PAPIRNATE BRISAČE, 3-SLOJNE, 8 ROL

OMEJENA KOLIČINA

BATERIJE AA/ AAA, 20 KOSOV

3,99

3,99

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-28

%

za kos

720 g

za kg 4,71 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Zamrznjeni izdelki -20

-20

%

-20

%

2,39 /

1,35 /

POMFRI

ZELENI STROČJI FIŽOL

%

3,19 /

1,69

2,99

3 kg

za kg 0,80 €

2.-8. junija 2022 PANIRANE RIBJE PALČKE, 30 KOSOV 900 g

za kg 3,55 €

3,99

-20

%

2,79 /

PICA MAXI S ŠUNKO IN GOBAMI 630 g

za kg 4,43 € 24-urno vzhajanje testa

3,49

Iz kruSne peCi

1 kg

Samo

soncnicno olje

-20

%

2,39 /

KROMPIRJEVI SVALJKI 1 kg

2,99

-21

%

2,99 / 3,79

-21%

3,59 /

PIŠČANEC 1,3 kg

za kg 2,77 €

-24

2,25 /

1,49 /

SLADOLED V BANJICI, JOGURT IN GOZDNI SADEŽI 500 g

za kg 2,98 €

1,89

4,59

%

-21%

MORTADELA 700 g

za kg 3,22 €

-24%

2,25 / 2,99

2,99

BARJENE KLOBASE

PRŠUT, REZINE

1 kg

300 g

za kg 9,97 € brez glutena

BREZ

GLUTENA, MLEKA IN MLEČNIH IZDELKOV

za kg 4,73 €

-10

%

10,39 / popust pri blagajni

11,59

GRANA PADANO DOP, PAKIRAN za kg

-19

%

0,85 / 1,05

MINI MOCARELE 150 g

za kg 5,67 € SIGNATIO

N

DE

OF

ORIGI N

OTECTED PR

2,39

400 g

•

1,89 /

ŠUNKA V OVITKU

•

-20

%

Prava italijanska kakovost

-18

%

0,45 / za kos

0,55

KREMNA JUHA, BROKOLI IN CVETAČA/ŠPARGLJI 60 g

za kg 7,50 €


Pametni nakup -25

%

2,69 /

2.-8. junija 2022

-22

-20

%

TUNINA V OLJČNEM OLJU

%

0,69 /

4 x 80 g

za kg 8,41 €

3,59

0,79 /

0,89

BISKVIT S FIGOVIM NADEVOM 254 g

za kg 3,12 €

0,99

PIADINA, 4 KOSI 300 g

za kg 2,30 €

-22

-21

%

%

1,55 /

2,19 /

PRAŽENI ARAŠIDI V LUPINI

BONBONI GRAN MIX, RAZLIČNI OKUSI

1,99

2,79

500 g

-24

%

1,05 /

1,99 / za kos

2,99

za kos

PRT IZ CELULOZE

KOPEL, VEČ VRST 750 ml

za l 1,40 €

1,39

7 x 1,2 m

1 kg

za kg 3,10 €

-25

%

2,35 /

ODSTRANJEVALEC MADEŽEV 1 kg

3,15

-21%

1,49 / 1,89

RAZMAŠČEVALEC V GELU, VONJ LIMONE, KONCENTRAT 1,5 l

za l 1,00 €

-26%

1,09 / za kos

-33

%

1,49

OSVEŽILEC PROSTORA, GEL PERLE, VEČ VRST 110 g

za kg 9,91 €

-24%

-25

%

0,29 / za kos

0,39

HRANA ZA PSE, GOVEDINA/ PIŠČANEC IN PURAN 415 g

za kg 0,70 €

1,35 / 1,79

KRPE ZA TLA, 12 KOSOV

www.eurospin.si Pametni nakup


Sveži kruh

-23

%

0,99 / za kos

-20

%

0,55 / za kos

-20

0,79 / 0,99

500 g

za kg 1,98 €

-27

%

0,21 / za kos

0,69

%

za kos

za kg 7,75 €

POLBELI HLEBEC, POLOVICA, REZAN

1,29

DONUT POLNJEN PREMIUM, VEČ OKUSOV 71 g

2.-8. junija 2022

BOBOLI 400 g

za kg 1,98 €

PLETENKA Z MAKOM 80 g

za kg 2,63 €

0,29

-18

%

0,89 /

LEPINJI

2 x 160 g

za kg 2,78 €

1,09

Prava italijanska kakovost


Sadje in zelenjava

1,49 za kg

PARADIŽNIK V GROZDU

2,49 za kg

MARELICE

Sveže meso

5,69 / za kg

6,99

0,99 za kg

KUMARE

1,49 za kg

MELONA

Cene veljajo samo za mesnice

4,79 / za kg

SVINJSKI VRAT S KOSTJO

4,99 /

1,99 /

6,69

PIŠČANČJA BEDRA BREZ KOSTI IN KOŽE

za kos

2.-8. junija 2022

5,99

MLADA GOVEJA REBRA/PRSA

za kg

2.-8. junija 2022

2,69

PIŠČANČJI MEDALJONI S SIROM 500 g

za kg 3,98 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Ne spreglej! Neverjetna PONUDBA

od 2. junija 2022 79,99

59,99

Mere ogrodja: 250 x 111 x 104 cm, mere gugalne mreže: 280 x 100 cm, nosilnost: 150 kg.

Jekleno barvano ogrodje, sedalo iz tekstilena z blazino za glavo, mere: 160 x 65 x 112 cm. Nosilnost: 100 kg.

GUGALNA MREŽA NA KONSTRUKCIJI*

99,99

ZLOŽLJIV STOL*

Omejena količina!

59,99

ŽAR NA OGLJE*

Rešetka Ø 34,5 cm, mere: Ø 38 cm, višina 20 cm, s torbo za prenašanje.

KOMPLET ZLOŽLJIVE MIZE IN 2 STOLOV*

Železno ogrodje, sedalo in naslonjalo stola iz tekstilena, mere stolov: 45 x 58 x 81 cm, mere mize: 60 x 60 x 70 cm, nosilnost stola: 100 kg, nosilnost mize: 20 kg.

UMETNA TRAVA*

Pralna, preprosta za polaganje, idealna za balkone, za zunanjo talno oblogo, vhode, prehode in kot obloga pred bazeni. Mere: 1 x 4 m, višina 8 mm.

3,99 za kos

6,99

9,99

PLASTIČNA VEČNAMENSKA MREŽA*

Z ojačanim robom, barva: zelena ali srebrna, mere: 1 x 5 m, idealna za ograje, balkone, terase ali ograde.

5,99

KOVINSKI CVETLIČNI LONEC S KAVLJEM*

Barva: bela, zelena ali siva, mere: Ø 14 cm, višina: 10 cm, dolžina kavlja: 12,5 cm.

za kos

1,99 za kos

29,99

DRON RADIOFLY SPACE CHALLENGER*

Diagonalni kvadkopter 32 cm, 8 različnih funkcij, radijsko vodenje, žiroskop s 6 osmi, funkcija lebdenja, rotacija 360 °, asistiran vzlet in pristanek, z LED lučmi, 3 hitrosti, polnjenje USB, 8 zamenljivih propelerjev, polnjenje baterije Li-Poly 3,7 V 300 mAh prek USB.

Barva: bela ali črna, mere: 120 x 240 cm, z 20 magneti.

KOVINSKI CVETLIČNI LONEC Z ROČAJI* Mere: 31 x 15 x 14 cm.

CVETLIČNI LONEC*

14,99

Radijsko vodeno.

KOMARNIK ZA OKNA*

Barva: bela ali črna, mere: 2 kosa 150 x 180 cm, s priloženim trakom za namestitev.

4,99 ELEKTRIČNI LOPAR ZA LOVLJENJE MRČESA*

Različne barve.

Z nalepko za napis ali označevanje. Mere: Ø 11,5 cm, višina: 10,5 cm.

VOZILO MONSTER TRUCKS HOT WHEELS*

2,99

8,99 KOCKE LEGO*

Različni modeli: Miles Morales Techno Trike Spiderman, Iron Man, Črni panter, Microfighter Razor Crest™, Anino grajsko dvorišče, Elsino grajsko dvorišče.

Pametni nakup

14,99 PASJI SALON IN KOVČEK 2 V 1*

Priloženi kužek in številni dodatki, mere salona: 39,5 x 40 x 21,5 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

24,99

KOMARNIK ZA VRATA Z MAGNETNIM ZAPIRANJEM*


Ne spreglej! 19,99 UNIČEVALEC PLEVELA*

49,99

od 2. junija 2022

Neverjetna PONUDBA

SAMODEJNI NAVIJALNIK CEVI, 15 M*

S kovinskim nosilcem.

39,99 Omejena količina!

nastavljiva temperatura: I 60 °C – II 650 °C, ustvari toplotni udar z več kot 600 °C, s katerim dokončno uniči celice plevela. Moč: 2000 W.

KOSILNICA NA NITKO* Premer reza: 300 mm, nastavljiva glava z možnostjo nastavitve v pet položajev, teleskopska palica, dolžina nitke: 6 m. Moč: 550 W.

9,99 za komplet KOMPLET 3 OBREZOVALNIH GLAV Z NITKO*

9,99

RAZTEGLJIVA CEV ZA NAMAKANJE* Dolžina 7,5 m, z dodatki: 2 priključka, priključek za pipo in pršilnik.

14,99

VEČFUNKCIJSKI VRTNI STOLČEK*

19,99

S praktičnim prostorom za orodje, z mehko blazino, mere: 56 x 27,5 x 37 cm.

CEV ZA NAMAKANJE, 25 M* Premer 3/4".

2,99

Premer nitke: 1,6 mm, dolžina nitke: 6 m.

1,99

ZALIVALKA NAU, 2 L* Različne barve.

za kos

4,99

za kos

2,49 za kos

PROŽNO VEDRO, 27 L*

OZKA/ŠIROKA LOPATICA ZA SAJENJE IN PRESAJANJE*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

LESENO CVETLIČNO KORITO*

44,99

Različne barve.

1,99

VRTNARSKE ROKAVICE TOMMI* Mere: 7/S ali 8/M.

Barva: zelena, svetlo modra ali roza.

29,99

PRŠILKA NAU, 785 ML*

LESENA DELOVNA MIZA*

Z laminirano kovinsko površino, mere: 70 x 41 x 90 cm, nosilnost mizne plošče: 50 kg, police: 10 kg.

Z mrežo, mere: 45 x 30 x 120 cm, mere korita: 45 x 30 x 26 cm.

1,99

CVETLIČNI LONEC Ø 20 CM FIRENZE S PODSTAVKOM*

2,99

CVETLIČNI LONEC Ø 30 CM FIRENZE S PODSTAVKOM*

4,49

CVETLIČNI LONEC Ø 40 CM FIRENZE S PODSTAVKOM*

www.eurospin.si Pametni nakup


3.-4. junija 2022

0,60 za kg

RUMENI KROMPIR, PAKIRAN 10 kg

za kos 5,99 €

OMEJENA KOLIČINA

2,99 KORNETI S SMETANO, 12 KOSOV 900 g

za kg 3,33 €

Neverjetna PONUDBA

OMEJENA KOLIČINA

3,49 TEMNA ČOKOLADA 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

7,49

PAPIRNATE BRISAČE MAXI BOB, 2 ROLI

od 3. junija 2022

Omejena količina!

Neverjetna PONUDBA Omejena količina!

199,99

12,99

27,5-PALČNO KOLO MTB *

ELEKTRIČNI LOVILNIK MRČESA*

Jekleni okvir, vilice z blažilniki, menjalnik Shimano TY300 21V, prednji mehanski disk in zadnje aluminijaste zavore V-Brake, barva: črna in rdeča ali črna in rumena.

Učinkovit proti vsem vrstam letečih žuželk, osvetljena cev v obliki črke U, moč: 11 W.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.

Pametni nakup

! n e c h i r o Vikend n


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu