Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametni nakup 21.-26. aprila 2022

Pametni nakup

-25

%

2,69 / 3,59

KMEČKI PRŠUT, REZINE

-25

%

0,66 /

SIRNI NAMAZ 200 g

za kg 3,30 €

0,89

300 g

za kg 8,97 €

DAVE

PAPRIKA

1,94 / 2,59

PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 400 LISTIČEV

21.-23. APRILA 2022

PREDSTAVLJA

23. APRILA

-25%

VSAKO SOBOTO PRI NAKUPU NAD 25 € PREJMETE FIGURO BREZPLAČNO!*

1,99 za kg

3D-FIGURA Z ZVOČNIM UČINKOM *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Obiščite najbližjo trgovino!

RDEČA PAPRIKA


21.-26. aprila 2022

-25

%

4,86 /

REPKI TROPSKIH KOZIC 350 g

za kg 13,89 €

6,49

-25

%

2,24 /

-25

%

JURČKI, NAREZANI

1,71 /

300 g

za kg 7,47 €

2,54 / 3,39

500 g

za kg 3,42 €

2,29

2,99

-25%

ARGENTINSKI OSLIČ

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost na osnovi senzoričnega ocenjevanja preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani.

-25%

2,39 /

PAELLA 600 g

za kg 3,99 €

3,19

PICA MARGHERITA BREZ GLUTENA IN LAKTOZE

-25%

1,71 / za kos

2,29

SLADOLEDNE LUČKE CROCCHINI, VIŠNJA/GIANDUJA, 6 KOSOV 420 g

za kg 4,08 €

1,59

KUHANA ŠUNKA 200 g

za kg 5,95 €

1,39

150 g

za kg 6,94 €

za kg 8,47 €

1,19 /

1,04 / PIŠČANČJE PRSI, REZINE

300 g

-25%

-25%

-25%

2,99 / 3,99

PIKANTNA SALAMA

-25%

0,44 / 0,59

BARJENE PERUTNINSKE KLOBASE S SIROM 150 g

za kg 2,94 €

500 g

za kg 5,98 €

Prava italijanska kakovost

-25%

0,96 / 1,29

POSEBNA KLOBASA 400 g

za kg 2,40 €


21.-26. aprila 2022

-25

-25

%

%

0,93 /

4,71 / popust pri blagajni

SVEŽE VLEČENO TESTO 500 g

za kg 1,86 €

1,25

6,29

SIR FONTAL za kg

-25

-25

%

%

TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 16 KOSOV

1,38 /

4,11 /

400 g

za kg 3,45 €

1,85

-25

%

2,16 /

KAPELETI Z MESOM 2 x 500 g

2,89

5,49

PARMIGIANO REGGIANO DOP

-25%

1,26 /

300 g

za kg 13,70 €

za kg 2,10 €

1,69

za kos

0,89 /

PARADIŽNIKOVA OMAKA Z OLIVAMI 400 g

za kg 2,23 €

1,19

SIGNATIO OF ORIGI

N

•

OTECTED PR

6 x 100 g

-25%

N

DE

MLEČNI NAPITEK Z AKTIVNIMI ENCIMI, VEČ VRST

•

z vitamini

B6 in D

-25

%

0,33 / 0,45

GOBOVA KREMNA JUHA 70 g

-25

%

1,49 / 1,99

SUŠENI JURČKI 30 g

za kg 49,67 €

-25%

0,44 / 0,59

-25%

0,48 /

SARDELE V RASTLINSKEM OLJU 125 g

za kg 3,84 €

0,65

ČEBULICE 300 g

za kg 1,47 €

za kg 4,72 €

www.eurospin.si Pametni nakup


21.-26. aprila 2022

-25%

-25%

1,41 /

0,66 /

1,89

0,89

PROSENA KAŠA

SUROVI TRSNI SLADKOR

1 kg

500 g

za kg 1,32 €

-25

%

2,99 /

SUHE SLIVE BREZ KOŠČIC 500 g

za kg 5,98 €

3,99

-25

-25

%

1,04 /

0,74 /

KAVA OKUS KLASIK

VITAMINSKI NAPITEK, POMARANČA

0,86 / 1,15

222 g

za kg 3,88 €

-25

0,41 / za kos

0,55

ČOKOLADA, RAZLIČNI NADEVI 100 g

za kg 4,10 €

700 g

za kg 1,80 €

1,69

za kg 3,70 €

-25

%

2,24 /

MINI ČOKOLADICE 500 g

za kg 4,48 €

2,99

-25

%

0,74 / za kos

%

1,26 /

POLNOZRNATI KEKSI FROLLINI

200 g

za kg 4,16 €

ROLADE Z LEŠNIKOVO KREMO, 6 KOSOV

%

0,99

1,39

250 g

-25%

-25

%

GUMIJASTI BONBONI, VEČ VRST 300 g

za kg 2,47 €

0,99

-25%

0,26 / 0,35

PIJAČA COLA 500 ml

za l 0,52 €

Zaupanja vredne lastne blagovne znamke


21.-26. aprila 2022

-25

-25%

%

2,39 /

0,48 /

3,19

SAUVIGNON 750 ml

za l 3,19 €

0,65

PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. %

-25

-25

%

%

1,11 /

1,64 /

330 ml

za l 1,46 €

VREČKE ZA SMETI, BIORAZGRADLJIVE, 20 KOSOV 42 X 44 cm

1,49

2,19

NAPITEK FRAGOLINO 750 ml

za l 2,19 €

1,49 / za kos

1,99

TEKOČE MILO, PONOVNO POLNJENJE, VEČ VRST

-25

%

2,09 / 2,79

LISTIČI ZA VPIJANJE BARV, 24 KOSOV

-25

%

1,34 / za kos

DETERGENT ZA POSODO, Z VONJEM LIMONE/NEŽEN 1l

1,79

-25

%

0,96 /

RAZMAŠČEVALEC Z VONJEM SIVKE, V RAZPRŠILU 750 ml

za l 1,28 €

1,29

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-25

%

2l

za l 0,75 €

-25%

-25%

0,86 /

0,81 /

DEMINERALIZIRANA VODA

OSVEŽILEC PROSTORA, VEČ VRST

1,15

5l

za kos

400 ml

za l 0,18 €

1,09

-25%

1,49 / 1,99

5-DNEVNA NAGROBNA SVEČA

za l 2,03 €

50%

embalaža iz reciklirane plastike

100%

embalaža iz reciklirane plastike

www.eurospin.si Pametni nakup


Za vesele tačke -22

%

0,69 / 0,89

za kos

-23

%

1,99 / 2,59

PAŠTETA PREMIUM ZA PSE, VEČ VRST 300 g

za kg 2,30 €

-29

%

0,39 / za kos

21.-26. aprila 2022

PAŠTETA PREMIUM ZA PSE, VEČ VRST 150 g

za kg 2,60 €

0,55

BRIKETI PREMIUM ZA STAREJŠE PSE 2 kg

za kg 1,00 €

-29%

0,39 / za kos

PAŠTETA PREMIUM ZA PSE, VEČ VRST

-25

%

0,89 /

400 g

za kg 0,98 €

0,55

1,19

POLNJENI PIŠKOTI ZA PSE 400 g

za kg 2,23 €

-25

%

2,99 /

VPOJNE PODLOGE ZA ŽIVALI, 60 X 90 CM, 10 KOSOV

3,99

-25

%

0,59 / za kos

0,79

-22%

1,39 / 1,79

PRIGRIZEK ZA MAČKE, VEČ VRST

BRIKETI PREMIUM ZA STERILIZIRANE MAČKE

za kg 9,84 €

za kg 1,74 €

60 g

800 g

-20

%

1,59 / 1,99

ČISTILNI ROBČKI ZA MAČKE IN PSE, 50 KOSOV


CENA SLIKANICE

1€

USTVARJAJMO ZGODBE S SREČNIM KONCEM Z nakupom dobrodelne slikanice prispevate 1 € za nakup šolskih potrebščin otrokom iz socialno ogroženih družin. Skupaj z Zvezo prijateljev mladine Slovenije smo tudi letos organizirali nekaj prav posebnega, v akciji pa sodelujejo vse trgovine Eurospin po Sloveniji. Celoten znesek od prodaje slikanic bomo namenili v dobrodelne namene, in sicer za nakup šolskih potrebščin otrokom iz socialno ogroženih družin.

Vabljeni k sodelovanju v pravljičnem natečaju za otroke! Z malce pomoči in svojo burno domišljijo lahko tudi vaš otrok postane pravljičar. Dopolnite manjkajoče dele pravljice na naši spletni strani in se potegujte za pravljično nagrado – 20x vstopnica za nepozabno doživetje v živalskem vrtu. Za sodelovanje v pravljičnem natečaju prejmete tudi Eurospinov darilni bon v vrednosti 5 €. Poskenirajte QR-kodo ali vpišite pravljicninatecaj.si v brskalnik in se prepustite domišljiji.

Nagradna igra traja od 21. 4. 2022 do 17. 6. 2022. Več o nagradni igri in pogojih sodelovanja na pravljicninatecaj.si.


Sadje in zelenjava

1,49

21.-26. aprila 2022

PARADIŽNIK V GROZDU

za kg

1,39 za kos

MEŠANA SOLATA, PAKIRANA 500 g

za kg 2,78 €

2,99 za kos

1,29

KUMARE

za kg

1,79 za kos

JAGODE, PAKIRANE 500 g

za kg 3,58 €

ŠPARGLJI 500 g

za kg 5,98 €

Prava italijanska kakovost


Sveže meso

4,99 / za kg

21.-26. aprila 2022

Cene veljajo samo za mesnice

5,29 /

5,89

za kg

SVINJSKI HRBET/ LEDJA S KOSTJO

7,29

GRILL KLOBASA

3,99 / popust pri blagajni

OMEJENA KOLIČINA

5,99

za kg

za kos

4,99

ZAČINJENE PIŠČANČJE PERUTNIČKE, VEČJE PAKIRANJE

ČEVAPČIČI 960 g

za kg 6,24 €

Sveži kruh -25

%

0,29 / za kos

MASLENI ROGLJIČEK 60 g

za kg 4,83 €

0,39

-20

%

1,19 / za kos 1,49

KRUH S SEMENI, REZAN 500 g

za kg 2,38 €

21.-26. aprila 2022

-27

%

0,21 / za kos

PLETENKA Z MAKOM 80 g

za kg 2,63 €

0,29

-18%

0,89 / LEPINJI

1,09

2 x 160 g

za kg 2,78 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Ne spreglej!

59,99

Neverjetna PONUDBA

od 21. aprila 2022 PIHALNIK 20 V*

Hitri zračni tok za enostavno odstranjevanje listja, mehek ročaj, hitrost zraka: 120 km/h.

69,99 Omejena količina!

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih. Dobavljive v naših poslovalnicah.

Širina reza: 32 cm, zbiralna vreča s prostornino 30 l, z ročaji za prenašanje, moč: 1200 W.

59,99

29,99

KOSILNICA NA NITKO 20 V*

ŠKARJE ZA UREJANJE ROBOV IN ŽIVO MEJO*

Samodejno podajanje nitke, nastavljiv ročaj, vrtljiva rezalna glava, nastavljiva v 4 položaje, hitrost brez obremenitve 8500 vrt/min, premer rezanja 25 cm, nazivna napetost: 20 V.

6,99 S kaljenimi zobci, plastično zaščito ročaja in z zaščito rezila.

za kos

VRTNE ŠKARJE*

Jekleno rezilo s prevleko iz ilaflona, praktičen oprijem, z obloženimi ročaji in varnostnim kavljem, premer reza: 10 mm.

8,99

7,99

za kos

GRANULIRANO GNOJILO ZA TRATO*

SEMENA ZA ZELENICO, 1 KG *

Na voljo: zelenica za senčna območja, zelenica za igralne površine ali zelenica za obnovo, za 40 m².

8,99

za komplet

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih. Dobavljive v naših poslovalnicah.

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih. Dobavljive v naših poslovalnicah.

VRTNA ŽAGA*

3,99

Hitrost pri prostem teku 1.200 vrt/min, dolžina rezila škarij za živo mejo: 200 mm, dolžina rezila škarij za urejanje robov: 100 mm, deluje z baterijo 20 V, ki ni priložena.

VRTNA CEV S PRŠILNIKOM IN PRIKLJUČKI*

Notranjost iz štirih slojev mreže, s kompletom priključkov in pršilnikom »Acqua-stop«, dolžina: 15 m, Ø 5/8''.

6,99

SPIRALNA CEV ZA ZALIVANJE*

Priročna in lahka, podaljša se za 20-krat, odporna proti zmrzali in vremenskim dejavnikom, opremljena z nastavljivo pištolo in priključkom 35 mm.

5 kg.

6,99

Pametni nakup

PRŠILNIK S PODALJŠKOM*

9 načinov delovanja, 180-stopinjsko vrtljiva glava, z ergonomskim ročajem.

6,99

za kos

PIŠTOLA ZA ZALIVANJE*

Robustna konstrukcija iz plastike in kovine, s šobo za uravnavanje curka, 2 priključka za cev: 1 z vodno zaporo in en brez ter s priključkom za pipo.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

ELEKTRIČNA KOSILNICA*


Ne spreglej! 25,99 4,99

od 21. aprila 2022 ZALIVALKA AIRONE 6 L/ TLAČNA ČRPALKA 1 L* Različne barve.

za kos

NAHRBTNI TLAČNI RAZPRŠILNIK* Prostornina: 12 l, s črpalko za pršenje, velikost 32 x 17 cm, višina 47 cm.

15,99

OKRASNO STOJALO V OBLIKI KOLESA*

Z mozaičnim podstavkom, material: železo, mere: 53 x 23 cm, višina 33 cm.

Neverjetna PONUDBA Omejena količina!

59,99

12,99

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz poliestra, z verižnim upravljanjem in aluminijastim valjem, za namestitev na strop in steno, teža: 280 g/m², mere: 250 x 200 cm.

9,99

Za balkone in ograje, z odprtinami za pritrditev, mere: 2 x 10 m.

14,99 SOLARNA LED-SVETILKA* Vrtljiva, deluje na sončno energijo, s 4 diodami LED z belo svetlobo, mere: 19 x 16 x 61 cm.

RAZTEGLJIVA MREŽA ZA VRTOVE*

Iz poliestra, z obročki za pritrditev, velikost: 140 x 250 cm, 180 g/m².

SENČILNA MREŽA*

Dolžina rezila: 55 cm, 3200 rezov/min, moč: 600 W.

5,99

BALKONSKI SENČNIK*

VISEČI SENČNIK*

14,99

44,99

ELEKTRIČNI OBREZOVALNIK ŽIVE MEJE*

Plastika, velikosti: 200 x 100 cm.

BALKONSKA SENČILNA MREŽA*

Z zankami, pritrdilna vrv 24 m vključena, mere: 0,75 x 6 m.

9,99 za komplet

3-DELNI KOMPLET SOLARNIH SVETILK* Z 1 LED-svetilko, iz umetne smole, mere: 8,5 x 5,8 cm, višina: 11 cm.

5,99

za kos

SOLARNA SVETILKA*

S 5 LED-diodami, v obliki gobe, iz umetne smole, premer 12 cm, višina 15 cm.

www.eurospin.si Pametni nakup


22.-23. aprila 2022

0,99

1,29 / 1,99

JABOLKA JONAGOLD

0,55 / 0,79

TUNINA V OLJČNEM OLJU 80 g

za kg 6,88 €

-35%

MORTADELA BOLOGNA IGP, REZINE

za kg

150 g

za kg 8,60 €

-30%

1,29 / za kos

1,99

-35%

OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO, VEČ VRST 2 x 55 g

za kg 11,73 €

friendofthesea.org

Neverjetna PONUDBA

od 22. aprila 2022

119,99

69,99

Omejena količina!

Omejena količina!

ELEKTRIČNE ŠKARJE ZA ŽIVO MEJO IN OBREZOVANJE 2 V 1*

Obrezovalnik: 3.400 vrt/min, hitrost reza: 6,3 m/s; škarje: 1.000 vrt/min, dolžina reza: 410 mm, nastavljiv oprijem, moč: 900 W.

Neverjetna PONUDBA

BATERIJSKA VRTNA ŽAGA, 20 V*

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih. Dobavljive v naših poslovalnicah.

Pametni nakup

Dolžina reza: 100 mm, nastavljiva hitrost 0–3.000 vbodov/minuto, funkcija za optimizacijo oscilacije in hitre nastavitve.

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.

Pametni nakup

! n e c h i r o Vikend n


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu