Z varčevanjem energije do velikih prihrankov VEČ KOT FER. HOFER.
V Hoferju si prizadevamo za okolju prijazno in energetsko učinkovito pridobivanje ter rabo energije. Tako so vse naše poslovalnice okolju prijazne in uporabljajo 100% zeleno električno energijo. Poleg tega je polovica streh naših poslovalnic opremljenih s sončnimi elektrarnami, lahko pa se pohvalimo tudi z dvema fotonapetostnima elektrarnama z največjo skupno močjo v regiji, postavljenima na strehi našega logističnega centra v Lukovici.
Za vse, ki želite storiti nekaj dobrega za naše okolje, obenem pa prihraniti pri stroških električne energije, smo pripravili:
1
21 20. .0 09 9. . i 20 n 14
Ekskluziven projekt “Zelena energija” v partnerstvu s podjetjem GEN-I, v okviru katerega vsem gospodinjskim odjemalcem omogočamo prehod na električno energijo iz obnovljivih virov energije po najugodnejših* cenah. 100% zelena, 100% proizvedena v Sloveniji.
2
Posebno ponudbo izdelkov, s katerimi boste povečali energetsko učinkovitost vašega doma, ki jih najdete na 11. strani.
3
Knjižico s preprostimi in učinkovitimi nasveti za okolju prijaznejšo rabo energije. Knjižico z nasveti najdete tudi na spletni strani www.hofer.si.
20
nasvet ov
za okolj u prijazn
ejšo rabo Spremin električn jajmo sv e energij et skup e. aj. Vsak dan.
V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
SCHOGETTEN
an
M
Čokolada
M
-40% -% -% % % % % -% % % % % % % % % -% -% --% -% -%45 -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -Cola/Cola % % % % % % -% -% --%%--% -%Mix -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % -% -%%-20 % % % % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %0, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 39 % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -Rio% Mare % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%%-%-% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --25% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% % -% - % -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%69 -% -% -% -% -% % -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%3, %-%-%-%-%-% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -PONUDBA % - % -% -% -% -% % -% -% -%POSEBNA % -% - % -%/-% -% -Pleskavice/čevapčiči -% % % -%PONEDELJKA, -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -OD 22.09. % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% računalnik % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -%Tablični % -% % % % % % % % % %-23% -% siste-% -% -% -% -% -% z%operacijskim -%Android™ 4.4, % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -mom % % 25,7 cm (10,1") MEDION® % % -% - % -% -% -%%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%LIFETAB® -% -%S10334 (MD 98811) % % % % % % % 89 % -%-%-%-%- -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -1, % % % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -1%9--%%9--,– % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -
j je ve
č
an
več vrst, 100 g
S Hofer
j je več
jem do pr z energij eprostega varče o in prihr vanja ankov.
DANES
redna cena
ZA JUTRI
0,75
www.ho
fer.si/d
anesza jutri
za kos samo
4,50/kg
1,5 l
redna cena
0,49
za kos samo
0,26/l
tunina v oljčnem olju, 4 x 80 g
redna cena
4,92
za zavoj samo
11,53/kg oz. 0,92/kos
* Zagotovljeno najugodnejša ponudba zelene električne energije v Sloveniji po Rednem ceniku za vse gospodinjske odjemalce, brez vezave in pogojevanja (akcijske ponudbe niso upoštevane).
iz hladilnika, 480 g
z ost i
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
ov Kak
redna cena
2,48
za kos samo
za kos
25.09. GORENJE
Pralni stroj Gorenje W7403 za kos
369,–
3,94/kg
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 20.09.2014, in nedeljo, 21.09.2014, oz. do razprodaje zalog.
VEČ V LETAKU
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 39/14
VEČ V LETAKU
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča KUPON ZA 50% POPUST NA VINO CHARDONNAY & REBULA
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
18.09.–21.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Pri nakupu tartufov in šampinjonov in/ali oljčnega olja z okusom črnih tartufov in/ali domačih istrskih fužev prejmete ob predložitvi kupona popust na vino Chardonnay & Rebula.
POPUST S KUPONOM
-50%
(velja samo ob nakupu tartufov in šampinjonov in/ali oljčnega olja z okusom črnih tartufov in/ali domačih istrskih fužev)
ZIGANTE
Domači istrski fuži
NA REDNO CENO
prestižne istrske testenine, 500 g
REDNA CENA ZA KOS
4,29
ZIGANTE
5,72/l
Oljčno olje z okusom črnih tartufov
36168 GAŠPER
prestižno istrsko olje, 60 ml
Chardonnay & Rebula
kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
2,49 za kos samo
4,98/kg
st iz
ovo Kak
4,99 za kos samo
83,17/l
Kartico z receptom za steak s fuži na omaki iz tartufov in šampinjonov poiščite v naših poslovalnicah.
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju. Kupon velja od 18.09. do 21.09.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu tartufov in šampinjonov in/ali oljčnega olja z okusom črnih tartufov in/ali domačih istrskih fužev iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.
SVEŽIH RIB
st ovo Kak
iz
ku za Re lin va cep ari šo št. čn zb t 7 (20 ih irk už o 14) itk ov
ZIGANTE
v sodelovanju s kulinarični portal slovenski portal
največji kulinarični največji slovenski
Steak fuži z istrskimi in šampinjonov
na kremni omaki iz tartufov
6,99
Tartufi in šampinjoni
za kos samo
180 g
38,83/kg
okusna sladkovodna riba slovenskega porekla
Motovilec 125 g
-30% IN MORSKIH SADEŽEV -% % % % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -%69 % -% -% % % % % % % % 0, % % % -%%-% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % -% % -% -% -% % -% -% -% -%%-% --%%--%% -% --% -% % RIBOGOJSTVO % % % % % % % % % % GORIČAR % --% --% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% --%% --%%--%%---% % % % % Slovenska % % Slovenska % % % % % --% -% -% % -% -% -% -% -% -za kg samo --%%--%% -%jabolka --%%--%%idared -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% postrv % % % % % % % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%--%% --%%--%% -%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%%--% -% --% -% - % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%69 % -% -%% % % % -% --42 % % % % % % --% % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% --% %% -% -%%--%%-% -% - % -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-%-% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% -% -% -% -% --%% --% -% -% - -% -% -% -% - -%-%-%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%Uporaba: -% -% -% % % 09 %-%-%-% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % -%-%%-%-1, % % % % % % o % -% -% -%%Sv es % m % e % ež % % -% -%-%--%-%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% - %--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -%Slovenska -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % % -% -% jedilna -% -% -% -%buča -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % --%% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%%--%% --%%-33 % % % % % -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% --% % % % % % % % Svinjski kare % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%-% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% brez kosti in kože % % % % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -%za-%kg samo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loe vera -% -% -% % -% -%Sobna -%lončnica -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % Princettia % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - OD ČETRTKA, 18.09., -% -% -% -% -% -% -% do razprodaje zalog -% -% redna cena
0,99
za zavoj samo
5,52/kg
7,
iz hladilnika
st iz
ovo Kak
razred I, 2 kg
redna cena
1,89
okusno, nežno in nemastno meso, primerno za peko v kosu ali pripravo slastnih zrezkov.
za zavoj samo
0,55/kg
st iz
ovo Kak
nepakirana, razred I
redna cena
1,49
v kosu, iz hladilnika
4,
za kg samo
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 12 cm
2,99 za kos samo
Slike so simbolične.
v keramičnem lončku Ø 12 cm
3,99 za kos samo
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
OD PONEDELJKA DO SREDE,
22.09.–24.09., oz. do razprodaje zalog
st iz
Frutek kašica
ovo Kak
več vrst, 190 g
Frutek sok več vrst, 125 ml
Džem
35% sadni delež • marelični ali • jagodni 700 g
-23%
vost
Kako
iz
redna cena
1,29
-16% -% -% -% -% % -% % % % % 99 % % % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 89 -%-45 0, %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%0, % % % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - --%%--%% -% -%-% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-20% % % % % % % % % % %-% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Bonboni -%-%-% -% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--Frutek % - -% --%%-% % % % -%-kašica % Nimm 2 % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %-%-%--%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % 89 -%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- -%% -%%-% -% % % 1, % -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%--%%-%-%--%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%K-AR%T-IC%-ZV%E-S% TOBE, K% % L U % Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%BRE -% -% -% - BOV-% -% -% O -% V-N% -18% NOS-TA -% -% --% -%LENOR -% -% --% -% -% -% -% --%% -%N-AE% % % % JE, N % A V Mehčalec O P U % K % %LNO % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % M % % A % -% M I % % S % K A % % % % % % % % % % % % % % % ! % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -V%AR-%ČE-V%ANJE-% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % 69 % % % % % % % - -% --%%-% -% % -% -% -% % -% -% -% % % -% -% -% - % -% -% -% % - % -% -% -% % 0, % % % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--% --%%-% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -%--% -%%--%%--%% -%--%%-% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % % -% - % -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% -%--% -% --%%--%% -%--%%-% -% -% % -% -% -% -% -% - -24% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% - --%%--%% -% -%-% --%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-28% % % % % % % %--%%-%%--%%--%%- -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%--Ajvar % -% -% -% -Nemško % % % maslo -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 1,99 -% -% -% -čajno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umara Ingver -% -% -% -% -% -% -% -% -%Slovenska -% -% -%-34 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -32% jabolka elstar -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,69 0,40 -40% za kos samo
-26%
redna cena
redna cena
1,21
0,54
za kos samo
za kos samo
4,68/kg
3,60/l
1,41/kg
redna cena
st iz
2,39
375 g
ovo Kak
več vrst, 120 g
za kos samo
• Spring ali • Summer ali • Sensitive 1,2 l oz. za 34 pranj
redna cena
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
5,04/kg
0,85
za kos samo
5,75/kg
redna cena
2,62
redna cena
1,39
za kos samo
st iz
ovo Kak
blagi, 290 g
iz hladilnika, 250 g
za kos samo
1,66/l oz. 0,06/pranje
redna cena
0,99
3,96/kg
za kos samo
2,72/kg
razred I, 200 g
redna cena
redna cena
1,05
redna cena
razred I
0,59
nepakirana, razred I
t iz
za kg samo
za kos samo
vos Kako
1,49
0,89 za zavoj samo
-% -% -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% 4,45/kg
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
Hofer sporoča
IZ NAŠE STALNE PONUDBE Pri Hoferju si nenehno prizadevamo, da že tako ugodne cene izdelkov še dodatno znižujemo. To dosegamo z zniževanjem stroškov na vseh področjih, prihranke pa v obliki nizkih cen v celoti prenesemo na vas, naše zveste kupce. S tem preizkušenim konceptom pridobimo vsi. Tukaj je prikazanih le nekaj izdelkov izmed mnogih, ki smo jim znižali originalne diskontne cene.
Odlično razmerje med ceno in kakovostjo! Premium sadni čaj
več vrst, 60 g oz. 20 čajnih vrečk
Bio ovseni keksi
Čokoladne napolitanke
200 g
znižano od 18.09.2014
400 g
znižano od 18.09.2014
znižano od 18.09.2014
-% % % % % -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%35 % % % -% -% -% -% -% -% -%1, % -% -% -% -% -1, % -% -% % % -59 % % % % -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % - 49 -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%1, % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%--%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% Fit &-% Aktiv -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% % -% - % -%Čaj % % % % % %-%- % -% -% -% - -%%-%-%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-%- % -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%Tirolska/ % % -%-%- -% -% - -% -% -% -%-%- -%%-%-%-%-% -Hot %-%-%dog %-%-% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%ljubljanska % hrenovke % % % % -% -% -% -% -%-%- -%-%-%-%-%-% -%-%-%-%%-%-%-% - -% -% -% -% - -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% - % -% -%klobasa % -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -%-%-%-%--%%--%%--%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -%19 % % % % -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%--%%--%%--%%-%-%-%-% -% -% -% % -% -% -%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% % -%1, % -% % % % 39 % 1, -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%%--%%--%%%--%-%%-%-%--%-%%--%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % --%%--%%--% -% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % -% % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% - % -%Grški % % % jogurt % % % % -% -% -% %--% % -% - % -% -% -% -%--%%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% %--%29 % % % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%%---%1, % % -% -% --%%--%%--%% -%%--%%---%% -% -% -% -% -%%--%--%%--%%--%%---%%%---%%--%%--%%-% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% --%% -% -%--%%---%%%---%-%%%---%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% - % -% -% -%- % -% -% -% -% -% % -% -%--%% -%-% --%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -% -%-% & vino -% - -% -%--%%--%% -%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%- %-% -% -%Jagode % % % -% % % % % % -% -% -% -% -%- % -% -% -%- - % -% -% -% -% % -%--%%--%%--%-Bio --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% prekajeni % % % % % % % % 15 -% -%1, -%%losos -% -% %-% -%-% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -%- %-% -% --%%--%-% -% -% -% --%% -% -% -%---%%%---%-%%%---%%--%%--%%--%%%---%%%-% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%- % -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -%- % -% -% -%-% -% -% -% % % % -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-% -% -% -%--%% -% -% % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% - % -Pesto % % % -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%39 % % % -% -% % % % % % % % % % % % % % % 1, % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%79 % % % % % 99 % % % % % 3, % 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % % % % % -%-%-%-%--%%-%-%--%-%-%-% -% --%% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%--%%---%%--%%--%%-% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - --%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% % -% -% -% -% % -% -% -% % % -% % % -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%- -%-%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%% -%%--%%--%%-% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% % % % --% EXCELLENCE - -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%ROMEO % - % -% -% -% -% % -% -% % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%Otroški % % % % % % % - -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%Briketi --%% -za%-pse % -% - % -% -% -% -% - % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%vlažilni % % % robčki % % % % % % % % - -% -% -% -% -% % --%%--%%--%% -% % -% -% -% % % % % -% - % -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -%LE GUSTO % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -%-%%-% -% -% - -% -% -% -%--% --%%--%%--%%--%% -%%-% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % % % -% - % -Kuhinjske % % % - % -% -% -% -% % -% -% -%- -%-% -%-%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% - % -začimbe -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -%-%-%-%-%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % -% % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%-39 % -% % % % % % -% -% % % -% -% % --% -% -% -% -% -% % --% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%1,-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% -% -% 89 -% -% 3,-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% %% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% 29 -% -% -%-% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% prej 1,39
za kos samo
22,50/kg oz. 0,07/vrečko
prej 1,69
prej 1,59
za kos samo
Izdelek je primeren za lakto-vegetarijance.
za kos samo
3,98/kg
7,45/kg
več vrst, 60–30 g oz. 20 čajnih vrečk
znižano od 18.09.2014
st iz
prej 1,49
iz hladilnika, 400 g
ovo Kak
iz svinjskega mesa, iz hladilnika, 350 g znižano od 18.09.2014
znižano od 18.09.2014
za kos samo
prej 1,39
za kos samo
3,40/kg
z ost i
23,17–46,33/kg oz. 0,07/vrečko
ov Kak
prej 1,35
za kos samo
s priloženo žličko, več vrst, iz hladilnika, 160 g
3,23/kg
znižano od 18.09.2014 prej 1,19
NEMČIJA
aromatizirana pijača na osnovi vina, poreklo: Nemčija, 1 l
za kos samo
znižano od 18.09.2014
7,19/kg
prej 1,45
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
prej 2,49
8–10 °C
SLADICE, KOT APERITIV
iz hladilnika, 100 g znižano od 18.09.2014
prej 3,99
za kos samo
za kos samo
za kos samo
7,32/kg
znižano od 18.09.2014
prej 1,49
znižano od 18.09.2014
zamrznjeno sušene, več vrst, 25–12,5 g oz. 370 ml znižano od 18.09.2014
znižano od 18.09.2014
prej 3,99
za kos samo
prej 1,39
za kos samo
55,60–111,20/kg
za zavoj samo
0,02/kos
a ko vo
k
3 kg
• Classic ali • Sensitive 72 kosov
kazan
1,30/kg
a
do
37,90/kg
st
• Rosso ali • Genovese ali • Siciliana 190 g
ZAOKROŽEN SADNI OKUS
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
prej 1,19
Masleni keksi
1,09 za kos samo
• polnozrnati ali • navadni 400 g znižano od 12.06.2014
2,73/kg
RITTER SPORT
Mini čokoladice dve vrsti, 200 g
prej 2,19
znižano od 12.06.2014
1,98 za zavoj samo
Lutenica 350 g
9,90/kg
znižano od 01.09.2014
-% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % 69 1, -% -% -%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -%%--%%-%-%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%-%% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% %--%%--%%--%%--% - % -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % --% - %--%% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%%--%%--%%--%%---%%%--%% --%%--%%-% -%% -% -% -% -% --%-%%--%%--%%--%%--%%Slovenski --%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -% - -%%--%%--%%--%%--%%ementalec -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%--%-%%---%-%%%---%%--%% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%-% -%%--%%--%% -% % -% - % -% -%LJUTOMERČAN % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - -%%--%%--%%--%%--%%- % -% -% % -% - % -% -Kvartet % % - -% --%%-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%--%%Kozice % % % % % % -%59 -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%--%%--% -% -% -%% -% -% -% -%3, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% 89 8, -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -% % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% % -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Burger -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%-% % % % % % % % 79 2, -%-% -%-% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%-% % % % % % % % % % % % % - zamrzov-a%lnik-% -% -% -% %-% %-% %% % % a%-% % % % % % % % % % iz % % -%-% -% -%-% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%% --%%--% --%%--%%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%49-% 1, % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%Piščančji % % --%%--% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % fileji % % % % % -% - % -%Pizza % % % % a -% -% -%iz peči-% -% -% -% - -% -%--%% -% --% -%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -iz%zam-rz%ov-a%lnik-% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% % % % % krušne % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -%- % -% -% -% -%- %-% - -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - 79 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - BEAUTYCARE -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%LACURA % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % % Lipgloss/šminka -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 2,95 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 4,28-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% prej 1,84
za kos samo
4,83/kg
st iz
ovo Kak
45 % m. m. v s. s., iz hladilnika
prej 3,99
kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
znižano od 18.07.2014
prej 9,49
za kos samo
znižano od 12.06.2014
st iz
ovo Kak
ŠTAJERSKA SLOVENIJA POLSUHO
• naravne ali • v marinadi s česnom in zelišči ali • hrustljave 250 g
za kg samo
14,36/kg
znižano od 04.08.2014
8–10 °C
RIBE, MESNE JEDI, TESTENINE
več vrst, iz hladilnika 2 x 133 g/ 2 x 125 g
prej 2,99
za kos samo
znižano od 18.08.2014
3,72/l
prej 1,59
za zavoj samo
5,60/5,96/kg
prej 1,85
• s šunko ali • s suho salamo ali • pikantna iz hladilnika, 430 g
za kos samo
• naravni ali • panirani 750 g/600 g znižano od 05.06.2014
4,16/kg
znižano od 05.06.2014
več vrst, 11 ml/4 g znižano od 10.07.2014
vost
o Kak
prej 2,99
iz
za kos samo
268,18/l/ 737,50/kg
prej 4,48
za kos samo
5,71/7,13/kg
Hofer sporoča HITER PROCESOR
VELIK POMNILNIK IZJEMNA GRAFIKA
Video o izdelku
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA, • procesor Intel® Core™ i5-4460 • grafična kartica NVIDIA® GeForce® GT720 • 4 GB velik delovni pomnilnik • možnost povezave s hitrim brezžičnim omrežjem (tehnologija standarda n)
Večpredstavnostni osebni računalnik MEDION® AKOYA® P2280 D (MD 8882)
Full HD- in IPS-tehnologija z zaščito proti prstnim odtisom
Android™ KitKat®, 4.4
Tablični računalnik z operacijskim sistemom Android™ 4.4, 25,7 cm (10,1") MEDION® LIFETAB® S10334 (MD 98811) • premaz proti prstnim odtisom • litij-ionska baterija z delovanjem do 10 ur1 • možnost povezave s hitrim brezžičnim omrežjem (tehnologija standarda IEEE 802.11n) • žiroskop – samodejno prilagajanje usmerjenosti slike na zaslonu (pokončni ali ležeči format) glede na postavitev računalnika2 • 16 GB velik notranji pomnilnik3 • visokokakovostno, tanko kovinsko ohišje • mere/masa: ca. 26,3 x 17,4 x 0,85 cm (Š x V x G)/ca. 580 g
za kos
499,–
• procesor Intel® Core™ i5-4460 (3,20 GHz, do 3,40 GHz s tehnologijo Intel® Turbo Boost 2.0, 6 MB pametnega predpomnilnika Intel®) • posodobitev Windows 8.1 • večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik s podporo za DVD-RAM in Dual Layer1
Online Test 28.08.2014
Testergebnis
199,– ns o slo ok Za o vis tjo os 00 ln po čljiv x 1.2 ik) lo 20 h p i 9 (1. ovn k sli
SLOVENSKA TIPKOVNICA
Hiter, 1 TB (1.000 GB) velik hibridni trdi disk z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom
gut
Nemška strokovna računalniška revija Computer Bild (spletna izdaja z dne 28.08.2014) je tablični računalnik MEDION® LIFETAB® S10334 ocenila z oceno dobro.
• USB 3.0 – podatkovni turbo • bralnik pomnilniških kartic SD, MS, MMC in xD • številni priključki • vključno z bogatim paketom programske opreme (operacijski sistem Windows 8.1 itn.) • mere/masa: ca. 18 x 37,5 x 41,5 cm (Š x V x G)/ca. 9 kg
Google, Google Play, Android in druge znamke so blagovne znamke družbe Google Inc. / 1) Delovanje baterije je odvisno od uporabe. 2) Žiroskopa ne podpirajo vse aplikacije. / Opozorila glede polnilne baterije: polnilna baterija je vgrajena, zato je ne morete zamenjati sami. 3) Nezasedenega je ca. 12 GB pomnilnika. Pomnilnik lahko razširite s pomnilniško kartico microSD/microSDHC ali microSDXC, veliko do 128 GB (ni sestavni del ponudbe).
KOMPAKTNA OBLIKA
3-LETNA GARANCIJA
VKLJUČNO S 4 GB VELIKO POMNILNIŠKO KARTICO SD IN TORBICO CANON DCC-950
5 LED-INDIKATORJEV
WLAN-ojačevalnik
PREPROSTA NAMESTITEV ZAHVALJUJOČ WPS-GUMBU2
podpira brezžično omrežje standarda 802.11b/g/n (2,4 GHz), 3 različni načini delovanja: • WLAN-ojačevalnik: hitro in učinkovito poveča doseg obstoječega brezžičnega omrežja • dostopna točka: dostopna točka v domačem omrežju, primerna npr. za usmerjevalnike brez WLAN-podpore1 • odjemalec: povezava obstoječih naprav z omrežnim priključkom za brezžično uporabo
3
-LETNA GARANCIJA
za kos
19,99
1) Združljivost z vsemi napravami ni zagotovljena. Upoštevajte navodila proizvajalca posamezne naprave. 2) Pri uporabi usmerjevalnika z WPS-podporo.
IDEALEN ZA POTOVANJA za kos
ŠIROK JE LE CA. 10 cm
179,–
• kompakten digitalni fotoaparat z možnostjo brezžične povezave • 24-mm širokokotni objektiv s 30-kratno optično povečavo in 60-kratno povečavo ZoomPlus • sistem HS s tipalom CMOS z ločljivostjo 12,1 mio. slikovnih pik in procesor DIGIC 4 za odlične posnetke tudi pri šibki svetlobi • pametni optični stabilizator slike za izjemno ostre fotografije in mirne videoposnetke • brezžična povezava za uporabo z združljivimi tiskalniki, osebnimi računalniki in prenosnimi napravami
BREZŽIČNA POVEZAVA IN OZNAČEVANJE POSNETKOV Z LOKACIJO PREK GPS-A PRENOSNE NAPRAVE
• idealen na potovanju – z GPS-om pametnega telefona lahko posnetke označite z lokacijo fotografiranja • gumb za snemanje videoposnetkov v polni visoki ločljivosti (1.080p) s stereo zvokom in optično povečavo • velik, 7,5-cm (3") LCD-zaslon z ločljivostjo 460.000 slikovnih pik • ročni načini in ustvarjalni filtri s priročnimi nasveti neposredno na LCD-zaslonu • mere: ca. 10,4 x 7 x 8 cm (Š x V x G) • masa: ca. 349 g
Optični bralnik diapozitivov, negativov in fotografij
• preprosta uporaba in hitro optično branje • senzor: 5,1 mio. slikovnih pik • 24-bitna barvna globina • barvni TFT-LCD-zaslon, 6,1 cm (2,4") • samodejna ali ročna nastavitev osvetlitve • vključno z nosilcem za negative in diapozitive, 3 nosilci za fotografije (za velikosti 9 x 13, 10 x 15 in 13 x 18 cm), USB-kablom, USB-napajalnikom in programsko opremo za obdelavo fotografij
Baterije, 20 kosov zmogljive alkalne baterije z dolgo življenjsko dobo • Micro (AAA) ali • Mignon (AA)
za kos
za zavoj
5,99 0,30/kos
3
-LETNA GARANCIJA
ZA POVEČANJE DOSEGA BREZŽIČNEGA OMREŽJA
Intel, logotip Intel, Intel Inside, Intel Core in Core Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. 1) Nedovoljeno kopiranje ali posredovanje zaščitenih vsebin v komercialne namene je prepovedano in kaznivo, dovoljena pa je izdelava kopij za osebno oz. zasebno uporabo.
Digitalni fotoaparat PowerShot SX510 HS
Video o izdelku
za kos
3-LETNA GARANCIJA
Večpredstavnostnemu osebnemu računalniku MEDION® AKOYA® P2280 D (MD 8882) je nemška organizacija Plus X Award® podelila nagrado v kategorijah oblika in funkcionalnost.
• štirijedrni procesor (1,6 GHz) • 2 GB velik delovni pomnilnik DDR3 • baterija z dolgim delovanjem • kamera spredaj (2 mio. slikovnih pik) in zadaj (5 mio. slikovnih pik) • GPS • možnost infrardeče povezave • stereo zvočniki
22.09.
69,99
Digitalizirajte svoje stare zbirke fotog rafij in diapozitivov. Pr eprosto vstav ite fotografijo, ne gativ ali diapozitiv v braln ik, pritisnite gumb in že ste gotovi!
VKLJUČNO Z NOSILCI ZA DIAPOZITIVE, NEGATIVE IN FOTOGRAFIJE
3
-LETNA GARANCIJA
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
22.09.
FASHION
Moška delovna jakna/hlače udobna jakna ali hlače iz trpežne tkanine, s številnimi priročnimi žepi in lepimi vstavki v kontrastni barvi, vel. 48–56 RAZLIČNE BARVE
Merilni komplet, 8-delni
patentiran merilni sistem za natančno delo; za merjenje, označevanje, zarisovanje, zarezovanje in rezanje, več kot 50 možnosti uporabe; v kompletu: • 1 ravnilo: 80 cm, • 1 kotomer: nastavitev kota v 15° korakih, • 1 vodilo za orodje, • 1 merilni ročaj: ročaj vrtljiv v 15° korakih, merjenje v 15° korakih, z 2 označevalnikoma izvrtin, in • 2 primeža
za kos
9,99
za komplet
Moška delovna majica z dolgimi rokavi
19,99
lahka in zračna, brez motečih stranskih šivov za prijetno nošenje in neovirano gibanje, vel. M–XL RAZLIČNE BARVE
MOŽNOSTI UPORABE za kos
9,99 HITRO IN PREPROSTO IZMERITE POVRŠINO, PROSTORNINO IN RAZDALJO Z LASERSKO NATANČNOSTJO TUDI NA TEŽJE DOSTOPNIH MESTIH
Garnitura profesionalnih svedrov, 6-/4-/3-delna
idealna za dela na avtomobilu, v delavnici, na električnih in sanitarnih inštalacijah ter ogrevalnih sistemih, primerna za pločevino, umetne mase, les ali različne kovine • HSS-grezila, 6-delna garnitura: trirezna pod kotom 90°, ali • večnamenski HSS-svedri, 4-delna garnitura: za preprosto grezenje, vrtanje, rezkanje in brušenje; v garnituri: 1 stopničasti sveder, 1 lupilni sveder, 1 grezilo in 1 rezkalni sveder, ali • stopničasti HSS-svedri, 3-delna garnitura: za vrtanje in strganje zarobka brez predhodnega vrtanja
Laserski merilnik razdalje
3080735
3-LETNA GARANCIJA
Merilnik vlage v materialih
za merjenje vsebnosti vlage v različnih materialih, npr. v lesu, betonu, malti, mavcu itn.; vsestransko uporaben pri sanacijskih delih, obnovi škode, ki jo je povzročila voda, ter pri nakupu in skladiščenju lesa; merilno območje za les: 6–44 %, merilno območje za beton in malto: 1,4–7,4 %, 6 različnih načinov delovanja
• za natančno in zanesljivo merjenje razdalj do 35 m • natančnost merjenja: +/–1,5 mm • preprosta uporaba • merjenje najnižje in najvišje točke • možnost uporabe računskih operacij • osvetljen prikazovalnik • vključno s priročno torbico, ki jo pripnete za pas, in 2 baterijama AAA
V PRIROČNI KOVINSKI ŠKATLICI
za kos
79,99 za kos
12,99
za garnituro
9,99
Garnitura svedrov, 15-delna
velika izbira najpogostejših svedrov za vrtanje v les, kovino ali kamen, spiralnih svedrov ali vijačnih nastavkov v priročni škatlici za shranjevanje
za garnituro
3-LETNA GARANCIJA
7,99
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
Italijanski zeliščni inštitut L’Angelica že 30 let združuje tradicijo zeliščarstva in najnaprednejše znanstvene raziskave. Njihovi izdelki iz linije Botanics vsebujejo naravne izvlečke iz biološke pridelave. Vsi izdelki so brez parafina, parabenov in silikonov ter gensko spremenjenih organizmov.
RAZLIČNE BARVE
Zeliščni balzam za lase Botanics
Zeliščni šampon za lase Botanics
z riževim oljem, mandlji in matičnim mlečkom, za vse vrste las; lase okrepi in jih naredi sijoče, 250 ml
za močne, zdrave, mehke in sijoče lase od korenin do konic • z mandlji in matičnim mlečkom: za pogosto umivanje vseh vrst las, ali • s koprivo in glogom: proti prhljaju, ali • z ognjičem in kamilico: za tanke, krhke in poškodovane lase, ali • z belim grozdjem in lipo: za mastne lase 250 ml
22.09.
Kopalni plašč s šeniljo iz 100% bombaža, z okrasno obrobo iz šenilje, 2 našitima žepoma in pasom, vel. S–XL
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
za kos
23,99
za kos
2,89
za kos
2,89
11,56/l
11,56/l
Gel za prhanje in kopel Botanics
KOPALNI PLAŠČ, KOPALNIŠKA PREPROGA IN BRISAČA/KOPALNA BRISAČA SO MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENI
za žametno mehko in prijetno odišavljeno kožo • s sivko in vanilijo: sprošča in neguje, ali • s hibiskusom in cvetovi pomaranče: navlaži in poživi, ali • z ovsom in oljčnim oljem: za suho kožo, ali • z ovsom: za občutljivo kožo 500 ml
za kos
2,89
RAZLIČNE BARVE
za zavoj/kos
7,99
5,78/l
Zeliščna zobna pasta
iz 100% naravnih sestavin, pomaga preprečevati nastanek zobne gnilobe, zobnega kamna in oblog • svež dah: z naravnimi izvlečki timijana, mete in bazilike, ali • popolna zaščita: z naravnimi izvlečki timijana, mete, brina, rožmarina in žajblja 75 ml
iz 100% bombaža, v videzu dvobarvnih vozličkov, mehka in vpojna, z nedrsečo spodnjo stranjo, primerna tudi za tla s talnim gretjem
za kos
1,99
Brisača/kopalna brisača s šeniljo, 2/1 kos za kos
7,99
26,53/l
Pralni prašek
Kapsule za pranje barvnega perila 3 v 1
Osvežilec tekstila
odstranjuje neprijetne vonjave iz tekstila in ga prijetno odišavi; idealen za tekstilne izdelke, ki jih težje očistite, npr. oblazinjeno pohištvo, zavese, avtomobilske sedeže ali preproge, 750 ml
4,00/7,99/kos
Kopalniška preproga s šeniljo
koncentriran • Color ali • Mountain Spring 2,1 kg oz. za 30 pranj
s tekočim detergentom Color, 23 kosov
iz izjemno mehkega frotirja, z okrasno žametasto obrobo iz šenilje, zelo vpojna in oblikovno stabilna • brisača, 2 kosa: vel. 50 x 100 cm, ali • kopalna brisača, 1 kos: vel. 70 x 140 cm
Tekoči detergent za pranje • Mountain Spring ali • Color & Style 2,25 l oz. za 32 pranj
za zavoj
8,59 0,37/kos oz. pranje
za kos
1,49 1,99/l
Kapsule za pranje perila 3 v 1
s tekočim detergentom Mountain Spring, 23 kosov
za zavoj
za kos
8,59
8,59
0,37/kos oz. pranje
4,09/kg oz. 0,29/pranje
za kos
8,59 3,82/l oz. 0,27/pranje
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
Ponev s stekleno pokrovko, Ø 24 cm
notranja stran s trislojno prevleko proti prijemanju QuanTanium® proizvajalca Whitford, zunanja stran v celoti prevlečena s trpežnim emajlom za preprosto čiščenje
22.09.
ZA PEČENJE, DUŠENJE IN PRAŽENJE Z MANJ MAŠČOBE PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)
3051403
Muesli z beta-glukani
Muesli z beta-glu kani Hoferjeve lastne blagovne znamke Knuspe rone je pripravljen iz ječme na. Dnevno uživanje 3 g be ta-glukanov iz ječmena opazn o zmanjšuje raven holester ola, kar lahko pomaga prepre čevati koronarno srčno bo lezen porcija (50 g) sad . Ena nega mueslija z beta-gluka ni vsebuje vsaj 1 g beta-glu kanov.
za kos
11,99
• sadni ali • z oreščki 500 g
AKTIVNO ZNIŽUJE RAVEN HOLESTEROLA
Izotonični napitek
za kos
2,29
• rdeča pomaranča ali • limeta-grenivka 0,5 l
4,58/kg
Orangina, 2 l
osvežilna brezalkoholna pijača z okusom pomaranče MODELČKOV NI TREBA NAMASTITI, PRED UPORABO JIH LE SPLAKNETE S HLADNO VODO
Komplet silikonskih mini modelčkov za peko, 2-delni
za kos
za kos
1,59
0,49
0,80/l
0,98/l
iz 100% platinastega silikona, upogljiv, da se vsebina lažje loči od modelčka, primeren za uporabo v mikrovalovni pečici in pomivanje v pomivalnem stroju, odporen proti temperaturam od –40 °C do +250 °C
Limonin/ pomarančni sladkor/sladkor z burbonsko vanilijo
za komplet
6 x 10 g oz. 6 x 8 g
7,99
za zavoj
0,99 16,50/20,63/kg oz. 0,17/kos
Sladkor
fin kristalni sladkor v porcijskih vrečkah za sladkanje različnih napitkov, 200 g (50 vrečk)
RAZLIČNE OBLIKE MODELČKOV
Multivitaminski bonboni 125 g
za zavoj
1,29
za kos
1,29
6,45/kg
10,32/kg
Gobica za odstranjevanje maščobe, 3 kosi
Gospodinjske rokavice brez lateksa, 2 para
iz mikrovlaken, s posebej trpežnim penastim vmesnim slojem in petkratnim prešivom za izjemno oblikovno stabilnost; za preprosto odstranjevanje slojev in kapljic maščobe, vsestransko uporabna v gospodinjstvu, npr. za čiščenje loncev in ponev, rumene ali turkizne barve
iz vinila, prijetne za nošenje zaradi bombažnega kosmatenja na notranji strani, vel. S–L IDEALNE ZA VSE, KI STE ALERGIČNI NA LATEKS
Alles klar! Čistilni robčki za očala, 50 kosov
Osvežilec pomivalnega stroja 2 v 1 pomivalni stroj prijetno odišavi in nevtralizira neprijetne vonjave • cvetovi jablane ali • popolna svežina ali • limona 3 x 6 ml
očala očistijo nežno in temeljito, s svežim vonjem limone
IZJEMNA MOČ ČIŠČENJA BREZ KEMIJE
za zavoj
za zavoj
za zavoj
za zavoj
3,99
2,99
1,99
2,00/par
1,00/kos
110,56/l
1,19 0,02/kos
Hofer sporoča o
ivn z u l k ks
E
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
25.09.
rju e f o pri H
Zelena električna energija – proizvedena izključno v Sloveniji Podjetji Hofer in GEN-I sta pripravili skupen trajnostno naravnan projekt »Zelena energija«, v okviru katerega vsem gospodinjskim odjemalcem omogočata prehod na električno energijo iz obnovljivih virov energije. Varujte okolje in obenem prihranite denar – povsem preprosto.
ZA NOVE STRANKE
0%
IZ SLOVE
N IJE
10
1. mesec električna energija brezplačno
PREPROSTO – VARNO – UGODNO – ZELENO • Najugodnejša zelena električna energija v Sloveniji Zagotovljeno najugodnejša ponudba zelene električne energije v Sloveniji po Rednem ceniku za vse gospodinjske odjemalce, brez vezave in pogojevanja (akcijske ponudbe niso upoštevane). • 100% zelena, 100% proizvedena v Sloveniji Zelena električna energija je proizvedena izključno v slovenskih hidroelektrarnah. • Zanesljiv partner Podjetje GEN-I je že 5 let zapored najcenejši dobavitelj električne energije za gospodinjske odjemalce v Sloveniji, kar potrjujejo tudi poročila Direktorata za energijo. Ugodnost cen lahko preverite na www.ages-rs.si. Družba GEN-I je bila v raziskavi Trusted Brands izbrana za najbolj zaupanja vredno blagovno znamko med ponudniki energije v Sloveniji. • Garancija izvora Podjetje GEN-I zagotavlja avtentičnost izvora zelene električne energije z ustreznimi in mednarodno priznanimi certifikati (Potrdila o izvoru). • Preprosta menjava dobavitelja Podjetje GEN-I bo za nove odjemalce uredilo vse formalnosti v zvezi z menjavo dobavitelja. VT (€/kWh)
MT (€/kWh)
ET (€/kWh)
cena brez DDV
0,06499
0,03599
0,05899
cena z DDV
0,07929
0,04391
0,07197
Zelena električna energija bo obračunana po Rednem ceniku električne energije GEN-I, ki velja od 01.07.2013.
Štirje preprosti koraki za prehod na zeleno električno energijo: 1. POIŠČITE pristopnico v eni od Hoferjevih poslovalnic ali na spletnih straneh www.hofer.si in www.pocenielektrika.si.
2. IZPOLNITE pristopnico in jo oddajte v zbirno škatlo v Hoferjevi poslovalnici ali pošljite po pošti na GEN-I najkasneje do 31. oktobra. Pristopnico lahko izpolnite tudi na spletni strani www.pocenielektrika.si ali po telefonu 080 1558.
3. PODPIŠITE pogodbo, ki vam jo bo GEN-I posredoval po pošti, in jo najkasneje do 15. novembra pošljite na naslov GEN-I.
Več informacij na www.hofer.si ali www.pocenielektrika.si in telefonski številki 080 1558 od ponedeljka do sobote od 8. do 20. ure. GEN-I, d.o.o., Vrbina 17, 8270 Krško.
ESI DAN JUTR ZA
4. KONČANO Vse formalnosti za prehod k novemu dobavitelju električne energije bo za vas brezplačno uredil naš partner GEN-I.
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
25.09.
Varčujte z energijo
GORENJE
Pralni stroj Gorenje W7403
• pokončno: visokokakovostno in stabilno, z nerjavečimi prečkami, skupna dolžina prečk: 19 m, ali • običajno: posebej ozko (široko le 44 cm), s prašno barvanimi prečkami, skupna dolžina prečk: 12 m
ESI DAN JUTR
o Kak
za kos
24,99
ZA
iz vost
OBIČAJNO STOJALO LAHKO POSTAVITE TUDI V VEČINO KOPALNIH KADI
č
ev
j je ve
369,–
ej jn a
č
an
M
3
-LETNA GARANCIJA
pokončno stojalo:
LED-sijalka, 2/1 kos
3
-LETNA GARANCIJA
NASTAVLJIVA PO VIŠINI OD 1,2 m DO 1,9 m
an
j je ve
5,99
Reflektorska/usmerjena LED-sijalka
SMD-LED-tehnologija, povprečna življenjska doba: 25.000 ur, energijski razred A+ • reflektorska: R50, vznožek E14, 6 W (430 Im), ali R63, vznožek E27, 8 W (530 Im), ali • usmerjena, visokovoltna: vznožek GU10, 5 W (320 Im) ali 4 W (220 lm), ali • usmerjena, nizkovoltna: vznožek GU5.3, 5 W (320 lm) ali 4 W (220 lm)
j je ve
č
an
M
za kos
Zatemnilna reflektorska/ usmerjena LED-sijalka
79,99
9,99 3
j je ve
5,99
UGOTOVITE, KATERE NAPRAVE V VAŠEM DOMU PORABIJO NAJVEČ ENERGIJE
-LETNA GARANCIJA
an
M
za kos/zavoj
č
č
j je ve
-LETNA 4 GARANCIJA
č
3-LETNA GARANCIJA
nadomestna LED-sijalka za običajne svetilne cevi s starterjem, preprosto jo namestite v nekaj minutah; energijski razred A+ (prihranite do 70 % energije), povprečna življenjska doba: 30.000 ur, ne utripa in ne brni, zelo širok kot osvetlitve, vznožek G13, 4.000 K, barvna reprodukcija > 80 • 150-cm: 22 W (2.000 lm), ali 150-cm LED-SIJALKA • 120-cm: 18 W (1.700 lm)
za kos
an
M
Nemška revija Haus & Garten Test je sesalniku podelila oceno dobro (1,7), pri čemer so ocenjevali sesalno zmogljivost in priročnost uporabe.
j je ve
j je ve
17,99
Prosimo, upoštevajte navodila za namestitev in uporabo.
za kos
an
j je ve
19,99
za kos
an
M
IZDELAN OKOLJU PRIJAZNO IZ TRAJNOSTNIH MATERIALOV
Cevasta LED-sijalka
• s tehnologijo dveh senzorjev • stikalo za preklop med senzorjema na ohišju • 4.000 K (hladna bela svetloba) ali 3.000 K (topla bela svetloba) • energijski razred A • 7,5 W • SMD-LED-tehnologija • povprečna življenjska doba: 25.000 ur • mere: 500 x 28,7 x 9,8 mm
M
129,–
an
9,99
za kos
S PROTIALERGIJSKIM FILTROM HEPA 13
Certifikat Evropske fundacije za raziskovanje alergij ECARF označuje, da je izdelek primeren za alergike.
za kos
č
Vsaj 50 % umetn ih mas, uporabljenih za izdelavo sesalnika , je iz bioloških ali recikli ranih materialov. Biološ ki so pridobljeni iz org anskih materialov, ki nis o primerni za uživan je, in ne iz omejenih virov, kot je npr. nafta.
ej jn a M
Podelementna svetilka
ZATEMNILNA SMD-LED-tehnologija, povprečna LED-SIJALKA življenjska doba: 25.000 ur, energijski razred A+ • mini sijalka: vznožek E14, 5,5 W (470 lm), ali vznožek E27, 5,5 W (470 lm), ali • svečasta: vznožek E14, 5,5 W (470 lm), ali • hruškasta: vznožek E27, 7 W (470 lm), 10 W (810 lm) ali 13 W (1.055 lm)
M
• okolju prijazen sesalnik z nizko porabo energije • HD-motor z največjo vhodno močjo 1.250 W • največja sesalna moč na šobi: 375 W • energijski razred D • s certifikatom fundacije ECARF za odlične rezultate • dvodelna teleskopska cev s kovinskim premazom • izjemno velika vrečka za prah s prostornino 5 l • s prikazom napolnjenosti vrečke za prah • raven hrupa: 76 dB • dolžina kabla: 9 m • območje delovanja: 12 m • shranjevanje nastavkov na ročaju • oprema: visokokakovostna krtača, šoba za fuge, krtača za pohištvo in 4 vrečke za prah S-BAG Ultra Long Performance • masa: 6,5 kg • mere: 50 x 32 x 28 cm (D x Š x V)
v
3,00/5,99/kos
Zatemnilna LED-sijalka
Sesalnik
7,99
j je ve
če
an
M
za kos
SMD-LED-tehnologija, povprečna življenjska doba: 25.000 ur, energijski razred A+ oz. A (reflektorska, R63, 8 W) • reflektorska: R50, vznožek E14, 6 W (430 Im), ali R63, vznožek E27, 8 W (530 Im), ali • usmerjena, visokovoltna: vznožek GU10, 4 W (230 Im) ali 5 W (350 lm)
an
M
za kos
j je ve
22,99 120-cm LED-SIJALKA
č
• prikaz porabe električne energije (kWh), električnega toka (A) in moči (W) • izračun dnevne, tedenske in mesečne porabe energije ipd. • maks. električni tok: 16 A/3.680 W
za kos
č
Merilnik porabe električne energije
SMD-LED-tehnologija, povprečna življenjska doba: 25.000 ur (svečasta, mini sijalka) oz. 20.000 ur (hruškasta), energijski razred A+ • svečasta, 2 kosa: vznožek E14, 3 W (250 lm), ali • mini sijalka, 2 kosa: vznožek E14, 3 W (250 lm), ali vznožek E27, 3W (250 lm), ali • kristalna sveča, 2 kosa: vznožek E14, 4,5 W (320 lm), ali • kristalna mini sijalka, 2 kosa: vznožek E14, 4,5 W (320 lm), ali • hruškasta, 1 kos: vznožek E27, 4,8 W (350 lm) ali 6,3 W (470 lm)
M
• moč svetenja nastavite z zatemnilnim gumbom • nastavljiva po višini, vrtljiva in nagibna • bralna lučka z upogljivo ročico • skupna moč svetenja obeh svetilk: maks. 23 W • stropna svetilka: z 49 kakovostnimi LED-diodami, 1.650 lm • bralna lučka: s 7 kakovostnimi LED-diodami, 200 lm • svetloba tople bele barve • energijski razred A
č
Samostoječa LED-svetilka
č
• energijski razred A+++ • poraba energije: 166 kWh/leto • maks. število obratov: 1.000 obr./min • kolektorski motor s toplotno in elektronsko zaščito pred pregretjem • boben iz nerjaveče pločevine s prostornino 54 l (za 7 kg perila) • samodejno zaznavanje teže perila in nadzor uravnoteženosti • 23 različnih programov pranja (ročno pranje, volna, bombaž, hitro pranje, barvno perilo ipd.) • samočistilni program SterilTub • zaščita pred prelivom Aquastop • tehnologija SensoCare • LED-prikazovalnik za kos • mere: 60 x 85 x 60 cm (Š x V x G) • bruto masa: 74 kg
Pokončno/običajno stojalo za perilo
M
j je ve
č
M
an
Gospodinjske naprave so lahko veliki porabniki električne energije. Za vas smo pripravili posebno ponudbo izdelkov, ki vam bodo pomagali varčevati z energijo in so prijazni tako do okolja kot do vaše denarnice.
Hofer sporoča
OD ČETRTKA,
SCHAUMA
Šampon
Blagovna znam ka Schauma se lahko pohvali s 60-letno tradic ijo na področju izdelkov za nego las za vso družino. Šamp oni Schauma so edinstveni zarad i proteina za int enzivno krepit in nego, ki lasem ev vrača izgubljen e sestavine.
s proteinom za intenzivno krepitev in nego, ki lasem vrača izgubljene sestavine • Q10 ali • 7 zelišč ali • Fresh it Up! ali • Keratin Strong ali • Sports ali • Color Shine ali • Za moške 400 ml
Ženski prešit brezrokavnik
25.09.
Ženska majica z dolgimi rokavi nekateri modeli s kovinskimi potiski, okrasnimi kovicami na ramenih ali z lureksom, vel. 36–46
moden, nosite ga lahko na obeh straneh, vel. 36–46
obic ˇajen kroj
SCHAUMA
POSEBNA PONUDBA
za kos
za kos
12,99
12,99
za kos
obic ˇajen kroj
1,99 4,98/l
ZA POPOLNO NEGOVANE, MOČNE IN LEPE LASE – ZAUPAJTE SCHAUMI!
z modnimi elementi, kot so svetlikajoči se okraski, kovice ali svetlikajoča se preja • spodnjice, 2 kosa: vel. 36–46, ali • nedrček, 1 kos: vel. 75–80: košarica B/C, vel. 85: košarica B, ali • spodnja majica, 1 kos: vel. 36–46
• Yoghurt ali • Mystic Moments ali • Pink Passion ali • Luxurious Moments ali • Romantic Moments ali • Vitamin & Power ali • Active Sport 250 ml
kožo intenzivno neguje ter jo naredi mehko in nežno; s prijetnimi vonji; obogateni z jogurtovimi proteini, izvlečkom amaranta in dragocenim karitejevim maslom
Ženski prešit bre zrokavnik, majica z dolgimi rokavi, hlače Jogger in šport ni čevlji so medsebojno ba rvno usklajeni.
Žensko spodnje perilo
FA
Gel za prhanje
NOSITE GA LAHKO NA OBEH STRANEH
Ženski športni čevlji
s podlogo iz mehkega tekstila in prožnim podplatom, št. 37–41 za par
Ženske hlače Jogger
modne, z zadrgo in zankami za pas ali s potezno vrvico, vel. 36–46
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
14,99
za zavoj/kos
5,99 3,00/5,99/kos
RAZLIČNE BARVE IN MODELI za kos
1,29
Vsebina preverjanj:
Škodljive snovi Prileganje Obdelava
razen modelov z lureksom:
5,16/l
Košara za perilo z zložljivimi nogami stabilna
ID-projekta
105-01-SHS B 14 bureauveritas.com /qualitycheck
Kad za perilo/vedro
PREPROSTA ZA UPORABO ZARADI POMIČNEGA SISTEMA
iz visokokakovostne umetne mase • kad za perilo: z 2 ročajema, prostornina: 25 l, mere: 55 x 40 x 23 cm (D x Š x V), ali • vedro: z okrasnim potiskom, izlivom, vdolbino na dnu za lažje držanje in merilno lestvico, prostornina: 10 l, Ø 30 cm, višina: 28 cm
za kos
8,99
za kos
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Dišeča sveča, 2/1 kos 4 različni vonji: • figa ali • vrtnica ali • pelargonija ali • zeleni čaj
12,99
za zavoj/kos
2,99 1,50/2,99/kos
za kos
3,49
RAZLIČNE BARVE
AM LJUBLJANA
Revija, 2 kosa
• Lisa in Moje stanovanje ali • Lea in Moj lepi vrt ali • Lisa in Čarovnija okusa POIŠČITE JIH V HOFERJEVEM KNJIŽNEM KOTIČKU Slike so simbolične.
za zavoj
2,99
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
ORGANKO
Koš za biološke odpadke Organko Urban
Koš za perilo
iz visokokakovostne umetne mase, v modnem videzu ratana, s pokrovom in 2 izrezoma ob straneh za prenašanje, prostornina: 51 l, mere: 43,5 x 33,5 x 55 cm (D x Š x V)
za kos
12,99
• izdelan iz 100% odpadne plastične embalaže • uporabljate ga lahko vse dni v letu • brez gnitja odpadkov in nadležnega mrčesa • za prvovrsten kompost • 1 kg posipa za biološke odiz padke prejmete brezplačno vost ako K
PROIZVAJA PLASTIKA SKAZA
CUISINE
Kuhinjski pribor Solo
izdelan v Sloveniji iz recikliranih PET-plastenk, ne vsebuje bisfenola A in melamina, odporen proti visokim temperaturam (do 170 °C), v zeleni barvi ali barvi kapučina • Basic Set: odložišče, kuhalnica in obračalka, ali st iz ovo • Spaghetti Set: odložišče, Kak kuhalnica in zajemalka za špagete
TEMNO RJAVE ALI PASTELNO ZELENE BARVE 2 RAZLIČNA KOMPLETA
1
-LETNA GARANCIJA za kos
29,99
PROIZVAJA PLASTIKA SKAZA za komplet
9,99
Čokoladni bonboni Werther’s Original
čokoladni bonboni s karamelo, ki se nežno stopijo v ustih, 4 različne vrste, 125 g za kos
1,79 14,32/kg
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
25.09. za kos
Moški prešit brezrokavnik
12,99
Moški finopleten pulover
vatiran, topel, s stoječim ovratnikom in dvobarvno zadrgo, idealen za prehodni letni čas, zložen zavzame malo prostora, vel. 46–54
prijeten za nošenje zaradi dodane viskoze, z V-izrezom, nekateri modeli z našitki na komolcih in prsnim žepom, vel. 48–54
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
IZJEMNO LAHEK LIKANJE NI POTREBNO
RAZLIČNE BARVE
Moška srajca Slim Fit
za kos
iz 100% bombaža, ožji kroj, zračna in koži prijazna, prijetna za nošenje in preprosta za vzdrževanje, vel. 39–44
14,99
za kos
16,99
Moške žametne hlače Vintage
s 5 žepi, prijetne za nošenje zaradi dodanega stretcha, vel. 48–54
Moška polo majica z dolgimi rokavi
za kos
12,99
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelana, vel. 48–54
Moške poslovne nogavice, 2 para
iz visokokakovostne bombažne mešanice, z neutesnjujočo patentno obrobo, ojačane v predelu prstov in pete, št. 39–46
za kos
9,99
za zavoj
2,99 1,50/par
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
RAZLIČNE BARVE
Moški čevlji
z vrhnjim materialom iz govejega usnja, tekstilno podlogo, podloženim usnjenim vložkom za prijetno nošenje in prožnim podplatom, št. 41–45
Pripomoček za prižiganje ognja varčna poraba, saj zelo dolgo gori (8–10 min), nestrupen, brez vonja, 1 kg oz. ca. 80 kosov
Namizni kalkulator
• 12-mestni premični prikazovalnik • velike tipke • osnovne računske funkcije, vključno z računanjem z odstotki in korenjenjem • pomnilniške funkcije (MC, MR, M–, M+) • možnost programiranja funkcij TAX+ in TAX– (npr. za davek) • korekturna funkcija (“0”) • računanje z oklepaji • solarno ali baterijsko napajanje • vključno z baterijo za kos
3,99
Pripomoček za prižiganje ognja z vžigalno glavo, 20 kosov
za par
za zavoj
gorilni element iz lesa in voska, primeren za vsa trda goriva, za peč, kamin ali žar, naraven in brez vonja, 1 kos gori ca. 15 min
19,99
5,99
za zavoj
Vsebina preverjanj:
1,99
06-38-225
Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta
CID-13-000 010
0,10/kos
bureauveritas.com /qualitycheck
Nagrobna sveča čas gorenja: 160 ur
3
-LETNA GARANCIJA
za kos
1,79 Kriminalna serija na DVD-ju za kos
3,99
Steklena nagrobna sveča
s svetilnim oljem, čas gorenja: 60 ur, višina: 18 cm
starost čebulic: 1–2 leti • narcise Actaea ali • zvončki ali • močvirski tulipani ali • tulipani Hamilton ali • hijacinte Jan Bos ali • tulipani Ballerina ali • pomladanski žafran Venus • itn.
REDNO ZALIVATI VELIKO SONČNE SVETLOBE
za kos
2,99
za kos
1,79
Ekskluzivne cvetlične čebulice
2,29
deluje na baterije (priložene), povsem varna, saj ni nobene nevarnosti, da bi se pri prižiganju opekli; nobenih saj, veter in dež je ne moreta ugasniti
Jesenska vresa, 6 kosov
Cvetoča sobna lončnica za zavoj
Nagrobna LED-sveča
RAZLIČNI MODELI
v 11-cm lončku, primerna za rast na prostem, višina rastline: 17–19 cm, cvetovi v različnih vijoličastih ali rožnatih odtenkih za zavoj
v 6,5-cm lončku, višina rastline: vsaj 10–15 cm, različne sorte: afriška vijolica, vrtnica, kalanhoja, ipd., vključno z barvno usklajenim okroglim ali oglatim steklenim lončkom
3,99 0,67/kos
za kos
2,49 ZMERNO ZALIVATI NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE
REDNO ZALIVATI VELIKO SONČNE SVETLOBE
Hofer sporoča
IZ NAŠE PONUDBE
JANKO IN METKA SE NAJRAJE SLADKATA Z
EDENJAKI PO MAMLJIVIH CENAH. 2
3
1
1
2
Keksi Spekulatius
3
Medenjaki
s finim sadnim nadevom, obliti s temno čokolado • brusnični nadev ali • marelično-jabolčni nadev ali • slivov nadev 300 g za kos
tradicionalni keksi z božičnimi začimbami, 600 g za kos
0,99
Medenjakovi srčki
s finim mareličnim nadevom • obliti z mlečno čokolado ali • obliti s temno čokolado 300 g za kos
1,29
1,49
1,65/kg
4,30/kg
4,97/kg
SLADKANJE BREZ SLABE VESTI
Mandljevi/masleni keksi Spekulatius 300 g
Nürnberški medenjaki tri vrste v pakiranju, 600 g
UTZ v jeziku visoko razvite majevske kulture pomeni “dobro”. In prav to je tisto, kar želimo – dober kakav, ki je pridelan na trajnostni nacˇin. Program UTZ Certified je eden najvecˇjih svetovnih programov za spodbujanje trajnostne pridelave kakava. Kmetovalce podpira pri pridelavi, usmerjeni v prihodnost, ki je prijazna do okolja in ljudi. Program v proizvodne obrate napotuje tudi neodvisne strokovnjake, ki preverjajo delovne razmere, varstvo okolja in pravilno upravljanje obratov. Vse to pozitivno vpliva tako na kakovost kakava kot tudi na življenjski standard kmetov, delavcev in njihovih družin. V naših poslovalnicah je vecina izdelkov že oznacena z znakom kakovosti UTZ, v ponudbo pa želimo vkljuciti še vec UTZ-izdelkov.
Oreščki, obliti s čokolado
• mandlji, obliti s smetano in kakavom, ali • mandlji, obliti s čokolado Gianduja, ali • mandlji z vanilijo ali • brazilski oreščki 200 g
za kos
za kos
2,97
0,99
za kos
4,95/kg
3,30/kg
1,99
Medenjaki Elisen
9,95/kg
posebej fini, tri različne vrste v pakiranju, 300 g za kos
Fine čokoladice iz marcipana Nugatovi/ marcipanovi pralineji
• s kremo Gianduja ali • s fino lešnikovo kremo ali • s finim marcipanom in čokoladnim oblivom 125 g
3,79
posamično zavite, več vrst, 200 g
/
Nugat v čokoladi
12,63/kg
Koščki sadja, obliti s temno čokolado 250 g
lešnikova krema, oblita z mlečno ali temno čokolado • marcipan, 100 g, ali • lešniki, 95 g, ali • krokant, 95 g, ali • vafelj, 80 g
Glazirani medenjaki dve vrsti, 600 g za kos
1,99 3,32/kg
za kos
za kos
1,69 8,45/kg
za kos
1,19 9,52/kg
0,99 9,99–12,38/kg
za kos
2,99 11,96/kg
IZ NAŠE PONUDBE
4
5
4
6
5
Marcipanove kroglice
6
Medenjaki s sadjem
posute s kakavom v prahu, 125 g
Čokoladni medenjaki
mehki, glazirani medenjaki s sadjem in čokoladnim dnom, 450 g
za kos
za kos
0,99
1,99
V ŠKATLI S POKROVOM, DA PECIVO OSTANE SVEŽE
7,92/kg
Čokoladice z marcipanom in sadnim nadevom
• sliva v madeiri ali • češnja ali • pomaranča 10 x 30 g
v obliki zvezde, srca in preste • obliti s temno čokolado ali • obliti z mlečno čokolado 500 g
za kos
1,59
4,42/kg
Marcipan v čokoladi 125 g
3,18/kg
za kos
Okrogli medenjaki
1,29
za kos
0,79
več vrst, 300 g
4,30/kg
6,32/kg
za kos
Marcipanova čokoladna tablica
2,69
oblita z mlečno oz. temno čokolado • pomarančni liker ali • sliva v madeiri ali • rum-rozine ali • marcipan 100 g
8,97/kg
Izbrani nugatovi pralineji
• s smetanovo nugat kremo ali • z nugatovim krokantom ali • z lešniki 200 g/175 g
za kos
0,79 7,90/kg
za kos
1,99 9,95/11,37/kg
Hofer foto storitve
Ugodne cene fotografij, fotoknjig, koledarjev, foto daril ... Fotoknjige
Vaši najlepši jesenski trenutki v velikem formatu!
Mehka vezava
Platnena vezava
Spiralna vezava
Žično spenjanje
za kos od
Slikarska platna
· UV-obstojna · kakovostna voljo v klasičnem ali · z lesenimi klini za · nakvadratnem formatu naknadno napenjanje
16,99
*
* Navedene cene vsebujejo DDV, ne vsebujejo pa stroškov pošiljanja. Dostava izključno po Sloveniji.
Več izdelkov in dodatne informacije najdete na:
vrste vezave · različne 16 do 156 strani · odvelikosti 10 x 15 · do pribl. 30odxpribl. 30 cm · sedaj tudi v visokem sijaju
za kos od
4,99
*
www.hoferfoto.si
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
25.09.–28.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Lahko pivo
Žične gobice
alk. 3,0 % vol., 0,5 l
5 kosov
-8%
redna cena
-40% -% -% % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % 45 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 0, % % --% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -0, Grande --%%59 % % % -% % % % % % % % Alberone -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - -%--%% -%%--%%--%% --%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%Sončnična % % % % -% %--%%--% -%%--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -%margarina % % -20 -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -%Čokoladno -% -% --% -% % % mleko % % --%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, 79 % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -20% -% -% -20% E % V S T Z O C % I B T E, KL% -% R -U -% -% -% -% -% Z KA % % % RE -% -% -% BOV % % B % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - %E-N%OS-TA%VN-NO%JE,-% -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % VA -% - -% -% -% -% % -% % -% -% -% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - NA-K%UP-O% -% -% -% -% -3, -99 %55 %N--O%%--%%--%%-% -% -% -% -0, % % % % % L % A % % % M % -% -% -% I-% --% - -% -% -% % % % % % % -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%%---%%%--%%--%%---%%%--%%---%%%--%%-% --%% -% -% -% -% ---%%%MV--%AA%KR--%S% ! % E % J %% -% -%% -% -% -% % -% -% -% -% -% Č%E-V%A-N-% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%%--%% -%%--%%--%%--% -% -% -% -% - -%--%%--%% -%%--%% --%%--%%--%%--% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--% --%%--% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% %--%%--%%--% --%% -%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % --%% -% --%%--%% % -% -% -% - -%%--%%--%% -% --% -% --%%--%% % -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -%%Dietni % -% - % -%Čokolada % % %% -% -%%-% s fruktozo % --%%-jogurt -% -% ---%%--%%--%%--%% --%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%% --% sadni % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%% --%%%--%%--%% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%%Višnjev -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -kompot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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% PO-%NUDB -% -% -% Črni/zeleni/ Šumeče -% beli čaj tablete -% -% -% -% -% -% 0,49
redna cena
za kos samo
kazan
za zavoj samo
a
do
0,99
st
k
a ko vo
0,90/l
0,12/kos
suho rdeče vino, 0,75 l ITALIJA
redna cena
SUHO
rastlinska, 75 % sončničnega olja, iz hladilnika, 500 g
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
16–18 °C
0,99
za kos samo
iz hladilnika, 500 ml
ZAČINJENI SIRI, DIVJAČINA, PEČENKA
1,58/kg
redna cena
redna cena
4,99
0,69
5,32/l
• s celimi lešniki ali • bela ali • mlečna ali • temna ali • mlečna z lešniki 100 g
za kos samo
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kos samo
1,10/l
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
več vrst, iz hladilnika, 250 g
brez koščic, 680 g oz. 720 ml
redna cena
0,79
redna cena
redna cena
0,43
1,19
za kos samo
za kos samo
za kos samo
1,16/kg
1,46/kg
5,50/kg
več vrst, 50 g/43,75 g oz. 25 čajnih vrečk
Bio aromatiziran čaj
• zeliščni čaj z okusom limone in ingverja ali • sadni čaj z okusom limete in maline ali • zeliščni čaj z okusom poprove mete in granatnega jabolka 55–44 g oz. 20 čajnih vrečk
več vrst, 20 kosov znižano od 05.06.2014
prej 0,89
0,85 za zavoj samo
0,04/kos
za kos
1,79 32,55–44,75/kg oz. 0,09/vrečko
za kos
0,99 19,80/22,63/kg oz. 0,04/vrečko
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si