D N O ST
HO MED
EN
V okviru projekta Skrbimo za medeno prihodnost smo v našo posebno ponudbo vključili tudi med višje kakovosti podjetja Medex.
RI
SKR BIM O Z
A
Skrbimo za medeno prihodnost
OP
VEČ KOT FER. HOFER. Med Zlati panj
20 14
slovenski med vrhunske kakovosti, ki združuje najdragocenejše zaklade naše raznolike pokrajine • akacijev ali • hojev ali • kostanjev 450 g
Perutninske pleskavice/ čevapčiči
Znak rdeče lastovke je simbol za izdelek višje kakovosti.
za kos
07 .0 6.
-25%
/
st iz
ovo Kak
6,99
redna cena
1,99
15,53/kg
-% ohranjanja čebel, katerega del je tudi 1,49% -% -% -%Več -%o projektu Hoferjev raziskovalni čebelnjak, lahko preberete na: za kos samo
iz hladilnika, 400 g
-% % % % % % % www.hofer.si/daneszajutri % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% za kos % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Flextubes % -% vzmetnica % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Velika % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Red % % -23 % -% - -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Bull % % % % cm % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% 00 2 -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -%1,-%19 % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%3-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%Čokoladice 140 cm -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%5 -% -% -% -% -% % -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --23 % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Kuhinjska/ -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -%45 % - -% 0, -% -% -% --%%armatura %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%kopalniška % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% - % -% -Lizike % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % -% -%%-30 % % % % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %1, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 % % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -
ES DAN JUTRI
V NAŠI POSEBNI PONUDBI OD PONEDELJKA, 09.06.
ZA
3,73/kg
st iz
0,33 l
za kos samo
3,61/l
na celotno vzmetnico:
169,–
-LETNA GARANCIJA
1337
na jedro vzmetnice:
50 g
-LETNA GARANCIJA
OB NAKUPU ZVITA ZA LAŽJE PRENAŠANJE
OD PONEDELJKA,
1,55
POSEBNA PONUDBA
odlična točkovna elastičnost in razbremenitev pritiska za prijeten spanec; sistem Flextubes nudi telesu občutno dinamično oporo, saj so v ramenski del vdelani prosto gibljivi valjčki iz hladno valjane pene; s 7-conskim jedrom za odlično prileganje telesu, snemljivo prevleko (s 7-conskim prešivom in zadrgo) in posebnim vdelanim trakom, ki omogoča boljše kroženje zraka in preprečuje nastajanje plesni; za osebe, ki tehtajo ca. 75–80 kg; trdota: srednja, višina: 16 cm, vel. 140 x 200 cm
redna cena
PREREZ
09.06.
ovo Kak
redna cena
0,59
tiha, kakovostna enoročna armatura z zaščito pred oparjenjem in funkcijo varčevanja z vodo, zamenljiv 35-mm vložek s trpežnimi keramičnimi tesnili
ARMATURA ZA POMIVALNO KORITO
redna cena
1,99
ARMATURA ZA KAD IN PRHO
ARMATURA ZA PRHO
ARMATURA ZA UMIVALNIK
za kos samo
7,32/8,69/kg
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 07.06.2014, do razprodaje zalog.
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 24/14
5
-LETNA GARANCIJA
Gibke priključne cevi so kemijsko in mehansko
testirane.
12.06.
dve vrsti, 190 g/160 g
24,99
PRIMERNA ZA PRETOČNE GRELNIKE VODE
OD ČETRTKA,
9,00/kg
za kos
VKLJUČNO Z MONTAŽNIM MATERIALOM
POSEBNA PONUDBA
za kos samo
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča
OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,
05.06.–08.06., oz.do dorazprodaje razprodajezalog zalog 17.10.–20.10., oz. VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.
NATURA
Lignji
SVEŽIH RIB IN MORSKIH SADEŽEV
Sladki češnjev paradižnik
iz hladilnika
6,99 za kg samo
razred I, 500 g
-% -%% 2,29 -%-34 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% % % % % -% % -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% samo -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -za%zavoj -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%49 % -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--% % % -% -%%--% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -2,98/kg -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Kuhan -% -% --% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% st iz -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % Šampinjoni % pršut -% -% -1,49 -% - -% vo % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%-33% % ako % K -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%-za-%zavoj % % samo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% % % za kg samo 1,98/kg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poraba: -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% % - %Bio % % o es -% -% -%%Sv % m % % e ež % % % % - marelice -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena
predjed ali Lignje lahko ponudimo za na žaru, jih mo ravi Prip jed. no kot glav ti. sola v tudi so pa čni v pečici, odli
1,
iz hladilnika
Sveže in sočno meso svinjskih stegen, blago začinjeno in kuhano.
redna cena
rjavi ali beli, razred I, 500 g
0,
4,
okusno, nežno in nemastno meso, primerno za peko v kosu ali pripravo slastnih zrezkov.
razred I, 500 g
-40%
redna cena
1,99
-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % za zavoj samo % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-19 % % % % % % % -% % -% -% -% -% -%kg samo % -% -%%-%-%-%-%-%-% - -%%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za % % % % % % % % -% - -%%-%-%- -%-%-%-%-%-%-%-%2,38/kg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alandiva -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % Ciklama % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% % % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% Svinjski kare brez kosti in kože v kosu, iz hladilnika
4,
1,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 10,5 cm, različne barve
v lončku Ø 10,5 cm, različne barve
OD ČETRTKA, 05.06., do razprodaje zalog
1,29 za kos samo
Slike so simbolične.
1,69 za kos samo
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
OD PONEDELJKA DO SREDE,
09.06.–11.06., oz. do razprodaje zalog
/
Masa za čevapčiče
st iz
ovo Kak
iz hladilnika, 500 g
Piščančje hrenovke iz hladilnika, 200 g
PULLUS
-25%
ŠTAJERSKA SLOVENIJA
Rumeni muškat
st iz
ovo Kak redna cena
0,79
POLSLADKO
kakovostno polsladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
-% -15% % 59 % 0, % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -%-% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -%69 % % % % % % % % % % % -% 1, -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -20% -%-% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Feferoni -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%-Maslo % % % % % % % % % --%%--%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--%%--%%za--%mazanje % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% 3,99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% %-% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -EZ%KAR-TI%C ZV-ES%TOB-E,%KLUB--%%--% -% -23% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BR -% -%TA-V%NO-% OV-% -% -%-22% % % % % S -% % % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%N-AE%NKOU-P%OV-A%NJE-,% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -M%A-K%S-I%M-A%LN-%O -% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% 89 -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -%1,-%29-% -% -% -% -% -% -% -% -%Bio-%sojin -% -% -% -% -% -% -% --% -V%A-R%Č%E-%V-A%-%N-J%-E%%!-%-%-%-%-%-%-0, % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%- %-%-%-%-%- %-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -%napitek % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--%-%-%-%-%- -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % - -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-23% --%%--%%--%%-Sredstvo % -% - % -% -% -% -% % -% - % % % % % % % % za čiščenje % % % - -% --%%--%%stroja -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%pomivalnega -% -% Čokolada % % % -% -% -% -% -Noisette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vokado Bio melona -% -% -% -% -% -% -% -% -%Jajčevec -% -% -% -% -% -%-34% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,45 redna cena
8 °C
za kos samo
1,99
SLADICE
2,95/kg
za kos samo
st iz
ovo Kak
5,32/l
• soljeno ali • nesoljeno iz hladilnika, 250 g
• pekoči ali • nepekoči 600 g oz. 720 ml
a
kazan
a ko vo
st
za kos samo
do
4,99
k
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
redna cena
3,38/kg
redna cena
1,69
1,15
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
redna cena
za kos samo
za kos samo
1,48/kg
5,16/kg
naraven, 1 l
redna cena
0,59
redna cena
100 g
1,09
za kos samo
2 x 250 ml
4,50/kg
za kos samo
redna cena
2,49
za zavoj samo
3,58/l oz. 0,90/kos
razred I
redna cena
0,69
razred I
razred I
za kos samo
-33 % -% -% -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 49 79 % % % 0, 1, % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% -44% za kos samo
redna cena
redna cena
0,89
2,69
za kos samo
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
12.06.–15.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Pastirčkov čaj
Cvetlični med
zeliščni čaj, 40 g oz. 20 čajnih vrečk
v dozirni embalaži, 500 g
FLYING POWER
-16%
Energijska pijača
redna cena
2,99
-10%% -% -% - -% % -% % % % % 49 % % % 2, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -%53 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%0, % % % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -28% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%--%%--%% -%--%%-%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% % % % % % - -% -% -%-% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%Delikatesna -%--% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-% 0,25 % % % solata % % Mini dvojni - -% - -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%%--%%--%% -%-% -% --%%-% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -%-keksi % % % % % % -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -%--% -%%--%%--%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% % % % % % % % % % % % % % -%-% -%-% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -%--%% -%--% -% -% -% -% -% -% -% -23% %% % % % % % % % % % % % % % % -%-% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%-% % % % % -%-% -%-% -%-% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -%-% % % % % -%-% 99 -%-% -% -% % -% % -%GRANDI -%MORI-% -% -% -% -% -% --% -% -% % 0, % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% Vino Rosso % ZVESTOBE, KLU ARTIC -% -% -% -d‘Italia -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % BO EZ K % R V B % % -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --30% O % N V -% TA S % % O N E % % % % JE, N % % A % % V % O P % U % % % K % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --%NA-A%KS-I%M-A%L-N%O--% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -%-21% -% -% -% -% -% -% -% -M%A-R%Č-E%VA-%N-J-%E%!-%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 69 % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%-%V --%%--%%--%% -%--% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% 0, % % % % % -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % 1,49 -% -% --%% -HÜTTHALER -% -% --%% -% -% -% -% --%%--%--%%--%%---%%%--%%%---%%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--% % % -% -% -%Šunka -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % v črevu -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% skuše -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%Fileji -%v-% -% -% -% -% -% % % sončničnem -% -% -% -% -% -% -% -% -% -olju -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-25% -% -% -% -26% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 19 59 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 2, 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%ŠE -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% NE -% -% AL -% -% ST -% -% -% -% -% NA -% IZ -% -% -% -% -% -% -% Grisoti -% -% -% Zero/ -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Coca-Cola -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Rdeče -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% vino -% Sprite/ -% -% -% -% NUDBE-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%PO -% -% -% Schweppes -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Tangerine -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Pivo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% na voljo tudi prijetno hlajena • navadna ali • brez sladkorja ali • Zero 0,25 l
redna cena
0,59
za kos samo
st iz
ovo Kak
za kos samo
4,98/kg
13,25/kg oz. 0,03/vrečko
redna cena
0,35
za kos samo
1,00/l
več vrst, iz hladilnika, 400 g
dve vrsti, 250 g
redna cena
1,29
za kos samo
2,48/kg
ITALIJA
redna cena
UGODN E CE NE
0,99
SUHO
18 °C
redna cena
za kos samo
1,89
SOV ... BONU ČK, , TO
suho rdeče vino, 0,75 l
MESNE JEDI, TESTENINE
2,76/kg
za kos samo
1,99/l
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
125 g
redna cena
0,79
za kos samo
za kos samo
4,38/kg
4,72/kg
• s sezamom ali • z rožmarinom ali • z olivnim oljem in morsko soljo 200 g
1,5 l
MAKEDONIJA
SUHO
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
redna cena
2,99
suho, 5 l
alk. 4,2 % vol., 0,5 l
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
iz hladilnika, 500 g
za kos
1,18
16–18 °C
RDEČE MESO, STARANI SIRI
za kos
0,79/l
za kos
0,59
5,49
1,18/l
1,10/l
za kos
1,09 5,45/kg
IZ NAŠE STALNE PONUDBE Piškoti Granada
• s kokosom ali • z mlečno čokolado 200 g znižano od 05.06.2014
prej 0,99
7 DAYS
Rogljički Double
0,89 za kos samo
več vrst, 80 g znižano od 05.06.2014
-% -% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%57 -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%%-%-%-% -% -% -% -% -% -%0,-% -% -% -% -% % % % % Muesli -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-% -%-%- -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%-%-% -%-% -%%-%-%-%-% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %-%-%-%%-%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-Polnjene % -% -% -% -% -% - -%-%-%-%-% -%-%-%-%čokoladice -%-%- -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -%Žlahtna % % % -% -% -% -% -%polnjena -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%--%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%--%%-%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% mlečna % % -% -% -% % -% -% -% % --% -% -% -% -%-%-čokolada -%-%-% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- --% -% % % % 2,29 -% - -% -% -% -% % -% -%% -% -% % -%-% -%-% -%-%-%-%-% -% -% -% -% --% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -%% -% -% %-% -% -% -% -%-%-%-%-% -%%-%-%-%-%-%-%-% - -% -% -% -% -% -% --% % % --% % -% - % -% -% -% -% -%% % % % 89 % % % % % 1, % % % -% -% % -%%--%%-% % --% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%--%%--%%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -%% -% --% % % % 35 % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% --%%--%% % -% -% -% - %--%%--%%--%% -%-% -1, % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -% - %--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%---%%%---%%%--%%--%%-% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%fileji -% -% --%%--%%--%%--% --%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% -%%-%%--%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - % -% -Piščančji % % % % % % -% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% zeliščni/ --%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--Šumeče % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%--%%Bio % % % tablete sadni čaj % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%---%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%---%%----%%%---%%--%%-% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% 28 -%85 % -% % -% -% -%0, %%--%%--%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -%4, -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -%-% -% % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -%-% -% % 69 -%-% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -1, % % % % % % % -%-% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% - -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% % -% -%--% -% --%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - % -%--%%--%% -%-% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % %-% %-%-%-%-%-%-% % -% -% -% - --%%--%%--%% -%-% --%%--%%-% % -% -% -% % -% -% -% % % % % % a % ik % % ln a v o % -% % --%%--%%--%% -% % --%%-% -% -iz%zamrz -%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-% -% % % % % -% - % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % - % --%%--%%--%Gorčica -% % --%%-% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-% Testo % % za pizzo % % -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -%--%%%--%%--%%--%%--%%---%%--%%-% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%% -% 95 -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% -% -%% -% -% -% -% -%---%%--%%--%%--%%---%%%--%%-% -% -% -%% -% -0, % % -%-% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -%% -%-% % % % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% - -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-% -% - -% -% -% -% - -%-% iz % % -% - % -%Pizza % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% peči -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-% % % -% - % -%krušne % % % -% % -% % % -% -%%--%%--%%--%%--%%--%%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -%1, -%25 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%%----%%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%--% -% --%%--%%--%% - -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % -% vino % % -% -% -% - % -%--%%--%% -%-%Rdeče --%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Belo -%%--vino % % % -%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%% --%%--% -% -% -% -%%--% -%--%%--%%---%%%---%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% --%--%%-% --%%--%%--%--%% -% -% -% -% - -% -%--%%--%% -%-%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% % -% -% -% --%% -%%--%%-%%--%%--%% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -79 % 1, % % % % % % % - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%%%--%% -% -% -% -%%-%-% -% -% % % % % % % % % % % % % % -%-% -%-% -%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % --%%--%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% - % -% -% -% -%-% % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-% -%-% -1, % 79 -%%79 % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% --%%%-%-%-%-%-%-%--%%-%1, % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%-%--%% -% -% -% -% --%%--%--%%--%%---%%%---%-%%%---%%--%%--%%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --% -% - -% -% -% -% -%-%-%-%-%- -%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% % -%--%%--%% -%-%%--%%--%%--%%- -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% - % -%Briketi % % -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%za-mačke % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -%%--% -%--%%--%%---%%%---%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% --%%--%%-% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -%Sončnično -% -% --% -% -% -% -% --% -% -%--%%--%%--%%%--Repično % % % % --%% - -%-olje --%-% % -%-%-%-%-%-% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% -% -% -% -%olje-% -% -% -% -% -% -% % -% -%--%% % % % -% -%% -% -% -% -% -% -% % -% % % -% % -% -% -% --% -% -% --%1,-%29 -% %% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -%-% % % % 49 % -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%--% % % -% -% 1, % -% % -% -% % % % -% % -% % % -%-%-%-%-%-%-% -% %% -% -% % --% -% -% --% %-%-%-%- -% -% % -% % --% % % -% % % -% % % -% % -% -% % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% -% % -% -% -% -% % -% -% % % -% -% % -% -% -% -% % -% -% % % -% -% % -% -% -% -% % -% -%89 % -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%--% % --% --% -% -% -% % -% -% -% -%---% -% % -% -% -% -%1, -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% prej 0,59
4,45/kg
za kos samo
7,13/kg
več vrst, 750–500 g znižano od 05.06.2014
prej 2,39
več vrst, 200 g
za kos samo
znižano od 05.06.2014
prej 1,99
več vrst, 187,5 g
3,05–4,58/kg
prej 1,39
za kos samo
znižano od 05.06.2014
za kos samo
10,08/kg
6,75/kg
prej 4,48
• naravni ali • panirani 750 g/600 g
za kos samo
znižano od 05.06.2014
5,71/7,13/kg
prej 0,89
več vrst, 40 g oz. 20 čajnih vrečk znižano od 05.06.2014
za zavoj samo
več vrst, 20 kosov
prej 1,79
znižano od 05.06.2014
za kos samo
0,04/kos
42,25/kg oz. 0,08/vrečko
st iz
ovo Kak
prej 0,99
iz hladilnika, 400 g
v kozarcu, 700 g
znižano od 05.06.2014
za kos samo
znižano od 05.06.2014
prej 1,29
st iz
ovo Kak
za kos samo
• s šunko ali • s suho salamo ali • pikantna iz hladilnika, 430 g
3,13/kg
prej 1,85
za kos samo
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
znižano od 05.06.2014
1,36/kg
suho, poreklo: Italija, 1,5 l
znižano od 05.06.2014
prej 1,89
4,16/kg
2,52/kg
prej 1,89
za kos samo
1,19/l
1,19/l
prej 1,39
znižano od 05.06.2014
za kos samo
znižano od 05.06.2014
za kos samo
več vrst, 750 g
prej 1,99
suho, poreklo: Italija, 1,5 l
1l
znižano od 05.06.2014
za kos samo
prej 1,59
1l
znižano od 05.06.2014
za kos samo
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA, Piškoti Amarettini/ Cantuccini
za kos
Italijanske olive
• Bella di Cerignola ali • Castelvetrano ali • mešane 200 g/190 g oz. 225 ml
1,99
originalni italijanski piškoti • Amarettini ali • Cantuccini al Cioccolato ali • Cantuccini alla Mandorla 250 g/175 g
9,95/10,47/kg
09.06. Slano pecivo Taralli
IDEALNI OB KAVI ALI KOT SLADEK PRIGRIZEK POSKUSITE TUDI DRUGE OKUSNE IZDELKE ZNAMKE DOLCE NOBILE IZ NAŠE STALNE PONUDBE
tradicionalen italijanski prigrizek • Caserecci ali • alla Pizzaiola ali • al Peperoncino za kos 300 g IZ APULIJE
1,89 6,30/kg
Z EKSTRA DEVIŠKIM OLJČNIM OLJEM
za kos
0,85 3,40/4,86/kg
Pršut Crudo Dolce
Južnoitalijanske testenine
fin tradicionalen italijanski pršut, zorjen najmanj 10 mesecev, z majhnim deležem soli, 150 g
• Torchietti Ortolano ali • Capunti Casarecci ali • Maccheroni al Pettine Ortolano ali • Orecchiette Tricolore 500 g
za kos
2,99 19,93/kg
za kos
Italijanski široki rezanci
1,49
za kos
• jajčni ali • polnozrnati ali • jajčni in špinačni 250 g
2,98/kg
1,99 7,96/kg
Premium polnjene testenine
za kos
Jajčne testenine italijanske testenine z 20% deležem jajc • Farfalle ali • Conchiglie ali • Garganelli 500 g
1,99
originalne italijanske testenine iz visokokakovostnih sestavin • Bocconcini Prosciutto Crudo ali • Ravioli Tartufo ali • Tortelloni Pomodoro, Ricotta e Origano 280 g
3,98/kg
Toskansko oljčno olje
z zaščiteno geografsko označbo, iz klasičnih toskanskih sort oliv, razred kakovosti I, letina 2013/2014, 0,5 l
za kos
0,99 3,54/kg
za kos
5,99 11,98/l
Primitivo di Manduria Chardonnay
svetlo rumeno vino z zelenimi odsevi, srednje dolžine z blago noto začimb in sadnimi aromami karambole, jabolk in hrušk, 0,75 l za kos
1,99
Frizzante
odlikujejo ga intenzivna rdeča barva, poln okus in tipična aroma sorte primitivo, ki spominja na bezeg in lesne note, 0,75 l
sadna pijača z mehurčki in nizko vsebnostjo alkohola • breskev-marelica ali • bezeg ali • liči za kos 0,75 l
za kos
1,99 2,65/l
4,99
Lesen okvir, 4/3/2/1 kos
s steklom ter podstavno nogo ali kovinskim obešalom • vel. 10 x 15 cm, 4 kosi, ali • vel. 13 x 18 cm, 3 kosi, ali • vel. 20 x 30 cm, 2 kosa, ali • vel. 30 x 40 cm, 1 kos RAZLIČNE BARVE IN MODELI
6,65/l
ITALIJA
2,65/l
ITALIJA
SUHO
8–10 °C
POLSUHO
17 °C
MESO Z ŽARA, PERUTNINA, TRDI SIRI
PREDJEDI, MORSKI SADEŽI, RIBJE JEDI
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545
za zavoj/kos
3,99 1,00–3,99/kos
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
09.06. Moške bermuda hlače
iz 100% bombaža, nekateri modeli z našitimi žepi, vel. 48–54
Moška karirasta/ havajska srajca s kratkimi rokavi
MODNI V POLETJE!
iz 100% bombaža, prijetna za nošenje, vel. 39/40–43/44
za kos
za kos
9,99
8,99
Pas
dolžino lahko poljubno nastavite
Moške spodnjice, 5 kosov
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
iz 100% bombaža, prijetne za nošenje, vel. 4–8
za kos
za zavoj
4,99
7,99 1,60/kos
Potovalna torba s kolesci
Sončna očala
priročna in prostorna, z gladko tekočimi kolesci
za otroke in odrasle, s 100% UV-zaščito, odporna proti praskam
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
za kos
14,99
Špagarice
prijetne za nošenje, z lahkim in zračnim vrhnjim materialom, idealne za vroče poletne dni, št. 37–45
za kos
2,49
za par
7,99 Sandali Multi Terra
Športna zapestna ura
idealni za prosti čas, plažo in vodne športe, s profiliranim nedrsečim podplatom in blažilnim vložkom, št. 37–45
z ohišjem iz kovinske zlitine ali umetne mase • z LCD-prikazovalnikom: s paščkom iz poliuretana ali nerjavečega jekla in prikazom datuma, ali • analogna: s paščkom iz tekstila, usnja, poliuretana, umetne mase ali silikona
za par
14,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
za kos
3
-LETNA GARANCIJA
BIO PLAMEN
Bio kocke za prižiganje za prižiganje žara in trdih goriv, narejene izključno iz čistega naravnega lesa in visokokakovostnega voska, 32 kosov za zavoj
0,69 0,02/kos
7,99 Žepna knjiga VELIKO RAZLIČNIH NASLOVOV
LOTTE
za kos
Aloe vera z okusom grozdja
5,55 MERIT INTERNATIONAL D.O.O.
Čips s kajmakom 180 g
za kos
1,49 8,28/kg
napitek s 24 % aloe vere in okusom grozdja, 1,5 l
za kos
1,99 1,33/l
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
09.06.
4
4 1
2
3
-LETNA GARANCIJA
ZLOŽEN ZAVZAME MALO PROSTORA
3
1
Hitropostavljiv nogometni gol, 2 kosa
iz poliestra, hitra postavitev zaradi sistema za samodejno razpiranje, z 2 palicama iz steklenih vlaken za postavitev vsakega gola in klini za pritrditev v tla, mere posameznega gola: ca. 120 x 80 x 80 cm (D x Š x V) za zavoj
Nogometna žoga
odobrila jo je FIFA, primerna za igro na vseh površinah, s trpežnim zunanjim materialom, vel. 5
19,99 € (10,00/kos)
Mapa za modno oblikovanje
za kos
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
3
2
9,99 €
Otroški nogometni čevlji
s sintetičnim vrhnjim materialom, preprostim za nego, in mehko oblazinjeno tekstilno podlogo, podplat iz phylona ali termoplastičnega poliuretana, št. 29–34 za par
11,99 €
zaradi številnih možnosti oblikovanja spodbuja ustvarjalnost, vključno z veliko dodatki, npr. nalepkami in šablonami
za komplet
2,99
za kos
7,99
Otroški nogometni komplet, 3-delni
majica s kratkimi rokavi, kratke hlače z elastičnim pasom in potezno vrvico ter barvno usklajene nogavice, vel. 110–164 za komplet
7,99 € Prevesna gugalnica
Komplet za ustvarjanje
različni kompleti, npr. komplet nalepk s 3D-učinkom, komplet za izdelavo voščilnic, komplet okrasnih verig ali blok papirja za ustvarjanje
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
4
Sandali za malčke/otroke
izjemno lahki, s sprijemalnim zapiralom in nedrsečim podplatom, št. 22–35
za par
5,99
iz stabilne umetne mase, primerna za uporabo v notranjih prostorih in na prostem, s sedišči za 3 otroke (starejše od 1 leta in pol); mere: 102 x 40 x 41 cm, širina posameznega sedišča: 38,5 cm, maks. obremenitev: 75 kg, masa: 2 kg RAZLIČNE BARVE IN MODELI
za kos
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
PON KU ZA 50% POPUST -50% POPUST S KUPONOM
NA ALKALNE BATERIJE
(velja samo ob nakupu močilca Super Soaker)
NA REDNO CENO
Močilec Super Soaker
deluje na 4 baterije AA (niso priložene), zato črpanje vode ni potrebno, vključno z rezervoarjem in nastavkom za pripomočke; primerna za otroke, starejše od 6 let
REDNA CENA ZA ZAVOJ
1,98
0,25/kos
16622
Alkalne baterije
Mignon (AA), LR6, 8 kosov
samo Kupon velja od 09.06. do vključno 15.06.2014 oz. do razprodaje zalog ob nakupu močilca Super Soaker iz posebne ponudbe. Veljaven je samo kupon, v lahko ga Unovčite izdelka. enega izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate vsak Za kupona. s izdelek za samo velja in pa ga lahko le ob predložitvi kupona izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.
za kos
14,99
17,99
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
09.06.
Otroška pižama/ spalna srajca
iz 100% bombaža • majica s kratkimi rokavi in kratke hlače ali • spalna srajca vel. 98–164
za zavoj
4,99
Otroške spodnjice, 3/2 kosa
Otroške nogavice, 3 pari
zaradi visokega deleža bombaža izjemno prijetne za nošenje, št. 23–34
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
zaradi visokega deleža bombaža izjemno prijetne za nošenje • dekliške: hipster, 3 kosi, ali • fantovske: retro spodnjice, 2 kosa vel. 98–164
1,66/par
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI za zavoj
7,99 2,66/4,00/kos
za komplet/kos
8,99
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
za kos
5,99 Otroška majica s kratkimi rokavi vel. 98–164
Otroška posteljna garnitura
iz 100% bombaža, z visokokakovostno zadrgo, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm 60 °
za garnituro
19,99 za kos
Nepremočljiv posteljni nadvložek
9,99
vzmetnico ščiti po celotni površini, idealen za otroške postelje, postelje za goste ipd.; zaradi voluminoznega materiala je izjemno vpojen, mehek in koži prijazen, vel. 90 x 190–100 x 200 cm
Vzglavnik
zaradi posebne oblike se odlično prilega vratu in spodbuja pravilno lego vratnega dela hrbtenice; z viskoelastičnim polnilom za razbremenitev pritiska in snemljivo puhasto mehko prevleko iz flisa, ki je pralna in se ne kosmati, vel. ca. 40 x 60 cm
za kos
17,99
IDEALEN ZA POLETJE IN TOPLEJŠE NOČI POVSEM NARAVEN IZDELEK
IZJEMNO PRIROČNA, KO SEDATE V AVTOMOBIL ALI IZ NJEGA IZSTOPATE MAKS. OBREMENITEV: 150 kg
za kos
14,99
za kos
34,99 ODLIČNO PRILEGANJE ZARADI ELASTIKE NA ROBOVIH
Poletna odeja
za prijeten spanec; zračna, mehka, koži prijazna in izjemno lahka, uravnava vlago, s prevleko iz 100% bombaža; polnilo: nov bel račji puh (80 %) in perje (20 %) razreda I po standardu DIN EN 12934, vel. 140 x 200 cm
100% NEPREMOČLJIV
prevleka:
30 °
Ortopedska vrtljiva blazina za lažje sedanje v avtomobil in izstopanje iz njega, vrtljiva za 360º, s snemljivo pralno prevleko, premer: ca. 39 cm, višina: ca. 5,5 cm
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
12.06. Črtasta brisača iz frotirja, 2/1 kos
za kos
Električni ženski brivnik
iz 100% bombaža • brisača, 2 kosa: vel. 50 x 100 cm, ali • kopalna brisača, 1 kos: vel. 70 x 140 cm
14,99
• primeren za mokro in suho britje • brivna glava z gibljivim nastavkom (za občutljive predele) in fiksnim nastavkom (za roke in noge) za britje daljših dlačic • brivna glava s koži prijazno folijo proizvajalca Stork • sistem privzdigovanja dlačic za temeljito britje • snemljiva brivna glava za preprosto čiščenje • z gumiranimi elementi proti drsenju • izdelan v Evropi • vključno z baterijo
za zavoj/kos 60 °
RAZLIČNE BARVE
8,99 4,50/8,99/kos
LAHKO GA OBESITE
3
Črtasta kopalniška preproga, 2/1 kos
-LETNA GARANCIJA
iz 100% bombaža (visokokakovostnega frotirja), zelo vpojna in prijetno mehka • 2 preprogi: vel. ca. 50 x 75 cm, ali • 1 preproga: vel. ca. 60 x 100 cm za zavoj/kos
9,99
/ Gel za britje
za posebej nežno mokro britje nog, pazduh in bikini predela; ko ga nanesete na kožo, se spremeni v bogato peno in hitro zmehča dlake, da britvice lepo drsijo po koži • Prince Classic Style ali • Prince Sensitive ali • Soft Touch ali • Lady Sensitive 200 ml
5,00/9,99/kos RAZLIČNE BARVE
za kos
1,75 8,75/l
Kopalniški komplet, 3-delni
DOVE
Dezodorant s kroglico za ženske
antiperspirant in dezodorant v enem, brez alkohola, z 48-urnim delovanjem, neguje in podarja občutek svežine • Go Fresh ali • Original 50 ml
za kos
2,49 49,80/l
DOVE
Dezodorant v pršilu za ženske
s tehnologijo NutriumMoisture™, za mehko in negovano kožo • Go Fresh ali • Purely Pampering ali • Deeply Nourishing ali • Silk Glow 250 ml
antiperspirant in dezodorant v enem, brez alkohola, z 48-urnim delovanjem, neguje in podarja občutek svežine • Silk Dry ali za kos • Original 150 ml
2,49 16,60/l
• otroški nastavek za straniščno desko: primeren za vse običajne straniščne školjke, z gumiranim spodnjim delom za stabilno namestitev, anatomsko oblikovana sedalna površina z manjšim naslonjalom, higieničen zaradi zaščite pred škropljenjem, ali • pručka: z gumiranimi nogami za stabilno postavitev ter nedrsečo vrhnjo površino, barvno usklajena z nastavkom za straniščno desko, maks. obremenitev: 100 kg, ali • kahlica: z zaščito proti drsenju za večjo varnost
4,99
iz materiala, odpornega proti vlagi; radijsko vodena (DCF-signal), z analognim ali digitalnim prikazom časa in prikazom temperature, samodejni preklop med poletnim in zimskim časom, vključno s podstavkom in baterijo RAZLIČNI MODELI • okrogla: Ø ca. 17 cm, ali • oglata: vel. ca. 17 x 17 cm
3
-LETNA GARANCIJA
PREPROSTA NAMESTITEV Z VAKUUMSKIM ČEPKOM za kos
9,99
za komplet
14,99
za kos
1,79
Ščetka za straniščno školjko
7,16/l
Otroški nastavek za straniščno desko/pručka/kahlica
za kos
RAZLIČNI MODELI
Gel za prhanje
DOVE
RAZLIČNE BARVE
dekorativen, iz visokokakovostne keramike • 1 držalo za zobne ščetke, • 1 dozirnik za tekoče milo in • 1 lonček
Radijsko vodena ura za kopalnico
stojalo in ščetka za straniščno školjko, s stransko ščetko za čiščenje pod robom školjke RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
Elektronska osebna tehtnica RAZLIČNE BARVE IN MODELI
za kos
• velik, dobro čitljiv LCD-prikazovalnik • 8 mm debelo varnostno steklo • samodejni izklop • maks. nosilnost: 180 kg • natančnost: 0,1 kg • vključno z baterijo
19,99
Deska za straniščno školjko iz visokokakovostne umetne mase, primerna za vse običajne straniščne školjke, vključno z materialom za namestitev
RAZLIČNI MODELI
za komplet
2,49
STOJALO Z OBTEŽENIM DNOM ZA VEČJO STABILNOST
3
-LETNA GARANCIJA
za kos
9,99
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
1 2 3 4
12.06.
Komplet pilic/pilica za nohte
za komplet/kos
5-delni komplet pilic: 2 safirni in 3 polirne pilice za oblikovanje in čiščenje ter glajenje in poliranje nohtov, ali komplet peščenih pilic: z grobo stranjo za oblikovanje in fino stranjo za glajenje nohtov, ali pilica iz pleksi stekla: obojestranska, trpežna, za nežno nego nohtov, ali ZA LEPO NEGOVANE keramična pilica: posebej trpežna
2,99
Električni odstranjevalnik trde kože • za nežno odstranjevanje hrapave in poroženele kože na stopalih, dlaneh in komolcih • ergonomska oblika in gumirane površine omogočajo priročno in preprosto uporabo • inovativen način delovanja z vrtenjem brusilnega nastavka za 360° 30-krat na sekundo • gumb za vklop/izklop • nobene nevarnosti poškodb zaradi ostrih rezil • z zaščito pred škropljenjem vode • vključno z baterijo
NOHTE
1 3
2
4
VISOKOKAKOVOSTNI NADOMESTNI NASTAVKI S KAMNITO PREVLEKO VKLJUČNO Z 1 RDEČIM FINIM NASTAVKOM IN 1 MODRIM GROBIM NASTAVKOM
za kos
19,99 Pripomoček za nego nohtov
s pisalom za francosko manikiro natančno oblikujete bele konice nohtov, ki jih nato za dolgo obstojnost premažete z nadlakom • mlečno rožnat nadlak ali • prozoren nadlak
• za odstranjevanje ličil okoli oči, 100 kosov: odstranijo tudi vodoodporna ličila, primerne tudi za vse, ki nosite kontaktne leče - z losjonom z aloe vero ali - oljne blazinice z vitaminom E, ali • za odstranjevanje laka za nohte, 60 kosov: z vitaminom E, primerne tudi za umetne nohte
pravkar lakirani nohti se posušijo zelo hitro, za izjemen sijaj, 100 ml
za kos
2,99
ZELO PREPROSTO DO ELEGANTNIH NOHTOV
za zavoj
1,75
29,90/l
za kos
Komplet za francosko manikiro
Blazinice za odstranjevanje ličil/laka za nohte
Pršilo za hitro sušenje laka za nohte
• korektor: za odstranjevanje odvečnega laka z obnohtne kožice in nohtov, brez acetona, 4,5 ml, ali • svinčnik za mehčanje obnohtne kožice: posebej nežno zmehča obnohtno kožico, z jojobinim oljem ter vitaminoma E in F, 4,5 ml, ali • lak za hitrejše sušenje nohtov: pravkar lakirani nohti se posušijo že v 45 s, 12 ml, ali • lak za učvrstitev nohtov: izboljša strukturo lomljivih nohtov in nohtov, ki se hitro cepijo; podarja dodaten lesk, s keratinom, 12 ml
3
-LETNA GARANCIJA
2,29
0,02/0,03/kos
190,83/508,89/l
za komplet
4,99
Komplet za odstranjevanje klopov
Hladilno mazilo za pike žuželk
za zunanjo uporabo pri pikih žuželk, blaži srbečico in hladi kožo, 50 ml
priročen komplet v škatlici iz umetne mase, idealen na pohodih ali pri vrtnih opravilih
za kos
ščitijo in vlažijo suhe ali razdražene oči, primerne tudi za vse, ki nosite kontaktne leče; v sterilnih ampulah za enkratno uporabo, 30 x 0,35 ml
2,89
VKLJUČNO S ČISTILNIMI ROBČKI IN OBLIŽI
PRVA POMOČ
Kapljice za oči
NA POTOVANJU Izdelki active med so hitra in učinkovita prva pomoč. Preizkušeni in odobreni so bili v skladu z najstrožjimi smernicami. active med – najvišja kakovost za vaše dobro počutje!
za zavoj
7,99
57,80/l
760,95/l oz. 0,27/ampulo
za komplet
3,99 BREZ KONZERVANSOV
Mazilo za rane/opekline Pršilo za ušesa
čisti ušesa in preprečuje nastanek čepov iz ušesnega masla, 30 ml
za oskrbo površinskih ran (odrgnin ali ureznin) ter opeklin 1. in 2. stopnje (npr. sončnih opeklin), 75 ml
Pisalo za lepe in zdrave nohte
izboljša poškodovano strukturo nohtov zaradi mikrobioloških dejavnikov (npr. glivic) in ščiti pred ponovno okužbo, 4 ml
za kos
za kos za kos
5,99 199,67/l
3,99 53,20/l
Vodoodporni obliži
iz vodotesnega in zračnega materiala, prožni, rano dobro zaščitijo tudi med kopanjem ali prhanjem ter pri športnih dejavnostih in gospodinjskih opravilih, 60/50 kosov za zavoj
2,99 0,05/0,06/kos
7,99 199,75/100 ml
Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in druga varnostna
opozorila.
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
12.06.
Prevleka za vzglavnik iz makosatena, 2 kosa
Makosaten
za zavoj
6,99
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelana iz elegantnega satena, s svilnatim leskom, z zadrgo, vel. 40 x 80 cm
je visokokakovostna tkanina iz 100% finonitnega bombaža, tkana v atlasovi vezavi, ki s postopkom plemenitenja dobi svilnat lesk in postane mehka na otip.
3,50/kos
60 °
RAZLIČNE BARVE
Posteljna garnitura iz makosatena
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelana iz elegantnega satena, s svilnatim leskom, z barvno usklajeno všito zadrgo, preprosta za vzdrževanje, prevleka za odejo: vel. 140 x 220 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm za garnituro
21,99
Napenjalna rjuha iz makosatena za dvojno posteljo
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
RAZLIČNE BARVE
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelana iz elegantnega satena, s svilnatim leskom, v celoti obrobljena z všito elastiko, primerna za vzmetnice vel. 180 x 200–200 x 200 cm
za kos
14,99 Otroška poletna posteljna garnitura
iz 100% bombaža, gladka, prijetno mehka na otip in koži prijazna, z zadrgo, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm
Otroška poletna pižama/spalna srajca
za komplet/kos
4,99
iz 100% bombaža, prijetno mehka na otip • majica s kratkimi rokavi in kratke hlače ali • spalna srajca vel. 116–164
za kos
7,99
Poletna spalna vreča za dojenčke
iz 100% bombaža, lahka in poletno tanka, dolžina: 70, 90 ali 110 cm
60 °
razen sivega modela:
RAZLIČNE BARVE IN MODELI za garnituro
Napihljiva blazina za 2 osebi
prijetno mehka vrhnja stran z velurno prevleko, zaradi velikega vijačnega ventila jo hitro napihnete ali spustite, vključno s torbo, mere: ca. 191 x 137 x 22 cm (D x Š x V)
14,99 RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
IDEALNA NA POTOVANJU ALI KOT POSTELJA ZA GOSTE
Poletna prešita odeja prijetno lahka mikrotkanina, zaradi vlaken TopCool® izjemno hitro odvaja vlago, preprosta za vzdrževanje in higienična, primerna tudi za alergike, za prijetno spanje, vel. 140 x 220 cm 60 °
RAZLIČNE BARVE za kos
14,99
za kos
3
-LETNA GARANCIJA
14,99
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
12.06. 3,99 €
Ženska spalna srajca
iz 100% bombaža, zelo prijetna za nošenje, z različnimi izrezi, vel. 34–50
Športne kratke hlače
�AJEN KROJ OBICAJEN OBIC
Ženska majica s kratkimi rokavi
iz 100% bombaža, zelo prijetna za nošenje, rahlo telirana, z okroglim ali V-izrezom, bele, črne, modre, svetlo rdeče ali temno rdeče barve, vel. 36–54
različnih dolžin, nekateri modeli z žepi in potezno vrvico • ženske: vel. 36–42 • moške: s podlogo, vel. 48–54 RAZLIČNE BARVE IN MODELI
1,99 €
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
4,99 €
TEKSTILNE
USPEŠNICE
Ne pristoji? Brez skrbi! Vam izdelek, ki ste ga kupili, ne ustreza? Vrnite ga v našo poslovalnico, kjer ga bomo takoj zamenjali ali vam povrnili kupnino.
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
OPRIJET KROJ
4,99 € 2,99 €
7,99 €
Ženske kratke/ kapri hlače
različnih dolžin: kratke, krajše ali kapri, nekateri modeli s stranskimi razporki, vel. 36–46
Moške kopalne hlače
s podlogo in elastičnim pasom s potezno vrvico, vel. 44–58
Ženski športni čevlji/balerinke
iz tekstila, zelo udobni, lahki in prožni, z nedrsečim gumijastim podplatom, št. 37–41
Hoferjeva resnica št. 21: Mi vemo, da so NIZKE CENE vedno V MODI. Okrasna keramična skodelica/lonček za rože
za zavoj
Polnilo za samodejni osvežilnik prostora, 2 kosa vsebina 1 polnila zadostuje za do 60 dni • dražljivi čar agrumov ali • nežna svežina cvetja ali • ljubki češnjevi cvetovi 2 x 250 ml
4,99 9,98/l oz. 2,50/kos
za kos
učinkovito odstranjuje bakterije, plesen in neprijetne vonjave ter beli fuge, za higienično čistočo, 750 ml
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
7,99
Polnilo uporabljajte le skupaj s samodejnim osvežilnikom prostora MY AIR.
Univerzalno čistilo s klorom
brez rastlin
vanjo lahko posadite cvetlice ali pa jo uporabljate kot okrasni cvetlični lonec, vključno s podstavkom
Indijska kana
za kos
9,99
v 19-cm loncu, večletna rastlina IZ AVSTRIJE
za kos
1,99 2,65/l
Čistila s klorom uporabljajte previdno. Pred uporabo vedno preberite deklaracijo in navodila za uporabo.
Vrtnica vzpenjavka
vrhunske kakovosti (gojitelj vrtnic Harkness Roses), v 21-cm cvetličnem loncu, višina rastline: ca. 90 cm, starost rastline: ca. 3 leta
RAZLIČNE BARVE
za kos
PREZIMNA
RAZLIČNE BARVE
6,99
NOGOMETNA TEKMA EKIPA ŽEJNIH
za kos
5
za kos
0,49
0,59
0,98/l
1,79/l
6
Lahko pivo
NOVO
Premium pivo
st iz
ovo Kak
za zavoj
3
st iz
st iz
ovo Kak
ovo Kak
za kos
za kos
4,43
0,55
0,97
2,22/l
1,10/l
0,65/l
9
Pivo Zlatorog
10
Multi Sola
Fruc
za kos
1,18
st iz
ovo Kak
0,79/l
1
Coca-Cola za kos
2
za kos
za kos
0,38
0,46
0,76/l
0,92/l
Brezalkoholno pivo
8
0,55 11
Ledeni čaj Sola
Pijača iz rdeče pomaranče/ zelenega jabolka
st iz
ovo Kak
za kos
za zavoj
0,45
1,69
1,36/l
0,56/l oz. 0,29/kos
4
1 2
Coca-Cola Classic, 1,5 l
Brezalkoholno pivo 0,5 l
3
7
Ledeni čaj
Pivo Zlatorog
5
Ledeni čaj
6
LAŠKO
več vrst, 6 x 0,5 l
Lahko pivo
7
Premium pivo
8
alk. 3,0 % vol., 0,5 l
prodajna enota: 4 pločevinke, alk. 4,9 % vol., 4 x 0,5 l
4
Ora Original
alk. 5,0 % vol., 0,33 l
Ora Original
9
Ledeni čaj Sola iz hladilnika, 0,5 l
Multi Sola iz hladilnika, 0,5 l
iz hladilnika, 0,33 l
SOLA
SOLA
10
Fruc
dve vrsti, 1,5 l
11 Pijača iz rdeče pomaranče/ zelenega jabolka 1l
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
PRI HOFERJU EKIPA LAČNIH
za kos
0,99
0,55
7,92/kg
1,83/kg
Slane palčke
Sunsnacks
Čips All Natural, 130 g vrsta: slani
dobro
prej 2,99
1,19
6,76/8,45/kg
7,93/kg
23,12/kg
Jedrca makadamije
9
Party mešani oreščki
3
a ko vo
k
10
kazan
Smiling Bear
st
1,69
a
2,89 za kos samo
Na testu: 14 čipsov 6x ocena dobro
za kos
do
za kos
za kos
0,99 7,62/kg
1
prej 0,99
za kos
za kos
0,69
1,29
0,89 za kos samo
6,90/kg
5,73/6,45/kg
11
Čips All Natural
Bio prosene kroglice
8
4,45/kg
Snack Mix/ Spicy Bites
2
Arašidi
prej nato
1,99 1,89
za kos
1,79
1,99
za kos samo
11,93/kg
4,98/kg
7
1
Čips All Natural
3
brez umetnih ojačevalcev okusa, več vrst, 130 g
2
Arašidi
praženi in soljeni, 200 g znižano od 08.05.2014
Smiling Bear
5
Indijski oreščki
praženi, dve vrsti, 150 g znižano od 30.01.2014 in dodatno znižano od 10.04.2014
Slane palčke
7
6
Čips All Natural
brez umetnih ojačevalcev okusa, več vrst, 125 g
Indijski oreščki
Hrustljave rolice
9
dve vrsti, 400 g
300 g
slan prigrizek, dve vrsti, 150 g
4
4
Hrustljave rolice
Party mešani oreščki
več vrst, 250 g/200 g
8
Snack Mix/ Spicy Bites
slan prigrizek, 100 g
10
Jedrca makadamije pražena in soljena, 125 g znižano od 30.01.2014
11 Bio prosene kroglice več vrst, 225 g/200 g
Preverjeno na izdelku z datumom uporabe do: 19.03.2012
5
Čips All Natural
6/2012
6
za kos
Hofer sporoča Spreminjajmo svet skupaj. Vsak dan.
VAROVANJE OKOLJA
Pri Hoferju si vsak dan prizadevamo upravičiti slogan “Več kot fer” tako, da pri našem delu nenehno mislimo na boljši jutri – že danes. Naša prizadevanja za boljši jutri smo združili v dolgoročnem projektu Danes za jutri.
ZDRAVJE
DANES
ZA JUTRI
V podjetju Hofer si že vrsto let prizadevamo za aktivno varovanje okolja. Vse naše poslovalnice uporabljajo izključno 100% zeleno električno energijo, porabo električne energije pa nenehno zmanjšujemo. Dobra polovica streh naših poslovalnic je opremljenih s sončnimi elektrarnami, katerih proizvedena električna energija je primarno skoraj v celoti namenjena zadovoljevanju lastnih potreb. Prav tako pa se lahko pohvalimo tudi z dvema fotonapetostnima elektrarnama z največjo skupno močjo v regiji, postavljenima na strehi našega logističnega centra v Lukovici. Slednji v enem mesecu proizvedeta toliko energije, kot jo mesečno porabi približno 490 gospodinjstev v Sloveniji.
Zdravje je le eno, zato je ključnega pomena, da vemo, kako ga ohraniti. Pri tem vam pomagamo med drugim z vedno večjim številom ekološko pridelanih izdelkov, ponudbo za skupine različnih intoleranc, preglednimi tabelami hranilnih vrednosti, zmanjševanjem deležev konzervirnih sredstev, umetnih barvil in arom ter brezkompromisnim preverjanjem slehernega izdelka od razvoja pa vse do njegove umestitve na naše police.
SUROVINE
ZAUPANJE
LJUDJE
S surovinami ravnamo zelo skrbno, kar potrjujejo naši certificirani izdelki. Znak MSC na izbranih ribjih izdelkih jamči, da gre za izdelek iz varovanega ribolova, znak UTZ na čokoladah potrjuje, da uporabljamo kakav, pridelan na trajnostni način, znak FSC na izdelkih iz lesa in papirja pa potrjuje odgovorno upravljanje gozdov. Nenehno dopolnjujemo tudi našo linijo ekološko pridelanih izdelkov. Verjamemo, da mora biti kakovost dostopna vsakomur, zato smo razvili sistem zagotavljanja najvišje kakovosti in določili lastne standarde, ki pogosto presegajo zakonske zahteve. Sodelujemo izključno s certificiranimi dobavitelji, ki izpolnjujejo naše standarde. Le tako lahko redno skrbimo za odpravljanje še tako majhnih nepravilnosti, kupci pa se lahko v vsakem trenutku prepričate o kakovosti izdelka, ki ste ga kupili. Živeti želimo v pravični in aktivni družbi. Zasluženo plačilo za naše zaposlene in družbena odgovornost, ki za naše podjetje predstavlja pomemben vidik poslovanja, sta le del tega. Nenehno pripravljamo projekte za mlade, aktivne in podpore potrebne ljudi, saj želimo korak za korakom izboljšati naš skupni jutri.
Več o projektu Danes za jutri: www.hofer.si/daneszajutri
Iščemo objekte za nakup ali najem Kot eno pomembnejših trgovskih podjetij z živili v Sloveniji smo zastopani v skoraj vseh večjih slovenskih mestih. Za postavitev novih poslovalnic tako nenehno iščemo nova zemljišča oz. objekte. ZA NAJEM ALI NAKUP IŠČEMO: • zazidana ali nezazidana zemljišča v vseh večjih slovenskih krajih v velikosti vsaj 6.000 m2, • pritlične objekte v vseh večjih slovenskih krajih s poudarkom na Ljubljani v velikosti vsaj 1.300 m2 z zadostnim številom parkirnih mest. Novogradnje, demontaže ali predelave izvajamo tudi v lastni režiji in na lastne stroške.
Ponudbe lastnikov in posrednikov zemljišč sprejemamo na naš naslov:
Kontakt:
HOFER trgovina d.o.o. Kranjska cesta 1 1225 Lukovica
tel.: 01 8346 600 faks: 01 8346 628 e-naslov: ekspanzija.lju@hofer.si
Več informacij na www.podjetje.hofer.si/nepremicnine
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si