Skip to main content

Hofer katalog od 25.11.2013.

Page 1

VEČ KOT FER. HOFER.

23 .11 .2 01 3

HOFER ODSLEJ TUDI NA DRUŽBENEM OMREŽJU FACEBOOK :D

-30%

Mehki sir v slanici

redna cena

6,99

Vabimo vas, da se nam pridružite!

-% -% % % % % -% % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% --% -%4, -89 % % % % -% -% % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -%KOŠAKI -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Kranjska klobasa -% -% -% -% -% % % % % % % -% -%%-25 % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%%-%-%-% -% % -% - %--%%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%- -% - IZBRANI IZDELKI % -% -% % % -% -% -% % -% -%-%-%-% -% % % % -% OKUSE % -% - %2, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -%ZA-%IZBRANE % 99 % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --Bezgov -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% % % sirup % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % -%% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --32 % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -%Intel® Core™ i3-4130 % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -procesor % -% 69 -% -% -% -% -četrte -%generacije % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%1, % % - -% -% -% -% -8.1-%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%Windows -% -%kartica % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%grafična % Intel® HD4400 % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -%4 GB-%velik -% pomnilnik % -%delovni % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% DDR3 SDRAM % -za % -% -% -% -% -%%--s%%1.600 MHz -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Sol trdi disk: % -% % -% -velik -izjemno % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -pomivalni GB) stroj-% -% -% -% 1 TB (1.000 % - % % % % % % % % % % % -% - %-36 % % % % -% -% -% - % - -%brezžično -% omrežje % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -hitro % -% -% % -% % -%%48 %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -priključek % % % za trdi disk -3% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -%MEDION® % % z USB 3.0 %-%-%-%-%%-0, % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%72x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% iz hladilnika, 1 kg

Več v notranjosti letaka.

redna cena

3,99

25.11.

za kos samo

iz hladilnika, 480 g

OD PONEDELJKA,

BEYAZ PEYNIR

POSEBNA PONUDBA

za kos samo

st iz

ovo Kak

6,23/kg

1,5 l

VEČ INFORMACIJ NA 8. IN 9. STRANI

redna cena

2,49

za kos samo

za kos

399,– 3

redna cena

0,75

Za več informacij odčitajte QR-kodo z bralnikom črtnih kod pametnega telefona.

-LETNA GARANCIJA

2 kg

WWW.HOFER.SI

za kos samo

0,24/kg

SLOVENSKA TIPKOVNICA

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 23.11.2013, do razprodaje zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 48/13

VEČ INFORMACIJ NA 13. STRANI

OD ČETRTKA,

1,13/l

28.11.

Večpredstavnostni osebni računalnik MEDION® AKOYA® E2040 D (MD8308)

POSEBNA PONUDBA

Za embalažo vsakega Hoferjevega izdelka je plačan prispevek za recikliranje odpadne embalaže, zato jo lahko brezplačno odstranite v katerem koli ekološkem otoku v Sloveniji, večje količine pa lahko brezplačno oddate v zbirnih centrih sistema SLOPAK. Seznam zbirnih centrov najdete na spletni strani www.slopak.si.

Hofer Slovenija


Hofer sporoča KUPON ZA 50% POPUST

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

21.11.–24.11., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

ika

valn iz zamrzo

POPUST S KUPONOM

Pri nakupu telečje rulade prejmete ob predložitvi kupona popust na mešanico zelenjave in/ali skutne štruklje

-50% NA REDNO CENO

na mešanico zelenjave

REDNA CENA ZA KOS

1,49

8111

(velja samo ob nakupu telečje rulade)

Telečja rulada

začinjena telečje pleče in vrat, ročno zvita in pripravljena za peko, iz hladilnika

Mešanica zelenjave več vrst, 1 kg

Kupon velja od 21.11. do 24.11.2013 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu telečje rulade iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

KUPON ZA 50% POPUST

POPUST S KUPONOM

valnika

iz zamrzo

na SKUTNE ŠTRUKLJE

-50% NA REDNO CENO

23635

REDNA CENA ZA KOS

2,49 4,15/kg

(velja samo ob nakupu telečje rulade)

Skutni štruklji 600 g

Kupon velja od 21.11. do 24.11.2013 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu telečje rulade iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

Kartico z receptom za telečjo pečenko s skutnimi štruklji in zelenjavo poiščite v naših poslovalnicah.

11,99 za kg samo

Jabolka elstar

SVEŽIH RIB

razred I, 2 kg

-41% -% % % % -% -% -% -% -% -% % % % -%29 -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -%1, % % % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% Suši % % % % -% -% % -za%kos-%samo-% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % % % % % %- %- Jajčevec -% - % -% -% -% -% -% -%99 %%-% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 16,16/kg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v es-%o -% - % -Štefani % e-%m-% % ež % % % % pečenka % -%-%45 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%-%0, -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -Kitajsko -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % % zelje -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% --% -% --%%-% -% -% -% -% - % -% -% -% -% %-%% % % % % -% -% -% - -36% -%-% %--%%--%%--%% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -za%kos-%samo-% -% --%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% --%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- --% -% -% -% -% % % % % % -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%-%--%%-%%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -49 % % % % % -% 35-% -% -% -% --%%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -%0, --%%-% --%%-% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%---%%--%%--%-%%-% % -%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % 4,36/kg % % % % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% % -% -% -%-%-%-%- -%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% -% -Mali % % % % % Adventni -% - % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -%adventni % venček/krožnik -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % -% -%venček % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 21.11., -% -% -% -% -% -% -% do razprodaje zalog -% -% redna cena

IN MORSKIH SADEŽEV

2,19

st iz

ovo Kak

za zavoj samo

0,65/kg

• yorokobi ali • sunakku iz hladilnika, 185 g

2,

razred I

redna cena

0,69

za kos samo

iz hladilnika, 800 g

nepakirano, razred I

redna cena

0,55

3,

za kg samo

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

z dekoracijo, različne barve • venček, Ø ca. 30 cm, ali • krožnik, Ø ca. 33 cm

Ø ca. 25 cm, različne barve

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

7,99 za kos samo

Slike so simbolične.

9,99 za kos samo


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Salama

• s feferoni ali • s česnom ali • klasična 300 g

-% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % Fileji vitkega % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % soma (pange)/ % % 99 % % 2, % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % tilapije % % % -% % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% valnika iz zamrzo -% -% --% -% -%Mrežna -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%pečenka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%Bio-%riž- % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% z a ka n -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% a ko vo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% 4,99 % % % % % % 09 % % % % % % % 2, % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% % --79 % -% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -%%-% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -%--%%--%%%---%%%--%%-5, % -% -% -% % -% -% % -% % -% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%%---%%%-% -% -% --%%--%% -%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%-% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% %--%%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -%---%%%--%%---%%--%%--%%--%%%--%%---%%-% -% -%% -% -% -%---%%%--%%---%%--%%--%%--%%%--%%---%%-% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -%%-% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%--%--%%-%%-% -% - -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%--%--%%-%%-% -% - -% -% -% -% -% % -% % %% -% % -% Vrečke %% -% -% -Čokoladni --jajček -%--% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% za-% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -Čokoladni --%%--%%jajček % % % % % % % % % %% -% % -%smeti %% -%% -%%-% -% -% -% % -% -% -% -% --%% -%--% -presenečenja -%brez vrvice -% -% -%--%% -%--% --%%--%%--%% -%--% -% -% -% presenečenja % % % % % % % % % % -% %% % -% -% -% % -% -% -% %% -% % -% --%%--%% -% % -% -% -% - --%%--%% -% -% -% --%%--%%--% % -% -% -% % % % % % % % 76 % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%0, % -% -% -% % -% 0,76 % -% --%%--%%-% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -%---%%%---%%--%%-% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -%---%%%---%%--%%-% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% %--%%--%%%-% -% -%% -% -% -% -% -% % % % % %-% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% % % % % % % % % % -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% 95 % 0, -% % % % -% -% % % % -%%--%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -%%--%%---%%%---%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%%--% -% -%%--%%---%%%---%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %---%%--%%%-% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%--%%%-% -% -% --%% -% -%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%--%%%-% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% %-%--%%--% -%BIOAKTIV %-% % -%Pralni -%prašek-% -% -% -% -% -%--%% -%--% -%CD-ji --%% -%--%%-% -% -% -% -%--%% -%--% -%%--%%--%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % % % % % % % % -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -% % % %%%--%-% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%-% -% -%%--%% -% -%---%%%---%%%---%%%--Pivo % % -% % -% -% %%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% - % -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%---%%%---%%%--%%-% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% %-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % %-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%% 8,49 % -% 69 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 2,69 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% znižano od 09.09.2013

prej 3,19

za kos samo

1 kg/750 g

9,97/kg

znižano od 12.08.2013

iz hladilnika

do

a

k

st

znižano od 04.11.2013

st iz

ovo Kak

• naraven ali • bel ali • parboiled 1 kg

znižano od 17.10.2013

prej 5,29

prej 2,29

za kos samo

4,99/6,65/kg

prej 5,99

za kos samo

za kg samo

prej 0,79

60-litrske, 25 kosov

za kos samo

znižano od 28.10.2013

38,00/kg

prej 0,79

kombinacija čokolade, igračke in presenečenja, ki navdušuje otroke; 20 g

znižano od 07.10.2013

ZA PUNČKE IN FANTKE

kombinacija čokolade, igračke in presenečenja, ki navdušuje otroke; 20 g

za kos samo

38,00/kg

znižano od 07.10.2013

POSEBNA IZDAJA Z IGRAČKAMI ZA PUNČKE

prej 0,99

za zavoj samo

0,04/kos

• Marine Fresh ali • Mountain Fresh 3 kg oz. za 30 pranj

700 MB, CD-R 80, 80 min, 50 kosov

znižano od 17.10.2013

znižano od 09.09.2013

alk. 5,0 % vol. 0,5 l znižano od 21.10.2013

prej 2,99

za zavoj samo

za kos samo

prej 0,75

za kos samo

0,17/kos

0,90/kg oz. 0,09/pranje

1,38/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

prej 8,99


Hofer sporoča

OD PONEDELJKA DO SREDE,

25.11.–27.11., oz. do razprodaje zalog

Klobasa za kuhanje Premium iz hladilnika, 360 g

Kumara razred I

st iz

ovo Kak

-% -% % -30 % % % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % - % -%-%-%-% -% -% -% -% -% -%55 % -% -% % % % -% 0,49 % -% -%-24 -% % % % - % -%-%-%-%-%-%- -%% -%-% -% -% -% % -%0, -% - -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%- -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% 49 -%-% -%-% -%-%-%-%-%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % % % % % % % % % % % % % --% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-% -%% -%-%-%-%-%Banane -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% ---%%%--%%--%%--%%%---%%%1, -% -%% -% % -% -% -% % -%-% -% %-% -%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%---%%%---%%--%%-% --%% -% -% -% -% --%%-%%-%--%%-%-%-%-%-%-%--%%-%--%--%%-%-% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% --%%--%%--%%--% --%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- -%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% - % -% -% -% -%Jedrca % % % % -% % -% -% --30 % -%%-%%--%%--%%--%% --%% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -%-%%-%-% -% -% -% % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -makadamije % --% -%%--%%-% -% -% -% -% - -%-% -%-%-%-%-%-%-%-%%- -%-% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%---%%--%%--%%---% Mešanica %%--%% -%%--% --%%-% -% % -% -% -% -%-% -%-%%-%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%% -surovih --%%--% --%% -% -% -% - -% -% -% -%-%-%-%%- --40 % -% % % % % % oreščkov % % % % -% -% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% 2,-09 % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -% -% -% -% % -% - %-44 % % % % % % % -% - 69 -% -% -% % -% -% -% - -% -% -% --%%--%% -%0, -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% - -% -% -% -% -% -% 89% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% Satsume 0, % -% -% -% -% -% -% -% -% % --% -% -% -% -% % --%% -% % % % % % % % % % % % % -% % -% --% -% -% -% -% -% % -% -%KARTIC Z-V%ESTO-B%E, KL-% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -33 % -% - % -% --% % -% % -% % -% -% -% % --% -% -% -% -% -% -BR%EZ -% -% -%U-BO%V -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % --% % % % % % % % % % % % % % % % NNO-JE%%, --%%--% -% -% -% -% % -% % -% --% -% - -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % EN-OSTA-V% % % % % % % % % % % A V % % % O % % % -% - % -% --% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--N%%AK--U%P -%%L-N%O--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% % --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % A % % % M I % % % % % S -% 0,79 % -% - % -% --% -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%M--A%%K-% -%%N-J%E!--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% - % -% % --% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%VA--%%RČ--%E%V--A%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--% % % % -% -% %- % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - % -%-30% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% %-% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%%- % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Čokoladice -% -% --%--%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%% -% -% -%09 % % -% -% -%Snickers -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% % -% - % -% -%2, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% -% % -% -%% Sok % % pomaranče -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% - vrsto -% -% % -% %najljubšo -% -% -% -% -% -Svojo % % % % % % - zelenjave -%ali -% -% -lahko -% -% % -% % -%-%sadja % % % % % -29% % % % % % % % % -%-%- -%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % - torkih -% -%-%-%-%-%-%-%ob -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% in sredah kupite % % % % % % % % % % % % % % % % % % --%%- -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%- -% % -%25 --% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--1, -% % ceneje. 19 % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% Kupona % -%s popustom poiščite v letaku, % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% ki ga% vsak -% četrtek prejmete na dom. -% --% -% -% -%% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% ---%%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%---%%--%%-%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% za --%%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % --%% -perila % -% -% --%Krema -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---Detergent % % % pranje % % -% -% -%za-%roke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

-37%

Piščančja jetrna pašteta iz hladilnika • navadna ali • s papriko 120 g

redna cena

redna cena

0,79

0,79

za kos samo

za kos samo

redna cena

1,98

4,08/kg

st iz

za kos samo

ovo Kak

nepakirane

4,14/kg

redna cena

2,99

pražena in soljena, 125 g

redna cena

za kos samo

1,15

dve vrsti, 150 g

16,72/kg

redna cena

za kg samo

1,59

za kos samo

razred I, 1 kg

5,93/kg

redna cena

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

1,19

za zavoj samo

redna cena

2,99

za zavoj samo

5,97/kg oz. 0,30/kos

7 x 50 g

100% direktno stisnjen, iz hladilnika, 1 l redna cena

1,69

za kos samo

• olivna ali • ognjičeva ali • kamilična 100 ml

redna cena

• za belo perilo: ohranja bleščečo belino oblačil, ali • za temno perilo: ohranja temno barvo oblačil 1,5 l oz. za 42 pranj

1,79

redna cena

2,99

za kos samo

za kos samo

7,90/l

1,33/l oz. 0,05/pranje

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Vašo zvestobo nagrajujemo že na začetku!

ČOKOLADNO

PRESENEČENJE

Obiščite Facebook stran Hofer Slovenija in nam zaupajte, kako najpogosteje pozdravite svojega prijatelja, ter pridobite kupon za

čokoladno presenečenje.

Najdete nas na www.facebook.com/hoferslo ali pod geslom "Hofer Slovenija".

Vabimo vas, da se nam pridružite. Čokoladna presenečenja bodo v poslovalnicah na voljo do razdelitve zalog.


Hofer sporoča

IZ NAŠE PRAZNIČNE PONUDBE

A V E J R E HOFA PONUDBA SLADK A L E R G BO O

E C R S E VAŠ

Polnjene čokoladice Božične čokoladne figurice

v obliki stekleničk • s sadnim polnilom ali • z alkoholnim polnilom 300 g/290 g

za kos

za kos

več vrst, 100 g

Miklavž in parkelj iz mlečne čokolade, 2 x 45 g

za zavoj

0,99 9,90/kg

0,69

2,99 9,97/10,31/kg

Pralineji “Vesel božič”

7,67/kg

Čokoladni božiček iz mlečne čokolade, 100 g

150 g

za kos

za kos

1,99

0,49

13,27/kg

4,90/kg


IZ NAŠE PRAZNIČNE PONUDBE merci

Škorenjček, polnjen s pralineji 200 g

za kos

3,99 19,95/kg

Ob drobnih presenečenjih se nam na obraz prikrade nasmeh.

Naj se na vašem obrazu znajde vsakič, ko boste odprli nova vratca našega adventnega koledarja. Za vratci vas čaka kupon za popust, ki ga lahko unovčite v adventnem decembru. Na hrbtni strani pa vas bo vse leto spremljal priročen koledar za leto 2014.

Polnjeni pralineji

• z mlečno čokolado in lešniki ali • z mlečno kremo in hrustljavimi žitaricami 350 g

KOLED AR

OD 25 VAM PODA .11.* R IM

OV K ATE NAŠI PRI KOLI O VALNI SLOCI!

za kos

2,99

* Prejmete ga od 25.11.2013 do razdelitve zalog ob vsakem nakupu v kateri koli Hoferjevi poslovalnici po Sloveniji. Pridno odpirajte vratca in, tako kot vedno v Hoferju, prihranite!

8,54/kg

Obročki iz beljakovega snega

penasto pecivo v obliki obročkov, posuto s pisanimi sladkornimi mrvicami • pisani ali • beli 100 g

Polnjeni čokoladni obeski več vrst, 150 g

Orehova/ makova potica

st iz

ovo Kak

500 g

za kos

1,29 za kos

0,99 9,90/kg

8,60/kg

za kos

2,49 4,98/kg

Božične čokoladne lizike

• iz mlečne čokolade ali • iz mlečne in bele čokolade 10 x 15 g

Čokoladni obeski

različne figurice iz mlečne čokolade, 250 g

za kos

1,49 5,96/kg

za zavoj

1,19 7,93/kg oz. 0,12/kos


posebna ponudba od PONEDELJKA,

25.11.

IZBRANI IZDELKI ZA IZBRANE OKUSE ❤

❤

❤

Južnoitalijanske testenine

Zeljna specialiteta

❤

Barvne testenine

vecˇ vrst, 400 g (4,23/kg)

italijanska specialiteta iz pšenicˇ nega zdroba durum, vecˇ vrst, 500 g (3,98/kg)

1

1

1

Sir Grana Padano Riserva

Premium njoki

Kapre

zorjen 20 mesecev, vkljucˇ no z nožem za parmezan ter omako iz fig in gorcˇ ice ali kutine in gorcˇ ice, 300 g (23,30/kg)

• s špinacˇ o ali • polnozrnati ali • navadni 500 g (2,58/kg)

kapre premium velikosti “finos” v vinskem kisu, 370 ml (4,84/l)

vecˇ vrst, 530 g (3,75/kg)

99

6

99

69

1

29

99

1

79

Dolgozrnati in divji riž

Velike kozice z lupino

Vencˇek iz kozic

mešanica dolgozrnatega riža parboiled in divjega riža, 1 kg

surove ocˇ išcˇ ene kozice brez glave, ki jim zlahka odstranite lupino • naravne ali • z zelišcˇ no omako iz zamrzovalnika, 400 g (19,98/kg)

kuhane kozice s sladko cˇ ilijevo omako, ki jih samo odmrznete in že so pripravljene za uživanje, idealne za zabave, iz zamrzovalnika, 300 g (13,30/kg)

2

7

3

49

99

99

Španski pršut v kosu španska specialiteta z blagim aromaticˇ nim okusom; sušen na zraku, zorjen najmanj 9 mesecev, vkljucˇ no z originalnim španskim stojalom za rezanje, visokokakovostnim nožem za pršut s posebej dolgim rezilom, podrobnimi navodili za rezanje pršuta in receptom za pripravo tradicionalnih španskih prigrizkov — tapasov, 6,5 kg (8,46/kg)

54

99


Testenine Gourmet iz pšenicˇ nega zdroba durum, vecˇ vrst, 500 g (2,38/kg)

1

19

Balzamicˇni kis iz Modene gostotekocˇ kis, zorjen v hrastovih sodih, 250 ml (31,96/l)

7

99

Orešcˇki v cˇokoladi • bela cˇ okolada z mandlji in brusnicami ali • temna cˇ okolada s karame- liziranimi mandlji ali • mlecˇ na cˇ okolada z lešniki, mandlji in karamelo 230 g (15,17/kg)

3

49

GurmANSKE TESTENINE

Izbor zelišcˇnih cˇajev

predpripravljene testenine s posebej kremnimi in finimi nadevi (40 % nadeva), ki jih skuhate v samo 2 minutah, vecˇ vrst, 280 g (8,89/kg)

v piramidnih cˇ ajnih vrecˇ kah • Afriško sonce ali • Vonj juga ali • Azijski ogenj 37,5 g oz. 15 cˇ ajnih vrecˇ k (69,07/kg)

2

49

2

59

MINI Desertna tortica

Božicˇni sladoled

ekskluzivna specialiteta • z malinovim pirejem in svežim sirom, 160 g, ali • s cˇ okoladnim in karamelnim moussom, 180 g, ali • s tekocˇ o cˇ okoladno sredico (suflé), 180 g iz zamrzovalnika (16,61/18,69/kg)

iz cimetovega sladoleda in jabolcˇ nega sorbeta, s kakavovim prelivom, 5 x 80 ml iz zamrzovalnika (4,98/l)

2

1

99

99

Turški med

Sadni namaz

Breskov kompot

• beli nugat iz Italije, obogaten s celimi mandlji in medom, ali • s celimi lešniki in cˇ okolado 180 g (16,61/kg)

75% sadni delež • jagoda-brusnica ali • marelica-goji jagode ali • višnja-granatno jabolko ali • jabolko-cimet 250 g (5,16/kg)

sladkane, prepolovljene breskve • z vaniljo ali • s cimetom ali • s karamelo in mandlji 550 g oz. 580 ml (3,62/kg)

2

99

1

29

Masleni vaflji/ vaflji z mandlji Fini masleni/hrustljavi kokosovi piškoti • fini piškoti z mandlji in lešniki, obogateni z medom ter mlecˇ no, temno in belo cˇ okolado, 150 g, ali • kokosovi piškoti z dnom iz bele cˇ okolade, pripravljeni na florentinski nacˇ in, 135 g (13,27/14,74/kg)

1

99

originalni belgijski piškoti, obogateni z maslom, 250 g/175 g (7,96/11,37/kg)

1

99

1

99

Sadje, oblito s cˇokolado • košcˇ ki sladkega ananasa z nežno noto ruma, obliti s temno cˇ okolado, ali • socˇ no grozdje z aromaticˇ nim žganjem, oblito z mlecˇ no cˇ okolado, ali • socˇ ne marelice s hrustljavimi riževimi krispiji, oblite z belo cˇ okolado 150 g (19,93/kg)

2

99

st iz

ovo Kak


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, DROGA

lja ve 13 . n 20 g ni 2. lo es .1 za m 31 je a o da db 1. d ro nu 5.1 zp Po d 2 o ra o .d oz

Kraška klobasa s specifično aromo, okusom in sočnostjo, ki zadovolji vsak okus

2 kozarca rdeče pese in 2 kozarca kislih kumaric, 4 x 670 g

za kos

3,99

4,49

9,99

iz finomletega svinjskega mesa in slanine, brez mlečnih beljakovin, laktoze in soje, 250 g

Otroška kartonka

za zavoj

za kg

Kraški salamin

ZALOŽBA GRAHOVAC

4 KOZARCI V ZAVOJU

Izbor vložnin

25.11.

st iz

ovo Kak

Domača kraška mini salama

za kos

za kos

2,49

3,49

9,96/kg

9,97/kg

z žlahtno belo plesnijo na ovoju, ki odlično dopolni aromo in okus, 350 g

LJUTOMERČAN

AMON

bela penina s prepoznavno noto vrtnice, ličija in agrumov, 0,75 l

suho vino cabernet sauvignon v unikatni, ročno poslikani steklenici za posebne priložnosti, polni: Vinakoper, 0,75 l

Polsladka penina

st iz

ovo Kak

VINAKOPER

Sladki refošk

Vino za prijatelje iz vost

o Kak

za kos

4,99

24 RAZLIČNIH NASLOVOV

st iz

0,5 l

ovo Kak

za kos

6,99

iz vost

o Kak

6,65/l

13,98/l

ŠTAJERSKA SLOVENIJA POLSLADKO

SLOVENSKA ISTRA

SLOVENska istra

SUHO

SLADKO

za kos

16–22 °C

6–8 °C

Pivo Staropramen

Sadni liker

alk. 14,7 % vol., edinstvena mešanica pijače na osnovi ruma, z okusom kokosa in tropskega sadja, 0,5 l

za kos

0,94

SLADICE IN SUHO SADJE, APERITIV

13,32/l

TIBURON

alk. 5 % vol., tradicionalen češki ležak prvovrstne kakovosti, 0,5 l

12–15 °C k obroku 8–10 °C kOT APERITIV

9,99

RDEČE MESO, DIVJAČINA IN ZRELI SIRI

MANJ SLADKE SLADICE, SAMOSTOJNO

SCHOGETTEN

za kos

Čokolada

0,69

• bela čokolada ali • mlečna čokolada z mlečnim nadevom ali • polnjena mlečna čokolada z mandljevo kremo in mandljevimi krispiji ali • mlečna čokolada ali • polnjena mlečna čokolada z lešnikovim nadevom ali • mlečna čokolada s sesekljanimi lešniki ali • polnjena mlečna čokolada z jogurtovim in jagodnim nadevom ali • temna čokolada 100 g

6,90/kg

za kos

6,99

1,88/l

13,98/l

Osvežilno pijačo pripravite brez uporabe mešal nika, vse, kar potrebu jete, je kocka ledu.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Torba za smučarsko/bordersko opremo

8 RAZLIČNIH OKUSOV

OPTUS

iz visokokakovostnega poliestra, vodoodbojna in trpežna • torba za smučarske čevlje: z zadrgo in prostornim sprednjim žepom, ali • torba za bordersko opremo: s prostornim sprednjim žepom, naramnicami kot pri nahrbtniku in naramnim pasom, ali • vreča za smuči: za 2 para smuči (dolžine do 180 cm), z naramnim pasom in po dolžini nastavljivimi pasovi

Mikroskop

• 40- do 1.024-kratna povečava • z LED-osvetlitvijo in USB-okularjem za povezavo z digitalnim fotoaparatom • križna plošča za optimalno uravnavanje • okularja: 10x/16x • objektivi: 4x/10x/40x • vključno z bogato opremo

za komplet

69,99 za kos

RAZLIČNE BARVE

9,99

Otroška risanka na DVD-ju

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

SINHRONIZIRANE V SLOVENŠČINO

1,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, za garnituro

19,99 RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

28.11.

MY NIGHT STYLE

Posteljna garnitura iz makosatena

Kavne kapsule “Chocolata”

iz 100% bombaža, z všito zadrgo, v elegantnem videzu satena s svilnatim leskom, preprosta za vzdrževanje; prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm

KISLOST STOPNJA PRAŽENJA intenZIVNOST

MY LIVING STYLE

60 °

Odeja v videzu kašmirja

za kos

19,99

RAZLIČNE BARVE

Naj vas razvajajo fine kremaste arome kave in čokolade, ki se harmonično prepletajo.

10 kapsul v zavoju

1,99

prijetno mehka in izjemno topla odeja s svilnatim leskom ter obrobo iz velurja, preprosta za vzdrževanje in primerna za sušenje v sušilnem stroju, vel. 150 x 200 cm

0,20/kapsulo

30 °

10 kapsul v zavoju

10 kapsul v zavoju

1,99

1,99

0,20/kapsulo

makosatEn

za kos

Zelo elegantna finonitna in nežno lesketajo ča se posteljnina, za katero se uporablja predvsem enako merno česana preja, na stane pa s posebnim po stopkom plemenitenja.

Kavne kapsule “Winterdream”

27,99 3

-LETNA GARANCIJA

600 W, ohišje “Cool Touch” črne barve, s posebno prevleko proti prijemanju za preprosto čiščenje, 2 zamenljivi metlici za penjenje mleka (hladnega/ toplega) in za pogrevanje oz. mešanje (npr. kakava), samodejni izklop

Fine arome pražene kave in karamele se zlijejo v popolno celoto okusov ter še dolgo po pitju razvajajo vaše brbončice.

Le za kratek čas!

KISLOST STOPNJA PRAŽENJA intenZIVNOST

KISLOST STOPNJA PRAŽENJA intenZIVNOST

Cvetlični/gozdni med s čajem

amfora s cvetličnim medom (110 g) in amfora z gozdnim medom (110 g) ter zeliščni čaj (20 g) v čajnih vrečkah

akacijev med slovenskega porekla in preverjene kakovosti s svežimi nesladkanimi brusnicami, ki edinstveno dopolnijo odličen okus medu; lepo darilo za najrazličnejše priložnosti, 190 g

za komplet

6,99

za kos

34,16/kg

Kavne kapsule “Caramello”

Vonj cimeta, medu in nageljnovih žbic, ki spominja na medenjake in pri pripravi odišavi celoten prostor, pričara pravo zimsko vzdušje.

Električni penilnik mleka

Medeni poljub – med s svežimi brusnicami

6,49

0,20/kapsulo

st iz

ovo Kak

Cvetlični med z leseno palčko

Medeni poljub − med z oreščki

prefinjen preplet slovenskega akacijevega medu z izbranimi okusi lešnikov, mandljev in orehov, izjemen posladek, ki vam polepša dan in vas napolni z energijo, 230 g

v lični škatlici z zlatim potiskom, 250 g za kos

6,99

LOTTE

Bonboni Anytime

za kos

0,99

brez sladkorja in aspartama, saj vsebujejo naravno sladilo ksilitol • Milk Mint ali • Peppermint 74 g

13,38/kg

Cockta

v priročnem pakiranju, prodaja v zavoju (6 x 1 l)

st iz

ovo Kak

za kos

7,49

za zavoj

4,99

32,57/kg

0,83/l

za kos

6,99

18 RAZLIČNIH NASLOVOV

UČILA

Knjiga/ roman za kos

3,99 39 RAZLIČNIH NASLOVOV

UČILA

Otroška pravljica

6 RAZLIČNIH NASLOVOV

za kos

6,99

6 kosov v zavoju

st iz

ovo Kak

LOKEV

Primorski pršut s kostjo

sušen 12 mesecev, odlikujeta ga sočnost ter polnost vonja in okusa za kg

7,49 Po nu od db a oz 28. pri . d 11. m o 20 ors ra 13 k zp d eg ro o a da 10 pr je .0 šut za 1.2 a lo 01 ve g. 4 lja

UČILA

Otroška enciklopedija/ priročnik


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, Večnamenska škatla

Profesionalni strojček za striženje las

LIVING STYLE

Barski stol

brezčasna, modna oblika, brezstopenjska nastavitev višine sedeža (ca. 57–79 cm), sedež iz stabilne umetne mase, vrtljiv za 360°; podnožje in ogrodje iz kromiranega jekla, z naslonom za noge, preprosta montaža, mere sedeža: ca. 38 x 38 cm, premer podnožja: ca. 45 cm

za kos

29,99

lepe škatle za shranjevanje • 1 kos: prostornina: ca. 24 l, mere: ca. 43 x 32 x 26 cm (Š x G x V), ali • 2-delni komplet: prostornina posamezne škatle: ca. 11 l, mere: ca. 36 x 26 x 19 cm (Š x G x V), ali • 3-delni komplet: prostornina posamezne škatle: ca. 5 l, mere: ca. 29 x 22 x 14 cm (Š x G x V), ali • 4-delni komplet: prostornina posamezne škatle: ca. 2 l, mere: ca. 25 x 13 x 9 cm (Š x G x V)

• baterijski/električni strojček z visokozmogljivo in okolju prijazno polnilno baterijo za do 60 min neprekinjenega delovanja • kolešček za natančno nastavitev striženja od 0,8 do 2,8 mm • s titanom prevlečena profesionalna glava strojčka s fino brušenimi rezili iz titana • oprema: 6 nastavkov za striženje (za dolžine 4–6, 7–9, 10–12, 18, 24 in 30 mm), polnilna postaja z omrežnim adapterjem, torbica za shranjevanje, ščetka za čiščenje, glavnik za redčenje las in olje • dolžina kabla: ca. 180 cm

za komplet/kos

1 KOS

4,99 1,25–4,99/kos

2-DELNI KOMPLET

4-DELNI KOMPLET 3-DELNI KOMPLET

Stenski koledar za leto 2014 • Slovenske gore ali • Slovenija

za kos

24,99 ELEGANTNE ČRNE ali MODNE BEŽ barve

28.11.

za kos

3,99

z ost i

ov Kak

Setveni koledar za leto 2014 stenski koledar s spiralo za kos

0,99

VKLJUČNO Z BOGATO OPREMO

Revija, 2 kosa

za zavoj

• Lisa in Piškoti ali • Story in Horoskop ali • Čarovnija okusa in Božična kuhinja

2,99

HITRO POLNJENJE (CA. 90 min) Z LCD-PRIKAZOM NAPOLNJENOSTI

3

-LETNA GARANCIJA st iz

ovo Kak

Dišeča sveča v kozarcu

• vanilja ali • pečeno jabolko ali • čokoladni pralineji ali • mandarina ali • božično pecivo

/

/

/

Keramična skodelica

Božično-novoletna voščilnica, 10 kosov

z različnimi motivi

primerna za pomivanje v pomivalnem stroju in uporabo v mikrovalovni pečici, z različnimi motivi

za kos

1,49

za zavoj

8,80

za kos

2,49

FIRE ZONE

Plin za vžigalnik

0,88/kos

za kos

Darilni papir

z različnimi elegantnimi vzorci in bleščicami, vel. 1 m x 70 cm

za polnjenje polnilnih vžigalnikov, vključno z nastavki za polnjenje, 300 ml

2,99

NASTAVKI USTREZAJO številNIM VENTILOM za kos

1,99 6,63/l

Darilna vrečka

Stropna svetilka

format A4 ali A5 oz. za steklenico

različni modni modeli, vključno z varčnimi sijalkami (energijski razred A) ali halogenskimi žarnicami (energijski razred C)

~luminar scralux

za komplet

24,99 3

-LETNA GARANCIJA

1

2 za kos

za kos

29,99 3

-LETNA GARANCIJA

1

3,99

2

Namizna LED-svetilka

tanka in elegantna, visokokakovostnega videza, oddaja prijetno toplo belo svetlobo z dobrim indeksom barvnega videza, energijski razred A, z 48 LED-diodami SMD (48 x 0,1-W LED-dioda SMD), stikalo za vklop/izklop na glavi svetilke, glava je vrtljiva in nastavljiva po višini, 280 lm • oglata: s 4,9-W močno LED-diodo, brezstopenjsko nastavljiva po višini, glava svetilke vrtljiva in nagibna, 340 lm, ali • okrogla: s 4,9-W močno LED-diodo, steklen podstavek, glava svetilke nagibna, višina maks. 64 cm, 340 lm

Spiralna varčna sijalka

povprečna življenjska doba ca. 10.000 ur; 5, 8, 11, 14 ali 20 W (300, 500, 700, 900 ali 1.350 Im), energijski razred A

z RAZLIČNImi motivi in v različnih VELIKOSTIH

za kos

0,59


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

Večpredstavnostni osebni računalnik MEDION® AKOYA® E2040 D (MD8308)

28.11.

BRALNIK POMNILNIŠKIH KARTIC SD, MS, MMC in xD

USB 3.01 – PODATKOVNI TURBO ZA POSEBEJ HITER PRENOS PODATKOV Za več informacij odčitajte QR-kodo z bralnikom črtnih kod pametnega telefona.

procesor Intel® Core™ i3-4130 četrte generacije

(3,40 GHz, tehnologija Intel® Hyper-Threading, 3 MB pametnega predpomnilnika Intel®)

8,9 cm (3,5"), USB 3.0-priključek za prenos podatkov s hitrostjo do 5 Gbit/s (združljiv z USB 1.1/2.0), vključno z USB-kablom, napajalnikom in podstavkom

Windows 8.1 grafična kartica Intel® HD4400

usb 3.0

vsestransko uporaben

4 GB velik delovni pomnilnik DDR3 SDRAM s 1.600 MHz

za kos

399,–

hiter dostop do podatkov in preklop med programi omogočata učinkovito delo

izjemno velik trdi disk: 1 TB (1.000 GB)

za več kot 200.000 glasbenih datotek ali fotografij (pri 4 MB na datoteko)

hitro brezžično omrežje SLOVENSKA TIPKOVNICA

priključek za trdi disk MEDION® 3 z USB 3.01

za kos

84,99

3

-LETNA GARANCIJA

za zavoj

Baterije, 20 kosov

tehnologija standarda IEEE 802.11n

5,99

zmogljive alkalne baterije z dolgo življenjsko dobo • Micro (AAA) ali • Mignon (AA)

0,30/kos

MEDION® priporoča Windows.

• večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik s podporo za DVD-RAM in Dual Layer • USB-tipkovnica in optična USB-miška • številni priključki • vključno z bogato programsko opremo mere/masa: ca. 18 x 37,5 x 41,5 cm (Š x V x G)/ca. 9 kg

2 tb

Zunanji trdi disk, 2 TB

3

WWW.HOFER.SI

-LETNA GARANCIJA Medionu je nemška organizacija Plus X Award® v kategoriji informacijska/igralna tehnologija za leto 2013 podelila prestižni naziv “najinovativnejša blagovna znamka”, za leto 2013/2014 pa naziv “blagovna znamka z najboljšim oblikovanjem”.

Večfunkcijska naprava PIXMA MG4250

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Intel Core in Core Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. 1) Pod pogojem, da računalniške komponente podpirajo USB 3.0.

• tiskate lahko neposredno s pametnega telefona; storitev PIXMA Cloud Link pa omogoča tiskanje neposredno z interneta (podpira tudi Apple AirPrint) • optično branje z ločljivostjo do 1.200 x 2.400 dpi • kopirate lahko tudi, ko je računalnik izklopljen • vključno s kartušama PG540 in CL541, USB-kablom in CD-jem s programsko opremo • mere: 44,9 x 30,4 x 15,2 cm (Š x G x V) 3 v 1: TISKANJE, • masa: ca. 5,7 kg OPTIČNO BRANJE

• 6,2 cm velik barvni TFT-zaslon • ločljivost tiskanja: do 4.800 x 1.200 dpi • hitrost tiskanja: ca. 9,9 črno-belih ISO-strani/min, ca. 5,7 barvnih ISO-strani/min • varčuje z energijo in papirjem: samodejni vklop tiskalnika, ko začnete tiskati, in samodejni izklop, ko tiskalnika določen čas ne uporabljate, ter samodejno obojestransko tiskanje • WLAN-vmesnik omogoča brezžično tiskanje iz katerega koli bivalnega prostora

IN KOPIRANJE

za kos

69,99

Široki LCD-zaslon, 59,9 cm (23,6") MEDION® AKOYA® P55432 (MD20432)

• z LED-osvetlitvijo iz ozadja • polna visoka ločljivost (1.920 x 1.080 slikovnih pik) • razmerje stranic: 16 : 9 • odzivni čas: 2 ms (siva v sivo, tip.) • HDMI- in DVI-D-vhod s HDCP-dekodiranjem • VGA-vhod • 2 vgrajena zvočnika • večjezični zaslonski meniji • vključno z VGA-, avdio in omrežnim kablom • mere (s stojalom): 55,9 x 40,8 x 18,7 cm (Š x V x G)

IZJEMNO GLOBOKI IN OSTRI KONTRASTI ZA VRHUNSKA IGRIČARSKA IN VEČPREDSTAVNOSTNA DOŽIVETJA KONTRASTNO RAZMERJE: 5.000.000 : 1 IZJEMNO TANKO IN LEPO OBLIKOVANO OHIŠJE Z VISOKIM LESKOM

za kos

139,–

3

-LETNA GARANCIJA

59 (2 ,9 c 3,6 m ") Nemška računalniška revija PCgo (izdaja 12/2012) je tiskalnik ocenila z oceno “zelo dobro”.

Prosimo, upoštevajte sistemske pogoje.

Električni razdelilnik

• s 6 vtičnicami, prenapetostno zaščito in omrežnim filtrom: omrežni filter za zaščito pred visokofrekvenčnimi omrežnimi motnjami za zaslone, monitorje, televizorje ipd., prenapetostna zaščita na vseh vtičnicah, posamezna vtičnica se ob prenapetosti izklopi, ostale vtičnice delujejo še naprej; osvetljeno stikalo, zaprt kabelski kanal, dolžina kabla: 3 m, ali • z 9 vtičnicami in prenapetostno zaščito: prenapetostna zaščita na vseh vtičnicah, posamezna vtičnica se ob prenapetosti izklopi, osvetljeno stikalo, zaprt kabelski kanal, dolžina kabla: 3,7 m

za kos

19,99

5

-LETNA GARANCIJA

3

-LETNA GARANCIJA


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

28.11.

Šampon za lase in telo med & vanilija

Darilni paket Baby Natural

vitalna nega las in kože; okrepi lasno strukturo, pričara svilnato mehke lase in nahrani kožo, 1.000 ml

za nežno nego otroške kože, z visoko vsebnostjo naravnih sestavin • šampon & kopel, 200 ml, • negovalna krema za obraz in telo, za zavoj 50 ml, in • zaščitna krema, 15 ml

Šampon za lase kopriva & pantenol

nega za lase, nagnjene k čezmernemu izpadanju; izboljšuje prekrvavitev lasišča in krepi lase od korenin do konic, 1.000 ml

3,69

Kozmetika Afrodita, vodilna slovenska hiša lepote, navdušuje kupce s kakovostno, zdravju in koži prijazno kozmetiko z visokim deležem sestavin naravnega in rastlinskega izvora. Afroditini izdelki ne vsebujejo parabenov, silikonov, parafina, alergenih parfumov in umetnih barvil.

za kos

1,99

Darilni paket Vanilija

omamno dišeča hranljiva nega rok • tekoče milo, 300 ml, in • krema za roke in nohte, 75 ml

Kozmetika Afrodita je sinonim za učinkovito, naravno, zaupanja vredno ter uporabnikom in okolju prijazno blagovno znamko.

za kos

1,99 za zavoj

3,69

za kos

za zavoj

3,69

1,99

Darilni paket Mandelj obnovitvena nega rok z močjo mandljevega olja • tekoče milo, 300 ml, in • zaščitna krema za roke in nohte, 100 ml

Šampon za lase kamilica & lipa

blagodejna nega za občutljive lase in lasišče; neguje, vitalizira in pomirja, 1.000 ml

za zavoj

4,49 za zavoj

4,49 Darilni paket Acai Berries

antioksidantna nega telesa s čudežnimi jagodami acai in vitaminom C • oljni gel za prhanje, 250 ml, in • negovalno mleko za telo, 250 ml

Darilni paket Jojoba Oil hranljiva nega telesa z oljem jojobe in karitejevim maslom, idealna za suho kožo • oljni gel za prhanje, 250 ml, in • negovalno mleko za telo, 250 ml

• losjon po britju, 100 ml, • pena za britje, 200 ml, in • dezodorant z 48-urnim delovanjem, 150 ml

za zavoj

6,99

4,49 Darilni paket Mineral Water vlažilna nega telesa z mineralno vodo in aloe vero • piling gel za prhanje, 250 ml, in • vlažilno mleko za telo, 250 ml

za VAS IN vaše bližnje!

Darilni paketi kozmetike Darilni paket L’Oreal Men Expert za občutljivo kožo

za zavoj

Darilni paket Gillette Mach3

• brivnik z dodatnim brivnim nastavkom in • pena za britje za občutljivo kožo, 250 ml za zavoj

3,89 Darilni paket Old Spice Whitewater

za zavoj

8,39

z dodatnim brivnim nastavkom

• dezodorant v stiku, 60 ml, in • gel za prhanje, 250 ml


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Profesionalni šampon za lase • Repair & Shine ali • Color & Highlights ali • Volume up 500 ml

za kos

2,99 5,98/l

za kos

1,99

Kremna kopel

• med in mleko ali • črna kala in vanilija ali • mlečni proteini in mandlji 1l

Tekoče milo za roke Profesionalni balzam za lase

• Repair & Shine ali • Color & Highlights ali • Volume up 500 ml

Aroma gel za prhanje

več vrst, 500 ml za kos

2,99 5,98/l

• slezenovec in limeta ali • jasmin in sandalovina ali • sivka in vrtnica ali • granatno jabolko in pačuli 350 ml za kos

Negovalna krema • classic ali • soft 250 ml

0,98 2,80/l

za kos

0,99

za kos

1,39 5,56/l

Odstranjevalec ličil za oči

1,98/l

Vlažilna krema

• dnevna krema “Aqua Complete” ali • nočna krema “Aqua Complete” ali • obarvana dnevna krema “Aqua Complete” 50 ml za kos

3,49

• sensitive ali • za vodoodporna ličila 200 ml

69,80/l

za kos

2,39 11,95/l

Vatne blazinice iz mikrovlaken

Vlažni čistilni robčki • klasični za normalno in mešano kožo ali • sensitive za suho in občutljivo kožo 25 kosov

• z gladko površino ali • s strukturirano površino 120 kosov

za zavoj

za zavoj

Dnevna/nočna krema • dnevna krema “Age Control” ali • nočna krema “Age Control” ali • dnevna krema “Revital” ali • nočna krema “Revital” 50 ml

za kos

1,45

0,95

2,99

0,06/kos

0,01/kos

59,80/l


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

28.11.–01.12., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

st iz

ovo Kak

Skuša z zelenjavo

-30%

• picnic ali • a la provençale ali • pikant 125 g

-23%

redna cena

0,99

Tatarska omaka

0,69-% za kos samo

redna cena

iz hladilnika, 165 g

st iz

ovo Kak

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k%aza-n % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -%Polnjeni % -% - % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -%pralineji % -% - % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%a k-o%v o- % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% 0,49 -% -% -%-%-Mešani -%-%-% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % domači -%-% keksi % % -%-%-% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%- -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %-%-%-%-%-%-%-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-%-%--20% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -30% % % -% % VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % Toscana % % % % % % % % -% - % -%Rosso 99 % -% -% -% -% -% -% -% -1, -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-%1,-%39-% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % %--% % % I S % K % A % -%--%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% -%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%Otroški/zeleni/ % -% -% -% -hibiskov/ -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -%-27% -% -% --% -% % % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % čaj -% -% -% -lipov -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % -% % kazan -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - - 79 -% -% -% -% %o -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%--%%--%% -%%--%% -% -% -% % -% -% -% -%0, a k o-v -% -% % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --%WC-gel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ŠE -% -% -% -% -% -% -% Ljutomerčan -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Laški rizling Zobna pasta -% -% E-% -% -% -% Sadni čaj -% -% PONUDB -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Zobna ščetka več vrst, 2 kosa

1,29

4,18/kg

za kos samo

7,92/kg

redna cena

st iz

ovo Kak

k

• mlečna čokolada ali • temna čokolada ali • noisette 129 g

st

za zavoj samo

a

do

0,98

0,25/kos

400 g

redna cena

2,49

redna cena

1,99

suho

4,98/kg

SOV ... BONU ČK, , TO

suho rdeče vino z zaščiteno geografsko označbo, 0,75 l

UGODN E CE NE

za kos samo

ITALIJA

ca. 17 °C

za kos samo

10,78/kg

gurmanske mesne jedi, blagi siri

redna cena

Vino Rosso Toscana je na tekmovanju Decanter World Wine Awards 2011, najbolj prepoznavnem in vplivnem ocenjevanju vin v Veliki Britaniji, osvojilo srebrno medaljo.

50–30 g oz. 25 čajnih vrečk

za kos samo

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

k

st

a

do

1,09

3,95/l

več vrst, 200 ml

redna cena

2,69

redna cena

za kos samo

0,69

3,05/l

za kos samo

11,80–19,67/kg

SLOVENIJA

1,24

195 g

0,69 5,52/l

100 g za kos

1,39 7,13/kg

kazan

a ko vo

k

Mlečna čokolada

za kos za kos

0,49 4,90/kg

8– 10 °C

suhe mesnine, ocvrti piščanec

st iz

ovo Kak

a

do

16,53/kg oz. 0,05/vrečko

za kos

SUHO

2,29

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za zavoj

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1l

st

Fileti tuna v lastnem soku

več vrst, 125 ml

aromatiziran, več vrst, 75 g oz. 25 čajnih vrečk

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog od 25.11.2013. by Vsikatalogi.si - Issuu