Zmagovalna kakovost najboljša cena. VEČ KOT FER. HOFER.
Omaka za testenine
28 .0 6.
20 14
• bolonjska (nagrajena vrsta) ali • s koščki puranjega mesa ali • zelenjavna ali • z olivami 475 g
za kos
1,39
/
Mariniran svinjski steak
-20% -% -% % % % % -% % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -99 % % % -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%5, -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -%Opekač % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% % -%palčke -% - -% -Velike % -slane % -% -% ---25 % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% 74-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -0, % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - za kos -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 9 9 % % % % % % -%Ledeni % % -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%čaj-% -% -% --%%--%% -% -%-20 % -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% 39-% -%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%0, na -% -%upravljanje % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -%Helikopter % daljinsko % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -Radler -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -z%limoninim % -% -% -% -%za-kos % % % sokom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x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -
2,93/kg
redna cena
7,49
Najboljša cena pomeni, da na dan 13.06.2014 za oglaševani izdelek med primerljivimi izdelki na trgu ni izdelka višje kakovosti in hkrati po nižji redni ceni.
0,99
• slane (4 x 45 g) ali • s sezamom (4 x 40 g)
za kos samo
4,11/4,63/kg
redna cena
z okusom breskve, 1,5 l
30.06.
redna cena
750 W
• s kontrolno lučko (rdeča pomeni, da se opekač segreva, zelena pa, da je opekač pripravljen za peko) • ročaj z vgrajenim zapiralom • plošči s prevleko proti prijemanju in zaprto ohišje za lažje čiščenje • nedrseči gumirani čepki za stabilno postavitev • samodejno uravnavanje temperature • zaščita pred pregretjem
9,
3
-LETNA GARANCIJA
VEČ IZDELKOV NA TO TEMO NA 8. STRANI
0,49
OD PONEDELJKA,
za kg samo
POSEBNA PONUDBA
• iz kareja ali • iz vratovine iz hladilnika
za kos samo
0,26/l
0,49
za kos samo
1,33/l
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 28.06.2014, do razprodaje zalog.
alk. 2,2 % vol., 0,33 l
24,
-LETNA GARANCIJA
RAZLIČNE BARVE
Z INFRARDEČIM DALJINSKIM UPRAVLJALNIKOM IN BATERIJAMI
MAJHEN HELIKOPTER ZA VELIKO ZABAVE V DNEVNI SOBI
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 27/14
OD ČETRTKA,
redna cena
POSEBNA PONUDBA
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
03.07.
preprost za upravljanje, z žiroskopom, 3-kanalni, možnost upravljanja gor, dol, naprej, nazaj, levo, desno, vrtenje za 360°, zaradi LED-luči, ki jih prižgete ali ugasnete z daljinskim upravljalnikom, je zelo zanimiv tudi v temi, vključno s kompletom nadomestnega rotorja, povezovalnim elementom, izvijačem in USB-kablom za polnjenje baterij, mere: 20 x 4,5 x 10 cm
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča NA VINO TRAMINEC (velja samo ob nakupu princesk)
NA REDNO CENO
REDNA CENA ZA KOS
4,49 5,99/l
31114 LJUTOMERČAN
Traminec
kakovostno sladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
26.06.–29.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
KUPON -50% ZA 50% POPUST POPUST S KUPONOM
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
Pri nakupu princesk prejmete ob predložitvi kupona popust na traminec iz kleti Ljutomerčan.
st iz
ovo Kak
st iz
ovo Kak
1,99 za zavoj samo
Kupon velja od 26.06. do 29.06.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu princesk iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.
SVEŽIH RIB
Klapavice iz hladilnika
Princeske, 2 kosa
rahli krofki, polnjeni z okusno vanilijevo kremo in smetano, iz hladilnika, 2 x 140 g
1,00/kos oz. 7,11/kg
Meso klapavic je okusno in hranljivo. Uživamo jih lahko surove ali kuhane, pa tudi na žaru.
Slovenski mladi krompir razred I, 2 kg
-33% % -% -% -% - -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% -% %99 % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%Slovensko % % % % % % % % % % % % -% -%%-% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%za-%kg samo -% - % -%-% -% -zelje % % % % % -% -% - % -%-% -% - %-% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%99 % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%-%%---%%--%%-% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% --% %-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%-%-%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-34 -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%- -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Uporaba: % % % % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % Z‘DEŽELE % % % % o % -% -% -%%Sv es % % m e % ež % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% mleto % % 45 % % % -% -% - %--%%--%% -% -% -% -% -% -%Sveže 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% meso % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -Slovenska -%idared % % jabolka -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%% -%-33 % % % % % % % % % -% -% -% % --% -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% %%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% % % % % %-%-%-%-%-%-%- za kg samo -% % -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% -% -79 % - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% % -% -%%-0, --%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%-%%---%%--%-%%-% %-% % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%49 -%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%--%%-%--% %-% - % -% -% -% % -% -% -% -% -% -%%--% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%Gerbera % % -% -% -% - % % % -% -% % -Sončnica % % % % % % -% -% --% -%% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 26.06., IN MORSKIH SADEŽEV
redna cena
1,49
st iz
ovo Kak
za zavoj samo
0,50/kg
2,
st iz
ovo Kak
nepakirano, razred I redna cena
0,69
sveže mleto mešano meso je izdelek iz svinjskega in govejega mesa, primeren tako za pečenje, kot kuhanje.
za kg samo
iz hladilnika
st iz
ovo Kak
st iz
ovo Kak
nepakirana, razred I redna cena
1,19
za kg samo
3,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 12 cm, različne barve
v lončku Ø 12 cm
do razprodaje zalog
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
1,69 za kos samo
Slike so simbolične.
1,79 za kos samo
OD PONEDELJKA DO SREDE,
30.06.–02.07., oz. do razprodaje zalog
Mini čokoladice • Speed ali • Coco ali • Peanuts 400 g
Bagete/ mini bagete
LE GUSTO
Začimbe v vrečkah
več vrst, 20–5 g
-52%
• 2 kosa ali • 6 kosov 300 g
-20%
redna cena
redna cena
0,19
-% % % % -% 09 % % % % % 0, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 49 -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % 1, % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - %--%%--%% -% -%-% --%Brez--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-29 % % % alkoholno % % --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%--%%--%%--%pivo -% -% -% -%Žepni -robčki % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - 39--%%--%% -% -%-% -% -% -% % -20% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, % % % % % % % -% --%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -%-% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 39-% -% % -% -% -% -% -% -23% -% -% --% -% -0, -% % % % % % % -% -% % -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -TI%C ZV-ES%TOB-E % --%%--% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BRE-Z K%AR -% -% -, K%LUBOV-% -% -% -% % 29 0, % % -% % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % TAV-NO S % % % O N % E % % % % JE,-% -% VA-N% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% KUPO % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%NA-% % % % % % O N Mix/ % % -% -% -% - M%A-K%SI-M%A-%NL-J%-E%!-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%Snack % % % % Spicy Bites A % -% -%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%-%V-%-A%R-%-Č-%E%-V%--%-%-%--%%-%--%-%-%--%%-%--%% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -%MY-%AIR-% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -%-28% % -% - % -% -% -% -% % --%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Tekoči -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%Mesni -% -% % % narezek % % -% % -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% ---%%--%%--%%--%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%osvežilec -% -49-% -% -% -% -% -% -% -% -% -zraka -% -% --% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% --% -% -% -%0, % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -36% -% -% -31% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%44 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% 0, 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Slovenska -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%jabolka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Paradižnik -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% zlati delišes v grozdu -% -% -% -% -% -% -% -40 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,65 1,88
za kos samo
za kos samo
4,50–18,00/kg
3,73/kg
redna cena
0,55
3-slojni, 100 kosov
redna cena
0,5 l
za zavoj samo
0,49
0,01/kos
za zavoj samo
redna cena
0,38
1,30/kg
3-SLOJNI
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kos samo
slan prigrizek, 100 g
0,58/l
redna cena
0,69
180 g
za kos samo
več vrst, 75 ml
2,72/kg
redna cena
redna cena
0,69
1,45
za kos samo
za kos samo
4,40/kg
13,20/l
redna cena
z
st i ovo Kak
1,09
nepakirana, razred I
razred I, 600 g
za zavoj samo
Maline
razred I, 125 g
1,08/kg
-30% -33 %-% % -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% 39-% -% -% -% -0, % -% % -% -% -% -% % -% -% -% --% 79--% -% -% -% -% -% -%1, --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% redna cena
redna cena
1,99
za zavoj samo
1,19
za kg samo
11,12/kg
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
Hofer sporoča
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
i k t i Z u I N L I Z E V S O V
V
h a n e c h i c o r v po V
valnika
iz zamrzo
Sladoled na palčki Premium
več vrst, 6 x 120 ml
valnika iz zamrzo
Korneti
• čokolada ali • vanilija 6 x 120 ml
za zavoj
2,38
iz vost
o Kak
3,31/l oz. 0,40/kos
Korneti vanilija
za zavoj
Korneti
1,69
9 x 110 ml
• jagoda ali • lešnik 6 x 120 ml
2,35/l oz. 0,28/kos
za zavoj
1,75 1,77/l oz. 0,19/kos
valnika iz zamrzo
valnika iz zamrzo
za zavoj
1,69
valnika iz zamrzo
2,35/l oz. 0,28/kos
Sadne mešanice
brez dodanega sladkorja • gozdni sadeži ali • jagode 750 g
Mini korneti Piccola
valnika
iz zamrzo
za zavoj
• čokolada ali • jagoda ali • jogurt-jagoda/ jogurt-breskevmarakuja 12 x 28 ml
1,99
za kos
5,92/l oz. 0,17/kos
2,49 3,32/kg
Sladoled Premium • vanilija ali • čokolada 1l
Vaflji za sladoled
valnika
iz zamrzo
več vrst, 112–56 g
za kos
0,79 7,05–14,11/kg
za kos
1,79
Vanilijev sladoled Premium 2,5 l
za kos
valnika iz zamrzo
2,99 1,20/l
IZ NAŠE STALNE PONUDBE valnika iz zamrzo
LJUBLJANSKE MLEKARNE
Sladoled na palčki Planica 90 ml
iz
alnika zamrzov iz
SOLA
Ledeni čaj
iz hladilnika, 0,5 l
alnika zamrzov
LJUBLJANSKE MLEKARNE
Sladoled na palčki
za kos
Sladoled na palčki Maxim
trojna čokolada, 120 ml
0,89
iz vost
o Kak
burbonska vanilija, 100 ml
st iz
ovo Kak
9,89/l
SOLA
st iz
ovo Kak
Multi Sola
st iz
za kos
0,46
za kos
0,49
0,99
4,08/l
9,90/l
iz hladilnika, 0,5 l
za kos
ovo Kak
za kos
0,92/l
0,55
Radenska Naturelle
1,10/l
1,5 l
valnika iz zamrzo
st iz
Sadne lučke Mini Mix več vrst, 12 x 50 ml
za kos
Jabolčni/ hruškov sok
ovo Kak
za kos
0,99
direktno stisnjen motni sok, 100% sadni delež, 1 l
0,47
za zavoj
2,39
0,31/l
3,98/l
st iz
Bio napitek -
ovo Kak
• rižev (brez doda nega okusa) ali • sojin z okusom vanilije ali • sojin z okusom čokolade 1l
Bio sojin napitek naraven, 1 l znižano od 08.05.2014
Jagodni nektar 45% sadni delež, 1,5 l
za kos
1,29
prej 1,15
za kos samo
1,09
za kos
1,69
Pomarančni sok 100% sadni delež, 1 l
za kos
0,78
1,13/l
st iz
ovo Kak
Coca-Cola Classic, 1,5 l
valnika
iz zamrzo
za kos
3,99
Bitter Lemon/ Tonic Water
1,5 l
2,22/l
Sladoled Quartissimo
• vanilija-čokoladajagoda-lešnik ali • jogurt-gozdni sadežilimona-malaga 1,8 l
za kos
0,64 0,43/l
za kos
1,18 0,79/l
Hofer sporoča šo l s k i
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
Peresnica s priborom, 26-delni komplet
Risalni blok, A3
• 40-listni: z listi iz ofsetnega papirja, ali • 20-listni: z visokokakovostnimi zrnatimi listi
z različnimi motivi
30.06.
za kos
1,49 0,04/0,08/list
za zavoj
1,79
Voščenke, 10 kosov
za komplet
pne s čebeljim voskom, vodoto iz ali vodoodporne, v držalu umetne mase z drsnikom
4,99
Barvice, 24 kosov
za zavoj
Flomaster z dvojno konico, 10 kosov z debelo in tanko konico, primeren za pisanje in risanje
0,18/kos
1,79
čudovite barve
0,07/kos
VKLJUČNO Z RADIRKO
Pisalo, 3 kosi z radirko za črnilo
za zavoj
3,99
za zavoj
0,99
1,33/kos
0,10/kos
RAZLIČNI MOTIVI
Mini kovček
s posebej trpežnim ročajem, ojačanim i robovi in 2 kovinskima zapiraloma, mere: 34 x 24 x 11 cm
Komplet škatel za shranjevanje, 3-delni
za kos
škatle iz umetne mase, ki jih preprosto sestavite s pritiskači; ojačani kovinski robovi pokrova, škatle s kovinskim ročajem in okvirčkom za vstavljanje priloženih označevalnih listkov • velika škatla: 34 x 24 x 14 cm, • srednja škatla: 31 x 21 x 13 cm, in • majhna škatla: 28 x 18 x 11 cm
11,99
Sadna pijača Angry Birds
• Paradise: mandarinaananas, ali • Tropic: tropsko sadje 0,33 l
za komplet
6,99
brez vsebine
za kos
0,69 2,09/l
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
30.06.
Vodene barvice
24 barv v okroglih posodicah, ki jih lahko zamenjate z novimi; vključno s čopičem in 1 belo tempera barvo za kos
2,49
DZS
Šolski zvezek Tako lahko
format A4, 40-listni
RAZLIČNI MOTIVI
za kos
1,59 Folija za ovijanje knjig/šolskih zvezkov za zavoj
0,89
Šolski čopič, 6 kosov
Z MODRIM KARO VZORCEM ZA LAŽJE REZANJE
prozorna in samolepilna, z robom za lažje odvijanje, vel. 3 m x 40 cm
za kos
1,49
iz dlak ali ščetin, evropska kakovost
0,50/m
Šestilo s priborom
s funkcijo hitrega prestavljanja, v škatlici iz umetne mase, vključno z radirko, 3 nadomestnimi minami, nadomestno konico, 2 vijakoma, matico, 2 pisaloma s tanko konico, šilčkom, podaljškom za krak šestila, nastavkom za pritrditev pisala na šestilo, tehničnim svinčnikom in 12 minami za tehnični svinčnik
za zavoj
5,99
za zavoj
Ovitek za šolske zvezke, 10 kosov
iz izjemno trpežnega polipropilena, format A4 ali kvart, različnih pisanih barv ali prozoren
1,99 0,20/kos
RAZLIČNI MOTIVI za kos
11,99 /
/
/
Otroški krožnik/ lonček/vrč • krožnik, 4 kosi: Ø 19,7 cm, ali • lonček, 4 kosi: Ø 7,8 cm, višina: 9 cm, prostornina: 175 ml, ali • vrč: Ø 9,6 cm, višina: 16,9 cm, prostornina: 750 ml
za zavoj/kos
3,49 0,87/3,49/kos
RAZLIČNI MODELI
Transformerji
erni luksuzni lovci zveri, prim let 5 od ejše star ke, otro za
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
30.06.
Brusnice 200 g
za kos
1,99 9,95/kg
Penice
bele in rožnate kocke, idealne za vsako zabavo ob žaru ali kot posladek, 300 g za kos
0,99 3,30/kg
Bonboni Jelly Beans
za kos
1,19
s hrustljavim sladkornim oblivom in mehko sredico iz želeja, različni slastni okusi, 250 g
4,76/kg
Kruhki za hamburger/ hot dog
Palačinke
odlične ameriške palačinke, 300 g
zlato rumeno zapečeni, odlični za pripravo slastnih hamburgerjev ali hot dogov, 300 g/250 g
za kos
1,59
za kos
0,99
Tortilje
mehke pšenične tortilje, ki jih obložite po želji • česnove ali • navadne 340 g
5,30/kg
3,30/3,96/kg
Zmes za mafine/ brownieje
POSAMEZNO PAKIRANI
za hitro pripravo peciva • čokoladni mafini: 330 g, ali • borovničevi mafini: 325 g, ali • svetli mafini: 310 g, ali • brownieji: 366 g
za kos
0,99
posebej veliki in mehki • dvojna čokolada ali • bela čokolada-lešnik 200 g
za kos
2,91/kg
1,39
za kos
2,19
3,80–4,48/kg
Muesli rezine • jabolčna pita ali • oreščki in javorjev sirup ali • arašidovo maslo 8 x 25 g
10,95/kg
Muesli v lončku
• lešnik-mandelj ali • jagoda-bela čokolada ali • čokolada-banana ali • malina ali • jabolko-cimet ali • med za kos 85 g
za kos
1,19 5,95/kg
0,99
1,89
11,65/kg
5,40/kg
za kos
Spaghetteria Bolognese/ Funghi/ Parmesana
1,15 0,77/l
1,69 10,30–11,27/kg
Knorrove testen ine Spaghetteria so pripravljene v le neka j minutah in nimajo doda nih barvil, konzerv ansov in ojačevalcev ok usa.
iz hrustljavih, sveže praženih arašidov • kremasto ali • hrustljavo 350 g
za kos
• Ginger Ale ali • Bitter Lemon ali • Tonic Water 1,5 l
za kos
Arašidovo maslo
IDEALEN ZA ZAJTRK ALI MALICO
Schweppes
• Funghi: testenine v kremni gobovi omaki, 150 g, ali • Parmesana: testenine v kremni sirovi omaki, 163 g, ali • Bolognese: testenine v bolonjski omaki, 164 g
Ameriški piškoti
VKLJUČNO S PAPIRNATIMI MODELČKI
VILKIS
Kis za vlaganje, 3 l
pripravljen z naravnim ocetnokislinskim vrenjem, z izbranimi začimbami
za kos
1,49 0,50/l
st iz
ovo Kak
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
03.07. VISOKOLOČLJIVOSTNI ZASLON NA DOTIK (800 x 480 SLIKOVNIH PIK)
Aluminijasta lestev
UPORABA LESTVE NA STOPNICAH
2 prislonski lestvi s po 6 prečkami, 1 traverzo in nedrsečim delovnim odrom (vel. ca. 150 x 50 cm), možnost nastavitve višine delovnega odra od prečke do prečke, kar omogoča preprosto uporabo na stopnicah, hitra in stabilna montaža brez orodja, maks. obremenitev: 150 kg, masa: ca. 18,5 kg
za kos
3
ina: ca. 3,80 m
zemljevidi HERE za 20 držav osrednje Evrope1
3
-LETNA GARANCIJA
kupon za posodobitev zemljevidov2
nasveti za okolju prijazno vožnjo
za kos
79,99
DVOKRAKA LESTEV
iskanje parkirišč v bližini
išina:
1) Zemljevidi za osrednjo Evropo, ki so na voljo pri MEDION®-u: Andora, Avstrija, Belgija, Češka, Danska, Francija, Italija, Liechtenstein, Luksemburg, Madžarska, Monako, Nemčija, Nizozemska, Poljska, San Marino, Slovaška, Slovenija, Španija, Švica in Vatikanska mestna država. 2) Unovčite ga v roku 24 mesecev od dneva nakupa, najpozneje pa do 31.12.2016. 3) Upoštevajte zakonska določila. 4) Nasveti za hitrost vožnje niso na voljo za vse ceste.
PRISLONSKA LESTEV
maks. delovna viš
• 12,7-cm (5") zaslon na dotik • opozarjanje na radarje3 • Text to Speech: pretvorba besedila v govor za posebej natančno usmerjanje • Street News: informacije o stanju oz. nevarnostih na cesti -LETNA • nasveti za hitrost vožnje4 GARANCIJA • mere/masa: ca. 13,6 x 8,6 x 1,4 cm (Š x V x G)/ca. 180 g
129,–
ca. 3,1 0m
Navigacijska naprava MEDION® GoPal® E5270 (MD 99325)
maks
• z izvlekljivim teleskopskim ročajem iz aluminija • prostoren glavni predal z žepi na zadrgo • z gladko tekočimi kolesci s krogličnimi ležaji • prostornina: ca. 94 l • mere: ca. 74 x 50 x 31 cm • masa: ca. 4 kg
. delo
vna v
Velik potovalni kovček
ček se poleg Velik potovalni kov politrpežne lupine iz izjemno lahke in tudi tni strani odlikuje karbonata na hrb -peno lahkem ter z EVA po trpežnem in . trskem materialu ojačanem polies
Mešanica semen travniških rastlin visokokakovostna mešanica semen divjih cvetlic, zelišč in trav, ki popestrijo vrt in nudijo življenjski prostor čebelam, čmrljem in metuljem; primerna za vse vrste tal, za trpežno zelenico s pisanim cvetjem, 0,5 kg za kos
RAZŠIRLJIV – ZA CA. 15 % VEČ PROSTORA
9,99
Servis iz porcelana, 16-delna garnitura
visokokakovostna, z motivom jelena ali planike, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju in uporabo v mikrovalovni pečici • 4 skodelice za kavo, • 4 krožniki za skodelice za kavo, • 4 desertni krožniki in • 4 posodice za kosmiče
-33%
19,98/kg
RAZLIČNE BARVE IN 2 MOTIVA
Vse barve in motivi servisa iz porcelana niso na voljo v vseh poslovalnicah.
redna cena
29,99
19,99 za garnituro samo
za kos
69,99 Čistilo za steklokeramiko 3 v 1 primerno za vse steklokeramične in indukcijske kuhalne plošče, preverjeno in priporočeno za steklokeramiko znamke Schott Ceran®, s svežim vonjem pomaranče, 375 ml
TEMELJITO ČISTI, NEŽNO NEGUJE IN POSKRBI ZA SIJOČ LESK
Čistilo za legirano jeklo in barvne kovine 3v1
preprečuje madeže zaradi vodnih kapljic na površinah z visokim leskom iz legiranega jekla in kroma, za čiščenje potemnele in obarvane kovine, s svežim vonjem limone, 375 ml
za kos
za kos
1,49
1,49
3,97/l
3,97/l
Akcija velja od 03.07. 2014 do razprodaje zalog.
Gel za odmaševanje cevi
učinkovito odmašuje zamašene odtoke ter odstranjuje maščobo in umazanijo, prodre tudi do težje dostopnih mest, 1 l za kos
1,29
TASTE OF BRITISH ISLES
Ovsena kaša
okusna malica v priročnih porcijskih vrečkah • jabolko-cimet ali • navadna ali • čokoladna ali • gozdni sadeži 325 g
za kos
1,79 5,51/kg
Hofer sporoča LEVCEK
LEon
&
da i r f a ptick
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
03.07.
NAVO L E V c K AD I L A Z A I Z D E L A F R I D E n L E O N A I N P T I CV O spletni ajdete na n kE so pri i strani. na v asi zb olj i z n a s er a n i h i z d e l k i h o po p o n u d b es e b n e .
ww
w.h of
er.s
i
Komplet nalepk
številni različni kompleti, npr. kmetija, dinozavri, konji, poklici ali princese za komplet
3,99
za kos
Darilni papir
barvast ali naravne barve, vsestransko uporaben, npr. za zavijanje daril, ustvarjanje ipd., dolžina: 10 m
1,99 0,20/m
za komplet
5,99
Avto za sestavljanje
hitro in preprosto sestavljanje po slikovnih navodilih, primeren za otroke, starejše od 4 let, različni kompleti, npr. Dragon, Eagle, Buggy ipd. ČE GA POTISNETE NAZAJ, SE ZAPELJE NAPREJ RAZLIČNI MODELI
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
03.07. Registrator
format A4, z visokokakovostnim vzvodnim mehanizmom in različnimi motivi, širina hrbta: 7,5 cm za kos
1,99
Škatla za shranjevanje/ urejanje, 2/1 kos iz stabilne lepenke, različne barve in motivi • škatla za dokumente formata A4, 2 kosa, ali • škatla formata A4, 2 kosa, ali • škatla za CD-/DVD-je, 2 kosa, ali • velika škatla, 1 kos za zavoj
3,49 1,75/3,49/kos
Mapa z žepki, 2 kosa s 13 žepki iz umetne mase, vključno s 24 barvnimi listki, na katere lahko pišete
Šolska mapa/ mapa za zvezke
Škatlica z lističi
format A4, z elastiko in različnimi motivi
800 lističev
za kos
1,99 za zavoj
za kos
CoC-1910755
4,99
1,49
2,50/kos
Listi za vpenjalno mapo
Zvezek s spiralo, 3/1 kos
format A4 • navaden, 3 kosi: 80-listni, karo ali črtni, ali • z ločilnimi listi, 1 kos: 100-listni, karo, z ločilnimi listi različnih barv
100 listov formata A4, črte ali karo za kos
za zavoj
1,39
2,39
0,01/list
0,80/2,39/kos
Premium sadni jogurt
Mini čokoladice
3,5 % m. m., več vrst, iz hladilnika, 200 g
več vrst, 5 x 40 g
znižano od 08.05.2014
znižano od 08.05.2014
Rolada
-% -% -% -% % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % %-%39 -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -0, 37-% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%65 %-%-%-%-1, % % % % % % % % % % % % % %-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%%--% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%--%%%---%%%--%% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -%-%-%-%-%0, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--% -% -% -% -% -%% --%%--%%--%%--%%---%%%--%%--%% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% % % -% -%-%-%-%- -%%-%-% -%-%-%-%-%-% -%-% % -% -% -% -Napolitanke -% - -% -% -% -% --%%- --%%--%% -% -% -% % % -% -% -% Pastirčkov % -% -čaj % % % % % % Miške iz % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%čokolade % -% -%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -%-%-%-%--%%-%-%-%%-%--%-%-%-%-%--%%-%-%-%%-%--%% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%%%----%%%--%%--%% -% -%%--%% -mlečne % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%-%-%-% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- % % -% - % -% -% -% -% % - -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % % -% -% % % -% -% -% -% % % -% 89-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% 59 -% -% 0,-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1, -% -% -% -% % -% -% -% -% -% 79 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% več vrst, 200 g
prej 0,39
prej 1,59
prej 0,69
znižano od 08.05.2014
za kos samo
3,25/kg
za zavoj samo
za kos samo
6,95/kg oz. 0,28/kos
1,85/kg
st iz
zeliščni čaj, 40 g oz. 20 čajnih vrečk
ovo Kak
dve vrsti, 400 g
znižano od 08.05.2014
polnjene, več vrst, 210 g
znižano od 08.05.2014
prej 1,99
znižano od 08.05.2014
prej 0,62
prej 1,89
za kos samo
za kos samo
za kos samo
4,73/kg
14,75/kg oz. 0,03/vrečko
8,52/kg
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
03.07.–06.07., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Bio muesli
Otroška hrana Frutek
več vrst, 750 g/500 g
-26%
redna cena
-18%
več vrst, 190 g
2,99
redna cena
1,21
99 -% -% -% -% -% 0, % % 19 Oljčno olje % % -% % -% -% 2, % % % % % % % % % % % % % -% -% -% - % -% % % % % % % % % % % % % % --%% -% --%% % -% -% -% % % % % % -% - % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -23%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% --%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% --%%--DE%%CAFÉ -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%%GRANO % % -% -% zrnju -% % % % --%%v--%% % % % % -% -%% -% -% -% -% -%%--% -%---%%%--%%--%%---%%Kava % 2,59--%%--%% -% -%Šampinjoni % % %% -% -%%--%%--% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % v kisu % % % % % % % % % % --% -% -% % -% -% -% % % % -% -%-% -%-%-%-%-% -% - -% -% -% -% - -%%--%% -% --%%--%%-31 % % % % % % % % % % % -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %-%% %-% -% -% -% % - % -% -% -% -24 % % % % % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% % 29 3, % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % -% VEST-O% % BE, K-%89-% % RTIC-Z% A% % L K % U Z % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%1, % % -% % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% - % -%VINAKOPER % -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % -% - % -%Merlot % % -% -% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % -%--% I S % K -%--% % A % -%--% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -za% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% % % -% Čistilo -% - -% -% -% -steklo -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% Hrana % % -20% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -%za-%%mačke % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -2,69 -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -24% -33-%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% Dragi -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% gospodar, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%poskrbi, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% poleti da bova -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% vedno imela na razpo-% -% -% -% -% -% -% -% 19 -% -% 99 -%vode. sveže 0,-% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% lago -% -% -% -% -% -% dovolj -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% PO-%NUDB -% -% -% -% Dalj časa Bio skuta Bio keksi -% -% -% -% -% -% sveže bio Vital za kos samo
za kos samo
st iz
ekstra deviško, 0,75 l
ovo Kak
2,92/4,38/kg
5,21/kg
redna cena
3,39
za kos samo
1 kg
3,45/l
650 g
redna cena
4,79
redna cena
2,49
za kos samo
za kos samo
UGODN E CE NE
2,91/kg
SUHO
kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l
SOV ... BONU ČK, , TO
SLOVENSKA ISTRA
16–18 °C
redna cena
st iz
ovo Kak
3,39
• Classic ali • z vonjem limone 1l
za kos samo
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
več vrst, 100 g
redna cena
redna cena
0,25
1,49
za kos samo
za kos samo
1,90/kg
Izdelek je primeren za vegane.
nepasirana • pusta z 10 % m. m. v s. s. ali • s 40 % m. m. v s. s. iz hladilnika, 500 g
mleko
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
RDEČE MESO, SVINJINA, ENOLONČNICE
• s sončničnimi semeni ali • z bučnimi semeni ali • z indijskimi oreščki in arašidi 200 g
3,6 % maščobe, iz hladilnika, 1 l
Bio vegetarijanska omaka za testenine več vrst, 360 g
za kos za kos
1,59 4,42/kg
za kos za kos
2,25
1,09
1,99 9,95/kg
4,50/kg
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si