Skip to main content

Moje ugodnosti nov dec

Page 1

Moje

ugodnosti november/december

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

Zima je pred vrati!


. . . v o n o b a ic ž ji n K Nivea darilni set mleko za prhanje 250 ml, gel za prhanje 250 ml, dezodorant v spreju 150 ml

Dove

Gliss

Baylis&Harding

Coconut darilni set gel za prhanje 250 ml, dezodorant v spreju 150 ml, losjon za telo 250 ml

Million Gloss darilni set šampon za lase 250 ml, balzam za lase 200 ml, olje za lase 75ml

Boudaire Pink Orchid darilni set gel za prhanje 200 ml, kremna kopel 300 ml, losjon za telo 200 ml

449

799

1149

Depend*

Max Factor

GelLack podlak ali nadlak za nohte

Whipped Creme puder v peni

1 kos redna cena: 6,99 €

več odtenkov redna cena: 10,99 €

449

redna cena: 8,99 €

Cuba

Axe

Royal darilni set toaletna vodica 100 ml, sprej za telo 200 ml, vodica po britju 100 ml

Anarchy darilna torbica gel za prhanje 250 ml, dezodorant v spreju 150 ml, losjon po britju 100 ml

7

redna cena: 10,99 €

redna cena: 8,99 €

€

Prihranite 4,50 €

redna cena: 15,99 €

99 €

Prihranite 8 €

redna cena: 15,99 €

€

€

Prihranite 4,50 €

5

49 €

Prihranite 5,50 €

Prihranite 8 €

3

49 €

Prihranite 3,50 €

redna cena: 22,99 €

€

Prihranite 11,50 €

5

49 €

Prihranite 5,50 €

L‘Oréal Paris Max Factor Colour Elixir rdečilo za ustnice v svinčniku več odtenkov redna cena: 7,29 €

3

64 €

Prihranite 3,65 €

Moj bon s popustom Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup senčil za veke. Prihranite 50 %

Prihranite 50 % na nakup pincet blagovne znamke elite.

Skin Perfection micelarna vodica za čiščenje obraza 200 ml redna cena: 5,99 €

2

99 €

1,50 € za 100 ml

Prihranite 50 %

Prihranite 3 €

Afrodita Karotin regenerativna ali vlažilna krema proti gubam s provitaminom A 50 ml redna cena: 9,29 €

464 €

0,93 € za 10 ml Prihranite 4,65 €

Nivea Q10 CC obarvana vlažilna krema proti gubam

Palmolive

Palmolive

Naturals gel za prhanje

tekoče milo z dozirnikom

50 ml redna cena: 10,69 €

250 ml, več vrst redna cena: 2,19 €

300 ml, več vrst redna cena: 1,89 €

534 €

1,07 € za 10 ml Prihranite 5,35 €

V knjižici bonov za 150 točk vam je na voljo tudi kupon s 15% popustom na nakup. Izdaja kuponov do 31. 12. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 1. 2015. Seznam ostalih izdelkov poiščite na www.dm-drogeriemarkt.si.

109 €

0,44 € za 100 ml Prihranite 1,10 €

094 €

0,32 € za 100 ml Prihranite 0,95 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


... za 150 točk Dettol

LifeStyles

No-Touch avtomatski dozirnik mila

Orgazmax preservativi

Gliss šampon za lase

1 kos, dve vrsti redna cena: 10,99 €

3 kosi redna cena: 2,99 €

149

250 ml, več vrst redna cena: 2,99 €

5

49 €

Prihranite 5,50 €

Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke got2b. Prihranite 50 %

€

0,50 € za kos Prihranite 1,50 €

Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelkov za oblikovanje pričeske. Prihranite 50 % Ne velja za električne aparate, krtače in glavnike.

149 €

0,60 € za 100 ml Prihranite 1,50 €

360o ali Slim Soft zobna ščetka 1 kos, več vrst redna cena: 3,89 €

1

94 €

Prihranite 1,95 €

1 kos redna cena: 10,99 €

5

49 €

Prihranite 5,50 €

€

Prihranite 17,50 €

Bio Gelée Royale Forte prehransko dopolnilo v fiolah

White Now ali Expert Protection zobna krema

10 x 9 ml redna cena: 15,99 €

50 - 75 ml, več vrst redna cena: 2,99 €

7

99 €

8,88 € za 100 ml Prihranite 8 €

1

49 €

1,99 - 2,98 € za 100 ml Prihranite 1,50 €

Oxi Action odstranjevalec madežev

Blue Aktiv ali Power Aktiv osvežilec za WC školjke

ecover*

50 g, več vrst redna cena: 2,19 €

750 ml, dve vrsti redna cena: 3,19 €

1

09 €

2,18 € za 100 g Prihranite 1,10 €

čistilo za pomivalni stroj, 250 ml ali osvežilec za pomivalni stroj, 1 kos

209

redna cena: 4,19 €

€

0,84 € za 100 ml ali 2,09 € za kos Prihranite 2,10 €

V knjižici bonov za 150 točk vam je na voljo tudi kupon s 15% popustom na nakup. Izdaja kuponov do 31. 12. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 1. 2015. Seznam ostalih izdelkov poiščite na www.dm-drogeriemarkt.si.

1749 Signal

mehčalec za perilo

1

59 €

2,12 € za 1 l Prihranite 1,60 €

1,4 l, 1,5 l ali 500 g, več vrst redna cena: 6,59 €

3

29 €

2,35 € ali 2,20 € za 1 l ali 0,60 € za 100 g Prihranite 3,30 €

Moj bon s popustom

Somat

DuActiva omelo s teleskopskim držalom

1 kos redna cena: 34,99 €

Vanish

finish Vileda*

oblikovalec las

medex

Bref Colgate

Remington

Gold ali All in 1 tablete za strojno pomivanje posode 48 ali 56 kosov redna cena: 14,29 €

714 €

1,49 € ali 1,28 € za 10 kosov Prihranite 7,15 €

Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke Cillit Bang. Prihranite 50 %

Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup osvežilcev zraka in dišečih svečk. Prihranite 50 %

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


i! t s o n d o g u r e p u S za

50

točk

20% popust

Vodene vadbe, fitnes in uporaba finske in aroma parne savne v Sunny Studiu v Ljubljani. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Naštejte 2 lastni blagovni znamki dm darilnih setov:

Sodelujte v nagradni igri! Izpolnite kupon z nagradnim vprašanjem, ki ga najdete v novembrskem katalogu oziroma natisnite katerikoli kupon na terminalu, ki mu sledi kupon za sodelovanje v nagradni igri. Morda boste prav vi prejeli privlačno nagrado:

*Ime in priimek:

► Vikend paket na avstrijskem Koroškem, vključno s smučarskimi kartami.

*Ulica in hišna številka:

Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

*Poštna številka in kraj:

Telefonska številka:

Elektronska pošta:

Nagradna igra poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 11. 2014 do 1. 12. 2014. Pravilni odgovor, skupaj s svojimi podatki oziroma kupon pošljite na naslov dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana, s pripisom za oddelek marketinga ali pa ga oddajte v prodajalni dm, najpozneje do 5. 12. 2014. Žrebanje bo potekalo v prostorih izvajalca nagradne igre, 15. 12. 2014. Polja, označena z zvezdico, je treba obvezno izpolniti. Več informacij o nagradni igri in pravilih sodelovanja si lahko preberete na www.dm-drogeriemarkt.si. Prekrižajte tukaj, če ne želite dati soglasja k uporabi vaših podatkov.

Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


! m a iv ž u o t s o r p e r P za

50

točk

1 + 1 GRATIS

Pomlajevalna masaža v Spa Centru Hotela Thermana Park Laško. Redna cena za 2 osebi: 144,00 €. Cena s kuponom za 50 točk za 2 osebi: 72,00 €. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

50

točk

Medeno mlečna luksuzna nega obraza v Centru Zdravja in Lepote v Hotelu Zdravilišče Laško.

20% popust

Redna cena za 1 osebo: 50,00 €. Cena s kuponom za 50 točk za 1 osebo: 40,00 €. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

50

točk

25% popust

Kopel in večerja Poezija ljubezni v Wellness Spa Centru Hotela Thermana Park Laško. Redna cena za 2 osebi: 87,00 €. Cena s kuponom za 50 točk za 2 osebi: 65,25 €. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 31. 12. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 1. 2015. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


.. . t e k a p d n e ik v i s PrivoĹĄÄ?im Paket za dve osebi v Termah Banovci v Hotelu Zeleni gaj.

za

150 toÄ?k

40% popust

Paket vkljuÄ?uje:

• 2x polpenzion za 2 osebi v dvoposteljni sobi v hotelu Zeleni gaj*** v Termah Banovci (bogat samopostreĹžni zajtrk in veÄ?erjo in bifejem solat, sadja in sladic), • sadje v sobi ob prihodu, • masaĹža, delna, 20 minutna za obe osebi, • neomejeno kopanje v bazenskem kompleksu. Redna cena paketa za 2 osebi: 199,00 ₏. Cena s kuponom za 150 toÄ?k za 2 osebi: 179,40 ₏. Vse informacije poiĹĄÄ?ite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Informacije in rezervacije: Terme Banovci 02 513 14 00 terme@terme-banovci.si www.shr.si

za

150 toÄ?k

40% popust

Vikend paket v Termah 3000, Moravske Toplice. Paket vkljuÄ?uje:

• 2x namestitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi v hotelu Livada Prestige*****, • neomejeno kopanje v bazenih hotela, • neomejeno kopanje v bazenskem kompleksu Terme 3000, • moĹžnost celodnevnega kopanja v bazenih hotela, na dan odhoda, • vstop v hotelski svet savn in fitness, • 50-minutno masaĹžo GOLD. Redna cena paketa za 2 osebi v sezoni A (23.11. – 24.12. 2014): 482,00 ₏. Cena s kuponom za 150 toÄ?k za 2 osebi v sezoni A (23.11. – 24.12. 2014): 289,60 ₏. Redna cena paketa za 2 osebi v sezoni B (1.11. – 23.11. 2014): 510,00 ₏. Cena s kuponom za 150 toÄ?k za 2 osebi v sezoni B (1.11. – 23.12. 2014): 306,00 ₏. Vse informacije poiĹĄÄ?ite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Informacije in rezervacije: Terme 3000 – Moravske Toplice 02 512 22 00 info@terme3000.si www.shr.si

Izdaja kuponov do 31. 12. 2014. UnovÄ?evanje kuponov najpozneje do 31. 1. 2015. Vse informacije o ponudbi poiĹĄÄ?ite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


! h a m r e t ih n a r b iz .. v za

150 toÄ?k

50% popust za drugo osebo

Termalni oddih v dvoje v Hotelu Thermana Park LaĹĄko. Paket vkljuÄ?uje:

• namestitev v dvoposteljni standardni sobi v Hotelu Thermana Park LaĹĄko**** superior, • polpenzion za dve osebi, tri noÄ?itve, • GRATIS darilni bon v vrednosti 10 ₏ za koriĹĄÄ?enje wellness in zdravstvenih storitev, neomejen vstop v bazene, dnevno vstop v fitnes center, kopalni plaĹĄÄ?, program animacije, rekreacije in sprostitve. Redna cena paketa za 2 osebi/ 3 noÄ?itve/ 4 dni: 532,00 ₏. Cena s kuponom za 150 toÄ?k za 2 osebi/ 3 noÄ?itve/ 4 dni: 399,00 ₏. IzkljuÄ?en termin: 25. 12. 2014 do 6. 1. 2015. Vse informacije poiĹĄÄ?ite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Informacije in rezervacije: Thermana LaĹĄko 03 423 21 00 info@thermana.si www.thermana.si

1 + 1 GRATIS v Grand Hotelu Primus**** v Termah Ptuj. Paket vkljuÄ?uje:

za

500 toÄ?k

1 + 1 GRATIS

• 2x nastanitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi (samopostreĹžni zajtrk in veÄ?erjo), • rimsko masaĹža hrbta za osebo, • neomejeno kopanje v hotelskih bazenih Vespasianus, • 2x dnevno vstop v bazene in savne Termalnega Parka, • uporabo kopalnega plaĹĄÄ?a v Ä?asu bivanja, • dostop do interneta v sobi, • animacijski program. Redna cena paketa za 2 osebi: od 406,00 ₏ dalje. Cena s kuponom za 500 toÄ?k za 2 osebi: od 203,00 ₏ dalje. Vse informacije poiĹĄÄ?ite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Informacije in rezervacije: Terme Ptuj, Pot v Toplice 9, 2251 Ptuj 02 749 45 00 rezervacije@terme-ptuj.si www.shr.si

Izdaja kuponov do 31. 12. 2014. UnovÄ?evanje kuponov najpozneje do 31. 1. 2015. Vse informacije o ponudbi poiĹĄÄ?ite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


s u n o b y b a b m d a Ponudb

30% popust na nakup izbranih izdelkov blagovne znamke Johnson's baby.

za

30

točk

30% popust

Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 11. 2014 do 1. 12. 2014, unovčevanje kuponov najpozneje do 1. 12. 2014. Velja za nakup treh izbranih izdelkov Johnson's baby. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

30

točk

20% popust

20% popust na drugi, cenejši body. Ob nakupu dveh bodijev hkrati, vam na cenejši kos obračunamo 20% popust. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 16. 10. 2014 do 30. 11. 2014, unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 11. 2014. Popust velja na redne cene. Natisnjen kupon ob plačilu oddajte v prodajalnah Pikapolonica v Sloveniji. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Moje ugodnosti nov dec by Vsikatalogi.si - Issuu