Skip to main content

DM Katalog februar

Page 1

katalog Veljavnost kataloga od 4. 2. 2014 do 17. 2. 2014 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.

februar 2014

dm babybonus razveseljuje Najboljša ponudba za nosečnice, malčke in njihove starše

Ljubezen je v zraku

Za vse zaljubljene 30 % popust na vse parfumske in toaletne vode


Obdani z ljubeznijo! Zakorakali smo v najbolj poseben mesec v letu. Februar ni samo najkrajši mesec v letu, je tudi mesec zaljubljenih in mesec zimskih radosti. 14. februarja praznujemo valentinovo, zato si vzemite čas in osrečite ljubljeno osebo. To so lahko starši, vaša velika ljubezen ali dober prijatelj. Z našo pomočjo lahko izberete pravo darilce zanjo ali zanj. Kaj pravite na izbrane dišave, ki so za vas od 4. 2. do 17. 2. 2014 kar 30 % cenejše? Navdih in ideje lahko dobite na naslednjih straneh kataloga. Prav tako smo za vas izbrali najboljše izdelke za nego v hladnih dneh, nego zanj ter ugodnosti

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

za naše najmlajše in tudi malo starejše v novem babybonus programu, vsi člani active beauty sveta ugodnosti pa tokrat lahko izbirate med bolj dostopnimi izdelki za nego vaših najmlajših, saj so s kuponom kar 30 % cenejši. Želimo vam prijetno branje in verjamemo, da boste našli ugodnosti, pisane na vašo kožo.


①

O V LJE N

A

O

OT

NA

Z AG

–20%

TA DBI CE

③

②

⑤

④

30 % popust na izdelke iz programa otrok za 30 točk* ➌ Hipp

➊ Johnson's baby

otroški šampon 500 ml, več vrst 65 redna cena: 4,60 € € 0,73 € za 100 ml znižano od 23. 10. 2013 Cena s popustom: 2,55 €*

3

➋ to.to

mlečna kaša s keksi in žiti od 5. meseca dalje 55 190 g € 0,82 € za 100 g Cena s popustom: 1,08 €*

1

⑤ Pampers

plenice Premium Care, Maxi 45 52 kosov € 2,40 € za 10 kosov

dm znamka

➍ babylove

3

krpice za umivanje 25 100 kosov € 0,33 € za 10 kosov Cena s popustom: 2,27 €*

Mama, zaščitne blazinice za doječe matere 95 30 kosov € 0,65 € za 10 kosov Cena s popustom: 1,36 €*

1

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 2. 2014 do 10. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 2. 2014. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.

12


30 % popust na izdelke iz programa otrok za 30 točk*

Johnson's baby

–20%

kopel za lahko noč 500 ml redna cena: 4,00 €

320 €

0,64 € za 100 ml znižano od 15 1. 2014 Cena s popustom: 2,24 €*

–20%

Avent**

to.to tetra plenice 10 kosov redna cena: 15,95 €

12

75 €

ročna prsna črpalka z darilno kozmetično torbico

4595

€

Cena s popustom: 32,16 €*

1,28 € za kos znižano od 29. 1. 2014

–20%

Weleda baby krema za obraz iz ognjiča 50 ml redna cena: 7,75 €

6

20 €

1,24 € za 10 ml znižano od 29. 1. 2014 Cena s popustom: 4,34 €*

–21%

Becutan otroška krema za nego in zaščito kože 100 ml redna cena: 2,85 €

2

25 €

2,25 € za 100 ml znižano od 29. 1. 2014 Cena s popustom: 1,57 €*

earth friendly baby trdo milo sivka

395

100 g

€

3,95 € za 100 g Cena s popustom: 2,76 €*

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 2. 2014 do 10. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 2. 2014. Popust ne velja za plenice in začetna mleka. **Izdelek je na voljo do razprodaje zalog.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

... e jš la jm a n e š a n a Z

–20%

–20%

Hipp suha otroška kaša 5 žit s slivo 250 g redna cena: 4,15 €

330

–22%

€

1,32 € za 100 g znižano od 29. 1. 2014 Cena s popustom: 2,31 €*

Frutek Aptamil 3 nadaljevalno mleko v prahu

kašica marelica in hruška od. 4 meseca

800 g redna cena: 14,35 €

190 g redna cena: 1,35 €

11

1

45

05

€

1,44 € za 100 g

€

0,56 € za 100 g

znižano od 15. 1. 2014 Cena s popustom: 8,01 €*

znižano od 6. 11. 2013 Cena s popustom: 0,73 €*

Töpfer

Nivea

Afrodita

otroška krema za obraz

Baby soft krema

otroška zaščitna krema Natural

495

200 ml

385

75 ml

75 ml

€

6,60 € za 100 ml Cena s popustom: 3,46 €*

€

1,93 € za 100 ml Cena s popustom: 2,69 €*

250

€

3,34 € za 100 ml Cena s popustom: 1,75 €*

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 2. 2014 do 10. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 2. 2014. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.


to.to komplet za nego popka

395

€

Cena s popustom: 2,76 €* dm znamka babylove otroška silikonska duda 0-6 mesecev

1

2 kosa

95

E SEac!tive PRIJenAimVklIT ikom na dm

Samo z e u ali preko spletn beauty terminal m ra og pr v te lani strani se lahko vč ter uživate v s nu bo by ba dm stih, privlačnih številnih ugodno o enečenjih, ki sm popustih in pres s. jih pripravili za va

dm babybonus Le najboljše za vas in vašega malčka!

Obdobje pričakovanja malčka in njegovega rojstva je prečudovito, pa tudi polno novih spoznanj, občutenj in izzivov. Da v tem novem svetu ne boste sami, je tu za vas brezplačen program dm babybonus. www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dm.slovenija

€

0,98 € za kos Cena s popustom: 1,36 €*

Weleda otroško olje za dojenčkov trebušček

1080 50 ml

€

2,16 € za 10 ml Cena s popustom: 7,56 €* Afrodita otroški šampon za lase in telo Sweet Candy

230

200 ml

€

1,15 € za 100 ml Cena s popustom: 1,61 €*

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 2. 2014 do 10. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 2. 2014. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.


Z AG

OT

Alnatura otroška kašica hruška in borovnica od 4. meseca

115 190 g

€

0,61 € za 100 g Cena s popustom: 0,80 €*

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

... in malo starejše

dm znamka babylove otroška kašica mango in banana s keksi 190 g

095

€

0,50 € za 100 g Cena s popustom: 0,66 €*

Aptamil 4 Immunofortis nadaljevalno mleko v prahu

14

800 g

35

€

1,80 € za 100 g Cena s popustom: 10,04 €*

Tommee Tippee

30% popust na izdelke iz programa otrok* za

30

lonček s slamico od 12. meseca

6

300 ml

85

€

Cena s popustom: 4,79 €*

točk

Becutan otroški vlažni robčki 72 kosov redna cena: 2,95 €

–32%

200 €

0,28 € za 10 kosov znižano od 23. 10. 2013 Cena s popustom: 1,40 €*

Izkoristite 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok za samo 30 točk.

*Popust ne velja za plenice in začetna mleka. Izdaja kuponov od 4. 2. 2014 do 10. 2. 2014, unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 2. 2014.

Nivea

Nivea

Avent

Baby, nežno negovalno mleko

Baby šampon in kopel

3

2

otroška steklenička Natural od 1. meseca

200 ml

25

€

1,63 € za 100 ml Cena s popustom: 2,27 €*

200 ml

85

€

1,43 € za 100 ml Cena s popustom: 1,99 €*

895 260 ml

€

Cena s popustom: 6,26 €*

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 2. 2014 do 10. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 2. 2014. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.


za

30

toÄ?k

–25%

*

na nakup Nivea Baby Izkoristite 25% popust na nakup Nivea Baby kreme za zaĹĄÄ?ito pred mrazom, 50 ml, ter ĹĄampona in kopeli, 2 v 1, 200 ml, za samo 30 toÄ?k. *Velja za Ä?lane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti.

Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 2. 2014 do 3. 3. 2014. UnovÄ?evanje kupona najpozneje do 3. 3. 2014. Kupon velja za enkratni nakup najveÄ? 3 izdelkov.

–25%

za

50

toÄ?k

za kopanje v Thermani LaĹĄko!

Cena za celodnevno kopanje od ponedelka do petka: 12 ₏, cena s kuponom za 50 toÄ?k: 9 ₏. Cena za celodnevno kopanje v soboto in nedeljo: 14 ₏, cena s kuponom za 50 toÄ?k: 10,50 ₏. Popust velja za celodnevno vstopnico za odraslo osebo. Informacije in rezervacije: Wellness Park LaĹĄko, 03 423 22 00, info@thermana.si, www.thermana.si Izdaja kuponov do 28. 2. 2014, unovÄ?enje kuponov do 31. 3. 2014. Vse informacije poiĹĄÄ?ite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

Wilkinson

–50%

Durex Play Pure Fantasy vibrator

–50%

322* €

0,39 € za kos Prihranite 1,55 €

Jasmin

Prihranite 3,23 €

–50%

tamponi 16 kosov, več vrst redna cena: 2,20 €

1

100 ml, dve vrsti redna cena: 6,45 €

€

€

10* €

0,69 € za 10 kosov

Samo za imetnike dm active beauty kartice.

500 ml redna cena: 4,45 €

2

22* €

Prihranite 2,23 €

o. b.**

Sonett**

Pro-Comfort tamponi

detergent za pranje perila v prahu

–50%

32 kosov, več vrst redna cena: 5,50 €

275* €

0,86 € za 10 kosov Prihranite 2,75 €

Diamond Volume šampon za lase 250 ml redna cena: 2,55 €

1

27* €

0,51 € za 100 ml Prihranite 1,28 €

–50%

Respect naravna barva za lase več odtenkov redna cena: 8,55 €

4

27* €

Prihranite 4,28 €

2,4 kg redna cena: 18,75 €

937*

Postanite član dm active beauty sveta ugodnosti in prihranite pri nakupu predstavljenih izdelkov. Ugodnosti veljajo le ob predložitvi bona iz knjižice bonov za 150 točk.

€

3,91 € za 1 kg

Prihranite 9,38 €

Nivea

–50%

L‘Angelica zeliščna ustna voda

Prihranite 1,10 €

–50%

Dr. Organic zobna krema

155*

72*

Prihranite 16,73 €

–50%

–50%

4 kosi redna cena: 3,10 €

1 kos redna cena: 33,45 €

16

Extra3 Sensitive moški brivnik za enkratno uporabo

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

svet ugodnosti

–50%

Somat Gold ali All in 1 tablete za strojno pomivanje posode 48 ali 56 kosov redna cena: 14,25 €

712* €

1,28 € ali 1,49 € za 10 kosov Prihranite 7,13 €

*Cena s popustom velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov jan/feb 2014 za 150 točk na blagajni dm. Veljavnost bonov od 1. 1. 2014 do 15. 3. 2014. **Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


NOVO

NABOJ ENERGIJE ZA SIJOČO KOŽO, KOT PO DOBREM NOČNEM SPANCU.

Z IZVLEČKOM JAGOD GOJI ODPRAVLJA PRVE GUBICE IN ZNAKE UTRUJENOSTI.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Nivea Nivea

–20%

Q10 plus tonirana vlažilna dnevna krema proti gubam, ZF 15

Nivea

1065

50 ml

50 ml

€

2,13 € za 10 ml

Q10 plus vlažilna dnevna krema proti gubam

1065

€

2,13 € za 10 ml

Nivea Q10 plus roll-on za predele okoli oči proti gubam 10 ml redna cena: 10,25 €

8

20

DARILO* v vrednosti 65

5

EUR

€

8,20 € za 10 ml znižano od 29. 1. 2014

Nivea Q10 plus nega za predele okoli oči proti gubam

10 15 ml

Nivea

25

€

6,84 € za 10 ml

Q10 plus vlažilna dnevna krema proti gubam za mešano kožo

10 50 ml

*Ob nakupu kateregakoli izdelka NIVEA Q10 za nego obraza, vam na blagajni dm podarimo NIVEA Q10 čistilno mleko.

65

€

2,13 € za 10 ml

Nagradna aktivnost poteka od 4. 2. do 3. 3. 2014 oziroma do razdelitve 4000 izdelkov.

Nivea

Nivea

Nivea

Q10 plus čistilno mleko proti gubam

Q10 plus nočna krema proti gubam

Q10 plus dnevna krema proti gubam, ZF 15

565

50 ml

1065

50 ml

200 ml

€

2,83 € za 100 ml

€

2,13 € za 10 ml

Odbita cena izdelka, ki jo predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

1065

€

2,13 € za 10 ml


Ko veste, kaj jeste AlnaturA

AlnaturA

jabolčna čežana z marelicami

mešanica za maroški burger

145

200 g

360 g

€

0,41 € za 100 g

225

€

1,13 € za 100 g

AlnaturA

AlnaturA

domača jetrna pašteta

fin sojin drobljenec

2

150 g

160 g

20

€

1,38 € za 100 g

1

75

Ko veste, kaj jeste Izdelki Alnatura so na voljo le v prodajalnah dm. www.dm-drogeriemarkt.si

€

1,17 € za 100 g

AlnaturA Caffè Latte kavni napitek

110

230 ml

€

0,48 € za 100 ml

AlnaturA

AlnaturA

hrustljav kruh s semeni

otroški kosmiči z banano

215

255

200 g

€

1,08 € za 100 g

375 g

€

0,68 € za 100 g

AlnaturA korenčkov sok

095

330 ml

€

0,29 € za 100 ml


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Zdrava prehrana Le Veneziane

Le Veneziane

konopljino olje

koruzni prigrizek brez glutena z okusom sira

1890

195

425

Hemp Oil Caps 60 kapsul

€

3,15 € za 10 kapsul

krompirjevi njoki brez glutena

40 g

500 g

€

€

4,88 € za 100 g

0,85 € za 100 g

Cressana

Fun Foods

PuraCress vodna kreša prehransko dopolnilo

45

60 kapsul

90

€

7,65 € za 10 kapsul

MolinodiFerro

2 500 g

€

0,51 € za 100 g

Katjes

Resveratrol prehransko dopolnilo

medvedki žele bonboni

1320

200 g

€

4,40 € za 10 kapsul

140

€

0,70 € za 100 g

N.A! Lindt Excellence 90 % temna čokolada

2

100 g

85

€

2,85 € za 100 g

2 250 g

55

Nutrilab

30 kapsul

Mojster Miha testenine brez glutena

instant bela polenta brez glutena

Fruit & chocolat sadni prigrizek pomaranča s temno čokolado

1 35 g

65

€

4,72 € za 100 g

15

€

0,86 € za 100 g

ALNATURA JUHA ZA DOBRO POČUTJE SESTAVINE ZA DVE OSEBI: 2 jajci, 80 ml neposnetega mleka Alnatura, 4 jedilne žlice pirinega zdroba, 1 noževa konica muškatnega oreščka, 2 jedilni žlici drobnjaka, 100 g korenčka, 100 g stebelne zelene, 100 g pora (svetli del),

1 strok česna, 1 skodelica zamrznjenega graha, 1 jedilna žlica sončničnega olja Alnatura, 750 ml vode, 1 jedilna žlica bistre jušne osnove Alnatura, morska sol Alnatura, črni poper Alnatura.

Jajca, mleko, zdrob, muškatni orešček in drobnjak zmešajte v gladko zmes in postavite na stran, da se sestavine med seboj dobro prepojijo. Zelenjavo umijte, očistite, zrežite na tanke rezine in na nizki temperaturi prepražite na sončničnem olju. Zalijte z vodo. Dodajte zelenjavno jušno osnovo in kuhajte 5 minut, da se zelenjava zmehča. V vrelo juho vlijte zdrobovo mešanico, premešajte in počakajte, da zavre. Solite in poprajte. Dober tek!


Valentinovo

Pot

Fizzymoon

darilna vrečka srednja

magnet s posvetilom

085

395

€

€ Curaprox

Fizzymoon Valentin plišasti medvedek s posvetilom

Fizzymoon

19

1

20 cm

95

€

kartica s posvetilom

95

€

I love You zobna ščetka s 5460 ščetinami zelo mehka

7

2 kosa

95

€

3,98 € za kos

Fizzymoon snežena krogla na Remington izdelke v asortimanu.

695

€

Fizzymoon leseno srce s posvetilom

Ob nakupu kateregakoli izdelka znamke Remington, vam na blagajni dm obračunamo 20% popust. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 2. do 17. 2. 2014.

395

€


Z AG

OT

Calvin Klein*

Lancôme*

Euphoria ženska toaletna voda

La Vie Est Belle ženska parfumska voda

50 ml redna cena: 31,95 €

30 ml redna cena: 39,95 €

22

36 €

6,39 € za 10 ml

46 €

4,16 € za 10 ml

€

Christina Aguilera

Justin Bieber

By Night ženska parfumska voda

The Key ženska parfumska voda

30 ml redna cena: 18,35 €

30 ml redna cena: 29,95 €

12

84 €

6,12 € za 10 ml

Naomi Campbell Queen of Gold ženska parfumska voda 30 ml redna cena: 29,95 €

20

96

13,32 € za 10 ml

Burberry* Body, ženska parfumirana vodica za telo brez alkohola 60 ml redna cena: 24,95 €

17

27

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

zen e b u lj o m je u n z a r P

96

20

96 €

9,99 € za 10 ml

o Naj b ovo tin Valen nekaj letos nega ... b pose

€

9,99 € za 10 ml

Lady Gaga Fame ženska parfumska voda 15 ml redna cena: 25,95 €

18

16 €

17,30 € za 10 ml

Aktivnost velja od 4.2. do 17. 2. 2014. Popust se obračuna na blagajni dm.

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. Aktivnost 30 % popust na vse toaletne in parfumske vode velja od 4. 2. 2014 do 17. 2. 2014. Popust se obračuna na blagajni dm. *Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Za sijoč obraz ... alkmene roll on za sušenje mozoljev in zmanjšanje rdečice z oljem avstralskega čajevca

Mixa

Garnier

tonik za občutljivo kožo

odstranjevalec ličil za oči, 2 v 1

395

495

395

Mixa

Nivea

45+ krema proti gubam za občutljivo kožo

Cellular Anti Age dnevna in nočna krema

10

2 x 50 ml

15 ml

€

2,64 € za 10 ml

125 ml

200 ml

€

€

2,48 € za 100 ml

3,16 € za 100 ml

alkmene dnevna krema za občutljivo in problematično kožo z oljem avstralskega čajevca

6 50 ml

45

€

1,29 € za 10 ml

Ob nakupu kateregakoli izdelka za nego telesa NIVEA vam na blagajni dm obračunamo 30% popusta. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 2. do 17. 2. 2014.

50 ml

95

€

2,19 € za 10 ml

19

95

€

2 € za 10 ml

-30% Labello Fruit Shine balzam za ustnice z vonjem breskve

185 4,8 g

€

3,86 € za 10 g


O

TA DBI CE

NA

Z AG

OT

O V LJE N

A

... in negovano telo Blistex balzam za ustnice z vonjem pomaranče in manga, ZF 15

Lip Smacker

195

995

L'Angelica

dm znamka alverde

dm znamka Balea

intenzivna krema za roke

Night Dream peneča kopel

2

1

4,25 g

€

4,59 € za 10 g

univerzalna vlažilna krema za telo z izvlečki ovsa

6

300 ml

45

€

2,15 € za 100 ml

balzam za ustnice 6 kosov

€

1,66 € za kos

75 ml

500 ml

25

65

€

3 € za 100 ml

€

0,33 € za 100 ml

ZELOOO

eliščno !

Officinalis tekoče milo z izvlečki aloe vere

245 300 ml

€

0,82 € za 100 ml

% 0 -3 *

L'Angelica

* Ob nakupu kateregakoli L’Angelica Botanics gela za prhanje & kopeli 500 ml vam na blagajni obračunamo 30% popusta. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm v času od 04.02. do 03.03.2014.

OO O L E Z no! ugod


Nega las –20%

L'Angelica Botanics šampon za vse vrste las

375

250 ml

€

1,50 € za 100 ml Naturavit šampon proti mastnim lasem 250 ml redna cena: 5,30 €

4

20 €

1,68 € za 100 ml znižano od 15. 1.2014

L'Angelica

dm znamka Balea

Botanics balzam za lase

šampon za lase vanilija

3

1

250 ml

300 ml

75

30

€

1,50 € za 100 ml

€

0,44 € za 100 ml

–20%

Elseve balzam za lase 200 ml, več vrst redna cena: 2,95 €

235 €

1,18 € za 100 ml znižano od 15. 1. 2014

–20%

Elseve šampon za lase 250 ml, več vrst redna cena: 2,95 €

235 €

0,94 € za 100 ml znižano od 15. 1. 2014

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Garnier Garnier

Garnier

Garnier

Fructis Goodbye Damage kura za lase

Mineral Invisible 48 h dezodorant s kroglico

Mineral Invisible 48 h dezodorant v spreju

530

50 ml

325

150 ml

50 ml

€

10,60 € za 100 ml

€

6,50 € za 100 ml

Garnier Moisture Match hranilna krema za suho kožo

6 50 ml

45

€

1,29 € za 10 ml

–20%

Garnier Pure Active, gel za čiščenje obraza za problematično kožo 150 ml, več vrst redna cena: 5,45 €

435 €

2,90 € za 100 ml znižano od 15. 1. 2014

Odbita cena izdelka, ki jo predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

325

€

2,17 € za 100 ml


Samo za moške Afrodita Men

Playboy Men

3D Sensitive gel za britje

Swingin' London gel za prhanje

295

250 ml

Afrodita Men

Adidas

Hydra Extreme 24-urna vlažilna dnevna krema

Team Five moški dezodorant s kroglico

Men Expert Hydra Energetic Skin Purifier losjon po britju

6

2

5

295

150 ml

€

€

1,97 € za 100 ml

1,18 € za 100 ml

L'Oréal Paris

50 ml

50 ml

85

€

1,37 € za 10 ml

CEWE FOTOKNJIGA Kompakt,trde platnice,26str. samo za 14,90€ 19,90€

100 ml

95

80

€

5,90 € za 100 ml

FOTOPLATNO 30x40cm

€

5,80 € za 100 ml

STANDARD FOTOGRAFIJA

FOTODARILA

-20%

samo za 22,15€ 29,54€

VODNA KROGLA S SRČKI

-5€

samo za 6,36€ 7,95€

-25%

9x13 cm 10x15 cm 11x17 cm 13x18 cm

0,10 € 0,11 € 0,14 € 0,17 €

Akcijska ponudba velja za naročila od 4. 2. do vključno 3. 3. 2014. Cene, objavljene na spletni strani, so že znižane za navedene popuste. V ceno ni vštet strošek dostave naročila v poslovalnice v višini 1,79€. Slike so simbolične.

PREVLEKA ZA BLAZINO V OBLIKI SRCA S POLNILOM samo za 14,08€ 17,60€

www.dmfoto.si


Aero 360o polnilo za aparat za odstranjevanje vlage 2 x 450 g redna cena: 15,95 €

1275 €

1,42 € za 100 g znižano od 15. 1. 2014

–20%

O

O V LJE N

A

Z AG

OT

Ceresit

–20%

TA DBI CE

NA

Za popoln dom glade Discreet Décor osvežilec zraka Relaxing Zen

425 12 g

€

3,55 € za 10 g

UHU sekundno lepilo

Ajax

3x1g redna cena: 2,95 €

Authentic čistilo za parket in občutljive površine

2

35* €

0,79 € za 1 g znižano od 15. 1. 2014

2 1l

75

€

0,28 € za 100 ml

dm znamka Profissimo eko halogenska sijalka 28 W

1

1 kos

65* €

Cenovni bonbonček

–27%

Ponudba velja od 4. 2. do 17. 2. 2014

1+1

gratis Vileda DuActiva omelo s teleskopskim držalom 1 kos redna cena: 10,95 €

795* €

znižano od 15. 1. 2014

Bref Power Aktiv osvežilec za WC školjke 50 g, več vrst redna cena: 4,60 €

2

30

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 4. 2. 2014 do 17. 2. 2014 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

€


Palette Mousse trajno obstojna barva za lase

–20%

475

€

znižano od 29. 1. 2014

–20%

Vitafree sušene goji jagode 250 g redna cena: 11,95 €

9

55 €

3,82 € za 100 g znižano od 29. 1. 2014

GO

lak za lase

A

€

5,95 € za 100 ml

Taft

ITA CEN DB

ZA

5

znižano od 29. 1. 2014

O

znižano od 29. 1. 2014

95

–20%

515

€

–20%

XXL, trajno obstojna barva za lase več odtenkov redna cena: 6,49 €

več odtenkov redna cena: 5,95 €

Fitoval dermatološki intenzivni šampon proti prhljaju 100 ml redna cena: 7,45 €

Live Color

250 ml, več vrst redna cena: 3,15 €

2

50

NA

–20%

TO V LJ E

dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.

–20%

€

1 € za 100 ml

Natural Earth Acai prehransko dopolnilo v prahu 100 g redna cena: 19,95 €

15

95 €

15,95 € za 100 g znižano od 29. 1. 2014

znižano od 29. 1. 2014

–21%

Signal Fresh ali White System zobna krema 75 ml, več vrst redna cena: 2,35 €

185 €

2,47 € za 100 ml znižano od 29. 1. 2014

–22%

Oral B Stages Power otroška baterijska zobna ščetka

690*

redna cena: 8,90 €

€

znižano od 29. 1. 2014

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

Fa

–20%

–20%

Men Xtreme gel za prhanje

–21%

400 ml, več vrst redna cena: 2,95 €

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn

Axe gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 2,30 €

235

180

€

€

0,59 € za 100 ml

0,72 € za 100 ml

znižano od 29. 1. 2014

znižano od 29. 1. 2014

€

4,70 € za 100 ml znižano od 29. 1. 2014

–20%

Dove losjon za telo 250 ml, več vrst redna cena: 4,25 €

340 €

1,36 € za 100 ml znižano od 29. 1. 2014

–20%

Antonio Banderas The Secret, moški dezodorant v spreju 150 ml redna cena: 6,75 €

5

40 €

3,60 € za 100 ml

ZA

2

35

GO

–25%

A

50 ml, več vrst redna cena: 2,95 €

ITA CEN DB

L'Oréal Paris Shine Caresse glos za ustnice več odtenkov redna cena: 11,95 €

8

NA

Men Xtreme dezodorant s kroglico

O

Fa

TO V LJ E

dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.

–20%

Antonio Banderas The Secret moška toaletna voda 50 ml redna cena: 19,45 €

15

45 €

3,09 € za 10 ml

95 €

znižano od 25. 12. 2013

–20%

Armani* Diamonds moška toaletna voda 30 ml redna cena: 41,95 €

33

45 €

11,15 € za 10 ml

znižano od 25. 12. 2013

znižano od 25. 12. 2013

znižano od 29. 1. 2014

Cena s popustom: 3,78 €

Cena s popustom: 10,81 €

Cena s popustom: 23,41 €

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. Aktivnost 30 % popust na vse toaletne in parfumske vode velja od 4. 2. 2014 do 17. 2. 2014. Popust se obračuna na blagajni dm. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Cenovni bonbonček Ponudba velja od 4. 2. do 17. 2. 2014

Silan mehčalec za perilo, 1 l, več vrst gratis

1+1

gratis

Persil

Medex

Expert kapsule za pranje perila

Kolagen Lift prehransko dopolnilo v fiolah

za 32 pranj, več vrst redna cena: 15,70 €

10 x 9 ml redna cena: 37,90 €

13

75

€

18

95

€

Curaprox Enzycal zobna krema, 75 ml, gratis

1+1

gratis

Philips*

zobna krema

Sonicare Pro Results Standard, nastavki za električno zobno ščetko

75 ml, več vrst redna cena: 3,90 €

2 kosa redna cena: 21,35 €

Vademecum

195

€

1590

€

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 4. 2. 2014 do 17. 2. 2014 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Vse cene so v evrih. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM Katalog februar by Vsikatalogi.si - Issuu