Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

31 .0 5.

20 14

VEČ KOT FER. HOFER.

-20%

/

Piščančja nabodala

redna cena

3,14

2,49 za kos samo

• piščančji ražnjiči ali • začinjena nabodalca iz hladilnika, 450 g

cena kakovost

% -% % % % -% -% -% -% -Neodvisno, -% -% s strani kupcev potrjeno najboljše razmerje. % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% --%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%CYCO -% -% kolo % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Zložljivo -% -% -% -% -% -% --%% -%SPORT % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -RITTER % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -Mini % -%čokoladice -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -%--%%-%% -% % % % -% -%%-31 % % % % -% - %--% -% -% -% -%%--%% -% -% -%%--%%--%-%%-%-%-%-%-%-%%--%-%%--%%--% % -% - % -% -% -%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%%--%%-% -% -% - % -% -% -% -%-% -%--% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% %--%%--%%-%1, -%49 % % %-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% 3% -% % -% -%Fruc 10 % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% % -%%% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --18 -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -%Mešalnik % % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%79 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -BIOAKTIV % % % -% prašek -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% -%Pralni % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - %-18% % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kos - % - 19 -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % %-%-%-%-%%--2, % % % % % % % 99 % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% 3 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% 5,53/kg

2,19

za zavoj samo

7,45/kg

VZMETENA OPORA SEDEŽA

za kos

199,–

st iz

ovo Kak

na drobne dele:

• pomaranča- limona ali • korenček ali • črni ribez- aronija 1,5 l

-LETNA GARANCIJA

na okvir:

-LETNA GARANCIJA

OD PONEDELJKA,

redna cena

S PRIROČNO TORBO ZA PRENAŠANJE IZ TEKSTILA

POSEBNA PONUDBA

dve pakiranji, 200 g

zaradi zložljivega aluminijastega okvirja preprosto za shranjevanje in hitro pripravljeno za vožnjo • velikost koles: ca. 51 cm (20") • mere zloženega kolesa: 84 x 63 x 43 cm (D x Š x V) • aluminijast okvir (višina: 30 cm), zložljiv s pomočjo tečaja, zaskočnega mehanizma in hitrega zapenjalca • zadnji menjalnik SHIMANO s 7 prestavami in vrtljivim prestavnikom na ročaju • stabilni in gladko tekoči aluminijasti kolesi • platišči z dvostenskimi obroči, pnevmatiki z odsevniki • V-zavora spredaj in zadaj • baterijske LED-luči

ZLOŽLJIVO

02.06.

st iz

ovo Kak

redna cena

0,97

• Mountain Fresh ali • Marine Fresh 3 kg oz. za 30 pranj redna cena

2,69

za kos samo

0,73/kg oz. 0,07/pranje

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 31.05.2014, do razprodaje zalog.

24,

5 HITROSTNIH STOPENJ IN PULZNO DELOVANJE

-LETNA GARANCIJA

OD ČETRTKA,

0,53/l

• zmogljivih 600 W • trpežen steklen vrč (prostornina: ca. 1,5 l), primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • elegantne oblike; ohišje mešalnika iz legiranega jekla in s kromiranimi elementi • rezila iz visokokakovostnega nerjavečega legiranega jekla (2 noža s po 2 reziloma) • dvojno varnostno zapiralo na motornem delu in pokrovu • pokrov z odprtino za dodajanje sestavin med mešanjem • navijalnik kabla

POSEBNA PONUDBA

za kos samo

POLNILNA ODPRTINA

05.06.

PRIMEREN TUDI ZA DROBLJENJE LEDU

30 93 866

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 23/14

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča KUPON ZA 50% POPUST na VINO REFOŠK

(velja samo ob nakupu govejega pršuta in/ali gorenjskega sira)

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

29.05.–01.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pri nakupu govejega pršuta in/ali gorenjskega sira prejmete ob predložitvi kupona popust na refošk iz vinske kleti Kavrečič.

POPUST S KUPONOM

-50% NA REDNO CENO

Goveji pršut

REDNA CENA ZA KOS

3,99 5,32/l

9378

st iz

ovo Kak

narezana sušena mesnina iz govejega stegna, začinjenega s skrbno izbrano mešanico sestavin, 80 g

st iz

ovo Kak

KAVREČIČ

Refošk

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

12,99 za kg samo

st iz

ovo Kak

2,49 za kos samo

Gorenjski sir

mehki do poltrdi nezorjeni sir iz kravjega mleka, s tradicionalnim domačim okusom, idealen za narezke ali peko na žaru, 45 % m. m. v s. s. • beli ali • dimljeni ali • z dodanim česnom

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju. Kupon velja od 29.05. do 01.06.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu govejega pršuta in/ali gorenjskega sira iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

RIBOGOJSTVO GORIČAR

SVEŽIH RIB

Potočna zlatovčica iz hladilnika

31,13/kg

Šparglji

svežega okusa in preprosta za pripravo

zeleni, razred I, 500 g

-31% -% -% -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%1,-%49 % -% % -% % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - Češnjev -% -% % -% -% -% -% -% -za kg-samo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % st iz % -% -% -% -% % % o % v % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % paradižnik ko-% -% % % % % % % % K-a% % % % % % % % -% % -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%99 % -% -%% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% --42% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%---%%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Uporaba: -% -% -% % % % vrat -% -% -69 -% -% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%%Sv es-%o -% - % -%Svinjski % % e-%m-% % ež % % % % % % % brez kosti %-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -%-%-0, -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% grozdje -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%Belo % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% -% --%%-% -% -% -% -% - %-31-%% % % % % % % % -% %--%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-% % % % % -%-% % -% -% -% -% - % --%%--%%--%%--% -%-% -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %%-%-%-%-%-%-% % -% -% -% -29 -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -%za-%kg samo -% -% -%% -%--%%--%%--%%--%%%%--%%-%--% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -%%---% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% - -%%--%%--%-%%-% %-% % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%99 % -%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% % -% -% -%-%-%-%- -%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - Lilija % % % Vrtnica % % % -% -% --%% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%OD ČETRTKA, 29.05., -% -% -% -% -% -% -% do razprodaje zalog -% -% IN MORSKIH SADEŽEV

redna cena

2,19

za zavoj samo

2,98/kg

8,

razred I, 500 g

redna cena

1,19

svinjski vrat brez kosti je idealen za pečenje na žaru, odličen pa je tudi kot pečenka.

v kosu, iz hladilnika

za zavoj samo

1,38/kg

brez pečk, razred I, 500 g redna cena

1,89

3,

za zavoj samo

2,58/kg

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm

različne barve, v lončku Ø 12 cm

2,69 za kos samo

Slike so simbolične.

2,99 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

02.06.–04.06., oz. do razprodaje zalog

Union

Pivo

prodajna enota: 6 pločevink alk. 4,9 % vol., 6 x 0,33 l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-14%

Sok rdeče pomaranče

st iz

ovo Kak

redna cena

Karamele z okusom sadja 500 g

-% -26 % % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 99 3, -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--% --%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % 29 % % 1, -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%Bio suho --%% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%% -% -%-% --%%sadje % -24% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-19 % % -% % -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%--%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -Šipkov -čaj % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - 99--%%--%% -% -%-% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, % % 1,49 % % % % -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% %-% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -EZ%KAR-TI%C ZV-ES%TOB-E,%KLUB--%%--% -% -44% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BR -% -%TA-V%NO-%OV-% -% -% % % % % S -% % % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%N-AE%NKOU-P%OV-A%NJE-,% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% --% -%Mesni -%sir-% --% -% -% -% -% --%% -M%A-K%S-I%M-A%LN-%O% -% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -V%A-R%ČE-%V-A%-%N-J%-E!-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -%1,-%39 -% -% -% % % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--%-%-%-%-%--%-%-%-%-%--%-%-% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%Lutenica -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -%Hrana % -% - % -% -% -% -% % -% - % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -%za mačke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ruške Slovenske Slovenska -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% jagode-% -% -% -% solata kristalka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 100% direktno stisnjen, iz hladilnika, 1 l

4,69

za zavoj samo

redna cena

1,75

za kos samo

2,02/l

2,58/kg

redna cena

redna cena

1,98

1,23

več vrst, 300–100 g

50 čajnih vrečk, 150 g

za kos samo

za kos samo

6,60/kg oz. 0,02/vrečko

redna cena

iz

UGODN E CE NE

st ovo Kak

SOV ... BONU ČK, , TO

iz hladilnika, 400 g

2,49

za kos samo

4,63–13,90/kg

350 g

več vrst, 12 x 100 g

redna cena

redna cena

1,99

1,89

za kos samo

za kos samo

redna cena

2,67

3,73/kg

4,26/kg

za zavoj samo

1,66/kg oz. 0,17/vrečko

nepakirane, razred I

razred I, 250 g

razred I

st iz

ovo Kak st iz

ovo Kak

-42% -30% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % 49 % 55% -% -% -% 79 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -1, -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -0, 0, % % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% --% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% -33%

redna cena

redna cena

za zavoj samo

redna cena

2,59

1,19

za kg samo

3,16/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

0,79

za kos samo


NOGOMETNA TEKMA EKIPA ŽEJNIH

za kos

za kos

0,49

0,69

0,33/l

5

6

Ledeni čaj

Pomarančni sok

st iz

ovo Kak

za kos

3

za kos

za kos

1,59

0,49

1,12

1,06/l

0,33/l

2,24/l

9

Pivo

10

Cola/Cola Mix

Pivo Zlatorog

za kos

0,63 1

st iz

ovo Kak

Jabolčni sok za zavoj

2

za zavoj

za kos

4,89

0,99

2,29

1,63/l

0,50/l

0,76/l oz. 0,39/kos

8

Premium pivo

11

Ora

Športni napitek

st iz

ovo Kak

NOVO za kos

za kos

4

1

Jabolčni sok

3

100% sadni delež, 1 l

2

Premium pivo

alk. 5,0 % vol., 6 x 0,5 l

4

0,53

0,64

1,06/l

0,43/l

Radler z okusom grenivke

Pivo

alk. 4,2 % vol., 1,5 l

Radler z okusom grenivke alk. 2,0 % vol., 0,5 l

5 6

Ledeni čaj

z okusom breskve, 1,5 l

Pomarančni sok

100% sadni delež, 1 l

Bitter Lemon/ Tonic Water

7

7

Bitter Lemon/ Tonic Water

9

1,5 l

8

Cola/ Cola Mix 1,5 l

Ora

• Original ali • Exotic 2l

10

LAŠKO

Pivo Zlatorog alk. 4,9 % vol., 0,5 l

11

Športni napitek obogaten s kisikom • brusnica ali • pomaranča ali • limona 6 x 0,5 l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.


PRI HOFERJU EKIPA LAČNIH

za kos

za kos

6

1,45

13,17/kg

3,63/kg

Kalifornijske pistacije

za kos

5

za kos

1,59

0,84

3,52/kg

9

Arašidi

Pokovka za mikrovalovno pečico

za kos

0,88

3,18/kg

10

3,95

4,20/kg

3

Čips

Rebrasti čips

za kos

1,99 5,69/kg

1 za kos

2,39 11

za kos

0,59

za kos

0,69

2,95/3,37/kg

8

Napolitanke

Snips/ Snips Spicy

2,12/2,30/kg

2

za kos

0,99

4,72/kg

Krekerji

1 2

v škatli, 350 g

Baby preste/ hrustljavi mix 325 g/300 g

3

Rebrasti čips več vrst, 200 g

4

5,50/6,19/kg

Mini krompirjeve palčke

5

Velike slane palčke • slane (4 x 45 g) ali • s sezamom (4 x 40 g)

Pokovka za mikrovalovno pečico

4

7

dve vrsti, 4 x 100 g

6

Baby preste/ hrustljavi mix

za kos

0,59 7

Krekerji

Kalifornijske pistacije dve vrsti, 300 g

Velike slane palčke

Mini krompirjeve palčke

9

več vrst, 125 g

8

Snips/ Snips Spicy

slan prigrizek, 200 g/175 g

10

Čips

• soljen ali • s papriko 250 g

Arašidi praženi in soljeni, 500 g

11

Napolitanke polnjene z vanilijevo kremo, 1 kg


Hofer sporoča

SP

OD PONEDELJKA,

Slan prigrizek XXL • Hot Chili ali • sirove kroglice ali • arašidovi hrustljavčki 450 g

Prigrizek Soccer Stars • s kislo smetano in čebulo ali • s kečapom ali • slan 125 g

V NIZKIH

CENAH

za kos

1,99 4,42/kg

za kos

0,99 Čips Pringoooals

7,92/kg

Bonboni PEZ Soft s škatlico

posebna izdaja ob svetovnem prvenstvu v nogometu; v kompletu: 1 zavojček bonbonov Classic (90 g), 1 zavojček bonbonov Tropic (90 g), 1 škatlica za bonbone in 1 mini nogometna stena, na katero lahko streljate z bonboni

02.06.

POSEBNA PONUDBA

posebna izdaja ob svetovnem prvenstvu v nogometu • z okusom sira ali • z okusom kečapa in majoneze ali • z okusom italijanskega kruha focaccia ali • Chili Samba 190 g

Toffifee

posebna izdaja ob svetovnem prvenstvu v nogometu, 3 x 125 g

Mešani slani prigrizki

za kos

400 g

3,99

za komplet

2,59

1,99 10,47/kg

10,64/kg

Salsa

Tortilla čips

okusna omaka za tortilla čips • sirova ali • pekoča paradižnikova ali • paradižnikova s papriko 315 g/300 g

• s čilijem ali • z nacho sirom ali • navaden 250 g za kos

znižano od 08.05.2014

1,99

prej 0,95

4,98/kg

0,89 za kos samo

3,56/kg

za kos

0,99

0,47

alk. 3,5 % vol., svetlo pivo z nižjim odstotkom ekstrakta v osnovni sladici, nižjo vsebnostjo alkohola in specifično grenčico, 0,5 l

vost

za kos

3,20

0,66

0,97

za kos

0,94

1,32/l

1,94/l

o Kak

s predstavitvijo 100 najboljših igralcev iz vseh nogometnih reprezentanc, opisi prizorišč in sporedom tekem

za kos

za kos

1,42/l

ADRIA MEDIA

Revija Superzvezdniki nogometnega SP 2014

Pivo Pils Export

osvežujoč in poživljajoč izotonični napitek, s katerim po športni dejavnosti nadomestite minerale • Passion Fruit ali • Mountain Blast ali • Citrus ali • Blood Orange 0,5 l

za kos

alk. 5 % vol., tradicionalen češki ležak prvovrstne kakovosti, 0,5 l

LAŠKO

Powerade

priljubljena pijača sedaj v videzu svetovnega prvenstva v nogometu, 0,33 l

Pivo Staropramen

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

3,14/3,30/kg

Coca-Cola

za kos

1,88/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

iz

PANINI

Sličice Fifa World Cup Brasil 2014

5 sličic v zavojčku

za zavojček

za kos

1,99 3,43/kg

visokokakovostna gorčica specifičnega okusa z 9 izbranimi začimbami; odlična priloga k mesnim jedem in dodatek za pripravo delikatesnih solat, 580 g

AXE

AXE

neustavljivo privlačni vonji • Excite ali • Dark Temptation ali • Africa ali • Apollo 250 ml

neustavljivo privlačni vonji • Excite ali • Dark Temptation ali • Africa ali • Apollo 150 ml

Gel za prhanje

0,60

Gorčica v pivskem vrčku

0,12/kos

Dezodorant v pršilu

Izdelek lahko kupite na blagajni.

Koledar SP v nogometu s pivom

za kos

1,79 7,16/l

za kos

2,59 17,27/l

25 različnih vrst piva (0,5 l) iz priznanih evropskih pivovarn za vsak dan svetovnega prvenstva v nogometu (prodaja samo v zavoju)

za zavoj

39,99 1,60/kos

OB NAKUPU 10 ZAVOJČKOV SLIČIC ALI VEČ PREJMETE NA BLAGAJNI ALBU FIFA WORLD CUP BRASIL 2014 BREZ M* PLAČNO!

O DARILupu k a n ob ojčkov 10 zavličic s * Album za sličice ni del Hoferjeve ponudbe, zato ga ne morete kupiti posamezno.


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Lahka viseča mreža

02.06.

za kos

iz zračne in trpežne poliamidne tkanine, udobna, vključno s kavljema in vrvema za namestitev, vel. ca. 140 x 270 cm (Š x D), maks. obremenitev: 100 kg

za kos

12,99

14,99

ZLOŽENA ZAVZAME MALO PROSTORA – IDEALNA ZA POTOVANJA

Poletna spalna vreča

izjemno lahka (masa: le ca. 720 g), zložena zavzame malo prostora zaradi kompresijske vreče, vrhnji material: 100% poliester, polnilo: 100% silikonizirani poliester, dolžina vreče (s kapuco): ca. 225 cm RAZLIČNE BARVE

S KAPUCO

Samonapihljiva ležalna podloga

zelo udobna zaradi posebej debelega zračnega oblazinjenja, trpežen vrhnji material z izjemno dobro izolacijo, idealna za taborjenja ali kot ležišče za goste, preprosta uporaba, mere: ca. 188 x 66 x 5 cm (D x Š x V) ZLOŽENA ZAVZAME MALO PROSTORA ZLOŽEN ZAVZAME MALO PROSTORA

PENASTO JEDRO IN VRHNJI MATERIAL STA ZLEPLJENA PO VSEJ POVRŠINI

Samonapihljiv vzglavnik

s prijetno mehko vrhnjo stranjo, spodnja stran s prevleko proti drsenju, idealen za taborjenja in potovanja, modre ali črne barve, mere napihnjenega vzglavnika: ca. 40 x 28 x 12 cm (D x Š x V)

3-LETNA GARANCIJA za kos

Torba za kolo

3

• iz trpežnega najlona • z visokokakovostno zadrgo • ojačan in oblazinjen del za sprednje in zadnje kolo • mrežast vstavek vzdolž spodnjega šiva za zračenje • primerna za kolesa z velikostjo okvir ja do 60 cm (20")

-LETNA GARANCIJA

za kos

39,99

15,99

RAZLIČNE BARVE

Svetilka za taborjenje/ šotorska svetilka

za kos

7,99

4,99

ŠOTORSKA SVETILKA

3

-LETNA GARANCIJA

BELA ALI PISANA

za kos

19,99

• svetilka za taborjenje: majhna svetilka z 12 belimi LEDdiodami in priročnim ročajem za obešanje, vključno z baterijami, modre ali zelene barve, višina ca. 13 cm, Ø ca. 11 cm, ali • šotorska svetilka: s 5 belimi LED-diodami ter magnetnim trakom za pritrditev na steno šotora, primerna tudi za trajno namestitev na steno, vključno z baterijami, Ø ca. 10 cm

3-LETNA GARANCIJA

za kos

SVETILKA ZA TABORJENJE

Poletna LED-veriga

ustvari prijetno vzdušje v notranjih prostorih in na vrtu, na prozorno verigo je nameščenih 15 velikih lampijončkov (Ø 15 cm) z visokokakovostno tekstilno prevleko in 2 LED-diodama v vsakem lampijončku; z omrežnim priključkom, dolžina verige: ca. 7 m (brez kabla), dolžina kabla: ca. 10 m

3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

19,99

Keramična vaza, 2/1 kos za zavoj/kos

9,99 Pršilo proti insektom/klopom Osvežilnik doma Asorbio Alio

Osvežilnik obutve in športne opreme Asorbio Alio učinkovito odstranjuje neprijetne vonjave in vlago iz obutve, športne opreme, torb, nahrbtnikov in kovčkov, 208 g (8 x 2 kosa)

Asorbio Alio je ekološki izdelek, ki nepri jetnih vonjav ne prikri je, temveč jih vsrka vase.

učinkovito odstranjuje neprijetne vonjave in vlago v kleti, kuhinji, pečici, košu za smeti, mačjem stranišču ipd., 1 kg

zanesljivo ščiti pred piki insektov ali ugrizi klopov, dermatološko preverjeno, primerno predvsem za otroke • pršilo proti insektom: deluje do 8 ur, ali • pršilo proti klopom: deluje do 6 ur 100 ml Insekticide uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite deklaracijo in navodila za uporabo.

za zavoj

5,99

z vonjem po agrumih, različne velikosti in oblike ODGANJA insekte

NA NARAVNI oSNOVI za kos

3,99 39,90/l

za zavoj/kos

1,79 0,09–1,79/kos

Potovalni komplet prve pomoči*

za kos

9,99

• ribiška palica: zložljiva, dolžina ca. 210 cm, 6 delov s 5 obročki, • kolesce: s sprednjo zavoro, 3 krogličnimi ležaji in zložljivo ročico, za desničarje in levičarje, in • pribor: komplet svincev (50 g), komplet trnkov, komplet 6 štoperjev, plovec, klešče in škarje za vrvico

Sveča citronela, 20/6/2/1 kos

5,00/9,99/kos

RAZLIČNIH VELIKOSTI, BARV IN OBLIK

Komplet za ribolov

Avtomobilski komplet prve pomoči*

uporaben tudi na potovanjih, vsebina skladna s standardom DIN 13164, črne ali rdeče barve, s knjižico z navodili za nudenje prve pomoči

s številnimi pripomočki, kot so komprese za rane, dihalna maska, škarje, pinceta, čistilni robčki, veliko različnih obližev itn.

28,80/kg oz. 0,37/kos

za kos

4,99

VELIKO PROSTORA ZA OSEBNA ZDRAVILA S TRAKOM ZA PRITRDITEV NA KOLO, NAHRBTNIK, PAS IPD. * Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in druga varnostna opozorila.

za kos

5,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Športna majica

Komplet oblačil za malčke, 2-delni

pajkice • dekliški: tunika in pajkice, čno z dodanim elastanom za odli je gan prile a, majica • fantovski: iz 100% bombaž e s kratkimi rokavi in kratke hlač vel. 62–104

02.06.

s kratkimi rokavi ali brez rokavov, z okroglim ali V-izrezom in prezračevalno strukturo na hrbtu, barvno usklajena s športnimi hlačami • ženska: vel. 36–44 • moška: vel. 48–54 za kos

6,99 zračnost pot vrhnji material

koža

Športni nedrček

RAZLIČNE BARVE

v celoti podložen, vrhnji material in šivi so elastični, zato ne dražijo kože, z mrežastim vstavkom na hrbtu, vel. 36–44 zračnost pot vrhnji material

koža

za kos

12,99 za komplet

7,99

Športne hlače

z različnimi vrstami pasu in različno dolgimi hlačnicami, enobarvne ali v meliranem videzu • ženske: vel. 36–44 • moške: z žepi, vel. 48–54

za kos

7,99

fantovski modeli:

ZALOŽBA GRAHOVAC

Otroška pravljica/poučna knjiga

12 različnih naslovov

• Uživaj v najljubših pravljicah (z nalepkami): – Pepelka in Janko in Metka ali – Grdi raček in Volk in sedem kozličkov – itn., ali • poučna knjiga: – Lisjaček spoznava barve ali – Množi s športnikom Lukom – itn.

Bodi za dojenčke/ malčke, 2 kosa

za kos

1,99

iz 100% bombaža, s 3 pritiskači v koraku • s tankimi naramnicami ali • s širokimi naramnicami ali • s kratkimi rokavi vel. 50–104

za zavoj

4,99 2,50/kos

z zabavnimi napisi


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

05.06. Steklena skledica, 6 kosov

Desertni krožnik, 6 kosov

za priloge, iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • ovalna: ca. 13 x 12,5 x 6,5 cm (D x Š x V), ali • oglata: ca. 15 x 14 x 6,5 cm (D x Š x V)

iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • ovalen: ca. 18 x 12 cm, ali • oglat: ca. 19 x 19 cm

ODPORNA PROTI PRASKAM

za zavoj

12,99 2,17/kos

za zavoj

8,99 1,50/kos

Steklena skleda

za sadje in solato, iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • ovalna: ca. 25 x 23 x 12 cm (D x Š x V), ali • oglata: ca. 22 x 21 x 12,5 cm (D x Š x V)

ODPORNA PROTI PRASKAM

Bela čokolada

Draže bonboni

100 g

lešniki, mandlji, rozine in arašidi, obliti z mlečno, temno ali belo čokolado, 500 g

za kos

Karamelni piškoti

0,49

originalno belgijsko pecivo, 400 g (2 x 200 g) za kos

za kos

3,59

4,90/kg

7,99

7,18/kg

za zavoj

1,99

LINO

Čokolino

4,98/kg

Posoda za zamrzovanje, 5/4/3 kosi pokrov s prostorčkom za napise prihrani časovno potratno odstranjevanje nalepk, temperaturno obstojna do maks. –40 °C, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • 5 posod (0,5 l) ali • 4 posode (0,75 l) ali • 3 posode (1,2 l)

za zavoj

žitna kašica za otroke, s 7 vitamini, 1 kg

Čokolešnik

3,99

žitarice za zajtrk, z 8 vitamini, 1 kg

0,80–1,33/kos

Džem

• rabarbara in jagoda ali • pomaranča ali • gozdni sadeži ali • rdeči ribez 450 g

S PROSTORČKOM ZA NAPISE

za kos

za kos

1,49

za kos

6,99

3,31/kg

7,49

Hofer foto storitve

Ugodne cene fotografij, fotoknjig, koledarjev, foto daril ...

Ujemite poletne utrinke in jih shranite v fotoknjigi Prava fotoknjiga

kakovost slik · visokoločljiva videz · eleganten za panoramske slike · tudi v številnih formatih · nain zvoljo različnim številom strani

Fotoknjiga

vrste vezave · različne 16 do 156 strani · odvelikosti 10 x 15 cm · do pribl. 30odxpribl. 30 cm tudi z oplemenitvijo · sedaj v visokem sijaju

Mehka vezava

Platnena vezava

Spiralna vezava

Žično spenjanje

za kos od

4,99*

za kos od

19,95* * Navedene cene vključujejo DDV, ne vključujejo pa stroškov pošiljanja. Dostava izključno po Sloveniji.

Še več idej za darila in dodatne informacije na:

www.hoferfoto.si


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

05.06.

VSE ZA MOJSTRSKO VELIKE

PRIHRANKE Transportni pripomoček s kolesci

z nedrsečo vrhnjo stranjo, idealen za prestavljanje težjih predmetov v delavnici, garaži ali med selitvijo, s priročno odprtino za ročaj, nosilnost: maks. 250 kg

za kos

9,99 OKROGEL ALI OGLAT

ŠKARJE ZA REZANJE BETONSKEGA ŽELEZA

Gibka cev za čiščenje togih cevi/odtokov

Škarje za rezanje betonskega železa/cevne klešče

• škarje za rezanje betonskega železa: iz žgano lakirane jeklene cevi, z ergonomsko oblikovanima PVC-ročajema, 450 mm, ali • cevne klešče: žgano lakirane, kaljeni zobje, ca. 3,8 cm (1,5")

GIBKA CEV ZA ČIŠČENJE ODTOKOV

• gibka cev za čiščenje odtokov: za čiščenje odtokov in togih cevi z vodnim tlakom, v kompletu: večja gibka cev (dolžina: ca. 3 m, Ø 8,8 mm), manjša gibka cev (dolžina: ca. 3 m, Ø 5,9 mm), 2 nastavka za priključitev na pršne cevi ali armature, spojka s protipovratnim vstavkom in 4 nadomestna tesnila, ali • gibka cev za čiščenje togih cevi: za čiščenje zamašenih togih cevi, dolžina: ca. 5 m, Ø ca. 9 mm, s krempljem gibka cev za čiščenje odtokov:

za komplet/kos

CEVNE KLEŠČE

4,99

za kos

9,99

gibka cev za čiščenje togih cevi:

GIBKA CEV ZA ČIŠČENJE TOGIH CEVI

Žaga/komplet žag

za kos

• zajeralna žaga z oporo za žaganje: 355 mm, induktivno kaljeni zobje, ali mm), ročna • 3-delni komplet žag: žaga lisičji rep (508 tivno induk mm); (150 žaga na vbod in žaga (300 mm) kaljeni zobje, ali žaginega • ločna žaga 3 v 1: 300 mm, nastavljiv kot o kovin za lista a žagin 2 lista, 1 žagin list za les in

10,99 3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

9,99

3-DELNI KOMPLET ŽAG

Akumulatorska svetilka

z 20 LED-diodami, ovalna ali okrogla, uporabna na različne načine • žepna svetilka: svetilko le vzamete iz polnilne postaje • nočna lučka: sproži jo detektor gibanja • zasilna razsvetljava: svetilka se samodejno vključi ob izpadu električnega toka

Moški usnjeni čevlji

zračni čevlji iz visokokakovostnega usnja, idealni za poletje; mehko podloženi in prijetni za nošenje, z lahkim, profiliranim in prožnim podplatom, št. 41–45

LOČNA ŽAGA 3 v 1

za par

Vsebina preverjanj:

-LETNA 3 GARANCIJA

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

311-02-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck

24,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

05.06. Silikonsko/ poliakrilatno tesnilo

Komplet za silikoniziranje, 5-delni

• konstrukcijski silikon: posebno tesnilo črne barve, zelo obstojno ter odporno proti UV-žarkom in drugim vremenskim vplivom, ali • poliakrilatno tesnilo: za tesnjenje in zapolnitev razpok in fug v notranjih in zunanjih prostorih; prozorno, ko se posuši; lahko ga prebarvate, ali • silikonsko tesnilo: prožno tesnilo sive barve za fugiranje, obstojno in odporno proti vremenskim vplivom 310 ml

pištola z valjem za običajne 300-ml oz. 310-ml kartuše, vključno z 2 nastavkoma iz umetne mase za nanos silikona ter 2 nastavkoma za izravnavo tesnilne mase

za komplet

4,99

Obojestranski montažni lepilni trak

za kos

2,99 9,64/l

Vrv/trak

• večnamenska vrv: 20 m, ali • vezalna vrvica: 3 x 40 m, ali • trak za zavarovanje območja nevarnosti: 50 m, ali • zidarska vrvica: 50 m, ali • pletena vrv: 50 m, ali • univerzalna pletena vrv: 7,5 m, ali • vrv za perilo: za kos 15 m

zelo močen, s čistim akrilatnim lepilom, primeren za uporabo v notranjih in zunanjih prostorih; za hitro, trdno in nevidno pritrjevanje predmetov, vodoodbojen in odporen proti UV-žarkom • trajen: temperaturno obstojen od –40 °C do +90 °C, sive barve, nosilnost: ca. 33 kg/m, ali • odstranljiv: temperaturno obstojen od –40 °C do +80 °C, prozoren, nosilnost: ca. 25 kg/m vel. 19 mm x 5 m ZA LEPLJENJE KOVINE, STEKLA, PLOŠČIC, LESA IN VEČINE UMETNIH MAS

za kos

3,99

1,99

0,80/m

Hoferjeva resnica št. 18: Nasmeh ZADOVOLJNEGA KUPCA je naša nagrada.

RAID

Pršilo proti vsem insektom

Zaboj na kolescih

Košara

iz visokokakovostne umetne mase, prostornina: ca. 80 l, mere: ca. 60 x 40 x 45 cm (D x Š x V)

z 2 stabilnima zložljivima ročajema, nosilnost: ca. 25 kg, prostornina: ca. 35 l, mere: ca. 60 x 37 x 28 cm (D x Š x V) za kos

3,99

učinkovit proti letečim in drugim insektom – muham, sršenom, navadnim in tigrastim komarjem, osam, moljem, ščurkom, bolham, hroščem, mravljam, srebrnim ribicam, stonogam, strigalicam in pajkom, 300 ml

za kos

12,99

RAID

Pršilo proti letečim insektom

učinkovit proti muham, običajnim in tigrastim komarjem, osam, sršenom, moljem ipd., 400 ml

za kos za kos

4,69

3,89 9,73/l

15,63/l

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAID

Z MODRIM ali ZELENIM POKROVOM

28 cm

Polnilo za električni aparat proti komarjem

33,4 c m

Prenosni hladilnik

s tekočim insekticidom, učinkovit proti navadnim in tigrastim komarjem, deluje do 45 noči, če ga uporabljate 8 ur na noč v prostoru, velikem do 20 m2, 27 ml

za kos

5,69

energijski razred učinkovitosti D, z LED-prikazovalnikom, hlajenje: 18–23 °C pod temperaturo okolice, možnost nastavitve temperature med 4 °C in 60 °C

za kos

RAID

51,5 cm

s tekočim insekticidom, učinkovit proti navadnim in tigrastim komarjem, deluje do 30 noči, če ga uporabljate 8 ur na noč v prostoru, velikem do 20 m2

Pršilo Protection Plus

S KOLESCEMA IN IZVLEKLJIVIM ROČAJEM

za kos

79,99

3-LETNA GARANCIJA

PROSTORNINA: CA. 18 l

brez vsebine

NOTRANJE MERE: 21,3 x 25,3 x 36 cm (Š x G x V)

203,33/l

AUTAN

AUTAN

VKLJUČNO s kabloma ZA delovanje NA ENOSMERNI/IZMENIČNI TOK

5,49

Električni aparat proti komarjem s tekočim insekticidom

UPORABA V AVTU

za zaščito pred piki komarjev in obadov ter ugrizi klopov, učinkuje proti navadnim, tigrastim in tropskim komarjem, 100 ml za kos

5,49

Pršilo Family Care

za zaščito pred piki insektov; zelo lahko in suho, da ga skoraj ne občutite, 100 ml za kos

4,99 49,90/l

54,90/l Insekticide uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite deklaracijo

in navodila za uporabo.


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

05.06.–08.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Mediteranske pečenice več vrst, iz hladilnika, 300 g

-29%

Omaka za žar več vrst, 430 ml

redna cena

2,39

-23%

1,69

redna cena

1,29

za kos samo

Polnjena francoska štruca

99 -% % 0, % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--% --%%--%% -% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -23%-% -% -% -% -% -% -% - -%--%% -% --%%--%% -%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%---%%%--%%--%%---%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% %% -% -%% -% -% -% -13% -% - -% -% % -% % -Ajvar % -% % -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--Sardine % % % % % % % 0,45-% -% -% -%--%%--%%--%% --% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%%--%%-%-%-%-% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % - -% -%--%% - --%Z%KAR-T% TOB-E,% -% -% % -% --%%--%%-% -%--27% IC ZV-ES% % 59 % -% -% -%0, -% -% KLU % % % % % % % % % % % BO % % E % % % % % % R % % B -% -V% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-% -%%--%%--%% % -% -% -% -% % % NO-% V% TA % S % O N E % % - OV-A%NJE-,% --%%--%% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%-%%-%-% -%--%%--%% NAKUP% % % --%K%S--I%M-A%LN-%O -% -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%-% -%0,79 % A % M % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -V%A-R%ČE-%VA-%N%J-E-%%! -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% --% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-% -%-% -%-% -%-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-% -%-% -%-%-%-% -%-% -% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % ECO % % % % -% - % -%ALIO % % % % % % %-% -% % -%-% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--% -% -% -%-%--%% -%--% -% -% --% -%Ekološko -%s kisom % čistilo % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% FERRERO % -% - % -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -%Nutella % -% - % -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -%Rogljički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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Večnamensko -% -% E -% DB čistilo/čistilo -% -% NU PO -% -% -% -% -% -% -% -% za kopalnico -% -% -% -% -% -% 10,99 Gobaste krpe za kos samo

5,63/kg

• s česnovim maslom ali • z zeliščnim maslom iz hladilnika, 175 g

2,30/l

redna cena

0,59

za kos samo

redna cena

iz vost

0,68

v rastlinskem olju, 125 g

o Kak

blagi, 290 g

2,57/kg

za kos samo

redna cena

za kos samo

4,72/kg

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

1,09

2,72/kg

Orehovi rogljički iz naše stalne ponudbe so od Gospodarske zbornice Slovenije prejeli zlato priznanje za odlično kakovost.

1l

750 g

kazan

redna cena

4,21

za kos samo

st

k

a ko vo

za kos samo

redna cena

1,85

4,65/kg

za kos samo

5,16/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

o Kak

do

1,19

iz vost

a

• orehovi ali • polnozrnati kokosovi ali • nugatovi 250 g

redna cena

za kg

Svinjski/puranji medaljoni marinirani, iz hladilnika

Bela štruca narezana, 1 kg

za kos

0,84

1l

različnih barv, mere: 18 x 20 cm, 5 kosov

st iz

ovo Kak

za zavoj

0,79

za kos

1,49

0,16/kos

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu