Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

Prinašalca sreče sta ponovno razveseljevala naše kupce Ob praznovanju 8 let Hoferja v Sloveniji sta Hoferjeva prinašalca sreče tudi tokrat 4 tedne delila srečo in veselje po vsej Sloveniji. Slike z njune poti si lahko ogledate na spletni strani www.hofer.si/8let.

VEČ KOT FER. HOFER.

26 .0 4.

20 14

S prinašanjem sreče smo bili tudi tokrat zelo zaposleni, saj smo v času od 17.03. do 11.04.:

Začinjeno piščančje meso

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 800 g

7.500

350

88

prevozili več kot 7.500 km

obiskali več kot 350 naslovov

podarili 88 kavnih aparatov Martello

ODPIRALNI ČASI

VSEM SODELUJOČIM SE ZAHVALJUJEMO, NAGRAJENCEM PA ISKRENO ČESTITAMO!

330 osrečili več kot 330 ljudi

nedelja, 27.04.: poslovalnice, ki so običajno odprte ob nedeljah, bodo odprte od 8.00 do 15.00 četrtek, 01.05.: vse poslovalnice bodo zaprte petek, 02.05.: vse poslovalnice bodo odprte od 8.00 do 15.00

AZNIČNIH DNEH R P % V % % -% -% -%Ž-%el-im%o vam lepe praznike! % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%79 % 2, % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -namizni žar % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Električni % % % % -% Twix -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % Xtra/ % % -% -%Snickers -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % -% -%Super -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % -%%% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --28 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%49 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -%-14 % -% -%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -Premium pivo % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% 49 -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - %0, % % % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% ZASLON Hibridni računalnik % PRIJETEN % z zaslonom na dotik, % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -(ZA OGLED VEČPRED% 39,6 cm (15,6") % % % -% VSEBIN) %-%-%- -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% STAVNOSTIH % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%PRENOSNI % -% - % -% -%Ora % za kos -%RAČUNALNIK -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% RAČUNALNIK %-% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%TABLIČNI % -% - % -24 % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - - 75 -% -% -% -% % -% -% -% -% ZA -%USTVARJALNE % % %-%-%-%-%%--%%0, % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -

-25%

redna cena

3,74

redna cena

39,99

PRIROČNA ZAŠČITA PRED VETROM

0,69

za kos samo

Z NOGAMI IN POLIČKO

redna cena

BREZSTOPENJSKO NASTAVLJIV TERMOSTAT

ZABAVA OB ŽARU V JEDILNICI, NA BALKONU IN VRTU

0,57

ZMOGLJIVIH 2.200 W

v steklenici, alk. 5,0 % vol., 0,33 l

499,–

st iz

ovo Kak

redna cena

0,99

za kos samo

SLOVENSKA TIPKOVNICA

integrirano pisalo

0,38/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 26.04.2014, do razprodaje zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 18/14

30.04.

5,

(1

• Original ali • Exotic 2l

cm HD ,6 ull 39 6") F

1,48/l

OD SREDE,

za kos samo

VEČ NA 12. STRANI

POSEBNA PONUDBA

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

6,53/kg

OD PONEDELJKA,

75 g

plošča iz aluminijeve tlačne litine s prevleko proti prijemanju iz ksilana, z zbiralnikom za odvečno maščobo, 4 nogami, odpornimi proti visokim temperaturam, in okvirjem iz umetne mase za boljšo stabilnost, velikost plošče za žar: ca. 52 x 36 cm (D x G), delovna višina: ca. 84,5 cm

POSEBNA PONUDBA

za kos

3,49/kg

28.04.

za kos samo

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE, OD

17.10.–20.10., oz. 24.04.–27.04., oz.do dorazprodaje razprodajezalog zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

NATURA

SVEŽIH RIB

Lignji

iz hladilnika

IN MORSKIH SADEŽEV

6,99 za kg samo

Bio limone razred I, 500 g

0,99 -40 % -% -% -%% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% % % % % -% % -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -%samo -% % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -za%zavoj % % % % % % % % % % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-%-% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -%59 -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% - -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%1,18/kg % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Jajčevec -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % % Piščančje % -% -%0,59-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -%-33 % % % hrenovke -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% % -% -% --% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%% -% -% -%za-kos%samo -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%39 -% -% -% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -za%kg-samo % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%49 % -% % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%-%--%%- --%%--%% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Odojek: -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % o es -% -% -%%Sv % m % e ež % % % Odojek -% -% -% % -% -%% -%0,59 % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% % -% -%%--% -% -% -% -%%--% -% -% --33% % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%-za-%kos-samo % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 -% -% -% -% -% -% -% % -% redna cena

predjed ali Lignje lahko ponudimo za na žaru, jih mo ravi Prip jed. kot glavno ti. sola v tudi so pa v pečici, odlični

0,

vost

o Kak

redna cena

iz

razred I

brez ovoja, iz hladilnika

0,

2,

v kosih, iz hladilnika

izdelek je že blago začinjen in pripravljen za peko. Pečen odojek ima aromo po začimbah ter ohranja sočnost in specifičen okus mesa.

redna cena

0,

-% -% % % % -% -% % % % Kumara % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo -% -% -%% -%-%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -%-%-%-% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%89 -% -% % % % % % % % % % % % % % -%-%-%-%- -%%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-% % % -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% Surfinija Pelargonija -% -% -% -% -% -% -% -% -% razred I

4,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 11 cm, različne barve

v lončku Ø 11 cm, različne barve

OD ČETRTKA, 24.04., do razprodaje zalog

0,99 za kos samo

Slike so simbolične.

0,99 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

28.04.–30.04., oz. do razprodaje zalog

Hrustljavi ribji MSC-fileji panirani, več vrst, 400 g

Bio skuta

nepasirana • pusta z 10 % m. m. v s. s. ali • s 40 % m. m. v s. s. iz hladilnika, 500 g

BÖKLUNDER

Lahek narezek

• pečene puranje prsi z medom ali • pečena šunka ali • šunka s poprom iz hladilnika, 150 g

-24 % -30% -% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% valnika % % % % iz zamrzo % % % % % % -% -% -%69 -% -39 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% 1, % % % % 1, % % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%%zeliščni/sadni -%-% -% -%čaj-% - -% -% -% -% -% -% -% -%GORENJKA -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%Bio % % -% -% -%Čokolada -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % -23%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%--% --%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% 1,29 --% --%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% - -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% IC ZV-ES%TOB-E,% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%R-EZ%KAR-T% KLU -% -44% BOV% -% % B % -25% % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % %-% NO -% -% -% % -% % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%N-AE%NKOU-SP%TAOVV-A%NJE-,% --%%--% -% % % % % % % % % % -% % - % -% -% -% -% M%A-K%S-I%M-A%LN-%O -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%99 % -% -% --% -% -% -% -Briketi % % za mačke -%-% -%-%-% % -% -% -1, % 19 % -% -% -%-% -%%--%%-% -% -% -%0, -% -% -% -% -% NJ-E%!-% A-% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--V%A-R%Č-E%V-% % % % % % % % -% % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%--%-%-%--%%-%--%% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% - -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%%--% --%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% - % -% --25% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% - -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%-Krpa % -% - % -% -% -% -% % -% - % % % % % % % % % %%--%% -%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% Pampers -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%za--%%talni -čistilec -% -% % % % % Plenice 1,49 -% -% -%ActiveBaby-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % % Midi -% -% -%Dry -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -8% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -33% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%9, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Slovenska -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -40 -% -% -% -% -% jabolka jonagold -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Ananas -% -% -% -% -% -% 1,59 -31% redna cena

redna cena

2,25

1,99

redna cena

1,69

za kos samo

za kos samo

3,48/kg

3,38/kg

• Sadna mešanica ali • Življenjska radost ali • Postno veselje ali • Dobro za želodec ali • Dobro za grlo 40 g oz. 20 čajnih vrečk

• s celimi lešniki ali • z mandljevim nugatom 150 g

za kos samo

st iz

ovo Kak

8,60/kg

redna cena

več vrst, 750 g

1,79

1,59

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

redna cena

za kos samo

za kos samo

24,75/kg oz. 0,05/vrečko

7,93/kg

redna cena

1,99

za kos samo

iz mikrovlaken, več barv, 2 kosa

1,99/kg

4–9 kg, 62 kosov v zavoju

redna cena

10,95

redna cena

2,99

za zavoj samo

za zavoj samo

0,16/kos

1,00/kos

redna cena

st iz

2,69

nepakirana, razred I

ovo Kak

za zavoj samo

razred I

redna cena

1,29

3,18/kg

-33%

redna cena

1,79

0,89 za kg samo

-%19-% -% -% % % % % % % % -% % % % % % 1, % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% Šparglji

beli, razred I, 500 g

za kos samo

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Ena posoda za vse :

za kos

Pekač s pokrovom

s prevleko proti prijemanju Ilag® Special, nekateri modeli z ročajem za priročno prenašanje • za pecivo: mere (brez pokrova): ca. 42 x 29 x 4 cm (D x Š x V), ali • za potico: mere (brez pokrova): ca. 31,5 x 13 x 7 cm (D x Š x V), ali • s snemljivim obodom: mere (brez pokrova): Ø ca. 26 cm, višina: ca. 6,5 cm, ali • za 12 mafinov: mere (brez pokrova): ca. 38,5 x 26,5 x 3 cm (D x Š x V)

28.04.

5,99

v prenasanje

peka

v ohranjanje svezine

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

BREZ PRIJEMANJA PREPROSTO ČIŠČENJE

RAZLIČNE BARVE IN MOtivi

Pogrinjki, 6 kosov

temperaturno obstojni do 60 °C, čistite jih z vlažno krpo, vel. ca. 28 x 43 cm

za zavoj

3,99

Skledica/skleda iz umetne mase

0,67/kos

rdeče, rumene ali zelene barve, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • skledica, 4 kosi: Ø ca. 14 cm, višina ca. 7 cm, ali • skleda, 1 kos: Ø ca. 26 cm, višina ca. 14 cm

Model za peko

s prevleko proti prijemanju Ilag® Special za enakomerno zapečeno pecivo in preprosto čiščenje modela, temperaturno obstojen do 230 °C • za šarkelj: Ø 28 cm, višina: ca. 8 cm, ali • srčast: s snemljivim obodom, mere: ca. 28 x 27 x 7 cm (D x Š x V), ali • okrogel: s snemljivim obodom, Ø 32,5 cm, višina: ca. 6 cm

za zavoj/kos

4,99

izjemno TRPEŽNa

1,25/4,99/kos

Vaflji

• z lešnikovo kremo ali • s kakavovo kremo 3 x 150 g

Čokoladni lističi

rahli in lahki, z riževimi krispiji • karamela ali • temna čokolada ali • mlečna čokolada ali • pomaranča za kos 125 g

Fanta

za kos

6,99 Globokomorske pokrovače

PREDLOG ZA PRIPRAVO

2 različna okusa • Shokata ali • pomaranča 1,5 l

iz voda pred vzhodno obalo Severne Amerike, z 10% zaščitno ledeno glazuro, iz zamrzovalnika, 300 g

Pokrovače odtal ite in osušite, jih po okusu začinite in na vročem olj u pecite 2 minuti na vsa ki strani.

prej 9,99

1,59 12,72/kg

za kos

1,99 4,42/kg

za kos

1,15 0,77/l

Globokomorsk e pokrovače niso na voljo v vseh poslovalnicah.

7,99 za kos samo

26,63/kg

znižano od 28.04.2014

za kos

9,99

Mešanica semen travniških rastlin

DZS

Priročnik za srednješolce Obvladam

25 RAZLIČNIH NASLOVOV

s kratkimi razlagami, testi, rešenimi primeri, opozorili, vajami z rešitvami in namigi • slovenščina 1, 2, 3 ali 4 ali • matematika 1, 2, 3 ali 4 ali • angleščina 1, 2, 3 ali 4 ali • nemščina 1, 2, 3 ali 4 ali • kemija 1, 2 ali 3 ali • biologija 1, 2 ali 3 ali za kos • fizika 1, 2 ali 3

6,99

visokokakovostna mešanica semen divjih cvetlic, zelišč in trav, ki popestrijo vrt in nudijo življenjski prostor čebelam, čmrljem in metuljem; primerna za vse vrste tal, za trpežno zelenico s pisanim cvetjem, 0,5 kg

19,98/kg

Bio rožena moka

z dolgotrajnim delovanjem, izboljša rodovitnost in fizikalne lastnosti tal, pri uporabi pa se poveča tudi število zemeljskih organizmov; za sadovnjake, zelenjavne vrtove in okrasne rastline, 3 kg IZJEMNO BOGATA Z DUŠIKOM

za kos

5,39 1,80/kg


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

28.04. Za življenje brez glutena

Dr. Schär je vodilni evropski proizvajalec brezglutenskih živil vrhunske kakovosti. Več kot tridesetletne izkušnje, raziskave v tesnem sodelovanju z zdravniki in strokovnjaki za prehrano, visoka tehnologija in dosleden nadzor so zagotovilo, da njihovi brezglutenski izdelki niso le okusni in kakovostni, pač pa tudi varni. Brezglutenske Brezglutenski piškoti odličen sladek prigrizek za vsako priložnost • Biscotti con Cioccolato: piškoti s čokoladnim prelivom, ali • Petit Biscotto Classico: masleni piškoti, ali • Orangino: biskvitni piškoti s pomarančnim želejem in čokoladnim prelivom 150 g

Brezglutenski kruh

• domači kruh: iz kislega testa, z značilnim domačim okusom, po odprtju ohranja dolgotrajno svežino, 240 g, ali • narezan beli kruh: pripravljen po odlični recepturi, idealen za pripravo okusnih sendvičev, mamljivih kanapejev ali dišečih opečencev, 400 g

napolitanke • lešnikove ali • čokoladne ali • vanilijeve 125 g

za kos

1,99

za kos

1,99

15,92/kg

Brezglutenske slane prestice Salinis

Brezglutenska mešanica za peko kruha

13,27/kg

prijetno hrustljave, odličen brezglutenski prigrizek, 60 g

mešanica za kruh in kvašeno testo, za peko vseh vrst brezglutenskega kruha ter pripravo kvašenega testa in slaščic, 1 kg

Brezglutenski špageti

originalne italijanske brezglutenske testenine, pripravljene iz naravno brezglutenskih sestavin, 250 g

za kos

3,79

za kos

za kos

1,49

2,69

Brezglutenske Ciabattine

5,96/kg

6,73/11,21/kg

• peresniki ali • svedrčki 250 g

0,99

Brezglutenska mešanica za peko slaščic

delno pečene, hrustljave in odličnega okusa • običajne ali • večzrnate: z lanenimi in sončničnimi semeni, odličen vir vlaknin 200 g

Brezglutenske testenine

za kos

16,50/kg

Brezglutenska mešanica za peko temnega kruha

za pripravo biskvitov, tort in drugih slaščic, 1 kg

z vlakninami bogata mešanica, z dodanimi lanenimi semeni, 1 kg

za kos

1,49 5,96/kg

Brezglutenske jušne testenine

Brezglutenske tortice

250 g

• Meranetti: čokoladni biskvit, polnjen z lešnikovo in čokoladno kremo, ali • Magdalenas: biskvit, polnjen z marelično marmelado 200 g

za kos

2,89 14,45/kg

za kos

3,79

za kos

BYODO

Bio brezglutenski puding

za kos za kos

2,89

1,69 6,76/kg

14,45/kg

Brezglutenske večzrnate testenine

z uravnoteženim razmerjem med prvovrstno sirkovo, ajdovo in lečino moko ter dodatkom inulina iz cikorije, odlične za pripravo zdravega in okusnega obroka • peresniki ali • špageti ali • svedrčki 250 g

za kos

z izvlečkom prave burbonske vanilije, za hitro pripravo slastne sladice • vanilijev, 36 g, ali • čokoladni, 46 g

THE BRIDGE

Bio riževa krema za kuhanje

alternativa običajni smetani za kuhanje, brez laktoze, glutena in holesterola, 200 g

za kos

4,99

za kos

1,19 25,87/33,06/kg

za zavoj

1,99

1,29

2,89

7,96/kg

6,45/kg

6,57/kg oz. 0,72/kos

THE BRIDGE

Bio rižev desert brez glutena in laktoze • vanilijev ali • čokoladni 4 x 110 g


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Nivea je priznana blagovna znamka podjetja Beiersdorf, enega vodilnih mednarodnih podjetij za nego kože. Zaradi kakovostnih in inovativnih izdelkov, med katerimi je še posebej znana univerzalna krema, ji zaupajo uporabniki po vsem svetu.

Krema Soft

z jojobinim oljem in vitaminom E; se hitro vpije, je pH-nevtralna in dermatološko preverjena, kožo pa vlaži, nahrani in ščiti ter jo naredi mehko in voljno, 200 ml

28.04.

za kos

Dezodorant za ženske v razpršilu/s kroglico

2,89

• Fresh Natural: za 48-urno svežino in zaščito pred neprijetnim vonjem, ali • Invisible for Black & White Clear: za 48-urno zaščito pred potenjem, ne pušča belih sledi na temnih oblačilih in zmanjša pojav rumenih madežev na belih oblačilih 150 ml/50 ml

19,27/l

Univerzalna krema

izjemno priljubljena krema za vse tipe kože otrok in odraslih, dermatološko preverjena in primerna za uporabo v vseh letnih časih, 250 ml

za kos

za kos

2,89

za kos

4,49

3,99

22,45/l

15,96/l

57,80/l

Gel za prhanje

Dezodorant za moške v razpršilu/s kroglico • Fresh Active: za 48-urno svežino in zaščito pred neprijetnim vonjem, ali • Invisible for Black & White: za 48-urno zaščito pred potenjem, ne pušča belih sledi na temnih oblačilih in zmanjša pojav rumenih madežev na belih oblačilih 150 ml/50 ml

• Creme Soft: svilnat kremni gel z mandljevim oljem za občutno bolj gladko kožo, ali • Lemongrass & Oil: z oljnimi biseri in poživljajočim vonjem limonske trave, za občutek sveže in negovane kože, ali • Energy: z izvlečkom mete, za poživljajočo nego moške kože med prhanjem 250 ml

Mleko za telo

bogato negovalno mleko za suho in zelo suho kožo z naravnimi minerali, mandljevim oljem in vitaminom E, kožo dolgotrajno neguje in vlaži ter jo naredi bolj gladko, 400 ml za kos

4,99 12,48/l

za kos za kos

2,89

za kos

2,89

2,19

19,27/l

8,76/l

57,80/l

PRINCE

za garnituro

Gel za britje

24,99

za posebej nežno mokro britje nog, pazduh in bikini predela; ko ga nanesete na kožo, se spremeni v bogato peno • Prince Classic ali • Prince Sensitive ali • Lady Sensitive ali • Lady Peach 200 ml

iz 100% bombaža, prijetno mehka in koži prijazna, preprosta za vzdrževanje, likanje ni potrebno, z zadrgo, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

60 °

Vse barve in vzorci posteljne garniture niso na voljo v vseh poslovalnicah.

SEMPRE

za kos

Radijsko vodena budilka s temperaturno postajo

1,75

• z radijsko vodenim senzorjem za prikaz notranje in zunanje temperature • prikaz datuma in dneva v tednu (v 7 jezikih) • nastavitev bujenja za delovne dneve in konec tedna • samodejna nastavitev časa oz. preklop s poletnega na zimski čas in obratno • modro osvetljen LED-prikazovalnik • bujenje z dremežem • možnost priključitve 3 senzorjev • s prikazom napolnjenosti baterij • vključno z baterijami

8,75/l

Krema za roke

• vanilija-mango: za vsakodnevno nego kože, z visokokakovostnimi negovalnimi olji in eksotičnim vonjem vanilije in manga, ali • Age Control: zaščitna vlažilna nega s provitaminom B5 in vitaminom E, ki skrbi za bolj gladko kožo, ali • kamilica: z izvlečkom marelice, glicerolom in kamilico; kožo ščiti in jo pomirja 125 ml/75 ml

Posteljna garnitura – mečkanka

za kos

za kos

1,19 9,52/15,87/l

3

-LETNA GARANCIJA

ČRNE, BELE ALI SREBRNE BARVE

9,99 Vse barve radijsko vodene budilke niso na voljo v vseh poslovalnicah.


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

28.04.

Majica za plezan je in prosti čas ima pre vleko active>silver™ proizvajalca schoeller® s srebrovim kloridom, ki zav ira rast bakterij.

za kos

19,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

5,99

Majica za plezanje in prosti čas

iz 100% bombaža ali bombažne mešanice • ženska: s kratkimi rokavi ali brez rokavov, vel. 36–42 • moška: s kratkimi rokavi, vel. 48–54

razen meliranega modela:

Hlače za plezanje in prosti čas

z različnimi žepi in všitkom na kolenih, rob hlačnic lahko po širini nastavite z elastično potezno vrvico; nekateri modeli z rebrastim vzorcem in zankami na pasu ali s potezno vrvico na notranji strani pasu • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–54

RAZLIČNE BARVE

Pohodniške nogavice

Jopa s kapuco za plezanje in prosti čas

kapuca s potezno vrvico in podlogo v kontrastni barvi • ženska: z obrobo v kontrastni barvi na robovih rokavov in spodnjem robu, vel. 36–42 • moška: z izrezom za palec na zaključkih rokavov, vel. 48–54

Pohodniški sandali

podloženi in koži prijazni, z nedrsečim podplatom iz poliuretana, št. 37–45

za par

15,99

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

IDEALNI ZA KRAJŠE POHODE

za kos

12,99

z bandažo v predelu gležnja za optimalno oporo, prezračevalnimi kanali in ročno robljenimi prstnimi konicami za zaščito pred otiščanci; običajne ali kratke, št. 36/38–44/46 ZA ŽENSKE IN MOŠKE

Športne bermuda hlače

za par

iz 100% bombaža, različnih dolžin, z različnimi žepi • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–54

2,99

za kos

Vsebina preverjanj:

9,99

Škodljive snovi Prileganje Obdelava

ID projekta: 268-03-SHS B13

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVnE kombinacije

za kos

11,99 Prehransko dopolnilo

pomaga pri oskrbi celic z vitamini, minerali in elementi v sledeh; vitamin C spodbuja normalno delovanje imunskega sistema, vitamini B, C in E ter selen pa pomagajo ščititi celice pred oksidativnim stresom; z vitamini A, B2, C in E, selenom in flavonoidi iz izvlečka zelenega čaja, s praškom granatnega jabolka, 90 tablet

Plišasta blazina za sedenje na tleh

Plišasta igrača

v obliki različnih živali, idealna za igro in počitek, vel. ca. 50 x 55 cm

izjemno mehka na otip in puhasta, z ljubkimi elementi

RAZLIČNI MODELI

RAZLIČNI MODELI za zavoj

3,99 0,04/tableto

za kos

5,99


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE st iz

ovo Kak

Piščančja krila • naravna ali • začinjena iz hladilnika

za kg

3,98 Omaka za žar

Paradižnikov ketchup

več vrst, 430 ml

nepekoč, 1,4 kg

Svinjski/ puranji medaljoni marinirani, iz hladilnika

za kos

1,29 3,00/l

za kos

1,89 1,35/kg

Pivo

alk. 5,0 % vol., 0,5 l

za kg

10,99

Pivo

alk. 4,2 % vol., 0,5 l

Delikatesne kisle kumarice

Majoneza

670 g oz. 720 ml

• navadna ali • lahka 630 g

Pečena paprika

680 g oz. 720 ml

Ajvar

st iz

blagi, 290 g

ovo Kak

za kos

1,75

za kos

0,69 1,38/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos

2,78/kg

0,56 1,12/l

za kos

st iz

ovo Kak

0,99 1,48/kg

Coca-Cola Zero/Sprite/ Schweppes Tangerine 1,5 l

za kos

za kos

1,59

1,09

2,34/kg

3,76/kg

Belo vino suho vino, poreklo: Italija, 2 l

ITALIJA

suho

8–10 °C

testenine, perutnina, ribe, KOT APERITIV

za kos

za kos

1,18

2,49

0,79/l

1,25/l


IZ NAŠE STALNE PONUDBE st iz

ovo Kak

BEYAZ PEYNIR

Mehki sir v slanici

za kos

2,99

iz hladilnika, 1 kg

Mozzarella v kosu 45 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 400 g

6,23/kg

/

Goveji čevapčiči/ pleskavice

iz hladilnika, 480 g

za kos

6,99

za kos

2,39

st iz

ovo Kak

5,98/kg

Sir za žar 45 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 250 g

st iz

ovo Kak

Originalen grški tzatziki iz hladilnika, 450 g

/

za kos

3,19

Piščančja nabodala

• piščančji ražnjiči ali • začinjena nabodalca iz hladilnika, 450 g

za kos

2,59

7,09/kg

10,36/kg

st iz

Polnjena francoska štruca

ovo Kak

Sveži piščanec

za kos

1,69 3,76/kg

Piknik keksi 920 g

• s česnovim maslom ali • z zeliščnim maslom iz hladilnika, 175 g

iz hladilnika

za kos

0,69

za kg

3,49

3,94/kg

st iz

ovo Kak

za kos

1,79

Lepinja

1,95/kg

2 x 200 g

3-SLOJNE za zavoj

1,09 2,73/kg oz. 0,55/kos

iz vost

o Kak

za kos

0,95

Folija za živila

0,02/m

Bela štruca

50 m

SOLO

Kuhinjske brisače

kazan

a

do

narezana, 800 g

st

k

a ko vo

Bela štruca iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejela zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

za kos

1,15 1,44/kg

3-slojne, Excellent, 6 x 51 lističev

za zavoj

2,55 0,43/kos


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Naša formula za uspeh – najvišja kakovost po najnižjih cenah prej 4,27

Goveje meso za zrezke

3,98 za kos samo

iz hladilnika, 480 g

Sadni sok

znižano od 09.01.2014

100% direktno stisnjen, več vrst, 1l

MSC-fileji lososa

8,29/kg

valnika

iz zamrzo

250 g

znižano od 06.02.2014

-% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% % --% % -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% --% % --% % % % % % 99 % % % -% -% -% % -% -%%--%% -% --% -% % --2, % -% - % -% -%--%%--% % --% % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% % - % -% -%--% % % % % % % % % % % % -% -%% -% -% --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%% -% --% % --% % -% - % -%-%-%% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% --%% -% -% -% % - %-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%% -% --% % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -% amrz-%ova-ln%ik-a% - -% -%va-ln%ika--% % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %iz-z-% amrz-o% z% iz % %Zamrznjena % % % --% -%--%% % ---%%--%%---%% % % --% % % % -% -% -% -% -Valovit -% -% -% -% -% -% -% --%--%%--%% --% % --% % % % % %zelenjava -% %% -% % -% -% -% - % -% -% -%--%% % % % % % % % % -% -% -% -%krompirček % % % % % -% -%% -% -% --% -% % -% -% % --% % -% - % -% -% -%--%% % % % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---% % % % % -% -% % --% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % -% 1,79 --%%--% -% -% % % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1,25 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -%39 -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -%% -% -% --1, % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-% --% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% -%% -% -% --% % % % % -% -%%--% -% --% % -% -% -% -% -% --%%--%% --%%--% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % -% -%%--% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% % --% -%--%%-% %--%%-% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--% -% % % --% -%%--%% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%-%%--%%--%%--%%--%-% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% --% % --% % % % % % % % --% -%%-% -% -% -% -% --%%--%%--%% VINAKOPER % % -% -%%--% -% --% -% -% -% -% --% % --% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-% -Malvazija % % % % % % --% -% -% -% -% -% --%% --%%--%% -% % -% -%%--%% -%Jedrca % % --% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-%-%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% % % -% -% -% -% -% --%%--%% --%% -% -% --%%makadamije -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% -%Delikatesno % % % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% - -% --%% -% -% -%% -%--%%--%%-% -% % % % % % jedilno olje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Žvečilni -% % % % -% -% -% - -%%--%% -% --% --%%--% --gumi % % % -% -% -% -% -Zimski -% -čaj % % %Airwaves -% -% -% --%%--%%--%%--%% % --% %%--%% -%% % --lončku % --% % --% % -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%---%%--%%---%% % % v % -% -%%--% -% -% -% -% -79 % --% %% -% -% %--%%--%% % % --% % --%%-99 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %0, % % % % 2, % % -% -% % --% -% -% --% -% --%%--%%--%%---% % --% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%---%% % % % % % --% % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -%--% % % --% % --% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% znižano od 20.03.2014

st ovo Kak

iz

prej 3,19

za kos samo

11,96/kg

prej 1,89

za kos samo

primeren tudi za pečenje v pečici, 1 kg

• mladi fižol (1 kg) ali • brokoli (750 g) ali • grah (1 kg) ali • listnata špinača (750 g)

znižano od 24.02.2014

znižano od 03.03.2014

prej 1,39

prej 1,49

za kos samo

za kos samo

1,39/1,85/kg

slovenska istra

vrhunsko suho belo vino ZGP, 0,75 l

5l

znižano od 21.10.2013 in dodatno znižano od 13.03.2014

prej nato

7,25 6,99

za kos samo

st ovo Kak

suho

iz

10–12 °C

znižano od 10.04.2014

testenine, PREDJEDI

pražena in soljena, 125 g znižano od 30.01.2014

prej 3,99

prej 2,99

za kos samo

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos samo

5,27/l

23,12/kg

1,35/l

prej 1,39

• toplota kamina ali • zimska harmonija ali • pečeno jabolko 75–50 g oz. 25 čajnih vrečk znižano od 24.03.2014

prej 2,89

za kos samo

13,20–19,80/kg oz. 0,04/vrečko

za kos samo

• Extreme ali • Black Mint 84 g znižano od 27.01.2014

33,21/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE Pri Hoferju si nenehno prizadevamo, da že tako ugodne cene izdelkov še dodatno znižujemo. To dosegamo z zniževanjem stroškov na vseh področjih, prihranke pa v obliki nizkih cen v celoti prenesemo na vas, naše zveste kupce. S tem preizkušenim konceptom pridobimo vsi. Na tej dvojni strani je prikazanih le nekaj izdelkov izmed mnogih, ki smo jim znižali originalne diskontne cene.

Odlično razmerje med ceno in kakovostjo! prej 1,99

Šunka v ovitku

iz hladilnika, 400 g

1,75 za kos samo

znižano od 13.01.2014

st iz

ovo Kak

4,38/kg

Originalni italijanski narezek

DANONE

Actimel Drink

• navaden ali • jagoda ali • mešano sadje ali • jagoda-brusnica iz hladilnika, 8 x 100 g

več vrst, iz hladilnika, 150 g/100 g znižano od 24.03.2014

prej 2,98

2,89 za zavoj samo

3,61/kg

-% -% -% -% % -% -%% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -1, -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 69 % % -% - % % % % % % % % -%%--%%--%-%-% -% --% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%-%-%--%-%%--%%--%-%-%-%-%-%-%-%% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % %--%%--%%%-%-%-% --%% -% -% -% -% -%% -% --%-%%-%-%-%-%-%-%%--%%--%-%%-%-%-%-%-%-%---%% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% %-% -%%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%-%-%-%- -% -%Instant % -% % -%%--Instant % % % % % % % % %% -%kava -% Mocca % -%Gold % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -kava % -% -% -% %%-%-%-%-%%--%-%%-% -% -% -%%--%% -% -% -% -%-%--%-%%--%%%--%-%%-%-%-%-%--%-%%---%%%--%-%%-%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% -% --%% 19 -% 4,48 3, % % -% % % -% -% % % % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % -% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% --%%--%%---%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %- % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %--%%--%%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%--% -% -% -% -% -%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% %%--%%---%%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -%--%%%---%%--%%--%%--%%--%%--%%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% - -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % - % -% -% -% - % -% -% -Sultanine -% -% -% -%--% % --%Muesli % % % % % %%--%%-Arašidi % % % % rezine % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%--%%--%-% --%%--%%--%%--%% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % %%--%%---%% % % % % -%%--%%--%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -%--%%%---%-%%%---%%%--%%--%%--%%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -%1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%29 % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% % -% -% -% -% % % % %1,09 %- % -% 0, 79 % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --% % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%---%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % %--%%--%%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% %%--%%---%%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % % % % -% % % Sadna skuta -% % % %%--%%-AQUAFRESH % % -% % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Fruit % -% -%%-% % --% % --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% --% Milfinis % % % --%%--%%pasta -% % % -% % %%--%%Zobna % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -%93 -% -% -% -% % --% -%% -% -%0, % --% -% -% --% -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % % -% % -% % % % -% -% -%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% --% % % -% % % -% -% % -% % -% % -% % --% -%%-% -% % -% -% -% -% %-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % --% -%-%19 --% -% % % -% % % -% % -% % % -% % % -% -% % -% % % -% -% % -% -% %2,-% -% -% -% -% -% -%-% -% % --% % --% % -% --% -%-%-%-%--% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --% -% % % -% % % -% -% -% -% % --% % % -% -% -% -% %%%--% % -% % % -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--% -%-% % -% -% % %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% znižano od 24.02.2014

prej 1,89

za kos samo

11,27/16,90/kg

aglomerirana • Classic ali • Mild 200 g

• Classic ali • Mild 200 g

prej 3,29

znižano od 30.01.2014

znižano od 30.01.2014

prej 4,58

za kos samo

za kos samo

15,95/kg

22,40/kg

v lupini, 400 g

znižano od 24.03.2014

250 g

več vrst, 8 x 25 g

znižano od 24.03.2014

znižano od 30.01.2014

prej 1,35

za zavoj samo

prej 1,39

prej 0,85

6,45/kg oz. 0,16/kos

za kos samo

za kos samo

2,73/kg

3,16/kg

prej 0,99

prej 2,29

Fresh & Minty, 75 ml znižano od 31.03.2014

za kos samo

29,20/l

iz hladilnika, 6 x 60 g znižano od 24.03.2014

za kos samo

2,58/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD SREDE,

30.04. 6 9,

3 6") 5, (1

Fu

cm ll HD

Hibridni računalnik z zaslonom na dotik, 39,6 cm (15,6") MEDION® AKOYA® S6214T (MD 99380)

AHVA-zaslon s polno visoko ločljivostjo (1.920 x 1.080 slikovnih pik) in IPS-tehnologijo

• procesor Intel® Pentium® N3520 • 500 GB velik trdi disk in 64 GB velik bliskovni pomnilnik (razširljiv s spominsko kartico SD/SDHC/SDXC) TM • zvočni sistem Dolby® Home Theater certificiran 1 • dolgo delovanje baterije – do 8 ur • 4 GB velik delovni pomnilnik • brezžična dostopna točka Intel® 3160 z Bluetoothom 4.0 • modul Connect X® • številni priključki • vključno z bogato programsko opremo • mere/masa: - tablični računalnik: ca. 39,1 x 1,3 x 25,5 cm (Š x V x G)/ca. 1.500 g - prenosni računalnik: ca. 39,1 x 3,3 x 28,0 cm (Š x V x G)/ca. 3.290 g

Windows 8.1 – operacijski sistem s še več izbire, povsem po vaši meri

tipkovnica MEDION® Bluetooth na osnovni enoti

TABLIČNI RAČUNALNIK

ZASLON (ZA PRIJETEN OGLED VEČPREDSTAVNOSTIH VSEBIN)

MODUL CONNECT X®

za kos

499,–

ZA USTVARJALNE PRENOSNI RAČUNALNIK

integrirano pisalo

SLOVENSKA TIPKOVNICA

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Pentium in Pentium Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby, Dolby Home Theater™ in simbol dvojnega D so registrirane blagovne znamke družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane. 1) Delovanje baterije tabličnega računalnika in osnovne enote je odvisno od uporabe.

Video o izdelku

3

-LETNA GARANCIJA

• ločljivost: 16 mio. slikovnih pik • Canonov 28-mm širokokotni objektiv s 16-kratno optično povečavo (32-kratna povečava ZoomPlus) • pametni optični stabilizator slike za ostre fotografije in videoposnetke • 7,5 cm velik, dobro berljiv LCD-zaslon • pametni samodejni način prepozna 32 situacij in za vsako izbere najustreznejšo nastavitev • gumb za snemanje videoposnetkov v visoki ločljivosti (720p) s stereo zvokom in optično povečavo • ročna nastavitev funkcij fotografiranja in snemanja • varčni način za še več fotografij z enim polnjenjem baterije (število fotografij v standardnem načinu: ca. 300, število fotografij v varčnem načinu: ca. 440 fotografij)

VKLJUČNO S TORBICO IN 4 GB VELIKO POMNILNIŠKO KARTICO

DRUŽINSKI FOTOAPARAT S PREPROSTIM UPRAVLJANJEM, IDEALEN NPR. ZA IZLETE IN POTOVANJA

Digitalni fotoaparat PowerShot SX170 IS

za kos

149,–

za kos

19,99 Torba/nahrbtnik za prenosni računalnik

3-LETNA GARANCIJA

Brezžična optična miška/upogljiva tipkovnica

Večfunkcijska naprava PIXMA MX455

• kompakten večfunkcijski sistem • ločljivost tiskanja: do 4.800 x 1.200 dpi • hitrost tiskanja: ca. 9,7 črno-belih strani (ISO) in ca. 5,5 barvnih strani (ISO) na minuto • optično branje: do 1.200 x 2.400 dpi • kopiranje tudi pri izklopljenem računalniku • hitrost prenosa po faksu: ca. 3 sekunde za črno-belo stran in ca. 1 minuta za barvno stran • samodejno podajanje dokumentov (ADF) omogoča hitro optično branje, kopiranje in faksiranje • vključno s kartušama PG540 in CL541 • mere: ca. 45,8 x 38,5 x 20 cm (Š x G x V) • masa: ca. 8,4 kg

visokokakovostna torba ali nahrbtnik iz trpežne poliestrske tkanine, z debelo oblazinjenim glavnim predalom in številnimi priročnimi žepi, primerna za prenosnike z velikostjo zaslona do ca. 43 cm (17,3")

Papir za tiskanje na tekstil

10 listov formata A4, za tiskanje na svetla in temna oblačila

8,99

za kos

6,99 0,70/list Prosimo, upoštevajte sistemske pogoje.

za kos

64,99 TISKANJE FOTOGRAFIJ BREZ ROBA 4 ν 1: BREZŽIČNO TISKANJE IN KOPIRANJE TER OPTIČNO BRANJE IN FAKSIRANJE

3

Prosimo, upoštevajte sistemske pogoje.

za kos

• brezžična optična miška: ko USB-sprejemnika ne uporabljate, ga lahko shranite v miško; ločljivost: 800–1.600 dpi, vključno z baterijama, ali • upogljiva tipkovnica: iz trpežne umetne mase, odporna proti vlagi in prahu, obrišete jo lahko z vlažno krpo, preprosta za shranjevanje, z USB-priključkom

-LETNA GARANCIJA

MAJHNA IN LAHKA – IDEALNA KOT ZUNANJA TIPKOVNICA ZA PRENOSne računalnike

IZJEMNO MAJHEN IN ZMOGLJIV

Zunanji trdi disk, 1 TB • 6,35 cm (2,5") • za preprosto shranjevanje fotografij, videoposnetkov, glasbenih datotek ipd. • s priključkom USB 3.0 (združljivim z vsemi dosedanjimi USB-standardi) • hitrost prenosa podatkov: do 5 Gbit/s • aluminijasto ohišje • vključno z etuijem • mere: ca. 12,4 x 1,6 x 7,8 cm (Š x V x G)

3

-LETNA GARANCIJA

PRIKLJUČEK USB 3.0 BRUTO POMNILNIŠKA ZMOGLJIVOST: 1.000 GB

za kos

64,99 3

-LETNA GARANCIJA


POSEBNA PONUDBA

OD SREDE,

30.04. MOTOR BREZ OLJA – ZATO SKORAJ NE POTREBUJE VZDRŽEVANJA VKLJUČNO Z OPREMO

Garnitura viličastoobročnih ključev, 25-delna

Garnitura izvijačev, 8-delna

iz visokokakovostnega krom-vanadijevega jekla, z magnetizirano konico in dvodelnim držalom iz umetne mase

iz visokokakovostnega krom-vanadijevega jekla, s poliranimi glavami, vel. 6–28, 30 in 32 mm, vključno s stenskim držalom iz umetne mase

za garnituro

6,99

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

IDEALEN PRI RAZLIČNIH PROSTOČASNIH DEJAVNOSTIH

za garnituro

59,99

39,99 Garnitura vijačnih nastavkov, 32-/28-/19-delna

Prenosni kompresor

• napajanje: 220–240 V, ~ 50 Hz • moč motorja: 1,1 kW • sesalna moč: ca. 180 l/min • vrtilna hitrost: 3.550 vrt./min • maks. obratovalni tlak: 8 barov • oprema: manometer, 8-delni komplet nastavkov za polnjenje zračnic, žog, napihljivih blazin ipd. • mere: ca. 46 x 12 x 33 cm (D x Š x V) • masa: ca. 6,5 kg

različni visokokakovostni vijačni nastavki z barvnimi obročki za preprostejše razvrščanje, vsestransko uporabni, v priročni škatli za shranjevanje s prozornim pokrovom

3

-LETNA GARANCIJA

• 141-delni komplet: 9 različnih velikosti, ali • 72-delni komplet: 4 različne velikosti, vključno s kleščami

za komplet

9,99

za garnituro

14,99

VKLJUČNO Z DRŽALOM, KI OMOGOČA HITRO MENJAVO NASTAVKOV

Litij-ionski akumulatorski vrtalnik • zmogljivih 18 V • litij-ionska baterija (1.300 mAh) s prikazom napolnjenosti • menjalnik z 2 prestavama • elektronsko uravnavanje števila vrtljajev: 0–400 vrt./min in 0–1.150 vrt./min • navor: 22 Nm • hitra ustavitev • 25-stopenjska nastavitev navora in 1 funkcija vrtanja

Komplet stenskih vložkov

Komplet ločnih žag, 2-delni DELOVNA LED-LUČKA

za kos

49,99

3-LETNA GARANCIJA

• 1 večnamenska ločna žaga (300 mm) z 1 listom za les in 1 listom za kovino • 1 ločna žaga (760 mm) z 1 listom za les • sistem za hitro vpenjanje • zaščitno držalo iz umetne mase za varno delo

Lepilni trak

za popravila ter povezovanje in pritrjevanje, posebej močen, odtrgate ga lahko z roko, odporen proti vlagi in temperaturno obstojen do 80 °C, srebrne barve, vel. 50 mm x 50 m

VKLJUČNO Z OPREMO

za kos

3,49

PREDNOSTI LITIJIONSKE AKUMULATORSKE BATERIJE: • majhna tež

0,07/m

a • brez spomins kega učinka • majhna sam oizpraznitev • vedno pripra vljena za upora bo • izjemno priroč na

Masiven regal za shranjevanje

Nastavki za akumulatorski vrtalnik

primerni za vrtalne stroje in akumulatorske vrtalnike • nastavek s hitrovpenjalno glavo za vrtanje pod kotom: omogoča vrtanje in vijačenje pod kotom 90°, hitrovpenjalna glava: Ø 1,5–10 mm, vrtenje v desno ali levo, z dodatnim ročajem, ali • komplet žičnatih ščetk, 7-delni: za odstranjevanje barve, rje, ostankov vodnega kamna ipd., 1 x žičnata metlica s priročnim ročajem, 4 x okrogle ploščate žičnate ščetke, 1 x lončasta žičnata ščetka, 1 x čopičasta žičnata ščetka, ali • držalo za kotno vijačenje: za privijanje vijakov na težko dostopnih mestih, z dodatnim ročajem, ki ga lahko uporabljate na obeh straneh, vključno s 4 vijačnimi nastavki za komplet

5,99

Komplet drobnega materiala

različni kompleti za popravila v gospodinjstvu, na sanitarnih inštalacijah in motornih vozilih • zatezne matice, 128 kosov, ali • kavlji in vijaki z ušescem, 151 kosov, ali • vzmeti, 200 kosov, ali • cevne objemke, 26 kosov, ali • material za urejanje kablov, 300 kosov, ali • material za popravila v gospodinjstvu (žebljički, kaveljčki za obešanje slik, stenski vložki ipd.), 600 kosov

idealen za garažo, klet, shrambo ipd., nosilnost posamezne police: 175 kg, mere: 180 x 92 x 46 cm (V x Š x G)

za kos

34,99

za komplet

3,99

nastavek za vrtanje pod kotom:

brez vsebine

za komplet

11,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD srede,

ra Zapestna učn i urni

30.04.

Zložljiv ionski sušilnik za lase

ar kakovosten kv kovinsko in m ize an eh m akovostnim ok ok vis z ohišje, a, kovine ali nj paščkom iz us umetne mase ZA ŽENSKE IN MOŠKE

ZLOŽLJIV – PRIROČEN TUDI NA POTOVANJU

• zmogljivost: ca. 2.200 W (230 V, ~ 50 Hz) • z ionsko funkcijo (brez prikaza) • s funkcijo pihanja hladnega zraka Cool Shot • 3 toplotne stopnje sušenja in 2 stopnji pihanja • zaščita pred pregretjem • snemljiv zračni filter • dolžina kabla: ca. 1,75 m (kabel, ki se ne zavija)

3

-LETNA GARANCIJA

VKLJUČNO S ŠOBO ZA OBLIKOVANJE PRIČESKE IN DIFUZORJEM

za kos

7,99

Z GUMIRANIM ROČAJEM

za kos

14,99

RAZLIČNI MODELI

Ravnalnik las/krtača na vroč zrak

• ravnalnik las HC2014: 2 keramični plošči, optimalno shranjevanje in porazdelitev toplote, s PTC-grelnikom, hitro segrevanje: ca. 30 sekund, temperaturno območje: ca. 150–230 °C, zaščita pred pregretjem, za 360° vrtljiv zglob kabla, moč: 45–50 W, brezstopenjska nastavitev temperature z vrtljivim gumbom, ali • krtača na vroč zrak WB2014: 1.000 W, 200–240 V, z ionsko funkcijo, tristopenjska nastavitev temperature, 2 stopnji pihanja in gumb za pihanje hladnega zraka Cool Shot, zaščita pred pregretjem, 6 različnih nastavkov: šoba za oblikovanje pričeske, nastavek za kodranje las s kovinskimi vstavki za ohranjanje toplote, krtača za velike kodre, okrogla krtača z 2 vrstama ščetin in kovinskimi vstavki za ohranjanje toplote, polkrožna krtača z zaobljenimi konicami in kovinskimi vstavki za ohranjanje toplote, ravnalnik las s kovinskimi vstavki za ohranjanje toplote, vključno z ušescem za obešanje in vrečo za shranjevanje

-LETNA 3 GARANCIJA

Konjski balzam

poživlja in neguje kožo z izvlečki zelišč, blaži občutek težkih in utrujenih nog oz. stopal po športni dejavnosti, na mišice deluje blagodejno in osvežujoče

• klasičen ali • z izvlečkom vražjega kremplja ali • z izvlečkom divjega kostanja 500 ml

RAVNALNIK LAS

3-LETNA GARANCIJA za kos

Z GUMIRANIM ROČAJEM

14,99

za kos

4,99

NASTAVEK ZA KODRANJE LAS

9,98/l

okrogla KRTAČA z 2 vrstama ščetin

Serviete

za zavoj

1,19

polkrožna krtača

mehke, 3-slojne, vel. 33 x 33 cm, 40 kosov ŠOBA ZA OBLIKOVANJE PRIČESKE

0,03/kos Znak za odgovorno upravljanje gozdov

3-SLOJNE

KRTAČA ZA VELIKE KODRE

FSC® N001545

Okrasni cvetlični lonec

za kos

15,99

spleten iz vodnih hijacint, z vstavkom iz umetne mase, ki ne prepušča vode in čepki iz umetne mase na spodnji strani, v naravni ali temno rjavi barvi • okrogel: mere: Ø ca. 28 cm zgoraj in ca. 18,5 cm spodaj, višina: ca. 60 cm, ali • oglat: mere: ca. 28 x 28 cm zgoraj in ca. 18,5 x 18,5 cm spodaj (Š x G), višina: ca. 60 cm

Tisa

za kos

9,99

6,01–9,73/kg

Čokoladna mešanica za peko

za kos

14,99

REDNO ZALIVATI NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

12,48/kg

100% izdelka = 85% cene

Zadnji kosi. Pohitite! Kupon izrežite in ga skupaj z izdelkom unovčite na blagajni.

5,99

4,99

Super Hofer FORMULA

Navadna/lesnata potonika

za kos

PECIVO JE PEČENO ŽE V 15 min

za kos

• čokoladne tortice: mešanica za 4 čokoladne tortice, ali • brownieji Deluxe: mešanica za temno umešano testo z nastrgano čokolado, ali • torta Mousse au Chocolat: mešanica za temno umešano testo s kremo 360 g/255 g/225 g

MODNA DEKORACIjA ZA ZAPRTE PROSTORE

• navadna potonika: v 19-cm okroglem loncu, različne barve, npr. bela, rdeča, rožnata ali vijoličasta, višina rastline: ca. 50–60 cm, ali • lesnata potonika: v 2-l oglati posodi, primerna za posaditev na prostem, različne barve, npr. rdeča, rožnata ali bela, višina rastline: ca. 50–70 cm

8 vrst čokoladic v darilnem pakiranju, 400 g

2,19

Javorjev grm

v 23-cm loncu, višina rastline: ca. 80–100 cm, rdečelistne ali zelenolistne sorte • Acer palmatum Atropurpureum ali • Acer palmatum Bloodgood • ipd.

Merci

za kos

v 19-cm loncu, prezimna, višina rastline: ca. 60–80 cm, starost rastline: ca. 4 leta

34182

Stojalo za oblačila

iz kromirane jeklene cevi, na 4 kolescih, vrtljivih v vse smeri, 6-stopenjsko nastavljivo po višini do ca. 187 cm, dolžina obešalne palice nastavljiva za kos od ca. 105 do maks. 176 cm, namesto s premičnima obešalnikoma za kravate, maks. nosilnost: 40 kg

K UP O N 19,99

16,99

–15%

Kupon velja od 30.04.2014 do razprodaje zalog. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji. Popust, ki se obračuna na blagajni, lahko uveljavljate le ob predložitvi tega kupona in velja samo za izdelek s tega kupona. Ob nakupu tega izdelka lahko unovčite samo 1 kupon. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Namesto cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

3

-LETNA GARANCIJA

Prosimo, navedite svojo poštno številko.


posebna ponudba

7.

od srede,

30.04.

4.

1.

MODA

6. 10. 3.

V HOFERJU Mint meets Coral

1.

Eksotična svežina mentolne in koralne barve blagodejno vpliva na dušo in ublaži hrepenenje po daljnih deželah.

11.

2. 14.

12.

Različne odtenke modre lahko med seboj odlično kombinirate, močno do izraza pa pridejo tudi v kombinaciji z drugimi barvami.

8.

9.

13.

3.

Bikini Mix & Match spodnji in zgornji del sta na voljo posebej, odlično prileganje zaradi dodanega elastana (Lycra), zgornji del trikotne oblike ali z oblikovanimi košaricami, vel. 36–42: košarica B/C 3,99 €

Mix & Match

2.

7. 5. 4. 6.

8.

9. 12.

Get

fresh Oblačila v svežih barvah – barvi grenivke, limone ali limete – vas bodo poživila in spravila v dobro voljo.

11.

13.

5. 6.

14.

1. Ženska majica bele barve z vzorcem, modro-rdečebele barve z vzorcem, v barvi limete ali koralne barve, vel. 34–46 12,99 € 2. Žensko krilo v barvi jeansa, bež barve s potiskom, koralne ali mentolne barve, vel. 34–46 9,99 € 3. Ženska majica brez rokavov, 2 kosa prijetna za nošenje zaradi mešanice bombaža in elastana, modro-bele, bele in barve limete, mentolno-koralne ali rumeno-koralne barve, vel. 34–46 7,99 € (4,00/kos) 4. Ženska jopica prijetna za nošenje zaradi dodane svile, mentolne, mornarsko modre, bele ali koralne barve, vel. 34–46 9,99 €

5. Ženska majica s kratkimi rokavi iz 100% bombaža, z modnimi elementi in različno oblikovanimi rokavi, rumene barve s potiskom papagaja, sivo melirana z živo pisanim potiskom, bele ali belo-koralne barve, vel. 34–46 4,99 €

10. 3.

4.

12. 9. 8.

6. Ženski poletni pulover/jopa z različno dolgimi rokavi, različni slogi, barve limete, bež, koralne ali mornarsko modre barve, vel. 34–46 14,99 € 7. Ženski pulover z narebrenimi rokavi, ovratnikom in spodnjim robom, mentolne, rumene, koralne ali modre barve, vel. 34–46 9,99 € 8. Ženske jeans hlače zelo prijetne za nošenje zaradi dodanega elastana, enobarvne (v modnih barvah) ali s pisanim cvetličnim potiskom, vel. 34–46 12,99 € 9. Ženske kratke/bermuda hlače različni modni slogi, v barvi jeansa (s potiskom ali brez njega), koralne, mentolne ali rjavkaste barve, vel. 34–46 9,99 €

14. 2.

10. Ženska jeans jakna z modnimi okrasnimi šivi in žepi, nekateri modeli s potiskanim sprednjim ramenskim delom, v barvi jeansa ali koralne barve, vel. 34–46 16,99 €

12. Ženska torbica z 2 ročajema in/ali s po dolžini nastavljivim paščkom, različni modeli 14,99 €

11. Ženski klobuk/šal iz 100% bombaža, pisan, rjavkaste barve ali s potiskom v videzu krpanke 7,49 €

13. Ženski sandali z modnimi elementi, bele ali (mornarsko) modro-belo-rdeče barve, št. 37–41 9,99 €

14. Ženski čevlji klasični, z modno oblikovanim vrhnjim materialom, svetlo modre, rdeče ali rjave barve, št. 37–41 9,99 €

collection

Vsi modeli in video na www.hofer.si


Hofer sporoča

OD PETKA DO NEDELJE,

02.05.–04.05., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Piščančje pečene prsi

Gotova jed s testeninami

iz hladilnika, 350 g

več vrst, 171–121 g

-24%

-22%

-26%

redna cena

0,89

st iz

ovo Kak

redna cena

2,69

redna cena

-%99-% % -% -% % % % % % 69 % 1, % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % 1,49 % -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% -% --%%--%%--%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%%---%%%--%%--% -% -% --%%--%%--%% -% -% --%%--%%--% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%---%%--%%--%% --%%--%%---%%--%% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - -% -% Granada -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -%Piškoti % % % % % % -% -% -% - %--%% -% --%%--%% -% --%% -% --%% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% % -% -% -% -%Žlahtna % % % -%-%- -%--%% -% - -% -% -% -% - --%%--%% -% --%%--%% -%%--%% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -%-% mlečna % % -% -%--%%--%%-%čokolada -%-%-%-%--%% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% --%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -%-%--%%--%%--%%-%-%-%-% -%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%%--%%--%%%--%-%%-%-%--%-%%--%% -% -% -% -% -35% -%RTI-C Z%VESTOBE, % -% -% -30% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % --%%--%%--% -% % -%K-LUBOV -% -% -% -% Z KA % % RE -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % B -% -% -%E-N%OS-TA%VN-O% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%29 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -BIOAKTIV % % % % , JE % % % N - 69-% -% -% -% -% -% -% -% - NA-K%UPO-V%A -% -% -% --%%-%0, -% % % % % % % % % 1, % % prašek % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% Pralni % - -% -% -%AK-%SI-M-%%A--L%%N-O-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-% % -% % % % % % % % M % % % -%-% -% -% -%--%%--%A%R-Č%E-V%AN--%%JE--!%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--% -% % % % % % % % %-% -%%-% --% -% % -% -% -% -%V--%%--%% -% % -% --%%--%% % -% -% -% -% -% -% % -%--%%--% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%--%% --%%--%%--%%--%%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%Belo -vino -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%%---%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% %% -% % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-Palčke % -% --%%--%%--Sticks -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%Twisted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ŠE -% -% -% -% -% -% LENOR -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Mehčalec E-% -% -% -%Trajno -% -% mleko -% PO-%NUDB -% -% -% -% Indijski oreščki -% -% -% -% -% -% -% Kosmiči

1,97

za kos samo

za kos samo

750 g

za kos samo

5,69/kg

4,04–5,70/kg

1,99/kg

dve vrsti, 200 g

več vrst, 187,5 g

redna cena

redna cena

0,99

za kos samo

• Mountain Fresh ali • Marine Fresh 3 kg oz. za 30 pranj

6,88/kg

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

1,99

3,45/kg

suho, poreklo: Makedonija, 5l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

redna cena

2,69

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

redna cena

več vrst, 150 g

1,14

5,69

za kos samo

za kos samo

za kos samo

0,73/kg oz. 0,07/pranje

1,00/l

5,27/kg

3,5 % maščobe, poreklo: Avstrija, 1l

več vrst, 1,5 l oz. za 42 pranj

200 g

Pokovka za mikrovalovno pečico • z maslom ali • navadna 4 x 100 g

NOVA VRSTA za zavoj

1,45 3,63/kg

za kos

0,78

za kos

za kos

2,59

3,27

12,95/kg

2,18/l

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu