Skip to main content

Hofer katalog od 30. 12. 2013 in od 2. 12. 2014

Page 1

torek

VEČ KOT FER. HOFER.

24.12.

8.00–18.00

četrtek

26.12.

8.00–15.00

torek

31.12.

8.00–16.00

Želimo vam vesele božicne praznike in se vam zahvaljujemo za izkazano zaupanje.

28 .12

.2 01 3

‹

Za embalažo vsakega Hoferjevega izdelka je plačan prispevek za recikliranje odpadne embalaže, zato jo lahko brezplačno odstranite v katerem koli ekološkem otoku v Sloveniji, večje količine pa lahko brezplačno oddate v zbirnih centrih sistema SLOPAK. Seznam zbirnih centrov najdete na spletni strani www.slopak.si.

Odpiralni c ˇasI v praznic ˇnIH DNEH

Hoferjevi darilni boni

Palčke Twisted Sticks

so odlično darilo – tudi kot nagrada za -30% zaposlene ali pozornost za poslovne partnerje. % % % -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -%0,79 % % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % -%Piščančja -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -Ne % %spreglejte NAŠE % % % % % % % posebna klobasa -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% PONUDBE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -PIROTEHNIČNE % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % -% -%%-26% % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %1, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 29 % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - POWER -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%FLYING % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Energijska -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%pijača -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % -% -% -% % -% -% -% -40% -% - -% -%-%-% -% % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -21 % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -0, % - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% Union % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Pivo -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - %-11% % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% pirotehnični izdelki so na voljo % -99% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% izključno na blagajnah. za pomoč -%%-%-%-%- -3, -% -% % -% -% se obrnite na prodajno osebje. % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena

več vrst, 150 g

1,14

Darilni boni so unovčljivi v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Bonov ni mogoče zamenjati za gotovino.

za kos samo

5,27/kg

posebna ponudba OD PONEDELJKA, 30.12.

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 800 g

redna cena

1,75

za kos samo

1,61/kg

• navadna ali • brez sladkorja ali • zero 0,25 l

redna cena

Nadzorna IP-kamera (IPC-1A) VEČ V LETAKU

0,35

za kos samo

0,84/l

posebna ponudba OD ČETRTKA, 02.01.

Garnitura navojnih vrezil

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

st iz

ovo Kak

alk. 4,9 % vol., 6 x 0,33 l

redna cena

4,49

za zavoj samo

2,02/l oz. 0,67/kos

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 28.12.2013, do razprodaje zalog.

V skladu z zakonskimi določili ima lahko vsaka prodajalna na zalogi samo določeno količino pirotehničnih izdelkov. Prodaja samo starejšim od 16 let.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 01/14

VEČ V LETAKU

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

IZ NAŠE PONUDBE V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

RIBOGOJSTVO GORIČAR

SVEŽIH RIB

23.12.–28.12.

Slovenska postrv

oz. do razprodaje zalog

iz hladilnika

Jagode

26.12.–29.12.

IN MORSKIH SADEŽEV

okusna sladkovodna riba slovenskega porekla

razred I, 250 g

oz. do razprodaje zalog

-30%

redna cena

1,99

-% -% -%% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% % % % za zavoj samo % -% % -% % -% -% -% -% % % % % % % t iz % s % % % o % % ov -% % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -%za-%kg samo -% -%39 -% -% -%%--% -% -% -% -% -% % % % % Kak % % % % % % % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --%% -% -% -% -%5,56/kg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io ovalni -% -% -% -% -češnjev -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - % -% -Prekajen % -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % paradižnik % % 23.12.–31.12. % % svinjski hrbet % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -40% -% -% 1,59 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -za%zavoj -% -% -% -% -%% -% -%za-%kg-samo % % % % iz % % t samo % s % -% -% -% -% -% -% -% ovo -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%99 % % % Ka-k% -% -% -% % % -%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-95 % % %-% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % 3,17/kg % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --%%--%%-% --% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Rumena % % % % % -% % -%Gurmanska % podolgovata %% % o es % -% -% %Sv % m % % e ež -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % % % % % 23.12.–31.12. % štefani pečenka % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%paprika -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% iz kakovostne mešanice % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% ena gat obo ne, edi gov svinjine in -% -% --% -% -% -% -% in s koščki prekajene slanine -% -% izbranimi začimbami

1,

7,

oz. do razprodaje zalog

iz hladilnika

razred I, 300 g

redna cena

4,

0,

oz. do razprodaje zalog

iz hladilnika, 600 g

razred I, 500 g

-33%

redna cena

1,19

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % za zavoj -% -% -% -% -% -%samo -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% % -% -% -%za-%kos-samo -% -% -% -% -% -% -% -% -%79 -% -% -% -% -% -% % % % iz % % t % % % s % -% -% % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -%-%-% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% ovo -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%09 Kak-% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -%%--%%-%--%-%%-%--%%-%-%-%-%-%-%--%%-%--%%--%%-%-% -% -% -% --%%--% -%1,58/kg -%-% -% % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%-%- -% % % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%5,15/kg % % -%-% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%-%- -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % Trobentica % Bambus % Orhideja -% -% % -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % sreče Phalaenopsis % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% % % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -%

0,

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 11 cm, različne barve

enostebelna, v okrasnem lončku Ø 13 cm, ca. 15–20 cvetov

v okrasnem keramičnem lončku, višina: ca. 20 cm

OD ČETRTKA, 26.12., do razprodaje zalog

iz vost

o Kak

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

0,89 za kos samo

Slike so simbolične.

7,99 za kos samo

4,99 za kos samo


OD 30.12. Do 31.12. oz. do razprodaje zalog

MSC-fileji lososa

Korenje

razred I, 1 kg

2 x 125 g

valnika

iz zamrzo

-34%

-% -% % % % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -28% % % - 0, -% -% -% -% -% -% -% -% 45 % % % % -20% % % % % % % % % % % - % -%-%-%-%-%-% - % -%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -2, % --%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%--%-%Belo -29 -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % grozdje % % -% -% 99 -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-pečk -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -%%--%% -% -%1,-% -%%--%% -% -% -% -% ---%%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%---%%--%%-% --%% -% -% -% -% --%%-%%-%--%%-%-%-%-brez % % -% % -%-% -% %% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%--%--%%-%-% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-%-%-%-%-% -%-% -%-% -% -% -% -% -% --% -%Majoneza/ -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -%Originalni % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -%remulada -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -%italijanski % -33% -% -%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -%narezek % % % -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% 1,79 -28% % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -26% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % --%% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Melona % 99 % % -% 0, -% - -% -% -% -% -% % --% -% -% -% -% % --%% -% % % % % % % % % % % % % -% % -% --% -% -% -% -% -% % -% -%KARTIC Z-V%ESTO-B%E, KL-% -% -% -% 39 % % % % % % % 1, % % % % % % -% - % -% --% % -% % --% -% -% -% -% -% -BR%EZ -% -% -%U-BO%V -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % --% % % % % % % % % % % % % % % % NNO-JE%%, --%%--% -% -% -% -% % -% % -% --% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % EN-OSTA-V% % % % % % % % % % % A V % % % O % % % -% - % -% --% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--N%%AK--U%P -%%L-N%O--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% % --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % A % % % M I % % % % % S -% % -% - % -% --% -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%M--A%%K-% -%%N-J%E!--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% - % -% -% %-41% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%VA--%%RČ--%E%V--A%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--% % % % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%- -% -% Bučna % % -% -% --% -% -% -% -% -% % % semena % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% -%Kefir % % % % % % % % -% suhec -% -% -% -% -%--% --%% --%%--%%--%%--%% --%% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % -% -% -% -%Krepki % 29 -% -% -%--%% -% -% --%%--%%--%% -% --% -% -% -% -% -% -% -% - %1, % - - -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% % -% -% -% -26% -22% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%vrsto -% -% % -% -%%najljubšo -% -% --% -% -% -Svojo % % % % % % - zelenjave -%ali -% -% -lahko -% -% % -% % -%-%sadja % % % % % % % % % % 99 % % % 0, -%-%- -%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 % % % 1, % % % % - določenih -% -%-%-%-%-%-%-%ob -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% dnevih kupite % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%-%- -%% -% -%25 -% % ceneje. % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% Kupona % -%s popustom poiščite v letaku, % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%ki-%ste ga prejeli na dom. % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% ---%%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%---%%--%%-%%--%% -%-41% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % Party mešani % % % % --% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% Čips % % % % % % % % % % oreščki % % % % % --%%--% --%% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%All%Natural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Šampinjoni v kisu

redna cena

0,69

650 g

redna cena

redna cena

za zavoj samo

3,19

2,49

za zavoj samo

za kos samo

9,16/kg oz. 1,15/kos

razred I, 500 g

3,06/kg

redna cena

500 ml

2,69

več vrst, iz hladilnika, 150 g/100 g

za zavoj samo

redna cena

1,39

redna cena

3,58/kg

1,89

za kos samo

za kos samo

razred I

1,98/l

1,5 % m. m., iz hladilnika, 500 g

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

9,27/13,90/kg

redna cena

2,19

• rahlo pražena ali • pražena in soljena ali • fino nasekljana ali • pražena in grobo nasekljana 200 g

st iz

ovo Kak

redna cena

redna cena

1,34

1,79

za kos samo

za kos samo

1,98/kg

redna cena

kazan

1,69

a

do

6,95/kg

st

k

a ko vo

brez umetnih ojačevalcev okusa, več vrst, 130 g

več vrst, 250 g/200 g

redna cena

0,99

za kos samo

5,31/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

za kos samo

3,96/4,95/kg

za kos samo


R O S S E Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

30.12.

Preja za pletenje

NOBENIH ZANK,

iz 100% bombaža, smojena in mercerizirana, idealna za tanjše puloverje in brezrokavnike, primerna za pletilke debeline od 3 do 3,5, dolžina: ca. 125 m na klobčič, 4 x 50 g

LE VELIKI PRIHRANKI

za zavoj

3,99 19,95/kg

RAZLIČNE BARVE

Košarica za šivalni pribor

z izvlekljivim vstavkom s predalčki

Preja v videzu krzna

iz 100% poliamida oz. 100% poliestra, idealna za modne dodatke, kot so šali in kape, dolžina: ca. 50 m ali 37 m na klobčič, 4 x 50 g

DA BODO VAŠE PLETENINE NEKAJ POSEBNEGA

RAZLIČNI MODELI

za kos

14,99 brez vsebine

za zavoj

RAZLIČNE BARVE

6,99 34,95/kg

Komplet za pletenje kape

Pletilke

pletilke za kite, kvačke, tuljava za pletenje, okrogle pletilke, pletilke različnih debelin za nogavice ali ravne pletilke; nerjaveče, ne vsebujejo niklja

volnena mešanica, z navodili za pletenje lepih kap in modnih dodatkov, vključno z okroglimi ali ravnimi pletilkami, nekateri kompleti s cofom, 6 x 50 g ali 4 x 50 g

Preja za kvačkanje

iz 100% česanega in merceriziranega bombaža, za različne kvačkane izdelke, kot so prti, zavese, puliji ipd., primerna za kvačke debeline od 2 do 2,5, dolžina: ca. 550 m na klobčič, 2 x 100 g

Trak za robljenje tekstila

iz 100% poliamida, za robljenje skrajšanih hlač, kril ipd., dolžina: 3 m na trak, v kompletu: 2 različno široka trakova

za komplet

za zavoj/kos

1,99

9,99

ROBLJENJE BREZ ŠIVALNEGA STROJA – TRAK PREPROSTO POLIKATE

ZA VSAKO VRSTO PREJE PRAVE PLETILKE

za zavoj

1,99

RAZLIČNE BARVE

KOMPLET SUKANCEV IN GALANTERIJE

+

= KOMPLET SUKANCEV

Krema za roke/ balzam za stopala z urejo

• krema za roke: s 5 % ureje, intenzivno vlaži in neguje suho in razpokano kožo, ali • balzam za stopala: z 10 % ureje, neguje in vlaži zelo suho kožo 150 ml

za kos

2,89 19,27/l

IZDELKI Z UREJO

so idealni za vla ženje kože in primerni za dodatno nego pri dermatitisu. Ko ža jih dobro prena ša, kar je dermato loško potrjeno. Izdelk i ne vsebujejo barvi l in parafinskega olj a.

KROJAŠKI PRIBOR

RAZLIČNE BARVE

5,99

za komplet

29,95/kg

Šivalni pribor

priročni kompleti • komplet sukancev in galanterije, 82-delni, ali • komplet sukancev, 62-delni, ali • krojaški pribor, 135-delni

za komplet

4,99


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

30.12.

za kos

49,99

Nadzorna IP-kamera (IPC-1A)

• za uporabo v notranjih prostorih • ločljivost snemanja: 640 x 480 slikovnih pik • s senzorjem gibanja in sporočanjem sprožitve prek elektronske pošte • upravljanje prek žičnega ali brezžičnega lokalnega omrežja ali internetne povezave • funkciji nočnega snemanja in sprožitve alarma • z mikrofonom • vključno s programsko opremo za upravljanje prek osebnega računalnika, iPada*, iPhonea* ali drugih pametnih telefonov, omrežnim priključkom, stenskim nosilcem in LAN-kablom Z VRTLJIVO KAMERO IMATE VSE POD NADZOROM, TUDI KO VAS NI DOMA

Pisemska ovojnica

samolepilna • standardna, 100 kosov: format C5/6 z okencem ali brez njega ali format C6, ali • večja, 20 kosov: format C4, bele barve, z okencem ali brez njega za zavoj

1,19 0,01/0,06/kos

UPORABLJATE JO LAHKO TUDI KOT ELEKTRONSKO VARUŠKO Z VIDEOM

Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545 www.fsc.org

Prosimo, da upoštevate zakonodajo o varstvu osebnih podatkov, veljavno v Republiki Sloveniji. Če želite, da bo nadzorna IP-kamera delovala brezžično, morate ob namestitvi kamere poznati nastavitve brezžičnega usmerjevalnika. Več informacij o namestitvi najdete na www.ipc-info.com. *iPad/*iPhone nista sestavni del ponudbe. *iPad*/iPhone* sta blagovni znamki/registrirani blagovni znamke družbe Apple Inc.

Škatla z mapami za dokumente

3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

7,99

različne barve, s pokrovom, vključno z 8 mapami

Obstojno pisalo, 6 kosov

obstojno na svetlobi in vodoodporno, se hitro suši in se ne razmaže, z zašiljeno ali zaobljeno konico, različne barve

Prozorna mapa za vpenjanje, 80 kosov

format A4, z vpenjalnimi luknjicami, za obstojno shranjevanje dokumentov, dokumente lahko kopirate tudi za zavoj skozi mapo

1,99 0,02/kos

za zavoj

1,89

za zavoj

3,79

0,32/kos

0,01/list

Pisarniški papir

format A4, primeren za tiskalnike, fakse ter pisalne in kopirne stroje, 500 listov

Mapa, 25 kosov

format A4, izjemno trpežna • prozorna mapa, odprta zgoraj in ob strani, ali • prozorna mapa za vpenjanje ali • barvna mapa (različne barve v zavoju)

AUTO XS

Pisalo Free Ink, 4 kosi

za zavoj

2,49

visokotehnološka konica iz legiranega jekla, okence za preverjanje količine črnila, različne barve

0,10/kos

Strgalo za led z metlico dolžina strgala 62 cm, s priročnim, ergonomsko oblikovanim mehkim ročajem

za kos

3,99 RAZLIČNE BARVE

za zavoj

1,19 0,30/kos

Zaboj na kolescih

s 4 kolesci, pokrovom in drsnim zapiralom za fiksiranje pokrova, nosilnost: ca. 25 kg, prostornina: ca. 52 l, mere: ca. 60 x 40 x 34 cm (Š x V x G)

Škatla na kolescih

s 4 kolesci, pokrovom, drsnim zapiralom za fiksiranje pokrova in ergonomsko oblikovano vboklino na dnu za lažje premikanje škatle, prostornina: ca. 28 l, mere: ca. 59 x 18 x 39 cm (Š x V x G)

za kos

7,99

za kos

9,99

Komplet škatel za shranjevanje, 3-/2-delni

s pokrovom, drsnim zapiralom za fiksiranje pokrova in ergonomsko oblikovano vboklino na dnu za lažje prenašanje • 3-delni: prostornina posamezne škatle: ca. 7 l, mere: ca. 40 x 10 x 30 cm (Š x V x G), ali • 2-delni: prostornina posamezne škatle: ca. 12 l, mere: ca. 40 x 18 x 30 cm (Š x V x G)

RAZLIČNE BARVE IN KOMPLETI RAZLIČNE BARVE

RAZLIČNE BARVE

Z VBOKLINO NA DNU, DA LAHKO ZABOJ ZLAHKA VZAMETE IZ OMARE

za komplet

9,99 3,33/5,00/kos


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Sveža jajca velikost L, 10 kosov

z

st i ovo Kak

1,48 0,15/kos

za kos

0,47

• 3,2 % m. m. ali • 1,3 % m. m. iz hladilnika, 500 g

0,94/kg

st iz

kazan

a

do

ovo Kak

k

st

a ko vo

Slovensko čajno maslo do

kazan

Našim kupcem želimo ponuditi čim bolj sveža in kakovostna živila ter izdelke, zato sodelujemo s številnimi slovenskimi dobavitelji, ki skupaj z nami skrbijo, da vas v naših poslovalnicah vedno razveselimo s pestro ponudbo slovenskega porekla. Na naše sodelovanje smo izredno ponosni, obenem pa se dobaviteljem za vložen trud tudi iskreno zahvaljujemo. Izdelki slovenskih proizvajalcev so označeni s simbolom srca. Preizkusite jih in se tudi sami prepričajte o njihovi kakovosti!

a

iz hladilnika, 250 g

NAJBOLJŠE

IZ SLOVENIJE

za zavoj

Naravni tekoči jogurt

Agragold trgovina d.o.o., ETA živilska indust. d.d., Fruct d.o.o., Delacorda d.o.o., Delmar d.o.o., Emonec kafe d.o TMI d.d., Kras d.o.o., Ledas d.o.o., Ljubljanske mlekarne vita MIR d.d., Pekarna Pečjak d.o.o., Peloz d.o.o., Perutn d.d., Pivovarna Union d.d., Pomurske mlekarne d.d., Pt gorice d.d., Svečarstvo Jurkovič s.p., Tovarna olja GEA d klet Goriška brda, Vipava 1894 d.d., Vital Mestinje d.o.o d.d., Agragold trgovina d.o.o., ETA živilska indust. d.d., Kava d.o.o., Delacorda d.o.o., Delmar d.o.o., Emonec ka Košaki TMI d.d., Kras d.o.o., Ledas d.o.o., Ljubljanske ml Panvita MIR d.d., Pekarna Pečjak d.o.o., Peloz d.o.o., Pe ninarstvo d.d., Pivovarna Union d.d., Pomurske mleka Radgonske gorice d.d., Svečarstvo Jurkovič s.p., Tovarn d.o.o., Vinska klet Goriška brda, Vipava 1894 d.d., Vital M Marko s.p., Žito d.d., Agragold trgovina d.o.o., ETA živils Conditus d.o.o., CT Kava d.o.o., Delacorda d.o.o., Delma d.o.o., Kolmix d.o.o., Košaki TMI d.d., Kras d.o.o., Ledas ruzalem Ormož d.o.o., Panvita MIR d.d., Pekarna Pečja s.p., Pivka Perutninarstvo d.d., Pivovarna Union d.d., P d.d. Radenci, Radgonske gorice d.d., Svečarstvo Jurko d.o.o., Vinakras d.o.o., Vinska klet Goriška brda, Vipava VVHT Cvelbar Marko s.p., Agragold trgovina d.o.o., ETA Conditus d.o.o., CT Kava d.o.o., Delacorda d.o.o., Delma d.o.o., Kolmix d.o.o., Košaki TMI d.d., Kras d.o.o., Ledas ., Panvita MIR d.d., Pekarna Pečja z ruzalem Ormož d.o.o i t P Peru s.p., Pivka o vostninarstvo d.d., Pivovarna Union d.d., k rstvo Jurko d.d. Rade Ka nci, Radgonske gorice d.d., Svečabrda , Vipava d.o.o., Vinakras d.o.o., Vinska klet Goriška VVHT Cvelbar Marko s.p., Žito d.d., Agragold trgovina d nine d.d., Conditus d.o.o., CT Kava d.o.o., Delacorda d.

k

st

a ko vo

Hoferjeva resnica št. 15: Stojimo za

st iz

ovo Kak

1 kg

a ko vo

k

Temni hlebec

• svetel ali • temen 500 g

st iz

ovo Kak

kazan

a

Kruh ementaler

5,96/kg

st

1,49

do

za kos

st iz

ovo Kak

vost

o Kak

Žemlje

iz

10 x 40 g

za zavoj

0,65

Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

1,63/kg oz. 0,07/kos

Sirovka

st iz

ovo Kak

2 x 100 g

Mešani hlebec

za kos

za kos

1 kg

1,59

1,35

za zavoj

z ost i

ov Kak

1,15

3,18/kg

za kos

1,65

5,75/kg oz. 0,58/kos

ovo Kak

ŠTAJERSKA SLOVENIJA POLsuho

suho

o Kak

t iz vos

6–8 °C

16–18 °C

vrhunsko suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l slovenska istra

a ko vo

iz ost

SVINJINA, DIVJAČINA

za kos

3,99 5,32/l

2,89

st iz

ovo Kak

suho

testenine, PREDJEDI

za kos

alk. 4,9 % vol., 0,5 l

ov Kak

10–12 °C PIŠČANEC, DOMAČ NAREZEK

Svetlo pivo

za kos

3,98 5,31/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

POSAVJE

st iz

Haložan 2012 je na turnirju „Naj špricar 2013“, ki se je odvijal v okviru martinovanja v Ormožu, prepričal strokovno komisijo in izmed 26 sodelujočih vin zasedel 1. mesto kot najboljše vino za špricar.

st

kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

kazan

a

deželno suho rdeče vino s priznano geografsko oznako, 0,75 l

Malvazija

Haložan

Modra frankinja

k

PTUJSKA KLET

do

VINAKOPER

STARI HRAM

za kos

0,63 1,26/l


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

tal d.d., Celjske mesnine d.d., Conditus d.o.o., CT Kava o.o. Koper, Karanta Ljubljana d.o.o., Kolmix d.o.o., Košaki e d.d., Lomas d.o.o. , P&F Jeruzalem Ormož d.o.o., Pannina Ptuj d.d., Petovar Marjan s.p., Pivka Perutninarstvo tujska klet d.o.o., Radenska d.d. Radenci, Radgonske d.d., Vajet d.o.o., Vinakoper d.o.o., Vinakras d.o.o., Vinska o., Vladimir Kavrečič s.p., VVHT Cvelbar Marko s.p., Žito Fructal d.d., Celjske mesnine d.d., Conditus d.o.o., CT afe d.o.o. Koper, Karanta Ljubljana d.o.o., Kolmix d.o.o., lekarne d.d., Lomas d.o.o. , P&F Jeruzalem Ormož d.o.o., erutnina Ptuj d.d., Petovar Marjan s.p., Pivka Perutarne d.d., Ptujska klet d.o.o., Radenska d.d. Radenci, na olja GEA d.d., Vajet d.o.o., Vinakoper d.o.o., Vinakras Mestinje d.o.o., Vladimir Kavrečič s.p., VVHT Cvelbar ska indust. d.d., Fructal d.d., Celjske mesnine d.d., ar d.o.o., Emonec kafe d.o.o. Koper, Karanta Ljubljana d.o.o., Ljubljanske mlekarne d.d., Lomas d.o.o. , P&F Jeak d.o.o., Peloz d.o.o., Perutnina Ptuj d.d., Petovar Marjan Pomurske mlekarne d.d., Ptujska klet d.o.o., Radenska ovič s.p., Tovarna olja GEA d.d., Vajet d.o.o., Vinakoper a 1894 d.d., Vital Mestinje d.o.o., Vladimir Kavrečič s.p., A živilska indust. d.d., Fructal d.d., Celjske mesnine d.d., ar d.o.o., Emonec kafe d.o.o. Koper, Karanta Ljubljana d.o.o., Ljubljanske mlekarne d.d., Lomas d.o.o. , P&F Jeak d.o.o., Peloz d.o.o., Perutnina Ptuj d.d., Petovar Marjan Pomurske mlekarne d.d., Ptujska klet d.o.o., Radenska ovič s.p., Tovarna olja GEA d.d., Vajet d.o.o., Vinakoper a 1894 d.d., Vital Mestinje d.o.o., Vladimir Kavrečič s.p., d.o.o., ETA živilska indust. d.d., Fructal d.d., Celjske mes.o.o., Delm

Paprikin namaz 290 g oz. 314 ml

za kos

0,98 3,38/kg

Domači/ dimljen pršut

narezan, iz hladilnika, 100 g

a kakovostjo naših izdelkov. Vedno. dve vrsti, 320 g

iz vost

o Kak

iz hladilnika, 200 g

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

za kos

1,97

Kmečki narezek

Kuhan pršut

Mafini

st iz

ovo Kak

• panceta ali • kmečka salama ali • kmečki želodec iz hladilnika, 140 g/120 g

PRŠUTARNA LOKEV

19,70/kg

Primorski zašinek

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 100 g

st iz

ovo Kak

znižano od 01.07.2013

prej 1,99

za zavoj

1,59 4,97/kg oz. 0,40/kos

1,79 8,95/kg

Cola/ oranžada

1,79 za kos samo

za kos za kos

17,90/kg

1,86

Kmečka salama/ želodec

13,29/15,50/kg

Pečenica

2l

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 450 g

st iz

ovo Kak

500 g

st iz

ovo Kak

za kos

5,69

Štajerska krvavica

11,38/kg

iz hladilnika, 450 g

za kos

za kos

0,25 0,13/l

2,69 5,98/kg

st iz

za kos

2,49 5,53/kg

ovo Kak


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

v o p e l se

2014!

V

bo!

vesto z n i e j n a p še zau

Hvala za va

st iz

ovo Kak

Sirni narezek

3 različne vrste sirov v pakiranju, iz hladilnika, 400 g

Sir trapist v rezinah, iz hladilnika, 400 g

Kavrečič

Refošk

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

Prekajen poltrdi sir Traunsteiner

slovenska istra

za kos

2,79

45 % m. m. v s. s. • rahlo prekajen ali • z velikimi luknjami iz hladilnika

suho

16–18 °C

za kos

6,98/kg

2,69

Čips All Natural

8,99

2,99

suhe mesnine, rdeče meso, divjačina

za kos

za kg

Delikatesni tris

6,73/kg

brez umetnih ojačevalcev okusa, več vrst, 125 g

Tortilla čips

Večzrnati/ wellness kruh

več vrst, 250 g

• madžarska salama, • šunka salama in • salama z okusom paprike iz hladilnika, 3 x 100 g

narezan, 450 g

za kos

3,99

st iz

ovo Kak

13,30/kg

za kos

0,99 7,92/kg

v steklenici, alk. 5,0 % vol., 0,33 l

2,56/kg

3,80/kg

za kos

0,57

dve vrsti, iz hladilnika, 500 g

1,15

0,95

Premium pivo

Mešani narezek

za kos

za kos

Toast

Premium pivo

500 g

alk. 5,0 % vol., 6 x 0,5 l

1,73/l

za kos

2,49

za kos

4,98/kg

0,59

st iz

ovo Kak

1,18/kg

UNION

st iz

Radler grenivka

ovo Kak

alk. 2,5 % vol., 0,5 l za kos

za zavoj

0,87

4,69

1,74/l

1,56/l oz. 0,78/kos

za kos

Bela štruca narezana, 1 kg

0,84


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRkiAjo lahko brez-

o, Z e-voščilnic w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik st iz

ovo Kak

BAJNOF

Cviček

do

kazan

a

suho rdečkasto vino, priznano tradicionalno poimenovanje, 1l

st

k

a ko vo

dolenjska

suho

8–10 °C

Svinjina, divjačina, klobase

za kos

2,89

Prekajena šunka/ slanina

1,46

500 g oz. 550 ml

za kos

1,59

suho vino v plastenki, 5 l

iz hladilnika, 100 g

za kos samo

Mešane vložene gobe

Belo vino

za kos

znižano od 01.07.2013

MAKEDONIJA

5,69

suho

14,60/kg

1,14/l 10–12 °C

3,18/kg

MORSKA HRANA, mesne jedi, solate

Pečena paprika

Ajvar

• nepekoč ali • pekoč 680 g

680 g oz. 720 ml

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

prej 1,49

za kos

1,28

za kos

1,59

1,88/kg

2,34/kg

Gorčica Estragon

Feferoni • pekoči ali • nepekoči 600 g oz. 720 ml

200 g

za kos

za kos

0,39

1,15

1,95/kg

1,92/kg

LJUTOMERČAN

Radenska Naturelle

z ost i

ov Kak

• original ali • exotic 2l

bela penina s prepoznavno noto vrtnice, ličija in agrumov, 0,75 l

• klasična ali • z okusom limete 1,5 l

25.11. 201 od

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

Cockta

POLSLADKO

6–8 °C

z ost i

ov Kak

do

ra z p ro d a j e

z

V BI UD PON O ZA S M SA EK ČA T KRA

g

st iz

ovo Kak

Cava

suho peneče vino z zaščiteno označbo porekla, klasična metoda, 0,75 l

a lo

3

1,5 l

Ora

Polsladka penina

ŠPANIJA

suho

iz vost

Kako

6–8 °C

MANJ SLADKE SLADICE

PREDjedi, aperitivI

za kos

1,12 0,75/l

za kos

0,47 0,31/l

za kos

0,99 0,50/l

za kos

4,99 6,65/l

za kos

2,99 3,99/l


Hofer sporoča 1 Kapa/naglavni trak za tek na smučeh

iz materiala, ki ohranja toploto, notranja stran z mehkim frotirjem, vrhnji material ščiti pred vetrom, z odsevnimi elementi, vel. S–XL

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

NAGLAVNI TRAK Z 2 STRANSKIMA ODPRTINAMA ZA SONČNA OČALA

3 Jakna za tek na smučeh

iz elastičnega materiala za optimalno svobodo gibanja, zelo prijetna za nošenje, s stoječim ovratnikom in stranskima žepoma na zadrgo, rokavi s sprijemalnim zapiralom, vodoodbojen sprednji del jakne in zgornji del rokavov ter zračen hrbtni del in del pod pazduho • ženska: vel. 36–42 • moška: vel. 48–54

RAZLIČNE BARVE

OPTIMALNA SVOBODA GIBANJA ZA ŠPORTNE DEJAVNOSTI NA PROSTEM

zračnost pot vrhnji material

za kos

koža

5,99

zračnost pot vrhnji material

koža

2 Rokavice iz softshella

zračne in vodoodbojne, ščitijo pred vetrom, z odsevnimi elementi, sprijemalnim zapiralom za nastavitev širine na zapestju in protizdrsnim potiskom na dlanskem delu, vel. 7–11

za kos

24,99

4 Majica za tek na smučeh brezšivno izdelana, odvaja vlago, z dovršenimi strukturami in protibakterijskim učinkom zaradi materiala Meryl Skinlife®, ki preprečuje nastajanje neprijetnega vonja • ženska: vel. 36–46 • moška: vel. 48–56

za par

9,99

1

1

za kos

STOJEČ OVRATNIK NA ZADRGO

s posebno tkanino NA KAZALCU IN SREDINCU ZA UPORABO MOBILNIH TELEFONOV Z ZASLONOM NA DOTIK RAZLIČNE BARVE

zračnost

12,99

4

4

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

zaščita pred vetrom vodoodbojnost

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

elastičnost

02.01.

Športno spodnje perilo v kompletu: spodnja majica in spodnjice; zračno, odvaja vlago in je prijetno za nošenje zaradi brezšivne izdelave • žensko: vel. 36–46 • moško: vel. 48–56

zračnost pot vrhnji material

3

koža

2 THE FEEL OF INNOVATION.

za komplet

8,99

5

5

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Nogavice za tek na smučeh

pletene nogavice, na nekaterih mestih oblazinjene za zaščito pred žulji, zaradi posebnega materiala odvajajo vlago in ščitijo pred mrazom, z materialom Isowool, št. 35/38–43/46

S K I N L I F E

za par

4,99

5 Hlače za tek na smučeh za kos

22,99

ISOWOOL

Z ZADRGO NA ZAKLJUČKU HLAČNIC

Prijetno lahek in izjemno trpežen ma terial, ki je toplejši od čis te volne.

vodoodbojne, zapenjanje z zadrgo in pritiskačem, pas z elastiko ob straneh, različni žepi • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–54

zračnost

RAZLIČNE BARVE

pot vrhnji material

koža

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

za kos

Ženska spodnja majica z nedrčkom

Čelna LED-svetilka

iz Modala®, bombaža in elastana (Lycra), z oblikovanimi košaricami in nastavljivimi naramnicami, prijetna za nošenje, brez stranskih šivov, z visokokakovostno čipko in okrasnimi elementi, vel. 36–46 za kos

6,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Ženske spodnjice, 2 kosa

iz Modala®, bombaža in elastana (Lycra), prijetne za nošenje, z visokokakovostno čipko, okrasnimi elementi, elastično obrobo in koži prijaznim bombažnim vstavkom, 4 različni modeli, vel. 36–46 za zavoj

6,99 3,50/kos

zelo močen in širok snop svetlobe, 3 nastavitve svetenja (2x različno močno neprekinjeno svetenje in 1x utripanje) • vodotesna • adapter (230 V) s kontrolno lučko • z litij-ionsko baterijo • elastičen naglavni trak, ki ga lahko nastavite po dolžini • z držalom za namestitev na kolo • vključno z materialom za namestitev

39,99

ZALOŽBA GRAHOVAC

Male zgodbe/ pravljice 36 RAZLIČNIH NASLOVOV

3

-LETNA GARANCIJA

Otroške nogavice z našitimi figuricami

tople in mehke, z zabavnimi motivi in protizdrsnimi čepki, št. 31–42 za par

3,49

za kos

0,79


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

02.01. Delovna svetilka s 24 LEDdiodami, 2/1 kos

Tračni brusilnik/električni oblič

• tračni brusilnik: moč: 800 W, preprosta in hitra zamenjava brusilnega traku, dodaten ročaj, odsesovalnik z vrečko, mere brusilnega traku: 76 x 457 mm, ali • električni oblič: moč: 800 W, število vrtljajev v prostem teku: 16.500 vrt./min, globina oblanja: 0–2 mm, širina oblanja: 82 mm, rezilo iz karbidne trdine, vključno z vrečko za prah

življenjska doba LED-diod: ca. 100.000 ur, vključno s 3 alkalnimi baterijami AA znamke Energizer • okrogla, 2 kosa: Ø ca. 7 cm, ali • pravokotna, 1 kos: mere: ca. 20 x 6 x 3 cm (Š x V x G)

za kos

3

-LETNA GARANCIJA za zavoj/kos

5,99 S KAVLJEM IZ UMETNE MASE IN MAGNETOM NA HRBTNI STRANI

Garnitura navojnih vrezil

34,99

• 10 rezalnikov navojev Ø 25 mm, • 10 navojnih svedrov za ročno in strojno uporabo in • 8 spiralnih HSS-svedrov • oprema: držalo za rezalnike navojev in navojne svedre, izvijač, kaliber za navoje

ELEKTRIČNI OBLIČ

Delovni kombinezon

3,00/5,99/kos

V STABILNEM KOVINSKEM KOVČKU

Delovne nogavice, 3 pari

19,99

TRAČNI BRUSILNIK

z visokim deležem bombaža in Sanitized® Silver za svežino, dodatno ojačane prstne konice in ojačana peta, da se nogavice zaradi trdih čevljev ne cefrajo, št. 39/40–45/46

3

-LETNA GARANCIJA

Garnitura tesnil

• obročasta tesnila, 420-delna garnitura: razvrščena po 32 velikostih, uporabna v gospodinjstvu, za ogrevalne sisteme, avtomobilsko tehniko in naprave za namakanje vrta, ali • tesnila, 383-delna garnitura: razvrščena po 23 velikostih, primerna za tesnjenje strojev, mehanskih delov, sanitarnih pripomočkov ipd.

VKLJUČNO S ŠKATLO ZA SHRANJEVANJE

TESNILA, 383-DELNA GARNITURA

Obojestranski montažni lepilni trak

izjemno močen in vodoodporen, s čistim akrilatnim lepilom, za lepljenje kovine, stekla, lesa, ploščic in različnih umetnih mas; za hitro, trdno in nevidno pritrjevanje predmetov, primeren za uporabo v notranjih prostorih in na prostem, vel. 19 mm x 5 m • trajen: temperaturno obstojen od –40 °C do +90 °C, sive barve, nosilnost: ca. 33 kg/m, ali • odstranljiv: temperaturno obstojen od –40 °C do +80 °C, prosojen, nosilnost: ca. 25 kg/m

za kos

24,99

za garnituro

TRAČNI BRUSILNIK: IDEALEN ZA BRUŠENJE LESA, UMETNIH MAS IN KOVIN

zelo udoben, z vstavki iz trpežnega materiala Cordura® in številnimi priročnimi žepi, vel. 48–54

SIVO-ČRNE ALI TEMNO MODROČRNE BARVE

OBROČASTA TESNILA, 420-DELNA GARNITURA

za zavoj

5,99 2,00/par

PREPROSTO PRENAŠANJE IN SHRANJEVANJE

za garnituro

9,99

• 95 visokokakovostnih vijačnih nastavkov (25 mm), tudi redki posebni nastavki, • različni adapterji, • 1 dvokraki vijačni nastavek, • 1 magnetno držalo vijačnih nastavkov in • 1 ragljasti izvijač

Aluminijast transportni voziček

• zložljiv • z veliko stabilno nakladalno površino iz jeklene pločevine (vel. ca. 39 x 24 cm) • visoka nosilnost: do 90 kg • masa: ca. 4,8 kg

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

3,99

V PRIROČNEM IN PREGLEDNEM KOVČKU ZA SHRANJEVANJE

Garnitura vijačnih nastavkov, 101-delna

za garnituro

za kos

9,99

19,99

0,80/m

Ženska majica z dolgimi rokavi, 2 kosa

Ženska pletena jopa

modna enobarvna, z V-izrezom, vel. 36–46

mehka, s šal ovratnikom ali kapuco, enobarvna ali z lepim žakarskim vzorcem, različni modeli, vel. 36–46

za zavoj

8,99

za kos

16,99 Ženske hlače z elastanom

moden kroj s 5 žepi, zaradi dodanega elastana (Lycra) zelo prijetne za nošenje, vel. 36–46

za kos

9,99

4,50/kos

ˇ MEDSEBOJNO USKLAJENA, ŠPORTNA in udobna OBLACILA

Moško spodnje perilo

iz 100% česanega bombaža, prijetno za nošenje zaradi visokokakovostne izdelave • spodnja majica, 3 kosi: brez motečih stranskih šivov, ali • spodnjice, 3 kosi: z razporkom, elastičnim pasom in ojačanim sedalnim delom vel. 5–8 za zavoj

Ženski čevlji

klasični, zunanja stran v videzu usnja, notranjost iz pravega usnja, z lahkim podplatom, zelo prijetni za nošenje, št. 37–41

Ženske pajkice

zaradi visokokakovostne mešanice bombaža in modala zelo prijetne za nošenje, širši ali ožji kroj, vel. 36–50

7,99 2,66/kos

za par

14,99

za kos

Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje

7,99

Obdelava

ID projekta: 198-01-SHS B13

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

notranjost:


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

02.01.–05.01., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

valnika

iz zamrzo

Paniran sir

-32%

Prepečenec 330 g

480 g

-30%

SEJALEC

-42%

redna cena

redna cena

st iz

ovo Kak

0,85

3,29

% -% 0, -49 % -% -% % % % % % % % 29 2, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% % -% % -% 1,19 % -% -% -% -% -%%--%%--%%--% -% -% --%%--%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%----%%%%---%%%---%%% -% -% -%%--%%--%%--% -% -% --%%--%%--% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%% -% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% --%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% --%cvetlični -% -% -% -%Narezek -%%-iz-%% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%Bio % % % % --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % perutninske -%-% -%--%% -% -% -% -% %--%% -% --%%--med % --%%--%%-%-%-%-% % -% -%--%%-% -%-salame -%-%-%-%--%% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -%-%--%%--%%-%%-%-%-%-% -%% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%%--%%--%-%%-%-%-%-%--%-%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% % -%%% -% -32% % -% -% -% % VEST-O% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% --33 IC-Z% BE, KT R A % L K % U % Z % -% - -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -BRE -% -% -% -B%OV -% -% % % -% - % -%MARIO % COLLINA % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%%--%% -% - % -% -% -% -%ENOUSPTAO-V%VANN-OJE%, -% -%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -%Chardonnay % % --% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% NA-K% %--%79 % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--0, % % % % % 69 % % % % % O % % N % % -% - % -%Valdadige L 2, % % A % % % -% -% --!%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% K-S%IM A %--%%-%% -%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -%--%%M--% % JE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --% AN-% % % E-V-% % Č % % % R % % A % % V % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%%--% -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % Tabs -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% -% -%%-% -Classic % % -% -% -% -% -% -% % % % % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % - %-% -% -% -% -% % - -% % -% -% -% --%%--%%-50 -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% % -22% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Bio%čaj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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% Primorski PO-%NUDB Naravni -% -% -% -% -% narezek -% tekoči -% Smoothie -% -% -% jogurt Majoneza 630 g

za kos samo

redna cena

1,75

za kos samo

1,48/kg

za kos samo

4,77/kg

1,89/kg

st iz

ovo Kak

• tekoči ali • kremni 500 g

• z zelenim poprom ali • klasik iz hladilnika, 100 g redna cena

redna cena

1,19

3,99

za kos samo

suho

suho belo vino z zaščiteno označbo porekla, poreklo: Italija, 0,75 l

6–8 °C

7,90/kg

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

ITALIJA

za kos samo

5,38/kg

predjedi, glavne jedi iz belega mesa

redna cena

tablete za strojno pomivanje posode, 70 kosov

1,79

redna cena

2,19

za kos samo

14,83–29,67/kg oz. 0,04/vrečko

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

2,25/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

• poprova meta ali • šipek ali • kamilica ali • komarček 60–30 g oz. 20 čajnih vrečk

za kos samo

redna cena

3,96

za zavoj samo

0,04/kos

Nemško čajno maslo

iz hladilnika, 250 g

• ananas-banana-kokos ali • mango-pomaranča ali • brusnica-borovnica ali • malina-granatno jabolko iz hladilnika, 250 ml za kos

0,99

• maksi čajna salama ali • ogrska salama ali • salama s posipom popra iz hladilnika, 120 g/100 g

1,3 % m. m., iz hladilnika, 1.000 g

za kos

1,05

3,96/l

za kos za kos

1,39

vost

o Kak

iz

1,39 11,58/13,90/kg

st iz

ovo Kak

5,56/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog od 30. 12. 2013 in od 2. 12. 2014 by Vsikatalogi.si - Issuu