Okrasne figurice - losi Z upogibljivimi nogami, različne izvedbe, višina: pribl. 12 cm, samo 2,19 Okrasne figurice - losi Različne izvedbe, višina: pribl. 17 cm, samo 3,19 Okrasne figurice - palčki Na voljo tudi v rdeči/beli, višina: pribl. 34 cm, samo 5,49
Velja od 13. novembra 2013
Nogavice za pribor Komplet 2 kosov, na voljo tudi v rdeči, višina: pribl. 11 cm, širina odprtine: pribl. 7 cm, samo 1€
Nadprti Ni slike, v 2 izvedbah, mere: pribl. 80 x 80 cm, samo 3,19 Prevleke za stole Komplet 2 kosov, na voljo tudi v rdeči, mere: pribl. 69 x 50 cm, samo 2,19
Kompleti pogrinjkov Z 2 različnima motivoma, mere: pribl. 30 x 50 cm, samo 1€
0,50 €/ kos
1,10 €/ kos
Namizni tekači V 2 izvedbah, mere: pribl. 40 x 170 cm, samo 3,19
Kovinski krožniki S 5 različnimi motivi, Ø: pribl. 25 x 3 cm, samo 1€
Podstavki Iz melamina, s 4 različnimi motivi, mere: pribl. 23 x 14 cm, samo 2,19
Skodelice Iz porcelana, mere: pribl. 11 x 10 x 6 cm, samo 2,19
Pladnji Iz lesa, s 4 različnimi motivi, mere: pribl. 22 x 14 x 5 cm, samo 1,79
Kovinske škatle S 3 različnimi motivi, mere: pribl. 13 x 16 cm, samo 2,19, mere: pribl. 17 x 20 cm, samo 3,19
Kovinske škatle v obliki srca S 3 različnimi motivi, mere: pribl. 23 x 22 cm, samo 3,19
Okrasne figurice Različne izvedbe, višina: pribl. 17 cm, samo 3,19
e č a je m š o u d d vz Za o n božič
8
7
3
6 3
4
5
4
➀ Posteljnina iz mehke flanele 100% bombaž, z zadrgo, z 2 različnima motivoma, mere blazine: pribl. 60 x 80 cm, mere prevleke: pribl. 140 x 200 cm, samo 10,99 ➁ Prevleke za blazine iz flisa S 4 različnimi motivi, mere: pribl. 40 x 40 cm, samo 1,79
➂ Odeje iz flisa S 4 različnimi motivi, mere: pribl. 130 x 170 cm, samo 4,19 ➃ Igrače za pse V različnih izvedbah in velikostih, samo 4,19 ➄ Pasji kostumi Z ovratnico in pokrivalom, ena velikost, samo 2,19
➅ Pasji kostumi "Gospod Božiček", velikosti: XS–L, od 6,49 ➆ Pasji kostumi "Severni jelen", velikosti: S–XL, od 7,49 ➇ Okrasne figurice Različne izvedbe, višina: pribl. 17 cm, samo 3,19
www.kik-textilien.com
Papirnate LED-zvezde samo 3,19
LED-sveče Medla, topla bela svetloba, Ø pribl. 7 cm, višina: pribl. 11 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 3,19
LED-svetlobne verige Z 20 LED-diodami v barvi verige, topla bela bel elaa sv ssvetloba, vet e looba, v 4 barvah, dolžina: pribl. 260 cm, na bbaterije a er at erijijijee (niso priložene, 3 x AA), samo 2,19
Papirnate LED-zvezde Z 10 LED-diodami, topla bela svetloba, s 3 različnimi vzorci, višina: pribl. 40 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 3,19
Papirnate LED-zvezde Z 10 LED-diodami, topla bela svetloba, v 2 barvah, višina s stojalom: pribl. 70 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 8,49
Kovinske LED-lanterne S čajno svečko, ki oddaja medlo, toplo belo svetlobo, v 3 barvah, mere pribl. 6 x 6 x 9 cm, na baterije (niso priložene, 1 x CR2032), samo 2,19
LED-svetlobne verige Topla bela svetloba, na baterije (niso priložene, 2 x AA) ➀ S 15 LED-diodami in plastičnimi rožicami, na voljo tudi turkizne in prozorne, dolžina: pribl. 125 cm, samo 3,19 ➁ Z 10 LED-diodami v obliki kovinskih kroglic, dolžina: pribl. 140 cm, samo 3,19 ➂ S 15 LED-diodami in kovinskimi okraski, dolžina: pribl. 145 cm, samo 4,19 ➃ Z 8 LED-diodami v obliki kovinskih srčkov, dolžina: pribl. 100 cm, samo 3,19
3
4
Božična losov parada 4
3 2
Plišasti losi v videzu semiša ➀ Višina: pribl. 31 cm, samo 8,49 ➁ Višina: pribl. 34 cm, samo 5,49 ➂ Z upogibljivimi nogami, možnost sedečega položaja, višina: pribl. 42 cm, samo 5,49 ➃ Višina: pribl. 40 cm, samo 10,99
LED-vrbove veje S 60 LED-diodami, topla bela svetloba, dolžina: pribl. 120 cm, na baterije (niso priložene, 3 x AA), samo 7,49 na voljo tudi izvedba z električnim vtičem, samo 8,49
Posteljnina iz mikroflisa Mere blazine: pribl. 60 x 80 cm, mere odeje: pribl. 140 x 200 cm, samo 9,99
Ženske nogavice iz frotirja Komplet 2 kosov, z gumicami proti drsenju, en par z okrasnim gumbom, velikosti: 35/38–39/42, samo 5,49
Vaze Iz stekla, višina: pribl. 70 cm, samo 10,99
2,75 €/ par
no
a pih
Ženske pižame Velikosti: S–XL, samo 13,99 Na voljo tudi kot maksi majice, samo 8,49
o čn lo o r ek st
www.kik-textilien.com
Za vse izdelke na teh straneh je značiln a topla b ela svetlob a
LED-piramide iz ratana Z 10 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, višina pribl. 30 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 5,49 LED-piramide iz sisala Z 10 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, višina: pribl. 40 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 5,49
LED-svetlobne verige iz ratana Z 20 LED-diodami, dolžina: pribl. 260 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 5,49
LED-srca iz ratana Z 10 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, mere: pribl. 30 x 32 x 8 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 6,49
LED-zvezde iz sisala Z 10 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, mere: pribl. 30 x 30 x 3 cm, z električnim vtičem, samo 5,49
LED-božična ožična drevesaa iz ratana Z 10 LED-diodami, ED-diodami, na voljoo tudi v rdeči, mere: pribl. 35 x 28 x 7 cm, naa baterije (niso priložene, ne, 2 x AA), samo 6,49 ,49 LED-božična darila iz sisala Z 20 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, mere: pribl. 16 x 16 x 19 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 7,49
LED-božične jelke iz sisala Z 10 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, višina: pribl. 35 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 7,49
3D-LED-lanterne S 5 LED-diodami, na voljo tudi v rdeči, mere: pribl. 20 x 11 x 11 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 5,49
3D-LED-božične jelke Z 10 LED-diodami, mere: pribl. 35 x 8 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 10,999
LED-svetlobna drevesa S 40 cvetovi iz LED-diod, na voljo tudi z rdečimi lučkami, višina: pribl. 42 cm, na baterije (niso priložene, 3 x AA), samo 10,99
3D-LED-zvezde Z 10 LED-diodami, mere: pribl. 35 x 8 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 10,99 3D-LED-piramide Z 10 LED-diodami, mere: pribl. 45 x 10 x 10 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 6,49
LED-svetlobne verige S kristalčki in 10 LED-diodami, v 4 barvah, dolžina: pribl. 100 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 3,19
LED-svetlobne veje Z 20 cvetovi iz LED-diod, na voljo tudi z rdečimi lučkami, višina: pribl. 55 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 5,49
LED-svetlobne veje Z 20 LED-bunkicami, na voljo tudi z rdečimi lučkami, višina: pribl. 57 cm, na baterije (niso priložene, 3 x AA), samo 5,49
Vaze Iz stekla, višina: pribl. 25 cm, samo 4,19
www.kik-textilien.com
e k s v o Trend ne božič barve
PLA TIKAS-
Okrasne kroglice V različnih barvah, količina: pribl. 330 ml, samo 1,49 1L = 4,52€
Okrasne perlice Z bleščicami, v različnih barvah, količina: pribl. 330 ml, samo 1,49 1L = 4,52€
Okrasni pesek V različnih barvah in vonjih, količina: pribl. 1 kg, samo 1€
Okrasni sneg V različnih barvah, količina: pribl. 330 ml, samo 1€ 1L = 3,03€
Okrasne bleščice Kovinski videz, v različnih barvah, količina: pribl. 330 ml, samo 1€ 1L = 3,03€
Okrasni koščki iz lesa V različnih barvah, količina: pribl. 330 ml, samo 1€ 1L = 3,03€
Božične kroglice, plastične, veliko pakiranje Komplet 60 kosov, na voljo tudi v klasičnih božičnih barvah, različne velikosti
Venčki z kroglicami Na voljo tudi v klasičnih božičnih barvah, mere: pribl. 32 x 9 cm, brez sveč, samo 10,99
Sveče Mere: pribl. 120 x 60 mm, v različnih barvah, samo 1€
PLA TIKAS-
PRA STE VO KLO
Božične kroglice, steklene Na voljo tudi v klasičnih božičnih barvah, komplet 12 kosov, Ø pribl. 6 cm, 0,27 €/ kos, komplet 6 kosov, Ø pribl. 8 cm, 0,53 €/ kos
PRA STE VO KLO
Božične kroglice, steklene S privlačnimi motivi, na voljo tudi v klasičnih božičnih barvah, Ø pribl. 7 cm Božične kroglice Kompet 12 steklenih božičnih kroglic oz. kroglice za aranžiranje, na voljo tudi v klasičnih božičnih barvah, Ø pribl. 2,5 cm, samo 1€
LED-svetlobne verige Z 10 LED-diodami v obliki kovinskih kroglic, topla bela svetloba, v zlati in srebrni, dolžina: pribl. 140 cm, na baterije (niso priložene, 2 x AA), samo 3,19
0,08 €/ kos
Leseni podstavki V različnih barvah, mere kvadratnega: pribl. 32 x 32 x 9 cm, mere pravokotnega: pribl. 50 x 18 x 8 cm, brez dekoracije, samo 5,49
www.kik-textilien.com
Traktorji S prekucno prikolico in prostim tekom, mere: pribl. 57 cm
Darilni kompleti Hot Wheels Vsebujejo: 5 avtomobilčkov, različni modeli, samo 7,49
Avtomobili na daljinsko upravljanje Z lučjo, na voljo tudi v črni, merilo 1 : 18, frekvenca 27 MHz, na baterije (niso priložene 6 x AA), samo 16,99
Otroški kompleti Vključujejo: kapo in rokavice, na voljo tudi z Disneyjevim motivom Princeska, samo 4,19
Nahrbtniki Na voljo tudi z Disneyjevim motivom Princeska, mere: pribl. 22 x 28 x 10 cm, samo 5,49 Torbe na kolesih Na voljo tudi z Disneyjevim motivom Princeska, mere: pribl. 27 x 38 x 10 cm, samo 8,49
© Disney
Vrečke za športno opremo Na voljo tudi z Disneyjevim motivom Princeska, mere: pribl. 29 x 40 x 10 cm, samo 3,19
Plišaste lutke Glava se sveti, z zvočnimi učinki, na baterije (niso priložene), višina: pribl. 22 cm
Kompleti za risanje Vsebujejo:12 flomastrov, 12 barvic, 24 voščenk, 2 svinčnika, ravnilo in 4 šablone, na voljo tudi z Disneyjevim motivom; Avtomobili ali Avioni, samo 8,49
© 1976, 2010 SANRIO CO., LTD.
© Disney
1m
Otroški nakupovalni vozički 12 kosov dodatne opreme, mere: pribl. 41 x 41 x 29 cm, samo 10,99
Vrtavke Mere: pribl. 16 x 20 cm, samo 8,49
Table za pisanje in risanje 2 v 1 Vključuje: kredo, gobico in flomaster, 1. stran za pisanje s kredo, 2. stran za magnete in pisanje s flomastrom, višina: pribl. 65 cm, samo 13,99
Plišasti samorogi Na voljo tudi v lila barvi, višina: pribl. 40 cm, samo 10,99
www.kik-textilien.com
5 6 3 7
4 8
4
9
10
ročno
o stek l o n a pih 7
➀ Umetno cvetje Pomrznjen videz, različne vrste, od 2,19 ➁ Vaze Iz ročno pihanega stekla, višina: pribl. 48 cm, samo 10,99 ➂ Odeje iz flisa Mere: pribl. 130 x 170 cm, samo 4,19 ➃ Okrasne figurice Na voljo tudi v rdeči/beli barvi, velikost stoječe figurice: pribl. 37 cm, sedeče: pribl. 50 cm, samo 5,49
➄ Odeje iz flisa Z okrasnimi resami in zvezdami, na voljo tudi v rjavi in rdeči, mere: pribl. 150 x 200 cm, samo 5,49 ➅ Sveče Višina: pribl. 20 cm, Ø pribl. 9 cm, samo 5,49 ➆ Prevleke za blazine Mere: pribl. 40 x 40 cm, samo 2,19
➇ Sveče Višina: pribl. 10 cm, Ø pribl. 7 cm, samo 2,19 ➈ Podstavki za sveče Iz lesa, mere: pribl. 50 x 18 x 8 cm, samo 5,49 ➉ Namizni tekači Mere: pribl. 40 x 160 cm, samo 4,19 Nadprti Ni slike, mere: pribl. 80 x 80 cm, samo 4,19
Najdete nas v: Ajdovščina, Tovarniška cesta 9, zraven Lidl-a • Brežice, Tovarniška 10a, 1. nadstropje nakupovalnega centra Intermarket • Celje, Aškerčeva 15, nasproti železniškega kolodvora • Celje, Bežigrajska 16, zraven Interspara • Idrija, Gregorčičeva 10, v Tuš-u, zraven Mercatorja • Kamnik, Ljubljanska cesta 45, nasproti Hoferja • Koper, Ankaranska 4, v novem Shopping Park Supernova • Kranj, Bleiweisova cesta 30, pri Eurospinu • Kranj, Cesta Staneta Žagarja 71 • Kranjska Gora, Naselje Slavka Černeta 33, v Mercator centru • Lenart, Ob Poleni 35, Lena Park • Lendava, Kolodvorska 2, v Mercator centru, nasproti Spara • Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 53, nov TC Krško • Litija, Ježa 2c, zraven Mercatorja • Ljubljana, Celovška 268, v nakupovalnem centru LUI, nasproti Mercator Šiška • Ljubljana, Jurčkova 224, Rudnik • Ljubljana, Litijska cesta 53., nad Lidl-om • Ljubljana, Kavadarska cesta 5, zraven novega Spar-a • Ljubljana, Šmartinska 152, BTC center, za City parkom • Ljutomer, Kolodvorska 16/a, nasproti Lidla • Maribor, Cesta Proletarskih brigad 100, v Qulandiji • Maribor, Industrijska 5, zraven Giga sporta • Maribor, Tržaška 7, pri Baumaxu • Mengeš, Slovenska cesta 85, Tuš center • Metlika, Cesta bratstva in enotnosti 134, v supermarketu Tuš • Murska Sobota, Obrtna ulica 26a, nasproti Hoferja, zraven Deichmanna • Novo Mesto, Ljubljanska cesta 28 • Nova Gorica, Cesta 25.junija 1a, v Qulandiji • Nova Gorica, Prvomajska ulica 35, Shoping park Supernova • Ormož, Opekarniška 2b, 1.nadstropje nakupovalnega centra Holermuos, zraven Spara • Postojna, Titova cesta 10, v centru TPC Log • Prevalje, Polje 10, pri hipermarketu Spar • Ptuj, Puhova ulica 21, v novem Q-centru, zraven Obi-ja • Radlje ob Dravi, Dobrava 45, zraven Lidl-a, nasproti Hoferja • Rogaška Slatina, Celjska cesta 13, Tuš center in knjižnica • Sežana, Partizanska 71a, zraven Tuš centra • Slovenj Gradec, Francetova 16, trgovski center Slovenj Gradec • Slovenska Bistrica, Žolgarjeva 12, pri LIDL-u • Slovenske Konjice, Liptovska 34, nasproti LIDL-a • Šentjur, Drofenikova 3, nasproti Spara • Škofja Loka, Grec 56, zraven Hofer-ja in Merkur-ja • Tolmin, Trg tigrovcev 3, zraven Eurospina • Trebnje, Obrtniška 14, nad DM-om • Velenje, Kidričeva 2b, nakupovalni center Velenje • Zagorje ob Savi, Cesta zmage 9a Vaš KiK se zahvaljuje za vaš nakup
KiK - več kot 3200 poslovalnic v Evropi Najbližjo poslovalnico najdete na strani www.kik-textilien.com! KiK Textilien und Non Food d.o.o. • Ruska ulica 6 • 2000 Maribor P14-SLO Echopark, Essen Ponudba velja samo za izdelke iz zaloge. Nakup samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Pridržujemo si pravico do napak. Barvna odstopanja so pogojena s tiskom.
Tiskovina je označena z znakom Modri angel. Star papir oddajte v reciklažo.