Moje
ugodnosti maj/junij
www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija
U탑ivam v toplih dneh!
Knjižica bonov
6
05/0
2014
150
za
točk
–50 %
!
i. hrbtni stran so opisani na 7. 2014. čenja bona 2013 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 5. Bon lahko izkor
300 €
Fa*
*Ne velja za
ženski ali rant moški dezodo
Fa Extreme
izdelke.
Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 3. 2013 na hrbtni str do 15 . 5. 20 ani. 14.
15to0čk
ot več k anim Prihr
za
več vrst 2,79 € redna cena:
139
€
–15 %
Moj b 1,40 € on s p S te Prihranite
m op celotn bonom va ustom m na 15 % i nakup p popu rizna sta. mo Prihra
Bon ob
nite
nakupu
odda
15 %
jte na
blagajn
i.
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Afrodita Fa
Fa*
peneča kopel
ženski ali moški dezodorant
500 ml, več vrst redna cena: 3,89 €
1
94 €
0,39 € za 100 ml Prihranite 1,95 €
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup gelov za prhanje. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
več vrst redna cena: 2,79 €
1
39 €
Prihranite 1,40 €
1 kos, dve vrsti redna cena: 10,99 €
549 €
Prihranite 5,50 €
Izdaja kuponov do 30. 6. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 7. 2014.
150 ml redna cena: 11,49 €
5
74 €
3,83 € za 100 ml Prihranite 5,75 €
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke dr. Scheller. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
Nivea
Hawaiian Tropic
Sun Protect & Refresh sprej za zaščito pred soncem ZF 20
suho olje za intenzivno zagorelost z vonjem kokosa ZF 6
Kiss
200 ml redna cena: 10,49 €
200 ml redna cena: 10,99 €
Strengthener utrjevalec za nohte
5
24 €
2,62 € za 100 ml Prihranite 5,25 €
Dettol No-Touch avtomatski dozirnik mila
Body Slim Garcinia gel proti celulitu z grelnim učinkom 3 v 1
5
49 €
2,75 € za 100 ml Prihranite 5,50 €
3
redna cena: 6,89 €
44 €
Prihranite 3,45 €
Syoss
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup Brillance trajno obstojnih barv za lase, več odtenkov. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
*Ne velja za Fa Extreme izdelke.
Oleo, trajno obstojna barva za lase več odtenkov
324
redna cena: 6,49 €
€
Prihranite 3,25 €
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke got2b. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
Knjižica bonov
6
05/0
2014
za
!
i. hrbtni stran so opisani na 7. 2014. čenja bona 2013 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 5. Bon lahko izkor
300 €
–50 % pustom Moj bon s po % na nakup Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 3. 2013 na hrbtni str do 15 . 5. 20 ani. 14.
15to0čk
ot več k anim Prihr
za
Prihranite 50 hanje. gelov za pr Prihranite
50 %
pu oddajte
Bon ob naku
S tem on s po p celotn bonom va ustom m na 15 % i nakup p popu rizna sta. mo Prihra
na blagajni.
Bon ob
Vademecum Pro Vitamin zobna krema 75 ml, več vrst redna cena: 2,99 €
1
49 €
1,99 € za 100 ml Prihranite 1,50 €
–15 %
Moj b
nite
nakupu
odda
15 %
jte na
blagajn
i.
150 točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Nutrilab
Sensodyne Complete Protection zobna ščetka mehka ali srednje trda 1 kos redna cena: 3,29 €
1
64 €
Prihranite 1,65 €
Nutri Q10 prehransko dopolnilo
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na ustne vode. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
60 kapsul redna cena: 18,35 €
9
17 €
1,53 € za 10 kapsul Prihranite 9,18 €
Natural Earth Mangosteen prehransko dopolnilo v prahu
Silan
100 g redna cena: 15,95 €
0,9 l ali 1 l, več vrst redna cena: 2,59 €
7
97 €
7,97 € za 100 g Prihranite 7,98 €
mehčalec za perilo
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na hladne napitke. Prihranite 50 %
1
29 €
1,44 € ali 1,29 € za 1 l Prihranite 1,30 €
Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
Bref Duo-Aktiv osvežilec za WC školjke
glade
Ajax
avtomatski osvežilec zraka
čistilo za kopalnico ali čistilo za kuhinjo
60 ml, več vrst redna cena: 2,29 €
269 ml, dve vrsti redna cena: 5,99 €
1
14 €
1,90 € za 100 ml Prihranite 1,15 €
Izdaja kuponov do 30. 6. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 7. 2014.
2
99 €
1,12 € za 100 ml Prihranite 3,00 €
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup izdelkov Vileda Ultramax. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. *Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah.
750 ml redna cena: 2,99 €
149 €
1,99 € za 1 l Prihranite 1,50 €
Naj ugodnosti ... za
50
točk
SAVNA GRATIS
Ob nakupu celodnevne vstopnice za kopanje v Termalnem Centru vam podarimo GRATIS vstop v svet savn. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
50
točk
50% popust
na kopel za dva v Wellness Spa Centru.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
50
točk
20% popust
na Thermanino masažo.
Masaži Vrelec mladosti in Dotik petih elementov lahko doživite samo v Thermanini masaži, saj sta plod znanja in izkušenj naših terapevtov. Dvourno razvajanje vam bo sprostilo mišice, izginila bo utrujenost, izboljšal se bo krvni obtok, dosegli boste psihično in fizično sprostitev ter okrepili zdravje.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Izdaja kuponov do 30. 6. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 7. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
o k ĹĄ a L i n a m r e h T ... v
za
150 toÄ?k
25 % popust na Ayurveda paket v Thermani LaĹĄko Paket vkljuÄ?uje: • namestitev v dvoposteljni standardni sobi hotela Thermana Park LaĹĄko**** superior, • 2x polpenzion, • neomejen vstop v bazene in savne, • 1x posvet pri specialistu ayurvede 60 min, • 1x ayurvedski tretma po nasvetu specialista, • 1x individualna joga z indijskim mojstrom joge. Redna cena za 2 noÄ?itvi za 1 osebo: 226 ₏, Cena s kuponom za 150 toÄ?k za 2 noÄ?itvi za 1 osebo: 169,50 ₏. Vse informacije poiĹĄÄ?ite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Informacije in rezervacije:
Thermana LaĹĄko
080 81 19 info@thermana.si www.thermana.si
Izdaja kuponov do 30. 6. 2014. UnovÄ?evanje kuponov najpozneje do 31. 7. 2014. Vse informacije o ponudbi poiĹĄÄ?ite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
! h li e t o H a v a S v Razvajanje
30% popust
za
150
na vikend paket v hotelu Livada, Terme 3000.
točk
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
150 točk
35% popust
na vikend paket v hotelu Primus, Terme Ptuj. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
1 + 1 GRATIS
za program Romantično razvajanje za pare v hotelu Zeleni gaj v Termah Banovci. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
500 točk
Izdaja kuponov do 30. 6. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 7. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
! e ik n h e t le e b a b Pestra ponud
za
50
točk
20% popust na izbrane Philips male gospodinjske aparate Izbirate lahko med naslednjimi malimi gospodinjskimi aparati znamke Philips: • mešalnik HR2872, s katerim lahko pripravite napitke, juhe, omake, koktejle. • kuhinjski aparat HD3037/70 Multicooker, s katerim hitro in enostavno pripravite veliko različnih jedi. • moški brivnik PT920, z popolnoma vodotesnim Super Lift&Cut sistemom za udobno in temeljito britje. • aparat za nego obraza Visapure s tehnologijo za nego obraza, ki je 10x bolj učinkovita kot ročno umivanje obraza.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Izdaja kuponov do 30. 6. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 7. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
s u n o b y b a b m d a Ponudb za
30
točk
20% popust
za Bübchen specialno zaščitno kremo, 100 ml.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
30% popust
30
točk
za babylove bio sok, od 4. meseca dalje.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
30
točk
20% popust
za NUK silikonsko stekleničko First Choice, 300 ml. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Izdaja in unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 6. 2014. Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.