Skip to main content

OBI katalog

Page 1

Velja od 20. 1. do 7. 2. 2016

Sedaj bo zelo vroÄ?e: velike ugodnosti na paletah!

Top cena

59,)) 1

Drva v paleti 1

pol suha, cca. 0,85 prm, ĹĄt.art.: 423763 2


Vroče cene, za tople zimske dni! Velike zaloge kurlinih sredstev!

Paletna cena Paletna cena

Paletna cena

1,))

1,%)

10 kg

3,=)

15 kg

10 kg

Drva za kamin v mreži Bukovi lesni briketi brez luknje

v PE-foliji, npr. št.art.: 262727 1 2,09 € (0,21 €/kg) V paleti (96 kosov) 1,99 € (0,20 €/kg)

Trdi lesni briketi brez luknje

v PE-foliji, npr. št.art.: 746052 0 1,69 € (0,17 €/kg) V paleti (96 kosov) 1,59 € (0,16 €/kg)

npr. Št. art.: 424021 4 V paleti (66 kosov)

3,19 € (0,21 €/kg) 3,09 € (0,20 €/kg)

2,7) 6 kg

Trske za podžig v mreži npr. št.art.: 247204 1 (0,43 €/kg)

Paletna cena

Paletna cena

Paletna cena

1,))

3,7)

2,7)

10 kg

Trdi lesni briketi v kartonu

npr. št.art.: 746050 4 2,09 € (0,21 €/kg) V paleti (90 kosov) 1,99 € (0,20 €/kg)

15 kg

Peleti

v PE-foliji, npr. Št. art.: 729288 1 3,89 € (0,26 €/kg) V paleti (65 kosov) 3,79 € (0,25 €/kg)

10 kg

Briketi iz rjavega premoga „Heizprofi“ Št. art.: 212520 1 2,89 € (0,29 €/kg) V paleti (90 kosov) 2,79 € (0,28 €/kg)

Možna je tudi kreditna prodaja.

Vedno v vaši bližini na obi.si Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o - OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami. Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.

Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OBI katalog by Vsikatalogi.si - Issuu