Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

Naša formula za uspeh – najvišja kakovost po najnižjih cenah

st iz

ovo Kak

Polno trajno mleko

Trajno mleko

3,5 % maščobe, 1 l

1,5 % maščobe, poreklo: Avstrija, 1 l

znižano od 06.11.2014

znižano od 06.11.2014

-% -% % % % -% % % % % % % % % % -%65 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -%59 % % VEČ KOT FER. HOFER. % % % % % % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%%-%-%-% -% -% -% -% -% % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%%-%-%-%-% -%--% -% -% -% % -% -% -% - % -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-% -%--% -% -%-%-%-% -% -%%-% -% -% - % -% -% -% -% %-% -% -%%-% -%-%-%-%- -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-% -Ko % % % % IZDELKI - 25: -%--% -%-%-med %-%-%-%DOBRIMI % -% - % -% -% -% -% %-%-%-%-se%-%%odločate -% -% -% -% % -% -% -% -resnica -% -%št. % % % Hoferjeva % % % % % %-% izberite - -% -%--% -% -vedno % PRIHRANKI, OBOJE. % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%-%-%in-%-% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%--%-%%--%%--%-%-%-%-%-%-%-%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - -%-%-%-%-% -%--%%-% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Trajno mleko % -% -% -% -% -% -% -% -Trajno -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -mleko % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Sveži -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% piščanec -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 69 -% -% -% -% -% -% -% -% 0,73 -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -25% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% % -% % -% -% -%-% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% % -% -% % -% -% % -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-% % -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%59 -% % -% -% % -% -% -% -% % -% % -% % 2, % % -% -% -% - % -% -% -% -%-%-% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% %fotoaparat -% -% -%-%Digitalni % % -% -% -% % -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% % IXUS 155 -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -%-%-%-%-%-%--% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% % -% % -%- -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-22 -% % % % % --% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % --% --% % -% -%Keksi % % % -% -% -% -% -% % % % -% % % % -% % -% % Linške % % -% % % % -% -% % - %oči-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% % 39 % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -%1, -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kos % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -%Ledeni 99 -% -% -% -% -% % 3 % % % -% -% -20 % % -% % -% -% -% -% % -čaj% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%-%-% -% % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% - -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% -% -% -% % -% - % 0, % % 39 % Otroški smučarski komplet % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % %-%-%- -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -Karamele % -% -%%z-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -okusom % -% - %sadja -% -% --% -% -% % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --26% za komplet % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 29 -% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% -%% -% -%1, % % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%75x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% prej 0,68

prej 0,63

za kos samo

16 15. .11 11. .2 in 01 4

za kos samo

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

1,5 % maščobe, poreklo: Avstrija, 1 l

3,5 % maščobe, poreklo: Avstrija, 1 l

znižano od 06.11.2014

znižano od 06.11.2014

prej 0,75

st iz

iz hladilnika

ovo Kak

prej 0,78

za kos samo

za kos samo

redna cena

3,49

k

st

a ko vo

za kos samo

400 g

3,48/kg

st iz

ovo Kak

17.11.

1,79

• 20 milijonov slikovnih pik za natise v velikem formatu in kakovostne povečave • 24-mm širokokotni objektiv za izjemne skupinske posnetke, povečava Zoom plus pa motiv 20-krat približa in pri tem ohrani visoko kakovost fotografije • ostre fotografije in videoposnetki zaradi stabilizatorja slike s tehnologijo Intelligent IS • 6,8-cm (2,7") LCD-zaslon • takojšnje snemanje HD-videoposnetkov (720p) s pritiskom gumba za snemanje • učinki miniature, ribjega očesa in otroškega fotoaparata za ustvarjalne posnetke • v načinu Eco lahko z 1 polnjenjem baterije naredite več posnetkov

IZBERITE MOTIV IN PRITISNITE NA SPROŽILEC, SAMODEJNI PAMETNI NAČIN PA BO IZBRAL OPTIMALNE NASTAVITVE ZA POSAMEZNO FOTOGRAFIJO

VKLJUČNO S 4 GB VELIKO POMNILNIŠKO KARTICO SD

-LETNA GARANCIJA

redna cena

0,49

breskev, 1,5 l

Z BOGATO OPREMO

99,

OD PONEDELJKA,

redna cena

POSEBNA PONUDBA

kazan

a

do

za kg samo

500 g

redna cena

1,75

27,

za kos samo

2,58/kg

zračnost

vodotesnost zaščita pred vetrom

vrhnji material

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 15.11.2014, in nedeljo, 16.11.2014, oz. do razprodaje zalog.

prevleka

koža

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 47/14

OD ČETRTKA,

toplo podložen in zračen, vrhnji material z vodoodbojno prevleko, v kompletu: jakna s snemljivo kapuco in usklajene hlače s snemljivimi naramnicami ter zaščito pred vdorom snega s protidrsno elastiko; s priročnimi elementi, npr. notranjim žepom za telefon in žepom za smučarsko karto na rokavu, vel. 98–164

POSEBNA PONUDBA

0,26/l

20.11.

za kos samo


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

13.11.–16.11., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

NATURA

SVEŽIH RIB IN MORSKIH SADEŽEV

Lignji

očiščeni in odtajani, iz hladilnika

Pomaranče razred I, 2 kg

6,99 za kg samo

-31%

redna cena

1,89

za zavoj samo % % % % -% -% - % -% -% -% % 29 % % % % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % 0,65/kg % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-%-% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%--% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %Kitajsko zelje -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % Piščančje -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % hrenovke -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% 0,65 % % % -30 % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -za%kg-samo % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -%49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -za%kg-% % % % % % samo % % % % % % -%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-45 % % %-% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% %-% - % -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -%Uporaba: % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -% -%Bučke -% -% -% -% -% -% -%-41 ež % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -1,79 % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % -% -% % -% -% % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--za%kg-% % samo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 05 -% -% -% -% -% -% -% -% -%

1,

predjed ali Lignje lahko ponudimo kot na žaru, jih mo ravi Prip jed. kot glavno solati. v pečici, odlični pa so tudi v

st iz

nepakirano

ovo Kak

brez ovoja, iz hladilnika

redna cena

2,

0,

okusno, nežno in nemastno meso, primerno za peko v kosu ali pripravo slastnih zrezkov.

redna cena

nepakirane

1,

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -za%kg- samo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dventni -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % adventni Adventni % -% -% Mali % % % % % % venček krožnik % -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --venček -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Svinjski kare brez kosti in kože v kosu, iz hladilnika

4,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

z dekoracijo, Ø ca. 25 cm, različne barve

z dekoracijo, Ø ca. 30 cm, različne barve

z dekoracijo, Ø ca. 33 cm, različne barve

OD PONEDELJKA, 17.11., do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

7,99 za kos samo

Slike so simbolične.

9,99 za kos samo

9,99 za kos samo


OD PONEDELJKA DO SREDE,

17.11.–19.11., oz. do razprodaje zalog

Čokolešnik 500 g

Čajno pecivo s koščki čokolade, 225 g

Jajčne testenine

-23%

redna cena

-% % -24% % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 99 -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --% % -% % % 2, % % 79 % % 0, -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -riž% % -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Bio -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-% -sir-%%--%% -% -% -% -% -30% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%-Lahek % % % % % % % % -% -% -% -% -%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-% -%--%%-% -%-%-% -% -% -% -% - %--%%--%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -%%-%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,69-% -% -% -% -% -%%--%%--%%-%-%--%-%%--%-%%%--%-%%--26 % -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, % -59 % % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -23 % -% -% -% -%IC-Z%VESTOB -% -% -% -% % % % % -% -% --% -%Metliška % % -% % % % % E, KL črnina PTP -% -% % % % % ART -% -% % % % % K U % Z % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -B%RE -% -% -B%OV -% -% -% -% -% - % -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % O % % % N % V - 29 -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -%NAE-NKO-US%PTAO-V-% %--%% % -% -% -% -% % -% -% -%--%%1, % , --% % % N-JE A % % % % % %-%SIMA%L-N%O-% -% - % -% -% -%--% -% --%%--%% -% -%%--% --%%-% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%M--% A %--%%-%%--%%--%%--%--%%-%%-% -% - -% -% -% -% -% % -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%VA-%KRČ--%E%V--A%N-J% E! -% -% -% -% -% -% -%--% -% -% -% -% -%--%%---%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % -% - % -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% -%-% -% --%%--%Aljaževa -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%salama % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% -%-% -% --%%--%% -%--% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Sardine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lovenska Premium Por -% -% -%-30 -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% gala klementine -% -% -% -% -%jabolka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,69 z jajci iz hlevske reje, več vrst, 500 g

redna cena

3,89

1,04

za kos samo

za kos samo

5,98/kg

3,51/kg

• parboiled ali • bel ali • rjav 1 kg

redna cena

0,99

v rezinah, 30 % m. m. v s. s. • edamec ali • tilzit ali • masdamer iz hladilnika, 200 g

za kos samo

redna cena

2,15

1,38/kg

st iz

UGODN E CE NE

st

k

a ko vo

ovo Kak

BELA KRAJINA

1,69

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

suho rdeče vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l

redna cena

kazan

a

do

za kos samo

6,45/kg

SUHO

iz hladilnika, 400 g

13–15 °C

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

SUHE MESNINE, DIVJAČINA, MESO Z ŽARA

redna cena

3,19

za kos samo

st iz

ovo Kak

v rastlinskem olju, 125 g redna cena

0,68

redna cena

2,99

za kos samo

za kos samo

3,92/kg

4,73/kg

redna cena

0,99

razred I, 900 g

razred I, 1 kg

400 g

za zavoj samo

-33% % % -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -59 -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 29 0, 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% -41%

redna cena

redna cena

2,19

0,89

st iz

ovo Kak

za zavoj samo

za zavoj samo

1,43/kg

1,48/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

17.11.

Obnovitvena nega kože z mandlji

Linija Mandelj Kozmetike Afrodita, priznane slovenske kozmetične hiše, temelji na dolgoletni tradiciji in koži prijaznih formulah z visoko vsebnostjo aktivnih naravnih sestavin. Namenjena je predvsem intenzivni obnovitveni negi kože, ki je obremenjena s stresnimi dejavniki okolja. Izvlečki mandljev poskrbijo za negovano, mehko in čvrsto kožo.

Otroška risanka na DVD-ju

Mandljev oljni gel za prhanje

Mandljevo hranljivo mleko za telo

z mandljevimi proteini, izvlečkom matičnega mlečka in oljnim kompleksom; kožo intenzivno neguje in jo ščiti pred izsušitvijo, z nežnim vonjem po medu in mandljih, brez parabenov, parafinov in silikonov, 400 ml

z mandljevimi proteini, mandljevim oljem in izvlečkom matičnega mlečka; kožo bogato nahrani, ji pomaga pri obnovi ter krepi njeno zaščitno funkcijo; hitro se vpije in ne pušča mastnih sledi, 400 ml

različne risanke s priljubljenimi junaki, sinhronizirane v slovenščino • Grozni Gašper ali • Mia in jaz ali • Slugterra ali • Skrivnostni ranč ali • Poštar Peter ali • Winx za kos

1,99

za kos

4,69 Multiaktivna mandljeva krema

za kos

2,99

11,73/l

7,48/l

z mandljevimi proteini in izvlečkom matičnega mlečka; kožo nahrani, jo naredi bolj čvrsto in napeto ter zavira njeno staranje, odlična kot podlaga za ličila • vlažilna: za normalno in mešano kožo, ali • hranljiva: za normalno in suho kožo 50 ml

Mandljeva zaščitna krema za roke in nohte z mandljevim oljem, karitejevim maslom in glicerolom; ščiti, vlaži in nahrani izsušeno kožo rok ter neguje nohte in obnohtno kožico; hitro se vpije in ne pušča mastnih sledi, 100 ml

za kos

1,79

89,80/l

17,90/l

4,99

Hrana za mačke Miglior Gatto

Hrana za pse Miglior Cane

PURINA

za kos

MORANDO

MORANDO

Vse vrste hrane za pse Miglior Cane niso na voljo v vseh poslovalnicah.

• božična krogla ali • sveča ali • pobarvanka in sestavljanka v enem ali • sestavljanka

za kos

4,49 s propolisom ali matičnim mlečkom • puran-piščanec ali • teletina-korenje ali • govedina-puran 150 g

Darilni izdelek

s propolisom ali matičnim mlečkom • zajec-piščanec ali • teletina-korenje ali • teletina-jagnjetina 85 g

Vse vrste hrane za mačke Miglior Gatto niso na voljo v vseh poslovalnicah.

za kos

0,59 3,93/kg

Cevasta LED-sijalka

120-cm, 18 W (1.700 lm), nadomestna LED-sijalka za običajne svetilne cevi s starterjem, preprosto jo namestite v nekaj minutah; energijski razred A+ (prihranite do 70 % energije), povprečna življenjska doba: 30.000 ur, ne utripa in ne brni, zelo širok kot osvetlitve, vznožek G13, 4.000 K, barvna reprodukcija > 80

za kos

Žvečljiv prigrizek za pse Friskies

0,49

• z okusom slanine, 120 g, ali • v obliki kotleta, 150 g

5,76/kg

PURINA

Hrana za mačke Gourmet Gold

• pašteta: tunina, jetra, puran in govedina, ali • koščki mesa v omaki: govedina, puran-raca, losospiščanec in piščanec-jetra 4 x 85 g

za kos

1,59

za kos

17,99

Prosimo, upoštevajte navodila za namestitev in uporabo.

za zavoj

10,60/13,25/kg

2,19

PURINA

Briketi za pse Friskies

Večnamenska brusilnogravirna naprava

vsestransko uporabna pri različnih rezkalnih, brusilnih, gravirnih, polirnih in vrtalnih delih ter pri delih na težje dostopnih mestih • zmogljivost: 135 W • omrežna napetost: 230 V, ~ 50 Hz • število vrtljajev v prostem teku: 8.000–32.500 vrt./min • z gibko gredjo, teleskopskim stojalom in primežem za mizo

6,44/kg

PURINA

• Balance ali • Junior ali • Active 2,4 kg

Hrana za mačke Felix • govedina-piščanec ali • losos-morski list 4 x 100 g

PURINA

Hrana za mačke One • losos-polnozrnata žita ali • piščanec-polnozrnata žita 800 g

VKLJUČNO Z BOGATO OPREMO

za zavoj za kos

3,89 1,62/kg

1,25 3,13/kg

za kos

3,99 4,99/kg

za kos

24,99

3

-LETNA GARANCIJA


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

17.11. Klaviatura

klaviatura z 61 dinamičnimi tipkami, številne funkcije: npr. 162 zvokov/zvočnih barv, 50 demo skladb, 32-glasna polifonija, USBpriključek za General MIDI in priključek za slušalke, funkcija snemanja/predvajanja posnetkov, nastavitev ritma itn., vključno z notnim držalom, pesmarico in CD-jem za učenje igranja, mere: 94 x 36 x 11 cm, masa: 6,2 kg za kos

89,99

Glasbeno stojalo

• za note: nastavljivo po višini od 60 do 110 cm, s 5 cm širokim spodnjim odlagalnim robom, odlagalna površina: 47,5 x 33 cm, ali • za kitaro: gumirana odlagalna površina, nastavljivo po višini od 55 do 67 cm, vključno s kovinsko pručko za nogo, ali • za klaviaturo: stabilno kovinsko stojalo, hitri zaklep, nastavljivo po višini od 60 do 96 cm, globina naslona: 38 cm, ali • za mikrofon: zložljivo podnožje, z obešalom; nastavljivo po višini od 105 do 170 cm, 75-cm vrtljiva roka

3

-LETNA GARANCIJA

STOJALO ZA KITARO

STOJALO ZA KLAVIATURO

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

Stojalo za klaviaturo ni sestavni del ponudbe.

14,99

Glasbena oprema

Glasbeni stolp z Bluetoothom

sodobna tehnologija v retro videzu 80-ih let • UKV-radio s PLL-sprejemnikom • CD-predvajalnik • brezžično pretakanje glasbe prek Bluetootha s pametnega telefona, tabličnega računalnika ipd. • digitalno uravnavan analogni merilnik glasnosti (VU-meter) • uravnalnik za višino, base in ravnotežje • LCD-prikazovalnik z modro osvetlitvijo iz ozadja • mere (Š x G x V): - glasbeni stolp: 36 x 23 x 11 cm - zvočnik: 13 x 23 x 25 cm

za zavoj/kos

9,99

Komplet za učenje igranja kitare

• dinamični mikrofon s stikalom za vklop/izklop in 2,5-m kablom ali • 5 kompletov najlonskih strun za koncertno kitaro ali • Metro Tuner 3 v 1 (uglaševalnik, metronom in generator zvoka; s pritrditveno sponko za uho in baterijama) ali • 6-m kabel za električno kitaro/bas kitaro ali • 5 kompletov jeklenih strun za električno kitaro ali • 5 kompletov jeklenih strun za western kitaro

vključno z učbenikom, CD-jem za karaoke, oblazinjeno torbo in trzalico • koncertna kitara: velikost 4/4, najlonske strune, obarvan in laminiran zgornji pokrov iz lipovine, ubiralka iz trdega lesa, spodnji pokrov in obod v mahagonijevi ali črni barvi, skupna dolžina: 101 cm, ali • otroška koncertna kitara: velikost 3/4, najlonske strune, obarvan in laminiran zgornji pokrov iz lipovine, ubiralka iz trdega lesa, spodnji pokrov in obod v barvi mahagonija, skupna dolžina: 93 cm

VISOKOKAKOVOSTEN ALUMINIJAST SPREDNJI DEL OHIŠJA SAMOSTOJEČA ZVOČNIKA (DVOSMERNI SISTEM) Z IZHODNO MOČJO 2 x 25 W (RMS)

3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

49,99

za kos

99,99

3

-LETNA GARANCIJA

Praznična sveča

klasična ali okrogla, na kovinskem podstavku, čas gorenja: 50–60 ur (odvisno od modela), vel. 10 x 10 cm

za zavoj/kos

2,49

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

0,42–2,49/kos

za kos

0,89

Barve za steklo

6 barv (po 80 ml) in 1 konturna barva, vključno s folijami ter predlogami in navodili za slikanje na steklo

z različnimi motivi • prozorna folija, 1 kos: vel. 4 m x 70 cm, ali • darilni papir, 1 kos: vel. 5 m x 70 cm, ali • reliefen svilen papir, 8 kosov: vel. 50 x 70 cm

VELIKO ZABAVE ZA OTROKE IN ODRASLE

za komplet

9,99

SAMOLEPILNE, ZLAHKA JIH ODSTRANITE IN PONOVNO NALEPITE

za okrasitev oken in drugih gladkih površin za zavoj

3,99

za zavoj/kos

Božični darilni papir/folija

Okenske sličice z božičnimi motivi

Božična sveča

visokokakovostna, nekateri modeli dišeči

2,49 RAZLIČNI BOŽIČNI MOTIVI

Škatla za božične kroglice

za shranjevanje do 48 božičnih kroglic, z izvlekljivimi razdelnimi vložki za kos

4,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

17.11.

Kozarec za mešane pijače, 6 kosov

iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, idealen tudi za koktajle, prostornina 330 ml

8,99 € 1,50/kos

Kozarec za belo vino, 6 kosov

iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, zaradi posebne oblike vino v njem razvije mehkobo in sadno aromo, prostornina 395 ml

8,99 € 1,50/kos

Kozarec za rdeče vino, 6 kosov

iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, zaradi posebne oblike vino v njem razvije mehkobo in sadno aromo, prostornina 537 ml

8,99 €

1,50/kos

Kozarec za penino, 6 kosov

klasično-eleganten kozarec iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, prostornina 210 ml

Desertne vilice/ čajne žličke, 6 kosov

iz nerjavečega legiranega jekla, visokokakovostne, primerne za pomivanje v pomivalnem stroju

8,99 €

Z VISOKIM SIJAJEM ALI MATIRANA

iz nerjavečega legiranega jekla, visokokakovostna, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • 6 žlic, • 6 vilic, • 6 nožev in • 6 čajnih žličk

6,99 €

1,50/kos

24,99 €

Jedilni pribor, 24-delna garnitura

COLLINI – BLAGOVNA ZNAMKA PROIZVAJALCA BERNDORF

1,17/kos

Kozarec za žgane pijače/viski, 6 kosov

8,99 €

eleganten kozarec iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • za žgane pijače: prostornina 108 ml, ali • za viski: prostornina 330 ml

Z VISOKIM SIJAJEM ALI MATIRANE COLLINI – BLAGOVNA ZNAMKA PROIZVAJALCA BERNDORF

Praznični namizni prt

s posebej mehkim in lepim padcem, visokokakovostnega videza zaradi žakarskega vzorca in elegantne barve, preprost za vzdrževanje in trpežen • pravokoten: vel. 150 x 280 cm, ali • ovalen: vel. 160 x 220 cm

1,50/kos

Karafa/bokal

iz visokokakovostnega ročno pihanega stekla, primerno za pomivanje v pomivalnem stroju • bokal: prostornina 1,5 l, ali • karafa: prostornina 0,9 l

19,99 €

5,99 €

Komplet odpiračev/ nastavkov za steklenice

• komplet odpiračev: za enostavno in hitro odpiranje steklenic, preprosta uporaba zaradi vzvodnega delovanja, vključno z nožkom za odstranitev folije na vratu steklenice in nadomestno spiralo, ali • komplet nastavkov za steklenice, 4-delni: 2 vakuumska zamaška za ohranjanje optimalne arome vina in penine v odprti steklenici ter 2 tulca Drop Stop za nalivanje brez kapljanja

Manjši model za peko

za kos

Krpa za poliranje kozarcev, 2 kosa

idealna za čiščenje visokokakovostnih kozarcev, bokalov, karaf, ogledal in drugih gladkih površin, poskrbi za bleščeč sijaj, saj ne pušča sledi, vlaken in vodnih madežev, hitro vpije vodo, posebej tanka za čiščenje tudi težje dostopnih mest 60 °

DO VISOKEGA SIJAJA BREZ KEMIČNIH SREDSTEV

Kuhinjski termometer

iz nerjavečega legiranega jekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • za hladilnik/zamrzovalnik: merilni razpon od –30 °C do +30 °C, s temperaturno lestvico, ali • za pečico: merilni razpon od +50 °C do +300 °C, s temperaturno lestvico, ali • za pečenko: merilni razpon od 0 °C do +120 °C, s simboli živali za ugotavljanje ustrezne temperature v sredici

4,49 ZA PEČENKO

1,50/kos

znotraj s prevleko proti prijemanju Ilag® Special za enakomerno zapečeno pecivo in preprosto čiščenje • model s snemljivim obodom: Ø 18 cm, obod se tesno prilega modelu, ali • model za šarkelj: Ø 16 cm, ali • model za potico: vel. 21 x 11,5 x 7,5 cm (D x Š x V) IDEALEN ZA MAJHNA GOSPODINJSTVA POLOVIČNA KOLIČINA SESTAVIN – POPOLN UŽITEK

za zavoj

2,99

za kos

ZA PEČICO

9,99 €

ZA HLADILNIK/ ZAMRZOVALNIK

3,99

RAZLIČNI MODELI


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, M E Š A LN I K , KI TU D I K U HA

Z VIDEOPOSNETKOM Z NAVODILI ZA UPORABO

Z ENO NAPRAVO LAHK0 – DELATE KREME – MELJETE

– STEPATE – SEKLJATE

17.11. Salamoreznica

• kovinsko ogrodje • momentno stikalo in stikalo za trajno delovanje z varnostno zaščito za otroke • valovito rezilo s Ø 17 cm iz nerjavečega legiranega jekla iz Solingena • nagnjen rezalni del z možnostjo podstavitve krožnika ipd.

S FUNKCIJO KUHANJA

– DROBITE LED – IN TUDI KUHATE

P RIHODNOST TRADICIONALNE KUHE !

Mešalnik in kuhalnik

• za kuhanje, mešanje, počasno kuhanje, sekljanje, mletje ipd. • 4 hitrostne stopnje in funkcija pulznega delovanja • 3 temperaturne stopnje kuhanja • samodejno ohranjanje toplote vsebine (40 min) • steklen vrč s prostornino 1,75 l, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • snemljivo 6-krako rezilo iz legiranega jekla • kuhalna ploskev s prevleko proti prijemanju • pokrov s polnilno odprtino za preprosto dodajanje sestavin med mešanjem • LED-časovnik: za natančno nastavitev časa kuhanja od 1 do 30 min ZA KUHANJE JUH IN PRI• dvojni varnostni zaklep (na podstavku PRAVO HRANE ZA DOJENČKE in pokrovu vrča) • zmogljivost: 1.200 W • mere: 21 x 18 x 46 cm (D x Š x V)

IZJEMNO STABILNO, TRPEŽNO IN VISOKOKAKOVOSTNO KOVINSKO OGRODJE Z NETO TEŽO 4,5 kg

BREZSTOPENJSKA NASTAVITEV DEBELINE REZA: 0–23 mm

150 W VKLJUČNO Z DRŽALOM ZA OSTANKE

DRSNA POT: 24 cm

za kos

99,99

3

-LETNA GARANCIJA

Dekorativna kovinska vaza/ krožnik

ALUMINIJASTO OHIŠJE MOTORJA

za kos

89,99

4,5 kg (neto)

3

-LETNA GARANCIJA

3

velja samo -LETNA za pokrov s GARANCIJA senzorjem:

RAZLIČNE OBLIKE IN VELIKOSTI

Koš za odpadke s senzorjem

za suhe aranžmaje; srebrna z visokim sijajem, rjava ali siva s krtačeno površino

iz visokokakovostnih mikrovlaken, puhasto mehka in topla, vel. 150 x 200 cm

• 30-l koš iz legiranega jekla; ko se mu približate, se pokrov samodejno odpre in nato zapre • z infrardečim senzorjem (lahko ga izključite in koš odpirate ročno) • izvlekljivo notranje vedro (22 l) z ročajem • vključno s 4 baterijami • mere: 32 x 32 x 50,5 cm

za kos

17,99

Odeja iz kosmatenega flisa

za kos

19,99

IZVLEKLJIVO NOTRANJE VEDRO

S SENZORJEM

za kos

ROČNO DELO

39,99

Vse oblike, velikosti in barve dekorativne kovinske vaze/krožnika niso na voljo v vseh poslovalnicah.

SNEMLJIVA PRALNA PREVLEKA MASAŽNIH GLAV

Shiatsu masažna blazina

Flanelasta posteljna garnitura

za sproščujočo in intenzivno shiatsu masažo v predelu vratu, uporabljate pa jo lahko tudi na ramenih, hrbtu, trebuhu, INTENZIVNOST stegnih ali mečih MASAŽE PRILAGAJATE S POTEGOM ZANK • moč: 24 W • 4 vrteče se masažne glave • 2 hitrosti vrtenja masažnih glav • preprosto upravljanje z gumbi na blazini (brez kablov) • samodejni izklop po 15 minutah neuporabe • električni kabel lahko za lažje shranjevanje odstranite za kos • mere: ca. 58 x 34 x 20 cm • masa: 1,55 kg

iz 100% bombaža, puhasto mehka in gosto tkana, z zadrgo, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm za garnituro

FUNKCIJO SVETENJA IN GRETJA NA OBEH ZGORNJIH MASAŽNIH GLAVAH VKLJUČITE POSEBEJ

49,99

60 °

14,99

3

-LETNA GARANCIJA

Flanelasta napenjalna rjuha

iz 100% bombaža, v celoti obrobljena z elastiko za odlično prileganje brez gubanja, vel. 90 x 190−100 x 200 cm

Groba preja

Efektna preja

iz 80 % poliakrila in 20 % strižene volne, idealna za pletenje puloverjev, šalov, nogavic ipd., 400 g

prijetno mehka, preprosta za vzdrževanje, vključno z okroglo pletilko in navodili za pletenje, 4 x 50 g

za zavoj

6,99

ENOBARVNA, VEČBARVNA ALI Z NITMI V KOVINSKEM VIDEZU za komplet

7,99 39,95/kg

17,48/kg

za kos

6,99

60 °


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Brezglutenske krušne drobtine

Brezglutenska moka Mix It

za paniranje mesa, rib in zelenjave, 300 g

za okusno pecivo, torte, biskvitno testo ali kruh, 500 g

za kos

za kos

2,99

Brezglutenska moka

1,79

9,97/kg

3,58/kg

za pripravo palačink, omlet, krompirjevega testa in vlivancev ter za zgoščevanje omak, pomokanje mesa ali pripravo bešamela, 1 kg

Za življenje brez glutena Dr. Schär je vodilni evropski proizvajalec brezglutenskih živil vrhunske kakovosti.

Brezglutenske tortilje

tanke, z vlakninami bogate nekvašene tortilje; pogrejte jih v ponvi, nadevajte z najljubšo zelenjavo, sirom in koščki popečenega mesa ter zvijte in uživajte; odlične kot glavni obrok ali prigrizek, 160 g

za kos

2,99

za kos

2,99

Več kot tridesetletne izkušnje, raziskave v tesnem sodelovanju z zdravniki in strokovnjaki za prehrano, visoka tehnologija in dosleden nadzor so zagotovilo, da njihovi brezglutenski izdelki niso le okusni in kakovostni, pač pa tudi varni.

18,69/kg

Jedilna soda bikarbona

XXL-medenjaki, 1 kg

mešanica 11 različnih aachenskih medenjakov s 17 % temne čokolade, 10 % mlečne čokolade in 2 % bele čokolade, v priročnem pakiranju, 4 x 250 g

Sladkor v prahu z mlinčkom, odličen za posipavanje peciva, 250 g

uporabljate jo lahko na številne načine – pri kuhanju, peki, čiščenju, za osebno higieno ipd.; okolju prijazna, 500 g

za kos

11 RAZLIČNIH AACHENSKIH MEDENJAKOV Z ZAŠČITENIM GEOGRAFSKIM POREKLOM

za zavoj

11,99

ZARADI PRIROČNEGA PAKIRANJA MEDENJAKI OHRANIJO SVEŽINO

17.11.

Sončnično olje, 10 l 100% sončnično olje

za kos

1,19

1,29

2,38/kg

5,16/kg

za kos

9,99 1,00/l

Kraška klobasa Čajno pecivo Speculaas 500 g (2 x 250 g)

s specifično aromo, okusom in sočnostjo, ki zadovoljijo vsakega gurmana

Modri mak PRIPRAVLJENO PO 100 LET STAREM RECEPTU

mlet, 200 g

Kraški salamin vost

o Kak

iz finomletega svinjskega mesa in slanine, brez mlečnih beljakovin, laktoze in soje, 250 g

iz

V PONUDBI OD 17.11. DO 31.12.2014

za kos

1,39

Domača kraška mini salama

st iz

ovo Kak

V PONUDBI OD 27.11. DO 31.12.2014

z žlahtno belo plesnijo na ovoju, ki odlično dopolni aromo in okus, 350 g

st iz

ovo Kak

6,95/kg

Sveža jajca

za kg

vel. S, poreklo: Slovenija, 18 kosov

za zavoj

1,99

V PONUDBI OD 11.11. DO 31.12.2014

9,99

za kos

3,98/kg

za kos

2,49

3,49

9,96/kg

9,97/kg

st iz

ovo Kak

za zavoj

Kristalni sladkor

pakiran v Sloveniji, 10 x 1 kg

1,99

st iz

ovo Kak

0,11/kos

Primorski pršut s kostjo

sušen 12 mesecev, odlikujeta ga sočnost ter polnost vonja in okusa

V PONUDBI OD 17.11.2014 DO 10.01.2015

za zavoj

5,99 0,60/kg

za kg

7,49

Modri pinot, im enovan tudi modri burgu ndec, je na Gradiščan skem pomembna vin ska sorta že od 14. stolet ja. Tako daleč nazaj seg a tudi zgodovina ple miške rodbine Esterh àzy de Galántha.

Modri pinot Galantha

kakovostno gradiščansko rdeče vino, letnik 2012; vijoličastordeče barve z granatnimi odsevi, v njem se prepletajo fine, čiste arome rdečega jagodičevja in višenj ter pridih začimb in dima; okus je sočen, z noto začimb; srednje gostote z dobro strukturo in dobro srednjo dolžino, 0,75 l

GRADIŠČANSKO SUHO

14–16 °C

TEMNA PERUTNINA (GOS), LAHKE DUŠENE JEDI

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos

4,99 6,65/l


IZ NAŠE STALNE PONUDBE st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

st iz

st iz

ovo Kak

o kov

Ka

Turška kava Classic

za kos

0,45

Jajca iz hlevske reje

Dalj časa sveže polnomastno mleko

100 g

4,50/kg

velikost L, 10 kosov znižano od 06.10.2014

3,5 % mlečne maščobe, iz hladilnika, 1 l

Slovenski ementalec

st iz

ovo Kak

45 % m. m. v s. s., iz hladilnika

iz ost

za kos

0,75

ov Kak

prej 1,88

Francoski rogljički

1,79

st iz

za zavoj samo

več vrst, 810 g/720 g

8,89

0,18/kos

za kos

Slovensko čajno maslo

ovo Kak

za kos

1,39

znižano od 29.09.2014

a ko vo

5,56/kg

Jogurt

1,4 % mlečne maščobe, iz hladilnika, 180 g

3,2 % mlečne maščobe, iz hladilnika, 500 g

Sir edamec

0,19

0,49

45 % m. m. v s. s., iz hladilnika

prej 1,55

za kos za kos

1,49 za kos samo

za kg

5,96/kg

1,06/kg

Čaj jagoda in vanilija

0,98/kg

st ovo k a K

pražena mleta kava, 250 g

st iz

kazan

k

Naravni tekoči jogurt

do

ika

valn iz zamrzo

iz hladilnika, 250 g

a

3,69/4,15/kg

Minas kava

st

2,99

ovo Kak

za kg

Jabolka pinova

iz

nepakirana

Breskov nektar

40 g oz. 20 čajnih vrečk

st iz

ovo Kak

Pastirčkov čaj

4,94 1l

40 g oz. 20 čajnih vrečk

st iz

ovo Kak

za kos

0,59

za kg

1,05

za kos

0,75

14,75/kg

0,89

18,75/kg

st

do

k

a ko vo

Kraljevi hlebček

PEK AR N E

kazan

a

t iz

s ovo k a K E AR PEKH J E VE IZ FER OB OTE IZDHO ROTE DOBR J E VE ONFER ROTE

za kos

500 g

Kraljevi hlebček iz naše stalne ponudbe je leta 2012 od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

za kos

1,29

z

st i

Alpski hlebec

narezan, 500 g

400 g

Podeželski kruh

za kos

2,98/kg

500 g

2,78/kg

0,59 7,38/kg

za kos

1,35

Podeželski kruh iz naše stalne ponudbe je leta 2012 od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

2,70/kg

a ko vo

k

1,39

a ko vo

k

za kos

za kos

a

80 g

kazan

kazan

a

Navihanček s čokoladnolešnikovim nadevom

st

1,19

500 g

do

Koruzni hlebec

Ponudba velja samo v poslovalnicah s pekarno.

Gorski/ kmečki kruh

2,58/kg

st

ovo Kak

do

NO SVEŽE PEČE LNICI V POSLOVA

za kos

1,19 2,38/kg

Gorski kruh iz naše stalne ponudbe je leta 2012 od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

ZLOŽENE ZAVZAMEJO MALO PROSTORA

Lesene sani

20.11.

Termojakna

zračna in vodoodbojna, s toplo podlogo in snemljivo kapuco z visokokakovostnim, snemljivim umetnim krznom, številnimi priročnimi žepi in po širini nastavljivim zaključkom rokavov z notranjo elastiko • ženska: vel. 36–42 • moška: vel. 48–54

• iz visokokakovostne bukovine • preprost in stabilen mehanizem zlaganja • vključno z vlečno vrvjo z lesenim držajem • mere zloženih sani: 100 x 39 x 10 cm (D x Š x V) • mere postavljenih sani: 100 x 37 x 35,5 cm (D x Š x V) • maks. nosilnost: 75 kg

zračnost

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

vrhnji material koža

za kos

49,99

VODNI STOLPEC: 3.000 mm (PULIURETANSKA PREVLEKA) ZRAČNOST: 3.000 g/m2/24 ur

za kos

54,99

Termohlače

3

zračne, vodoodbojne in neobčutljive za umazanijo, z različnimi žepi in zankami za pas, zaščita pred vetrom in vdorom snega, ki jo lahko odpnete z zadrgo; nekateri modeli z elastiko v pasu • ženske: vel. 36–42 VODNI STOLPEC: • moške: vel. 48–54

-LETNA GARANCIJA

2.000 mm

za komplet

3,99

Otroški naglavni trak in šal iz mikroflisa, visokokakovostno izdelana, topla in zelo elastična

za kos

Otroške podložene hlače

iz 100% bombaža (jeansa ali kepra), idealne za hladne dni, z mehko podlogo in po širini nastavljivim pasom, vel. 116–164

14,99 zračnost

ZRAČNOST: 2.000 g/m2/24 ur S PROTIDRSNO ELASTIKO NA ROBU HLAČNIC

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

vrhnji material koža

za kos

7,99 NOTRANJOST IZ TOPLE VOLNENE MEŠANICE

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Otroški škornji za sneg

vodoodbojni in neobčutljivi za umazanijo, s trpežno in vodotesno galošo ter odsevniki, aluminijast vmesni sloj podplata ščiti pred mrazom, št. 29–37 za par

11,99 Vsebina preverjanj:

Otroške zimske hlačne nogavice

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

z visokim deležem bombaža in elastanom za dobro prileganje, enobarvne ali z vzorci, vel. 74–146 za kos

2,99

Otroške smučarske nogavice

zaradi mešanice materialov odlično odvajajo vlago, z oblazinjenjem v predelu gležnja in frotirnega podplata, št. 27–42

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

064-02-SHS B 14 bureauveritas.com /qualitycheck

S PODPLATOM IZ FROTIRJA ZA PRIJETNO TOPLE NOGE

za par

2,99

Škornji za sneg za malčke vodoodbojni in neobčutljivi za umazanijo, s trpežno in vodotesno galošo ter odsevniki, aluminijast vmesni sloj podplata ščiti pred mrazom, št. 22–28 za par

10,99

Smučarske rokavice za malčke/otroke

s trpežnim vrhnjim materialom, toplotno izolacijo 3M Thinsulate, zračnim dlanskim delom in elastiko na zapestju, vel. 2–7 VODOTESNE ŠČITIJO TUDI PRED VETROM

za par

3,99

zračnost vodotesnost zaščita pred vetrom vrhnji material prevleka koža

NOTRANJOST IZ TOPLE VOLNENE MEŠANICE

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

064-01-SHS B 14 bureauveritas.com /qualitycheck

RAZLIČNE BARVE IN MODELI


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

20.11.

Moška flanelasta srajca

iz 100% bombaža, prijetno mehka, vel. 39/40–43/44

Moška srajca

iz 100% bombaža, preprosta za likanje, z notranjo stranjo ovratnika in manšete v kontrastni barvi, vel. 39/40–45/46

za kos

9,99 RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

za kos

11,99

Moške termohlače

iz 100% bombaža (jeansa ali kepra), s toplo podlogo za hladne dni, vel. 48–56

TELIRAN KROJ

za kos

12,99

Moške dolge spodnjice iz 100% bombaža, koži prijazne, finorebrasto ali dvojno rebrasto pletivo, z odprtino v razkoraku, vel. M–XXL

S TOPLO PODLOGO za kos

4,99

Hoferjeva resnica št. 21:

Mi vemo, da so NIZKE CENE vedno V MODI. za par

Športna jakna

s stoječim ovratnikom, zadrgo, podbradnim zavihkom in prsnim žepkom na zadrgo, sprednja stran jakne prešita s podlogo v kontrastni barvi, zaključki rokavov z odprtino za palec • ženska: 36–42 • moška: 48–54

Dereze

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Jakna z vodood bojnim materialom na sprednji strani omogoča povsem neovirano giban je zaradi elastičnega ma teriala na rokavih in hrbtni strani.

prožne dereze za varno hojo po poledenelih in zasneženih poteh, št. 37−45

4,99

Impregnacijsko razpršilo

PREPROSTO JIH NATAKNETE NA ČEVLJE ALI ŠKORNJE

za impregnacijo izdelkov iz usnja (npr. čevljev, torbic ipd.) in tekstila (npr. oblačil, šotorov, dežnikov ipd.), pred vlago ščiti tudi zračna vrhnja oblačila in čevlje, 300 ml za kos

1,49

zračnost pot vrhnji material

koža

za kos

4,97/l

24,99 Vse barve in modeli športne jakne niso na voljo v vseh poslovalnicah.

Ženske termonogavice, 2 para

puhasto mehka notranja stran, z neutesnjujočo patentno obrobo, odlično grejejo tudi konice prstov, št. 35–42

za zavoj

3,99 2,00/par

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Ženske hlačne termonogavice/ termopajkice

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

zaradi plišaste notranje strani izjemno mehke in tople, prijetne za nošenje zaradi širokega, neutesnjujočega pasu in ploskih šivov, vel. 36–46

za par

19,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI MOŠKI MODEL

ŽENSKI MODEL

za kos

4,99 Termoškornji

idealni za zimske dni, vrhnji materiali neobčutljivi za umazanijo, z vodotesno tekstilno membrano, toplo podlogo iz flisa, odsevniki 3M Scotchlite in nedrsečim podplatom • ženski: št. 36–41 • moški: št. 41–45

ženski model:

zračnost

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

vrhnji material koža

moški model:

Vsebina preverjanj:

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi

Škodljive snovi

Prileganje

Prileganje

Obdelava

Obdelava

ID-projekta

ID-projekta

099-02-SHS B14

099-03-SHS B14

bureauveritas.com /qualitycheck

bureauveritas.com /qualitycheck


Hofer sporoča RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Ženska trenirka

iz pliša in velurja, puhasto mehka, s stoječim ovratnikom ali kapuco, vel. 36–46

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, za komplet

RAZLIČNE BARVE

14,99

Moška pižama

koži prijazna in prijetno mehka, lahka in zračna, vel. M–XXL

20.11.

60 °

Posteljna garnitura Renforcé

iz 100% bombaža, z zadrgo, prijetno mehka in gladka, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm za garnituro

14,99

LEPEGA VIDEZA za komplet

14,99 Otroška pižama

Dekliški/ ženski copati

iz 100% bombaža (mehkega pletiva interlock), zgornji del z okroglim izrezom in potiski, vel. 98–164

zelo mehki, s toplo podlogo iz flisa in nedrsečim podplatom, št. 34–41

RAZLIČNE BARVE IN MODELI za par

za par

2,99

8,99

za komplet

7,99

z visokim deležem bombaža in neutesnjujočimi prstnimi konicami, št. 19–38

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje Obdelava

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

ID-projekta

126-02-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

S PROTIDRSNO PREVLEKO PO CELOTNEM PODPLATU

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

Komplet nalepk 1 album in 225 nalepk • Superman ali • Barbie ali • Batman ali • Pošasti iz srednje šole • ipd.

Sestavljanka iz kolesc

primerna za otroke, starejše od 3 let • 400 kolesc: s premerom ca. 33 mm, ali • 180 kolesc: s premerom ca. 43 mm IZBOLJŠUJE KONCENTRACIJO IN KOORDINACIJO

Otroške protidrsne nogavice

/

za komplet

3,99

/

/

Otroška sestavljanka, 2 kosa

z okvirjem in priljubljenimi motivi, kot so Avtomobili, Medvedek Pu, Princese ipd., 48-, 35- ali 12-delna, primerna za otroke, starejše od 3 ali 4 let (odvisno od kompleta) za komplet

za komplet

OTROK JO BO Z VESELJEM SESTAVIL VEČKRAT

3109599

4,99

7,99

2,50/kos

Komplet za ustvarjanje

Otroška ura

z motivi Hello Kitty in Vojne zvezd • zapestna ura: s paščkom iz silikona, umetne mase, tekstila ali kovine, ali • budilka ali • stenska ura

IZBOLJŠUJE KONCENTRACIJO

za kos

11,99

Žoga za skakanje

izdelate lahko različne pravljične osebe in ptičje hišice ali mozaik iz samolepilne penaste gume

KONJ

z 2 ročajema in pralno prevleko v obliki živali, različni modeli: žaba, konj ipd., primerna za otroke, starejše od 3 let

za komplet

4,49

za kos

12,99 RACA

3

-LETNA GARANCIJA

VKLJUČNO Z NOŽNO TLAČILKO

Vsi kompleti za ustvarjanje niso na voljo v vseh poslovalnicah.


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

20.11. NASTAVKI SO PRIMERNI ZA VEČINO VENTILOV

Plin za vžigalnik

za polnjenje polnilnih vžigalnikov, vključno z nastavki za polnjenje, 300 ml

Gorilnik za flambiranje

za kos

1,99

Z GIBLJIVIM VRATOM ZA PRIŽIGANJE OGNJA NA TEŽJE DOSTOPNIH MESTIH

6,63/l

Palični vžigalnik

1

idealen za prižiganje svečk na božičnem drevescu ter ognja v vrtnih laternah, kaminih ipd. z varne razdalje, visokokakovosten, izjemno dolg (41 cm), lahko se ga ponovno napolni, z navadnim ali gibljivim vratom

2

1

Veriga lučk

primerna za okrasitev notranjih in zunanjih prostorov, 120 mikrolučk, vključno z 12 nadomestnimi lučkami, skupna dolžina: 22 m (vključno z 10-m kablom) • zelen kabel, prosojne lučke, ali • prosojen kabel, pisane lučke, ali RAZLIČNE BARVE • prosojen kabel, prosojne lučke

2

za kos

13,99

IDEALEN ZA KARAMELIZIRANJE IN FLAMBIRANJE

5,99

Svetlobna LED-veriga 200 LED-lučk, dolžina verige: 19,9 m, dolžina kabla: 10 m, razmik med LED-lučkami: 10 cm

Namizna LED-dekoracija

za kos

različne LED-verige, npr. s kovinskimi kroglicami ali zvezdicami, skupna dolžina: 1,40 m ali 1,85 m

19,99

za kos

6,99

Veje z LED-lučkami

12 vrbovih vej z LED-lučkami bele ali jantarne barve, od tega 5 vej z verigo iz 40 LED-lučk, primerne samo za okrasitev notranjih prostorov, dolžina kabla: 10 m, višina: 120 cm

3

-LETNA GARANCIJA

-LETNA GARANCIJA

3

3

Z LED-LUČKAMI BELE, JANTARNE ALI TOPLE BELE BARVE

-LETNA GARANCIJA

Božična dekoracija

različni božični posipi za okrasitev mize ali prostorov oz. za ustvarjanje RAZLIČNE BARVE IN MODELI

3

za kos

3

9,99

• brezstopenjska nastavitev velikosti plamena (maks. 12 cm) • ogrodje iz legiranega jekla z aluminijasto oblogo • možnost neprekinjenega gorenja • piezo vžig • temperatura plamena -LETNA do ca. 1.300 °C GARANCIJA • nedrseč ročaj • varnostno zapiralo za komplet • vključno s polnilnim plinom (100 ml)

-LETNA GARANCIJA

Obesek za božično drevo, 6 kosov

Zvezdasta sveča, 6 kosov različnih božičnih barv in vonjev

za zavoj

za komplet

lepo ročno izdelan in pobarvan, različnih barv in oblik

9,99

2,99 za zavoj

za kos

2,49

1,99

0,42/kos

ZALOŽBA GRAHOVAC

Kava Barcaffé z džezvo

Otroška knjiga

VINAKOPER

Refošk

darilni komplet: turška kava (2 x 250 g) in džezva za kos

Koruzno olje

4,99

1l

za kos

1,89

Sončnično olje

vrhunsko suho rdeče vino ZGP, polnega in mehkega okusa, ki je prijetno razigran s sadnimi, a ne agresivnimi kislinami; s srednje dolgim pookusom, v katerem so lepo izražene višnje in prijetni tanini; intenziven vonj, ki spominja na robidnice, borovnice in zrele višnje, se lepo prepleta z nežno zrelo aromo lesa; intenzivne rubinaste barve z vijoličastimi odtenki, 0,75 l

za komplet

6,99

vredno vsakega cekina, 1 l

Pepsi 2l

1,89/l

st ovo Kak

iz

16 RAZLIČNIH NASLOVOV

za kos

0,99 0,50/l

za kos

4,69 6,25/l

SLOVENSKA ISTRA SUHO

15–18 °C

za kos

1,89 1,89/l

st iz

ovo Kak

SUHE MESNINE, RDEČE MESO, JEDI Z ŽARA

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Suhe fige

Dateljni

poreklo: Grčija, 500 g

brez koščic, 200 g

za kos

1,59

st iz

ovo Kak

7,95/kg

za kos

2,29

Bio oreščki

• indijski oreščki ali • študentska hrana ali • mešanica oreščkov ali • indijski oreščki z brusnicami 135 g/125 g

4,58/kg

za kos

Jabolčni krhlji

Bučna semena

1,59

• neolupljeni ali • olupljeni 200 g/150 g

200 g

7,95/10,60/kg

Zimski čaj

več vrst, 75–50 g oz. 25 čajnih vrečk za kos

1,49

Instant ajdova moka

za kos

za kos

1,89

19,87–29,80/kg

st iz

13,26/14,32/kg

ovo Kak

1 kg

1,79

9,45/kg

st iz

ovo Kak

Pečenice iz hladilnika, 420 g

Krvavice iz hladilnika, 500 g za kos za kos

2,49

za kos

2,79

5,93/kg

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

Ajdova kaša 1 kg

Ješprenj 1 kg

za kos

2,39

za kos

0,89

2,49 4,98/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE Čokoladni napitek

Dišeča sveča

• mlečna čokolada ali • bela čokolada ali • temna čokolada iz hladilnika, 230 ml

več vrst

za kos

0,79 3,43/l

Belgijski pralineji

Čokoladno jajce presenečenja

za kos

1,49

250 g

20 g

KRAŠ

za kos

Bajadera

0,79

200 g

39,50/kg

Čokoladno jajce presenečenja Lei 20 g

za kos

0,79

za kos

39,50/kg

1,99

ČEBELICA MAJA

Čokoladno jajce presenečenja brez glutena, 20 g

4,95

za kos

24,75/kg

7,96/kg

za kos

Potica

0,99

• orehova (nagrajena vrsta) ali • makova ali • kokosova 500 g

49,50/kg

st iz

ovo Kak

2,49

kazan

a

do

za kos

st

k

a ko vo

4,98/kg Orehova potica iz naše ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejela zlato priznanje za odlično kakovost.

Temna čokolada

Pralineji s češnjevim likerjem

• jabolčni zavitek ali • robida ali • brusnica 85 g

250 g

za kos

4,99 16,63/kg

za kos

Pralineji

• mlečni ali • temni 300 g

1,99 23,41/kg

za kos

2,29 9,16/kg


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

20.11.–23.11., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

-20%

Sveže goveje mleto meso iz hladilnika, 500 g

redna cena

2,89

Pijača iz jabolka/ rdeče pomaranče

2,29 za kos samo

1l

4,58/kg

-10%

SLOVENSKA ISTRA

VINAKOPER

Kabernet

redna cena

0,55

SUHO

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

% -49 % % -% -% % % % % 0, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--% --%%--%% -% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% -%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -25%-% -% %%--%% -% - -% -% -% -% -% -%--%% -% --%%--%% -%%---20 -% -% -% -% --%% -% -% -% - % -% % % % % % % Namaz iz % % % -% -% --% -%Fileti -% -% --% -% -% -% -% --%% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%%---%%--%% -% -% -% --svežega -% -% --%% -% -% % % sira % % rumene -% -% -% -paprike -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 59 2, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% -% -%0,-%79-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%-% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -R%TIC Z-V%ESTOBE, KLUB -% -% -% -% -%-% -%-% -%-16 -% % % % % Z KA E % OV -% -% BR -% -% % -% % % O -% -% N V -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % % TA S O EN-% % % , % % JE % N A V O % % P -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -N%AKK-US%IM-%A-L%NO-%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -%-99 -%-%-% -% -% -% -% -% --%M-A%R-Č%EV-%AN--%%JE-!-%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%0, % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% --%%V-A-%%--%%---%%%--%%---%%--%%--%%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%%- % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%%- % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -Čips % -%All-%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Natural -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -%Frutek % -% -% - -% -% -% -% % % % % % Tattoo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -%sok % % -% -%% -Mega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ŠE -% -% -% -% -% -% -% Snickers/ -% -% -% -% -% -%Mentol -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Temna -% -% -% -% -% -% Pralineji Twix/Bounty -% -% E-% -% -% -% -% -% PONUDB -% bonbon -% -% -% čokolada -% -% -% -% -% -% -% za kos samo

16–18 °C

MESNE JEDI, DIVJAČINA, TRDI SIRI

st iz

ovo Kak

redna cena

redna cena

3,49

0,99

st iz

ovo Kak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos samo

za kos samo

620 g

več vrst, iz hladilnika, 200 g

3,95/kg

redna cena

1,60/kg

brez umetnih ojačevalcev okusa, več vrst, 130 g

karamele z okusom sadja, 90 g

redna cena

več vrst, 125 ml

redna cena

0,99

0,79

redna cena

0,54

za kos samo

za kos samo

st iz

ovo Kak

5,31/kg

st iz

ovo Kak

za kos samo

6,56/kg

3,12/l

• brez alkohola ali • z alkoholom 200 g

171 g/150 g

več vrst, 100 g

200 g

znižano od 13.10.2014

znižano od 13.10.2014

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

1,19

znižano od 25.09.2014

znižano od 31.07.2014

st iz

ovo Kak

prej 2,99

Čokoladne napolitanke

2,79 za kos samo

400 g

znižano od 18.09.2014

13,95/kg

prej 0,89 prej 1,69

prej 0,89

0,84

prej 1,39

prej 1,89

za kos samo

1,59 za kos samo

3,98/kg

8,40/kg

0,75 za kos samo

3,75/kg

1,28 za kos samo

7,49/8,53/kg

1,79 za kos samo

7,16/8,13/kg

Hrustljava rezina Knuspi • navadna ali • banana 250 g/220 g

znižano od 31.07.2014

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu