Skip to main content

Hofer katalog od ponedeljka, 06. 01. 2014, in od četrtka, 09. 01. 2014

Page 1

cena kakovost 04 .0 1.2 01 4

VEČ KOT FER. HOFER.

kraš

Bajadera 200 g

-28%

Neodvisno, s strani kupcev potrjeno najboljše razmerje. -% % % % -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -58 % 3, % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% Sokovn ik % % % % % % % -% Radenska % % % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%Classic -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% % -% % -%%-%-%-%-%-%-% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --11 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -52 % -% -% --%%--% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% posebn -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% Poli/ % a % OD % PONED ponudba % % % % % % E light % -% L JK A , 0 -% poli -% -% -% -% -% -% -% -%PONUDBA % 6 .0 1 . % % % % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -%V POMARANČ % % -VELJA VEDRU % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% OD PONEDELJKA, -% -% -% -% -% -DO% % % % % % 06.01., % % % % -% - %-29 Eliptičn -% -% -% -% -% -%% -% % -% trenaže i % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -RAZPRODAJE ZALOG Cross r % % % % % % % % -% - % -%65 % - -% -% -% Trainer % -%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -%%-%-%-%- -2, -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% --% -Pomaranče % -% -% % % % % % v vedru % % -% -% -% % -%ROMEO % % -% EXCELLENCE -% -% -% -% -% -% -% % % za pse -% -% --% -% -% -% -% --% -%Briketi % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -a%zan-% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%%k-% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% % -%% posebn % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --35 % ap % % % OD % a % % ČE TRTK onudba o % % % % % % % -% -% -% %k o-%v -%-%-%-%- -% 9 9 % A , 09.0 1. % -% -%%--%% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -59 - -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%74x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% redna cena

4,98

za kos samo

17,90/kg

st iz

ovo Kak

1,5 l

redna cena

0,59

za kos samo

0,35/l

O N L O P EDRO V O N I M VITA

VEČ V L

ETAKU

iz hladilnika, 500 g

redna cena

3,76

za kos samo

st iz

ovo Kak

5,30/kg

razred I, ca. 6,5 kg sočnih pomaranč v 10-l vedru, ki ga napolnite sami

do

a

k

st

3 kg

redna cena

3,99

za kos samo

VEČ V L

nč za vedro, polno pomara

3,

0,86/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 04.01.2014, do razprodaje zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 02/14

ETAKU


Hofer sporoča

OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,

02.01.–05.01., 02.01.–05.01.,oz. oz.do dorazprodaje razprodajezalog zalog VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.

Sushi in Love

iz hladilnika, 380 g

SVEŽIH RIB

30.12.–31.12. oz. do razprodaje zalog

Brokoli razred I

IN MORSKIH SADEŽEV

-% -%% 1,59 -%-40 % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -%samo % % % za zavoj % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -99 -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -za%kos-%samo % % % % % % % % -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%-%%-%--%%-95 -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% 15,76/kg % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%-%--%%- --%%--%% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Čebula % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % Piščančje -% -% -% -% -% -% -% -%-37% -% - -% -0,79 -% -% -% % % hrenovke -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % z % i t s ovo -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % Kak % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - za zavoj samo -% -% -% -% -% -% -% 49 % % -% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % za kg samo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poraba: -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Hruške % % % % % % % es-%o -% -%Svinjski % -% -% -% %Sv -vrat e-%m-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% ež % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% brez kosti % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -31% 1,29 redna cena

5,

0,

razred I, 1 kg

redna cena

iz hladilnika

0,

2,

svinjski vrat brez kosti je idealen za pečenje na žaru, odličen pa je tudi kot pečenka.

razred I, 1 kg

v kosu, iz hladilnika

redna cena

-% -% % % % -% -% % % % % % % za-zavoj samo % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -za%kg- samo % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%%-%-89 % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% 29% -% -%%-%-%-%-%-%-% - -%%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -%%--%-%-%-%%-%--%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%--%-%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%%--%-%%-%-%-%-% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%--% % % -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % Trobentica -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % % % Cvetoči miks % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%

0,

4,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 11 cm, s 4–6 odprtimi cvetovi, različne barve, odporna proti mrazu

v lončku Ø 12 oz. 13 cm, različne sorte: • vrtnica ali • kalanhoja ali • ciklama

OD ČETRTKA, 02.01., do razprodaje zalog

0,79 za kos samo

Slike so simbolične.

2,49 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

06.01.–08.01., oz. do razprodaje zalog

Grški jogurt z medom in pekan oreščki • 2 % m. m. v s. s. ali • 10 % m. m. v s. s. iz hladilnika, 160 g

-25%

redna cena

1,19

MY AIR

Tekoči osvežilec zraka več vrst, 75 ml

0,89 za kos samo

5,56/kg

Grisoti

• s sezamom ali • z rožmarinom ali • z olivnim oljem in morsko soljo 200 g

-52% -% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% 69 -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -%0, % % % -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%--%%--%% -%--%%-%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Črni/zeleni/ -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -%--% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%čaj -% -% -% -% -% -%beli -22% %--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Jabolčni -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---% -%%--%%---%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%-krhlji %% -% % -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % 85 % % % % 0, -% --%%--%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -%-% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% IC ZVESTOBE, K -% -30% R-T% LUB-% -% Z KA % % E % % O % -25% % % -% -% -% % -% -% -% % V BR % -% -% % % % % % % % O -% % % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%N-AE%NKOU-SP%TAOVV-AN%NJE-,% -% -% -% % % % % % % % % % - vlažilni -% -%S-I%M-A%LN-%O -% -% % -% -% -% -% -69-% -% -% -% - -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -%Otroški % % robčki -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-% - -% -% -%1,-%19 -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--M%V%AA-KR%Č-E%V-%A-%N-%J-E%-!%--%%-%-%-%-%--%%--% -% -% -%0, %% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-% -% -% - -% -%--%% -%--% -%%--%%--%%--%--%%-% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% %za-%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% - % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Pasji % prigrizki % - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%žvečenje/nego --%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% --22% % -% - %zob % -% - % -% -% -% -% % % % - -% --%%--%% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%-Hrana -% -% -%-% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -%%mačke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%za % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%---%%%--%%-% -% --%%--%% -% -% -0, 69 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

1,45

za kos samo

9,20/l

redna cena

1,09

st iz

36 g oz. 20 čajnih vrečk

za kos samo

ovo Kak

• neolupljeni ali • olupljeni 200 g/150 g

4,25/kg

redna cena

redna cena

0,99

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

1,59

• za normalno kožo ali • za občutljivo kožo 80 kosov

za kos samo

za kos samo

19,17/kg oz. 0,03/vrečko

5,95/7,93/kg

redna cena

0,89

več vrst, 300–175 g

več vrst, 4 x 100 g

za zavoj samo

1,73/kg oz. 0,17/kos

-33% -38% -% % -% -% % % % % %% % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -%-% -%%-% -% -% -% -% -% % -% -% -%19 -% -% -% -% -%--%% -% -% -% -%0, -% -% -% -% -% -% -% -99 % % % % % % %--% -%%--%%--%% -%--% -% -% -% -% -% -% -% - % -% 1, % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -%%--%%-%-%- -%--%%--%%--%%-%-% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% - -% % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -%%-% -%-% -%--%%--%%-% -% -% -% -% - %--%%--%% -%--%%-% --%%--%% -%-% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% - --%%--%%--%%-% -%-% -%%--%%--%% -% -% -% -% - --%%--%%--%% -%--%%-%%--%%--%% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -Slovenski % % % %-% - % -%--%% -% % -% -% -%-% -% --%%--%Limone -%--% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% česen -% -% --%% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%Ananas % % % % % % % % -%--% --%%--%%--%% -%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -39 -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%--%%--%-%%-%-%---%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% --%%--%%--%%%-%-%--%-%%--%%--%%--%%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%---%%--%%--%%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%-%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -%09 %%--%%--%%--%%-% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%1,-% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -30% -% -33% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%1, -% 39 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% redna cena

redna cena

1,49

1,95

za kos samo

za zavoj samo

3,30–5,66/kg

0,01/kos

redna cena

razred I

razred I, 1 kg

1,79

razred I, 150 g

st iz

ovo Kak

za kos samo

redna cena

1,99

za zavoj samo

9,27/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

redna cena

1,49

za zavoj samo


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

06.01.

za kos

Otroški bodi z dolgimi rokavi

1,99

iz 100% bombaža, z ljubkimi potiski, vel. 50–104 RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

Hlače za malčke, 2 kosa

mehke in koži prijazne, nekateri modeli z ljubkimi motivi, vel. 74–116 RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI za kos

1,99

Otroške hlačne nogavice

iz fine bombažne mešanice, zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, z neutesnjujočimi prstnimi konicami in udobnim pasom, enobarvne ali vzorčaste, vel. 86–146

za zavoj

6,99 3,50/kos

Otroška posteljna garnitura iz flisa

puhasto mehka, izjemno topla in koži prijazna, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm za garnituro

19,99 Z ZADRGO

60 °

RAZLIČNI MOTIVI

Sokovnik

za stiskanje sokov iz različnega sadja in zelenjave (velik izkoristek), 2 hitrostni stopnji, preprosto čiščenje ter razstavljanje in sestavljanje, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju (razen dela z motorjem), vključno z veliko posodo za ostanke sadja in zelenjave, posodo za iztisnjen sok (prostornina: 1 l) in ščetko za čiščenje za kos

34,99

800 W ZA HITRO IN PREPROSTO PRIPRAVO VITAMINSKIH NAPITKOV

POSEBEJ VELIKA ODPRTINA ZA POLNJENJE (Ø 85 mm)

DELI ohišja IZ LEGIRANEGA JEKLA

POSODA ZA OSTANKE SADJA IN ZELENJAVE (PROSTORNINA: 2 l)

3

-LETNA GARANCIJA

TEEKANNE za kos

1,79 6,88/kg

Ovseni kosmiči

za okusen obrok, v priročnih vrečkah • naravni ali • jabolko-cimet ali • čokolada 260 g

Zeliščni/zeliščno-sadni čaj

• čaji Harmonija za telo in dušo: zbirka popolnoma naravnih zeliščnih čajnih mešanic - Sweet Dreams, 27,2 g, ali - Immuni Tea, 32 g, ali - Fit & Slim, 32 g, ali - Digestive Tea, 28,8 g ali • čaji Mati in otrok: - Pregnancy Tea, 28,8 g, ali - Breastfeeding Tea, 28,8 g, ali - Baby Tea, 28,8 g, ali - Kids‘ Tea, 36 g 16 čajnih vrečk

za kos

1,49 IDEALNI ZA ZAJTRK

41,39–54,78/kg oz. 0,09/vrečko

Zeliščno-sadni čaji Mati in otr ok Posamezna ob dobja v življen ju matere in otr ka zahtevajo po osebne pozorno sti. Teekanne je zato razvil čajne mešanice, ki sp remljajo mater in otroka vse od začetka nosečno sti, med dojenjem pa tja do ranega otrošt va.

Čaje Teekanne poiščite na stojalu pred blagajno.


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

06.01.

kamut

Bio žito

• kuskus ali • laneno seme ali • bulgur 750 g

za kos

1,99

amarant

Bio hrustljavi kruhki

• s paradižnikom, sirom in sezamom ali • s sezamom in bučnimi semeni ali • z naravno piro ali • s polnozrnato piro in za kos sončničnimi semeni 200 g

1,95

2,65/kg

9,75/kg

no lanee sem Bio starodavno žito

bulgu

• kvinoja ali • amarant ali • kamut 600 g/400 g

r

za kos

2,79 4,65/6,98/kg

za kos

2,29

Bio džem • marelica ali • jagoda ali • malina 400 g

5,73/kg

65% SADNI DELEŽ

Bio sladka koruza

Bio balzamični kis

izrazitega, sladkega okusa, 330 g

za kos

Bio basmati riž FAIRTRADE

1,99

izbor tradicionalnih indijskih vrst riža, 500 g

3,98/kg

za kos

1,49

• iz Modene ZGP ali • beli ali • rdeči 500 ml

4,52/kg

za kos

65% sadni DELEŽ

Bio rižev napitek

brez glutena in laktoze, na osnovi riža • z mandlji ali • z lešniki 1l za kos

1,79

2,49 4,98/l

Bio vegetarijanska omaka za testenine

Bio sojin posladek • vanilja ali • čokolada 4 x 125 g

več vrst, 360 g za kos

1,59

za kos

IZ SOJE AVSTRIJSKEGA POREKLA

2,19

4,42/kg

4,38/kg

Bio čokolada v prahu FAIRTRADE za pripravo napitka • klasična ali • vanilja 350 g

za kos

3,29 9,40/kg

Bio vložena zelenjava

• rdeča pesa ali • zelena ali • korenček 370 ml

za kos

0,99 2,68/l


Hofer sporoča

IZ NAŠE BIO PONUDBE

Ekološka kakovost pri Hoferju Zdravje naših kupcev in prijazen odnos do narave nam veliko pomenita, zato v vseh naših poslovalnicah najdete vse večjo ponudbo izbranih izdelkov iz ekološke pridelave. Naša lastna blagovna znamka Natur aktiv je sinonim za njihovo vrhunsko kakovost.

Bio zamrznjene garnele

Bio testenine iz bele ali polno- zrnate moke • špageti ali • peresniki ali • svedrčki 500 g

• naravne ali • začinjene 250 g

Bio pasiran paradižnik

valnika

iz zamrzo

680 g

Izdelki iz nadzorovane ekološke pridelave – prijazni do človeka in okolja!

za kos

Bio zeliščni/ sadni čaj več vrst, 40 g oz. 20 čajnih vrečk

1,49

za kos

za kos

5,49

2,19/kg

0,99

21,96/kg

1,98/kg

Bio skuta

nepasirana • pusta z 10 % m. m. v s. s. ali • s 40 % m. m. v s. s. iz hladilnika, 500 g

Bio sir trapist/gavda 45 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 300 g za kos

Bio kisla smetana

1,79

15 % m. m., iz hladilnika, 250 g

44,75/kg oz. 0,09/vrečko

za kos

za kos

0,75

2,25

za kos

2,59

3,00/kg

4,50/kg

8,63/kg

Bio navadni jogurt

Bio maslo

iz hladilnika, 250 g

Bio sadni jogurt

• 3,6 % m. m. ali • 1 % m. m. iz hladilnika, 250 g

3,2 % m. m., več vrst, 200 g

Dalj časa sveže bio mleko 3,6 % m. m., iz hladilnika, 1l

za kos

1,99 7,96/kg

za kos

za kos

0,49

0,59

1,96/kg

2,95/kg

za kos

1,09


IZ NAŠE BIO PONUDBE

Bio pomaranče država porekla: Italija, razred I, 1 kg

Bio vital/ sojin namaz več vrst, iz hladil- nika, 200 g

za zavoj

1,49 Cene bio pomaranč in bio limon veljajo samo od 30.12.2013 do 12.01.2014.

za kos

1,69

Bio limone

lupina je primerna za uživanje, država porekla: Italija, razred I, 500 g

8,45/kg

za zavoj

0,99 1,98/kg

Bio jajca iz proste reje vel. M, 6 kosov

znižano od 05.08.2013

Bio muesli

prej 1,99

več vrst, 750 g/500 g

1,94 za zavoj samo

0,32/kos

Bio ovseni keksi 200 g

Bio prosene kroglice

za kos

2,99

za kos

1,29

3,99/5,98/kg

za kos

• z arašidi ali • žar ali • navadne 225 g/200 g

1,59 7,95/kg

5,73/6,45/kg

Bio grško oljčno olje

kazan

a

do

ekstra deviško, 0,75 l

k

st

a ko vo

Bio oreščki

Bio keksi Vital

več vrst, 300–200 g

• keksi s sončničnimi semeni ali • keksi z bučnimi semeni ali • keksi z indijskimi oreščki in arašidi 200 g za kos

za kos

1,99

3,29 10,97–16,45/kg

9,95/kg

za kos

6,98

Bio sojin napitek

9,31/l

Bio sojin napitek

• vanilijev ali • čokoladni ali • rižev 1l

navaden, 1l

znižano od 18.04.2013 prej 1,29

Bio oreščki

• študentska hrana ali • indijski oreščki ali • mešanica oreščkov 135 g/125 g

1,15 za kos samo

za kos

1,79 13,26/14,32/kg

za kos

1,29


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

09.01.

Eliptični trenažer Cross Trainer • za učinkovito vadbo celega telesa, ki ne obremenjuje sklepov • stabilno in trpežno jekleno ogrodje • 32 težavnostnih stopenj (do maks. 400 W), računalniška nastavitev upora • visokokakovosten jermen omogoča izjemno tiho delovanje • indukcijski zavorni sistem • osvetljen vadbeni računalnik EASY CONTROL z LCDzaslonom • funkcije: npr. čas, opravljena pot v km, hitrost, obremenitev, srčni utrip, približna poraba energije ipd. • po višini nastavljiva stopalna dela • premični držali s senzorji za merjenje srčnega utripa • napajanje prek omrežnega adapterja • mere postavljenega trenažerja: ca. 153 x 69 x 166 cm (D x Š x V) • masa: ca. 55 kg

Komplet uteži za vadbo

primerne za vadbo pri fitnesu, aerobiki ali sprostitvenem teku, za krepitev različnih skupin mišic • 2 utežni ročki, obdani s peno: po ca. 1 kg, • 2 uteži za gležnje: po ca. 0,5 kg, in • 2 uteži za roke: po ca. 0,5 kg, ali 2 obtežilni rokavici: po ca. 0,5 kg RAZLIČNI KOMPLETI

za komplet

12,99 Žoga za gimnastiko

iz prožnega in trpežnega PVC-materiala, idealna za vaje za ravnotežje in krepitev hrbtnih mišic, vključno z nadomestnim zapiralom, cevko za izpust zraka in nastavkom za napihovanje, različne velikosti: Ø ca. 85, 75 ali 65 cm, maks. obremenitev: ca. 120 kg

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

289,–

za kos

7,99

10 SHRANJENIH PROGRAMOV, NPR. INTERVALNA VADBA, VADBA NA OSNOVI SRČNEGA UTRIPA ali OBREMENITVE, HOJA NAVKREBER IPD.

RAZLIČNE BARVE

3

-LETNA GARANCIJA

Hoferjeva resnica št. 29:

Trenažer trebušnih mišic omogoča optimalno vadbo za krepitev trebušnih mišic • stabilno jekleno cevasto ogrodje • ergonomsko oblikovana in oblazinjena opora za zatilje in glavo • držalo za roke z gumirano prevleko • vključno z navodili za sestavljanje in vadbo • masa: ca. 2,5 kg

Naše izdelke odlikuje neverjetno VISOKA KAKOVOST po nepremagljivo NIZKIH CENAH.

Hlače za vadbo

za kos

11,99 za kos

7,99

modne enobarvne, pas z elastiko in potezno vrvico, nekateri modeli z žepi • ženske: vel. 36–44 • moške: vel. 48–56 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Slim Down

prehransko dopolnilo in nadomestek obroka, za 12 porcij • vanilja ali • jagoda ali • mango-marakuja ali • lešnik 438 g za kos

5,99 13,68/kg

3

-LETNA GARANCIJA

Ženski športni copati za fitnes

RAZLIČNE BARVE

vrhnji material iz zračne mrežaste tkanine s poliuretansko obrobo, s tekstilno podlogo, podloženim vložkom, odsevniki za boljšo vidnost ter izjemno lahkim, prožnim podplatom iz phylona za optimalno blaženje sunkov, št. 37–41 RAZLIČNE BARVE ODSEVNI ELEMENTI ZA BOLJŠO VIDNOST

Moški športni copati za fitnes

omogočajo občutek naravnega gibanja in se odlično prilegajo, prijetni za nošenje zaradi tekstilne podloge, ki vpija pot; z izjemno lahkim podplatom iz phylona, ki odlično blaži sunke in omogoča dobro fleksibilnost, št. 41–45

za par

14,99

RAZLIČNE BARVE

Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje Obdelava

ID projekta: 242-01-SHS B13

Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje Obdelava

ID projekta: 225-01-SHS B13

za par

14,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, za kos

09.01.

19,99

Pripomoček za vadbo

• primeren za začetnike in zahtevnejše uporabnike (po dolžini nastavljiva trakova iz lateksa) • omogoča zahtevno vadbo za skoraj vse skupine mišic, npr. rok, nog, trebuha, zadnjice ipd. • z oblazinjeno oporno ploščo • držaji ročk so obdani s peno • priročen in preprost za shranjevanje

za kos

9,99

Blazina za ravnotežje

za izboljšanje ravnotežja, koordinacije in prekrvavitve ter za krepitev mišic, primerna za vadbo na tleh ali masažo nog, kot blazina za sedenje je idealna za razbremenitev hrbtenice in krepitev hrbtnih mišic, vključno z zračno tlačilko

PRIMERNA TUDI KOT BLAZINA ZA SEDENJE

S PRIJETNIMI MASAŽNIMI ČEPKI

RAZLIČNE BARVE

VKLJUČNO Z NAVODILI ZA VADBO

Podloga za vadbo

zgornja stran iz mehke pene z valovitim reliefom, spodnja stran s prevleko proti drsenju, idealna za vadbo doma in na poti, pralna na obeh straneh, vel. ca. 150 x 70 cm (D x Š)

VKLJUČNO Z NAČRTOM VADBE

za kos

brez podloge za vadbo

5,99

3

-LETNA GARANCIJA

Ženska jopica iz flisa modna, idealna za šport in prosti čas, prijetno mehka in topla, z zadrgo in različnimi žepi, vel. 36–42

Prešita puhovka

modna, izjemno lahka in vodoodbojna, podložena z 90 % puha in 10 % perja • ženska: vel. 36–46 • moška: vel. 48–56 za kos

29,99

RAZLIČNE BARVE

Športni nedrček/majica

brezšivno izdelano in zračno športno spodnje perilo, zaradi visokokakovostne mešanice poliamida in elastana (Lycra) prijetno za nošenje, se hitro suši, vel. 36–46

za kos

5,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

9,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE NEDRČEK Z ZAPENJANJEM NA HRBTU

NEDRČEK

MAJICA


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

MY LIVING STYLE

Plišasta odeja iz mikrovlaken

N A V O LJ O

MY NIGHT STYLE

Vzmetnica

v 2 velikostih

večkrat preverjena, da ima dobre ergonomske lastnosti in da ne vsebuje škodljivih snovi, optimalna opora telesu, iz izjemno prožne pene, primerna tudi za alergike, s poletno in zimsko stranjo, trdota: srednja do trda, vel. 90 x 190 cm ali 90 x 200 cm

09.01.

cm 90 x1 90 cm 00 x2 90

s potiskom, strukturo ali enobarvna, puhasto mehka, prijetno topla in koži prijazna, vel. ca. 150 x 200 cm

PREREZ

za kos

9,99 RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

40 °

za kos

54,99

ZVITA ZA PREPROSTO PRENAŠANJE

zimska stran/ volnena mešanica

MY NIGHT STYLE

Oporni vzglavnik

• viskoelastičen: izboljšana razbremenitev pritiska in učinkovita opora zaradi dvokomponentnega jedra, visokotehnološka pena se oblikuje pod vplivom telesne toplote in teže ter se tako optimalno prilagodi glavi in zatilju, vel. 36 x 50 cm, ali • dvoprekaten: s kakovostnim voluminoznim polnilom iz vlaknenih kroglic in stransko zadrgo, da lahko po želji prilagajate količino polnila; za anatomsko pravilen položaj glave med spanjem, bolj napolnjen prekat optimalno podpira zatilje, mehko napolnjen, prilegajoči se zadnji prekat pa poskrbi za optimalno razbremenitev pritiska, vel. ca. 40 x 60 cm

poletna stran/ bombažna mešanica VIŠINA: 17 cm

Prüf-Nr. SG 206 03

Landesgewerbeanstalt Bayern

na jedro vzmetnice:

-LETNA 15 GARANCIJ A

na celotno vzmetnico:

-LETNA GARANCIJA

3

DVOPREKATEN OPORNI VZGLAVNIK

MY NIGHT STYLE

za kos

11,99

KOLIČINO POLNILA LAHKO PO želji PRILAGAJATE

Vzglavnik

lahko ga prekuhavate, primeren tudi za alergike na hišni prah, preprost za vzdrževanje in higieničen, s stransko zadrgo, da lahko po želji prilagajate količino polnila, polnilo ohrani volumen in se ne sprime, vel. 70 x 90 cm za kos

prevleka viskoelastičnega opornega vzglavnika: prevleka dvoprekatnega opornega vzglavnika:

9,99

95 °

40 °

VISKOELASTIČEN OPORNI VZGLAVNIK 60 °

MANŠETA, NASTAVLJIVA OD 22 DO 36 cm

MY NIGHT STYLE

lahko jo prekuhavate, primerna tudi za alergike na hišni prah, zračna, mehka, higienična in preprosta za vzdrževanje, vel. 140 x 200 cm 95 °

za kos

14,99 MY NIGHT STYLE

LCD-televizor z vgrajenim DVDpredvajalnikom, 72,4 cm (28,5") • LCD-zaslon z LED-osvetlitvijo iz ozadja • ločljivost: 1.366 x 768 slikovnih pik (HD ready) • TV-sprejemnik za sprejem analognega in digitalnega TV-signala ter TV-programov v visoki ločljivosti (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) • reža za kartico CI+ (za sprejem kodiranih TV-programov potrebujete modul* CI+ in pametno kartico*) • izhodna moč: 2 x 8 W (RMS) • medijski predvajalnik za predvajanje glasbenih datotek in prikaz fotografij • 7-dnevni elektronski vodnik po programih • teletekst – shranite lahko 1.000 strani • samodejni izklop • varnostna zaščita za otroke • številni priključki • vključno z opremo • mere: brez stojala: ca. 66,2 x 5 x 40,1 cm (Š x G x V), s stojalom: ca. 66,2 x 20 x 45,5 cm (Š x G x V)

izjemno elastična in zračna, primerna za različne oblike vzglavnikov, likanje ni potrebno za zavoj

za kos

60 °

3-LETNA GARANCIJA

Shiatsu masažni stol

7 (2 2 cm 8, 5" )

3

-LETNA GARANCIJA

Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in vsa druga varnostna opozorila.

19,99

3,50/kos

LIVING STYLE

PREDVAJANJE ZAPISOV: DVD±R/RW, DVD-video, CD-R/RW, JPEG, VCD, SVCD, MPEG4

259,–

*nista sestavni del ponudbe

6,99

Priročna prevle ka, primerna za vzglavnike in blazine za oporo zatilja, hrbta, sto pal ali kolen. Zaradi dodane ga elastana se odlično prilega blazinam in vzg lavnikom različn ih oblik.

za kos

kWh/leto

Prevleka za vzglavnik, 2 kosa

RAZLIČNE BARVE

Merilnik krvnega tlaka • povsem samodejno (oscilometrično) merjenje krvnega tlaka na nadlakti • merjenje sistoličnega in diastoličnega krvnega tlaka ter srčnega utripa • pomnilnik za 2 sklopa po 60 meritev, vključno z datumom in uro meritve • velik LCD-prikazovalnik • samodejni izklop in prikaz stanja napolnjenosti baterije • vključno s torbico za shranjevanje in baterijami

Prešita odeja

v elegantnem videzu usnja, z oblazinjenima naslonjaloma za roke, posebej mehkim oblazinjenjem v predelu hrbta in glave ter masažnimi valjčki v naslonjalu za hrbet (funkcija ogrevanja z ločenim vklopom), naslonjalo za hrbet ima funkcijo blokade ali pozibavanja; 4 dodatne nastavitve vibracijske masaže nog, nastavitev trajanja masaže (z odštevanjem časa), maks. nosilnost: 110 kg • hišni model: s podnožnim stolčkom, mere stola pri pokončnem oz. povsem nagnjenem naslonjalu za hrbet (vključno z naslonjaloma za roke): ca. 70 x 93 (116) x 102 (81) cm (Š x G x V), mere podnožnega stolčka: ca. 43 x 47,5 x 38 cm (Š x G x V), masa: ca. 28 kg, ali • pisarniški model: podstavek iz umetne mase na kolescih, mere stola pri pokončnem oz. povsem nagnjenem naslonjalu za hrbet (vključno z naslonjaloma za roke): ca. 64 x 84 (120) x 125 (108) cm (Š x G x V), masa: ca. 23 kg

3

-LETNA GARANCIJA

Oba modela shiatsu masažnega stola nista na voljo v vseh poslovalnicah.

za kos

199,– Z DALJINSKIM UPRAVLJALNIKOM

HIŠNI MODEL

PISARNIŠKI MODEL


09.01.

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, MY LIVING STYLE

Kaktus/sočnica

izvlekljiva od 75 do 140 cm

Kratka zavesa

različni stolpičasti ali okrogli kaktusi in sočnice, v kvadratnem okrasnem lončku, višina rastline: ca. 12–20 cm (odvisno od sorte)

z vijačnima in lepilnima kavljema ter belo teleskopsko palico, vel. 50 x 100 cm RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

MALO ZALIVATI

za komplet

NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

3,99 za kos

2,49

Zelena lončnica

v 17-cm cvetličnem loncu, višina rastline: ca. 70–80 cm (odvisno od sorte), močne in zdrave rastline za notranje prostore • obrobljena dracena ali • gumovec ali • fikus ali • šeflera ali • monstera • ipd.

MY LIVING STYLE

Namizni prt z žakarskim vzorcem

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

z lepim vzorcem, enobarven • pravokoten: vel. ca. 130 x 160 cm oz. 140 x 220 cm, ali • okrogel: Ø ca. 160 cm

za kos

6,99

MY LIVING STYLE

za kos

4,99

RAZLIČNI MODELI

Predpražnik

odporen proti vremenskim vplivom, primeren za zunanje in notranje prostore, vel. ca. 59 x 39 cm (D x Š)

za kos

7,99

ZMERNO ZALIVATI NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

Super Hofer FORMULA

100% izdelka = 90% cene

32877 INOC

K UP O N

Smučarska jakna

Vse barve in velikosti smučarske jakne niso na voljo v vseh poslovalnicah.

99,99

89,99

30 °

–10 ¤

Kupon velja od 09.01.2014 do razprodaje zalog. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Popust, ki se obračuna na blagajni, lahko uveljavljate le ob predložitvi tega kupona in velja samo za izdelek s tega kupona. Ob nakupu tega izdelka lahko unovčite samo 1 kupon. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Namesto cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

Prosimo, navedite svojo poštno številko.

100% izdelka 80% cene = 88

Zadnji kosi. Pohitite! Kupon izrežite in ga skupaj z izdelkom unovčite na blagajni.

Kupon izrežite in ga skupaj z izdelkom unovčite na blagajni.

Zadnji kosi. Pohitite!

iz dvoslojnega elastičnega softshella z membrano, vatirana z izjemno lahkim materialom Thinsulate • ženska: zelena, vel. 36–40, za kos ali temno siva, vel. 38–42 namesto • moška: črna, vel. 50–54, ali modra, vel. 48–52

Super Hofer FORMULA

32578 WORKZONE

K UP O N

Plinski grelni top

• za hitro ogrevanje dobro prezračenih sob, garaž, gradbišč ipd. • primeren za priklop na običajne 5- oz. 11-kg jeklenke s propanom/butanom • napajanje: 230 V, ~ 50 Hz • nazivna toplotna moč: 18 kW

za kos

namesto 79,99

69,99

–12 %

Kupon velja od 09.01.2014 do razprodaje zalog. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Popust, ki se obračuna na blagajni, lahko uveljavljate le ob predložitvi tega kupona in velja samo za izdelek s tega kupona. Ob nakupu tega izdelka lahko unovčite samo 1 kupon. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Namesto cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

Super Hofer FORMULA

Smučarske hlače

iz dvoslojnega elastičnega softshella, vatirane z izjemno lahkim materialom Thinsulate • ženske: sive, vel. 36–40, ali temno rožnate, vel. 38–42 • moške: črne, vel. 50–54, ali zelene, vel. 48–52 Vse barve in velikosti smučarskih hlač niso na voljo v vseh poslovalnicah.

K UP O N

30 °

za kos

namesto 79,99

69,99 –12 %

Kupon velja od 09.01.2014 do razprodaje zalog. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Popust, ki se obračuna na blagajni, lahko uveljavljate le ob predložitvi tega kupona in velja samo za izdelek s tega kupona. Ob nakupu tega izdelka lahko unovčite samo 1 kupon. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Namesto cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

Prosimo, navedite svojo poštno številko.

Zadnji kosi. Pohitite! Kupon izrežite in ga skupaj z izdelkom unovčite na blagajni.

Kupon izrežite in ga skupaj z izdelkom unovčite na blagajni.

32875 INOC

Prosimo, navedite svojo poštno številko.

Super Hofer FORMULA

100% izdelka = 88% cene

Zadnji kosi. Pohitite!

3

-LETNA GARANCIJA

90942 WORKZONE

Ročna krožna žaga

za komplet

namesto 49,99

39,99 –20 %

100% izdelka = 80% cene

• 500 W, do 4.000 vrt./min • brezstopenjsko nastavljiva globina reza do 20 mm • zaščita pred preobremenitvijo • omrežna napetost: 230 V, ~ 50 Hz • vključno s 3 žaginimi listi, 1 diamantnim žaginim listom, cevjo za priklop sesalnika in orodjem za menjavo lista

Kupon velja od 09.01.2014 do razprodaje zalog. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Popust, ki se obračuna na blagajni, lahko uveljavljate le ob predložitvi tega kupona in velja samo za izdelek s tega kupona. Ob nakupu tega izdelka lahko unovčite samo 1 kupon. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Namesto cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

K UP O N

Prosimo, navedite svojo poštno številko.


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

09.01.–12.01., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Bio ovčji/ kozji sir

Metin čaj

112,5 g oz. 50 čajnih vrečk

iz hladilnika, 200 g

-20% -25% Delikatesno -% -% % -% -% % % % % jedilno olje % % % -% -% -% -% -% -% -% % -%99% -% -% -% -% -% -0, % % % % % % % % -% % -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -2, -99 % % % % % % --%%--% --%%--%% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -28% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% --%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% --%%sadje -% -% -% -%Džem -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%Mehko % suho % % %-%-%-%-%-%-% % -% -% -% --%% -% --%%--% -% --%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % % -%-% -%-%-%-%-% -% - -% -% -% -% - -%%--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % 4,99 % % % % -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-% %-% -% -% -% % - % -% -% -% % % % % % % % -44% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -25% % -% VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% 0, % % 89 -% -% % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% - % -%LJUTOMERČAN % -% -% -% -% -% -% -% -%%-% Traminec -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -%1, -% -% -% -% -% -% --%%M--% -%49 % %--% % % I S % K % A % -%--%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Nektar -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--Detergent % % % % za -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%pranje -% -% --%% -% -% -% -% -% perila % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -20% -20% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-30 -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 75-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 59 -% -% -% -% 0, 3, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 3, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% čaj -% -% Sadni -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Suhe -% -% -% fige-% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% PONUDB -% -% -% Detergent -% -% -% -% za občutljive -% -% -% tkanine redna cena

1,24

redna cena

3,99

za kos samo

5l

za kos samo

8,80/kg oz. 0,02/vrečko

14,95/kg

redna cena

6,99

65 % sadnega deleža • jagoda ali • višnja 400 g

za kos samo

1,00/l

• marelice ali • dateljni ali • fige 250 g

redna cena

1,59

redna cena

1,99

2,23/kg

kakovostno sladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

5,96/kg

st iz

10–12 °C

PIKANTNE JEDI, RAZLIČNI SIRI

redna cena

4,49

50% sadni delež • jabolko-breskev ali • ananas 1,5 l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

SLADKO

za kos samo

ovo Kak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

• za belo perilo ali • za barvno perilo 3 l oz. za 46 pranj

redna cena

0,94

redna cena

4,99

za kos samo

za kos samo

4,79/l

0,50/l

za kos samo

1,16/l oz. 0,08/pranje

aromatiziran, več vrst, 75 g oz. 25 čajnih vrečk

poreklo: Grčija, 500 g

Dateljni

Arašidi v vrečki

s koščico, 200 g

posebej nežen ter idealen za pranje barvnih in občutljivih tkanin, primeren tudi za pranje volne • s cvetličnim vonjem ali • z vonjem svežine 1,5 l oz. za 41 pranj

praženi in soljeni, 200 g

znižano od 12.12.2013

za kos

prej 0,79

2,29

za kos

4,58/kg

0,69 za kos samo

3,45/kg

za kos za kos

0,99 4,95/kg

1,24

2,49 1,66/l oz. 0,06/pranje

16,53/kg oz. 0,05/vrečko

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog od ponedeljka, 06. 01. 2014, in od četrtka, 09. 01. 2014 by Vsikatalogi.si - Issuu