Skip to main content

Hofer katalog do 29.12.2013

Page 1

VEČ KOT FER. HOFER.

torek

četrtek

24.12.

torek

26.12.

8.00–15.00

.2 01 3

8.00–18.00

31.12.

8.00–16.00

Želimo vam vesele božicne praznike in se vam zahvaljujemo za izkazano zaupanje.

21 .12

‹

Rio Mare

tunina v oljčnem olju, 4 x 80 g

-22% -% -% % % % % -% % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -79 % % % -% 3, -% -% % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% aparat za espresso % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Kavni % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -%BABIČIN ŠTRUDELJ -% -% --% -% -% -% 99 % % , 4 % 7 % % Domači jabolčni -% -% -% -% -% -% -% -% -% zavitek % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % -% -%%-28 % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - %--%%% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%79 %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % 1,% -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%VINAKRAS % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Teran -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --20% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%Vrhunsko igričarsko % % % -% -% -% -%doživetje % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% 79 -% -% % % -%%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% -%% -% -%2, -% -% -% -% -% -% -% % % -% -%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% igričarski % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Visokozmogljiv % -% -%%računalnik -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -prenosni MEDION® ERAZER® -%43,9 cmX7826 % % % % Jagodni % (MD 99299), % -% -% -% -% -% nektar -% -% -% -% (17,3") % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -%%-29% % % % %-%- -%Intel® Core™ i7-4700MQ % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-• procesor 8 -% -%kartica % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -%• Windows • grafična GeForce® GTX 770M - -% -% -% -% -% -% % -• 1.000 -%velik trdiNVIDIA® % % % -% % -%%19 % % % GB disk SATA in 64 GB velik disk SSD % % GB %velik-%delovni pomnilnik DDR3L SDRAM -%%-%-%-%- -%1,--%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -• 8 % • zvočni sistem % s tehnologijo Dolby Home Theater® -% 3 % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena

4,92

za zavoj samo

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 2 x 180 g

redna cena

2,49

za zavoj samo

S PRIKAZOM TEMPERATURE

4,97/kg oz. 0,90/kos

st iz

Z MERILNO ŽLIČKO/ PRITISKAČEM

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

3

ovo Kak

suho rdeče vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l

-LETNA GARANCIJA

redna cena

POSEBNA PONUDBA

za kos

visokokakovosten aparat črne barve v retro videzu • držalo filtra s sistemom za peno za popoln užitek ob pitju kave • maks. 850 W • tlak črpalke: 15 barov • z odlagalno površino za skodelico VRTLJIVA ŠOBA ZA PENJENJE in odcejalno rešetko iz legiranega jekla MLEKA ZA PRIPRAVO KAPUČINA • snemljiva posoda za vodo s prostornino ca. 0,9 l in prikazom napolnjenosti • mere (brez držala filtra): ca. 23 x 28 x 31 cm (D x G x V)

OD PONEDELJKA,

23.12.

11,84/kg oz. 0,95/kos

loč LED4 ljiv osv (17,3 3, 9c os et ") tjo litv ši (1. ijo rok m 92 iz i z 0 x oz as 1.0 adj lon 80 a in z sli fu ko ll vn HD ih pik )

za kos samo

14–16 °C

KRAŠKI PRŠUT, JEDI Z ŽARA, DIVJAČINA

st iz

ovo Kak

redna cena

1,69

45% sadni delež, 1,5 l

SLOVENSKA TIPKOVNICA

za kos samo

0,79/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 21.12.2013, do razprodaje zalog.

-LETNA GARANCIJA

za kos

999,–

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 52/13

VEČ INFORMACIJ NA 11. STRANI

OD ČETRTKA,

suho

26.12.

3,49

KRAS

POSEBNA PONUDBA

Za embalažo vsakega Hoferjevega izdelka je plačan prispevek za recikliranje odpadne embalaže, zato jo lahko brezplačno odstranite v katerem koli ekološkem otoku v Sloveniji, večje količine pa lahko brezplačno oddate v zbirnih centrih sistema SLOPAK. Seznam zbirnih centrov najdete na spletni strani www.slopak.si.

Odpiralni c ˇasI v praznic ˇnIH DNEH

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča na CABERNET SAUVIGNON

(velja samo ob nakupu rostbifa v kosu in/ali potratne potice)

-50% NA REDNO CENO

REDNA CENA ZA KOS

2,49 3,32/l

24343 LUIS FELIPE EDWARDS

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pri nakupu rostbifa v kosu in/ali potratne potice prejmete ob predložitvi kupona popust na cabernet sauvignon iz vinske kleti Luis Felipe Edwards.

Rostbif v kosu

pristni visokokakovostni rostbif iz Južne Amerike, iz hladilnika

HLEBČEK

Potratna potica

ena najbolj poznanih in okusnih slovenskih sladic, 400 g

kazan

a

suho rdeče vino, poreklo: Čile, 0,75 l

do

Cabernet sauvignon

19.12.–22.12., oz. do razprodaje zalog Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

KUPON ZA 50% POPUST

POPUST S KUPONOM

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

3,99 za kos samo

st

k

a ko vo

9,98/kg

Kupon velja od 19.12. do 22.12.2013 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu rostbifa v kosu in/ali potratne potice iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

Kartico z receptom za rostbif v zeliščnokrušnem plaščku poiščite v naših poslovalnicah.

kul za Rec ina vaš ept št. ričn o zbir 8 (20ih užit ko 13) kov

vost

v sodelovanju s kulinarični portal slovenski portal

največji kulinarični največji slovenski

Rostbif v zelišcˇnoplašcˇku krušnem kraljevskim krompirjem z gratiniranim

o Kak

17,99 za kg samo

iz

Ingver

razred I, 200 g

SVEŽIH RIB

-31% % -% -% - -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 09 -% -% --% -% -% -% -% --%% -%1, % -% -%% -% % % % % NATURA -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % Lososov -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % kotlet % % -% - % -% -% -% -% -%Pomelo-% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % %-% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%za-%kg-samo - %-% -% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % %-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % -% -% -%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -99 % % -% % -% -%% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% --33% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%---%%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - MDK % -% 79 % -% % % o % -% -% -%%Sv es % % % m e % ež % % % % % % % % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % 0, % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% Pleče mladega % % % - -% -% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% % goveda v kosu % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%%--%Motovilec -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% - -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%% -%-42 % % % % % % % % % -% -% -% % --% -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% %%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% % % % % %-%-%-%-%-%-%- za kg samo -69 -% % -% -% -% -% -% %--%%--%%--%%0, % - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%%-% --%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%-%%---%%--%-%%-% %-% % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%69 -%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%--%%-%--% %-% - % -% -% -% % -% -% -% -% -% -%%--% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% Božična -% -lončnica -% zvezda -% -% -% -% -% - -% -% -% % -% -% -% % - % -% -%Mini % % % % % % Mini božična cvetoča % % % -% -%smrekica -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 19.12., redna cena

IN MORSKIH SADEŽEV

1,59

za zavoj samo

5,45/kg

iz hladilnika

12,

razred I

redna cena

1,19

Goveje pleče: primerno za kuhanje, dušenje in pečenje ter pripravo raznovrstnih mesnih jedi, kot so juhe, golaž in zrezki.

za kos samo

iz hladilnika

125 g

redna cena

1,19

st iz

ovo Kak

6,

za zavoj samo

5,52/kg

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v keramičnem lončku Ø 8 cm

v košari Ø 17 cm, višina ca. 50–55 cm, z dekoracijo

v keramičnem lončku Ø 8 cm, različne sorte

do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

8,99 za kos samo

Slike so simbolične.

1,69 za kos samo

2,29 za kos samo


OD PONEDELJKA DO TORKA,

23.12.–24.12., oz. do razprodaje zalog

Ženske hlačne nogavice Exclusive

-46%

redna cena

3,69

Grenivke razred I, 700 g

črne barve, vel. 36–46

1,99 za kos samo

-33% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% % % % % -%79% -% -% -% -% -% -% -% -% -0, % % % % % -37% - % -%-%-%-% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % - % -%-%-%-%-%-% - % -%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%99 -% -% --% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -%Jabolka % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -4, % delišes -% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -%-% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -%zlati % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%% -%% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -%-% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-%-%-%-%-% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%-20 --%%-% -% -% -% -%Pralineji % -% - % -% Barcaffe % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%--%% --%%--%%--%%-%% -% -% -% -% -%%--%%--%%-%--%%-%-%-%-%-%-%--%%-%%-%--%%-%-% -% -% -% -% % - -% -% %-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%%- % -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-%-41 -% 99 -% -% % % % -% -% % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--%%3, % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% % % 79 % % -%0, -% -% -% % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -18% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % --%% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Rdeča % % % % -% paprika -% - -% -% -% -% -% % --% -% -% -% -% % --%% -% % % % % % % % % % % % 3,49% -% -% -% -% -% --%%--B%R%EZ KA-R%TIC Z-V%ESTO-B%E, KL-U-B%O%V --%% -% % -% -% -% -% -% --%%----%%%%---%%% --%% --%% ---%%%---%%%%---%%%--% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% --%%--%% % -% - % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%EN-O%STA-%VNO--%% -%%--%%--%%- -% -% -% -% -% % -% --% % --% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--N%%AK--U%%PO--V%%A%N-LJE-%N%, O--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--% % % % % --% -%% -% -% -% -% A -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% --% % --% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%M--A%%K--S%%IM--% % % % % % --% -% -% E!-% -% -% -% % -% -%% -% --% % % % % -33% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%VA--%%RČ--%E%V--A%%%N---J%%% % % % % % % % % % % % -% -% % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% --35 % % % Zimski čaj % % % % Jagodni % - -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -99 % % -% -% -% -%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%-%%--%% -% -kompot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najljubšo -% - vrsto -% -% 15 -% -% -% -% -Svojo % % % % % 1, % % -% zelenjave -%ali -% -% -lahko -% -% % -% -%% -%-%sadja % % % % % % % % % % % % % -%-%- -%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % - določenih -% -%-%-%-%-%-%-%ob -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% dnevih kupite % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%-%- -%% -% -%25 -% % ceneje. % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% Kupona % -%s popustom poiščite v letaku, % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--% --%% -%košaki --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%ki-%ste ga prejeli na dom. % % % BRDA % % % % % -% - % -GORIŠKA --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--% -% -%Mortadela % % % % % Rosé % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--%%--%% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% -% -% - -24% -% -% -% -% -% -% -23% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%75-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

Parfumska vodica za ženske

1,19

več vrst, 100 ml

za zavoj samo

redna cena

7,98

1,13/kg

za kos samo

nepakirana, razred I

49,90/l

redna cena

4,99

375 g

• mlečni ali • temni 300 g

redna cena

za kos samo

1,35

13,30/kg

za kg samo

st iz

ovo Kak

redna cena

4,28

za kos samo

razred I, 500 g

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

9,31/kg

redna cena

1,49

redna cena

za zavoj samo

1,39

• toplota kamina ali • zimska harmonija ali • pečeno jabolko 75–50 g oz. 25 čajnih vrečk

za kos samo

820 g oz. 850 ml

1,98/kg

redna cena

1,49

11,87–17,80/kg oz. 0,04/vrečko

za kos samo

1,40/kg

GORIŠKA BRDA

kakovostno suho rosé vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l st iz

ovo Kak

suho

9–10 °C

POMLADANSKE SOLATE, RIBE, APERITIV

st iz

ovo Kak

narezana • klasična ali • z olivami iz hladilnika, 150 g

redna cena

redna cena

2,59

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

0,99

za kos samo

za kos samo

5,00/kg

2,65/l

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

A ŠT. 26: C I N S E R A V HOFERJE

E N E C E K Z NAŠE NI O

J I R T S POPE AZNIK R P K A S V

valnika

iz zamrzo

Goveji steaki

st iz

ovo Kak

Nadevan piščanec

• naravni ali • marinirani 400 g

s krušnim nadevom, iz hladilnika

za kg

za kos

3,99

6,99 17,48/kg

st iz

ovo Kak

Slovenski ementalec

Parboiled riž 1 kg

Delikatesna solata

Kislo zelje za sarmo iz hladilnika

več vrst, iz hladilnika, 400 g

45 % m. m. v s. s., iz hladilnika

za kg

za kg

8,89

1,49

za kos

1,29

za kos

3,23/kg

Primorski pršut

1,09

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

Bio ovčji/ kozji sir

9,99

za kos

19,95/kg

z

st i ovo Kak

kazan

vost

o Kak

st

k

a ko vo

kazan

a

do

Sveže mleto meso

a

3,99

do

navaden, iz hladilnika, 200 g

za kg

iz hladilnika, 500 g

iz

za kos

st

k

a ko vo

1,99 Kraljevi hlebček za kos

1,29

za kos

Kmečki/ gorski kruh narezan, 500 g

1,19

3,98/kg

500 g

Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

2,58/kg

2,38/kg

Priznanje velja samo za gorski kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

Bučno olje

Grške olive Italijanske predjedi

• srčki artičok ali • sušeni paradižniki 280 g oz. 314 ml

za kos

1,49 5,32/kg

polnjene • s česnom ali • z mandlji ali • s papriko 350 g oz. 370 ml

0,5 l

za kos za kos

1,79 5,11/kg

5,29 10,58/l


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRkiAjo lahko brez-

o, Z e-voščilnic w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik

st iz

st iz

ovo Kak

ovo Kak

prej 5,99

5,79

GAŠPER

za kg samo

Chardonnay & Rebula

goriška brda

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

suho

8 °C

Mrežna pečenka znižano od 04.11.2013

4,29

Cabernet & Merlot

goriška brda

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

suho

iz hladilnika

14 °C

za kos

testenine, rižote, ribe, zelenjava

GAŠPER

za kos

meso na žaru, teletina, steak v omaki

st iz

ovo Kak

4,29

5,72/l

5,72/l

Krompir v kosih

VINAKOPER

valnika iz zamrzo

primeren tudi za pečenje v pečici • navaden ali • z mediteranskimi zelišči 1 kg

Cabernet sauvignon

Kozice

vrhunsko suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

• naravne ali • v marinadi s česnom in zelišči ali • hrustljave 250 g

valnika

iz zamrzo

znižano od 05.12.2013

za kos

1,49

st iz

slovenska istra

za kos

suho

3,69

prej 5,29 16–22 °C

14,76/kg

Sveži piščančji file iz hladilnika, 500 g

rdeče meso, divjačina, zreli siri

4,99 za kos samo

6,65/l

st iz

valnika

ovo Kak

iz zamrzo

Morski sadeži

za kos

valnika

iz zamrzo

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

ovo Kak

Fileji lososa

• naravni ali • kraljevi ali • v olju 500 g

poreklo: Čile, 2 x 125 g

3,49

za kos

3,99

6,98/kg

15,96/kg

za kos

Sveže pecivo • sacher kocka ali • prekmurska gibanica iz hladilnika, 440 g/400 g

3,49

st iz

ovo Kak

6,98/kg

Blejska kremšnita iz hladilnika, 2 x 180 g

za kos

3,59 8,16/8,98/kg

Italijanski desert

z

st i ovo Kak

za zavoj

3,99 11,08/kg oz. 2,00/kos

• profiteroli ali • tiramisu ali • tartuf iz hladilnika, 500 g/450 g za kos

2,99 5,98/6,64/kg


Hofer sporoča rank h i r p i k i Vel

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

23.12.

i za

lepe praznike

TAKOJŠEN IN DOLGOTRAJEN UČINEK

Hialuronska nega za kožo okoli oči

posebna nega s hialuronsko kislino za nežno kožo okoli oči, za dnevno ali nočno nego kože • dnevna: pomaga pri glajenju manjših gubic, omili otekline in podočnjake, ali • nočna: obnavlja kožo in čez noč gladi gubice 15 ml

za kos

za kos

7,99

3,99

266,33/l

266,00/l

Gel s hialuronsko kislino

posebna nega za obraz, vrat in dekolte, s hialuronsko kislino za bolj gladko ter sijoče svežo kožo, ki je videti bolj napeta in pomlajena, 30 ml

ina telesu lastnega a in pomembna sestav avn nar je a kožo. lin kis ska Hialuron tako ponovno navlaži ko zelo veliko vode in vezivnega tkiva. Veže lah st kože. oljša pa se tudi prožno Gubice se zgladijo, izb kožo LINA: optimalno vlaži NA HIALURONSKA KIS VISOKOMOLEKULAR njim ucˇinkom. in gladi gubice, s takojš pi A: shranjuje vlago, kre HIALURONSKA KISLIN NIZKOMOLEKULARNA o. kož gladi gubice in pomirja zašcˇitno pregrado kože,

Modni dodatek za lase Torba za krajša potovan

ja

s prostornim glavnim predalo m na zadrgo, številnimi dodatn imi predelki, ročajema in naram nim pasom

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

• lasnica z veliko rožo oz. zvezdicami ali • glavniček ali • obroč ali • lasna sponka • ipd.

za zavoj/kos

5,99

za kos

14,99

Omarica za zdravila

za varno in pregledno shranjevanje zdravil in pripomočkov za prvo pomoč, stabilno kovinsko ogrodje s 4 priročnimi odlagalnimi površinami in vratci iz satiniranega varnostnega stekla z magnetnim zapiralom, vključno s ključavnico in 2 ključema, mere: ca. 27 x 57 x 12 cm (Š x V x G) VKLJUČNO Z MONTAŽNIM MATERIALOM V VIDEZU LEGIRANEGA JEKLA ALI BELE BARVE

Komplet kozmetičnih tor

bic, 3-delni priročne in modne torbice za shranjevanje kozmetičn ih izdelkov, s pralnim notranjim materialom, idealne tudi za potovanja • večja: z ročajema, za izde lke za osebno nego, • srednja: za ličila, in • manjša: idealna za v žen sko torbico

za kos

za komplet

6,99

RAZLIČNE BARVE IN vzorci

19,99

Vsi modeli modnega dodatka za lase niso na voljo v vseh poslovalnicah.


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRAjo lahko brez-

, ki Z e-voščilnico w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik

Moška pižama

iz 100% bombaža, prijetna za nošenje, koži prijazna in zračna, elegantnega videza, vel. 44/46–56

Moška spodnja majica z dolgimi rokavi iz visokokakovostnega bombaža oz. bombažne mešanice, daljši moden kroj z okroglim izrezom ali z okroglim izrezom in gumbi, vel. M–XXL

za komplet

17,99

za kos

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

6,99

Moške dolge spodnje hlače iz visokokakovostnega bombaža oz. bombažne mešanice, z elastičnim pasom, vel. M–XXL za kos

RAZLIČNE BARVE

5,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Moške boksarice, 2 kosa

iz 100% bombaža, prijetne za nošenje, vel. 46–54

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

za zavoj

5,99 3,00/kos

SEMPRE

Radijsko vodena analogna stenska ura

Žepni robci iz blaga

iz 100% bombaža, vpojni in mehki • ženski, 6 kosov: vel. 30 x 30 cm, ali • moški, 4 kosi: vel. 43 x 43 cm

za zavoj

2,99

samodejna nastavitev časa in preklop na poletni oz. zimski čas, mehanizem s 3 ali 2 kaza lcema (tiho delovanje), mere: Ø 25 cm oz. ca. 26 x 26 cm RAZLIČNE BARVE IN MODELI

0,50/0,75/kos

za kos

11,99

3

-LETNA GARANCIJA


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, za kos

239,–

LCD-televizor z LED-osvetlitvijo iz ozadja in vgrajenim trojnim sprejemnikom, 59,9 cm (23,6")

• neverjetno ostra slika v formatu 16 : 9 • tanko ohišje • trojni sprejemnik (DVB-T, DVB-C, DVB-S2) za sprejem digitalnih kabelskih ali satelitskih 1 TV-programov v polni visoki ločljivosti in digitalnih prizemnih TV-programov brez dodatnih naprav • reža CI+ za sprejem kodiranih TVelegantno 2 programov brez dodatnih sprejemnikov ohišje v strani • teletekst s pomnilnikom za 1.000 videzu • dinamični kontrast: 20.000 : 1 visokega leska • elektronski programski vodnik (EPG) • energijski razred: A • vključno s priključki mere/masa: • brez stojala: ca. 57,8 x 37,2 x 5,6 cm (Š x V x G), 5,3 kg • s stojalom: ca. 57,8 x 40,5 x 13,6 cm (Š x V x G), 5,6 kg

Servis iz porcelana, 16-delna garnitura

visokokakovostna, z motivom jelena ali planike, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju in uporabo v mikrovalovni pečici • 4 skodelice za kavo, • 4 krožniki za skodelice za kavo, • 4 desertni krožniki in • 4 posodice za kosmiče

1) Pod pogojem, da je na mestu postavitve na voljo ustrezen signal. 2) Za sprejem kodiranih TV-programov potrebujete modul CI+ s pametno kartico.

zL

5,6 cm

Fu ll

59 ,9 c

m

OSEBNI RAČUNALNIKI ZNAMKE MEDION S PRIKLJUČKOM ZA TRDI DISK MEDION® 3 OMOGOČAJO UPORABo TRDEGA DISKA BREZ KABLOV IN NAPAJALNIKa

Zunanji trdi disk, 1 TB sprejem digitalnih in analognih kabelskih TVprogramov (podpira HDTV)

sprejem digitalnih satelitskih TV-programov (podpira HDTV)

L HD -o CD-t 1. sv el 08 etl ev itv izo 0p ijo r iz o za dja

ED

23.12.

z diagonalo 8,89 cm (3,5"), bruto pomnilniška zmogljivost: 1.000 GB, univerzalen pomnilniški medij za osebne in prenosne računalnike, s priključkom USB 3.0 za prenos podatkov do 5 Gbit/s (združljiv tudi z USB 1.1/2.0) za kos

(2 3,6 "

)

69,99

sprejem prizemnih TV-signalov

3

-LETNA GARANCIJA

VGRAJEN DVDPREDVAJALNIK

3

USB 3.0

2 HDMI®-VHODA IN USB-PRIKLJUČEK

-LETNA GARANCIJA

z daljinskim upravljalnikom in baterijama

Vse barve in modeli pohodniškega nahrbtnika niso na voljo v vseh poslovalnicah.

RAZLIČNE BARVE IN 2 MOTIVA

Pohodniški nahrbtnik

Vse barve in oba motiva servisa iz porcelana niso na voljo v vseh poslovalnicah.

za garnituro

visokokakovosten, primeren za enodo dvodnevne pohode, podložene nastavljive naramnice, velik glavni predal, nastavljiv prsni pas in udoben ledveni pas, s paščkom za pritrditev pohodnih palic, vključno z dežnim pregrinjalom • prostornina: 30 l, ali • prostornina: 45 l

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

29,99

Z BLAZINO ZA SEDENJE za kos

19,99

Predstavitvena mapa, 3/2 kosa

iz visokokakovostnega kartona za profesionalno predstavitev na zaposlitvenem razgovoru, vključno z navodili za pisanje prošenj • 3 kosi: vsaka mapa z 1 sponko in 2 kuvertama, ali • 2 kosa: vsaka mapa z 2 vpenjaloma

Vse barve in modeli predstavitvene mape niso na voljo v vseh poslovalnicah.

3

-LETNA GARANCIJA

Kabelski boben, 15 m

kovinsko ogrodje z zaščito pred rjo in nosilnim ročajem, 4 varnostne vtičnice z varnostno zaščito za otroke, zaščita pred pregretjem, maks. 3.500 W (odvit) in maks. 1.200 W (navit) za kos

17,99

za zavoj

2,99

RAZLIČNE BARVE

1,00/1,50/kos

Super Hofer FORMULA

100% izdelka = 87% cene

Kupon izrežite in ga skupaj z izdelkom unovčite na blagajni.

Zadnji kosi. Pohitite! 90659 MEDION

K UP O N

LIFESMART TV® (MD 86711)

full-HD medijski predvajalnik za predvajanje videov, fotografij in glasbe v domačem omrežju prek DLNA, pomnilniške kartice SD, zunanjega za kos trdega diska ali USB-ključa, preprost namesto dostop do interneta, spletni portal MEDION® za dostop do knjižnic predstavnosti večjih televizijskih postaj, mere: ca. 15,9 x 6,1 x 12 cm, masa: ca. 400 g

149,-

129,--20 ¤

Kupon velja od 23.12.2013 do razprodaje zalog. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Popust, ki se obračuna na blagajni, lahko uveljavljate le ob predložitvi tega kupona in velja samo za izdelek s tega kupona. Ob nakupu tega izdelka lahko unovčite samo 1 kupon. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Namesto cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

3

-LETNA GARANCIJA

Prosimo, navedite svojo poštno številko.

ZVITA ZA PREPROSTO PRENAŠANJE na voljo v 2 velikostih

MY NIGHT STYLE

Vzmetnica Orthomerino

telesu nudi optimalno oporo, zimska stran prešita s toplo merino volno za hladnejše dni, prešita poletna stran iz bombažne mešanice, izjemno elastična in udobna pena, trdota: trda, višina vzmetnice: 16 cm, vel. 90 x 190 cm ali 90 x 200 cm Obe velikosti vzmetnice nista na voljo v vseh poslovalnicah.

Prüf-Nr. SG 476 13

na celotno vzmetnico:

3

-LETNA GARANCIJA

na jedro vzmetnice:

za kos

59,99

-LETNA 15 GARANCIJA


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRAjo lahko brez-

, ki Z e-voščilnico w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik

Ženski pulover

Ženska majica

z različnimi pletenimi vzorci ali gladek z bleščicami, vel. 34–46

iz mešanice bombaža in modala, vel. 34–46

Ženski volneni plašč/jakna vel. 34–46

za kos

29,99 za kos

7,99

P TO MODA

za kos

14,99

V HOFERJ U

Ženska pletena jopica

Ženske jeans hlače

Ženska bluza z dolgimi rokavi

vel. 34–46

ozek kroj s 5 žepi, s pasom, vel. 34–46

romantični ali klasični modeli, vel. 34–46

za kos

za kos

14,99 Vrečke z zapiralom za zamrzovanje živil za večkratno uporabo • 1-litrske, 15 vrečk, ali • 3-litrske, 10 vrečk, ali • 6-litrske, 7 vrečk

13,99

9,99

za kos

Vse velikosti in barve izdelkov iz linije Top moda v Hoferju niso na voljo v vseh poslovalnicah.

za zavoj

Rokavice za enkratno uporabo, 80 kosov

Detergent za pranje tekstilnih izdelkov, polnjenih s puhom

0,99 0,07–0,14/kos

iz naravnega lateksa, vsestransko uporabne, trpežne in higienične, vel. S–L • rahlo pudrane ali • nepudrane

• puh in perje spet postaneta mehka in zračna • lanolin pri vsakem pranju obnovi zaščitni sloj puha in perja 750 ml oz. za 18 pranj

za zavoj

5,99

za kos

4,99 S PRIROČNIM ZAPIRALOM

0,07/kos

6,65/l oz. 0,28/pranje

NEŽNO OPERE SVEŽ VONJ IN SIJOČE BARVE

TANDIL MED

Mehčalec Ultra Sensitive

za občutno mehkejše perilo, ne vsebuje dišav, barvil in konzervansov, nemško društvo alergikov in astmatikov ga priporoča vsem z občutljivo in k alergijam nagnjeno kožo, 1 l

TANDIL MED

Detergent za pranje perila Ultra Sensitive

za belo in barvno perilo, z oblačil učinkovito odstrani madeže, obenem pa ga koža tako dobro prenaša, da ga dermatologi priporočajo pri alergijah in občutljivi koži; na perilu po pranju ni ostankov detergenta, zato ne draži kože, 1,5 l oz. za 20 pranj

Univerzalno čistilo vsestransko uporabno v gospodinjstvu • Citrus Fresh ali • Pine Fresh 750 ml

za kos

za kos

3,99 za kos

1,79

2,66/l oz. 0,20/pranje

1,29 1,72/l

Tandil med

tološko so razvili in derma škim preverili skupaj z nem in društvom alergikov ent in astmatikov. Deterg primehčalec sta nadvse nje oblačil merna tudi za pra ke. za dojenčke in otro 4

3


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, Folije za plastificiranje, 100–20 kosov

Naprava za plastificiranje

• za zaščito in trajno shranjevanje dokumentov ter fotografij
 • debelina folije: 80 mikronov
 • različni formati, npr. fotoformati, A5, A4, vizitke ipd.

VSE ZA

26.12.

DOMAČO PISARNO PO NIZKIH CENAH

• brezstopenjsko plastificiranje do formata A4 • čas segrevanja: 3–4 min • za vroče in hladno plastificiranje
 • temperatura pri plastificiranju: ca. 120 °C
 • primerna za folije debeline 80 in 125 mikronov • delovna hitrost: 300 mm/min
 • ABS-funkcija omogoča ročno odstranitev grelnih valjev pri zastoju folije • zaščita pred pregretjem

za kos

16,99

za zavoj

Vpenjalna mapa/ mapa z razdelki

1,99

format A4, različne barve • vpenjalna mapa, 3 kosi: vpenjalni mehanizem z 2 obročkoma, ali 
 • mapa z razdelki, 1 kos: z elastiko za zapenjanje, z 12 razdelki in raztegljivim hrbtnim delom ali z 9 razdelki

VKLJUČNO S 30-DELNIM KOMPLETOM FOLIJ

0,02–0,10/kos

Plastificiranje šči ti vaše pomembne do kumente in fotografije pre d vlago, trganjem in me čkanjem.

ČRNE ALI BELE BARVE

ANTISTATIČNE

za zavoj/kos

3

3,99

-LETNA GARANCIJA

Registrator

1,33/3,99/kos

širina hrbta: 7,5 oz. 5 cm, z vpenjalnim mehanizmom

Komplet samolepilnih lističev, 12-delni

za kos

za komplet

0,99

2,99

različne barve in velikosti

Rezalnik papirja 2 v 1

rezalnik z vzvodno ročico in rezalnik s kotalnim rezilom v enem, rezalnik s kotalnim rezilom: 3 različni načini reza zaradi nastavljivih nožev, zmogljivost rezanja: do 10 listov, s pomožnimi črtami za vse standardne formate papirja (DIN),
izjemno velika delovna površina (maks. 32 x 32 cm), priročno zložljiv za prenašanje in shranjevanje (z varnostno blokado rezila), razstavljiv na 2 enoti

za kos

19,99

V PRIROČNI PROZORNI ŠKATLIci

Komplet za lepljenje, 5-delni

• lepilni trak tesa® (10 m x 1,5 cm),
 • odvijalnik lepilnega traku v rdeče-modri barvi,
 • lepilo v stiku tesa® (20 g),
 • večnamensko lepilo tesa® (50 g) in • sekundno lepilo tesa® (2 g)

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

Komplet škatel za shranjevanje, 2-delni

iz stabilnega kartona, s pokrovom, ki je s satenasto vrvico privezan na škatlo, in priročnim ročajem na sprednji strani
 • večja škatla: ca. 28 x 34 x 18 cm (Š x G x V), in 
 • manjša škatla: ca. 23 x 30 x 16 cm (Š x G x V)

2,79

za komplet

rezalnik z vzvodno ročico

Uničevalnik dokumentov • s križnim rezom
 • rezanje na koščke vel. ca. 4 x 18 mm • zmogljivost rezanja: 8 listov formata A4 (80 g/m2) • širina reže: ca. 220 mm
 • ločen koš za CD-je
 • s priročnim ročajem
 • funkcija povratnega teka (pri zastoju papirja) in samodejni izklop Z LOČENO REŽO ZA UNIČEVANJE CD-/DVD-JEV IN KREDITNIH KARTIC

za kos

Z ŽEPKOM ZA CD

9,99

S PRIROČNIM ROČAJEM

29,99

za kos

www.fsc.org

4,99

Fotoalbum

• jumbo: za 600 fotografij formata 9 x 13 cm oz. 500 fotografij formata 10 x 15 cm, ali
 • z zatičnimi žepki: za 300 fotografij formata 10 x 15 cm

rezalnik s kotalnim rezilom

za komplet

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545

3

-LETNA GARANCIJA

Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545 www.fsc.org

S PROSOJNIM 21-LITRSKIM KOŠEM

3

-LETNA GARANCIJA


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRAjo lahko brez-

, ki Z e-voščilnico w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik

Brezžična večfunkcijska naprava PIXMA MX 455

• kompakten večfunkcijski sistem • ločljivost tiskanja: do 4.800 x 1.200 dpi • hitrost tiskanja: ca. 9,7 črno-belih strani (ISO) in ca. 5,5 barvnih strani (ISO) na minuto • optično branje: do 1.200 x 2.400 dpi • kopiranje tudi pri izklopljenem računalniku • hitrost prenosa po faksu: ca. 3 sekunde za črno-belo stran in ca. 1 min za barvno stran • samodejno podajanje dokumentov (ADF) omogoča hitro optično branje, kopiranje in faksiranje • mere: ca. 45,8 x 38,5 x 20 cm (Š x G x V) • masa: ca. 8,4 kg

VKLJUČNO S KARTUŠAMA CL-541 IN PG-540

MEDION® priporoča Windows.

loč LED4 ljiv osv (17,3 3, 9c os et ") tjo litv ši (1. ijo rok m 92 iz i z 0 x oz as 1.0 adj lon 80 a in z sli fu ko ll vn HD ih pik )

za kos

74,99

4 v 1: BREZŽIČNO TISKANJE IN KOPIRANJE TER OPTIČNO BRANJE IN FAKSIRANJE 
 TISKANJE FOTOGRAFIJ BREZ ROBA

SLOVENSKA TIPKOVNICA

za kos

999,– Visokozmogljiv igričarski prenosni računalnik MEDION® ERAZER® X7826 (MD 99299), 43,9 cm (17,3")

• procesor Intel® Core™ i7-4700MQ četrte generacije (2,4 GHz, s tehnologijo Turbo Boost 2.0 za do 3,4 GHz, 6 MB velik pametni predpomnilnik Intel®) • Windows 8 • izjemno zmogljiva igričarska grafična kartica NVIDIA® GeForce® GTX 770M DirectX® 11 s 3 GB grafičnega pomnilnika DDR5 ter digitalnim avdio/video HDMI®-izhodom

3

-LETNA GARANCIJA

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Intel Core, Ultrabook in Core Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby, Dolby Home Theater in simbol dvojnega D so registrirane blagovne znamke družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane. 1) Pod pogojem, da računalniške komponente podpirajo USB 3.0. 2) Nedovoljeno kopiranje ali posredovanje zaščitenih vsebin v komercialne namene je prepovedano in kaznivo, dovoljena pa je izdelava kopij za osebno oz. zasebno uporabo.

Prosimo, upoštevajte sistemske pogoje.

Radioura s CD-predvajalnikom

Ušesni/čelni termometer

WWW.HOFER.SI

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

• stereo radioura s CD-predvajalnikom in aluminijastim sprednjim delom
 • PLL-sprejemnik (UKV) z digitalno nastavitvijo postaj
 • bujenje s CD-jem, radiem ali zvočnim signalom • funkciji ponovnega bujenja in samodejnega izklopa (15 do 120 min)
 • izhodna moč: 2 x 1,25 W (RMS) • delovanje ure in budilke z rezervnim napajanjem z 9-V blok baterijo (ni priložena) • priključki: za slušalke (3,5 mm), AUX-IN (3,5 mm)
 BELE, ČRNE ALI SREBRNE BARVE • mere: ca. 15 x 20 x 14 cm (Š x G x V)

• omogoča natančno merjenje telesne temperature na čelu in v ušesu
 • modro osvetljen LCD-prikazovalnik
 • trajanje meritve: ca. 4 s
 • shrani zadnjih 20 meritev
 • preprosto čiščenje vodoodpornega merilnega senzorja
 • v stanju pripravljenosti prikazuje čas in sobno temperaturo • vključno z baterijama

• 1.000 GB velik trdi disk SATA in 64 GB velik disk SSD • 8 GB velik delovni pomnilnik DDR3L SDRAM • USB 3.01 – podatkovni turbo za bistveno hitrejši prenos podatkov kot z USB 2.0 • 9-celična litij-ionska baterija • zvočni sistem s tehnologijo Dolby Home Theater® • večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik2 s podporo za DVD-RAM in Dual Layer • številni priključki in bogata programska oprema • mere/masa: ca. 42,8 x 28,7 x 4,5−6,1 cm (Š x V x G)/ca. 3,9 kg (vključno z baterijo)

34,99 3

-LETNA GARANCIJA

Sonična zobna ščetka

za kos

• 35.000–45.000 vrt./min • časovnik za vsak kvadrant čeljusti (signal po 30, 60 in 90 s), samodejni izklop po 2 min
 SNEMLJIV PROSTOR ZA • trajanje polnjenja: ca. 16 ur
 SHRANJEVANJE 3 NATIČNIH • čas delovanja pri polni bateriji: ca. 80 min
 ZOBNIH ŠČETK
 • vključno z nastavkom za čiščenje medzobnih prostorov, široko ščetko (za čiščenje jezika in dlesni), nastavkom za zobno nitko (napnete jo sami) in 3 visokokakovostimi natičnimi ščetkami s ščetinami iz materiala Tynex DuPont™
 • s polnilno postajo

12,99 Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in vsa varnostna opozorila.

PRIROČEN PODSTAVEK ZA SHRANJEVANJE

3

-LETNA GARANCIJA

3 HITROSTNE STOPNJE (OBIČAJNA, NEŽNA, MASAŽNA)

Z LUČKO IN FUNKCIJO SPOROČANJA TEMPERATURE V ANGLEŠČINI IN NEMŠČINI Ščetine se premi kajo s sonično hitrostjo . Zaradi izredno hitreg a premikanja ščetka odstran i zobne obloge in odličn o očisti medzobne pro store.

3

-LETNA GARANCIJA

Nadomestne natične zobne ščetke, 6 kosov
 • primerne za sonično zobno ščetko s številko modela GT-TBs-01
 • visokokakovostne ščetine iz materiala Tynex DuPont™
 • z barvnimi obročki za lažjo prepoznavo

za zavoj

5,99 1,00/kos

za kos

17,99


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

26.12.–29.12., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pršut Serrano/ Tapitas

Kisla repa

iz hladilnika, 100 g/80 g

670 g

-25% -25% Barcaffe -% -% % -% -% % % % % % % % 89 -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -0, % % % % % % 49 % % 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -%%--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% %% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Omaka -%za-% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--Ješprenj -% -% --% -% -% -18% % % % % % testenine % % % -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % -% -% -% % -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%% -% --%%--%% -% --22% % % % % % %-% %-%-%-%-% -% % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % % % 49 -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--28% %- %-% -% -% % % -% -% -% 3, % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% % % 69 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% 0, % % -% E V S % % T Z O C I % - 99 -% % RT -% BE, KL A% % K % U Z % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%0, % % -% % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % GORICE % % % % % -% - % -%RADGONSKE % -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % -% - % -%Penina % % -% Silver -% - Pearls -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % -%--% I S % K -%--% % A % -%--% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Arašidi -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% --%% -%%--%%--%%--%%Slane % % -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%%palčke % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%---18% % % % % -% -% -% --18% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-% -% -%45 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% 0, -% -% -% -% 29 -% -% -20% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 79 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 4, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% Rženi hlebček -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% Bio prosene Mleko PO-%NUDB -% -% -% Valjani -% -% kroglice za kavo -% -% rezanci -% -% -% redna cena

st iz

1,19

redna cena

ovo Kak

1,99

375 g

za kos samo

za kos samo

1,33/kg

14,90/18,63/kg

st iz

ovo Kak

redna cena

4,28

1 kg

več vrst, 475 g

redna cena

za kos samo

0,89

redna cena

1,39

9,31/kg

za kos samo

2,08/kg

kakovostno polsuho peneče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

st iz

ovo Kak

štajerska SLOVENIJA

praženi in soljeni, 500 g

6–8 °C

APERITIV, UVODNE JEDI

redna cena

5,99

300 g

redna cena

redna cena

0,55

1,59

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

POLSUHO

za kos samo

za kos samo

1,50/kg

2,58/kg

za kos samo

6,39/l

kazan

a

do

500 g

st

k

a ko vo

st iz

ovo Kak

• 4 % m. m. ali • 7,5 % m. m. iz hladilnika, 500 g

• žar ali • navadne ali • z arašidi 225 g/200 g

z jajci iz hlevske reje • pirini ali • pšenični 500 g

za kos

1,39 Rženi hlebček iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

2,78/kg

za kos

za kos

za kos

1,39

1,59

1,29

2,78/kg

3,18/kg

5,73/6,45/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog do 29.12.2013 by Vsikatalogi.si - Issuu