Skip to main content

DM katalog december 2013

Page 1

Veljavnost kataloga od 27. 11. 2013 do 10. 12. 2013 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.

katalog december 2013

Žametno mehka koža

Dobro zaščitena koža obraza tudi v zimskem času

Veselo praznovanje

Odlične ideje za obdarovanje najbližjih


Vonj po praznikih! Prazniki so pred vrati in čas je za nakupovanje daril, ki pa je za marsikoga stresno. Brez skrbi! V naših prodajalnah lahko izbirate med pestro ponudbo, ki zadovoljijo še tako zahteven okus. Prepričani smo, da boste našli pravo darilo za družino ali prijatelje. Povsod diši po smrečicah, kuhanem vinu, čaju in svežem božičnem pecivu. Uživajte v predprazničnem času, privoščite si malo miru in si vzemite veliko časa za družino in prijatelje. Na naslednjih straneh boste našli ideje za obdarovanje vaših

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

najbližjih. Tudi če boste v predprazničnem nakupovanju pozabili na koga, lahko v zadnjem hipu v dm-u najdete popolno darilo. Želimo vam vesele praznike ter obilo zabave pri preizkušanju in izbiranju nove dišave.


r

Veljavno 11. 12. 2013

gratis

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah.

1+1

gratis

595

€

1+1

Veljavno 18. 12. 2013

€

1+1

gratis

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah.

695

€

Intense White zobna krema

Veljavno 3. 12. 2013 Veljavno 6. 12. 2013 Veljavno 10. 12. 2013

100 + 25 ml redna cena: 7,90 €

395

€

gratis

L’Oréal Paris nežen odstranjevalec ličil za oči in ustnice 125 ml redna cena: 11,30 €

565

€

Ulala!

Extra3, damski brivnik za enkratno uporabo

245

€

gratis

Aquafresh

Wilkinson

4 kosi redna cena: 4,90 €

1+1

So Laque! 7 Days, lak za nohte več odtenkov redna cena: 13,90 €

€

€

1+1

Brillance Blond šampon za lase

255 gratis

Bourjois*

Nivea

250 ml redna cena: 5,10 €

1+1

Naturals geli za prhanje

210

€

gratis

Palmolive

250 ml, več vonjev redna cena: 4,20 €

695

Stress Protect, ženski in moški dezodorant v kroglici

325 gratis

brusnični čaj

Nivea

50 ml redna cena: 6,50 €

1+1

Encian 50 g redna cena: 13,90 €

1+1

mandelj hranljiva ali vlažilna krema

€

€

gratis

Afrodita

645

565 1+1

Multi Effect senčilo za veke

50 ml redna cena: 12,90 €

gratis

Veljavno 5. 12. 2013

Manhattan*

več odtenkov redna cena: 11,90 €

100 ml, več vonjev redna cena: 11,30 €

€

gratis

losjon po britju

Med Protection balzam za ustnice

255 1+1

Axe

Labello

4,8 g redna cena: 5,10 €

Veljavno 13. 12. 2013

€

gratis

€

Veljavno 17. 12. 2013

855

€

1+1

naravna obstojna barva za lase več odtenkov redna cena: 17,10 €

1+1

Veljavno 14. 12. in 15. 12. 2013

Respect

375

bio konopljino olje

1585 gratis

bio indijski oreščki

Sun&Seed 500 ml redna cena: 31,70 €

1+1

Alnatura 150 g redna cena: 7,50 €

Veljavno 9. 12. 2013

Veljavno 4. 12. 2013 Veljavno 7. 12. in 8. 12. 2013

€

gratis

gratis

močan lak za lase

265 1+1

1+1

Nivea 250 ml redna cena: 5,30 €

€

Veljavno 12. 12. 2013

gratis

565

gratis

Veljavno 20. 12. 2013

€

1+1

Coolmint ali Freshburst ustna voda

UDV

25 ml, več vonjev redna cena: 9,90 €

495

€

Praznujmo z ljubeznijo!

Vsak dan v adventnem času nov cenovni bonbonček! Ob nakupu petih vas čaka presenečenje! Aktivnost velja od 1. 12. 2013 do 24. 12. 2013 oz. do podelitve 2100 skodelic. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

uhani gratis

Ogrlica 1 kos redna cena: 8,70 €

495

€

1+1

Mini ženska parfumska voda

gratis Veljavno 24. 12. 2013

195

*Ne velja za Billy Boy White

Listerine

500 ml redna cena: 11,30 €

Veljavno 2. 12. 2013

3 kosi, več vrst redna cena: 3,90 €

1+1

Veljavno 21. 12. in 22. 12. 2013

gratis

preservativi

Veljavno 16. 12. 2013

gratis

1+1

Billy Boy*

Veljavno 19. 12. 2013

1+1

Veljavno 23. 12. 2013

Veljavno 30. 11. in 1. 12. 2013

a d le o k i n t n e v d a m d

Deborah* Lash Creator Volume & Care, maskara redna cena: 17,90 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah.

895

€


Lancôme** La Vie Est Belle ženska parfumska voda Burberry**

30 ml redna cena: 49,95 €

34

Body ženska toaletna voda

96*

60 ml redna cena: 34,95 €

€

2446*

16,65 € za 10 ml

€

5,83 € za 10 ml

Naomi Campbell Naomi ženska toaletna voda 30 ml redna cena: 23,95 €

16

76* €

7,99 € za 10 ml Naomi Campbell ženska toaletna voda Naomi Campbell Queen of Gold ženska toaletna voda 30 ml redna cena: 23,95 €

1676* €

7,99 € za 10 ml

30 ml redna cena: 23,95 €

1676* €

7,99 € za 10 ml

David Beckham

Antonio Banderas

Classic moška toaletna voda

The Secret moška toaletna voda

40 ml redna cena: 17,95 €

50 ml redna cena: 19,45 €

1256* €

4,49 € za 10 ml

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona iz dm active beauty terminala za 30 točk. Veljavnost kuponov od 27. 11. 2013 do 3. 12. 2013. Unovčevanje kupona najpozneje do 31. 12. 2013. **Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

1361* €

3,89 € za 10 ml


Dišave Katy Perry One Direction Our Moment ženska parfumska voda 30 ml redna cena: 29,95 €

20

96* €

Killer Queen ženska parfumska voda 30 ml redna cena: 25,95 €

1816* €

8,65 € za 10 ml

Christina Aguilera

9,99 € za 10 ml

Unforgettable ženska parfumska voda 15 ml redna cena: 19,95 €

1396* €

13,30 € za 10 ml

Christina Aguilera By Night ženska parfumska voda 15 ml redna cena: 16,95 €

1186* €

11,30 € za 10 ml

James Bond 007 moška toaletna voda

James Bond

Christina Aguilera

50 ml redna cena: 28,95 €

007 Quantum moška toaletna voda

ženska parfumska voda

50 ml redna cena: 28,95 €

15 ml redna cena: 16,95 €

20

26*

5,79 € za 10 ml

€

20

26*

5,79 € za 10 ml

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona iz dm active beauty terminala za 30 točk. Veljavnost kuponov od 27. 11. 2013 do 3. 12. 2013. Unovčevanje kupona najpozneje do 31. 12. 2013.

€

11

86* €

11,30 € za 10 ml


Dišave Britney Spears Island Fantasy ženska toaletna voda 30 ml redna cena: 29,95 €

20

96*

Britney Spears Fantasy ženska parfumska voda

bruno banani Made for Women ženska toaletna voda

30 ml redna cena: 29,95 €

20

€

9,99 € za 10 ml

96*

40 ml redna cena: 24,95 €

1746*

€

9,99 € za 10 ml

€

6,24 € za 10 ml

bruno banani Magic Woman ženska toaletna voda 20 ml redna cena: 15,95 €

bruno banani Made for Men moška toaletna voda

1116* €

7,98 € za 10 ml

30 ml redna cena: 16,95 €

1186* €

5,65 € za 10 ml

Puma

bruno banani Magic Man moška toaletna voda

Puma

30 ml redna cena: 15,95 €

25 ml redna cena: 10,95 €

11

16* €

5,32 € za 10 ml

Sync, moška toaletna voda

7

66* €

4,38 € za 10 ml

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona iz dm active beauty terminala za 30 točk. Veljavnost kuponov od 27. 11. 2013 do 3. 12. 2013. Unovčevanje kupona najpozneje do 31. 12. 2013.

Sync, ženska toaletna voda 20 ml redna cena: 10,95 €

766* €

5,48 € za 10 ml


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

atki d o d i n d o m in a il Lič

Lumbui usnjene rokavice

14 več vrst

Ulala! komplet zapestnic

7 3 kosi

95* €

95

€

Ulala! ogrlica

945

€ Deborah

Ulala!

Milano Red Laque glos za ustnice

ogrlica

več odtenkov

12 več vrst

95

Depend

€

Rough Sparkle lak za nohte

345

več odtenkov

€

Lumbui šal

12 več barv

*Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

95* €

7

95* €


James Bond

Christina Aguilera

007 Quantum moški darilni set: • toaletna voda, 30 ml • gel za prhanje, 50 ml

Unforgettable ženski darilni set: • parfum, 15 ml • gel za prhanje, 50 ml

18

1995

95

€

€

Parfumes des Champs Cuba Gold moški darilni set: • toaletna voda, 100 ml • dezodorant, 50 ml New Brand Baylis & Harding French Lavender & Cassis darilni set: • kopel za noge, 25 g • losjon za noge, 50 ml • nogavičke

9

95

€

Forever ženski darilni set: • parfum, 100 ml • dezodorant, 150 ml • obesek za ključe

845

€

1045

€

Baylis & Harding Baudaire Black Orchid darilni set: • krema za prhanje, 100 ml • losjon za telo, 125 ml • trdo milo, 40 g

895

€

Baylis & Harding Wild Rose & Raspberry Leaf darilni set: • tekoče milo, 300 ml • losjon za telo, 200 ml

1145

€


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Darila za najbližje Garnier Garnier Anti-Age Essentials ženski darilni set: • dnevna in nočna krema proti gubam za obraz, 2 x 50 ml

11

45

Ultralift ženski darilni set: • učvrstitvena krema proti gubam za obraz, 50 ml • darilo Maybelline maskara

995

€

€

L'Oréal Paris Felce Azzurra Classico ženski darilni set: • gel za prhanje, 250 ml • losjon za telo, 400 ml • Calypso masažna gobica

6 Himalaya

1695

€

€

adidas

Herbals ženski darilni set: • krema proti gubam za obraz, 50 ml • krema za okoli oči, 15 ml • krema proti staranju za roke, 50 ml

8

95

Nutri-Gold ženski darilni set: • dnevna in nočna intenzivna krema za obraz, 2 x 50 ml

95

€

for Women Smooth & Control ženski darilni set: • mleko za prhanje, 250 ml • dezodorant, 150 ml

545

€

Aldo Vandini Pure Moments ženski darilni set: • gel za prhanje, 200 ml • fluid za telo, 200 ml

8

45

€


Nivea Men Sensitive & Pure Impact moška darilna torbica: • balzam po britju, 100 ml • pena za britje, 200 ml • gel za prhanje, 250 ml

10

95

Felce Azzura Energize & Cool Blue moški darilni set: • gel za prhanje, 2 x 250 ml • dezodorant, 150 ml • darilo boksarice

€

9

L'Oréal Men Expert Sensitive moški darilni set: • losjon po britju, 100 ml • pena za britje, 200 ml • darilo dezodorant, 150 ml

8

95

€

45

€ Dove Men + Care Clean Comfort & Fresh Awake moška darilna torbica: • gel za prhanje, 2 x 250 ml • dezodorant, 150 ml

725

€

Axe Apollo moški darilni set: • gel za prhanje, 250 ml • dezodorant, 150 ml

525

€

adidas

dm znamka Balea

Sport Energy moški darilni set: • gel za prhanje, 250 ml • dezodorant, 150 ml

Men Fresh moški darilni set: • gel za prhanje, 300 ml • šampon za lase, 300 ml • dezodorant, 50 ml

5

45

€

3

45

€


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Darila za najbližje

dm znamka Sau Bär otroški darilni set: • gel za prhanje in šampon 2 v 1, 250 ml, • milo za barvanje, 75 ml • igrača avtomobilček

Palmolive Irresistible Touch darilni set: • mleko za prhanje, 250 ml • peneča kopel, 500 ml • tekoče milo, 300 ml • darilo sveča

7

dm znamka Prinzessin Sternenzauber

45

3

75

€

otroški darilni set: • gel za prhanje, 200 ml • šampon in balzam za lase 2 v 1, 200 ml • balzam za ustnice, 4,8 g • obroč za lase

€

4

95

dm znamka Balea

€

čarobna zima darilni set: • gel za prhanje, 200 ml • losjon za telo, 200 ml

2

45

Atempause darilni set: • gel za prhanje, 300 ml • losjon za telo, 200 ml • gobica za prhanje

€

dm znamka Balea mleko in med darilni set • gel za prhanje, 300 ml • losjon za telo, 200 ml • gobica za prhanje

3

dm znamka Balea

45

€

3

45

€

dm znamka alverde darilni set: • naravna masla za telo, več vonjev, 3 x 50 ml

245

€


za

30

točk

–30 %

*

na parfumske in toaletne vode Izkoristite 30% popust na nakup parfumskih in toaletnih vod za samo 30 točk. *Iz popusta so izvzeti darilni seti.

Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 27. 11. 2013 do 3. 12. 2013. Unovčevanje kupona najpozneje do 31. 12. 2013. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

–50 %

za

za 1 kos oblačila za dojenčke do velikosti 92 blagovne znamke C&A. Izdaja kuponov do 31. 12. 2013. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 1. 2014. Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

30

točk


Z AG

–50% Himalaya

–50%

–50%

O V LJE N

Nivea men

Palmolive

Sparkly White belilna zobna krema

Active Age balzam po britju 2 v 1

Naturals gel za prhanje

75 ml redna cena: 3,95 €

75 ml redna cena: 7,25 €

250 ml, več vonjev redna cena: 2,10 €

197*

362*

€

3 Way Head zobna ščetka dve trdoti redna cena: 4,55 €

2

27*

€

0,49 € za 10 ml

–50% Aquafresh

105*

€

2,63 € za 100 ml

Samo za imetnike dm active beauty kartice.

0,42 € za 100 ml

–50% Nivea Pure & Sensitive darilni set

2

redna cena: 4,95 €

47*

€

Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelkov za ustno-zobno nego Edel White. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

Postanite član dm active beauty sveta ugodnosti in prihranite pri nakupu predstavljenih izdelkov. Ugodnosti veljajo le ob predložitvi bona iz knjižice bonov za 150 točk.

–50%

Axe Dark Temptation darilna torbica

547*

redna cena: 10,95 €

€

€

Baylis & Harding Baudaire Pink Orchid darilni set

997*

redna cena: 19,95 €

€

–50% –50%

OT

A

O

TA DBI CE

NA

svet ugodnosti

Dove Parfums des Champs Cuba Royal darilni set

497*

redna cena: 9,95 €

€

–50%

Coconut Milk Collection darilni set

447*

redna cena: 8,95 €

*Cena s popustom velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov nov/dec 2013 za 150 točk na blagajni dm. Veljavnost bonov od 1. 11. 2013 do 15. 1. 2014.

€


Himalaya

Himalaya

pena za umivanje obraza

piling za umivanje obraza

545

150 ml

150 ml

€

545

€

3,64 € za 100 ml

3,64 € za 100 ml

Figs & Rouge

Himalaya

obarvan balzam za ustnice French Vanilla

krema za obraz proti gubam in starostnim pegam

Himalaya

6

10

9

12,50 ml

45

€

5,16 € za 10 ml

50 ml

95

€

2,19 € za 10 ml

poživljajoča nočna krema za obraz 50 ml

95

€

1,99 € za 10 ml

Olay Regenerist dnevna krema proti gubam

2495 50 ml

€

4,99 € za 10 ml

Olay

Olay Anti Wrinkle

dnevna vlažilna krema in serum 2 v 1 proti gubam Ob nakupu izdelka Olay dnevne vlažilne kreme in seruma 2 v 1 proti gubam, 50 ml vam na blagajni dm obračunamo 30 % popust. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 27. 11. do 10. 12. 2013.

Regenerist nočni eliksir za napeto kožo

2695 50 ml

€

5,39 € za 10 ml


–20%

Cellular Anti-Age nočna krema za zrelo kožo, ZF 15

1495 50 ml

€

2,99 € za 10 ml

Cellular Anti-Age krema za okoli oči za zrelo kožo 15 ml redna cena: 12,45 €

995 €

6,64 € za 10 ml znižano od 20. 11. 2013

O V LJE N

A

O

Z AG

OT

Nivea

Nivea

TA DBI CE

NA

Nega obraza

Nivea Q10 maska proti gubam za zrelo kožo

160

15 ml

€

1,07 € za 10 ml

Nivea Cellular Anti-Age dnevna krema za zrelo kožo, ZF 15

14 50 ml

95

€

2,99 € za 10 ml

NOVO

–20%

Nivea Cellular Anti-Age serum za zrelo kožo 40 ml redna cena: 14,95 €

1195 €

2,99 € za 10 ml znižano od 21. 8. 2013

POVRNITE SVOJI KOŽI MLADOSTEN VIDEZ

Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


Razvajanje zanjo

Remington

Remington

sušilnik za lase D5210

oblikovalnik za lase AS701

1995

2495

€

€

Keune Remington

šampon za barvane lase

sušilnik za lase D3080

250 ml

22

10

95

€

Darilo

Darilna kartica je darilo, ki nikoli ne razočara. Kako do nje? Enostavno! Stopite v najbližjo dm prodajalno, izberite motiv, naložite izbrano vsoto denarja in razveselite svojega partnerja, prijatelja, sorodnika ali pa sodelavca.

Quattro Titanium damski brivnik za enkratno uporabo

575 3 kosi

€

1,92 € za kos

€

4,38 € za 100 ml

za vsakogar!

Wilkinson

95

–20%

Wilkinson Extra3 Beauty damski brivnik za enkratno uporabo 4 kosi redna cena: 3,10 €

245 €

0,62 € za kos znižano od 23. 10. 2013

Odbita cena izdelka, ki jo predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

Himalaya univerzalna krema za obraz in telo

260

150 ml

€

1,74 € za 100 ml Palmolive Mediterranean Moments peneča kopel z arganovim oljem in izvlečki mandlja

410 500 ml

€

0,82 € za 100 ml


O

TA DBI CE

NA

Z AG

OT

–22%

Afrodita Fa

O V LJE N

A

Razvajanje zanj

Men Attraction Force gel za prhanje

Men City šampon in gel za prhanje 2 v 1

195

195 250 ml

250 ml

€

€

0,78 € za 100 ml

0,78 € za 100 ml

adidas Wilkinson

adidas

moški gel za prhanje

Extra 2 Sensitive moški brivnik za enkratno uporabo

Team Five moški dezodorant v spreju

250 ml, več vonjev redna cena: 2,50 €

2

150 ml

5 + 2 kosa

75

2

1

95

95

€

0,40 € za kos

–29%

€

0,78 € za 100 ml

€

znižano od 2. 10. 2013

1,97 € za 100 ml

Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 27. 11. do 10. 12. 2013

1+1

gratis Wilkinson Extra 2 Precision moški brivnik za enkratno uporabo 5 + 2 kosa redna cena: 2,75 €

1

95 €

0,28 € za kos znižano od 2. 10. 2013

Elmex zobna krema proti kariesu 75 ml redna cena: 5,90 €

2

*Ponudba Cenovni bonbonček velja od 27. 11. do 10. 12. 2013 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

95* €


m o d in i k č n e lj b u lj i Hišn Whiskas Pedigree

Temptations prigrizek za mačke losos

prigrizek za pse Biscrok

115

125

200 g

60 g

€

€

0,58 € za 100 g

2,09 € za 100 g Friskies

dm znamka Dein Bestes

–20%

0

dm znamka Dein Bestes

300 g redna cena: 1,45 €

mačji priboljšek govedina, raca in kokoš

1

pasja hrana v vrečki perutnina in zelenjava 150 g

suha hrana za mačke, Junior

15

40

€

0,39 € za 100 ml

€

znižano od 20. 11. 2013

0,27 € za 100 g

Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 27. 11. do 10. 12. 2013

0 50 g

70 €

1,40 € za 100 g

Ornel mehčalec za perilo

225 1l

granatno jabolko, 500 ml

€

0,23 € za 100 ml

gratis Frosch sredstvo za ročno pomivanje posode citrus 1l redna cena: 4,20 €

2

55* €

Cilit Bang antibakterijska čistilna pena za kopalnice

435 600 ml

€

0,73 € za 100 ml

*Ponudba Cenovni bonbonček velja od 27. 11. do 10. 12. 2013 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Odbita cena izdelka, ki jo predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


KOLEDARJI Originalno darilo

STANDARDNA FOTOGRAFIJA

-35%

9x13 cm 10x15 cm 11x17 cm 13x18 cm

0,07 € 0,07 € 0,09 € 0,11 €

0,10 € 0,11 € 0,14 € 0,17 €

Osebno darilo

IZBIRATE LAHKO MED PESTRO IZBIRO BOŽIČNIH DARIL

od

8,90€

Akcijska ponudba velja za naročila od 27. 11. do vključno 31. 12. 2013. Cene, objavljene na spletni strani, so že znižane za navedene popuste. V ceno ni vštet strošek dostave naročila v poslovalnice v višini 1,79 €. Slike so simbolične.

www.dmfoto.si


dm znamka babylove MAMA sok za doječe matere

115

0,7 l

€

0,17 € za 100 ml

dm znamka babylove otroška kašica s keksom od 4. meseca dalje

0

190 g

95 €

0,50 € za 100 g

dm znamka babylove zaščitna krema pred vetrom in mrazom

155 75 ml

€

2,07 € za 100 ml

dm znamka babylove MAMA masažna krema

2

150 ml

55 €

1,70 € za 100 ml

dm znamka babylove otroška duda s silikonskim cucljem od 0 do 6 mesecev

195

2 kosa

€

0,98 € za kos

dm znamka babylove krpica za crkljanje, žaba

5 1 kos

15 €

babylove nature Ekološke plenice ne vsebujejo odvečnih surovin. Celuloza, ki jo pleničke vsebujejo, je okolju prijazna, beljena s kisikom in izvira iz gozdov s trajnostnim gospodarjenjem in kontroliranim izvorom. 100 % vpojna jedra so brez klora, zunanji ovoj pleničke pa je iz 100 % viskoze. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

dm znamka babylove nature, ekološke plenice, maxi

795 42 kosov

€

1,90 € za 10 kosov


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

dm znamka dm znamka Balea

dm znamka Balea

dm znamka Balea

mleko za telo in gel za prhanje 2 v 1

Beauty, negovalno olje za suho kožo 4 v 1

negovalni koncentrat za roke

295

295

50 ml

400 ml

€

0,74 € za 100 ml

150 ml

€

1,97 € za 100 ml

165 €

0,33 € za 10 ml

dm znamka DAS gesunde PLUS

dm znamka Profissimo

božični čaj z okusom mandljev in cimeta

3-slojni servieti 25 x 25 cm

2

20 kosov

1

18 filter vrečk

55

25*

€

1,42 € za 10 filter vrečk

dm znamka DAS gesunde PLUS sadni sladkor

1

500 g

95 €

0,39 € za 100 g

Ob nakupu nad 25 € prvih 1500 kupcev čaka darilo,

dm vrečka in DVD s filmom Sandija Murovca »Na kanto«,ki ga prejmete na blagajni dm. Več o Sandiju in njegovi ekipi si lahko preberete na: www.dm-drogeriemarkt.si.

dm znamka DAS gesunde PLUS

dm znamka DAS gesunde PLUS

prehransko dopolnilo vroči napitek z okusom limone

prehransko dopolnilo multivitaminski medvedki

2

60 kosov

20 vrečk

15 €

1,08 € za 10 vrečk

€

0,63 € za 10 kosov

3

75 €

0,63 € za 10 kosov

*Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

dm znamka Profissimo dišeča sveča z vonjem jabolka in cimeta

195* 1 kos

€

dm znamka Profissimo LED dišeča sveča v kozarcu z vonjem medenjakov

395*

1 kos

€


alkmene

–20%

konjski balzam z izvlečki arnike in kafre

–20%

150 ml redna cena: 3,15 €

250 €

1,67 € za 100 ml znižano od 20. 11. 2013 Dettol

–21%

gel za prhanje

No-Touch nadomestno polnilo za podajalnik mila

250 ml, več vonjev redna cena: 2,10 €

250 ml, dve vrsti redna cena: 3,95 €

Felce Azzurra

1

3

65 €

0,66 € za 100 ml

–21%

–20%

15 €

1,26 € za 100 ml

znižano od 20. 11. 2013

znižano od 20. 11. 2013

Libresse

Libresse

Natural Care, damski vložki, Ultra Normal

Natural, damski vložki, Ultra Normal

2 x 10 kosov redna cena: 2,95 €

235

–20%

€

10 kosov redna cena: 1,70 €

135 €

1,18 € za 10 kosov

1,35 € za 10 kosov

znižano od 9. 10. 2013

znižano od 21. 8. 2013

Wilkinson Milupa bio žitna kašica 250 g redna cena: 3,05 €

2

40 €

0,96 € za 100 g znižano od 6. 11. 2013

–20%

Xtreme3 Sensitive moški brivnik za enkratno uporabo 4 kosi redna cena: 6,45 €

515 €

1,29 € za kos znižano od 20. 11. 2013

–20%

LifeStyles preservativi 12 kosov, tri vrste redna cena: 6,75 €

535 €

0,45 € za kos znižano od 9. 10. 2013

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


ekološki detergent za pranje perila in mehčalec 2 v 1 z vonjem gorske svežine

–20%

L'Oréal Paris Voluminous maskara

1295*

več vrst redna cena: 12,50 €

znižano od 27. 11. 2013

znižano od 23. 10. 2013

995

€

€

3,24 € za 10 pranj

Air Wick Freshmatic osvežilec zraka Red Ruby Apples 250 ml redna cena: 6,65 €

5

O V LJE N

A

OT

za 40 pranj redna cena: 17,95 €

–20%

O

Z AG

Attitude

–27%

TA DBI CE

NA

ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn

Air Wick

–20%

Touch of Luxury dišeče palčke 50 ml, dve vrsti redna cena: 6,75 €

5

30

40

€

2,12 € za 100 ml

€

1,08 € za 10 ml

znižano od 27. 11. 2013

znižano od 20. 11. 2013 Jordan

Mia Natura

–20%

–21%

dišeča sveča

–23%

50 m redna cena: 2,80 €

220

dve vrsti,1 kos redna cena: 2,45 €

1

Everyday Floss zobna nitka

95*

€

€

0,44 € za 10 m

znižano od 13. 11. 2013

znižano od 20. 11. 2013 Curaprox

Okram Saša ženski dežnik

–25%

1 kos redna cena: 4,65 €

345* €

znižano od 20. 11. 2013

–25%

DF834 zobna nitka

Curaprox

50 m redna cena: 3,55 €

CPS 457 interdentalni set

2

65 €

0,53 € za 10 m znižano od 20. 11. 2013

640

redna cena: 8,40 €

€

znižano od 20. 11. 2013

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 27. 11. do 10. 12. 2013

1+1

gratis ščipalnik za nohte

gratis

dm znamka ebelin

Blistex Lip Relief balzam za ustnice 6 ml redna cena: 4,50 €

2

25* €

1+1

Solingen 3-delni manikirni set v usnjenem etuiju dve barvi

16

95* €

1+1

gratis

gratis

durgol čistilo za kuhinjo ali za kopalnico

Fa

500 ml redna cena: 7,90 €

250 ml, več vrst redna cena: 3,90 €

395* €

gel za prhanje

195* €

*Ponudba Cenovni bonbonček velja od 27. 11. do 10. 12. 2013 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Vse cene so v evrih. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo!

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM katalog december 2013 by Vsikatalogi.si - Issuu