Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

cena kakovost VEČ KOT FER. HOFER.

Zaupa nam že več kot

2.000.000

17 16. .0 08 8. . 20 in 14

kupcev* mesečno. Hvala!

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Čokoladica Kinder Bueno White

-16%

redna cena

0,59

39 g

0,49-% -% -% za kos samo

* Število nakupov mesečno pri Hoferju.

Dragi kupci, obveščamo vas, da bodo naše poslovalnice v petek, -% -% odprte od 8.00 do 15.00. -%15.08.,

ODPRTO TUDI . 5.08 NA PRAZNIK, 1

-%se vašega obiska! % % % % % % Veselimo % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% pečica % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Mikrovalovna % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%% -% Mix -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% Cola/Cola % % % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % -% -%%-20 % % % % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %0, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 % % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kos % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% --15 -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% Radler % % % % 99 % % % % % % % % % -% -%z--okusom % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % grenivke % % -% -% -% % -% -% -% -% - -% -%-%-% -% % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -0, % -%45% -%%-%-%-%-%-%-% -% DIAMANT za zavoj % -% % -% -% -% -% % -% -%-%-%-%-%-%- -% - -% -% -% -% -% Sladkor, 25 kg % -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%Polposneto % trajno mleko - -% % -% 99 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,58/l -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -%/ -% -%Piščančja -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%nabodala -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -%%% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --23 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% za kos % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% z st i 39 ovo -% -% -% -% -% -% -% k -%%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% -%% -% -%2, % a 9 9 K % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% 0,56/kg % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

0,53

za kos samo

alk. 2,0 % vol., 0,5 l

0,90/l

st iz

ovo Kak

1,5 % m. m., prodajna enota: 12 kosov (12 x 1 l)

st iz

ovo Kak

6,

99,

večje pakiranje, ki je še posebej primerno za čebelarje ter uporabo v gospodinjstvu za pripravo slastnih marmelad, kompotov in sokov

dve vrsti, iz hladilnika, 450 g

redna cena

3,14

za kos samo

5,31/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 16.08.2014, in nedeljo, 17.08.2014, oz. do razprodaje zalog.

DRUŽINSKO PAKIRANJE

13,

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 34/14

LCD-PRIKAZOVALNIK Z MODRO OSVETLITVIJO

3

-LETNA GARANCIJA

OD PONEDELJKA,

0,26/l

900 W – MIKROVALOVI

21.08.

za kos samo

500 W – SPODNJI ŽAR

REŠETKA ZA ŽAR

OD ČETRTKA,

0,49

2.500 W – VROČ ZRAK

POSEBNA PONUDBA

redna cena

1.100 W – ZGORNJI ŽAR

POSEBNA PONUDBA

1,5 l

• ohišje iz legiranega jekla • funkcija žara in vročega zraka • 3 načini delovanja žara (zgornji, spodnji in dvojni) • 10 stopenj moči mikrovalov • 10 temperaturnih stopenj delovanja na vroč zrak • 10 samodejnih programov, npr. za peko pice • funkcija odtaljevanja, energetsko varčno stanje pripravljenosti, zvočni signal ob koncu nastavljenega časa/ programa, 95-minutni digitalni časovnik, prikaz ure, osvetlitev notranjosti, varnostna zaščita za otroke • z rešetko za žar iz legiranega jekla in vrtljivim krožnikom s prevleko proti prijemanju • mere ohišja: 52 x 49 x 30 cm • prostornina: 25 l

1.600 W – DVOJNI ŽAR (ZGORNJI IN SPODNJI SKUPAJ)

18.08.

12,56/kg

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,

14.08.–17.08., 17.10.–20.10., oz. do razprodaje zalog zalog VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.

CROMARIS

SVEŽIH RIB

sveže iz hrvaškega morja

Sveži brancin

Slovenski česen

iz hladilnika

razred I, 150 g

IN MORSKIH SADEŽEV

st iz

ovo Kak

-30% 1,99 -% % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% % % % % -% % -% % -% -za%kg-samo % % % % % % % % % % % % % % -%samo -% % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -99 -za%zavoj -% -% -%%--% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% %-% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-%-% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -39 % -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% - -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%9,27/kg % -% - % -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Rdeča -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %podolgovata -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % Piščančje -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -paprika % % hrenovke -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -42 -% -%% 1,19 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -za%zavoj -% -% -% -% -%% -% -% -za%kg-samo % % % % % % samo % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -%49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-69 % % %-% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % 1,38/kg % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% %-% - % -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -%Odojek: % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -%Banane -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% ež % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% Odojek % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

8,

1,

st iz

ovo Kak

razred I, 500 g

brez ovoja, iz hladilnika

redna cena

2,

0,

izdelek je že blago začinjen in pripravljen za peko. Pečen odojek ima aromo po začimbah ter ohranja sočnost in specifičen okus mesa.

nepakirane

v kosih, iz hladilnika

-30%

redna cena

1,14

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% %za-kg%samo -% -% -% -% -% -% -% -% -za%kg- samo % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --89 % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%-%-%-79 % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%%-%-%-%-%-%-%- -%-% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%%--%-%%-%-%-%-% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%--% % % -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -Ekskluzivni % -% -% Gerbera/ -% % -% -% -miks sončnica cvetoči % % % -% -% -

0,

4,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm

v lončku Ø 13 cm, različne sorte

OD ČETRTKA, 14.08., do razprodaje zalog

1,69 za kos samo

Slike so simbolične.

4,99 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


Vert_Seite_03_kw34_MO-AKCIJA_OG.indd 2

8/6/14 9:15 AM


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Registrator/ mapa Color Line

Komplet beležk, 3-/2-delni

beležke so idealne za šolo, dom in za na pot, črtne, brezčrtne ali karo, s satenastim trakom • 3-delni: 2 beležki formata A6 in 1 beležka formata A5, ali • 2-delni: 2 beležki formata A5

v modnih barvah in barvnih kombinacijah

šo l s k i

za kos

2,49

RAZLIČNI MOTIVI

za komplet

3,99

za zavoj/kos

0,99

Večnamensko pisalo, 5 kosov

0,50/0,99/kos

primerno za običajni papir ter papir za tiskanje in faksiranje; z gumiranim držalom, označevalnikom besedila z zašiljeno konico ter odlično vidnim in zelo obstojnim črnilom

Šolski zvezek, 2/1 kos s posebej trpežnimi listi in platnicami • karo ali • črtast ali • črtast z robom ob strani

18.08.

za zavoj

1,99

Velike barvice, 12 kosov

Brisalec črnila, 6 kosov

0,40/kos

s korekturnim pisalom za zavoj

za zavoj

1,99

Nalivno pero/ kroglično pisalo

0,89

0,17/kos

Prozorna mapa za vpenjanje, 100/80 kosov

ergonomsko oblikovano gumirano držalo, s 6 črnilnimi vložki

format A4, za obstojno shranjevanje dokumentov, z vpenjalnimi luknjicami in gladko ali hrapavo površino, dokumente lahko kopirate kar skupaj z mapo

za komplet

5,99

za zavoj

1,99

Komplet za učenje in igro

0,15/kos

Lepilo

• univerzalno, 3 kosi: prozorno, dobro zlepi različne materiale, npr. usnje, les, porcelan, steklo, lepenko, papir ipd., ko papir zlepite, se ne guba, 105 g, ali • večnamensko, 2 kosa: prozorno, brez topil, 200 g za zavoj

3,49 1,16/1,75/kos

0,02/kos

spodbuja ustvarjalnost, domišljijo, motoriko in ročne spretnosti, primeren za otroke, starejše od 3 let, različni kompleti • kmetija/živali ali • vozila ali • hiša/stanovanje

Mapa z elastiko, 2 kosa

format A3, s črno elastiko, različni motivi za zavoj

1,79

za komplet

9,99

www.h

0,90/kos

za kos

9,99

Na vo dil a za iz de la vo Ho fe rj ev e ce be lic e na jd et e na na si sp le tn i st ra ni . Na vo lj o so pr i iz br an ih iz de lk ih iz na se po se bn e po nu db e. ofer.si

HOFERjeva cˇebelica

UČILA za kos

6,99

Otroška enciklopedija/priročnik

Transformerji luksuzni lovci zveri, primerni za otroke, starejše od 5 let

27 RAZLIČNIH NASLOVOV

DISNEY

Otroška knjiga • Čudoviti svet: – Živali ali – Vesolja, ali • Moja prva enciklopedija: – Živali ali – Zemlja ali – Narava

RAZLIČNI MODELI

5 RAZLIČNIH NASLOVOV

za kos

11,99 Vsi modeli transformerjev niso na voljo v vseh poslovalnicah.


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Aluminijasta ponev, Ø 32 cm

18.08.

za kos

s prevleko proti prijemanju Teflon® Select ter pokrovko iz kaljenega stekla, odpornega proti visokim temperaturam; primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, prostornina: 4 l

21,99

Palični mešalnik 5,8 mm

PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV ZA ENERGETSKO VARČNO PRIPRAVO JEDI

• tudi za pasiranje in sekljanje • ozek, ergonomsko oblikovan ročaj • brezstopenjska nastavitev hitrosti • gumb, s katerim lahko shranite individualno nastavitev hitrosti • vključno z mešalno nogo, metlico za stepanje in mešalnim lončkom (prostornina: maks. 700 ml) • rezila, mešalna noga in metlica za stepanje iz legiranega jekla • nastavki in mešalni lonček so primerni za pomivanje v pomivalnem stroju • gumb za pulzno delovanje • zmogljiv in tih motorček, ki oddaja malo vibracij

3-LETNA GARANCIJA

S PRIROČNIM UŠESCEM ZA OBEŠANJE

700 W

NASTAVLJANJE HITROSTI Z VRTLJIVIM GUMBOM

za kos

14,99

Z NASTAVKOM ZA OŽEMANJE AGRUMOV

za kos

19,99

ANTRACITNE ALI BRONASTE BARVE

Pekač

s prevleko proti prijemanju Teflon® Select, s silikonom prevlečeni ročaji na pekaču in pokrovki preprečujejo drsenje in ščitijo pred visokimi temperaturami; odprtina na robu pekača in luknjice na robu pokrovke omogočajo odlivanje npr. soka od pečenke brez dviganja pokrovke; primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, prostornina: 6 l

Aparat za sušenje sadja

PRIMEREN ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE) za kos

6,0 mm

2,99

144010883

z dvodelnim pokrovom: zunanji obroč preprečuje škropljenje, notranji pa služi kot pokrov vrča; z merilno lestvico za odmerjanje tekočin, moke ali sladkorja, dno z obročkom proti drsenju za stabilno postavitev; odporen proti temperaturam od –40 °C do +100 °C, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, različne barve, prostornina: 1,5 l

Komplet cedil, 3-delni

• za higienično in hitro sušenje sadja, zelenjave, zelišč, gob ipd. • 200–240 W, 230 V • možnost uravnavanja temperature od 35 °C do 70 °C • gumb za vklop/ponastavitev delovanja • digitalni prikazovalnik z 19,5-urnim časovnikom • 5 prozornih nastavkov, ki jih lahko postavite enega na drugega in jih nastavite po višini, uporabljate pa jih lahko tudi posamezno • s prozornim pokrovom

Video o izdelku

Merilni vrč

ZDRAVE IN NARAVNE PRIGRIZKE LAHKO PRIPRAVITE KAR SAMI ČASOVNIK OMOGOČA ŠE PREPROSTEJŠO UPORABO APARATA PO VIŠINI NASTAVLJIVI NASTAVKI

iz nerjavečega legiranega jekla, s trpežno mrežico ter posebej širokim robom, da ga lažje postavite na lonec, cedila so primerna za pomivanje v pomivalnem stroju za komplet • cedilo Ø 20 cm, • cedilo Ø 14 cm in • cedilo Ø 8 cm

4,99

za kos

34,99

PEKAČ ZA POMFRIT

Pekač za pomfrit/pico

z luknjičastim termičnim dnom za hrustljav pomfrit iz pečice brez obračanja in lepo zapečeno pico, preprost za čiščenje zaradi prevleke proti prijemanju Ilag® Special

za kos

3

2,99

-LETNA GARANCIJA

PEKAČ ZA PICO S POSEBEJ NIZKIM ROBOM – IDEALEN ZA PEKO ZAMRZNJENIH PIC

Sadni gumi bonboni s 50% deležem sadnega soka, 225 g

Sirup

Jagodni bonboni – vrvice

za kos

0,7 l

za kos

1,99 2,84/l

1,49 6,62/kg

CAPRI-SONNE

100 g

za kos

0,99

Sadni napitek • pomaranča ali • multivitamin ali • Super Kids ali • jabolko ali • rdeče sadje ali • Mystic Dragon prodajna enota: 10 napitkov (10 x 0,2 l)

za kos

1,19 4,76/kg

Popečeni mini kruhki

hrustljav prigrizek • z morsko soljo ali • s česnom ali • s paradižnikom in baziliko 250 g

ODLIČNO SE PODAJO K JUHAM, SOLATAM IN OMAKAM

9,90/kg

Tunini zvitki 10 KOSOV V ZAVOJU

za zavoj

2,99 1,50/l

• v omaki iz karija in ananasa ali • v tajski omaki ali • v čilijevi omaki 200 g za kos

1,99 9,95/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

18.08.

Mineralni dezodorant v razpršilu/s kroglico

izjemno učinkovita zaščita pred neprijetnim vonjem in potenjem, ki ne pušča madežev na oblačilih • za ženske: za 48-urno svežino – Invisible ali – Protection 5, ali • za moške: za 72-urno svežino – Extreme ali – Protection 5 150 ml/50 ml

Kozmetična blagovna znamka GARNIER je zaradi svoje 100-letne tradicije in inovativnih izdelkov prepoznavna po vsem svetu. Priljubljena je še posebej zaradi naravnih učinkovin in dostopnih cen, v široki paleti različnih izdelkov pa boste zagotovo našli tudi pravo nego zase.

Šampon/balzam Ultra Doux

nežna formula s svežimi in prijetnimi dišavami, ki neguje vaše lase • šampon/balzam z medom: za krhke in lomljive lase, ali • šampon/balzam s sivko in vrtnico: za lase brez sijaja, ali • šampon s 5 rastlinami: za normalne lase brez vitalnosti 250 ml/200 ml

za kos

2,49 16,60/49,80/l

za kos

1,89

Šampon/balzam Fructis

z izboljšanim aktivnim sadnim koncentratom za močne in sijoče lase ter zaščito pred poškodbami • Repair & Shine: za zelo suhe in poškodovane lase, ali • Goodbye Damage: za zelo poškodovane lase brez življenja, ali • Color Resist: za barvane lase 250 ml/200 ml

7,56/9,45/l

Šampon Fructis

z izboljšanim aktivnim sadnim koncentratom za močne in sijoče lase ter zaščito pred poškodbami • Fresh: za normalne lase, ki se hitro mastijo, čisti lasišče in obnavlja lase, ali • Vita Boost Fresh: za normalne do mastne lase, čisti in osveži lasišče, ali • Anti-Dandruff 2 in 1: proti prhljaju, z balzamom, za normalne lase, ali • Anti-Dandruff: proti prhljaju, za normalne lase, ali • Strength & Shine 2 in 1: z balzamom, za normalne lase, za moč in sijaj las 250 ml

za kos

1,89

za kos

1,89

7,56/9,45/l

7,56/l

Hoferjeva resnica št. 20: Varčevanje je zelo preprosto: nakupujte v HOFERJU in PRIHRANITE.

BREZ ALUMINIJEVIH SOLI

Dezodorant PURE

navlaži in nežno neguje kožo ter vas kar 24 ur učinkovito ščiti pred neprijetnim vonjem; s provitaminom B5, brez aluminijevih soli • Sensitive: brez barvil, dišav in alkohola, ali • Classic: s svežim vonjem 75 ml/50 ml Obe vrsti dezodoranta PURE nista na voljo v vseh poslovalnicah.

za kos

1,19 15,87/23,80/l

Fotoalbum

• album z žepki: za 300 fotografij formata 10 x 15 cm, s prostorčki za napise in žepkom za CD, ali • velik album: za 500 fotografij formata 10 x 15 cm ali 600 fotografij formata 9 x 13 cm, z žepkom za CD

Dekliški/ženski natikači

Vsebina preverjanj:

s paščki iz pravega usnja in udobnim vmesnim podplatom iz plute; prijetni za nošenje zaradi mehke in koži prijazne tekstilne podloge ter vložka iz pravega govejega velurnega usnja, št. 35–41

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

010-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

3,99

ZA VAŠE NAJLEPŠE FOTOGRAFIJE

RAZLIČNI MODELI

Lesen okvir

z elegantnim paspartujem in izrezi za 18 fotografij formata 10 x 15 cm, obesite ga lahko vodoravno ali navpično, bele ali črne barve, mere: 47,2 x 109 x 1,5 cm za kos

14,99

Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545

za par

6,99 paščki in vložek:


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

18.08. TEKSTILNI IZDELKI IZ BAMBUSA

Znak za odgovorno upravljanje gozdov

Kopalniško pohištvo iz bambusa

FSC® N001545

3

Novost, s katero boste odkrili prednosti 2 naravnih materialov – viskoze iz bambusove celuloze in bombaža. Tekstilni izdelki iz bambusa so izjemno mehki na otip, voluminozni in vpojni ter se hitro sušijo.

-LETNA GARANCIJA

visokokakovostno, preprosto sestavljanje • regal s 3 policami: 30 x 30 x 70 cm (Š x G x V), ali • držalo za brisače: 40 x 28 x 104 cm (Š x G x V), ali • kotni regal s 3 policami: 23 x 23 x 77 cm (Š x G x V)

za kos

11,99

za kos

19,99 Kopalna brisača iz bambusa

vel. 68 x 140 cm

Brisača iz bambusa, 2 kosa

MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENO

vel. 50 x 100 cm

za zavoj

11,99 6,00/kos

NEDRSEČA SPODNJA STRAN

RAZLIČNE BARVE

za kos

Preproga iz bambusa

11,99

trpežna, z barvno bombažno obrobo, vel. 70 x 130 cm

MOČNO SESANJE (110 W) ZARADI IZJEMNO ZMOGLJIVIH POLNILNIH BATERIJ (14,4 V, 1.300 mAh)

Okrasna solarna svetilka

Kopalniška preproga

steklena krogla z okraski ali mozaična krogla; baterije, ki jih lahko zamenjate, se polnijo prek solarne ploščice; čas svetenja: do 8 ur, višina: ca. 80 cm za kos

Ročni ciklonski sesalnik

• zmogljiv sesalnik za suho in mokro sesanje • poklopna glava sesalnika • 4 LED-lučke za sesanje slabo osvetljenih mest • 12 polnilnih baterij NiMH, ki jih lahko odstranite in zamenjate • čas delovanja pri polnih baterijah: ca. 18 min • prostornina zbiralnika za prah: ca. 450 ml • prostornina zbiralnika za vodo: ca. 80 ml • čas polnjenja: ca. 14–16 ur • idealen za avto ali delavnico • oprema: šoba za fuge, šoba za sesanje tekočin, univerzalna šoba, krtača za za kos oblazinjeno pohištvo, pralen filter, polnilna postaja in polnilnik

9,99

POKLOPNA GLAVA

iz izjemno puhastih, 100% poliestrskih mikrovlaken (flor); elegantna, trpežna, koži prijazna in preprosta za vzdrževanje, z nedrsečo prevleko na spodnji strani, primerna tudi za tla s talnim gretjem, vel. 60 x 100 cm za kos

3

-LETNA GARANCIJA

RAZLIČNE BARVE

11,99

Vse barve kopalniške preproge niso na voljo v vseh poslovalnicah.

Vsi modeli in barve okrasne solarne svetilke niso na voljo v vseh poslovalnicah.

39,99 3

LED-LUČKE

IDEALNA TUDI ZA DRUGE PROSTORE

SOLARNA PLOŠČICA

-LETNA GARANCIJA

za kos

13,99

Z OPREMO RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Kopalniška preproga iz frotirja

iz 100% bombaža, preprosta za vzdrževanje, higienična in koži prijazna, vel. 60 x 100 cm


Hofer sporoča

st

a ko vo

k

st

kazan

za kos

1,55

Slovensko čajno maslo, ki ga proizvajajo 6.3.13 16:45 Pomurske mlekarne, je v letu 2013 na preverjanju kakovosti 11 izdelkov, ki ga je izvedla Zveza potrošnikov Slovenije, prejelo oceno zelo dobro (4,8).

zmagovalec_maslo_milfina_L.indd 2

kazan

a

do

6,20/kg

st

a ko vo

k

Domači keksi

do

a

a ko vo

• temen ali • svetel 500 g ov Kak

Slovensko čajno maslo

iz

iz hladilnika, 250 g

Kruh ementaler

z ost i

vost

o Kak

a

kazan

k

Kakovost je pri nas na prvem mestu!

do

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Maslo za mazanje

• soljeno ali • nesoljeno iz hladilnika, 250 g

z

st i ovo Kak

ZMAGOVALEC TESTA

Kruh ementaler iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

Mignon (AA), LR6, 8 kosov v zavoju

nagrajena vrsta: Bolognese Sugo, 475 g

2,93/kg

za zavoj

1,98

a ko vo

st

st

st iz

ovo Kak

3,32/l

MESNE JEDI, BLAGI SIRI

za kos

Pridelovalcu vina Rosso Toscana so na 17. ocenjevanju vin v Berlinu pod pokroviteljstvom Mednarodne organizacije za trto in vino (OIV) podelili naziv najboljšega pridelovalca vin v Italiji.

2,79 3,72/l

st nagrajena vrsta: Sensitive, 125 ml

TESTENINE, RIBE, PERUTNINA

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

2,49

ca. 17 °C

Učinkovitejša zobna pasta

12 °C

za kos

SUHO

a ko vo

SUHO

a ko vo

k

k

ITALIJA

do

do

a

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

a ko vo

a

Chardonnay

kazan

GORIŠKA BRDA

kazan

k

GORIŠKA BRDA

kazan

a

do

0,25/kos

Rosso Toscana

kazan

a

Zveza potrošnikov Slovenije je pri preverjanju kakovosti 11 bolonjskih omak Hoferjevi bolonjski omaki za testenine blagovne znamke Carloni dodelila navišjo oceno (4,2) in jo s tem razglasila za zmagovalko testa.

Zveza potrošnikov Slovenije je pri preverjanju kakovosti 13 alkalnih baterij AA za enkratno uporabo Hoferjevim alkalnim baterijam blagovne znamke Activ Energy dodelila oceno dobro (4,3).

k

0,69

a ko vo

k

1,39

za kos

kazan

st

za kos

a

do

k

st

a ko vo

suho rdeče vino z zaščiteno geografsko označbo, 0,75 l

st

Alkalne baterije

Omaka za testenine

a

kazan

6,76/kg Hoferjevo soljeno in nesoljeno maslo za mazanje je na preverjanju kakovosti masla v kombinaciji z rastlinskimi maščobami postalo zmagovalec testa, kjer je doseglo oceno dobro (2,0) po nemški ocenjevalni lestvici, na kateri ocena 0,5 pomeni zelo dobro kakovost, ocena 5,5 pa pomanjkljivo kakovost.

st

100% sadni delež, 1 l

1,69

a ko vo

do

st

k

Zveza potrošnikov Slovenije je pri preverjanju kakovosti 15 pomarančnih sokov Hoferjevemu pomarančnemu soku blagovne znamke Sweet Valley dodelila najvišjo oceno (4,8) in ga s tem razglasila za zmagovalca testa.

Pomarančni sok

za kos

3,18/kg

a

do

kazan

a ko vo

Domači keksi iz naše stalne ponudbe so od Gospodarske zbornice Slovenije prejeli zlato priznanje za odlično kakovost.

do

1,59

k

2,49

kazan

a

za kos

za kos

do

• navadni ali • v obliki črk 1 kg

Chardonnay iz vinske kleti Goriška brda je bil zelo uspešen na strokovnem ocenjevanju VINO SLOVENIJA v sklopu sejma Agra v Gornji Radgoni, ki je eno najbolj prepoznavnih in vplivnih ocenjevanj vin v Sloveniji. Kakovost chardonnayja je bila leta 2012 nagrajena s srebrno medaljo.

za kos

0,99

Učinkovitejša zobna pasta Sensitive je na testu avstrijske potrošniške revije Konsument prejela oceno dobro in s tem postala zmagovalka testa. Na testu je bilo preverjenih 13 zobnih past Sensitive različnih cenovnih razredov in proizvajalcev.

7,92/l

Tablete za strojno pomivanje posode

do

st

4,99* 1. MESTO ZA HOFE

RJEVO FOTOKN

JIGO Revija Monitor na jboljše izdelke na primerjalnih pre izkusih nagradi s priznanjem “zl ati Monitor”. V de cembrski številk i revije iz leta 20 12, v kateri so preizk ušali kakovost spletne izdelave fotoknjig, so si Ho ferjeve foto storitv e zaradi odličneg a razmerja med ce no in kakovostjo prislužile priznan je “zlati Monitor” .

kazan

a

a ko vo

od

Hoferjeve tablete za strojno pomivanje posode so na preverjanju kakovosti tablet za strojno pomivanje posode dosegle oceno dobro (2,2) po nemški ocenjevalni lestvici, na kateri ocena 0,5 pomeni zelo dobro kakovost, ocena 5,5 pa pomanjkljivo kakovost.

a ko vo

k

Celotno ponudbo foto storitev si oglejte na www.hoferfoto.si.

kazan

a

* Navedena cena vključuje DDV, stroški pošiljanja pa v ceno niso vključeni. Dostava izključno po Sloveniji.

za kos

k

• na fotografskem, sijajnem ali mat papirju • različni formati in številne možnosti vezave (trda, spiralna, žična, platnena in mehka vezava ter prava fotoknjiga) • do 156 strani

za zavoj

6,98 0,10/kos

st

Fotoknjige

do

All in One Power 10, 70 kosov v zavoju


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

21.08. Športna torba

prostorna in priročna, idealna za športne in prostočasne dejavnosti ter potovanja in izlete; z zračnim žepom za odlaganje mokrih oblačil, naramnim pasom in ročajema za kos

6,99

Barva za lase Brillance

za kos

linija barv za lase je namenjena ženskam, ki si želijo o 100% intenzivne barve z bogatim leskom in popoln la Brillance prekrivanje osivelih las; odlikujeta jo nova formu briljantni sijaj, z izredno modno barvno mešanico in serum za in sijočo ki naredi barvo maksimalno obstojno, intenzivno

4,99

VEČ VRST

Samolepilna okenska nalepka, 2 kosa

Moške jeans hlače Young Fashion iz 100% bombaža, s 5 žepi in modnimi elementi, zapenjanje z gumbi ali zadrgo, vel. 48–54

Moška spodnja majica

za kos

11,99

iz 100% bombaža, oblikovno stabilna, brez motečih stranskih šivov, krojena tako, da se na hrbtu odlično prilega, vel. M–XXL

primerna za gladke površine, lahko jo odlepite in ponovno nalepite

RAZLIČNA PRANJA

za zavoj

2,49 1,25/kos

za kos

2,79

RAZLIČNI MOTIVI

ODLEPITE JO BREZ TEŽAV

/ Moške boksarice

Jesenska dekoracija za kos

6,99

zaradi mešanice bombaža in elastana (Lycra) zelo prijetne za nošenje, vel. S–XL

Moške spodnjice, 2 kosa zaradi visokokakovostne mešanice bombaža in elastana (Lycra) zelo prijetne za nošenje, vel. M–XXL

za kos

RAZLIČNE BARVE

RAZLIČNI MODELI

3,79

za zavoj

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

4,99 2,50/kos

Praženi slani arašidi

Bonsaj

Netresk v okrasnem loncu

primeren za zunanje prostore, v okrasnem loncu iz kamenine, npr. tunizijskem vrču, tunizijski posodi, ipd.

za kos

3,99

v ročno izdelani, 27 cm visoki posodi različnih barv, višina rastline: vsaj 40 cm (odvisno od sorte), različne sorte: Ficus ginseng, serisa, carmona ipd.

v priročnem pakiranju, 50 g

za kos

14,99

za kos

v priročnem pakiranju, 50 g

7,80/kg

za kos

0,39

Skuša z zelenjavo Izola Brand

7,80/kg

ZMERNO ZALIVATI VELIKO SONČNE SVETLOBE

koščki skuše v paradižnikovi omaki z različnimi vrstami zelenjave, 3 x 125 g

Skuša z zelenjavo Weekend

za zavoj

koščki skuše v paradižnikovi omaki z različnimi vrstami zelenjave, 3 x 125 g

Keramičen cvetlični lonec

za zavoj

2,99

okrasni lonec iz visokokakovostne gline, različne barve in modeli, Ø 28 cm

7,97/kg

za kos

4,99 brez rastlin

0,39

Pikantni arašidi

ZMERNO ZALIVATI MATIRAN ALI S SIJAJEM

NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

ov Kak

z ost i

2,99 7,97/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

21.08.

Tekaška majica z dolgimi rokavi

odvaja vlago, prijetna za nošenje in preprosta za vzdrževanje, z okroglim izrezom in odsevnimi potiski, nekateri modeli s kapuco ali stoječim ovratnikom na zadrgo • ženska: rahlo telirana, vel. 36–44 • moška: vel. 48–56 za kos

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

8,99 Tekaška jakna

zračna, skoraj ne vpija vlage in se hitro suši, s stoječim ovratnikom in odsevnimi potiski na hrbtu, rokavih in žepih • ženska: vel. 36–44 • moška: vel. 48–56 za kos

16,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Tekaške hlače

zračne, uravnavajo vlago in se hitro sušijo, nekateri modeli z elastičnim pasom s potezno vrvico, notranjim žepkom na zadrgo za ključe na hrbtni strani ali elastiko proti drsenju in odsevno zadrgo na spodnjem delu hlačnic • ženske: vel. 36–44 • moške: vel. 48–56 za kos

9,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Tekaške nogavice, 2 para

ergonomsko oblikovane za levo in desno stopalo posebej, srednje oblazinjene, dobro uravnavajo vlago, št. 35–46 za zavoj

OBLAZINJENE V PREDELU NARTA, PETE IN GLEŽNJA Z JEZIČKOM PROTI DRSENJU

4,99 2,50/par

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

Merilnik srčnega utripa z uro

Čelna LED-svetilka Palice za nordijsko hojo

za par

14,99 RAZLIČNE BARVE IN DOLŽINE

visokotehnološka cev z blaženjem sunkov, tanek dvokomponenten ročaj iz plute/umetne mase, mehek zapestni pašček na ročaju s sprijemalnim trakom za poljubno nastavitev dolžine; večkrat kaljena, konkavno brušena jeklena konica z natičnim gumijastim blažilnikom, 4 različne dolžine: 105, 110, 115 ali 120 cm, posamezna palica tehta le 195–210 g

za boljšo vidljivost ob svitu, v mraku, ponoči in v slabem vremenu, nastavljiv naklon in 3 nastavitve moči svetenja, po dolžini nastavljiv naglavni trak za optimalno prileganje, vključno z baterijami

3

TEHTA LE 45 g (BREZ BATERIJ)

-LETNA GARANCIJA

S FUNKCIJO UTRIPANJA za kos

9,99

3

-LETNA GARANCIJA

S SNEMLJIVIM ZAPESTNIM PAŠČKOM, KI GA PRITRDITE ALI ODSTRANITE Z 1 KLIKOM

14,99

3

-LETNA GARANCIJA

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Gumijasti blažilniki, 2 para

Športni nedrček

natični na palice za nordijsko hojo, z nedrsečim profilom, znotraj ojačani s kovinskim obročkom ZA ASFALT

GUMIJASTI BLAŽILNIKI Z NEDRSEČIM PROFILOM

• prikaz trenutnega, najnižjega, najvišjega in povprečnega srčnega utripa • brezžični prenos frekvence srčnega utripa s prsnega koša do merilnika • 3 načini delovanja: za začetnike, rekreativce in profesionalne uporabn ike • 3 prednastavljena območja intenzivnosti vadbe in možnost ročne, individualne nastavitve območja intenzivnosti vadbe • opozarjanje na prenizek ali previsok najvišji srčni utrip RAZLIČNE (na LED-prikazovalniku in z zvočnim signalom) BARVE • prikaz porabe kalorij in maščobe • preprosta zamenjava baterije za kos brez pripomočkov • vključno s prsnim pasom, nosilcem za kolo in baterijo

za zavoj

2,49 1,25/par

zelo udoben, omogoča neovirano gibanje; 3 modeli, ki nudijo različno jakost opore za različno intenzivno vadbo (Action Mover, High Move Top, Max Controller); bele ali črne barve, vel. 75–90: košarica B–D

ZA POHODE V NARAVI za kos

7,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

21.08. Otroška pohodniška jakna iz lahkega softshella, z membrano, zračna in vodoodbojna, ščiti tudi pred vetrom, zaradi elastičnega materiala se lahko otrok povsem neovirano giblje, vel. 110–164 RAZLIČNI MODELI

za kos

16,99

Otroške pohodniške hlače omogočajo neovirano gibanje, vel. 110–164 za kos

ZA DEKLICE IN DEČKE

14,99

Otroški pohodniški čevlji

vrhnji material iz visokokakovostnega softshella v kombinaciji s trpežnimi materiali; vodotesna in zračna tekstilna membrana, ki ščiti tudi pred vetrom; snemljiv vložek, vmesni podplat za blaženje sunkov, večplastni podplat nudi optimalno udobje, vodotesni in z odsevnim elementom 3M, št. 30–38

Otroški jesenski čevlji

s trpežnim vrhnjim materialom in profiliranim podplatom, različne barve in modeli, št. 25–35

za par

19,99

za par

9,99

S TEKSTILNO MEMBRANO

Jakna iz softshella

oplemenitena z bambusom, zračna, ne prepušča vetra in vodoodbojna, rob rokavov s sprijemalnim zapiralom za nastavljanje širine, podaljšan hrbtni del, stranski žepi na zadrgo, zavira nastajanje neprijetnega vonja, deluje bakteriostatično, nekateri modeli z odsevnimi potiski ali odsevnimi našitki • ženska: s kapuco, vel. 36–42 • moška: s stoječim ovratnikom, vel. 48–54

Plavalna očala za kos

24,99

se ne rosijo, 100% zaščita pred UV-žarki, po dolžini nastavljiv silikonski naglavni trak s sistemom za preprosto zapenjanje za kos

9,99

Otroške pohodniške nogavice, 2 para RAZLIČNE BARVE IN MODELI

zračne, visokotehnološka vlakna optimalno odvajajo vlago, jeziček preprečuje zdrs nogavic v čevljih, št. 23–38 za zavoj

4,99 2,50/par

Športni zmaj

zmaja samo sestavite in že ga lahko spuščate, krila iz trpežnega najlona ripstop, vključno z navodili za sestavljanje in spuščanje zmaja

zračnost zaščita pred vetrom vodoodbojnost elastičnost

za kos

4,99

Ženske športne kopalke RAZLIČNE BARVE IN MODELI

enodelne, z vstavki v kontrastni barvi, vel. 36–44

za kos

8,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE IN MODELI


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

21.08.–24.08., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Palčke Twisted Sticks več vrst, 150 g

-30%

Polnjena čokolada

redna cena

več vrst, 100 g

1,14

-25% -% -% % -% -% % % % % % Cockta % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%79 % % 0, % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -44 % % % % % % % -% - -% -% -% --%% -% --%% -% -%%--%% -% -% 0, % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -11%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%--%% -% --%%--%% -%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%---%%%--%%--%%---%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -%Dragi % -% - % -% -% % %% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% --%%--Briketi gospodar, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %Premium % -% - % -% -% 0,99 % % % % % % % % % --%% -% --%%za--%mačke poskrbi,% da-bova --%%--%% --%%--%% -% -% -%poleti -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - %pivo % -% - % -% % % % % vedno imela na razpo% % -%- -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% %--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -%lago dovolj %% % % % % % sveže vode. % % -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %-%-%-%-%-%-%-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-%-%-% -% % % % -20% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % E V S T Z O C I % BE, K RT -%% LUB Z KA % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -%-9 % OV-% -% RE % B % % -% % % % % % % % O % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% N V % % % TA S O N % % E % % - % -% -% -% % -59 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%NA-K%UP-OM%VAA-N%LJEN,--O%%--% -% -% -% -% -% -1, -% - -% -% -% % % % I % % S % --%% -49 K % % A % % % M % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Kis-% -% -% -%%--%%4, % % % % % - ČE-V%A--N%%JE--!%% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% % % % % % % % % % % R % % % A % % % % V % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% --% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% - -%--%%--%% -% --%% --%%--%%--%%--% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% %--%%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%--%%%--% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%--% --%% --%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -WC-gel -% -% -% % -% -% -% --% -% -%Zelenjavna % -% -%solata % % % % tunina % -15%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% --%% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%%--%% --%%--%%--%%---%%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % --% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% --% % --% -% -% % -% -% % % --% % -% -% 0,45-% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% - -% --%% --%% --%% --%% --% % -% -% -% -% -% -% -% -%-27% -% % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -12 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 79 -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -%1,-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% PO-%NUDB -% -% -% -% WC-osvežilec -% -% -% -% -% -% Sardine redna cena

0,59

za kos samo

st iz

ovo Kak

• limeta-ingver ali • klasična 1,5 l

za kos samo

5,27/kg

4,40/kg

redna cena

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

1,12

za kos samo

0,66/l

alk. 5,0 % vol., prodajna enota: 6 steklenic (6 x 0,5 l)

s piščančjim in puranjim mesom, 2 kg

redna cena

1,99

redna cena

za zavoj samo

1,50/l

redna cena

0,53

za kos samo

0,80/kg

več vrst, 200 ml

• s koruzo ali • z belim fižolom ali • z rdečim fižolom in koruzo 280 g

redna cena

redna cena

1,59

Fileti skuše v mediteranskem olju 2 x 125 g

1,09

za kos samo

za kos samo

4,96/kg

3,95/l

s trdim polnilom, več vrst, 4 x 40 g

v rastlinskem olju, 125 g

st ovo Kak

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

st iz

ovo Kak

• vinski ali • jabolčni 1l

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

4,98

Oljčno olje

iz

1l za kos

0,68 5,44/kg

za zavoj

2,99 11,96/kg oz. 1,50/kos

za kos

3,49 za zavoj

1,39 8,69/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu