Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametni nakup 26. maja-1. junija 2022

-21

%

Pametni nakup

-20%

1,45 /

JAJCA IZ HLEVSKE REJE, VELIKOST L, 10 KOSOV

1,85

3,99 / 4,99

KRANJSKA KLOBASA

-20%

460 g

za kg 8,68 €

0,79 / 0,99

NEKTAR, JAGODA IN JABOLKO 1l

SUPER KONEC MESECA ZA UPOKOJENCE

BREZPLAČNO

TOREK, 31. 05. 2022

Marsejsko milo za pranje perila, 2 x 250 g + krpa za prah, 6 kosov

Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

Obiščite najbližjo trgovino!


Naj tudi pri vas zadiši po domačem -17

%

1,19 /

-20%

SKUTNI ŠTRUKLJI 400 g

za kg 2,98 €

-10%

4,59 /

2,95 /

PREKAJENA ŠUNKA BREZ KOSTI

PIZZA ŠUNKA

popust pri blagajni

1,45

popust pri blagajni

5,79

3,29

za kg

za kg

-20

%

2,39 / 2,99

ČAJNA KLOBASA 420 g

-23%

-18

%

2,29 /

1,29 /

3,09 /

2,99

1,59

TIROLSKA KLOBASA

PIŠČANČJE PRSI V OVITKU

za kg 3,23 €

za kg 5,73 €

400 g

za kg 5,70 €

-16%

3,69

GOVEJA POLSUHA SALAMA

400 g

600 g

za kg 5,15 €

glutena ojačevalcev arome soje

-21%

0,59 / 0,75

PURANJE HRENOVKE 200 g

za kg 2,95 €

-20%

1,59 / 1,99

DOMAČI ŽELODEC, REZINE 100 g

za kg 15,90 €

-18%

2,99 / 3,69

DOMAČI OCVIRKI 300 g

za kg 9,97 €


26. maja1. junija 2022

-15%

-16

%

1,49 /

1,09 / 1,29

ALPSKI BELI SIR za kg 3,32 €

-9%

0,19 / 180 g

za kg 1,06 €

-15%

0,77

za kg 3,64 €

NAVADNI JOGURT Z 1,3 % M. M.

1,79

0,65 /

300 g

0,21

450 g

-15%

FRANCOSKA SOLATA

-20%

1,35 /

0,55 /

TEKOČI JOGURT GOZDNI SADEŽI Z 1,1 % M. M.

480 g

1,59

1 kg

0,69

KEFIR za kg 1,15 €

KISLA SMETANA Z 12 % M. M. 400 g

za kg 1,63 €

-18%

0,45 / 0,55

VINSKI KIS 1l

-23%

0,45 / 0,59

INSTANT POLENTA 500 g

za kg 0,90 €

-20%

0,55 / 0,69

MESNI NAREZEK 150 g

za kg 3,67 €


26. maja-1. junija 2022

Naj tudi pri vas zadiši po domačem -13%

0,39 / 0,45

KOKOŠJA PAŠTETA 100 g

za kg 3,90 €

-20%

1,59 /

-15%

1,85 /

1,99

LINŠKI KEKSI

2,19

400 g

MEŠANICA PRAŽENE MLETE KAVE

za kg 3,98 €

500 g

za kg 3,70 €

-23%

0,45 /

-22%

1,85 /

0,59

-16

%

0,49 /

2,39

OREHOVI ROGLJIČKI 400 g

za kg 4,63 €

IZOTONIČNI NAPITEK, LIMONA IN GRENIVKA 500 ml

za l 0,90 €

0,59

JABOLČNA PIJAČA za l 0,33 €

-24%

0,75 / 0,99

ŠUMEČI BONBONI, JABOLKO 200 g

za kg 3,75 €

-20%

-21%

2,19 / 2,79

CVIČEK 1l

3,19 / 3,99

REFOŠK 750 ml

za l 4,26 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

1,5 l


Zamrznjeni izdelki -25%

26. maja-1. junija 2022

-23%

0,89 /

-22%

3,49 /

1,19

1,69 /

4,59

POMFRI 1 kg

2,19

REPKI TROPSKIH KOZIC, OČIŠČENI

MEŠANICA MORSKIH SADEŽEV ZA RIŽOTO

za kg 14,55 €

za kg 5,64 €

300 g

240 g Samo

soncnicno olje

-10

%

3,49 /

PICA MARGERITA, 3 KOSI 960 g

za kg 3,64 €

3,89

-20

%

1,59 /

PANIRANI MESNI IZDELEK S PIŠČANČJIM MESOM, 3 KOSI 280 g

za kg 5,68 €

1,99

-28

%

0,99 /

SLADOLED V BANJICI, STRAČATELA 500 g

za kg 1,98 €

-14

%

1,45 /

KORNETI S SMETANO, 6 KOSOV 450 g

za kg 3,23 €

1,69

1,39

Iz kruSne peCi 24-urno vzhajanje testa

-24

-20

%

%

2,25 /

7,99 / popust pri blagajni

2,99

TRDI ZORJENI SIR za kg

9,99

MORTADELA Z OLIVAMI

-15

%

2,25 /

MASCARPONE 500 g

za kg 4,50 €

2,65

-30

%

0,59 /

SVEŽE LISTNATO TESTO 265 g

za kg 2,23 €

0,85

700 g

za kg 3,22 €

-20%

0,39 / za kos

0,49

GOVEJA/ ZELENJAVNA JUHA Z REZANCI 65 g

za kg 6,00 €

-24%

0,75 / 0,99

-18%

1,35 /

VELIKE OLIVE, BREZ KOŠČIC 560 g

za kg 2,42 €

1,65

PARADIŽNIKOVA MEZGA 700 g

za kg 1,08 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup

-26

%

1,59 / za kos

26. maja-1. junija 2022

-23%

0,45 /

TUNINA S FIŽOLOM/ GRAHOM

0,59

320 g

ČIČERIKA

2,19 / 2,59

BELI SUHI FIŽOL 1 kg

400 g

za kg 4,97 €

-15%

za kg 1,13 €

2,15

-25%

2,39 / 3,19

za kos

KAVNE KAPSULE, KOMPATIBILNE NESCAFÈ DOLCEGUSTO, VEČ VRST, 16 KOSOV 100 g

za kg 23,90 € friendofthesea.org

-13

%

-25

%

0,95 /

1,25 /

1,79 /

KRUH ZA SENDVIČE

HRUSTLJAVI MUESLI, JOGURT/ ČOKOLADA

ROGLJIČI S ČOKOLADNIM/ VIŠNJEVIM NADEVOM, 10 KOSOV

za kg 3,34 €

za kg 3,58 €

1,19

za kos

250 g

za kg 3,80 €

375 g

-25

%

0,59 / za kos

1,45

0,79

ČOKOLADICE Z NADEVOM, VEČ VRST 100 g

za kg 5,90 €

-24%

0,75 / 0,99

PENICE 175 g

za kg 4,29 €

za kos

2,39

-22

%

1,39 / za kos

ŠARKELJ Z JOGURTOM/ KAKAVOM 400 g

za kg 3,48 €

1,79

500 g

-13%

0,25 / 0,29

PIJAČA COLA 330 ml

za l 0,76 €

Prava italijanska kakovost

-14%

2,89 / 3,39

PIVO LAGER 4,7 VOL. % 6 x 330 ml za l 1,46 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-20

%


Pametni nakup

26. maja-1. junija 2022

-23%

-23%

4,99 / 6,49

0,99 /

3,69 /

USTNA VODICA, MENTOL

GEL ZA RAZKUŽEVANJE ROK

za l 1,98 €

za l 7,38 €

1,29

PAPIRNATE BRISAČE SUPER BOB, 2 ROLI

4,99

500 ml

-26

-26

%

%

2,19 / za kos

-26%

1,39 /

2,99

za kos

HIGIENSKI VLOŽKI, VEČ VRST

1,89

500 ml

-24

%

2,25 /

EKOLOŠKI TEKOČI DETERGENT ZA PERILO, 30 PRANJ 1,5 l

za l 1,50 €

2,99

KREMA ZA LASE, VEČ VRST

0,89 /

EKOLOŠKO ČISTILO ZA TLA 1l

1,19

50%

50%

embalaža iz reciklirane plastike

200 ml

-25

%

embalaža iz reciklirane plastike

za l 10,95 €

0,075 €

-23%

-21%

0,99 /

1,09 /

1,29

1,39

RAZMAŠČEVALEC Z VONJEM MARSEJSKEGA MILA, V RAZPRŠILU 1l

GEL ZA WC, Z BELILOM 1l

Sodo Bikarbono s

-25%

0,59 / 0,79

OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO, Z BELILOM, 2 KOSA 2 x 40 g

-25

%

0,29 / za kos

-27%

1,59 /

PAŠTETA ZA STERILIZIRANE MAČKE 100 g

za kg 2,90 €

0,39

VEČNAMENSKE KRPE IZ MIKROVLAKEN, 5 KOSOV

2,19

www.eurospin.si Pametni nakup


Sadje in zelenjava

0,69

26. maja-1. junija 2022

MLADI KROMPIR

za kg

4,99 za kg

OREHI V LUPINI, NEPAKIRANI

1,99 za kg

BRESKVE

3,49

1,49

BELO GROZDJE

SOLATA KRISTALKA

za kg

za kg

Prava italijanska kakovost


Sveže meso

Cene veljajo samo za mesnice

6,29 /

6,29 /

3,79 /

1,69 /

popust pri blagajni

za kg

za kg

7,89

7,49

ČEVAPČIČI

SVINJSKI VRAT BREZ KOSTI V KOSU VP

za kg

26. maja-1. junija 2022

za kos

4,69

2,19

PANIRANI SESEKLJANI PIŠČANČJI ZREZKI

PIŠČANČJA KRILA

500 g

za kg 3,38 €

Sveži kruh -22

%

0,35 / za kos

LEPINJA 180 g

za kg 1,94 €

0,45

26. maja-1. junija 2022

-21%

1,25 / za kos

1,59

CESARSKI KRUH S SEMENI 500 g

za kg 2,50 €

-20%

1,19 / za kos 1,49

GRAHAM REZANI KRUH 500 g

za kg 2,38 €

-20%

2,85 / za kos

3,59

MEŠANO PECIVO 400 g

za kg 7,13 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Ne spreglej!

od 26. maja 2022

Neverjetna PONUDBA

Neverjetna PONUDBA

69,99

39,99

Omejena količina!

Omejena količina!

za komplet

CVRTNIK NA VROČ ZRAK 5,7 L*

18-DELNI KOMPLET KROŽNIKOV TOGNANA*

LED zaslon, časovnik, upravljanje programov na dotik, nastavljiva temperatura 80-200 °C, na voljo 8 programov, moč 1700 W.

od

5 hitrosti delovanja + delovanje turbo, z metlicami za stepanje in gnetenje, priložen nosilec za nastavke, moč: 350 W.

22,99

S pladnjem za drobtine, nedrsečimi nogicami, prijemalkama iz nerjavnega jekla, 6 stopenj pečenja, s 3 različnimi funkcijami, moč: 800 W.

2,49 9,99 do

za kos

REZALNA DESKA* Iz bio PE, mere: 35,3 x 24,9 x 0,7 cm.

LUPILNIK KROMPIRJA/ROČNI STRGALNIK*

14,99

OPEKAČ KRUHA*

SEKLJALNIK*

Pulzno delovanje z gumbom, steklena posoda s prostornino 0,5 l, dodatki pralni v pomivalnem stroju, moč: 500 W.

5,99

ZAJEMALKA/ PENOVKA/ NALUKNJANA LOPATKA/ŽLICA ZA ŠPAGETE*

za kos

POSODA SNIPSLOCK GLASS*

Z ročajem iz bio PE, mere: zajemalka dolžine 32 cm, penovka dolžine 33,5 cm, naluknjana lopatka dolžine 32,4 cm ali žlica za špagete dolžine 32 cm.

Pokrov z ventilom, prostornina: pravokotna 1,5 l ali kvadratna 1,4 l.

12,99

Iz nerjavnega jekla in z ročajem iz bio PE, mere: lupilnik krompirja dolžine 21 cm ali strgalnik 6 x 30 cm.

14,99

CEDILO*

Iz bio PE, mere: 31 x 23,5 x 12 cm.

OŽEMALNIK CITRUSOV* Iz bio PE, mere: 5 x 12,3 x 8 cm.

CEDILO/KOMPLET 2 CEDIL*

Iz nerjavnega jekla in z ročajem iz bio PE, mere cedila: Ø 16 cm, ali mere kompleta: malo cedilo Ø 10 cm in veliko cedilo Ø 12 cm.

Pametni nakup

PONEV Ø 24 CM* Z ročajem v videzu lesa.

16,99

PONEV Ø 28 CM* Z ročajem v videzu lesa.

PONEV Ø 20 CM* Z ročajem v videzu lesa.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

19,99

ROČNI MEŠALNIK*


Ne spreglej! 6,99 12,99

6,99

za kos

OBLEKA*

MOŠKA POLO MAJICA*

Barva: črna ali modra, velikosti: S–XL.

Barva: bela ali svetlo modra, velikosti: M–XXL.

od 26. maja 2022 MOŠKA/ŽENSKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI S POTISKOM* Iz bombaža, velikosti: moške: M, L, XL ali XXL, ženske: S, M, L ali XL.

12,99 ŽENSKA PIŽAMA* Različne barve, velikosti: S–XL.

6,99

MOŠKE BERMUDA HLAČE*

Barva: siva, modra ali črna, velikosti: M–XXL.

9,99

MOŠKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI LOTTO* Iz bombaža, barva: bela, rdeča, kraljevo modra ali modra, velikosti: M–XXL.

9,99

MOŠKE KRATKE HLAČE LOTTO*

S stranskimi žepi, barva: siva, rdeča, modra ali črna, velikosti: M–XXL.

9,99

6,99

za par

POLO MAJICA DIADORA*

Iz bombaža, barva: bela, modra, črna ali siva, velikosti: M–XXL.

5,99

za par

OBUTEV ZA V VODO*

Različne barve, velikosti: 36–46.

MOŠKE JAPONKE*

Barva: modra, črna, siva ali petrolej, velikosti: 41–46.

za par

6,99

4,99

ŽENSKI NATIKAČI*

ŽENSKE JAPONKE*

za par

Barva: modra ali zelena, velikosti: 41–46.

za par

Različne barve in vzorci, velikosti: 36–41.

12,99 za par

12,99

PLATNENI MOŠKI ČEVLJI*

Različne barve, velikosti: 36–41.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

MOŠKI NATIKAČI LOTTO*

Barva: črna, modra, zelena ali oranžna, velikosti: 40–46.

9,99 za komplet

OTROŠKI KOMPLET MAJICE S KRATKIMI ROKAVI IN KRATKIH HLAČ DISNEY*

5,99 za kos

OTROŠKI KOPALNI PONČO S KAPUCO IN BRISAČA* Iz mikrovlaken, mere ponča: 50 x 100 cm ali mere brisače: 70 x 140 cm.

6,99 za kos

4,99 za kos

Različne barve, modeli in velikosti.

Različne velikosti.

OTROŠKE KOPALKE*

OTROŠKE KOPALKE SPODNJI DEL, DISNEY*

Iz bombaža, različne barve, velikosti: 3/4, 5/6, 7/8 ali 9/10 let.

3,99 za kos

OTROŠKA KAPA* Iz bombaža, mere: 52–54 cm.

www.eurospin.si Pametni nakup


27.-28. maja 2022

0,40 za kg

1,85 /

RUMENA ČEBULA, PAKIRANA 10 kg

za kos 3,99 €

1,29 / 1,99

PRŠUT, REZINE

2,49

0,35 / 0,49

TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 4 ROLE

1,5 l

za l 0,24 €

anih brez dod nsov a rv ze n o k in barvil

-28%

-35% -25%

100 g

za kg 12,90 €

Neverjetna PONUDBA

LEDENI ČAJ, BRESKEV

od 27. maja 2022

Omejena količina!

Neverjetna PONUDBA Omejena količina!

89,99

19,99

POKONČNI SESALNIK 2 V 1, HV7152 SEVERIN*

POKONČNI VENTILATOR*

Lahek, moč: 120 W, 40 minut delovanja, li-ion baterija 22,2 V, električna krtača z visoko hitrostjo in LED osvetlitvijo, z ročnim sesalnikom.

Tri hitrosti delovanja, samodejno vrtenje, nastavljiva višina, moč: 45 W.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.

Pametni nakup

! n e c h i r o Vikend n


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu