kazan
a
do
Zmagovalna kakovost najboljša cena.
Pomarančni sok
100% sadni delež, 1 l
VEČ KOT FER. HOFER. 13 12. .0 07 7.2 . i 01 n 4
Ponudbo
več kot sobota
za kos
0,69
smo razširili na celoten vikend -41%
Deluxe čokoladne palčke
st
k
a ko vo
Najboljša cena pomeni, da na dan 03.07.2014 za oglaševani izdelek med primerljivimi izdelki na trgu ni izdelka višje kakovosti in hkrati po nižji redni ceni.
redna cena
1,69
-% -% % % % % -% % % % % % % % % 99 -% -% --% -%0, -% -% --% -% -% -% -% % % % % -% -% % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -fotoaparat % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Digitalni % Z1655 % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% Bonboni % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Mini-Mix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rašidi -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -3% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -49 % % -%%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--%Večpredstavnostni % -% -% -% -% -%osebni -%računalnik % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -%45 MEDION® % % E4000 E (MD 8349) 0,-% -% -% -% -%AKOYA® % -%%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -%procesor -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%štirijedrni % -% - % -% -%Balkanski % -% -% -% -% -% --% -% -čevapčiči -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -%izjemno % 4 GB -% -%hiter, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% velik delovni pomnilnik % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -2%TB--%% % -% -GB) (2.000 % % % % % % % % % -% - %-23 % % % % -% -% -% - % - velik trdi disk % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% s hitrim -% -%povezave % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -možnost % brezžičnim omrežjem % 2,--%29-% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--% -% -% -%8.1 % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%Windows % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% več vrst, 125 g
za kos samo
* V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
7,92/kg
redna cena
2,69
za kos samo
POSEBNA PONUDBA
435 g
OD PONEDELJKA,
49,99
• 16 mio. slikovnih pik • 5-kratna optična širokokotna povečava • digitalni stabilizator slike • 6,85 cm (2,7") velik TFT-zaslon • zaznavanje obraza in nasmeha • polnjenje prek USB-kabla • črne ali srebrne barve • oprema: 4 GB velika pomnilniška kartica SDHC, litij-ionska polnilna baterija, USB-polnilnik, torbica, USB-/video kabel, programska oprema za obdelavo slik
4,57/kg
praženi in soljeni, 200 g
-LETNA GARANCIJA
SREBRNE ALI ČRNE BARVE
14.07.
za kos
VKLJUČNO Z OPREMO
redna cena
0,89
st iz
ovo Kak
VEČ NA 9. STRANI
redna cena
2,99
za kos samo
4,77/kg
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 12.07.2014, in nedeljo, 13.07.2014, do razprodaje zalog.
SLOVENSKA TIPKOVNICA
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 29/14
3
-LETNA GARANCIJA
17.07.
iz hladilnika, 480 g
399,–
OD ČETRTKA,
2,25/kg
POSEBNA PONUDBA
za kos samo
za komplet
i najnovejš sor ce ro p i štirijedrn -7800 10 A AMD kartico z grafično on™ d a AMD R e R7
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča NA VINO HALOŽAN (velja samo ob nakupu Štajerskega piščanca z bučnimi semeni)
27240
-50% NA REDNO CENO
REDNA CENA ZA KOS
2,85
PTUJSKA KLET
Haložan
kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l
10.07.–13.07., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
KUPON ZA 50% POPUST
POPUST S KUPONOM
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
Pri nakupu Štajerskega piščanca z bučnimi semeni prejmete ob predložitvi kupona popust na vino Haložan iz Ptujske kleti.
st iz
ovo Kak
st iz
ovo Kak
PERUTNINA PTUJ
Štajerski piščanec z bučnimi semeni Kupon velja od 10.07. do 13.07.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu Štajerskega piščanca z bučnimi semeni iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.
SVEŽIH RIB
Sveže skuše iz hladilnika
IN MORSKIH SADEŽEV
3,39 za kg samo
slastno aromatičen piščanec, obdan s hrustljavimi mletimi bučnimi semeni in rahlo pikantno začinjen, v vrečki za pečenje
-33%
7,99 za kg samo
redna cena
0,59
-
-% -% % 39 % 0, % -% -% -% -% -% -%
Mlada čebula
za sveženj samo
-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -% Bučke-% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-% -% - %-% -% --%%-% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % -% -% -%%--% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -%-% -% - %--%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%-% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% --% %-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%-%-%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-33 -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%- -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Odojek: -% -% -% % % % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % o % -% -% -%%Sv es % % m e % ež % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 79 % % 0, % -% -% - %--%%--%% -% -% -% -% -% -% Odojek -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -Bio -% -% -% -% -% -% -% --% -%-40 -%%-% --%% -% -% % % % melona -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% -% --%%-% -% -% -% -% - % -% -59 % % % % % % % -% -% -% % --% -%-%-%-% -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-%1, % % % % % % % % % % % % % % % -% %--%%--%%--%% -% -%%-% -% -% %%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%za-%kg samo -% -% - %--%%--%%--%%--%%--%%-%--%%-%-%-%-%-%-%-%- - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % %--% -%% -% -% -% - % -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%-%-% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % 89 % % % % % % % % % % --%% -% -% % -% -%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%--%%-%--% %-% - % -% -% -% % -% -% -% -% -% -%%--% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -Kala % % % % Orhideja % -% -% --% -% -% -% -% % -% -%%--% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 10.07., sočno meso. Skuša ima čvrsto, okusno in spečemo ali o iram poš , imo duš jo Lahko ino. arič mlin po ali celo, na žaru
razred I, 1 kg
redna cena
1,19
izdelek je že blago začinjen in pripravljen za peko. Pečen odojek ima aromo po začimbah ter ohranja sočnost in specifičen okus mesa.
za zavoj samo
v kosih, iz hladilnika
redna cena
2,69
razred I
za kos samo
4,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 12 cm, različne barve
v lončku Ø 12 cm, različne sorte
do razprodaje zalog
3,49 za kos samo
Slike so simbolične.
5,99 za kos samo
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
OD PONEDELJKA DO SREDE,
14.07.–16.07., oz. do razprodaje zalog
FRESH LIFE
Žvečilni gumi Xylit Pro več vrst, 63 g
Koščki tune v olju 170 g
-33%
redna cena
-22%
redna cena
0,89
-% % 69 -% -% % % 0, % % % % % -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 99 % 0, % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Majoneza/ -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % % z% maslom/ %%--%% -%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -%remulada -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--Sir % % % % smetano %%--% % -% -% -% - % -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%% -%%-s-%% % % % -11% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%--%%--%%-% -% --%%--% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -%-23 -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 % % -% -% -% 0, % % % % % % % -99% -% -% --% -% -% -% -0, % -28% % % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% % -% -% -% -%KAR-TI%C ZV-E-ST%OBE-, K%L -% -% -% % % % % % % -% % % -% -% -% % -% -% -% -99 UB Z % % % 0, % % ORE-% % V % % B -% -% % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -E%NO-S%TAV-N%O -,% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% JE-% % % vino OVA-N % P% % % % KUA N % -% -% --% -%Belo % % % % -% -% A-%LN-O%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%-M-%%-A%-K%-S%-IM %V-% -% %-% -% -% -% -% -%-% -%%--%%--%% -%--% -%%-% -% -% -% -% -% % -% -% % ! % E J % N A % % E % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%-%%-V%A-%R-%Č-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -%--%%%--%%---%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%-% -Instant -% -% -% -% -% -28 --%kakav % % %--%%-%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -Plus -%-% -Pepino -%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%--%%--%--%%-% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% --%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - 74 % % -% pecivo -% -% -% -% -% -Čajno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anane -% -% -% -% -% -% -% -% -%Pomaranče -% -% -%-37 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% Brokoli -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,99 Cockta
• limeta-ingver ali • klasična 1,5 l
za kos samo
1,49
4,06/kg
za kos samo
st iz
15,71/kg
ovo Kak
500 ml
redna cena
topljeni sir za mazanje, 65 % ali 50 % m. m. v s. s., 250 g
1,12
redna cena
1,29
za kos samo
za kos samo
redna cena
0,66/l
1,39
1,98/l
SOV ... BONU ČK, , TO
suho, poreklo: Italija, 1,5 l
UGODN E CE NE
za kos samo
3,96/kg
redna cena
1,04
• v prahu ali • v zrnih 800 g
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
za kos samo
s koščki čokolade, 225 g
3,29/kg
redna cena
1,79
redna cena
za kos samo
2,19
0,93/l
za kos samo
2,49/kg
razred I, 1 kg
redna cena
1,59
nepakirane
razred I
za zavoj samo
-33% -30% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --% % % % % % % % % -% -% -% -% -% 79 -% -% -% -% -% --%%--%% --% % --%% -%% --%% --%% --%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% --% % 0, % % -% -66 % % % % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % % % % -% -% % -% - % -% --%% --%% -% - % -% -% -% %% -% -% -% --%%--%% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%%--% -% -% -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% ---%% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --% % % % % % % % % % % % % % % % -% % % -% -% -% % -% -% -% % -% - % -% --%% --%% -% % -% -% -% - --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% % % % % % % % % % -% -% - -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% redna cena
redna cena
0,99
za kos samo
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
1,14
za kg samo
Hofer sporoča
IZ NAŠE PONUDBE
Izberite zaščitni faktor, ki ustreza vašemu tipu kože:
Losjon po sončenju
zelo temna koža nizka zaščita 6, 10
• losjon SOS-Repair: pomirja kožo, z izvlečkom planike, glicerinom, aloe vero in pantenolom, ali • losjon s hladilnim učinkom: pomirja in osveži, kože ne masti, z alantoinom, aloe vero in provitaminom B5 300 ml znižano od 26.05.2014
IDEALEN ZA NEGO KOŽE PO SONČENJU
Sprej za sončenje, ZF 15
za normalno ali občutljivo kožo, uravnotežena kombinacija UVA- in UVB-filtrov ter vitamina E ščiti kožo pred opeklinami in prezgodnjim staranjem zaradi UV-žarkov • Classic: s poletnim vonjem, ali • Sensitive: brez dišav, posebej primeren za občutljivo kožo, ki se hitro razdraži 300 ml za kos
Mleko za sončenje, ZF 30
4,49
rahlo obarvana koža srednja zaščita
vodoobstojna kombinacija UVA- in UVB-filtrov, izvlečki oljke in dragocen vitamin E učinkovito ščitijo kožo pred opeklinami, pri redni uporabi preprečuje prezgodnje staranje kože zaradi UV-žarkov, 250 ml
14,97/l
15, 20, 25
za kos
svetla koža
3,99
visoka zaščita 30, 50
zelo svetla ali bleda koža zelo visoka zaščita 50+
15,96/l
prej 2,99
1,79 za kos samo
5,97/l
Mleko za sončenje, ZF 20
vodoobstojna kombinacija UVA- in UVB-filtrov, izvlečki oljke in dragocen vitamin E učinkovito ščitijo kožo pred opeklinami, pri redni uporabi preprečuje prezgodnje staranje kože zaradi UV-žarkov, 250 ml znižano od 26.05.2014 prej 3,79
2,99 za kos samo
TROPSKI VONJ
11,96/l
Sprej za sončenje “Protect & Tan”
za kos
3,99 15,96–26,60/l
Mleko/sprej/gel za sončenje “Tropical Feeling”, ZF 20
• mleko za sončenje s karotenom: z izvlečkom korenja za intenzivno porjavelost, brez samoporjavitvenih učinkovin, 24-urno vlaženje kože, 250 ml, ali • sprej za sončenje s karotenom: z izvlečkom korenja, s prijetnim tropskim vonjem po kokosu, za lep poletni ten, 200 ml, ali • gel za sončenje: prozoren, s tropskim vonjem po kokosu, idealen za športne dejavnosti, 150 ml
Olje za sončenje v spreju z vitaminom E, koži podari svilnat sijaj in intenzivno privlačno porjavelost; vodoobstojno, se hitro vpije • ZF 10 ali • ZF 20 200 ml
z rastlinskim izvlečkom, ki spodbuja tvorbo telesu lastnega pigmenta (melanina), za lepšo in naravnejšo zagorelost kože, brez samoporjavitvenih učinkovin • ZF 20 ali • ZF 30 200 ml
znižano od 26.05.2014
prej 4,49
3,19 za kos samo
15,95/l
za kos
4,99 24,95/l
Prednosti izdelkov za sončenje Ombia Suncare:
Za brezskrbno zabavo na soncu uporabljajte izdelke OMBIA Suncare, saj so zanesljivi, poleg tega pa vsebujejo le najkakovostnejše sestavine!
• takojšnja zaščita pred sončnimi žarki, • vsebujejo kombinacijo UVA- in UVB-filtrov širokega spektra, • so vodoobstojni, • imajo dodan vitamin E in • ne vsebujejo barvil in PEG-spojin. Vsi izdelki so dermatološko testirani. Koža jih dokazano dobro prenaša.
IZ NAŠE PONUDBE Krema/losjon za sončenje “Med”
za zaščito občutljive kože, možnost uporabe tudi pri nevrodermitisu in aknah “Mallorca”, brez dišav in emulgatorjev • krema, ZF 30, ali • losjon, ZF 50 150 ml
Krema za sončenje “Sensitive”
za kos
5,49 36,60/l
za občutljivo kožo, ki se hitro razdraži; vodoobstojna kombinacija UVA- in UVB-filtrov in dragocen vitamin E učinkovito ščitita kožo pred opeklinami, pri redni uporabi preprečuje prezgodnje staranje kože zaradi UV-žarkov; 24-urno vlaženje, brez dišav • ZF 10 ali • ZF 20 ali za kos • ZF 30 100 ml
Ledena kava • lahka ali • navadna iz hladilnika, 1 l
SOLA
Multi Sola iz hladilnika, 0,5 l
ZALA
Za Harmony
iz hladilnika, 0,5 l
2,29
st iz
ovo Kak
st iz
22,90/l
ovo Kak za kos
1,15 Negazirana mineralna voda prodajna enota: 6 plastenk (6 x 0,5 l)
za kos
0,55 1,10/l
za kos
st ovo Kak
0,48
iz
0,96/l
Pepsi
iz hladilnika, 0,33 l
za zavoj
takojšnja vodoobstojna zaščita, brez dišav, konzervansov in emulgatorjev • Sensitive, ZF 30: s kompleksom “Pro Skin” za posebej občutljivo kožo, ali • sprej za otroke, ZF 50+: posebej primeren za nežno in občutljivo otroško kožo 300 ml
Sprej za sončenje “Easy Protect” s sprejem preprosto zaščitite kožo tudi na težko dostopnih mestih; posebej vodoobstojen, se ne lepi in ne masti kože • ZF 30: obarvan za otroke, s provitaminom B5 in vitaminom E, ali • ZF 50+: prozoren, z vitaminom E 150 ml
0,77
0,49
0,26/l oz. 0,13/kos
1,48/l
Fruit Apps • Berries ali • Classic ali • Exotic 2 x 50 g
Radler z limoninim sokom alk. 2,2 % vol., 0,33 l
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
Sprej za sončenje
za kos
za zavoj
1,99 17,46/kg oz. 1,00/kos
SPREJ ZA POPOLN NANOS (360°) OBARVANA ZAŠČITA ZA OTROKE, DA VIDITE, KATERI DELI TELESA SO ŽE ZAŠČITENI
GOOD CHOICE READY 2 EAT
za kos za kos
5,99 19,97/l
za kos
Shake solata
5,49 36,60/l
za kos
1,89
0,49
s priloženimi vilicami • s polnozrnatimi rezanci ali • z ješprenom ali • s falafli iz hladilnika, 150 g/140 g
1,48/l
12,60/13,50/kg
GOOD CHOICE READY 2 EAT
Mešana solata s prelivom
s priloženimi vilicami • s šunko, sirom in jogurtovim prelivom ali • s piščancem in prelivom iz olja in kisa ali • z mozzarello in balzamičnim prelivom iz hladilnika, 280 g
za kos
1,99 7,11/kg
Hofer sporoča Moška majica s kratkimi rokavi
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
14.07.
razen sivega modela:
Moška poletna pižama
iz 100% bombaža, vel. 48–54
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelana, mehka na otip in prijetna za nošenje, z okroglim ali V-izrezom, v lepih barvah, vel. 48–56
za kos
5,99
za komplet
14,99
Moške kopalne hlače
športne in modne, prijetn e za nošenje, z notranjimi spo dnjicami, vel. 46–54
RAZLIČNE BARVE
za zavoj
6,99
za kos
7,99 Push-up nedrček
s podloženimi košaricami s kostjo, nekateri modeli s čipko, pentljico ali bleščečim se okraskom, vel. 75−85: košarica A, vel. 70−85: košarica B
Moške spodnjice, 7 kosov
iz 100% bombaža, prijetne za nošenje, koži prijazne, preproste za vzdrževanje in primerne za sušenje v sušilnem stroju, vel. S−XXL
1,00/kos
Ženske spodnjice, 2 kosa
hlačke z nizkim pasom ali tangice s čipko, nekateri modeli s pentljico ali bleščečim se okraskom, barvno usklajene s pushup nedrčkom, vel. 36−46
hlače Moške kariraste bermuda46–5 6 iz 100% bombaža, poletno lahke, vel.
za zavoj
5,99 3,00/kos
Glavnik/ krtača za lase
za kos
1,99 za kos
5,99
različni visokokakovostni profesionalni modeli iz umetne mase in lesa, nežni do lasišča in las
Ženska poletna pižama
za kos
9,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
iz 100% bombaža, prijetno lahk a, v kompletu: majica in barvno uskl ajene kratke hlače, vel. 36–46
Športni natikači
Moški natikači
udobni poletni natikači za prosti čas, s tekstilno podlogo, različni modni modeli, št. 37–45
usnjeni oz. iz kombinacije usnja in tekstila, št. 40–45 za par
12,99 ZA ŽENSKE IN MOŠKE
za komplet
5,99
Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID projekta:
014-10-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck
za par
12,99
Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID projekta:
015-02-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
14.07. Foto: Arhiv SOLINE Pridelava soli, d.o.o.
VINAKOPER
Rosé
Posodice iz vafljev
vrhunsko suho vino ZGP, sveže in prijetno pitno, odlikujeta ga iskriva, nežno rožnata barva s češnjevo rdečimi odtenki in okus, ki spominja na maline, jagode, češnje in drugo rdeče sadje, 0,75 l
• brez sladkorja, 65 g, ali • običajne, 78 g, ali • s kakavovim prelivom, 100 g PREPROSTO DOZIRANJE
Preliv za sladoled
na sladoledu se v nekaj sekundah strdi v hrustljavo skorjico • čokolada ali • karamela ali • vanilija 225 ml
SLOVENSKA ISTRA
st iz
ovo Kak
st iz
ovo Kak
SUHO
10–12 °C
za kos
RIBE, SOLATE, PERUTNINA, KOT APERITIV
1,69
za kos
1,59
za kos
4,99
16,90–26,00/kg
7,07/l
Francoska suha salama
Kruh za piknik
delno pečen, idealen kot priloga jedem z žara • s sirom in čebulo ali • s paradižnikom in olivami 300 g
Tradicionalna morska sol
nerafinirana, ročno pridelana sol s specifičnim in izjemno bogatim okusom • fino mleta, jedilna in jodirana ali • nemleta in nejodirana 1 kg
6,65/l
pristna francoska specialiteta iz svinjskega mesa, zorjena v francoskih Alpah, 400 g
za kos
3,79
za kos
1,99 6,63/kg
DIAMANT
Želirni sladkor
DIAMANT
Sladkor, 25 kg
9,48/kg
večje pakiranje, ki je še posebej primerno za čebelarje ter uporabo v gospodinjstvu za pripravo slastnih marmelad, kompotov in sokov
za pripravo raznovrstnih marmelad, džemov in želejev v razmerju 2 : 1 (1 kg sadja, 500 g želirnega sladkorja), za manj sladek in bolj saden okus, 500 g
LAŠKO
Laško Orange/Lemon & Lime
alk. 2,0 % vol., mešanica 40 % svetlega piva in 60 % naravnega soka, odlična poletna osvežitev na piknikih, izletih, plaži ipd. • pomaranča ali • limona & limeta 0,5 l
za kos
0,89
Fizz jagoda
Fizz borovnica
skandinavsko jabolčno vino z okusom jagode; popolna osvežitev za vse ljubitelje svežega okusa jagod, 0,5 l
skandinavsko jabolčno vino z okusom divje borovnice; postreženo z ledom vas poleti prijetno ohladi, pozimi pa vas spomni na poletje, 0,5 l
za kos
0,99
za kos
0,99
1,98/l
1,98/l
Fizz hruška
skandinavsko jabolčno vino z okusom hruške; iz najboljših naravnih sestavin, postreženo z ledom vas poleti prijetno ohladi, 0,5 l
Jabolčno vino
pijača iz fermentiranega jabolčnega soka, 0,33 l
za kos za kos
0,78
za kos
0,99
14,99
1,98/kg
0,60/kg
za kos
1,56/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
0,99
0,89
1,98/l
2,70/l
Naraven piling za obraz Naravna kozmetika Ombia Nature je povsem brez umetnih dišav in barvil ter učinkovin na osnovi mineralnih olj. Izdelana je v skladu s strogimi merili za izdelavo nadzorovane naravne kozmetike, ki jih določajo smernice nemškega združenja BDIH in/ali mednarodnega združenja NATRUE. Izdelki Ombia Nature so dermatološko preizkušeni. za kos
2,99 59,80/l
z naravnimi piling zrnci iz bambusa, ki odstranjujejo odmrlo kožo; neguje kožo in izboljša njen videz • aloe vera ali • zeleni čaj 50 ml
Naravna krema za obraz
• krema proti gubicam z zelenim čajem: za zahtevnejšo kožo; z učinkovinami, ki gladijo kožo, dragocenim babassu maslom in izvlečkom zelenega čaja iz nadzorovane ekološke pridelave; pomaga zavirati prehitro staranje kože, ali • vlažilna krema z aloe vero: za vse tipe kože; z izvlečkom aloe vere iz ekološke pridelave in dragocenim sončničnim oljem; kožo osveži in jo intenzivno vlaži ter ščiti pred izsušitvijo, po negi je koža občutno bolj gladka 50 ml
za kos
1,99 39,80/l
Risanka na DVD-ju
• Volk in sedem kozličkov in Vrag ali • Pepelka in Kristalna krogla ali • Janko in Metka in Kralj Drozgobrad ali • Špicparkeljc in Obuti maček ali • Lepotica in zver in Snežica in Rožica ali • Zlatolaska in trije medvedi in Železni Janez ali • Sneguljčica in sedem palčkov in Šest labodov ali • Pikijeve dogodivščine • itn.
SINHRONIZIRANE V SLOVENŠČINO ZA VSE TIPE KOŽE
Naravno milo
• aloe vera: z izvlečki aloe vere in drobnimi zrnci iz prahu breskovih koščic za nežen piling, ali • limeta: s cvetovi sivke in poletno svežim vonjem limete, ali • zeleni čaj: z naravnim izvlečkom zelenega čaja 3 x 100 g
za zavoj
2,49 8,30/kg oz. 0,83/kos
za kos
za kos
3,49
POLETNA OSVEŽITEV
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
17.07.
Dragi gospodar, postrezi s suho hrano, • poleti nama pogosteje visoke temperature in saj ta ni tako občutljiva za se ne pokvari tako hitro, a jaj vodo, saj potrebujev • pogosto nama zamen več tekočine, in priboljškov, saj so vir do • nameni nama veliiiiko datnih hranil.
Tvoja
Dopolnilna hrana za mačke Temptations
hrustljav prigrizek z okusno mehko sredico, pakiran tako, da ostane svež in hrustljav • piščanec in sir ali • losos 60 g
Suha hrana za pse
uravnotežena, blagodejno vpliva na zdravje in vitalnost odraslega psa ter pomaga skrbeti za njegovo dobro počutje • govedina ali • piščanec 1,5 kg
Dopolnilna hrana za mačke Anti-Hairball okusna, pomaga preprečevati nastajanje kep dlak v želodcu, 60 g za kos
1,09
za kos
18,17/kg
1,09 18,17/kg
za kos
Hrana za mačke
Dopolnilna hrana za pse Dentastix
z edinstveno sestavo, obliko in načinom delovanja temeljito čisti zobe in dlesni ter do 80 % zmanjša nastajanje zobnega kamna, 180 g
Prigrizki za pse Schmackos odlični, hranljivi prigrizki v obliki trakov iz najboljših mesnih sestavin, 104 g za kos
za kos
1,99 11,06/kg
1,99 19,13/kg
Prigrizki za pse Biscrok
kakovostna hrana s koščki svežega, sočnega mesa; odličen vir beljakovin, vitaminov in mineralov, zaradi pakiranja v porcijske vrečke ohranja vse lastnosti sveže pripravljenega obroka • teletina ali • piščanec 24 x 100 g
kombinacija 3 vrst okusnih in hrustljavih piškotov, ki bogatijo prehrano vašega psa, 200 g za kos
0,99 4,95/kg
Suha hrana za mačke
okusen, polnovreden obrok za odrasle mačke, bogat z beljakovinami in naravnimi olji, s hrustljavo skorjico in sočno sredico • piščanec ali • govedina 1 kg
E
2,13/kg
B ŠE UD NA N IZ E PO N
AL ST
3,19
Akcija velja od četrtka do nedelje, 17.07.–20.07., oz. do razprodaje zalog. V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
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ČILA -% -% --% -% -% -% -% Priročnik/ knjiga o živalih -% -% redna cena
3,37
za zavoj
za kos samo
3,33/kg oz. 0,33/vrečko
Podajalnik in vrečke za pasje iztrebke
podajalnik lahko obesite na povodec, ovratnico ali ga pripnete za pas, vključno s 30 odišavljenimi vrečkami z ušeski za zavezovanje za komplet
2,19
Vrečke za pasje iztrebke
60 odišavljenih vrečk z ušeski, da jih lahko zavežete za zavoj
2,19 0,04/vrečko
• Moj pes ali • Poulični mucek ali • Konji ali • Moj prvi živalski slovar ali • Moja mačka ali • Kaj se dogaja na kmetiji ali • Kako se oglašajo dinozavri ali • Medo Jaka obišče kmetijo ali • Živali v morju za kos • ipd.
6,99
19 RAZLIČNIH NASLOVOV
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA, Večpredstavnostni osebni računalnik MEDION® AKOYA® E4000 E (MD 8349) • večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik s podporo za DVD-RAM in Dual Layer • USB 3.02 – podatkovni turbo za bistveno hitrejši prenos podatkov kot z USB 2.0 • bralnik pomnilniških kartic SD, MS, MMC in xD • USB-tipkovnica in optična USB-miška • številni priključki • bogat paket programske opreme • v kompletu: računalnik, tipkovnica in miška, omrežni kabel, DVD za obnovitev sistema Windows 8.1 in DVD s podpornim sistemom • mere/masa: ca. 18 x 37,5 x 41,5 cm (Š x V x G)/ca. 9 kg 1
17.07. štirijedrni procesor izjemno hiter, 4 GB velik delovni pomnilnik 2 TB (2.000 GB) velik trdi disk možnost povezave s hitrim brezžičnim omrežjem Windows 8.1
129,–
3
-LETNA GARANCIJA
no ki em iro - ja izj k š LED ad ne z oz ta on iz l ) o s j za tlitvi 6" 3, ve os (2
vrhunski dizajn v videzu visokega leska
za kos
cm
399,–
i najnovejš sor i proce štirijedrn -7800 AMD A10 rtico ka z grafično on™ AMD Rade R7
• polna visoka ločljivost (1.920 x 1.080 slikovnih pik) • dinamično kontrastno razmerje: 5.000.000 : 1 • odzivni čas: 2 ms (overdrive, siva v sivo, tip.) • večjezični zaslonski meniji • mere/masa: - s stojalom: ca. 55,8 x 40,8 x 18,7 cm (Š x V x G)/ca. 3,9 kg - brez stojala: ca. 55,8 x 33,9 x 4,6 cm (Š x V x G)/ca. 3,6 kg
,9 59
za komplet
Široki LCD-zaslon z LED-osvetlitvijo iz ozadja MEDION® AKOYA® P55420 (MD 20434), 59,9 cm (23,6")
Priključek za trdi disk 3 z USB 3.02
Osebni računalniki znamke MEDION® s priključkom za trdi disk 3 omogočajo zelo preprosto uporabo zunanjega trdega diska brez kablov.
Video o izdelku
Full HD 1.080p HDMI®-/DVI-D-vhod čudovite barve energetsko varčen in okolju prijazen
3
-LETNA GARANCIJA
Električni razdelilnik
• idealen za računalnike, domači kino, avdio sisteme in druge večpredstavnostne naprave • 8 vtičnic: 16 A/230 V • prenapetostna zaščita ter sistem nadrejene vtičnice in podrejenih vtičnic • maks. odvodni tok (vse vtičnice): 15.000 A • dvopolno osvetljeno stikalo • dolžina kabla: 3 m
SLOVENSKA TIPKOVNICA
© 2014 Advanced Micro Devices, Inc. Vse pravice pridržane. AMD, logotip puščic AMD in njune kombinacije so v ZDA in/ali drugih državah blagovne znamke družbe Advanced Micro Devices, Inc. 1) Nedovoljeno kopiranje ali posredovanje zaščitenih vsebin v komercialne namene je prepovedano in kaznivo, je pa dovoljena izdelava kopij za osebno oz. zasebno uporabo. 2) Pod pogojem, da računalniške komponente podpirajo USB 3.0.
Naši kupci ste najboljši! Že drugo leto zapored ste oddali več kot 11.000 očal. HVALA VAM!
za kos
14,99
OPTIČNI KONTROLNI PRIKAZOVALNIK PRENAPETOSTNE ZAŠČITE
3
-LETNA GARANCIJA
Spreminjamo življenja –
enega za drugim HVALA, DA STE DAROVALI OČALA IN NEKOMU SPREMENILI ŽIVLJENJE! Med 27. marcem in 23. majem smo organizirali že drugo veliko dobrodelno akcijo zbiranja očal. Naši kupci ste se znova izkazali, saj ste tudi tokrat v naše poslovalnice prinesli več kot 11.000 rabljenih očal. Hvala, da ste se že drugo leto zapored odzvali v tako velikem številu.
Dobrodelno akcijo izvaja Lions klub Ljubljana Trnovski zvon v sodelovanju s podjetjem Hofer trgovina d.o.o.
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
17.07.
Delovna miza
Čelilna in zajeralna žaga
• uporabna za delo s čelilnimi žagami, stacionarnimi brusilniki (npr. brusilnikom za mokro/suho brušenje znamke WORKZONE ali tračnim brusilnikom znamke WORKZONE z brusilnim blokom), namiznimi vrtalnimi stroji z maso do maks. 25 kg (npr. s 500-W namiznim vrtalnim strojem znamke WORKZONE), vibracijskimi žagami ali zgolj kot delovna miza
• za hitro, čisto in natančno žaganje • moč: 1.900 W • vrtljiva in nagibna glava je primerna tudi za dvojno poševno žaganje • žagin list iz karbidne trdine (Ø 25,4 cm) s 30 zobmi • vrtljiva miza z natančno nastavljivim kotom (od –45° do +45°) in zaskočnimi mesti 45° • brezstopenjsko nagibanje glave v levo od 0° do • vpenjalni sistem za varno pritrditev obdelovanca • z laserjem • omrežna napetost: 230 V, 50 Hz škom • vključno z vrečo za prestrezanje odrezkov in podalj h strane obeh na za dolge obdelovance • masa: ca. 15,7 kg
• kompaktne oblike – pri pospravljanju ali prevozu zavzame malo prostora • mere delovne površine: 46 x 60 cm • izvlekljiva od 92 do 171 cm • po višini nastavljiva od 59 do 82 cm
za kos
69,99
MOŽNOSTI NAGIBA IN LASER
za kos
119,–
laser 60° 50°
HITRA POSTAVITEV ZARADI ZLOŽLJIVIH NOG
ZLOŽLJIVA
3
-LETNA GARANCIJA
S PRIROČNIM ROČAJEM
3
-LETNA GARANCIJA
Udarni vrtalnik s priključkom za odsesovanje
Magnetni izdelki
Komplet kabelskih vezic, 500-delni
• moč: 1.050 W • dvostopenjski • hitrovpenjalna glava z blokirno funkcijo • kovinska glava • gumiran ročaj • vrtenje v desno/levo • elektronsko uravnavanje števila vrtljajev • zmogljivost vrtanja v les: 40 mm, v beton: 16 mm, za kos v jeklo: 13 mm
za delavnico, gospodinjstvo ali garažo • magnetna skleda, 1 kos: vel. 14 x 24 cm, ali • magnetni krožniček, 2 kosa: Ø 10/10,8 cm, ali • magnetna skledica, 2 kosa: vel. 6,4 x 24/22,5 cm, ali • pripomoček za magnetenje/razmagnetenje, 1 kos, ali • magnetna letev, 1 kos: mere: 46 x 2,5 x 1,5 cm, ali • ogledalo (izvlekljivo do 63 cm), 1 kos, in magnetni dvigalnik z LED-lučko (izvlekljiv do 80 cm), 1 kos: za težje dostopna mesta, ali • magnetni krožnik, 1 kos: Ø 15 cm
iz visokokakovostnega in izjemno trpežnega najlona, vezice primerne za električne napeljave v skladu s standardom DIN EN 62275, prosojne/bele ali črne barve, različne dolžine za komplet
za zavoj/kos
3,99
49,99
MAGNETNA SKLEDA
2,99 1,50/2,99/kos
3
-LETNA GARANCIJA
MAGNETNI KROŽNIČEK
Silikonsko tesnilo/montažno lepilo/akrilno tesnilo
• silikonsko tesnilo: prosojno, sive ali bele barve; ko se posuši, je temperaturno obstojno od –30 °C do +150 °C, ali • montažno lepilo: ne vsebuje topil, se hitro strdi; ko se posuši, je vodoodporno in temperaturno obstojno od –20 °C do +80 °C, ali • akrilno tesnilo: ko se posuši, ga lahko pobarvate, temperaturno obstojno od –20 °C do +80 °C ter odporno proti vremenskim vplivom 310 ml
PATENTIRAN PRIKLJUČEK ZA ODSESOVANJE (ZA UPORABO S SESALNIKOM)
DODATEN GUMIRAN ROČAJ IN PROSTORČEK ZA SHRANJEVANJE SVEDROV
ZELO MOČNI MAGNETI MAGNETNI KROŽNI(Č)KI IN SKLED(IC)E IZ LEGIRANEGA JEKLA
MAGNETNA SKLEDICA
PRIPOMOČEK ZA MAGNETENJE/ RAZMAGNETENJE 800 W
MAGNETNA LETEV
PRIMERNO ZA UPORABO V NOTRANJIH IN ZUNANJIH PROSTORIH MAGNETNI KROŽNIK
OGLEDALO IN MAGNETNI DVIGALNIK
za kos
39,99 3
-LETNA GARANCIJA
Univerzalna žaga
153192040
za kos
1,79 5,77/l
za žaganje kovine, aluminija, lesa in umetnih mas, zamenjava žaginega lista brez orodja, nastavljivo drsno vodilo, omrežna napetost: 230 V, 50 Hz, elektronsko uravnavanje števila hodov, število hodov: 0–2.800 hodov/m in, maks. globina reza v les: 105 mm, v kovino: 5 mm, v aluminij: 18 mm, v umetne mase: 105 mm; vključno s 3 žaginimi listi in priročnim kovčkom, masa: ca. 3 kg
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
17.07. HENKLOVA KAKOVOST
Lepilo/kit/lepilni trak za popravila
Moška polo majica s kratkimi rokavi
• sekundno lepilo, 2 x 3 g, ali • reparaturno lepilo, 20 g, ali • dvokomponentni epoksidni kit Repair Power, 48 g, ali • lepilo Stabilit Express, 30 g, ali • lepilni trak, srebrne barve, 5 m, ali • dvokomponentno lepilo Extreme Fest, 11 ml
iz 100% bombaža (pikeja), z rebrastim polo ovratnikom in 3 gumbi, vel. 48–54
za zavoj/kos
3,99
za kos
3,99 Gradbeno dvokomponentno lepilo
Gradbeno dvok omponentno lepilo je idealno za pritrjevanje sat elitskih anten, klimatskih napra v, umivalnikov, straniščnih školjk, senčil, pergol, vratnih/o kenskih okvirjev, kovinski h profilov, garažnih vrat ipd .
lepi, polni in tesni vrzeli ter spoje v kamnu, betonu, porobetonu in lahkem betonu, preprosto za uporabo, vsestransko uporabno, hitro učinkuje, vključno s 4 mešanimi cevkami, 300 ml
Moške jeans hlače iz 100% bombaža, klasičen kroj s 5 žepi, prijetne za nošenje, z vezeninami na zadnjih žepih, vel. 48–56
za kos
9,99
HENKLOVA KAKOVOST
za kos
33,30/l
Vakuumska vreča za shranjevanje, 2/1 kos
ZRAK IZSESATE S SESALNIKOM
iz visokokakovostnega najlona, idealna za shranjevanje posteljnine ali drugih tekstilnih izdelkov, preprosta uporaba: v vrečo položite tekstilne izdelke, nato pa s sesalnikom izsesajte zrak; za večkratno uporabo • vakuumska vreča, 2 kosa: vel. 100 x 60 cm (D x Š), ali • vakuumska vreča, 1 kos: vel. 120 x 90 cm (D x Š)
USPEŠNICE
Moška poletna pižama ŠČITI PRED PRAHOM IN VLAGO PRIHRANI DO 75 % PROSTORA za zavoj/kos
3,49
iz 100% bombaža, koži prijazna in primerna za sušenje v sušilnem stroju, v kompletu: majica s kratkimi rokavi in okroglim ali V-izrezom ter kratke hlače, za komplet vel. 48–54
5,99
1,75/3,49/kos
Napihljiv naslanjač
prijetno mehka vodotesna prevleka preverjene kakovosti iz kosmičenega velurja, zelo trpežen, primeren za notranje prostore, mere napihnjenega naslanjača: 107 x 104 x 69 cm (D x Š x V)
za kos
ROKUS KLETT
14,99
Popotni slovar
jezikovni in medkulturni vseved za potovanja • španščina ali • turščina ali • grščina ali za kos • hrvaščina
1,99 za zavoj
2,69
Čokoladice Bounty 7 x 57 g
6,74/kg oz. 0,38/kos
za zavoj
Čokoladice Snickers
7 x 50 g
2,69 7,69/kg oz. 0,38/kos
8,99
TEKSTILNE
3
-LETNA GARANCIJA
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
17.07.–20.07., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Turistična pašteta 2 x 80 g
-18%
redna cena
1,59
1,29 za zavoj samo
Oljne lučke
v rdečem ali belem lončku, čas gorenja: ca. 55 ur, 5 kosov
-% % % % % -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % Milk Shake -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-30 -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -%Orehi -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%1,-%39 % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -27% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % % -% -% -% -%-21-%% % % % -% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%% -%--%%--%%--%%-% -% % 0,49 -% -% %% -% % --%%--Plenice % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -%--% -% --% -% -%79 % % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%---% % % % % % % % % 1,-% -% - % -% -% -% -% %--%%--%%--%% -% -% --%%--%%-% - -% -% --12% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Z%KAR-TIC%ZVE-S%TOBE-, KLU -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% -% --%%-% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % B % E % % % % % O % R % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% B -% -% -%O V -% -% -% --%%-% -% -% -% -% -% % -% - % -%--%%--%%--%% --% % % % % N -% -% % V % % TA % S % % O N % E % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% N-A%KU-P%OVA-% NJE, -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%-% % 49 % % 6, % % % O -%LN -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% MA-K%S-I% MA % -% - -% -% -% -% -V%A-R%ČE-% %J-E%! % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -%Rjavi % VA-N % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -%Ekološko % % -% - % -%sladkor % % % -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -%čistilo % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%s kisom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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Otroški -% Fižol -% Vatirane -% -% E -% DB -% vlažilni robčki -% NU PO -% -% -% -% palčke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 8,06/kg
st iz
ovo Kak
• jagoda ali • čokolada ali • banana ali • vanilija iz hladilnika, 230 ml
redna cena
1,99
za zavoj samo
redna cena
mleti, 200 g
0,68
0,28/kos
redna cena
2,29
za kos samo
za kos samo
2,13/l
Maxi (velikost 4): 6–18 kg, 50 kosov
redna cena
7,39
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
8,95/kg
za zavoj samo
0,13/kos
1 kg
1l
redna cena
redna cena
1,19
za kos samo
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
1,78
za kos samo
pisani, 1 kg
• Classic ali • Sensitive 80 kosov
300 kosov
Smoothie
• ananas-banana-kokos ali • malina-granatno jabolko ali • mango-pomaranča ali • jagoda-banana iz hladilnika, 250 ml
za kos
0,98 3,92/l
Izdelek je primeren za vegane.
za kos
2,39
za zavoj
1,95 0,02/kos
za zavoj
0,69 0,01/kos
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si