Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

Ženska kapa/šal

2,99 €

+ Ženska majica z dolgimi rokavi, 2 kosa

6,99 €

+

14,99 €

+

31 30. .0 08 8. . 20 in 14

Žensko krilo

7,99 €

+

Ženski polškornji

redna cena

=

1,99

-% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% --vej % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%Drobilnik % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% --%-23 % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% --%% -% -% -%Red % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%Bull -% -% -%-%-%-%-% % % % % % -% - % -%1, % % -%19 -% -% -% -% - -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% % % % -% -% -% % -% -%-%-%-% -% -% - -% % % % % % % % % % % -%%-%-%-%-% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% % % % % % %-%-% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -za%kos-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%-29% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%19 -% -%-%-%-%-%-% -% -% - -% -% -% -%1, % -% - Jagodni % % % nektar % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -% -3% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%kare % -% - % -% -%Svinjski % % % % -% -% --% -% -s%kostjo -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % -% -%%-14% % % % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - %4, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -%Vrtne % 49 % % % % rokavice % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% 4,78/kg

• napajanje: 230 V, ~ 50 Hz • nazivna moč: 2.800 W • maks. debelina vej: 45 mm • prostornina zbiralnika: 60 l • lijak z veliko odprtino • priročen ročaj za premikanje drobilnika • trpežno podvozje z 2 kolesoma • stabilni nogi • prozoren zbiralnik za lažje zbiranje in prevažanje zdrobljenih vej • vgrajeno varnostno stikalo na zbiralniku • možnost vključitve povratnega teka (ročni preklop), če se veje zataknejo • vgrajen vtič za priključni kabel

0,33 l

za kos samo

3,61/l

redna cena

iz vost

1,69

o Kak

za kos samo

45% sadni delež, 1,5 l

0,79/l

-LETNA GARANCIJA

ČE SE VEJE PRI VNOSU ZATAKNEJO, JIH DROBILNIK S POVRATNIM TEKOM POTISNE NAZAJ PROSOJEN ZBIRALNIK VEJ

Ponjava, 2/1 kos

redna cena

5,27

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 30.08.2014, in nedeljo, 31.08.2014, oz. do razprodaje zalog.

Visokokakovoste n rezalni valj odličn o drobi veje na velikost, ki je primerna za ko mpostiranje, kar om ogoča dobro zračenje v kompostniku.

139,–

iz hladilnika

za kg samo

VEČ IZDELKOV ZA VRT NA 13. STRANI

za par

5,99

nudijo dober oprijem in otip, zaradi zračnega materiala prijetne za nošenje, na posebej obremenjenih mestih ojačane z usnjem, vel. 7–10

iz trpežnega polietilena, odpornega proti vremenskim vplivom (tudi UV-žarkom), vsestransko uporabna, npr. za pokrivanje vrtnega pohištva, peskovnikov ali lesa, kot zaščita pred vetrom ali neželenimi pogledi in za zaščito blaga med prevozom, vključno s trpežno vrvjo za dobro pritrditev • vel. 3 x 2 m, 2 kosa, ali • vel. 4 x 3 m, 1 kos

za zavoj/kos

6,99

OD ČETRTKA,

1,55

48,94 €

VEČ IZDELKOV NA 6. IN 7. STRANI

04.09.

1,29-% -% -% -% -% --%%

za samo

za kos samo

redna cena

12,99 €

POSEBNA PONUDBA

• s koščki lešnikov ali • s koščki čokolade 270 g

-35%

2,99 €

+

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Fino pekovsko čokoladno pecivo

Ženske hlačne nogavice iz mikrovlaken

OD PONEDELJKA,

VEČ KOT FER. HOFER.

POSEBNA PONUDBA

Ženska prešita jakna

01.09.

(3,50/kos)

3,50/6,99/kos

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 36/14

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

28.08.–31.08., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

sveže iz hrvaškega morja

SVEŽIH RIB

Mesnati paradižnik nepakiran, razred I

IN MORSKIH SADEŽEV

-35%

redna cena

1,39

-% -% -%% 89 % % 0, % % % Sveža % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % jadranska % % -% % % % % % % % % orada % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -%za-%kg samo -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%99 % -% % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%-%--%%- --%%--%% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% Prekajen % % % % -% % -% - hrbet -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%Rumena % -% -% - % -% -% -% -% -%svinjski -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % -% % % % % % % podolgovata % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -paprika -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% st iz o v % o % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% Kak -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -%% -% -% -% --43% % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -za%kg-samo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poraba: -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Slovenska % o es -% -% -%%Sv % m % e ež % % % jabolka -% -% idared -% -% % % % % % % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% Svinjsko stegno % % % -% -% --% -% -% -% -% % brez kosti -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%-30% -% % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 69 -% -% za kg samo

CROMARIS

8,

iz hladilnika

iz hladilnika

razred I, 500 g

redna cena

0,79

koPrekajen svinjski hrbet je viso rota z kakovostna slovenska dob Narejen nizko kalorično vrednostjo. jev, kare jskih svin ih epš najl je iz značilne soljen, kuhan in dimljen do nemastdomače arome. Prefinjeno ost. no delikateso odlikuje sočn

5,

za zavoj samo

0,90/kg

za pripravo raznovrstnih okusnih zrezkov.

st iz

ovo Kak

nepakirana, razred I redna cena

v kosu, iz hladilnika

0,99

0,

za kg samo

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo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stra Poletna -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% % % krizantema % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm, različne barve

v lončku Ø 12 cm, različne barve

OD ČETRTKA, 28.08., do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

1,69 za kos samo

Slike so simbolične.

1,99 za kos samo


OD PONEDELJKA DO SREDE,

01.09.–03.09., oz. do razprodaje zalog

KOLMIX

Mešanica začimb

Bio margarina

250 g

iz hladilnika, 250 g

JUŽNA AFRIKA

AFRICAN ROCK SELECTION

Sauvignon Blanc

-20%

Izdelek je primeren za vegane.

redna cena

0,49

SUHO

-31%% -% % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -%-89 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%0, % % % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -23% % - % -% -% -% -% -% -% -% -%Pečena -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -Gorčica % -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%--% -%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% -% -% -%paprika % % -%-% -%--%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % 2,29 -% -%-%-%-%-%-%-% -%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%- -% -%-%-18% % - % -% -% -% -% % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -27% -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%Z-KA%-RT%IC-Z%-VE%ST-O%-BE%, KLU--%%--% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BR-E% -% -%O-% B-OV% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%AENKO-US%PTAOV-VA%NNJE-%, % -% -%1,29 % -% - % -%Briketi % % 69 N 0, -% -% -N%O- -% -% % % -% -% --% -%za-%pse-% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % % L -% A % % M % I S K % % % A % M % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -%VA-% RČ-E%V-ANJ-E%! -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%--%%--%%--%%--%% % -% -% -% -% -% -% -%--%%--% --%%--%%-% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%-%-% -% -% -% -% - % -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -%--%%--%%--%%--%% -%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % - -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -%Mentol % % % -% - -% -% -% -% Piškoti-% -% -% - -%--%%--%% -%--%%--%%--%%--%% -%-% -% -% -%bonbon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io-% grozdje -% -% -% Pomaranče Cvetača -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-33% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -35% -% -% -% -% -% -% -% -% -41% 0,99

0,39 za kos samo

10 °C

suho belo vino, poreklo: Južna Afrika, 0,75 l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

PREDJEDI, ZELENJAVA, RIBE

redna cena

2,99

za kos samo

redna cena

1,29

1,56/kg

za kos samo

3,56/kg

st iz

ovo Kak

700 g

680 g oz. 720 ml

3,05/l

redna cena

redna cena

1,59

0,95

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

10 kg

1,90/kg

0,99/kg

st iz

ovo Kak

redna cena

• s trojno čokolado ali • z brusnicami ali • z lešnikovo kremo 200 g

5,99

za kos samo

200 g

redna cena

0,89

0,50/kg

redna cena

1,59

za kos samo

za kos samo

3,45/kg

4,95/kg

različne sorte, razred I, 500 g

razred I, 1 kg

redna cena

1,49

razred I

redna cena

redna cena

1,69

1,39

za zavoj samo

0,89 za kos samo

0,99 za zavoj samo

-% -% -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% 1,98/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE CANDYMEX

Arašidi s čokolado/ čokoladni dražeji 250 g/200 g za kos

1,15 4,60/5,75/kg

Jedrca makadamije pražena in soljena, 125 g znižano od 30.01.2014

prej 2,99

2,89 za kos samo

23,12/kg

Pokovka za mikrovalovno pečico

Čips v tulcu

več vrst, 175 g

dve vrsti, 4 x 100 g

Bio prosene kroglice več vrst, 225 g/200 g

za kos

1,19

za kos

1,45

6,80/kg

3,63/kg

Slane palčke 300 g

Baby preste/ hrustljavi mix 325 g/300 g

za kos

za kos

1,29

za kos

0,69

5,73/6,45/kg

0,55 1,83/kg

2,12/2,30/kg

Tortilla čips Smiling Bear slan prigrizek, dve vrsti, 150 g

Snips/ Snips Spicy

več vrst, 250 g

slan prigrizek, 200 g/175 g

za kos

0,88 za kos

1,19 7,93/kg

za kos

0,59 2,95/3,37/kg

3,52/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Slani krekerji

Arašidi

Oranžada

2 x 100 g

praženi in soljeni, 200 g

osvežilna brezalkoholna pijača, 1,5 l

znižano od 08.05.2014

prej 0,99

za kos

0,74

0,89 za kos samo

Športni napitek

za kos

0,49

3,70/kg

4,45/kg

obogaten s kisikom, več vrst, prodajna enota: 6 plastenk (6 x 0,5 l)

0,33/l

Party mešani oreščki

FLYING POWER

Energijska pijača

več vrst, 250 g/200 g

več vrst, 0,25 l

za zavoj

2,29

za kos

za kos

0,76/l oz. 0,39/kos

0,35

1,69

1,40/l

6,76/8,45/kg

st iz

Coca-Cola Zero/ Sprite/ Schweppes Tangerine

Pijača iz breskev 25% sadni delež, 1 l

ovo Kak

1,5 l

Voda z okusom • breskev-aloe vera ali • limonska trava ali • hruška-melisa 1,5 l

za kos

1,18

za kos

0,49

znižano od 08.05.2014

0,79/l prej 0,49

0,39 za kos samo

0,26/l

Ledeni čaj breskev, 1,5 l

0,49

Držim

0,33/l

t s e op

n a iz

LAŠKO

Pivo Zlatorog alk. 4,9 % vol., 0,5 l

Brezalkoholno pivo 0,5 l

za kos

1,12 2,24/l

st iz

za kos

Radler

alk. 2,5 % vol., 0,5 l

za kos

0,47 0,94/l

0,38 0,76/l

ovo Kak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos

k a r a r š j o e! k e š a


posebna ponudba

od ponedeljka,

01.09.

1.

3.

2.

4.

Vsi modeli in video na: www.hofer.si

5.

1. Ženska kapa/šal pletena kapa s cofom v videzu krzna ali pleten cevast šal, petrolejsko zelene, črne, oker ali rdeče barve, enotna velikost 2,99 € 2. Ženske hlačne nogavice iz mikrovlaken 60 den, izjemno mehke na otip in neprosojne, zaradi dodanega elastana (Lycra) se odlično prilegajo; s ploskimi šivi in bombažnim všitkom, petrolejsko zelene, črne, rdeče, temno rjave, temno modre ali rjave barve, vel. 36–46 2,99 € 3. Ženski polškornji v lepem videzu velurja, s prožnim podplatom, temno modre, črne ali oker barve, št. 37–41 12,99 € 4. Ženski pulover iz 100% bombaža, z različno oblikovanimi ovratniki, rdeče, črne, oker ali zelene barve, vel. 34–46 6,99 €

5. Ženska majica z dolgimi rokavi, 2 kosa iz 100% bombaža, z okroglim ali V-izrezom ali stoječim ovratnikom, bele in črne, bele in petrolejsko zelene, sive in rdeče ali temno modre in oker barve, vel. 34–46 6,99 € (3,50/kos) 6. Ženske pajkice z modnimi vzorci, sivo-črne, črno-petrolejsko zelene, rdeče-petrolejsko zelene, sive ali bež-kaki-zelenosive barve, vel. 34–46 6,99 € 7. Žensko krilo iz jeansa ali žameta, s 5 žepi, sive, črne ali rdeče barve ali v videzu spranega jeansa, vel. 34–46 7,99 €

6. 7.


8.

8. Ženska prešita jakna s kapuco in žepi na sprednji strani, črne, rdeče ali temno modre barve, vel. 34–46 14,99 € 9. Ženska jopica iz zelo lahkega džersija, petrolejsko zelene, črne, sive ali rdeče barve, vel. 34–46 6,99 € 10. Ženske hlače s 5 žepi, v modnih pranjih, sive, rdeče, črne ali zelene barve ali v videzu spranega jeansa, vel. 34–46 7,99 €

9.

10.

11. Komplet senčil za veke 6 barvno usklajenih senčil v naravnih odtenkih, 2 različna kompleta: matirana ali svetlikajoča se senčila, 6 x 1,2 g 4,79 € (66,53/100 g)

14. Krema za obraz Expertise pomaga preprečevati znake staranja kože, saj pri redni uporabi izboljšuje njen videz in zmanjšuje opaznost gubic; koža je po negi bolj sijoča, čvrsta, vitalna in negovana, 50 ml 9,99 € (199,80/l)

12. Šminka Color & Care ustnice nežno obarva v naravnih odtenkih in jih hkrati intenzivno neguje; v priročni obliki svinčnika za natančen nanos • Soft Flamingo ali • Sweet Coral ali • Soft Toffee ali • Honey Kiss 3,3 g 3,49 € (105,76/100 g)

14.

11.

13. Lak za nohte, 6 kosov prekrivni laki v medsebojno usklajenih naravnih odtenkih, 6 x 4 ml 5,79 € (0,97/kos) ^

H V 2 RAZLICNI INACIJAH BARVNIH KOMB

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

13.

12.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

LINO

KOESTLIN

kosmiči iz žit in čokolade, z vitamini, magnezijem in inulinom; z zmanjšanim deležem sladkorja za 40 %, 400 g

• z lešniki in medom ali • z muesliji in sadjem ali • z žitaricami in čokolado ali • z žitaricami in brusnicami 160 g

Čokolino Fit

Piškoti za zajtrk

za kos

2,99

LINO

Čokolino Plus

Z MANJ SLADKORJA

01.09.

za kos

0,99

Italijanski rustikalni kruh

6,19/kg

• Fagottini ali • Pagnotta z olivami 400 g

7,48/kg

za kos

1,99

mešanica instantnih pšeničnih kosmičev, čokolade, zdrobovih in koruznih kosmičev ter hrustljavega riža s čokolado, 400 g

4,98/kg Obe vrsti italijanskega rustikalnega kruha nista na voljo v vseh poslovalnicah.

7 DAYS

za kos

Rogljički s kakavom

2,99

mehki rogljički s kakavovim polnilom, 6 x 40 g

VEČ VRST

7,48/kg

Z 8 VITAMINI

Napitek Hello Kitty

• Balla-Balla: kisli, v obliki palčk, več vrst, ali • polžki: sadni in z okusom kole, s šumečim polnilom, ali • Happy Cola: sadne penice z okusom kole 500 g

Napitek Ben 10

osvežilen sadni napitek za naše najmlajše, z okusom maline in jagode, 350 ml

Gumi bonboni

za kos

3,49

osvežilen sadni napitek za naše najmlajše, z okusom maline in jagode, 350 ml

za kos

0,89

6,98/kg

Napitek Angry Birds

za zavoj

1,49

negaziran sadni napitek • kola ali • jabolko-češnja ali • multivitamin 0,25 l za kos

6,21/kg oz. 0,25/kos

0,69

Bučna semena

z lupino, pražena in soljena, 200 g

2,76/l

za kos

0,89

2,54/l

za kos

1,19

2,54/l

5,95/kg

S PREMIKAJOČO SE SLIČICO

Hoferjeva resnica št. 52: IZBRANA PONUDBA po Hoferjevih originalnih DISKONTNIH CENAH. PASJI REP

Zelèn

Gašper

GEA

Konopljino olje vsebuje esencialno maščobno kislino GLA, ki je pomembna za imunsko odpornost, 250 ml za kos

4,99

GEA

Laneno olje

vir maščobnih kislin omega 3, 250 ml za kos

3,29 13,16/l

19,96/l

za kos

Čarman SOMMELIER SLOVENIJE 2013 PRIPOROČA

P

ri Hoferju vam vedno želimo ponuditi le najboljše, zato na področju naše vinske ponudbe sodelujemo z vrhunskim poznavalcem gastronomije in vin, Gašperjem Čarmanom, ki se trenutno izobražuje za prestižni naziv Master of Wine – najvišji naziv, ki ga lahko doseže poznavalec vin. V našo ponudbo tako pogosto uvrstimo vina prav po njegovem izboru. Eno takšnih vin je zelèn iz vinske kleti Pasji rep.

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, pridelano iz ekološkega grozdja; lahkotno in elegantno, bledo rumene barve z zelenimi odtenki ter intenzivnega cvetnega in zeliščnega vonja, 0,75 l

7,49 9,99/l

st iz

ovo Kak VIPAVSKA DOLINA SUHO

8–10 °C

MORSKE JEDI, RIBJI KARPAČO, RIŽOTE

GEA

Orehovo olje

intenzivnega in aromatičnega okusa, vsebuje esencialne maščobne kisline, med drugim tudi omega 3 in omega 6, 250 ml za kos

4,79 19,16/l

GEA

PULLUS

PULLUS

iz praženih in stisnjenih bučnih semen najboljše kakovosti; izredno aromatično, z esencialnimi maščobnimi kislinami, vitaminom E in rastlinskimi steroli, 250 ml

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom; z rožnatimi in bakrenimi odtenki, noto zrelih hrušk ter polnim, kremastim pookusom, 0,75 l

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom; z živahnimi vijoličastorubinastimi odtenki, bogatimi tanini in žametno strukturo; okus in vonj spominjata na rdeče gozdne sadeže, suho sadje in temno čokolado, 0,75 l

Bučno olje

za kos

4,79 19,16/l

Zweigelt

Sivi pinot

st iz

ovo Kak

ŠTAJERSKA SLOVENIJA SUHO

6 °C

MORSKI SADEŽI, BELO MESO, MLADI SIR Z ŽARA

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

za kos

SUHO

4,99

18 °C

6,65/l

o Kak

iz vost

GOLAŽ, MESO Z ŽARA, MLADI DIMLJEN SIR

za kos

4,99 6,65/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

01.09.

Kavni aparat Stilista

• tlak črpalke: 20 bar • 800–1.000 W • izjemno tiho delovanje • hitro segrevanje – aparat je pripravljen za uporabo v 30 sekundah • po 5 minutah neuporabe aparat samodejno preide v stanje pripravljenosti • samodejen izmet kapsule • snemljiv podstavek – idealen za manjše in večje skodelice • snemljiva posoda za vodo s prostornino 0,8 l • mere: 12 x 35 x 24,5 cm (Š x G x V) • masa: 4 kg

za kos

49,99

NASTAVITE SVOJO NAJLJUBŠO KOLIČINO KAVE – APARAT SE SAMODEJNO ZAUSTAVI PRI NASTAVLJENI KOLIČINI

PREPROSTEJŠE ČIŠČENJE BREZ ČISTILNIH TABLET

3

-LETNA GARANCIJA

Skodelica za espresso/ kapučino, 2 kosa

Kavne kapsule India

steklena, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • za espresso: prostornina posamezn e skodelice: ca. 70 ml, z 2 krožničkoma, ali • za kapučino: prostornina posamezn e skodelice: ca. 260 ml

Okus kavnih zrn robusta z noto začimb postane med močnim praženjem še izrazitejši. Rahlo grenek pookus odlično dopolnjujejo fine arome zrelih češenj, doživetje okusov pa popolno zaokrožuje prijeten pridih čokolade.

10 kapsul v zavoju

za zavoj

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA KISLOST

4,99

1,99

Kavne kapsule Salvador

Na sončnih pobočjih Salvadorja na nadmorski višini od 1.500 do 2.000 metrov zorijo najboljša kavna zrna arabike, ki jih po pobiranju nežno operejo in blago popražijo. Tako nastane odličen, nekoliko grenek espresso z rahlo sladkobnim pookusom.

2,50/kos

0,20/kapsulo

Kavne kapsule Guatemala

10 kapsul v zavoju

1,99

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA KISLOST

10 kapsul v zavoju

1,99

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA KISLOST

st al Iz ne n po aše nu db e

0,20/kapsulo

Kavna mešanica polnega okusa s svežim značajem iz srednje praženih kavnih zrn arabike, ki počasi zorijo v nasadih Srednje Amerike na nadmorski višini od 1.500 do 2.000 metrov. Espressu Guatemala daje posebno noto sladkobna aroma.

Oba modela skodelice nista na voljo v vseh poslovalnicah.

0,20/kapsulo

Kavne kapsule Ristretto

Kavne kapsule Café Grande

Zaradi intenzivnih arom močno pražene kave, začinjene s sadnimi kislinami, se v espressu Ristretto razvije kombinacija uravnoteženih, aromatičnih not, ki prispevajo k neverjetni polnosti okusa. Njegov pookus je dolg in spominja na čokolado.

Uravnotežena mešanica, ki zaradi blagega in ločenega praženja razvije intenzivno osnovo, prepriča z notami tobaka in sandalovine. 10 kapsul v zavoju

1,99

Tablete za čiščenje/ odstranjevanje vodnega kamna

10 kapsul v zavoju

1,99

0,20/kapsulo za zavoj

4,99

za kavni aparat, 10 kosov

0,50/kos

0,20/kapsulo

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA KISLOST

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA KISLOST

Kavne kapsule Gourmet Gold

Kavne kapsule Decaffeinato

Kavne kapsule Crema Gusto

Blago in ločeno praženje ohrani kakovost vsakega posameznega elementa tega espressa, katerega pookus spominja na kosmiče in sladko sadje.

Nežna kava decentne kislosti, ki združuje nižji delež kofeina ter kremno in bogato aromo.

Prepričljiva mešanica, ki osvaja čute. S pomočjo posebnega postopka praženja, ki ohrani vse lastnosti kave, nastane sadna cvetica z notami karamele in slada.

10 kapsul v zavoju

10 kapsul v zavoju

1,99

10 kapsul v zavoju

1,99

1,99

0,20/kapsulo

0,20/kapsulo

0,20/kapsulo

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA

KISLOST

KISLOST

INTENZIVNOST STOPNJA PRAŽENJA KISLOST


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

01.09.

Obstojno pisalo za CD-je in DVD-je, 4 kosi

Blokec samolepilnih lističev, 2 kosa

Vpenjalna mapa, 2 kosa

idealno za vse gladke površine • 3 pisala različnih barv in 1 brisalec ali • 4 pisala različnih barv

za pisarno in dom, različnih pastelnih barv, rumen ali živo rožnat, vel. 7,5 x 7,5 cm, s 480 lističi

vpenjalni mehanizem z 2 ali 4 obročki, različne barve

za zavoj

za zavoj

3,79

0,99

1,90/kos

0,25/kos

za zavoj

1,98 0,99/kos

UČILA

Podloga za pisalno mizo

RAZLIČNI MOTIVI

• Slovenija in Evropa ali • gozdne živali ali • števila od 1 do 10 ali • angleščina ali • zastave držav sveta ali • barve ali • abeceda: velike tiskane črke • itn.

S POSEBNO KONICO ZA NANAŠANJE LEPILA V OBLIKI KAPLJIC, ČRT ALI NA VEČJE POVRŠINE

za kos

1,49

za kos

Lepilo

• večnamensko, rožnate ali zelene barve: za lepljenje lesa, tekstila, papirja, plute in drugih materialov, ali • za ustvarjanje, z motivom ponija ali gusarja: za lepljenje skoraj vseh vrst materialov za ustvarjanje, npr. lepenke, filca, usnja in ličja 100 g

14,90/kg

2,99

Prevesna gugalnica

iz stabilne umetne mase, primerna za uporabo v notranjih prostorih in na prostem, s sedišči za 3 otroke (starejše od 1 leta in pol); mere: 102 x 40 x 41 cm, širina posameznega sedišča: 38,5 cm, maks. obremenitev: 75 kg, masa: 2 kg

Velika lesena vtikanka

z velikimi barvnimi številkami od 1 do 20, s katerimi lahko otroci seštevajo in odštevajo ali jih razvrščajo po barvah; primerna za otroke, starejše od 3 let

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

za kos

17,99

9,99

Mala lesena vtikanka

z velikimi barvnimi številkami od 1 do 10, za učenje barv in številk, primerna za otroke, starejše od 2 let

Vse barve in modeli prevesne gugalnice niso na voljo v vseh poslovalnicah.

DZS

Otroški priročnik

za kos

6,99 Mavrično računalo

odličen pripomoček s kroglicami različnih barv, s katerim se otroci učijo šteti, primerno za otroke, starejše od 3 let

DZS

Otroška slikanica Lipko • Lipko in svetovni prvaki ali • Lipko in KošoRok

za kos

14,99 za kos

6,99

• Radovedne zvezdice: – matematika za 1., 2., 3. ali 4. razred, ali – angleščina za 3. in 4. ali 4. in 5. razred, – itn.,

ali • Modra pomoč: – slovenščina: književnost, ali – matematika: aritmetika, – itn. za kos

6,99

PONS

Igram se angleščino otroški komplet za učenje angleščine z 2 zvočnima zgoščenkama, delovnim zvezkom in priročnikom za starše za komplet

9,49


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

01.09.

Bio je in!

Napihljiva blazina za 2 osebi

prijetno mehka vrhnja stran z velurno prevleko, zaradi velikega vijačnega ventila jo hitro napihnete ali spustite, vključno s torbo, mere: ca. 191 x 137 x 22 cm (D x Š x V)

ih cˇanje naravn nostno izkorišmena kakovosti aj tr , je ol ok e po Skrb za povanju. ˇano zavedanj virov in povec membna merila pri nakuoško, torej po ol i ek al cˇno so post idelujejo izkljuprever jenih plantazˇah Ta bombazˇ pr na ij, al ik m ke predelava e brez uporab ljivih ostankov. Nadaljnjanehno nadin brez škod bombazˇa poteka v ne jevati tocˇno organskega ratih, ki morajo izpoln o ekološko zorovanih obila za nadaljnjo predelav dolocˇena mer pridelanih surovin.

RAZLIČNE BARVE

100naravno! za garnituro

24,99

Posteljna garnitura iz makosatenatno

iz 100% bio bombaža, visokokakovos izdelana in preprosta za vzdrževanje, v elegantnem videzu satena s svilnatim go; leskom, z všito barvno usklajeno zadr prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

za kos

14,99

60 °

3

IDEALNA NA POTOVANJU ALI KOT POSTELJA ZA GOSTE

-LETNA GARANCIJA

Vse barve napihljive blazine niso na voljo v vseh poslovalnicah.

a Napenjalna rjuha iz džersij otip, koži

iz 100% bombaža, prijetno mehka na se prilega prijazna in izjemno elastična, vzmetnici je in likanje, brez gubanja; preprosta za vzdrževan vzmetnice v celoti obrobljena z všito elastiko; za vel. 90 x 190–100 x 200 cm

bela:

95 °

barvna:

60 °

PRIKLJUČNA MOČ: 3.200 W

za kos

9,99 Likalna deska

2

Parna likalna postaja

• napredna tehnologija za popolno zlikana oblačila in najboljšo zaščito tkanin • majhna in lahka • aluminijasta likalna ploskev likalnika s prevleko proti prijemanju ter trikotno konico za natančno likanje • hitro segrevanje – likalnik je za uporabo pripravljen v 2 minutah • parni tlak: 4,2 bar • enakomeren izpust pare: 95 g/min za kos • parni sunek: 120 g • navpičen izpust pare • opomnik za čiščenje vodnega kamna • stabilna postaja za shranjevanje ali odlaganje likalnika med likanjem • kontrolna lučka za temperaturo in izpust pare • s prostorčkom za shranjevanje 1,6 m dolge cevi za dovod pare

159,–

LED-sveča iz voska, 2 kosa

-LETNA GARANCIJA

2.400 W POSODO ZA VODO (1,2 l) LAHKO NAPOLNITE TUDI MED LIKANJEM

• lahka • ogrodje iz prašno barvanega jekla • posebej velika (118 x 38 cm) in lahka likalna površina iz polipropilena • spuščena odlagalna površina za likalnik iz umetne mase • 6-stopenjska nastavitev višine: 75–100 cm • fleksibilno držalo kabla • funkcija izsesavanja: preprečuje premikanje perila pri likanju, izsesa paro in preprečuje nabiranje kondenza; poveča učinek likanja s parno postajo, za popolno likanje tudi večslojnega perila • funkcija napihovanja: za likanje brez gub in odtisov, še posebej občutljivih in zahtevnih tkanin • funkcija zračenja: za hitro hlajenje in dolgotrajno zaščito perila pred mečkanjem • masa: ca. 7,8 kg

za kos

3

99,99

-LETNA GARANCIJA

RAZLIČNI MODELI

Sveča Beach, 4/2/1 kos

s funkcijo naravnega migotanja plamenčkov in časovnikom

VGRAJENA VTIČNICA

Predpražnik

SVEČO PRIŽGETE IN UGASNETE S PIHANJEM

za zavoj/kos

za zavoj

7,99

3-LETNA GARANCIJA

4,00/kos

2,49 0,62–2,49/kos

Vsi modeli sveče Beach niso na voljo v vseh poslovalnicah.

ce umazanije, odstrani grobe in fine del oren proti odp in e enj čišč je preprost za o tekstilno lan vde z vremenskim vplivom; cm 57 x 75 vel. o, površin za kos

12,99

PRIMEREN ZA NOTRANJE IN ZUNANJE PROSTORE

V NARAVNI BARVI LESA ALI BEL

Obešalnik

priročen in trpežen • za 20 kravat ali • z 8 kavlji za pasove ali • z 8 kavlji za rute in šale za kos

3,99

Keramična vaza, 2/1 kos

RAZLIČNIH VELIKOSTI, BARV IN OBLIK

za zavoj/kos

9,99 5,00/9,99/kos

Vsi modeli keramične vaze niso na voljo v vseh poslovalnicah.


Hofer sporoča Prenosni računalnik z zaslonom na dotik MEDION® AKOYA® E1232T (MD 99410), 25,6 cm (10,1")

01.09.

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, • procesor Intel® Celeron® N2807 • hiter, 500 GB velik trdi disk s 7.200 vrt./min • 4 GB velik delovni pomnilnik • zvočni sistem Dolby® Advanced AudioTM • posodobitev Windows 8.1

VKLJUCˇNO S POLNO RAZLICˇICO ZBIRKE OFFICE HOME & STUDENT 2013

(1 z .2 v A Več 80 is HV d in x 8 oko A-z otič IP 0 lo as ni S- 0 s čl lo te li jiv n hn ko o ol vn stjo og ih ijo pi k)

• reža za kartico CI+ (za sprejem kodiranih TV-programov potrebujete modul2 CI+ in pametno kartico2) • medijski predvajalnik za predvajanje glasbenih datotek in prikaz fotografij • izhodna moč: 2 x 3 W (RMS) • energijski razred učinkovitosti: A • mere brez podstavka: ca. 51 x 4 x 31 cm • mere s podstavkom: ca. 51 x 17 x 36 cm

• ločljivost: 1.920 x 1.080 slikovnih pik (full HD) • trojni sprejemnik (DVB-T, DVB-C in DVB-S2) za sprejem digitalnih kabelskih ali satelitskih TV-programov v visoki ločljivosti in digitalnih prizemnih TVprogramov brez dodatnih naprav1

1) Pod pogojem, da je na mestu postavitve na voljo ustrezen signal. 2) Ni sestavni del ponudbe.

za kos

169,–

cm ,6 ") 54 (21,5

• grafična kartica Intel® HD • visokoločljivostni zvočni sistem z 2 zvočnikoma • spletna HD-kamera in mikrofon • možnost povezave s hitrim brezžičnim omrežjem (tehnologija standarda IEEE 802.11ac) s funkcijo Bluetooth 4.0 • številni priključki • bogata programska oprema • mere/masa: ca. 26,5 x 2,3 x 19,5 cm (Š x V x G)/ ca. 1,1 kg (vključno z baterijo)

LCD-televizor z LEDosvetlitvijo iz ozadja, 54,6 cm (21,5")

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Celeron in Celeron Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby in simbol dvojnega D sta registrirani blagovni znamki družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane.

za kos

SLOVENSKA TIPKOVNICA

299,–

UPORABNA TUDI KOT ELEKTRONSKA OTROŠKA VARUŠKA

Zunanji trdi disk, 1 TB

• 6,35 cm (2,5") • priključek USB 3.0 za prenos podatkov s hitrostjo do 5 Gbit/s • napajanje prek USB-priključka • 8 MB velik predpomnilnik • mere: 117 x 93 x 19 mm (D x Š x V) • masa: ca. 175 g

3

64,99 3

49,99

OSEBNI RAČUNALNIKI ZNAMKE MEDION® S PRIKLJUČKOM ZA TRDI DISK OMOGOČAJO UPORABO TRDEGA DISKA BREZ KABLOV

za kos

• za notranje prostore • ločljivost snemanja: 640 x 480 slikovnih pik • s senzorjem gibanja in sporočanjem sprožitve prek elektronske pošte • upravljanje prek LAN, WLAN ali interneta • nočno opazovanje in alarm • mikrofon • s programsko opremo za upravljanje prek računalnika, iPada*, iPhonea* ter drugih pametnih telefonov, adapterjem, stenskim nosilcem in LAN-kablom * iPhone/iPad sta blagovni znamki/registrirani blagovni znamki družbe Apple Inc. iPhone*/iPad* nista sestavni del ponudbe. Prosimo, da upoštevate zakonodajo o varstvu osebnih podatkov, veljavno v Republiki Sloveniji. Če želite, da bo nadzorna IP-kamera delovala brezžično, morate ob namestitvi kamere poznati nastavitve svojega brezžičnega usmerjevalnika. Več informacij o namestitvi najdete na www.ipc-info.com.

USB 3.0

-LETNA GARANCIJA

Nadzorna IP-kamera

-LETNA GARANCIJA

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

1 TB

TROJNI SPREJEMNIK, REŽA ZA KARTICO CI+, MEDIJSKI PREDVAJALNIK

3

-LETNA GARANCIJA

Videokamera

VKLJUČNO Z BOGATO OPREMO

• snemanje videov v polni visoki ločljivosti • ločljivost: 5 mio. slikovnih pik • 5-kratni optični zoom • 7,6 cm (3") velik zaslon na dotik • reža za kartico SD/SDHC ali microSDHC • oprema: 4 GB velika pomnilniška kartica SDHC, litij-ionska baterija, polnilnik baterije, torbica, USB-/AV-kabel in CD s programsko opremo

za kos

99,99

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, Piščančji medaljoni Dino

v zabavni obliki dinozavrov, primerni za peko v pečici, 750 g za kos

3,89

Ultra mini varčna žarnica

energijski razred A, povprečna življenjska doba: ca. 10.000 ur • svečasta: vznožek E14, 7 W (290 Im), ali • hruškasta: vznožek E27, 9 W (415 Im), ali • Nano Twist: vznožek E14, 5 W (250 Im) ali 9 W (450 Im), ali • kroglasta: vznožek E14 ali E27, 7 W (290 Im)

iz

Pivo Beck’s

kakovostno nemško svetlo pivo, odlično zaradi polnega okusa, bogate pene in čudovite zlate barve, prodajna enota: 4 pločevinke (4 x 0,5 l)

4 KOSI V ZAVOJU

2,99

Suha hrana za pse

za zavoj

3,49 1,75/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Obe vrsti suhe hrane za pse nista na voljo v vseh poslovalnicah.

VIOLETA

Toaletni papir, 16 kosov 3-slojni, rahlo odišavljen, primeren tudi za alergike

za kos

3,19

uravnotežena, blagodejno vpliva na zdravje in vitalnost odraslega psa ter pomaga skrbeti za njegovo dobro počutje • govedina ali • piščanec 1,5 kg

0,22/kos

Zamrzovalna omara

• energijski razred učinkovitosti: A++ • klimatski razred: T • 4 zvezdice • zgornji predal s funkcijo Soft Freeze (2 zvezdici) • zmogljivost: 85 W • zmogljivost zamrzovanja: 8 kg/24 ur • bruto prostornina: 182 l • neto prostornina: 155 l • odpiranje v desno ali levo • sprednji nogi nastavljivi po višini • bruto masa: 55 kg • mere: ca. 143 x 55 x 58 cm (V x Š x G)

za kos

249,– NASTAVLJIVA TEMPERATURA

ENERG енергия • ενεργεια

Y IJA IE IA

FR182 APLUS2

2,13/kg A+++

A++

A++ A+ A B C D

Z NEŽNIM VONJEM VIJOLIC 6 IZVLEKLJIVIH PREDALOV IZ UMETNE MASE

ENERGIA•EHEPГИЯ ENEPГEIA•ENERGIJA ENERGY•ENERGIE•ENERGI

za zavoj

3,49

04.09.

za kos

5,19/kg

alnika zamrzov

3

-LETNA GARANCIJA

Z ZASLONOM NA DOTIK

171

3-letni

kWh/leto

servis na domu

3

1L

3-SLOJNI

-l 2010/1060

155 l

43 dB brez vsebine

-LETNA GARANCIJA


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

04.09. PRI SHRANJEVANJU ZAVZAME MALO PROSTORA

Sesalnik/puhalnik listja

Izjemno lahke teleskopske škarje za veje omogočajo varno in preprosto obrezovanje dreves s tal.

pske š telesko

Voziček za vrtne odpadke

za kos

29,99 ZA HITRO UREJANJE VRTA IN OKOLICE HIŠE S FUNKCIJO SEKLJANJA

3

karje 2

SESALNA CEV IZVLEKLJIVA OD 49 DO 79 cm

-LETNA GARANCIJA

za preprosto zbiranje in odstranjevanje vrtnih in drugih odpadkov, sestavite ga hitro in brez orodja; s stabilnim ogrodjem iz aluminija in umetne mase ter po višini nastavljivim držalom vreče za odpadke, primeren za običajne 120-l vreče za odpadke, velik pokrov omogoča vodotesno zapiranje, zaradi stabilnih koles ga zlahka premikate, tudi če je vreča do vrha napolnjena, mere brez koles: 91 x 36 x 41 cm (V x Š x G), mere s kolesoma: 91 x 54 x 41 cm (V x Š x G)

lesna v

m + te

za kos

34,99

PREPROSTO SESTAVLJANJE BREZ ORODJA

ohne Pflanzen

Visoka greda

Teleskopske škarje za veje

• za rezanje vej do debeline 30 mm • lahek aluminijast ročaj • nastavljiva rezalna glava (8 položajev), vrtljiva za 180° • rezili iz posebnega visokokakovostnega jekla • eno rezilo s prevleko proti prijemanju • skupna dolžina: 200 cm

3

-LETNA GARANCIJA

deluje kot kompostnik, idealna za sadike, saj jim med razgrajevanjem organskih snovi brez dodatnega gnojenja zagotavlja toploto in dragocene hranilne snovi; zaradi termoizolacijskih pokrovov, odpornih proti vremenskim vplivom (tudi UV-žarkom), so rastline zaščitene pred zmrzaljo in močnim soncem; omogoča do trikrat večji pridelek, mere: 130 x 60 x 51 cm (D x Š x V)

IZ PO SA SEST MEZNIH AVLJ ENO PLASTI vrtn a ze DNO mlja zrel

Nam ig: Jese ni lahk o visoko gredo pripravite na pom lad z odp adlim listj em, pok ošen o travo ter porezanimi in zdrobljenimi vejami.

kom p

ost

zem lj

a

nare z listje ana trav a (me šani , veje in vrtn i odp suho adk i)

PATENTIRAN PRIKLJUČEK ZA ODSESOVANJE (ZA UPORABO S SESALNIKOM)

Udarni vrtalnik s priključkom za odsesovanje

-LETNA 3 GARANCIJA

49,99

Jesensko gnojilo za trato, 5 kg

ZMERNO ZALIVATI NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

za lepo in močno trato ter za pripravo trate na prezimovanje, zadošča za ca. 250 m2 površine

za kos

za kos

4,99

7,99 1,60/kg

3-LETNA GARANCIJA

DODATEN GUMIRAN ROČAJ IN PROSTORČEK ZA SHRANJEVANJE SVEDROV

idealna za uporabo pri polaganju parketa (krajšanje, prirezovanje ob vogalih in režah, izdelavo dilatacijskih spojev), montaži vrat in izrezovanju odprtin v kuhinjskih delovnih površinah, zaradi pogrezne funkcije omogoča rezkanje ozkih utorov • 230 V, ~ 50 Hz, 1.200 W • blaženje povratnih udarcev • funkcija zarisovanja (2,5 mm) • preprosta menjava žaginega lista • oprema: 1 žagin list TCT s Ø 165 mm in 24 zobmi, 1 komplet ogljenih ščetk • združljiva z vodilnimi letvami različnih proizvajalcev • maks. globina reza pri 90°: 54 mm; maks. globina reza pri 45°: 38 mm

VKLJUČNO S 3 VODILNIMI LETVAMI (330 mm) IN NASTAVKI ZA POVEZOVANJE LETEV

139,–

S

9%

N

5%

P2 O2 10 % K2O 25 %

v 9-cm, barvno usklajenem keramičnem lončku, enostebelna; bele, svetlo ali temno rožnate, rumene ali oranžne barve

Cepilna sekira/ kovalno kladivo

z visokokakovostnim toporiščem, ojačanim s steklenimi vlakni • cepilna sekira: z gumijasto zaščito rezila, dolžina toporišča: 63 cm, masa glave: 2 kg, ali • kovalno kladivo: z glavo pravokotne oblike, dolžina toporišča: 77 cm, masa glave: 4 kg za komplet

Orhideja Midi Phalaenopsis

Solarna svetilka

Kabelski podaljšek, 25 m

vtičnica z gumijastim pokrovčkom, primeren za začasno uporabo na prostem, rdeče ali črne barve

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

12,99

za kos

19,99

čas svetenja: do 8 ur • kroglasta: Ø 25 cm, 4 izjemno svetle LED-diode, pritrdite jo lahko na tla ali v zemljo ali jo uporabljate na vodi, saj na njej plava; z zaščito pred nizkotlačnimi curki vode (razred IP65), vključno z baterijama, ali • iz legiranega jekla: mere: 14,5 x 14,5 x 57 cm, 6 izjemno svetlih LED-diod, z zaščito pred škropljenjem vode (razred IP44), vključno s klinom za pritrditev v tla in baterijama KROGLASTA SVETILKA: UPORABA NA VODI

ZA ŽAGANJE LESA, UMETNIH MAS, LAMINATA IN PARKETA

3

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

Pogrezna krožna žaga

-LETNA GARANCIJA

PRIMEREN TUDI ZA ZBIRANJE GOSPODINJSKIH ODPADKOV, NPR. EMBALAŽE

Sestava hranilnih snovi:

• moč: 1.050 W • dvostopenjski • hitrovpenjalna glava z blokirno funkcijo • kovinska glava • gumiran ročaj • vrtenje v desno/levo • elektronsko uravnavanje števila vrtljajev • zmogljivost vrtanja v les: 40 mm, v beton: 16 mm, v jeklo: 13 mm

29,99

TERMOIZOLACIJSKA POKROVA

99,99

išina

za kos

za kos

VEČJA RAZCEPNA MOČ ZARADI POSEBNE OBLIKE CEPILNE KONICE

RAZRED ZAŠČITE PRED ŠKROPLJENJEM VODE IP44

za kos

19,99

SVETILKA IZ LEGIRANEGA JEKLA

3

-LETNA GARANCIJA

Oba modela solarne svetilke nista na voljo v vseh poslovalnicah.

DODATNO IZVLEKLJIVO DRŽALO ZA DOSEG DO MAKS. 4 m

• s funkcijo sesanja, sekljanja in puhanja (vgrajen sekljalni mehanizem zdrobi listje na 1/10 prvotne prostornine) • elektronska nastavitev števila vrtljajev za preprosto nastavitev hitrosti puhanja in moči sesanja • izvlekljivo sesalno cev lahko prilagodite svoji telesni višini • po dolžini nastavljiv ramenski pas in 2 kolesi za lažje delo • moč: 2.500 W • napajanje: 230 V, ~ 50 Hz • hitrost puhanja: 100–275 km/h • sesalna moč: 13,5 m3/min • prostornina zbiralne vreče: 45 l • brezstopenjsko nastavljivo število vrtljajev: 8.000–14.000 • mere zloženega sesalnika brez zbiralne vreče: 81 x 20 x 23,5 cm • masa: 3,45 kg


Hofer sporoča Dvojna rolo zavesa

prepustnost svetlobe nastavite z 2 zaporednima trakovoma blaga, ki sta izmenično tkana prosojno in neprosojno, vel. 60 x 150 cm, 75 x 150 cm ali 100 x 150 cm (Š x D) PREPROSTA NAMESTITEV Z ZATIČNIM SISTEMOM – BREZ PRIVIJANJA ALI VRTANJA

za komplet

17,99

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

04.09. ZANESLJIVO ŠČITI PRED PRAHOM IN UMAZANIJO

Usnjen pilotski kovček

Zaščitna vreča za oblačila/shranjevanje, 2 kosa

iz trpežnega govejega usnja, velik, priročen kovček za dokumente, s kolesci, lahko ga zaklenete, mere: 45 x 20 x 34,5 cm

• za oblačila: z zadrgo in 3 sprijemalnimi zapirali, s katerimi vrečo skrajšate na dolžino 100 cm, mere: 150 x 60 x 10 cm (D x Š x V), ali • za shranjevanje: z ročajem na daljši stranici in polkrožno zadrgo, mere: 103 x 45 x 16 cm (D x Š x V) za zavoj

3,49 1,75/kos

za kos

RAZLIČNE VELIKOSTI

59,99 Zimske športne rokavice

Dežna kolesarska jakna Zimske kolesarske hlače

Zimska kolesarska jakna

iz zračnega in vodoodbojnega softshella, ki ščiti tudi pred vetrom; podaljšan hrbtni del, rokavi z elastično obrobo, s protidrsno elastiko na spodnjem robu hrbtnega dela in z odsevnimi elementi • ženska: vel. 36–42 za kos • moška: vel. 50–56

17,99

sprednji del hlač iz zračnega softshella, ki ščiti tudi pred vetrom; sedalo s protibakterijsko prevleko iz materiala Coolmax®, z odsevnimi potiski • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–56 za kos

podložene, z odsevnimi elementi in vstavkom iz frotirja na palcu; vel. 7–10

zračna in v vpadljivi barvi za večjo varnost, s prezračevalno zadrgo v stranskih šivih in prezračevalno gubo na hrbtu • ženska: vel. 36–42 • moška: vel. 48–56

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

za par

4,99

12,99

za kos

19,99

zračnost

S SPRIJEMALNIM ZAPIRALOM ZA NASTAVLJANJE OBSEGA

zaščita pred vetrom vodoodbojnost elastičnost

zračnost zaščita pred vetrom vodoodbojnost elastičnost

ZRAČNOST: 3.000 g/m2/24 ur

zračnost

vodotesnost neprepustnost za veter

VODNI STOLPEC > 3.000 mm

ZRAČNOST: 2.000 g/m2/24 ur VODNI STOLPEC > 1.500 mm

Ponjava za kolo/skuter

za zaščito koles in motornih koles pred umazanijo in vremenskimi vplivi, preprosta za uporabo zaradi potezne vrvice in priročnega zapirala, mere: 210 x 80 x 110 cm za kos

3,99 Torba za kolo

• iz trpežnega najlona • z visokokakovostno zadrgo • ojačan in oblazinjen del za sprednje in zadnje kolo • mrežast vstavek vzdolž spodnjega šiva za zračenje • primerna za kolesa z velikostjo okvirja do 60 cm (20")

za kos

39,99

zračnost zaščita pred vetrom vodoodbojnost elastičnost

vrhnji material prevleka koža

OHIŠJE ANTRACITNE ALI ČRNE BARVE

Vrhnji material sedala vsebuje active >silver™ proizvajalca sch oeller® s srebrovim klo ridom, ki zavira rast ba kterij.

trpežno in vodoodporno ohišje iz silikona, preprosta namestitev na krmilo ali okvir, funkcije: neprekinjeno svetenje, hitro utripanje, počasno utripanje; vključno z baterijami

Odsevniki za kolo

z odsevnim materialom 3M Scotchlite™, ki odbija svetlobo v vse smeri (360°), da ste na kolesu bolj vidni; preprosta namestitev, primerni za vse običajne špice debeline 1,8–2 mm, 36 kosov

Električno kolo

za komplet

3

na okvir:

-LETNA 10 GARANCIJA

9,99

za zavoj

4,99

• ergonomsko oblikovana ročaja • pnevmatiki CONTINENTAL City Ride z • velikost koles: ca. 71 cm (28") odsevnimi črtami in zaščito proti predrtju • ca. 46 cm visok okvir iz visoko• udoben mestni sedež Selle Royal, kakovostnega aluminija, polnjen z gelom primeren za ženske in moške • stabilne vzmetne vilice SUNTOUR • LED-žarometi s funkcijo pozicijskih luči spredaj in zadaj • kompakten in tih sredinsko nameščen motor (250 W), hitrost: • oprema: aluminijast kolesarski prtljažnik, stranska opora do 25 km/h, funkcija speljevanja za kolo (tačka), ključavnica s hitrostjo do 6 km/h • zmogljiva baterija SAMSUNG SDI, • masa: ca. 28 kg nameščena za cevastim nosilcem • maks. nosilnost: 150 kg sedeža, s ca. 500 polnilnimi cikli, doseg: ca. 80 km (odvisno od načina vožnje) • osvetljen LCD-prikazovalnik za petstopenjsko upravljanje delovanja • 7 prestav SHIMANO Nexus s prostim tekom (brez zadnje zavore), prestavljanje z obračanjem prestavnika na ročaju • aluminijaste V-zavore spredaj in zadaj na -LETNA drobne GARANCIJA dele:

Komplet LED-luči za kolo, 2-delni

ZA VARNO VOŽNJO

Akcija velja od 04.09.2014 do razprodaje zalog.

-10%

redna cena

999,-

899,za kos samo

S strani nemškega inštituta Hermes Hansecontrol preverjeno, da ne vsebuje zdravju škodljivih snovi in da je varno za uporabo.


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

04.09.

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Otroška jakna iz softshella

Dekliška pletena jopa

Dekliške hlačne nogavice/pajkice, 2 kosa

z okroglim ali V-izrezom, nekateri modeli s klasičnimi ali našitimi žepi, našitki na komolcu ipd., vel. 116–164

zračna in topla, ne prepušča vetra, nekateri modeli s kapuco, ki jo lahko odpnete z gumbi, vel. 116–164

40 oz. 50 den, fine, koži prijazne in prijetne za nošenje, z neutesnjujočim pasom, odlično prileganje brez gubanja, vel. 110–152

za kos

6,99

zračnost

za zavoj

zaščita pred vetrom vodoodbojnost

2,99

elastičnost

1,50/kos

Otroške nogavice, 2 para

zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, s svetlikajočo se prejo, neutesnjujoče prstne konice, nekateri modeli z valovito okrasno obrobo, št. 23–38

za kos

14,99

za zavoj

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

2,79

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

1,40/par

Otroški dvoranski športni copati

UČILA

Knjiga za najmlajše

Otroški čevlji iz softshella vrhnji material iz lahkega softshella, ker so izjemno prožni, so prijetni za nošenje in ne utesnjujejo stopal; zračni in z odsevnimi elementi za boljšo vidnost, št. 29–35

modni, trpežen vrhnji material, tekstilna podloga vpija pot, mehko oblazinjen vložek, blažilni vmesni podplat in profiliran podplat iz phylona in gume svetle barve, zato v telovadnici ne puščajo sledi, št. 29–38

za kos

3,33

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi

za par

Prileganje Obdelava

10,99

ID-projekta

105-05-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

Vsebina preverjanj:

za par

Škodljive snovi

22 RAZLIČNIH NASLOVOV

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Prileganje Obdelava ID-projekta

bureauveritas.com /qualitycheck

Posteljni nadvložek iz moltona

za kos

Napenjalna rjuha iz džersija

9,99

za kos

12,99

v celoti obrobljena z všito elastiko, zelo elastična, odlično prileganje brez gubanja, oblikovno stabilna in preprosta za vzdrževanje, likanje ni potrebno, vel. 140 x 200–160 x 220 cm Z ELASTANOM ZA ODLIČNO PRILEGANJE

iz 100% bombaža, iz trpežnega kalmuka in sukanca, odlično prileganje, vel. 140 x 200 cm

Z ELASTIKAMI NA VOGALIH, KI PREPREČUJEJO DRSENJE

95 °

BLAZINA ZA HRBET

14,99 BLAZINA ZA KOLENA

Blazina za sproščanje viskoelastična, z zadrgo in snemljivo pralno prevleko • blazina za vrat: v obliki valja, razbremeni vratne mišice, dolžina: 40 cm, Ø 15 cm, ali • blazina za hrbet: s snemljivim trakom, mere: 30 x 28 x 6 cm, ali • blazina za kolena: dvodelna, mere: 25 x 19 cm, razprta: 50 x 19 cm prevleka:

za kos

ZA OPTIMALNO SPROŠČANJE

8,99

40 °

OB NAKUPU ZVITA ZA LAŽJE PRENAŠANJE Viskoelastična pena se pod vplivom telesne toplote in telesne teže anatomsko prilagodi telesu.

Vzmetnica

večkrat preverjena, da se dobro prilega telesu in da ne vsebuje škodljivih snovi, telesu nudi optimalno oporo, iz zelo elastične spominske pene, trdota: srednja do trda, višina vzmetnice: ca. 17 cm, vel. 140 x 200 cm

BLAZINA ZA VRAT

S PRITISKAČI JO SPREMENITE V DVOJNO ZIMSKO ODEJO za komplet

za kos

79,99

PREREZ

Prešita odeja za vse letne čase

idealna za vse letne čase, saj lahko 2 odeji spnete s pritiskači, da dobite dvojno zimsko odejo, vel. 140 x 200 cm

21,99

VEL. 140 X 200 cm poletna stran/ bombažna mešanica

na celotno vzmetnico: PQ 120

št. prev.

SG 206 03

zimska stran/ volnena mešanica

3

-LETNA GARANCIJA

na jedro vzmetnice: -LETNA 15 GARANCIJA 95 °


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

04.09.–07.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Bela čokolada

več vrst, 200 g

Mini čokoladice več vrst, 5 x 40 g

-14% Sivi pinot -% -% % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % 19 99 --%% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -0, -% -% -% -% -%%--%1, % % % % % % % % --%% -% --%% -% -%%--%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% skuše -% - -% -% --%% -%v-% -% %-25 -% -% -% -%Piščančja % -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%%Fileji % % % % posebna sončničnem % % -% -% % % % % % -% % -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%olju -% -% -% -%klobasa % % % % % % % % -17% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%%---%%%---%% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%0,59 % % % -%89 -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %-%-%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% -%1, % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%- -33% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % -% % VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% --BR%E -% -%VN-O% -B%OV --%% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NAEN-KO%USPTAO-V%AN-JE%, --%% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 0, % % % % % % % % -% - % -% Mini % % -% -% -% - -% -% -% -% - -% -%%-% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % % I S % % K % A % % -% - % -%krompirjeve % % % % --% -%-% -%%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%%-% % % % % % % palčke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -papir -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -%Toaletni -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % Premium -% -% -% -%Sol-%za-% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%pomivalni -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % -24% stroj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biščite Facebook stran Hofer Slovenija -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% in delite z nami svoje poletne trenutke. GORIŠKA BRDA

-28%

GORIŠKA BRDA

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

redna cena

redna cena

1,39

1,39

SUHO

za kos samo

za zavoj samo

4,95/kg

5,95/kg oz. 0,24/kos

12 °C

ZELENJAVNE IN RIBJE JEDI, RIŽOTE

st iz

ovo Kak

redna cena

st iz

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

2,29

za kos samo

ovo Kak

• z zelenjavo ali • s sirom iz hladilnika, 500 g

0,79

125 g

za kos samo

4,72/kg

redna cena

2,52/l

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

1,98/kg

UGODN E CE NE

1,49

več vrst, 125 g

ov Kak

0,65

2 kg

3-SLOJNI

za kos samo

redna cena

0,75

3,92/kg

redna cena

2,89

za kos samo

za zavoj samo

0,30/kg

0,24/kos

ZBIR

ETNE E POL Š A V A MO

TKE TRENU

JEMO GRAJU IN NA

I GLAVN DI: NAGRA t apara lni fotodnosti a it ig D 1. v vre Canon . € 9 9 1

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

3-slojni, rumen, 10 x 200 lističev

z ost i

redna cena

PREPROSTO: fotografirajte svoj trenutek, fotografijo naložite v aplikacijo, jo opišite s kratkim besedilom in objavite v našem albumu trenutkov. Najdete nas na www.facebook.com/hoferslo

t apara lni foto rednosti a it ig 2. D inon v v Mag . 49,99 €

UPAJ SI!

SLASTNO POLETJE

SAMO ZATE

POD OLJKAMI

Sodelujete lahko do zadnjega poletnega dne, 22. 9. 2014. Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu