Skip to main content

Hofer katalog od 13.01. in od 16.01.2014.

Page 1

11 .0 1.2 01 4

VEČ KOT FER. HOFER.

Puranji zrezki

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 500 g

-23%

cena kakovost

-% -% % % % % -% s strani kupcev potrjeno najboljše razmerje. % % % % % Neodvisno, % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -%19 -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -%%--%%3, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % -% -% -% % -% -% -% UŽITKI % -% -% --% -% -%KULINARIČNI % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% Kalifornijske -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % -% pistacije -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % -%%% -% -% -% -% - % -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --21 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -%09 % 3, % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -%kaz-a%n -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -%Tablete % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % -% -%za--%strojno % -% -%a-k%o v-%o -% -% -% -% -% % -% -% -% % pomivanje % % %posode -% -% -% -% -% -35% -% - -% -%-%-% -% % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% velikega formata % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%Zabava % Prenosni računalnik, 43,9 cm (17,3") % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99311) 49 % % % % -%%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% -%% -% -%4, 43 -% -% -% -% -% -% zmogljiv, hiter in zanesljiv (17 ,9 c % % % % % % m % % , % % % 3 % % % -% -% -% % -% -% -% ") -% -% --% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % Windows 8.1 grafična kartica Intel® HD % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% Čokolada -% -% -% -% % % % 3 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% 1.000 GB velik hibridni trdi disk SSHD % z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom % % % % % % % % -% -% -% % -% -% % - % -% -% -% - % -% -% -% --28% 4 GB velik delovni pomnilnik DDR3L SDRAM % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -%99 za kos % % % % % 0, % % % %-%-% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%74x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% redna cena

4,19

za kos samo

• soljene ali • nesoljene 300 g

redna cena

3,95

za kos samo

a

k

VEČ INFORMACIJ NA 6. IN 7. STRANI

st

do

10,30/kg

POSEBNA PONUDBA

PO ZIJSKO

OD PONEDELJKA,

13.01.

6,38/kg

redna cena

6,98

All in One 10, 70 kosov v zavoju

za zavoj samo

-LETNA GARANCIJA

več vrst, 200 g redna cena

1,39

SLOVENSKA TIPKOVNICA

s hitro in energijsko varčno tehnologijo shranjevanja

za kos samo

4,95/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 11.01.2014, do razprodaje zalog.

449,–

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 03/14

VEČ INFORMACIJ NA 11. STRANI

OD ČETRTKA,

procesor Intel® Pentium® N3520 (2,17 GHz, 2 MB velik pametni predpomnilnik Intel®)

POSEBNA PONUDBA

0,06/kos

16.01.

WWW.HOFER.SI


Hofer sporoča na RUMENI MUŠKAT (velja samo ob nakupu presne tortice)

-50% NA REDNO CENO

REDNA CENA ZA KOS

11947

4,29 5,72/l

LJUTOMERČAN

Rumeni muškat

kakovostno sladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

09.01.–12.01., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

KUPON ZA 50% POPUST

POPUST S KUPONOM

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

Pri nakupu presne tortice prejmete ob predložitvi kupona popust na rumeni muškat iz vinske kleti Ljutomerčan.

Posladkajte se brez slabe vesti z božansko sladico, polno življenja.

st iz

ovo Kak

LIZIN VRT

Presna tortica

2,99 za kos samo

Kupon velja od 09.01. do 12.01.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu presne tortice iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

332,22/kg

brez glutena, mleka, mlečnih izdelkov, jajc, barvil in sladkorja • čokoladna ali • kokosova iz hladilnika, 9 g

NATURA

Lignji

Krompir

iz hladilnika

SVEŽIH RIB

razred I, 3 kg

6,99 za kg samo

-30% % -% -% - -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -%1,-%65 % -% -%% -% % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % %-% --%%-% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-% -% -Kumara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poraba: -% -% -% % % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Sveža % -% 45 % -% % % o zadnja % -% -% -%%Sv es % % % m e % ež % % % % % % % % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % 0, % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% svinjska krača % % % - -% -% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%%--%Jabolka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % gloster % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% - -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%% -%-30 % % % % % % % % % -% -% -% % --% -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% %%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% % % % % %-%-%-%-%-%-%- za kg samo -39 -% % -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% 1, % - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%%-% --%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%-%%---%%--%-%%-% %-% % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%29 -%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%--%%-%--% %-% - % -% -% -% % -% -% -% -% -% -%%--% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % Orhideja -% -% -% rože % -% -% --% -%Spomladanske % % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 09.01., -% -% IN MORSKIH SADEŽEV

redna cena

2,39

z

st i ovo Kak

za zavoj samo

0,55/kg

predjed ali Lignje lahko ponudimo za na žaru, jih mo ravi Prip jed. no kot glav ti. sola v tudi so pa čni v pečici, odli

razred I

redna cena

0,79

okusno meso s kožo in podkožno slanino, idealno za pripravo slastne, zlatorumeno zapečene hrustljave krače.

za kos samo

iz hladilnika

st iz

ovo Kak

razred I, 2 kg

redna cena

1,99

za zavoj samo

2,

0,70/kg

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

različne sorte, v keramičnem lončku Ø 12 cm, višina: ca. 15–20 cm

različne vrste, v lončku Ø 12 cm

do razprodaje zalog

2,99 za kos samo

Slike so simbolične.

5,99 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

13.01.–15.01., oz. do razprodaje zalog

-27%

redna cena

2,19

Toffifee

1,59 za kos samo

-20%

200 g

7,95/kg

redna cena

0,69

0,55 za kos samo

Sadni namaz

Rolada več vrst, 200 g

2,75/kg

75% sadni delež • marelica ali • jagoda ali • temna češnja 250 g

-% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%-33 %%--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%-42 -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% Čaj -% -% --% -%--%%--%%--%%---%%%--%%--%%--%%---%%-%Čokolada -% -% --% -% -% -% -% --%% % % kamilice -23% -% -% -% -% -% -% -% % -%in-%sivke -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%-% -%39 -% -% -% -% -% -69 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -%0, -% -% -% -%0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 0, % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%BR-EZ%KAR-TI%C ZV-ES%TOB-E,%KLUB-O-% -% V% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % -% % % -% % % ENO-STAVNNOJE-,% -% -% % % -% % A % % % V % O % % P KU-% % % -%LJUTOMERČAN % % % % % N-A% % % % % % % % % % % -% -% --% -%Sivi-%pinot -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--M%%A-K%S-I%MA-A%NLN-JE%O%! --%% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -V%A-R%ČE-%V-%-%-%- -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% %-% -%%--%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% Hrana -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--WC-osvežilec % % % % % % % -% -% -% -za%mačke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deče -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% grozdje -% -% -% -% Jabolka fuji Paprika miks -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -31% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,89 redna cena

redna cena

1,19

0,59

redna cena

za kuhanje in peko, 125 g

1,29

za kos samo

36 g oz. 20 čajnih vrečk

za kos samo

za kos samo

st iz

ovo Kak

19,17/kg oz. 0,03/vrečko

3,12/kg

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

3,96/kg

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

st iz

ovo Kak

štajerska SLOVENIJA suho

10–12 °C

redna cena

3,99

za kos samo

s tekočim polnilom, 3 x 55 ml

več vrst, 12 x 100 g

testenine, solate, morske jedi

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

1,99

redna cena

2,67

za kos samo

za zavoj samo

3,99/l

6,00/l

1,56/kg oz. 0,16/kos

nepakirana, razred I

redna cena

razred I, 500 g

1,29

brez pečk, razred I, 500 g

za zavoj samo

1,78/kg

-30% -41% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 59% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -1, 79 % % % % 0, % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% --% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% redna cena

redna cena

2,29

1,35

st iz

za kg samo

ovo Kak

za zavoj samo

3,18/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Tekoči sadni jogurt

• breskev-marakuja ali • jagodičevje ali • jagoda ali • vanilija iz hladilnika, 750 g

za kos

1,19 1,59/kg

manj Manj sladkorja, manj maščob, jevo kalorij – brezskrben užitek! S Hofer ravo linijo lahkih izdelkov poskrbite za zd mu, prehrano, ne da bi se odrekli dobre elki raznolikemu in pestremu okusu. Izd in New Lifestyle so ohranili vse vitamine ovi, minerale, imajo pa manj redilnih sn ki se sicer pogosto skrivajo v izdelkih.

Prehranjujte se zdravo s Hoferjevo linijo lahkih izdelkov! Sir mascarpone lahek, iz hladilnika, 500 g

Zrnati skutni sir

za zavoj

1,35

lahek • naraven ali • z drobnjakom iz hladilnika, 250 g

6,75/kg oz. 0,17/kos

Muesli rezine • brusnica ali • lešnik 8 x 25 g

za kos

za kos

0,89

2,48

3,56/kg

4,96/kg

TIZIO

Latte Macchiato

Mleko za kavo

lahko, iz hladilnika, 500 g

lahek kavni napitek, iz hladilnika, 250 ml

Mlečni napitek

lahek, iz hladilnika, 6 x 125 g

za zavoj

1,61

2,15/kg oz. 0,27/kos

Lahek tekoči sadni jogurt več vrst, iz hladilnika, 500 g

Jogurt

iz hladilnika, 250 g za kos

1,39 2,78/kg

za kos

za kos

0,69 2,76/l

za kos

0,29 1,16/kg

0,79 1,58/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Polnozrnati/ wellness kosmiči • wellness z rdečimi sadeži ali • wellness ali • polnozrnati 750 g/460 g

za kos

Sveži sir

2,69

lahek, iz hladilnika, 200 g

3,59/5,85/kg

Lahek sir

v kosih, več vrst, iz hladilnika, 350 g

za kos

0,89 4,45/kg

za kos

2,99

Topljen sir v lističih

lahka gavda, iz hladilnika, 250 g

8,54/kg

Mozzarella Bambini

za kos

1,39

lahka, iz hladil- nika, 125 g

5,56/kg

za kos

0,85 6,80/kg

Mozzarella

lahka, iz hladilnika, 125 g

Lahek sir v rezinah • edamec ali • tilzit ali • masdamer iz hladilnika, 200 g

Sir za mazanje Trio Selection

znižano od 05.12.2013

lahek, trije okusi v pakiranju (naraven, paprika in šunka), iz hladilnika, 250 g prej 0,65

za kos

1,59 7,95/kg

za kos

1,39

0,59 za kos samo

5,56/kg

4,72/kg

BÖKLUNDER

Lahek narezek

• šunka s poprom ali • pečene puranje prsi z medom ali • pečena šunka iz hladilnika, 150 g

ARLBERGER

Lahek narezek

• kare, sušen na zraku, ali • prekajena šunka ali • dimljen kare iz hladilnika, 90 g

za kos

1,99 22,11/kg

za kos

1,69 11,27/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

13.01.

Komplet manjših azijskih nožev, 2-delni rezilo iz visokokakovostnega krom-molibden-vanadijevega jekla, ročaj v videzu elegantnega materiala pakkawood, konica ročaja iz visokokakovostnega legiranega jekla 18/10 1 nož za lupljenje: dolžina rezila ca. 8 cm, in 2 večnamenski nož: dolžina rezila ca. 12,5 cm

4

3

5

2 1 za komplet

7,99

ZA REZANJE IN LUPLJENJE ZELENJAVE

Azijski nož

rezilo iz visokokakovostnega krom-molibden-vanadijevega jekla, ročaj v videzu elegantnega materiala pakkawood, konica ročaja iz visokokakovostnega legiranega jekla 18/10 3 nož sashimi: dolžina rezila ca. 21 cm, ali ZA REZANJE IN 4 nož santoku: dolžina rezila ca. 18 cm, ali SEKLJANJE ŽIVIL 5 nož usuba: dolžina rezila ca. 18 cm za kos

7,99

Kalčki mungo fižola/sojini kalčki

Azijske začimbe zamrznjeno sušene • azijska zelišča ali • čilijevi kolobarčki ali • ingver ali • limonska trava ali • tajska bazilika 20–10 g

idealni za pripravo azijskih jedi, 340 g oz. 370 ml

za kos

1,99

za kos

0,79 2,32/kg

Instant azijska juha

Kitajski mie rezanci • navadni ali • polnozrnati 250 g

prelijte z vročo vodo, premešajte in juha je pripravljena • kitajska paradižnikova juha ali • azijska zelenjavna juha ali • juha z rdečim karijem ali • tajska juha s karijem in kokosom 3 vrečke v zavoju, 66–48 g

za kos

0,69

99,50–199,00/kg

za zavoj

0,79 11,97–16,46/kg

2,76/kg

PRIPRAVLJENI V LE 4 min

Bambusovi vršički v rezinah, 330 g oz. 370 ml

za kos

0,69

Azijska omaka

obogati okus azijskih jedi • sladka s čilijem ali • sladko-kisla ali • s karijem 300 ml

za kos

0,89 2,97/l

Pripravljena azijska jed v lončku

v mikrovalovni pečici je pripravljena že v nekaj minutah • tajski kari s piščančjim mesom ali • azijska zelenjava s svinjskim mesom ali • sladko-kisli rezanci s piščančjim mesom 380 g

2,09/kg

za kos

1,99 5,24/kg

Pripravljena kitajska jed

okusna, v dvoprekatni posodici • sladko-kisli piščanec ali • chop suey ali • piščanec s karijem 375 g

za kos

1,99 5,31/kg


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Rakov čips

13.01.

Azijske gobe

idealen kot prigrizek, predjed ali priloga • klasičen ali • tajski s čilijem 100 g

za kos

1,49

• šitake ali • ostrigarji ali • črne gobe ali • mešane gobe 50 g/25 g

Sestavljanka za odrasle

29,80/59,60/kg

z motivi Slovenije • Bled ali • Piran ali • Soča ali • Triglav

1.000-DELNA

za kos

0,99 9,90/kg

Ličijev kompot

567 g oz. 580 ml

Instant azijski rezanci

za kos

za kos

1,29

hitra in preprosta priprava • z okusom po piščancu ali • z okusom po svinjini ali • z okusom po kozicah ali • zelenjavni za zavoj 4 x 85 g

2,28/kg Vsi motivi sestavljanke niso na voljo v vseh poslovalnicah.

1,19

7,99

Azijski čaj

sadne oz. zeliščne mešanice značilnih azijskih okusov • skrivnostni tempelj: sliva-liči, ali • skrivnost Azije: ginko-ginseng-ingver, ali • zlati cvet: limonska trava-cvetovi vrtnice 40 g oz. 20 čajnih vrečk

3,50/kg

za kos

KLASIČNA JED IZ AZIJSKE KUHINJE

1,49

Sojina omaka/ teriyaki marinada

37,25/kg oz. 0,07/vrečko

obogati okus azijskih jedi • sojina omaka ali • teriyaki marinada s česnom ali • teriyaki marinada 250 ml

Glasbeni stolp s priklopno postajo za iPod*/iPhone*/iPad*

• zbudite se z radiem, signalom ali z najljubšo pesmijo z iPoda*/iPhonea*/iPada* • Bluetooth 2.1 za brezžično predvajanje glasbe s pametnega telefona, tabličnega računalnika in drugih večpredstavnostnih naprav • izhodna moč: 2 x 15 W (RMS) • UKW radio s PLL-sprejemnikom in RDS-prikazom imena postaje • s funkcijo polnjenja in upravljanja starejših modelov iPoda*/iPhonea*/iPada* prek USB-priključka • priključki: 2x USB 2.0, reža za SD-kartico, konektor LIGHTNING ZA IPHONE 5* IN VSE NAPRAVE avdio vhod AUX IN (3,5 mm), slušalke S tem konektorjem (3,5 mm), antenski vhod (75 ohmov) • mere: ca. 44,5 x 19,6 x 19 cm (Š x G x V)

za kos

99,99

za kos

0,99

BIMED

Ingver

kandiran, poreklo: Fidži, 200 g

3,96/l

za kos

2,19

Pripravljena azijska jed

pogrejte, zmešajte rezance z omako in pristna tajska jed je pripravljena • rezanci pad thai ali • rezanci s čilijem, baziliko in karijem ali • rezanci s črnim poprom ali • rezanci z arašidovim satejem 300 g za kos

Omaka za vok

za pripravo mesnih, ribjih in zelenjavnih jedi • sladko-kisla ali • sladka s čilijem ali • s sojo in sezamom 200 g

1,99

10,95/kg

Sezamovo/ arašidovo olje/olje za vok 250 ml

za kos

1,69

z daljinskim upravljalnikom z baterijo

3

-LETNA GARANCIJA

6,76/l * iPod*/iPhone*/iPad* so blagovne znamke/ registrirane blagovne znamke družbe Apple Inc. iPod*/iPhone*/iPad* niso sestavni del ponudbe.

6,63/kg

Tablete za čiščenje/ odstranjevanje vodnega kamna • tablete za čiščenje Supra Café-Clean ali • tablete proti vodnemu kamnu Supra Calc-Clean 10 kosov

za zavoj za kos

0,99 4,95/kg

4,99 0,50/kos

Obe vrsti tablet nista na voljo v vseh poslovalnicah.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

13.01.

Termoposoda

iz visokokakovostnega legiranega jekla, vključno z nastavljivim naramnim trakom in 3 posodicami za hrano, ki so primerne za uporabo v mikrovalovni pečici in pomivanje v pomivalnem stroju (prostornina posodic: 650 ml, 300 ml in 250 ml), različne barve

Električni ožemalnik agrumov 60 W, samodejno vrtenje nastavka za ožemanje v levo in desno, snemljiva posoda za sok (prostornina: 1 l) z merilno lestvico, prostor za shranjevanje električnega kabla

za komplet

14,99

za kos

9,99 VKLJUČNO Z 2 NASTAVKOMA ZA OŽEMANJE VEČJIH IN MANJŠIH SADEŽEV

HRANO OHRANJA TOPLO OZ. HLADNO DO 4 URE

RAZLIČNE BARVE

3

-LETNA GARANCIJA

za zavoj

Vrečke za živila

s priloženimi zapirali, 2 x 120 vrečk v zavoju

Komplet vakuumskih posod, 3-delni

1,49 0,01/vrečko

primeren za uporabo v mikrovalovni pečici, zamrzovalniku in hladilniku ter za pomivanje v pomivalnem stroju, temperaturno obstojen od –40 °C do +100 °C • pravokotne posode: s prostornino 800 ml, 1.700 ml in 3.200 ml, ali • kvadratne posode: s prostornino 1.100 ml, 2.000 ml in 3.700 ml ZARADI VAKUUMA ŽIVILA

RAZLIČNE BARVE IN OBLIKE

DLJE ČASA OSTANEJO SVEŽA TER OHRANIJO OKUS IN AROMO

za komplet

9,99

ZELENKASTO MODRE ALI SREBRNE BARVE

Ponev, Ø 28 cm

s prevleko proti prijemanju Ilag® Basic, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju

za kos

4,99 MY LIVING STYLE

Košara za shranjevanje iz blaga, 2/1 kos

z nosilnima ročajema • 2 majhni košari: vel. posamezne košare 22 x 22 x 22 cm, ali • 1 večja košara: vel. 36 x 36 x 36 cm

za komplet/kos

podloga:

9,99 5,00/9,99/kos

PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN INDUKCIJSKE) STABILEN IN ERGONOMSKO OBLIKOVAN ROČAJ IZ UMETNE MASE


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

16.01.

FEUCHTMANN

Komplet za ustvarjanje s plastelinom

mehek plastelin (6 x 150 g), ki se preprosto oblikuje, s številnimi pripomočki, kot so nož za oblikovanje, valjar, modelčki ipd. za komplet

7,99

RAZLIČNI KOMPLETI

Komplet za ustvarjanje s filcem

za hitro in preprosto ustvarjanje, številni različni kompleti, npr. za izdelovanje živali ali torbic za komplet

3,99

RAZLIČNI KOMPLETI

Dekorativna pisala/lepili

• 6 pisal z bleščicami (po 10 g): s čudovitimi bleščicami za izdelovanje in okraševanje daril, voščilnic, slik ipd.; v mehki tubi s tanko dozirno konico; ne kapljajo, se ne LEPILI V OBLIKI razmažejo, odstranite jih lahko z izpiranjem, ali PISALA • 2 lepili v obliki pisala (po 35 g): za lepljenje papirja, filca, blaga, plute, usnja, lesa itn.; vsako z 2 dozirnima konicama (ožja za natančno lepljenje in širša za hitro nanašanje lepila) za zavoj

1,99 28,43/33,17/kg oz. 0,33/1,00/kos

PISALA Z BLEŠČICAMI

Komplet nalepk iz penaste gume, 16-delni za ustvarjanje in okraševanje vabil, voščilnic ipd. za komplet

1,99

Dekorativni karton/ origami papir

Komplet luknjačev, 10-delni za okraševanje in ustvarjanje; v kompletu: luknjači za različne motive in škarje

karton z motivi ali vzorčast origami papir; s predlogi za ustvarjanje

za komplet

12,99

za zavoj

3,99

Barvice, 36 kosov v priročnem kovinskem tulcu, različne barve za zavoj

3,99 0,11/kos

UČILA

Otroška pobarvanka/ kuharica za kos

Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545

1,99

www.fsc.org

45 RAZLIČNIH NASLOVOV


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

16.01.

mi x & match MAJICE IN HLAČE LAHKO POLJUBNO KOMBINIRATE

Ženska udobna majica/hlače

majice barvno usklajene s hlačami, z modnimi detajli, npr. širokimi rokavi, vezeninami, potiski ipd., vel. 34–46

RAZLIČNE BARVE

za kos

9,99

Hoferjeva resnica št. 48: Pri nas vam ni treba čakati na RAZPRODAJE, da bi PRIHRANILI. Ženske pletene hlačne nogavice

Ženske spodnjice, 2 kosa/spodnja majica, 1 kos

prijetne za nošenje zaradi visokega deleža bombaža, zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, s strukturo ali pletenim vzorcem, vel. 34–42

zaradi brezšivne izdelave in visokega deleža bombaža je spodnje perilo prijetno za nošenje, z aloe vero • spodnjice, 2 kosa: hlačke ali boksarice, ali • spodnja majica, 1 kos: s čipkasto obrobo in nastavljivimi tankimi naramnicami vel. 36–46

4,99

za kos

2,50/4,99/kos

4,99

Umetna okrasna rastlina

za kos

29,99

• ognjevarno tesnilno sredstvo (do 1.250 °C): za tesnjenje razpok na kaminih, lončenih pečeh ipd., ali • lepilo za steklo: za zlepljanje stekla s številnimi drugimi materiali, ali • tekoče lepilo za pritrjevanje vijakov ali • lepilo za toplo lepljenje tekstila in tkanin: prosojno, na traku, ali • sredstvo za trajno popravilo poškodovanega emajla ali porcelana ali • dvokomponentno lepilo: za kos industrijske kakovosti, na osnovi epoksi smole

2,99

za zavoj/kos

idealna za dom, pisarno, restavracije ali prostore z malo dnevne svetlobe, skoraj kot prava, višina rastline: ca. 1,20 m • šeflera ali • palma ali • poprovka ali • difenbahija

Lepilo

za kos

3,99

Eksotična cvetoča lončnica v 11- oz. 12-cm loncu, višina rastline: ca. 25–60 cm (odvisno od sorte) • guzmanija ali • jasmin ali • vriezeja • itn. RAZLIČNE BARVE CVETOV redno zalivati NE NA DIREKTNO SONCE/ VELIKO SVETLOBE

LIVING STYLE

Omarica za čevlje

vrata v beli barvi z visokim leskom, ogrodje v videzu hrastovega lesa, ročaji v videzu legiranega jekla, z 2 nagibnima predaloma za ca. 12 čevljev in 1 izvlečnim predalom, mere: ca. 91 x 80 x 33 cm (Š x V x G)

za kos

79,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

16.01.

Zabava velikega formata Prenosni računalnik, 43,9 cm (17,3") MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99311)

• USB 3.01 – podatkovni turbo za bistveno hitrejši prenos podatkov kot z USB 2.0 • večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik2 s podporo za DVD-RAM in Dual Layer • spletna HD-kamera in mikrofon • digitalni avdio/video HDMI®-izhod za čudovita večpredstavnostna doživetja • brezplačna preizkusna različica programov Office 3653 • mere/masa: ca. 42,3 x 3,1–3,4 x 28,1 cm (Š x V x G)/ 2,82 kg (vključno z baterijo)

zmogljiv, hiter in zanesljiv

Zunanji trdi disk, 1 TB

procesor Intel® Pentium® N3520 (2,17 GHz, 2 MB velik pametni predpomnilnik Intel®)

Windows 8.1

grafična kartica Intel® HD

1.000 GB velik hibridni trdi disk SSHD z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom

6,35 cm (2,5"), za preprosto shranjevanje fotografij, videoposnetkov, glasbenih datotek ipd., z USB 3.0-priključkom (združljiv z vsemi dosedanjimi USB-standardi), hitrost prenosa podatkov do 5 Gbit/s, aluminijasto ohišje, vključno z etuijem, mere: ca. 12,4 x 1,6 x 7,8 cm (Š x V x G)

BRUTO POMNILNIŠKA ZMOGLJIVOST: 1.000 GB USB 3.0-PRIKLJUČEK

IZJEMNO MAJHEN IN ZMOGLJIV

4 GB velik delovni pomnilnik DDR3L SDRAM s hitro in energijsko varčno tehnologijo shranjevanja

43 (17 ,9 c ,3 m ")

šir (1 ok z L .60 zas ED 0 x lon -o 9 v sv 00 iso et sl k lit ik e l vi ov oč jo n lj iz ih ivo oz pi st ad k) i ja

za kos

za kos

3

449,–

64,99

-LETNA GARANCIJA

BRUTO POMNILNIŠKA ZMOGLJIVOST: 32 GB* USB 2.0-PRIKLJUČEK

WWW.HOFER.SI

PLATINUM

USB-ključ, 32 GB*

za preprosto shranjevanje in prenašanje fotografij, videoposnetkov, glasbenih datotek in drugih dokumentov za kos

* 1 GB ustreza 1 milijardi bajtov. Velikost dejansko razpoložljivega pomnilnika se lahko razlikuje od zgoraj navedene velikosti.

SLOVENSKA TIPKOVNICA

13,99

3

-LETNA GARANCIJA

Etui za prenosni računalnik visokokakovosten etui za zaščito prenosnega računalnika pred umazanijo in poškodbami, lahek in tanek

RAZLIČNE VELIKOSTI

3

-LETNA GARANCIJA

Intel, logotip Intel, Pentium in Pentium Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby, Dolby Home Theater in simbol dvojnega D so registrirane blagovne znamke družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane. 1) Pod pogojem, da računalniške komponente podpirajo USB 3.0. 2) Nedovoljeno kopiranje ali posredovanje zaščitenih vsebin v komercialne namene je prepovedano in kaznivo, dovoljena pa je izdelava kopij za osebno oz. zasebno uporabo. 3) Na računalniku je nameščena 30-dnevna preizkusna različica programov Office 365. Če jo želite uporabljati tudi po 30 dneh, kupite zbirko pisarniških programov Microsoft Office in jo aktivirajte.

Moška spodnja majica

Moški puli

zaradi mešanice bombaža in elastana (Lycra) je prijetna za nošenje in se odlično prilega, s kratkimi rokavi ali brez rokavov, vel. M–XL

z rebrastim ovratnikom, zaključkom rokavov in spodnjim robom, prijeten za nošenje, vel. S (44/46)–XL (56) za kos

9,99

za kos

4,99 RAZLIČNE BARVE

RAZLIČNE BARVE

Zimsko čistilo za vetrobransko steklo, 5 l

za komplet

14,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

ZARADI VISOKEGA DELEŽA VISKOZE JE PRIJETEN ZA NOŠENJE IN NE DRAŽI KOŽE

AUTO XS

Moška pižama iz frotirja

mehka in prijetna za nošenje, z okroglim ali V-izrezom, vel. 48–54

Moške spodnjice, 2 kosa

zaradi mešanice bombaža in elastana (Lycra) so prijetne za nošenje in se odlično prilegajo, vel. M–XL

z vonjem agrumov, odporno proti mrazu do –40 °C

za zavoj

4,99

za kos

4,99

2,50/kos

1,00/l

RAZLIČNE BARVE

za kos

brez vsebine

5,99


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

16.01.–19.01., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Bio suho sadje

Ženske hlačne nogavice Exclusive

več vrst, 300–100 g

-40%

modnih barv, vel. 34–46 redna cena

-% -% -21% % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 49 % % 1, % -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -2, %%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --89 % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%Tortilla -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -Prigrizki -% -% --% -% -% -35% % % % za pse čips -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % 89 % 0, % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %-%-%-%-%-%-%-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-%-%- -31%-% -% -50% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % -% % VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -%69 % % % % % % % % 65 % % % % % % % -% - % -%Ljutomerčan % % -% -% - rizling -% -% -% -% -% -% -% -% -0, -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -0, % % % % % % % % % -% - % -%Laški % % -% % % -% -% -% -%K-%S%I-M-%%A--L%%NO-% --% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% -%-% -% % % % % % % % % % % % % % % % % %%M-A% - % -%AN--%%JE--!%% -% -%% -% -% -% -% % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -%-% -% -%-% -% % % % % % -% - % -% -% % % % % % % V % % E % % Č % % % R % % % % % A % % % % V -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -21% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % - -% -% -Sol -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Ajdova za % % % kaša -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -pomivalni -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1,79 % stroj -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -37 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -34% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1,-% -% -% -% -% -% -% -% -%49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% LNE -% STA -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Belo -% -% Rdeče vino Rdeče vino -% vino -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% PONUDB -% -% -% v tetrapaku -% -% -% -% -% -% -% Mlečne čokoladice Jumbo

redna cena

2,49

3,69

za kos samo

• lešnik-nugat ali • lešnik ali • kokos 150 g

za kos samo

4,97–14,90/kg

redna cena

1,39

več vrst, 300–77 g

več vrst, 250 g

za kos samo

redna cena

5,93/kg

redna cena

0,95

1,39

za kos samo

štajerska SLOVENIJA

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1l

SUHO

8– 10 °C

suhe mesnine, ocvrti piščanec

2,30–8,96/kg

st iz

ovo Kak

redna cena

st iz

ovo Kak

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

2,29

2,60/kg

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

za kos samo

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

1 kg

2 kg

redna cena

2,39

redna cena

0,75

za kos samo

za kos samo

Belo vino v tetrapaku suho vino, poreklo: Italija, 1,5 l znižano od 09.01.2014

suho vino, poreklo: Italija, 1,5 l

znižano od 09.01.2014

suho vino v plastenki, poreklo: Makedonija, 5l

suho vino v plastenki, poreklo: Makedonija, 5l

znižano od 09.01.2014

znižano od 09.01.2014

prej 1,99

prej 5,69

1,89

5,49

za kos samo

prej 1,99

za kos samo

prej 5,69

1,26/l

1,89 za kos samo

1,26/l

1,10/l

5,49 za kos samo

1,10/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

0,25/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog od 13.01. in od 16.01.2014. by Vsikatalogi.si - Issuu