Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

14 13. .0 09 9. . i 20 n 14

VEČ KOT FER. HOFER.

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

-37%

Vanilijev sladoled

valnika

iz zamrzo

s kakavovo glazuro, 750 ml

redna cena

1,89

1,19-% -% -% -% -% -%% za kos samo

-% -% -% -% -% -% -% --% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -%Slovensko % % -% -% --10 % % -% -% -% -% -% -% -%maslo -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -%čajno % -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% 39 -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -1, % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%a -% -% -% -% -% -% - -%iz-%zam-% lnik % va% -% -%Paniran rzo% % % -% -%sir--% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -% -% -% %-% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%-24% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%-%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%%--% -% -% % -% - % -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%Televizor -% 49-% -% -% -% -% -z%LED-osvetlitvijo % -% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%2, % -% in%trojnim HD-ozadja %-%-%-%- -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -%izsprejemnikom, % -% -%%--% 163,9 cm (65") % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -MEDION® -% - LIFE®-%X18010 % -% -%goveje % -% - % -% -% -% -% - % -% -%Bio % % sveže % -% -% -% -% -% -polna -%visoka % % % mleto meso % -% -% --16% % % % % -% % -% -(1.080p) -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -ločljivost % -% % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% HD-sprejemnik -% -% -%trojni -% -% % % % 99 % (DVB-T, DVB-C in DVB-S2) % % % -% - %3, -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% --reža CI+ % -% % -% - % -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% HDMI®-vhodi -%-%-%-%- -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%31 USB-priključek -% in % % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -%medijski predvajalnik % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% 1,59/l

redna cena

do

kazan

a

1,55

st

k

a ko vo

za kos samo

iz hladilnika, 250 g

5,56/kg

st iz

ovo Kak

redna cena

480 g

3,29

4,79

DO VRAT ENIJI

PO VSEJ SLOV

iz hladilnika, 500 g

za kos samo

7,98/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 13.09.2014, in nedeljo, 14.09.2014, oz. do razprodaje zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 38/14

za kos

999,– vključno z dostavo do vrat

VEČ NA 11. STRANI

18.09.

redna cena

DOSTAVA

OD ČETRTKA,

5,19/kg

3-LETNA GARANCIJA

NO IV EK UZDEL L SK A IZ EKA T Z

POSEBNA PONUDBA

za kos samo

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,

11.09.–14.09., 17.10.–20.10., oz. do razprodaje zalog VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.

NATURA

Lignji

SVEŽIH RIB

Česen

iz hladilnika

razred I, 400 g

6,99

IN MORSKIH SADEŽEV

za kg samo

% -%% 1,19 -% --33 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% % % % % -% % -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % samo -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%za -zavoj -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-%-%79 % -% % -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% - -% -%%--%%--%%1,98/kg % % -% - % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -dog % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Hot -% -% -% -% % % % % % hrenovke -% -% -%Slovenski -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % -% -% -%1,29-% -% - -% krompir -% -% -% -% -% -%-41% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -%mladi % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - za zavoj samo -% -% -% -% -% -% -% 75 % % 0,38/kg -% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% z -% -% -% -% -%% -% -% -za%kg-samo % % % % % z % % i % t i os -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -%ak-o%vo-s%t -% -% -% -% -% -% -% % % kov-% -% -% -% a % K % % % % 49 % K -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-%-% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%Uporaba: -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % o es -% -% -%%Sv % m % e ež % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% Svinjsko % -% -%%--% -Ananas % % % pleče v kosu -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% 1,79-% -% -% -% -% -% -% -%-30 -%% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

predjed ali Lignje lahko ponudimo kot na žaru, jih mo ravi Prip jed. kot glavno solati. v pečici, odlični pa so tudi v

0,

redna cena

iz hladilnika

razred I, 2 kg

Hot dog hrenovka je fino o mleta barjena klobasa z blag u. dim po som oku im žen izra Primerna je za kuhanje ali pečenje.

0,

2,

okusno, mehko svinjsko meso brez slanine in kože, primerno tako za kuhanje kot za pečenje.

iz hladilnika

redna cena

1,

za kos samo

-% -%25 % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo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kskluzivni % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% Orhideja % % % % % -% -% --% -% -% -% -% cvetoči miks -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm, različne sorte

v lončku Ø 12 cm, različne sorte

OD ČETRTKA, 11.09., do razprodaje zalog

4,49 za kos samo

Slike so simbolične.

5,99 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

15.09.–17.09., oz. do razprodaje zalog

LE GUSTO

Mleta sladka paprika

Tunina v olju

140 g

195 g

Puranji zrezki

-39%

-28%

redna cena

0,97

redna cena

1,39

-% -% % % -% % % % % % % % % % % -% -59-% -% -% -% -% -% -% -% -99-% -% -% -% %0, -%0, % % % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -%--% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % 29 3, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%--%%--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--% -%%--%%--%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% -%--% -% --%%--%% -%--%%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -21% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Ananas --%%--%%--%%--%Fižol --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % v koščkih % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -%%-% % -% -% -% - --%%--%% -% -%%-% -% -% % -% -% -% -% -% -%%59 -% -%-%--%%--%0, % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%-% -%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% --16% % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%-%- -%--%%--%%--%%-% -% % % % % -% -% -% -% -% -%-% -% % -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-% -% -% --%%--% -% 99 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % STOB-E% C ZV-E% I% T % R , -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% K A % % L K U % % Z % B -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -%%--%%BR-E %EN-O%STA-V%NO-% -O-V%% -% -%-% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -,%-% --%%--%% NJE -% - -% -% -% -% -% A% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -%%-%-%-%-%--%-%%--%%--%%%-%-% -% -% -% -% --% -% N-A%KU-%P%O-V-% % % % % % A%L-N%O-% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%M%-A-%%K-S-%I%M--% % % % % ! % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%V%-A-%R%-Č-E%%V-A-%%N--J-%E%%--%%--%%--%%%--% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%--%%-%%--%%--%%--%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% Mini -% -% % % korneti-% -% --% -% -% -% --%%--%%--%%---%%--%%--%Sladoled %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Piccola -% -% -%m-%rzo-v% % % na palčki % lnika -% -% -% a -% -% -% -% -% -% -% -%iz-z%a -% -% -% % -%--%%--%%---%%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% Ora -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% valnika iz zamrzo % % % % -20% iz hladilnika, 500 g

-21%

redna cena

4,19

za kos samo

za kos samo

4,21/kg

5,08/kg

za kos samo

6,58/kg

redna cena

0,75

560 g oz. 580 ml

za kos samo

z

pisani, 1 kg

redna cena

1,05/kg

st i ovo Kak

2,39

st iz

ovo Kak

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

trojna čokolada, 120 ml

• čokolada ali • jagoda ali • jogurt-jagoda/ jogurt-breskevmarakuja 12 x 28 ml

• Original ali • Exotic 2l

redna cena

0,99

-32% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 79 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%33 -% -% -% -% 19-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Hruške -% -% -%-30 -% Slovenski Mango -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% česen -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,69 -40%

za kos samo

0,40/l

redna cena

redna cena

0,49

1,99

za zavoj samo

za kos samo

3,54/l oz. 0,10/kos

2,75/l

redna cena

razred I, 150 g

razred I, 1 kg

0,99

za zavoj samo

-40%

st iz

ovo Kak

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redna cena

redna cena

1,99

za zavoj samo

1,59

za kos samo

7,93/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

t iz

s ovo Kak

Za brezskrbno n i t s o n a r g i z a r o otrošk ! i n e s e j i d u t e j v zdra Omega-3 Junior, sirup

maščobne kisline omega 3 so esencialne maščobne kisline, ki jih telo ne more izdelati samo, zato jih moramo zaužiti s hrano in prehranskimi dopolnili; glavni sestavini sirupa sta kislini DHK in EPK, ki imata pomembno vlogo pri delovanju možganov in srca ter ohranjanju vida, dodani pa so tudi vitamini A, B12, C, D in folat, ki so pomembni za zdravje in razvoj otroka; sirup je brez vonja, med, hruškov in limonin sok pa mu dajejo odličen okus, 140 ml

“Čebele so marljive skrbnice našega ekosistema in pridelovalke zakladov čebeljega panja. Tople sončne žarke in edinstveno moč narave shranjujejo v izjemne izdelke − med, matični mleček, propolis in cvetni prah, ki so darovi neprecenljivih vrednosti, pomagajo čebelam ohranjati zdravje ter omogočajo preživetje tudi pozimi. Njihov pomen so poznali že naši predniki, vse bolj pa jih cenimo tudi danes. Izbirajte med izdelki preverjene kakovosti, v katerih se prepletajo tradicija, znanje in darovi narave.”

Maja Ambrož, Medex Multivitamin Junior, sirup

36,60/l

Gelée Royale Junior, stekleničke

62,79/l

prilagojeno otrokom, saj vsebuje 10% izvleček propolisa na vodni osnovi, med, niacin, vodni izvleček žajblja in vitamin C; je odličnega okusa in ne povzroča pekočega občutka v ustih, aplikator pa omogoča natančno odmerjanje, 30 ml

PRI NAKUPU KATEREGA KOLI MEDEXOVEGA IZDELKA IZ POSEBNE PONUDBE PREJMETE KOMPLET OTROŠKIH TATUJEV!

5,49

8,79

Propolis Oral Junior, pršilo z aplikatorjem

z medom in 9 vitamini, ki so pomembni za zdravje vašega otroka; vitamini A, riboflavin (B2), B6, B12, C, D, niacin, tiamin in pantotenska kislina imajo pomembno vlogo pri delovanju imunskega sistema, pomagajo ohranjati zdrave kosti in zobe, spodbujajo pravilno delovanje živčnega sistema in nastajanje rdečih krvničk ter zmanjšujejo utrujenost in izčrpanost; sirup je odličnega okusa zaradi medu in pomarančnega soka, 150 ml

za kos

za kos

15.09.

edinstvena kombinacija matičnega mlečka in naravnih vitaminov A, E in C, posebej prilagojena potrebam otrok; vitamina A in C imata vlogo pri delovanju imunskega sistema, vitamin C zmanjšuje utrujenost in izčrpanost, vitamin E pa pomaga ščititi celice pred oksidativnim stresom, 10 x 9 ml

za kos

5,99 199,67/l

za zavoj

9,99 111,00/l oz. 1,00/kos

Čokolade Grofic a so obogatene z m ed o m , ki je že stoletja znan ko t naravno slad ilo, in z raznimi dodat ki za še več aro matičnosti, npr. z listi vrtn ice ali cvetnim prahom. Da čebele nab erejo dovolj cv etnega prahu za eno tablico čokolad e s cvetnim prahom, obišče jo več kot 150.0 00 cvetov. Med nabiranje m cvetnega prahu čebele vse obiskane rastline tudi o prašijo.

MEDEX-GR JUNIOR tattoo-2014.i MEDEX-GR JUNIOR ndd 1 tattoo-2014.indd 1

MEDEX-GR JUNIOR tattoo-2014.indd

Čokolada z medom Grofica

Slovenski med

• gozdni: bogatega vonja in okusa ter nekoliko temnejše barve zaradi večje vsebnosti beljakovin in fenolnih snovi, ali • lipov: svetlo rumene barve, z značilnim vonjem po lipovih cvetovih 450 g

mlečna čokolada z medom in aromatičnimi dodatki • s cvetnim prahom ali • z listi vrtnice ali • z malinami ali • z jagodami 80 g

6/30/14 10:14 AM

EGMONT

Knjiga Čebelica Maja ROČNO DELO za kos

st ovo Kak

1

6/30/14 10:14 AM 6/30/14 10:14 AM

3,99

iz

49,88/kg

st iz

ovo Kak

• Pobarvaj moj svet ali • Kraljičina pustolovščina ali • Maja šteje do deset ali • Mala radovednica za kos

1,99 ZALOŽBA OKA

Enciklopedija o vrtu

za kos

4,99 11,09/kg

PROIZVAJA MEDEX

knjiga Vrt, učilnica življenja nam približa naravo v naši okolici, torej na naših domovih, vrtovih in v sadovnjakih, ter nas uči sožitja z drugimi živimi bitji; z zanimivimi opisi rastlin in živali ter lepimi fotografijami, ki bodo očarale tako otroke kot odrasle

Hrustljave rezine z medom iz izbranih sestavin, slajene z medom • mešani oreščki ali • arašidi ali • bučna semena ali • sezam 3 x 25 g

za kos

1,39 18,53/kg

za kos

14,99


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Apisirup, sirup

medeni sirup s propolisom, slezom, vitaminoma A in C ter materino dušico za zdrava dihala; primeren tudi za otroke, 200 ml

15.09. Cvetni prah

naraven čebelji pridelek, ki ga zaradi njegove hranilne sestave lahko štejemo k popolnim živilom; je najboljši veganski vir beljakovin, saj vsebuje 20 od 22 naravnih aminokislin (od tega 8 esencialnih), v njem pa najdemo tudi okoli 5 % maščob (od tega velik delež nenasičenih maščobnih kislin), vse vitamine, ki jih potrebuje človeški organizem, ter številne encime in minerale; cvetni prah krepi imunski sistem, izboljšuje razpoloženje in ureja delovanje črevesja; je bogat vir antioksidantov, ki nevtralizirajo proste radikale v organizmu, in je v izvorni obliki namenjen tako odraslim kot otrokom, 100 g

Elanosol, balzam za ustnice

naravna zaščita ustnic pred soncem, vetrom in mrazom; vsebuje propolis, med in čebelji vosek, ki ustnice negujejo, vlažijo, hranijo, obnavljajo in ščitijo pred izsušitvijo; za mehke in voljne ustnice, z zaščitnim faktorjem (ZF) 15, 5,1 g

za kos

7,99 79,90/kg

za kos

5,49

2,29

Propolis, pršilo

i Medexov b vse ujejo sirupi ne v, barvil, nso Zaradi konzerva in sladil. m o r a ko umetnih e sestave jih lah n pe e edinstv sobni tem a n e it n a r odprte h do roka trajanja, raturi ega na naveden ži. embala

27,45/l

za kos

propolis na alkoholni osnovi; vsebuje med, olje evkaliptusa ter niacin, ki prispeva k ohranjanju zdravih sluznic; ščiti ter prijetno osvežuje, 30 ml

449,02/kg

Krema za obraz Apilana® Face

za nego suhe, zelo suhe in občutljive kože obraza; kombinacija matičnega mlečka, čebeljega voska in karitejevega masla neguje suho in izsušeno kožo obraza, vratu in dekolteja ter jo ohranja zdravo in lepo, 50 ml za kos

4,99

Smrekovi vršički, sirup

medeni sirup iz smrekovih vršičkov, pripravljen po receptu naših babic; obogaten z vitaminom C in vitaminom A, ki prispeva k ohranjanju zdravih sluznic; primeren tudi za otroke, 200 ml

za kos

6,69

166,33/l

37,45/l

za nego rok, ki bodo po uporabi žametno mehke; vsebuje le naravna olja, ki kožo rok hranijo in negujejo, ter čebelji vosek, ki jo ščiti pred izsušitvijo; krema se hitro vpije in ne pušča sledi, 50 ml

Apikompleks, mešanica z medom

več kot le žlička medu z izbranimi zakladi iz čebeljega panja; združuje med, cvetni prah, matični mleček, propolis, riboflavin (vitamin B2), ki zmanjšuje utrujenost in izčrpanost, in vitamin C, ki ima vlogo pri delovanju imunskega sistema, 250 g

za kos

7,49 29,96/kg

DIVJE ČEBELE

za kos

5,99 Risanka Čebelica Maja na DVD-ju

VELIKO RAZLIČNIH NASLOVOV

s propolisom ali matičnim mlečkom • puran-piščanec ali • teletina-korenje ali • govedina-puran 150 g

za kos

0,65 4,33/kg

ZA

MESTO POSTAVITVE

SINHRONIZIRANE V SLOVENŠČINO

Hrana za pse Miglior Cane

ES DAN JUTRI

za kos

3,69

Med divje čebele spadajo vse vrste čebel razen medonosnih. Po vsem svetu živi okoli 20.000 različnih vrst divjih čebel. S postavitvijo hišice za čebele lahko tudi vi pomagate ohranjati naš ekosistem.

Hišica za čebele naj bo postavljena vse leto. Dobro jo pritrdite na sončno mesto, ki naj bo 1,5–2 m nad tlemi ter zaščiteno pred vetrom in drugimi vremenskimi vplivi. Hišica naj bo usmerjena proti jugu ali jugozahodu. Najprimernejše mesto postavitve je v bližini virov nektarja in cvetnega prahu, ki čebelam zagotavljajo stalen vir hrane. Če živite v mestu, jo lahko postavite tudi na balkon. Čebele oprašujejo cvetove sadja, zelenjave in zelišč, ki rastejo v bližini, in tako pomembno prispevajo k bogatemu pridelku.

• Zaljubljeni Maks ali • Deliva si rožo ali • Koncert v čebelnjaku ali • Igra senc • itn.

MORANDO

Krema za roke Apilana® Hands

133,80/l

za kos

7,49

BREZ PARABENOV, PARAFINOV, SILIKONOV IN PARFUMOV

73,80/l

Hišica za čebele

lepa hišica, posebej prilagojena divjim čebelam, ki jim spomladi in poleti služi kot gnezdilnica, jeseni in pozimi pa kot zatočišče med prezimovanjem • s streho enokapnico: mere: ca. 30 x 28 x 9 cm (Š x V x G), ali • s streho dvokapnico: mere: ca. 28 x 39 x 9 cm (Š x V x G)

MORANDO

Hrana za mačke Miglior Gatto s propolisom ali matičnim mlečkom • zajec-piščanec ali • teletina-korenje ali • teletina-jagnjetina 85 g

za kos

0,59 6,94/kg

za kos

9,99


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

o p m o d e m z i k l Izde ! h a n e c h i k z i n sladko

Hrustljavi muesli

Polnozrnati muesli

z manj sladkorja • sadni z medom ali • z medom 600 g/500 g

z bananinim čipsom in medom, 1 kg

za kos

1,99 3,32/3,98/kg

Bio keksi Vital

• s sončničnimi semeni ali • z bučnimi semeni ali • z indijskimi oreščki in arašidi 200 g

Keksi Vital

dve vrsti, 200 g

za kos

Izdelek je primeren za vegetarijance.

1,79

za kos

1,99 9,95/kg

Hrustljavi muesli

za kos

1,69

• z medom ali • lešnik-mandelj ali • malina-jogurt 500–400 g

Beljakovinska ploščica

8,45/kg

z visoko vsebnostjo beljakovin, 45 g

za kos

1,99 3,98–4,98/kg

za kos

1,59

Grški jogurt z medom in pekan oreščki

Premium muesli

35,33/kg

s priloženo žličko • 2 % m. m. ali • 10 % m. m. iz hladilnika, 160 g

• z medom in oreščki ali • s sadjem in oreščki 500 g

BÖKLUNDER

Lahek narezek

pečene puranje prsi z medom, iz hladilnika, 150 g

za kos

1,19

za kos

2,49

za kos

7,44/kg

1,69

4,98/kg

11,27/kg

Sadne rezine

Bio cvetlični med

• jabolko ali • brusnica-češnja ali • z mešanim sadjem ali • jagoda-banana 5 x 30 g

tekoč, 500 g

Gourmet pašteta v črevu

s smetano in čebeljim medom, iz hladilnika, 200 g

za zavoj za kos

3,99

za kos

1,49

0,99

9,93/kg oz. 0,30/kos

4,95/kg

7,98/kg

Gozdni med Cvetlični med 900 g

za kos

4,48 4,98/kg

1 kg

za kos

7,99

Cvetlični med

DIAMANT

Kristalni sladkor

v dozirni embalaži, 500 g za kos

2,99 5,98/kg

1 kg prej 0,98

0,89 za kos samo

znižano od 01.09.2014


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

15.09.

Izjemni izdelki

ES DAN JUTRI ZA

za poseben način prehranjevanja

Več o projektu Danes za jutri lahko preberete na: www.hofer.si/daneszajutri

Novo Hoferjevo linijo naturall+free smo zasnovali posebej za ljudi z alergijami in preobčutljivostmi, ki imajo sedaj možnost, da v svojo prehrano vnesejo več raznolikosti. Izdelki naturall+free so izdelani iz visokokakovostnih naravnih sestavin, izvirajo od izbranih proizvajalcev in so laboratorijsko preverjeni, zato zagotavljajo kar največjo varnost in kakovost. Ker so tudi okusni in cenovno ugodni, niso primerni le za alergike, temveč za vse, ki želite popestriti svoj obrok. Pri izbiri pravih izdelkov za vaše potrebe vam bodo pomagali simboli, ki označujejo, da izdelek ne vsebuje glutena, pšenice, laktoze ali jajc, na embalaži pa lahko najdete tudi številne druge koristne informacije.

Brezglutenski kosmiči

Druge prednosti izdelkov iz linije naturall+free: • zasnovani so bili skupaj s strokovnjaki za prehrano, • proizvodnja izdelkov poteka v proizvodnih obratih, ki niso prišli v stik z glutenom, • imajo manjšo vsebnost alergenih snovi in • vsebujejo veliko hranilnih in balastnih snovi, zato so primerni za uravnotežen način prehranjevanja.

idealni za zajtrk ali kot prigrizek, lahko jih mešate tudi z drugimi kosmiči, nekatere vrste iz biološke pridelave • tropski ali • kokosovi ali • riževi ali • hrustljavi ali • z vlakninami ali • z jagodičevjem 330–175 g

Brezglutenske testenine

za kos

za pripravo testeninskih jedi in solat ali kot jušna zakuha • svedrčki ali • peresniki ali • z otroškimi motivi ali • špageti 450–300 g

Ledeni pralineji

1,69

8,45–15,94/kg

žvečljivi bonboni v različnih okusih, npr. jagoda, melona, kola in meta, 8 zvitkov v zavoju (5 x 37,5 g in 3 x 38 g)

nežno se topijo v ustih • Latte Macchiato ali • Amaretto ali • Cappuccino 300 g

2,79

3,76–5,63/kg

Bonboni Mentos World Flavours

POSEBEJ SLASTNI SO OHLAJENI!

za kos

ZOTT za kos

Slivov džem

0,85

odličen kot namaz ali nadev za sladice, 440 g

6,54/kg

100 g DŽEMA JE NAREJENEGA IZ 200 g SLIV

Monte Crunchy/Cherry

kremast mlečni posladek s čokolado in lešniki, priljubljen tako pri otrocih kot pri odraslih • Crunchy: s hrustljavo mešanico, ali • Cherry: s češnjevim prelivom 130 g

za kos

1,79

za zavoj

2,69 za kos

4,07/kg

8,92/kg

1,99

Modri pinot Galantha

6,63/kg

kakovostno gradiščansko rdeče vino, letnik 2012; vijoličastordeče barve z granatnimi odsevi, v njem se prepletajo fine, čiste arome rdečega jagodičevja in višenj ter pridih začimb in dima; okus je sočen, z noto začimb; srednje gostote z dobro strukturo in dobro srednjo dolžino, 0,75 l

Mešani piškoti

14 različnih vrst finih piškotov, nekateri z mlečno ali temno čokolado, 500 g

GRADIŠČANSKO

ISTENIČ

Penina Barbara

SUHO

14–16 °C

st iz

TEMNA PERUTNINA (GOS), LAHKE DUŠENE JEDI

ovo Kak

vrhunsko polsuho peneče vino z zaščiteno geografsko označbo, alk. 12,5 % vol., 0,75 l

BIZELJSKO SREMIČ POLSUHO

4–6 °C

Modri pinot, im enov tudi modri burgu an ndec, je na Gradiščan skem pomembna vin ska sorta že od 14. stolet ja. Tako daleč nazaj seg a tudi zgodovina ple miške rodbine Esterh àzy de Galántha.

za kos

2,99 5,98/kg

za kos

4,99 6,65/l

VSE JEDI

za kos

7,99 10,65/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

15.09.

Otroški žebljički

Blazina v obliki živali

spodbujajo ustvarjalnost in zagotavljajo veliko zabave, vključno s knjižico s predlogi za ustvarjanje; primerni za otroke, starejše od 4 let, 150, 270 ali 280 žebljičkov

mehka na otip in preprosta za vzdrževanje, 4 različni modeli za kos

9,99

za komplet

7,99 Slinček/brisačka za dojenčke, 4/3/2 kosa

iz materiala, mehkega na otip, s priročnim sprijemalnim zapiralom in ljubkimi vezeninami ali potiski • slinček: dvoslojen – kratek, 4 kosi, ali – dolg, 3 kosi, ali – z rokavi, 2 kosa, ali • brisačka, 2 kosa: enoslojna

Lego kocke

SLINČEK Z ROKAVI

veliko različnih kompletov, npr. vlačilec, Emmin športni avtomobil ali kocke za sestavljanje hišic, primerne za otroke, stare od 1 leta in pol do 14 let (odvisno od kompleta)

za zavoj

4,99 1,25–2,50/kos

za komplet

12,99 KRATEK SLINČEK

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Spalna vreča za dojenčke/malčke

iz pliša ali frotirja, široko krojena, zato ne omejuje gibanja otroka med spanjem, dolžina: 70, 90 ali 110 cm

Avtomobilček

iz trpežne umetne mase ABS, pogon s pritiskom na avtomobilček ali frikcijski; primeren za otroke, starejše od 1 leta

za kos

4,99

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI za kos

9,99 DIDAKTA

Knjiga/otroška enciklopedija

• Otroški atlas sveta ali • Izdelava nakita s Tino Mežek ali • Moj prvi angleški slikovni slovar ali • Domača kuhna pa to 1 ali 2 ali • S kuhanjem do vitkosti ali • Zakaj? ali • Moč najstništva ali • Slovenska pisateljska pot za komplet

7,99

Komplet oblačil za dojenčke, 2-delni

iz pliša, mehek na otip, z ljubkimi vezeninami • jopica s kapuco in hlače: vel. 74–92, ali • jopica in pajac: vel. 50–68

9 RAZLIČNIH NASLOVOV za kos

6,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

15.09.

Posteljna garnitura iz mikrovlaken za dvojno posteljo

svilnato gladka na otip in izjemno mehka, se hitro suši, oblikovno stabilna in koži prijazna, z visokokakovostno zadrgo; 2 prevleki za vzglavnik: vel. posamezne prevleke: 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 200 x 220 cm 60 °

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

POSTELJNA GARNITURA, PREVLEKA ZA BLAZINO IN NAPENJALNA RJUHA SO MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENE

ZA DVOJNO POSTELJO

Prevleka za blazino iz mikrovlaken, 2 kosa

Napenjalna rjuha iz mikrovlaken za dvojno posteljo

posebej mehka na otip zaradi izjemno finih mikrovlaken, s trajnim leskom, zračna in se hitro suši, likanje ni potrebno; z zadrgo, vel. 40 x 80 cm RAZLIČNE BARVE

60 °

s trajnim leskom, preprosta za vzdrževanje, se hitro suši, likanje ni potrebno; v celoti obrobljena z všito elastiko, vel. 180 x 200–200 x 200 cm

ZA DVOJNO POSTELJO

60 °

za zavoj

za garnituro

za kos

24,99

11,99

4,99 2,50/kos

Ne

Kvarčna budilka Silent Line visokokakovostno ohišje iz umetne mase, s funkcijo ponovnega bujenja

Komplet prve pomoči

tiktaka !

tih urni mehanizem

trpežen in odporen proti udarcem, ne prepušča prahu in vlage, s številnimi pripomočki za prvo pomoč v skladu s standardom ÖNORM Z 1020 tip 2

a o upoštevate navodil Prosimo, da natančn varnostna opozorila. za uporabo in druga

S STENSKIM NOSILCEM

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Z LED-OSVETLITVIJO

za komplet

za kos

4,99

49,99

IZ VISOKOKAKOVOSTNE UMETNE MASE

3

-LETNA GARANCIJA

Obliži

Hladilni gel z arniko/ hladilno pršilo

• več vrst: 100 kosov, ali • otroški: 80 kosov, ali • v traku: 3 m x 6 cm, ali • Sensitiv: 80 kosov, ali • Sensitiv, v traku: 3 m x 6 cm, ali • za konice prstov: 30 kosov

• hladilni gel z arniko: prijetno hladi in blaži udarnine, izvine in modrice, ali • hladilno pršilo: intenzivno hladi, idealno za takojšnjo oskrbo poškodb, ki nastanejo pri športnih ali drugih prostočasnih dejavnostih 100 ml

Shiatsu masažna blazina

za sproščujočo in intenzivno shiatsu masažo v predelu vratu, uporabljate pa jo lahko tudi na ramenih, hrbtu, trebuhu, stegnih ali mečih • moč: 24 W • 4 vrteče se masažne glave • 2 hitrosti vrtenja masažnih glav • preprosto upravljanje z gumbi na blazini (brez kablov) • samodejni izklop po 15 minutah neuporabe • električni kabel lahko za lažje shranjevanje odstranite • mere: ca. 58 x 34 x 20 cm • masa: 1,55 kg

za zavoj/kos

1,49

za kos

3,99

Obliž s hidrogelom, 10 kosov

39,90/l

vodoodporen in zračen, prijetno hladi, ustvari idealne pogoje za hitrejše celjenje rane in oblazini ranjeno mesto

Sterilni obliž, 5 kosov zračen, se ne zlepi z rano in dobro vpija, primeren tudi za oskrbo večjih ran • običajen ali • vodoodporen: nudi optimalno zaščito med plavanjem, kopanjem in prhanjem vel. 8 x 10 cm

SNEMLJIVA PRALNA PREVLEKA MASAŽNIH GLAV INTENZIVNOST MASAŽE PRILAGAJATE S POTEGOM ZANK

49,99

Razpršilo za opekline/ razpršilo za rane/ obliž v razpršilu

za zavoj

3-LETNA GARANCIJA

2,99

SPODBUJA NARAVNI PROCES CELJENJA

FUNKCIJO SVETENJA IN GRETJA NA OBEH ZGORNJIH MASAŽNIH GLAVAH VKLJUČITE POSEBEJ za kos

za zavoj

1,99 0,40/kos

• razpršilo za opekline: s hladilno peno, za oskrbo lažjih opeklin, bolečino ublaži hitro in za dalj časa, 35 ml, ali • razpršilo za rane: za oskrbo manjših površinskih ran, npr. odrgnin ali ureznin, ustavi manjše krvavitve, 35 ml, ali • obliž v razpršilu: za oskrbo manjših poškodb; zračna plast ščiti rano pred umazanijo in dražljivimi snovmi, 60 ml

za kos

2,99 49,83/85,43/l


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Komplet ponev, 2-delni

IDEALNA OBLIKA ROČAJEV

Posode za kuhanje iz legiranega jekla, 12-delna garnitura iz visokokakovostnega legiranega jekla 18/10, kovani ročaji iz legiranega jekla in posebej trpežno termično dno za hitro segrevanje ter dolgo ohranjanje toplote, s stekleno pokrovko • kozica Ø 16 cm, prostornina: 1,5 l, • lonec Ø 18 cm, prostornina: 2 l, • lonec Ø 20 cm, prostornina: 3 l, • lonec Ø 22 cm, prostornina: 4,6 l, • lonec Ø 24 cm, prostornina: 5,8 l, in • visoka ponev Ø 28 cm, prostornina: 3,7 l

PONVI STA PRIMERNI ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)

znotraj s trpežno trislojno prevleko proti prijemanju Greblon® C3 proizvajalca Weilburger; ponvi sta primerni za pomivanje v pomivalnem stroju • ponev Ø 20 cm: višina: 3,6 cm, in • ponev Ø 24 cm: višina: 4,1 cm

za garnituro

89,99

15.09. za komplet

9,99

S PRIROČNO MERILNO LESTVICO NA NOTRANJI STRANI POSODE (RAZEN VISOKE PONVE)

VIJOLIČASTE ALI ANTRACITNE BARVE

Aluminijasta ponev, Ø 28 cm

5 mm

PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)

kovana ponev s prevleko proti prijemanju Ilag® Ultimate in debelim dnom, prevlečenim s titanom; primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, z 1 dolgim in 1 kratkim ročajem

IDEALNA OSNOVNA KUHINJSKA GARNITURA PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV – TUDI ZA INDUKCIJSKE

POSEBEJ DEBELO DNO, KI DOBRO PREVAJA IN OHRANJA TOPLOTO

5,5 mm

za kos

19,99 Model za peko

visokokakovosten in posebej težek, iz materiala z dvojno debelino za optimalno prevajanje toplote in enakomerno zapečeno pecivo; s prevleko proti prijemanju Ilag® Ultimate, ki je ojačana s keramiko; odporen proti temperaturam do 260 °C • za torto, s snemljivim robom: Ø 26 cm, višina: 8 cm, primeren za levičarje in desničarje, rob se tesno prilega pladnju, ali • za šarkelj: Ø 24 cm, višina: 12 cm, ali • za potico: mere: 30 x 12 x 8 cm (D x Š x V), izdelan iz enega kosa materiala

Pripomoček za peko Pločevinast model za peko s pokrovom

iz visokokakovostnega jekla, s prevleko proti prijemanju Ilag® Special; vključno z receptno knjižico • snemljiv rob: odporen proti temperaturam do 230 °C, mere: 38 x 25 x 7 cm (D x Š x V) • servirni pladenj: s prevleko iz diamantnega emajla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, vel. 42 x 29 cm (D x Š) • pokrov: primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, mere: 42,5 x 29,5 x 10 cm (D x Š x V)

RAZLIČNE BARVE

Podloga za odcejanje posode za kos

3,99 ZA KOZARCE IN POSODO

MODEL ZA POTICO

za kos

6,99

MODEL ZA TORTO

Kuhinjska krpa iz mikrovlaken, 3 kosi

zelo vpojna zaradi posebnih mikrovlaken, posodi vrača sijaj, vel. ca. 68 x 42 cm

za zavoj

3,99

ZA BRISANJE IN LOŠČENJE POSODE

1,33/kos

Digitalna kuhinjska tehtnica

ODPOREN PROTI PRASKAM

60 °

6,99

15,99

ZA SHRANJEVANJE, OHRANJANJE SVEŽINE IN PRENAŠANJE

Z RECEPTOM NA NOTRANJI STRANI EMBALAŽE

za komplet/kos

IZDELKI NAJVIŠJE KAKOVOSTI IN LEPEGA VIDEZA

za kos

POSEBEJ VISOK SNEMLJIV ROB

ščiti občutljive površine, odlično vpija vlago in se hitro suši, vel. 40 x 45 cm

primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • vrečka za okraševanje, 6-delni komplet: z zunanjim navojem, na katerega preprosto namestite 4 različne nastavke; vrečko lahko prekuhavate; ali • sito za moko/sladkor v prahu: iz nerjavečega legiranega jekla, ali • slaščičarska paleta: iz nerjavečega legiranega jekla, z merilno lestvico in rezilnim robom, ali • slaščičarska kartica, 2-delni komplet: silikonska kartica za porazdelitev testa in kartica iz umetne mase z večjimi in manjšimi zobci

MODEL ZA ŠARKELJ

LAHKO JO OBESITE NA STENO

• plošča iz stekla ali visokokakovostnega legiranega jekla • maks. obremenitev: 5 kg • natančnost merjenja: na 1 g natančno • funkcija tehtanja mleka in vode (prikaz v ml) • funkcija, ki odšteje taro RAZLIČNI od bruto teže MODELI • prikaz preobremenitve in stanja baterije • samodejni izklop • vključno z baterijo

3

z zapiralnimi zatiči, primerne za uporabo v hladilniku in zamrzovalniku ter pomivanje v pomivalnem stroju • 1 posoda: 30 x 20 x 8,5 cm, • 1 posoda: 18,5 x 14,5 x 7 cm, • 1 posoda: 16,5 x 12 x 4,5 cm, • 1 posoda: 13 x 13 x 8 cm, in • 1 posoda: 12 x 8 x 6 cm RAZLIČNE BARVE

za kos

-LETNA GARANCIJA

Posode za shranjevanje živil, 5-delni komplet

9,99

za komplet

2,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

18.09. Simulator televizorja

VELIK, TANEK, BRILJANTEN

• 12 LED-diod optično simulira prižgan televizor – če gledate v sobo od zunaj, ne opazite razlike • vgrajen senzor, ki simulator vključi, ko se prične temniti • 3 nastavitve časa delovanja: 4 ure, 7 ur ali neprekinjeno delovanje • optimalna razpršitev svetlobe zaradi velike leče • nizka poraba energije: ca. 2 W

Televizor z LED-osvetlitvijo iz ozadja in trojnim HD-sprejemnikom, 163,9 cm (65") MEDION® LIFE® X18010 polna visoka ločljivost (1.080p) trojni HD-sprejemnik (DVB-T, DVB-C in DVB-S2) reža CI+

POMAGA PREPREČEVATI, DA BI VAM PONOČI VLOMILI V STANOVANJE

za kos

9,99

3 HDMI®-vhodi in 1 USB-priključek medijski predvajalnik

IZDELEK NAROČITE, MI PA VAM GA DOSTAVIMO DO VRAT

OSUPLJIV IN ELEGANTEN

NAROČITE GA V POSLOVALNICI OD 18.09. DO VKLJUČNO 09.10.2014 OZ. DO RAZPRODAJE ZALOG. IZDELKA NE SKLADIŠČIMO V POSLOVALNICI.

za kos

999,–

SAMOSTOJEČA ZVOČNIKA (DVOSMERNI SISTEM) Z IZHODNO MOČJO 2 x 25 W (RMS)

IZDELEK NAROČITE IN PLAČATE V POSLOVALNICI

• visok dinamični kontrast Da boste ob gle vključno z dostavo do vrat za osupljivo ostro in danju programo v v polni visoki loč ljivosti (ali na Blu kakovostno sliko rayu) lahko res už iva li, priporočamo, • optimiranje slike s CTI, tridimenzionalda televizor gle date z oddaljen osti nim filtrom za ostro sliko (3D comb filter) ca. 4,9 m (trikra tnik diagonale) . in filtrom za zmanjšanje šumov • preprosto preklapljanje med 2 televizijskima programoma s funkcijo SWAP • možnost izbire različnih formatov slike • fizična ločljivost: 1.920 x in zvočnih prednastavitev 1.080 slikovnih pik • večjezični zaslonski meni (OSD) – • razmerje stranic slike: 16 : 9 preprosta in intuitivna uporaba • energijski razred: A • starševski nadzor • številni priključki • časovnik za izklop • mere/masa: • preprosta montaža na steno po - brez stojala: ca. 145,5 x 84 x standardu VESA (razdalja med 5,8 cm (Š x V x G)/26,55 kg -LETNA izvrtinami je 400 x 400 mm) - s stojalom: ca. 145,5 x 91,9 x GARANCIJA • dinamični kontrast: 50.000 : 1 35 cm (Š x V x G)/28,8 kg

za kos

DOGOVORITE SE ZA TERMIN DOSTAVE

Naš dobavitelj vas bo poklical in z njim se boste dogovorili za termin dostave.

99,99

IZDELEK VAM DOSTAVIMO DO VRAT

Izdelek vam bomo brezplačno dostavili do vrat v 5 delovnih dneh.

NO IV EK UZDEL L SK A IZ EKA T Z

Glasbeni stolp z Bluetoothom

sodobna tehnologija v retro videzu 80-ih let • UKV-radio s PLL-sprejemnikom • CD-predvajalnik • brezžično pretakanje glasbe prek Bluetootha s pametnega telefona, tabličnega računalnika ipd. • digitalno uravnavan analogni merilnik glasnosti (VU-meter) • uravnalnik za višino, base in ravnotežje • LCD-prikazovalnik z modro osvetlitvijo -LETNA iz ozadja GARANCIJA • mere (Š x G x V): - glasbeni stolp: 36 x 23 x 11 cm - zvočnik: 13 x 23 x 25 cm

3

DOSTAVA

DO VRAT

3

ENIJI

PO VSEJ SLOV

ČRNE ALI SREBRNE BARVE

Cvetlične čebulice

Trikotna metla

Elektronski odganjalnik pajkov

za kos

29,99

3

-LETNA GARANCIJA

Z OBROČKI ZA DODATNO OJAČITEV

iz trpežnega polipropilena, primerna za odlaganje listja, vej, trave in drugih vrtnih odpadkov; prostornina: 272 l, maks. nosilnost: ca. 65 kg

1,39

za kos

nestrupen in brez vonja, neslišen za ljudi in domače živali, kot so psi in mačke; vstavite ga neposredno v vtičnico, učinkuje do ca. 30 m2, nizka poraba energije: ca. 1 W

9,99 3

-LETNA GARANCIJA bnimi Elektronski odganjalnik s pose pajke in ultrazvočnimi valovi prežene garažo, tako poskrbi, da ne pridejo v te že klet ipd. Uporabljati ga začni pred jesenjo.

Ultrazvočni valovi vplivajo na domače živali, kot so morski prašički, hrčki, zajčki in drugi glodavci, zato naj se živali ne nahajajo v prostoru, kjer je nameščen odganjalnik.

Pospeševalnik kompostiranja, 3 kg

za hitrejše kompostiranje, zadošča za 5 m2 komposta

za kos

za kos

4,99 2 NOSILNA ROČAJA IN ROČAJ ZA PRAZNJENJE TRPEŽNA IN VODOODBOJNA

3,99 1,33/kg

lekljivo držalo

VELIKO SONČNE SVETLOBE

za kos

stopenjsko izv

ZMERNO ZALIVATI

tridelno, brez

• iz legiranega jekla • modnega videza • s senzorjem gibanja • doseg: 6–8 m • z nastavljivim senzorjem, ki svetilko vklopi, ko se prične temniti • stopnja zaščite pred škropljenjem vode IP44 • vključno z LED-sijalko (energijski razred: A+)

idealna za čiščenje nadstreškov, žlebov, stopnišč in drugih težje dostopnih mest v visokih prostorih, 1 krtača za čiščenje zunanjih oz. 1 za čiščenje notranjih prostorov, z nastavljivim kotnim zglobom (do ca. 90°)

od 1,25 do 4 m

primerne za posaditev na prostem, različne sorte, npr. tulipani, narcise, kamasije ipd.

Zunanja LED-svetilka

Vreča za vrtne odpadke

VISOKOKAKOVOSTEN ALUMINIJAST SPREDNJI DEL OHIŠJA

3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

MODRO-RUMENE ALI RDEČESREBRNE BARVE

8,99

3

-LETNA GARANCIJA

Električna verižna žaga

• zmogljiv elektromotor: 230 V, ~ 50 Hz, 2.300 W • dolžina meča: 40 cm • stabilno ohišje iz umetne mase • protivibracijska tehnologija, ki blaži povratne udarce • kovinski krempljasti prislon • samodejno podmazovanje verige • hitro vpenjanje verige brez orodja • veriga z zavornim mehanizmom za takojšnjo zaustavitev • 15-letno jamstvo na dobavljivost nadomestnih delov • masa: 4,8 kg

za kos

59,99

ORIGINALNA VERIGA IN MEČ OREGON ŽAGA JE ŽE V CELOTI SESTAVLJENA IN PRIPRAVLJENA ZA TAKOJŠNJO UPORABO

V D E

3

geprüfte Sicherheit

-LETNA GARANCIJA


posebna ponudba

od četrtka,

HOFERJEVE CENE SO PRAV TAKO MAJHNE KOT MI!

1

Komplet dodatkov iz flisa za malcˇke

18.09.

3

v kompletu: rokavice, kapa in sal iz mehkega flisa, nekateri modeli dvoslojni, 2 razlic ni velikosti

5

v

v

6,99

3

1 4

6 7

8


3

Majica z dolgimi rokavi za malcˇke, 2 kosa iz 100% bombaza (razen sivega modela), z ljubkimi potiski, nekateri dekliski modeli s potiskom z blesc icami, vel. 62–104 v

v

v v

4,99

a c ij dete fo r m aj Več i n m o de le n i. e s s . r v in . h ofe w w na w

2,50/kos

4 Hlacˇe za malcˇke z visokim delezem bombaza, v modnih barvah in krojih, vel. 62–104 v

v

5

9,99

Sˇ portna jopica za malcˇke s kapuco in toplo plisasto podlogo, vel. 62–104 v

6

11,99

Sˇ portne hlacˇe za malcˇke

iz 100% bombaza (razen sivega modela), z ljubkimi potiski, vel. 62–104 v

4,99

7 Presˇit brezrokavnik za malcˇke

svetlikajoc ega se videza, z ljubkimi elementi, v modnih barvah in krojih, vel. 62–104 v

9,99

8

Podlozˇ eni cˇevlji za malcˇke

s trpeznim in pralnim vrhnjim materialom, toplo podlogo iz flisa, priroc no zadrgo ter proznim, nedrsec im podplatom, st. 22–30 v

v

v

v

v

2

11,99

3

4

5

7

8 2

Hlacˇ ne nogavice za malcˇke

iz visokokakovostne bombazne mesanice, oblikovno stabilne, z udobnim pasom in vsitkom v koraku ter neutesnjujoc imi prstnimi konicami, vel. 74–128 v

v

v

v

1,99

6


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

18.09.

Brisača iz mikrovlaken izjemno lahka in vpojna, se hitro suši, idealna za na pot • 2 kosa: vel. posamezne brisače: 45 x 80 cm, ali • 1 kos: vel. 65 x 120 cm

Športna jakna

s stoječim ovratnikom, zadrgo, podbradnim zavihkom in prsnim žepkom na zadrgo, sprednja stran jakne prešita s podlogo v kontrastni barvi, zaključki rokavov z odprtino za palec za kos • ženska: 36–42 • moška: 48–54

ZLOŽENA ZAVZAME ZELO MALO PROSTORA

24,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI 40 °

za zavoj/kos

6,99 3,50/6,99/kos

zračnost pot vrhnji material

koža

Pulover s kapuco kapuca, spodnji del puloverja in rokavov z obrobo v kontrastni barvi, s stranskimi žepi, zaključek rokavov z odprtino za palec • ženski: vel. 36–42 • moški: vel. 48–54

Pohodniške hlače

zelo udobne med gibanjem, vodoodbojne in neobčutljive za umazanijo, se hitro sušijo • ženske: vel. 36–46 za kos • moške: vel. 48–56

za kos

12,99

17,99

Pohodniške nogavice z visokotehnološkimi vlakni za optimalno odvajanje vlage, ojačan predel gležnja, pete ter stranskega dela stopala, s podloženo prstno kapico, ki ščiti pred nastankom žuljev, št. 35–46

zračnost

Jakna z vodood bojnim materialo m na sprednji str ani omogoča po vsem neovirano giban je zaradi elastič nega materiala na rok avih in hrbtni str ani.

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

3,99

vrhnji material koža

za kos

Udoben nedrček večje velikosti

s kostjo in širokimi naramnicami (pri nekaterih modelih podložene), izjemno udoben, za čudovit dekolte, vel. 80–95: košarica C/D/E

5,99

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

za par

Z JEZIČKOM, KI PREPREČUJE ZDRS NOGAVIC V POHODNIŠKIH ČEVLJIH

za komplet

14,99

Ženske spodnjice, 2 kosa z okrasno čipko ali všitki iz tila, 2 različna modela: hlačke ali hipster, vel. 38–48

Komplet ženskih oblačil, 2-delni

iz mešanice bombaža in viskoze, modno eleganten, v kompletu: pletena jopica in pulover s kratkimi rokavi, v videzu pletenine, z gumbi, vijoličaste, sivo melirane, temno modre ali črne barve, vel. 36–46

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za zavoj

IZ LUREKSA

4,99

Pajkice v videzu hlač

2,50/kos

MATCH MIX &

za kos

se odlično prilegajo in so zelo udobne zaradi mehke, koži prijazne mešanice bombaža in elastana, z modnimi elementi, nekateri modeli z zadrgo, vel. 34–46

9,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za zavoj

2,49 1,25/par

majica/ Ženska spalna ch at M hlače Mix & , prijetno za nošenje za kos

4,99

iz 100% bombaža ne ali dolge, ali • hlače: 7/8 dolži mi ali kratkimi • majica: z dolgi imi izrezi čn zli ra rokavi ter vel. 36–46

Oprijet kroj

E

RAZLIČNE BARV IN MODELI

Ženske oporne dokolenke, 2 para

40 den, z udobno patentno obrobo in ojačanimi prstnimi konicami, št. 35–42 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

S SREDNJO MOČJO OPORE IN POŽIVLJAJOČIM UČINKOM


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

18.09.

Pohodniški nahrbtnik

iz trpežnega poliestra, izjemno lahek in priročen, primeren za eno- do dvodnevne pohode, s prezračevalno mrežo na hrbtu ter podloženim in prilagodljivim ledvenim pasom, številni priročni žepi, vključno z dežnim pregrinjalom, prostornina: 30 l ali 45 l VKLJUČNO Z BLAZINO ZA SEDENJE

za kos

19,99

Masažno olje Anti-Stress/Relax

100% SPA – VAŠ OSEBNI WELLNESS

ne pušča mastnega sloja • masažno olje Anti-Stress: z eteričnimi olji sivke in rožmarina za sproščujočo masažo, ki izboljšuje počutje ter koži podari svilnat občutek ugodja, ali • masažno olje Relax: sinergija jojobinega olja in karitejevega masla, ki kožo med masažo ovije v žametno mehkobo in nežen vonj vanilije 150 ml

Linija 100% SPA vodilne slovenske kozmetične hiše Kozmetika Afrodita vam omogoča, da si sproščujoč wellness privoščite kar doma – z intenzivno nego kože na osnovi prvovrstnih naravnih sestavin, kot so jojobino olje, karitejevo maslo in eterično olje sivke, ter omamnimi vonji, ki vas popeljejo v osrčje popolnega ravnovesja.

za kos

3,49

BREZ PARABENOV, PARAFINA IN SILIKONOV

23,27/l

Maslo/sladkorni piling za telo Zimske cokle

preproste za vzdrževanje, s profiliranim podplatom, št. 29–45

ODSTRANLJIVA TOPLA PODLOGA

za par

5,99

• maslo za telo: hranljiva in vlažilna formula s karitejevim maslom, primerna za obnovitveno nego in masažo vseh vrst kože, za osupljivo mehko in z vanilijo odišavljeno kožo, 200 ml, ali • sladkorni piling: odstrani odmrle celice povrhnjice, kožo s karitejevim maslom in jojobinim oljem bogato neguje ter jo naredi svilnato gladko, s prijetnim vonjem vanilije, 175 g za kos

Vsebina preverjanj:

4,99

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

069-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

ZA OTROKE IN ODRASLE

BREZ PARABENOV, PARAFINA IN SILIKONOV

24,95/l oz. 28,51/kg

Hoferjeva resnica št. 51: Varčevanje je zelo preprosto: NAKUPUJTE V HOFERJU IN PRIHRANITE.

Steklena posoda

iz visokokakovostnega natrij-kalcijevega stekla, uporabna kot vaza, svečnik ali samostojna dekoracija, različne oblike za kos

7,99

Barve za steklo

HERSHEY’S

6 barv (po 80 ml) in 1 konturna barva, vključno s folijami ter predlogami in navodili za slikanje na steklo

Čokolada

• Cookies’n’Chocolate, 51 g, ali • Cookies’n’Creme, 51 g, ali • Reese’s, 43 g

za komplet

9,99 VELIKO ZABAVE ZA OTROKE IN ODRASLE

Čokoladice He rshey ’s so že desetletja me d najbolj priljubljenimi v Združenih državah Ameri ke. So odličnega, izvirn ega okusa in narejene iz na jboljših sestavin, na vo ljo pa so kar v 90 državah sveta.

za kos

Arašidi

0,99

praženi in soljeni, 6 x 50 g

19,41/23,02/kg

za kos

ROČNO IZDELANA IN ROČNO PIHANA

1,99 6,63/kg

BAHLSEN

Dekorativni naravni materiali različni naravni materiali za okrasitev cvetličnih aranžmajev, mize ali daril

BAHLSEN

Masleni keksi

• s kakavom ali • polnozrnati 200 g

za kos

1,59

Masleni keksi Minis/Zoo

• Minis: s čokolado, ali • Zoo: v obliki živali 125 g

7,95/kg

za zavoj

1,99

za kos

0,99 7,92/kg


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

18.09.–21.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Indijski oreščki

Hrana za pse

praženi • nesoljeni ali • soljeni 150 g

-33%

več vrst, 300 g

-30%

redna cena

0,65

redna cena

1,79

0,45 -% -% -% -% -% -% % % % Breskov 1,19 -% -% -% -% -% --%%--%%--%%IC Z-V%ESTO-B% --%%--%%--%%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% -% --%%--%% nektar --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%B-RE%Z KA-RT% --%%--E%%, KLU-BO%% % % % V % NO-%%--% -% --%% % -% -% -% % -% - % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%EN---OU%%SPTAO--VV%% % % % % % , - -% -% NJE -% -% -% -% -% % % AK-% -A% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%% N-% % % % % % %%L-N%O-%%--% -% -% % -% -% -% -22% -% -% - -%MA--%%K-S-%% IM--A % % % % % % % % % % -% -% --%% -%Cappuccino % % % -% -% -% -% -% -% -% -% --%%VA-%RČ-E%%V--A%%N-JE%! --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%FERRERO -% -% -% -čokolada -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%KINDER % % % --% -%rezina -% % --%%--%%--%%--% -% -% -% -% % -% -% --%%--% -% --%% -% --%%Mlečna % -% % -% -% -% -% -%-31% % % 69 % % 0, --%% -%Milch-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% --%%---%%--%%--%%--%%--%%---%% -% -% -% -% -% --% -%--%%%--%%--%%---%%--%%--%% --%%Kinder % % % schnitte -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--%% -%% -% -% -% -% -% -% -%--% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%-%%%---%%--%%--%%--%%---%-%%%---%%% -% -% -% -% -% 35 -% -% -% -% -% % 0, % % % % % % -40% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % --%%--%%--%%--% -% -% % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%39 % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%0, % % % % % % -% -% --%% -% -% --% -% -% -% -% -% --% -% -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%z-okusom % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -Voda % % --% --%%--% --% %%--%%--% -% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--%%---%%--%%--%%--%%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% %%ika--%%--%%--Sladoled % -% -% -% --% -Kornet -% -% --% -% -% -% -%iz z--a%% va-ln % mrz-o% % -% --% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%palčki -25% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%na -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% 0,29 -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% - -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -iz%za-m%rzo-valnika -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -34-%% -32 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 33 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0,-%19-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% sir trapist/gavda -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Bio -% -% -%Bio-%vegetari-% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% janska omaka PONUDB -% -% -% -% -% za testenine Špansko bio -% -% -% -% -% oljčno olje st ovo Kak

za kos samo

iz

za kos samo

1,50/kg

1l

redna cena

0,89

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

7,93/kg

100 g

za kos samo

redna cena

0,51

iz hladilnika, 28 g

za kos samo

redna cena

0,65

12,50/kg

za kos samo

3,90/kg

st iz

• breskev-aloe vera ali • limonska trava ali • hruška-melisa 1,5 l redna cena

0,39

za kos samo

• vanilija ali • jagoda ali • čokolada 120 ml

z mandljevim posipom, 120 ml

0,19/l

redna cena

redna cena

0,29

0,49

za kos samo

za kos samo

1,58/l

2,75/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

ovo Kak

45 % m. m. v s. s., brez laktoze, iz hladilnika, 300 g

več vrst, 360 g

ekstra deviško, 750 ml

Bio kisla smetana 15 % m. m., iz hladilnika, 250 g

za kos

2,69 8,97/kg

za kos

za kos za kos

0,79

1,59

Izdelek je primeren za vegane.

6,98 9,31/l

4,42/kg

3,16/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu