Skip to main content

Hofer katalog od 16.12. in od 19.12.2013.

Page 1

Jerneja Regoršek, samostojna podjetnica, Maribor

Pri Hoferju je to mogoče, saj vam za vsak pri nas kupljen izdelek zagotavljamo najobsežnejšo garancijo kakovosti.

.2 01 3

VEČ KOT FER. HOFER.

več vrst, 200 g

-37%

Pri Hoferju ste kupci vedno na prvem mestu. Rezultati spletne raziskave Best Buy Award, v kateri preverjajo izkušnje in zadovoljstvo potrošnikov z razmerjem med ceno in kakovostjo, so jasno pokazali, da tudi vi cenite nas. Presodili ste, da pri Hoferju ponujamo najboljše razmerje med ceno in kakovostjo v Sloveniji, in nas uvrstili na:

redna cena

2,69

-% -% % % % % -% % % % % % % % % 1,-%69 -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%% % % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Večpredstavnostni prenosni računalnik, % 349,– % % 39,6 cm (15,6") MEDION® % % % % % % -% -% -% % -% -% -% Francoski % % % AKOYA® E6240 (MD 99292) -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%iz z-a%mrz-o%va-ln%ika-% --% -% -% -% -%rogljički -% -%Intel® -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -• % procesor Celeron® -% -%8.1N2910 % % • Windows % -%% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --33 % -% -% -% %-%-GB %-%-velik trdi disk SATA % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%••-500 4 GB velik delovni pomnilnik -% -%Advanced Audio™ % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -•%Dolby® -% -% -% -% -%certificiran -% -% zvočni sistem % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -%99 % 1, -% % %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% 3 % -% - % -% -Piščančja % % -% -% --% -% -stegna/krače -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%%-26% % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -%DVD-predvajalnik % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%Prenosni % % cm (7") velikima -17,7 -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -%z-dvema % % -% - % -1, % % 39 % % % % - -% -% -% -% -% --%%MEDION® LIFE® P72027 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%zaslonoma % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%Večnamensko -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%čistilo/čistilo 99 , 99 za kopalnico % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % -%% -% -% -% -% - -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -%-40 % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%89 % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -0, % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% za kos samo

8,45/kg

MEDION® priporoča Windows.

za kos

zL

3 ED vel 9,6 -o ik š cm sv iro ( et k 15, litv i z 6" ijo aslo ) iz n oz ad j

več vrst, 810 g/720 g

a

redna cena

2,99

za kos samo

st iz

ovo Kak

SLOVENSKA TIPKOVNICA

2,46/2,76/kg

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 500 g redna cena

-LETNA GARANCIJA

WWW.HOFER.SI

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Intel Core, Ultrabook in Core Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby, Dolby Advanced Audio in simbol dvojnega D so registrirane blagovne znamke družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane. 1) Pod pogojem, da računalniške komponente podpirajo USB 3.0. 2) Nedovoljeno kopiranje ali posredovanje zaščitenih vsebin v komercialne namene je prepovedano in kaznivo, dovoljena pa je izdelava kopij za osebno oz. zasebno uporabo.

1. mesto v kategoriji

“mednarodna maloprodajna trgovska veriga v Sloveniji”

2. mesto v glavni kategoriji “ponudniki izdelkov ali storitev v Sloveniji, ne glede na gospodarski sektor” • zmogljiv prenosni računalnik, ki izpolni vse zahteve – procesor Intel® Celeron® N2910 (1,6 GHz, 2 MB pametnega predpomnilnika Intel®) izjemno zmogljiv prenosni računalnik s štiri- jedrnim procesorjem, ki je kos vsakodnevnim izzivom • Windows 8.1 • grafična kartica Intel HD • 500 GB velik trdi disk SATA za več kot 100.000 glasbenih datotek ali fotografij (pri 4 MB na datoteko) • 4 GB velik delovni pomnilnik DDR3L SDRAM s hitro in energijsko varčno tehnologijo shranjevanja • izjemen zvok – visokoločljivostni zvočni sistem z 2 zvočnikoma Dolby® Advanced Audio™ certificiran • USB 3.01 – podatkovni turbo za bistveno hitrejši prenos podatkov kot z USB 2.0 • večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik2 s podporo za DVD-RAM in Dual Layer • 3-celična litij-ionska baterija • številni priključki • vključno z bogato programsko opremo • mere/masa: ca. 38,9 x 2,4–2,5 x 26,6 cm (Š x V x G)/ca. 2,34 kg (z baterijo)

16.12.

MED CENO IN KAKOVOSTJO

Merci

OD PONEDELJKA,

HOFER IMA POTRJENO NAJBOLJŠE RAZMERJE

POSEBNA PONUDBA

14 .12 1,89

1l

redna cena

1,49

za kos samo

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 14.12.2013, do razprodaje zalog.

• s TFT-LCD-zaslonom na osnovni enoti in dodatnim zaslonom • predvaja oblike zapisov DVD-video, DVD±R/RW, CD, CD-R/RW, VCD, SVCD, JPEG, MP3, Xvid in MPEG4 • z bralnikom pomnilniških kartic SD, SDHC, MMC, MS • USB-priključek • formata slike: 4 : 3, 16 : 9 • uravnavanje glasnosti in stikalo za vklop/izklop na osnovni enoti in dodatnem zaslonu • nastavljiva svetlost, kontrast in intenzivnost barv • stereozvočniki na osnovni enoti in dodatnem zaslonu • litij-polimerna polnilna baterija, 7,4 V/1.800 mAh za do ca. 3 ure predvajanja videov • številni priključki

oprema: povezovalni kabel za dodatni zaslon, omrežni in avtomobilski adapter, daljinski upravljalnik z baterijo, AV-kabel, 2x stereoslušalke in torba

19.12.

2,78/kg

mere/masa: • DVD-predvajalnik: ca. 19 x 14,3 x 4,1 cm (Š x V x G)/605 g • dodatni zaslon: ca. 19 x 14,3 x 2,4 cm (Š x V x G)/304 g za komplet

VKLJUČNO S PRITRDILNIM SISTEMOM ZA AVTOMOBILSKI SEDEŽ

3-LETNA GARANCIJA

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 51/13

Preverjeno s strani nemške organizacije DEKRA.

OD ČETRTKA,

za kos samo

POSEBNA PONUDBA

Za embalažo vsakega Hoferjevega izdelka je plačan prispevek za recikliranje odpadne embalaže, zato jo lahko brezplačno odstranite v katerem koli ekološkem otoku v Sloveniji, večje količine pa lahko brezplačno oddate v zbirnih centrih sistema SLOPAK. Seznam zbirnih centrov najdete na spletni strani www.slopak.si.

HOČEM ZAJAMČENO KAKOVOST.

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,

12.12.–15.12., 17.10.–20.10.,oz. oz.do dorazprodaje razprodajezalog zalog VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.

sveže iz hrvaškega morja

SVEŽIH RIB

Redkvice 300 g

IN MORSKIH SADEŽEV

-30%

redna cena

0,79

-% -% -%% % % % % Sveža -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% % % za zavoj samo % jadranska orada % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -%za-%kg samo -% -%55 -% -% -%%--% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --%% -% -% -% -%1,83/kg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ot dog % % % % %-% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -hrenovke -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % -% -% -% % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --Limone % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -31% -% -% 1,39 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% iz -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -za%zavoj % % % % ost % samo % v % o -% -% % -% -% -% -% -% - -% -%za-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % Kak % % % kg samo % % % % % % % %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-95 % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%55 % % -% -% -% -% -% - -% -%-%-%-%-%-% -%%-%-% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --%%--%%-% --% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -%Uporaba: -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -%Češnjev -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% ež % % % paradižnik % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % Svinjsko stegno -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% % brez kosti -% % -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -41% 1,79 cromaris iz hladilnika

0,

7,

iz hladilnika

Hot dog hrenovka je fino o mleta barjena klobasa z blag izraženim okusom po dimu. Primerna je za kuhanje ali pečenje.

razred I, 1 kg

redna cena

0,

2,

za pripravo raznovrstnih okusnih zrezkov.

razred I, 500 g

v kosu, iz hladilnika

redna cena

-% -% % % % -% -% % % % % za zavoj samo % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-% -% -% -% -% -% -%05 % % % % % % % % % % % % % % % za kg samo % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%%-%-%-%-%-%-% - -%%-%-% -% -% % % % % % % % % % 2,10/kg % % -% - -%%-%-%- -%-%-%-%-%-%-%-% - %-% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%89 - -% -% -%-%-%-%-%-%-% - -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%--%% % % % % - -% -%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% Božična zvezda Cvetoča -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % lončnica % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% % % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -%

1,

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v keramičnem lončku Ø 11 cm, s 3–5 cvetovi

v keramičnem lončku Ø 11 cm • ciklama ali • kalanhoja

OD ČETRTKA, 12.12., do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

2,49 za kos samo

Slike so simbolične.

2,29 za kos samo


OD PONEDELJKA DO SREDE,

16.12.–18.12., oz. do razprodaje zalog

Mozartove kroglice 297 g

Avokado

-44%

Fileti rumene paprike

redna cena

razred I

-30% -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% % 49 % 1,-% -% -%-% -% % -% -% -% -% -% -% % % -16% 55 % % % % % 0, % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% -%-%-%-%---%%%-%-%-%-%-%-%-%-% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -%-%-%-%-%-%-%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 99% -% -% -% % -% -% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -0, %-%- -%Klementine % -% -% -% -% -% -% -% % % -%-% -% % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%% -%%--% --%%--%%--%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%-%%---%-%%-%-% -% -% -%%--%% --40 % -% % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -%% -% % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%% -%% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-% - -%-%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% - -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% 79 -% -% --% -%Instant -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -1, % % - -% --%%--%% -% - -%%-%-%-%-%-%-%- -%-%%-%-%-%-% -% -% % -% % -% -% -% -% %--%%--%%--%% --%% -% -% -% -%ajdova % Žlahtna % % % % % % % --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% --%--%%--%%--%% --temna % -% -%% -% -%moka % % % -% -% -% % -% -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -%% -čokolada % % % -% -% -% --% -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% % -% - % -%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -35% % -% -% -% -35% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% % % % Jušna % % % 1,79 % % % -% zelenjava -% -% -% -% -%1,-%29 -%%--%%-% -%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%-% % -%%--%%--%%-% % -% -% -% % % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%%--%%--% -% -% -% -% -%%-% -%--%%--%%--%%-% % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--%%--% -%% -% --%%--%%--% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-% -%--%%--%%-% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-% % % % % % % - % -%-30 % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-% % % % % -% -% %-% % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--% % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--% -% --% -%Bio-%grško -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%Voda --%% -z% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%45-% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -oljčno % 0, % % % % olje % % --% -% okusom -% %-% -%% -% % -% -% -% -% -% % -% % -% % -% -%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%---%%%--%%--% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% % -% - -28% -% -% - -20% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% - vrsto -% -% % -% %najljubšo -% -% -% -% -% -Svojo % % % % % % - zelenjave -%ali -% -% -lahko -% -% % -% % -%-%sadja % % % % % % % % % % % % % 4,98 -%-%- -%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% 39 -% -% -0, % % % % % % % % % % - torkih -% -%-%-%-%-%-%-%ob -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% in sredah kupite % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%-%- -%% -% -%25 -% % ceneje. % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% Kupona % -%s popustom poiščite v letaku, % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% četrtek prejmete na dom. --%%--% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%ki-%ga-%vsak % % % % % % % -% - % -PULLUS -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--% --%% -%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % Sauvignon % % --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% -% --%Detergent % % % % % % % % % --%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% ročno % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--% --%%za % % % % % --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--pomivanje posode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g

2,69

redna cena

0,79

za kos samo

za kos samo

redna cena

1,19

5,02/kg

za kos samo

st iz

ovo Kak

redna cena

razred I, 2,3 kg

1,60/kg

2,99

za zabojček samo

0,78/kg

1 kg

več vrst, 187,5 g

redna cena

2,79

redna cena

1,99

za kos samo

za kos samo

400 g

6,88/kg

redna cena

0,65

za zavoj samo

ekstra deviško, 0,75 l

• breskev-aloe vera ali • limonska trava ali • hruška-melisa 1,5 l

redna cena

6,98

redna cena

0,49

za kos samo

za kos samo

6,64/l

0,26/l

SLOVENIJA

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

redna cena

5,29

suho

st iz

ovo Kak

6 °C

ZELENJAVNe IN RIBJe JEDi

koncentrat, več vrst, 500 ml

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

0,99

za kos samo

za kos samo

4,92/l

1,38/l

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

1,13/kg


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Naša formula za uspeh – najvišja kakovost po najnižjih cenah prej 0,99

Italijanski polnozrnati keksi

Turška kava Classic

• z ovsenimi kosmiči ali • z ovsenimi kosmiči in sadjem 250 g

500 g

znižano od 20.05.2013

MAMM

0,89 za kos samo

3,56/kg

Temna riževa čokolada 200 g

znižano od 08.07.2013

znižano od 14.11.2013

prej 1,19

1,09 za kos samo

st iz

ovo Kak

5,45/kg

-% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% % --% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% --% % % % % % % % % % -% -% -%-% -% -% -% -% - -% -% -% --% % --% -%%--%% -% --% % --% % -% - % -% -%--%%--% -%-% % 2,18 % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% --%% -% -% -% %-% % -% -% -% % -% -% --% % - % -% -%--% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -%% -% -% --% % -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% - -%--%% -% --% % --% % -% - % -%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% --%% -% -% -% % % -% -% -% - %--%% -% --% % - %-%-% -%- -%-% % % % % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--% % -% -%% -% -% -% -% -% -%-% -%-% % --% -% % -% - %-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% --%--%%--%% --% % % % % % % % % % % % % % % % % % % Snips % % % % -% -% -% % -% -% -% -%- -%-% % --% -%%--%% -% --% Kokosova % -% -% -% -% -% -% -% - -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% --% % --% % -% % % % % % moka % % % % % % -% -% --%% -% -% % % -% -% -% % -% -% -% % -% % -% -% -% -%-%% % % -% -% -% -%%--%% -% --% -%- -%-% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % - % -% -% -%--% % % -% -% -% --% -%%--%% -% --% -%-% -%-% % %-% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % % % % % % % -%-% -% -% -% -% - -% -% -% --% % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% %-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % -% % % % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -sojin -%-% -% -% -Bio -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -%-% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%napitek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asmati % % % % -% -% -% -% -% --%%--%% --%% moka -% -% --%%Ostra -% -% % -% -% -riž % %--%% -% --% % % % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% % % -% -% -% - -%%--%% -% --% % % % % % % % % % % --% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% -% -% --%% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % % % % % % -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% % % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%0, % -% -% 49 % % 49 % % % % % % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%1, % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--% --% % -% -% -% -% -% -% -% -% --% % -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -%% -% -% -% % -% -%%--% -% --% -% -% -% -% % --% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--% -% -% -%Pivo -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% --% -% --% % -% -%%--% -% --% % -% -% -% -% -% --%%--%% --%%-% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--% % % % % % % % % % % % % -% -%%--% -% --% % -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% --%% -% % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%% % % % -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%--%%---% % % -% - % -% -% -% -% % --% -%%--%% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% % --% % --% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%% --% % % -% % --%za-%%-% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% % Vrečke % % čaj % % % % % % -% -% -% -%Pastirčkov % % % --% -% -% -% -% -% --%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % --% -%%--%% -%organske % % % % -% -% -% -% -% --%%--%% --% %% -62 -% -% --%%odpadke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prej 2,29

za kos samo

4,36/kg

200 g

znižano od 24.06.2013

250 g

znižano od 17.10.2013

prej 0,65

prej 0,89

za kos samo

navaden, 1l

za kos samo

znižano od 18.04.2013

2,95/kg

3,44/kg

prej 1,29

za kos samo

tip 400, 1 kg

1 kg

znižano od 04.11.2013

znižano od 01.07.2013

prej 0,54

prej 1,59

za kos samo

za kos samo

alk. 5,0 % vol., 0,5 l znižano od 21.10.2013

prej 0,68

prej 0,75

za kos samo

1,38/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

prej 1,95

zeliščni čaj, 40 g oz. 20 čajnih vrečk znižano od 10.01.2013

za kos samo

15,50/kg oz. 0,03/vrečko

st iz

ovo Kak

10-litrske, 20 kosov

znižano od 01.07.2013

za zavoj samo

0,09/kos


IZ NAŠE STALNE PONUDBE Pri Hoferju nikoli ne zaspimo na lovorikah, temveč cene naših trajno znižanih izdelkov, če je le mogoče, še dodatno znižujemo. To dosegamo z zniževanjem stroškov na vseh področjih, prihranke pa v obliki nizkih cen v celoti prenesemo na vas, naše zveste kupce. S tem preizkušenim konceptom pridobimo vsi. Na tej dvojni strani je prikazanih le nekaj izdelkov izmed mnogih, ki smo jim v letu 2013 trajno znižali cene .

Odlično razmerje med ceno in kakovostjo!

Tatarska omaka iz hladilnika, 165 g znižano od 07.01.2013

Sir Grana Padano

prej 1,09

0,99 za kos samo

st iz

ovo Kak

LJUTOMERČAN

Kvartet

vakuumiran, brez laktoze, iz hladilnika, 300 g znižano od 15.07.2013

kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

prej 3,99

znižano od 05.09.2013

st iz

ovo Kak

% 57 -% -3, -% -% % -% -%% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % % % % -%%--%%--%-%-% -% --% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%-%-%--%-%%--%%--%-%%-%-%-%-%-%-%% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % %-% -% -% -% -% -% -% -%%-% -%-%-%-% -% -%%-% -%-%-%-%- -% -% % -% -% -% % -% -% -% %--%%--%Prekajena -% -% -% -% -% -% -% ---%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%%--%%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%%--%%-%krača --%%-prednja % - -% -%-% -% -%-% -% -% %% -% -%%--%%-% -% -% % -% -% -% -% -%--%%-%%-%-%-%-File % -% - % -% -% -% -% % % % % % % purice % % % %%-%-% -%%--%%-% -% -% % -% -% -% -% -%--%%-%%-%-%-%-%- -%--%%-%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% 99 -% --%% -% -% 2, % % % % %3,45 -% -% -% -% % % % % % -% -% % % % % % % % % % % -% % 99 % % % % % % % 6, % % % % -% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% --%%--%%---%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %- % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %--%%--%%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%--% -% -% -% -% -%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% % -% -% -% -% -% -% -LE%GUSTO -% -% - -% -% -%--%% -% --%%--%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % %%--%%--Narezek % % % % % % % % -%%piščančjega -% -% -% % -% -% -% -% % -% -%--%%--%-% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -Krompirjev % % %%--%%-izfileja/puranjih % % pire % --%% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%- -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -%--%%--%%--%%Delikatesno % % % %%--%%prsi % % - %olje % --%%--%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -%--%%%---%-%%%---%%jedilno % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -%-% -% % % % % %- % -% 0, % % 93 % % % % % 45 %% -% %1, -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -99 % % % % % % -% -% % -% -%% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -%6, % --%%--%%---%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % %--%%--%%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% %%--%%---%%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % % % za % -% -% -% % % -% % %%--%%-Krpe % % -% % % -% % -% % -% -%%-% % --% % --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --% % --% % --% % --%%--%% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -DVD-ji -% -% -% --%% -% --% -% % % % -% %%--%%gospodinjstvo % % -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% % --% -% -% --% -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % --% % -% % % --% -% -% % % -% 79 % % -% -%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% --% % % -% % % -% -% 4, % % -% % -% % --% -%%-% -% % -% -% -% %-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % --% -%-% --% --% -% % % -% % % -% % -% % % -% % % -% -% % -% % % -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -%-% -% % --% % --% % -% --% -%-%-%-%--% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --% -% % % -% % % -% -% -% -% % --% % % -% -% -% -% %%%--% % -% % % -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--% -%-% % -% -% % %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%95-% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% za kos samo

6,00/kg

11,90/kg

štajerska slovenija POLSUHO

8–10 °C

iz hladilnika znižano od 21.11.2013

RIBE, MESNE JEDI, TESTENINE

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

iz hladilnika znižano od 09.07.2013

prej 3,39

prej 3,49

prej 7,19

za kos samo

za kg samo

za kg samo

3,99/l

345 g

iz hladilnika, 150 g

znižano od 01.07.2013

5l

znižano od 25.07.2013 prej 1,55

znižano od 21.10.2013

prej 0,98

prej 7,25

za kos samo

za kos samo

za kos samo

9,67/kg

2,70/kg

1,40/l

prej 4,98

6 kosov

znižano od 01.07.2013 prej 0,99

za zavoj samo

0,16/kos

DVD+R, 20 kosov znižano od 01.07.2013

za zavoj samo

0,24/kos


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

16.12.

LIVING STYLE

Garderobno stojalo

v modnem videzu legiranega jekla, s težkim podnožjem iz satiniranega stekla elegantne in brezčasne oblike, ki daje stojalu stabilnost, mere: ca. 179 x 66 x 5 cm (V x Š x Ø cevi), stekleno podnožje: vel. ca. 60 x 40 cm, masa: ca. 11 kg

MY NIGHT STYLE

Vzmetnica Super Comfort

iz visokoelastične pene, preverjeno ne vsebuje škodljivih snovi in ima dobre ergonomske lastnosti, telesu nudi optimalno oporo, trdota: trda, višina: ca. 17 cm, masa: ca. 19 kg, vel. 180 x 200 cm

na celotno vzmetnico:

-LETNA 15 GARA NCIJA

3

-LETNA GARANCIJA

39,99

129,–

VEL. 180 x 200 cm PRIMERNA ZA 2 OSEBI – BREZ VMESNE REŽE

Preproga Paradiso iz 100% polipropilena, vel. ca. 160 x 230 cm

za kos

za kos

na jedro vzmetnice:

MY LIVING STYLE

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

ZVITA ZA PREPROST PREVOZ

3

PRIMERNA TUDI ZA TLA S TALNIM GRETJEM

-LETNA GARANCIJA

zimska stran

za kos

44,99

STEKLENO PODNOŽJE IZ VARNOSTNEGA STEKLA

PQ 120

Prüf-Nr. SG 206 03

poletna stran

Landesgewerbeanstalt Bayern

/ Posoda za mačjo/ pasjo hrano

Shiatsu masažna blazina • 3 masažne cone: celotni, zgornji ali spodnji predel hrbta • vibracijska masaža na sedežu (3 stopnje) • dodatno nastavljiva funkcija gretja • snemljiva blazina za zatilje • samodejni izklop po ca. 15 minutah • z daljinskim upravljanjem

s snemljivo skledo iz legiranega jekla, gumiran obroč na spodnjem delu preprečuje drsenje, preprosta za čiščenje in primerna za pomivanje v pomivalnem stroju

ELASTIČEN PAS ZA PRITRDITEV BLAZINE

za kos

za kos

7,99

54,99

RAZLIČNE BARVE IN VELIKOSTI

/ Igrače za mačke/pse

3

-LETNA GARANCIJA

najboljša zabava za vašega ljubljenčka

INTENZIVNA MASAŽA TOČNO DOLOČENIH dELOV TELESA ZA DOBRO POČUTJE

Otroška glasbena električna zobna ščetka

3

-LETNA GARANCIJA

• velikost, prilagojena otrokom • z vrtljivo glavo • ca. 4.600 vrt./minuto za temeljito in nežno ščetkanje zob • mehke, zaobljene ščetine z indikatorjem obrabljenosti • trajanje melodije: ca. 10 sekund (pri vklopu, po 1 in 2 minutah ščetkanja) • visokokakovostna polnilna baterija z delovanjem ca. 1 teden pri 2-minutnem ščetkanju dvakrat na dan • ščetka se samodejno izklopi, ko jo za komplet postavite na polnilno postajo • vključno z 2 nastavkoma

Nadomestni nastavki za otroško glasbeno električno zobno ščetko, 5 kosov

visokokakovostni nastavki z vrtljivo glavo in mehkimi zaobljenimi ščetinami z indikatorjem obrabljenosti, različne barvne kombinacije za preprosto razločevanje

za zavoj

6,99 1,40/kos

z motivi iz risank madagaskar ali ledena doba

za kos

3,99

CHAPPI

Kitekat

• perutnina ali • govedina

4 okusi v zavoju • lovski meni ali • okusni obroki 24 x 100 g

Suha hrana za pse, 3 kg

za kos

3,99 1,33/kg

19,99 5 RAZLIČNIH MELODIJ

RAZLIČNE IGRAČE ZA PSE ALI MAČKE

Hrana za mačke za zavoj

6,99 2,91/kg oz. 0,29/kos


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRAjo lahko brez-

, ki Z e-voščilnico w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Jakna iz softshella

z visokokakovostno membrano, idealna za smučanje, pohodništvo ali vsakodnevne sprehode po mestu, zaradi teliranega kroja se odlično prilega, s priročnimi žepi na zadrgo • ženska: vel. 36–42 • moška: vel. 48–54 ROB Z ELASTIČNO POTEZNO VRVICO, KI JO LAHKO ZATEGNETE Z ENO ROKO

Ženski pulover Alpin

s pletenim vzorcem, notranja površina ovratnika kontrastne barve, vel. 36–46

za kos

24,99

za kos

17,99 ZRAČNOST: 2.000 g/m2/24 ur VODNI STOLPEC: 2.000 mm

Hlače iz softshella

z membrano, idealne za smučanje, pohodništvo ali tek na smučeh, zaradi teliranega kroja se odlično prilegajo, s priročnimi žepi • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–54 ROBOVI HLAČNIC Z ELASTIČNO ZADRGO ZA PREPROSTO OBLAČENJE IN SLAČENJE TUDI PREK ČEVLJEV

za kos

19,99 RAZLIČNE BARVE

zračnost zaščita pred vetrom vodoodbojnost elastičnost

Ženske hlačne nogavice

40–60 den, zaradi 3Dtehnologije se odlično prilegajo, z bombažnim vstavkom in udobnim širokim pasom, različne barve in vzorci, vel. 36–46 za kos

2,99

Ženske pletene hlačne nogavice

z visokim deležem bombaža, neprosojne, zaradi dodanega elastana (Lycra) se odlično prilegajo, s klasičnimi vzorci ali enobarvne, z ojačano peto in ojačanimi ročno robljenimi prstnimi konicami, vel. 38–46

za zavoj

3,99 1,33/kos

za kos

7,99

za kos

3,99

Dekliški/ženski usnjeni copati

Ženske spodnjice, 3 kosi

iz 100% bombaža, odlično prileganje, koži prijazne, zelo udobne in brez motečih stranskih šivov, vel. 36–52

Ženske plišaste hlače

iz prijetne bombažne mešanice, udobne, prijetno mehke in oblikovno stabilne, enobarvne, v modnih barvah, s potezno vrvico, vel. 34–46

obrobljeni s pravim ovčjim krznom, vrhnji material iz govejega velurnega usnja, s profiliranim in prožnim podplatom iz termoplastične gume in puhasto mehko podlogo, primerni tudi za krajša opravila na prostem, št. 35–41

Premium

Ženske spodnjice za oblikovanje postave s čipko

lepe spodnjice za oblikovanje postave z visokokakovostno čipko ob nožnem izrezu, s svetlečo se tkanino za lepši videz, 2 modela, modre, črne ali kožne barve, vel. 34–42

za par

17,99

za kos

9,99

Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje

RAZLIČNE BARVE

Obdelava

ID projekta: 073-01-SHS B13

vrhnji material:


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Prosimo, da upoštevate zakonodajo o varstvu osebnih podatkov, veljavno v Republiki Sloveniji.

za kos

119,–

Zunanja kamera

ja • najnovejša tehnologija s 3 senzorji giban • za fotografiranje (5 mio. slikovnih pik) ali snemanje v visoki ločljivosti (1.280 x 720 slikovnih pik) • možnost zapisa datuma, ure, temperature, lunine mene in zaporedne številke

posnetka • čas delovanja v stanju pripravljenosti: do 6 mesecev • barvni posnetki podnevi, črno-beli posnetki ponoči • nevidna infrardeča bliskavica za osvetlitev ponoči • preprosta uporaba zaradi velikega TFT-zaslona, 6 upravljalnih gumbov in intuitivnega zaslonskega menija • z zaščito pred škropljenjem vode IP54 o • vključno s 4 GB veliko pomnilniško kartic SDHC, baterijami, nosilcem za pritrditev na drevo ali steno ter USB- in TV-kablom

RAZLIČNE BARVE

S to kompaktno kamero, odporno proti vremenskim vplivom, lahko neprekinjeno op azujete svoj vrt , dvorišče ipd., ne da bi za to potre bovali električn i priključek. Ko kamera zazna gibanje, posnam e fotografijo ali vid eoposnetek, na katerem sta vid na tudi datum in ura. Kamera je idealna tudi za lovce in ljubitelje narave, ki želijo opazovati poti in prehranjeva nje divjih živali.

16.12. 24-URNI ČASOVNIK

Električni konvektor

• s stabilnima nogama, primeren tudi za stensko montažo (vključno z montažnim materialom) • 3-stopenjska nastavitev gretja (750, 1.250 ali 2.000 W) in dodatna funkcija pihanja • s stranskima ročajema, ki se ne segrejeta • zaščita pred pregretjem • zaščita pred zmrzaljo • moč: ca. 2.000 W • mere: ca. 58,5 x 38 x 11 cm (Š x V x G) • neto masa: ca. 3 kg

za kos

24,99

ZAMIK PRI SPROŽITVI KAMERE: SAMO 1 s RAZDALJA PRI SPROŽITVI KAMERE: DO 20 m

3

-LETNA 3 GARANCIJA

-LETNA GARANCIJA

Usnjen etui za ključe

Usnjena aktovka

LED-veriga

~luminar okrasna osvetlitev notranjih prostorov, upogljiva in samolepilna veriga v silikonscralux skem ohišju, 150 SMD-LED-diod, verigo

OSVETLITEV OZADJA V RAZLIČNIH BARVAH

iz govejega, telečjega ali bivoljega usnja, eleganten in visokokakovosten, z obročki za ključe ali priročnimi kaveljčki, različne barve in modeli

iz visokokakovostnega govejega usnja, prostorna notranjost, s podloženim predalom za prenosni računalnik, priročnimi notranjimi žepi in možnostjo zapiranja

za kos

USNJE

za kos

lahko poljubno krajšate in povezujete, izbirate lahko med 16 barvami, vključno z belo svetlobo, 9-stopenjska nastavitev moči svetlobe, 4 barvni programi; vključno z adapterjem za priključitev na električno omrežje, daljinskim upravljalnikom in opremo, dolžina kabla: ca. 2,5 m

TERMOSTAT

4,99

eleganten in trpežen naravni mate rial, mehek na ot ip in prijeten za no šenje

39,99 RAZLIČNI MODELI

za komplet

39,99

brez vsebine

za kos

Usnjena denarnica

9,99

iz govejega, telečjega ali bivoljega usnja, elegantna in visokokakovostna, s številnimi priročnimi žepki, različne barve in modeli ZA ŽENSKE IN MOŠKE

PAMPERS

PAMPERS

Plenice Junior, 44 kosov

Plenice Maxi, 54 kosov

11–18 kg

7–14 kg

za zavoj

za zavoj

10,95

10,95

0,25/kos

0,20/kos

brez LCD-televizorja

Palična LED-svetilka

visokozmogljiva LED-svetilka CREE z močjo 10 W, aluminijasto ohišje, doseg svetlobe: ca. 230 m, trpežna in odporna proti vremenskim vplivom, 2 načina svetenja: s 100 % ali 50 % moči, z zaščito pred škropljenjem vode IP65, vključno s 3 C-baterijami in zapestnim paščkom SREBRNE ALI ČRNE BARVE

PAMPERS

Plenice Mini, 72 kosov 3–6 kg

za kos

17,99 3

-LETNA GARANCIJA

za zavoj

PAMPERS

Plenice Midi, 62 kosov 4–9 kg

za zavoj

10,95

10,95

0,15/kos

0,18/kos


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

16.12.

JACQUOT

Pralineji Truffes • kakav ali • kava 185 g

za kos

1,99 10,76/kg

KOŠAKI

Mini košaška klobasa

iz najboljšega svežega svinjskega mesa, pripravljena po domači recepturi, za hitro pripravljen in okusen topel ali hladen obrok, iz hladilnika

t iz

vos

za kg

o Kak

7,99

ORIGINALNI FRANCOSKI PRALINEJI

CROMARIS

Prekajeni file orade

z mediteranskimi zelišči, prekajen na tradicionalen način, odlično se poda k radiču ali krekerjem z maslom, pripravite pa ga lahko tudi s prelivom z olivnim oljem in balzamičnim kisom, iz hladilnika, 85 g

CROMARIS

Prekajeni file brancina

Čokoladno mleko brez laktoze 1,5 % m. m., iz hladilnika, 250 ml

1,99

0,69

7,96/kg

2,76/l

Rezine edamca brez laktoze

za kos

3,99

za kos

3,99

46,94/kg

46,94/kg

Pastirski sir v olju • z zelišči ali • z olivami ali • s papriko in čilijem iz hladilnika, 375 g

30 % m. m., iz hladilnika, 250 g za kos

za kos

z mediteranskimi zelišči, prekajen na tradicionalen način, odlično se poda k rukoli in popečenim kruhkom, postrežete pa ga lahko tudi kot samostojno jed, iz hladilnika, 85 g

Smetana v spreju brez laktoze

Topljeni sir v lističih brez laktoze 40 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 200 g

1,59

1,99

za kos

1,59 10,60/kg

za kos za kos

40 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 150 g

Namaz iz svežega sira brez laktoze

7,95/kg

70 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 200 g

5,31/kg

st iz

PIVKA

ovo Kak

za kos

Pečene piščančje prsi za kg

6,99 znižano za 30 %*

iz kakovostnega piščančjega mesa, brez dodanih maščob, nežno dimljene z izbranimi začimbami in pečene za bogatejši okus, iz hladilnika

1,39

Puding brez laktoze

6,95/kg

iz 55 % polnomastnega mleka brez laktoze in 30 % smetane brez laktoze • čokolada ali • vanilja iz hladilnika, 4 x 125 g kos za

1,59

Božično-novoletna voščilnica, 10 kosov

z različnimi motivi

MINULAKT

Jogurt brez laktoze 3,8 % m. m., iz hladilnika, 500 g

3,18/kg

MINULAKT

Smetana brez laktoze

30 % m. m., iz hladilnika, 200 g

za kos

za zavoj

0,89

6,16 0,62/kos

* Cena voščilnice je znižana z 8,80 evra na 6,16 evra. Znižana cena velja od 16.12.2013 do razprodaje zalog.

4,45/kg

za kos

0,99 1,98/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

Naprava za nočno opazovanje

• napredna infrardeča tehnologija • funkciji fotografiranja in snemanja • maks. razdalja opazovanja v optimalnih pogojih: 260 m • doseg infrardeče osvetlitve: 80–100 m • 4-kratna povečava • s prikazom napolnjenosti baterije, preostalega časa delovanja do polnjenja in števila fotografij, ki jih še lahko posnamete • samodejni vklop in izklop infrardeče funkcije • nastavitev svetlosti • z navojem za stativ • zaščita pred deževnico

19.12. MODRo OSVETljen ZASLON

oprema: 4 GB velika pomnilniška kartica microSD (vključno z SD-adapterjem), 4 baterije AAA, torbica, USB- in videokabel FOTOGRAFIRANJE IN SNEMANJE VIDEOV OMOGOČA NOČNO OPAZOVANJE IN SNEMANJE

za kos

139,–

NOČNI POSNETEK

VKLJUČNO Z OPREMO

za kos

6,99 Zelena lončnica

• asparagus ali • fikus ali • alokazija • ipd.

sobna lončnica v 12 cm velikem oglatem ali okroglem keramičnem loncu

OTVORITEV

3

ZMERNO ZALIVATI

-LETNA GARANCIJA

NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

ulica padlih borcev 11a 5220 Tolmin

OTVORITEV

Digitalni fotookvir

TOLMIN četrtek,

12.12.,

gu

lo Na

Na

u

log

g i tr

stn

Me

ob 8.00

rajdo

b Pod

cev

grov

cem

ti Trg

an Pod kl ev

orc

hb

adli

ap

Ulic

g i tr

stn

Me

za kos

• 20,3 cm (8") velik digitalni TFT-LCD-prikazovalnik • različne možnosti prikaza fotografij (npr. diaprojekcija) • USB-vhod (2.0), reža za pomnilniško kartico (SD/SDHC/MMC) • izjemno tanko ohišje (19 mm) • preprosta uporaba • vključno z daljinskim upravljalnikom in adapterjem • črne ali srebrne barve

39,99

Poslovalnica s Hoferjevo pekarno

Odpiralni čas: od ponedeljka do sobote 8.00–20.00

3

-LETNA GARANCIJA

Hofer foto storitve

Ugodne cene fotografij, fotoknjig, koledarjev, foto daril...

Vedno znova najlepši trenutki

Z ima

Koledarji za kos

4,99* Fotoknjige • različne vrste vezave • od 16 do 156 strani • velikosti od pribl. 10 x 15 do pribl. 30 x 30 cm • sedaj tudi z oplemenitvijo v visokem sijaju

* Navedene cene vključujejo DDV, ne vključujejo pa stroškov pošiljanja. Dostava izključno po Sloveniji.

• 1 naslovnica in 12 listov koledarja • izberete lahko začetni mesec koledarja • vnesete lahko pomembne datume

za kos

9,99* Še več idej za darila in dodatne informacije na:

www.hoferfoto.si


ZAŽELITE ZNIKE! VESELE PRAjo lahko brez-

, ki Z e-voščilnico w.hofer.si. ujete na ww plačno oblik

Creme brulee

sladica s karameliziranim sladkorjem, ki se nežno stopi v ustih, 2 x 100 g

Mešano sadje v kompotu

FRANCOSKA SPECIALITETA

razpolovljeno, rahlo sladkano, 1.030 g za kos

2,29

Hruške viljamovke v kompotu

za kos

1,49

22,90/kg

razpolovljene, rahlo sladkane, 820 g

7,45/kg

za kos

1,39

Marelice v kompotu razpolovljene, olupljene, razkoščičene in rahlo sladkane, 820 g

1,70/kg

Koktajl

alk. 15 % vol., najbolj priljubljeni in znani koktajli, ki jih lahko takoj postrežete • Sex on the Beach ali • Mai Tai ali za kos • Planter’s Punch 0,7 l

za kos

1,35

5,99 8,56/l

Mojito

PREDLOG ZA SERVIRANJE

Koktajl nalijte v kozarec in dodajte zdrob ljen led. Po želji lah ko dolijete še malo sod avice in kozarec okras ite z rezino limete. Na pitek je pripravljen!

alk. 15 % vol., po kubanskem receptu pripravljen koktajl, ki osveži z vsakim požirkom, 0,7 l za kos

4,99 7,13/l

1,65/kg

Koruzni storžki vloženi, z rahlim sladko-kislim okusom, 340 g oz. 370 ml

za kos

0,89 2,62/kg

PERUGINA

Pralineji Baci

iz temne čokolade, z 29 % lešnikov, 250 g za kos

4,99

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

19,96/kg

Hoferjeva resnica št. 41:

NAŠE CENE so NIZKE, kot so nizke prave zimske temperature.

Najugodnejša celodnevna smučarska karta za Roglo oz. Krvavec • celodnevna smučarska karta za vrhunski slovenski smučišči velja od ponedeljka do petka; ne velja pa ob sobotah in nedeljah, praznikih, med božično-novoletnimi prazniki (od 25.12.2013 do 01.01.2014) in zimskimi šolskimi počitnicami v Sloveniji (od 17.02. do 28.02.14) • smučarska karta velja do konca zimske sezone 2013/14 • kupite jo na blagajni v vseh Hoferjevih poslovalnicah po Sloveniji od 19.12.2013 • kupljenih kart ni mogoče vrniti in zahtevati kupnine

otroci (6–13,99 let, letnik 2000–2007): za kos

13,99 Foto: arhiv RTC Krvavec

NAJUGODNEJŠA celoDNEVNA SMUČARSKA KARTA ZA ROGLO OZ. KRVAVEC

odrasli: za kos

25,99 Foto: arhiv Rogla


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

19.12.–22.12., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pralineji

• z alkoholom ali • brez alkohola 200 g

Sadni žele bonboni 400 g

-25% -33%

st iz

redna cena

ovo Kak

1,59

% -% -19 % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -1, % % Sončnično % % % % % olje -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 99 % % 1, -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%--% --%%--%% -% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% -%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -28% -% -% %%--%oči -% - -% -% -% -% -% -%--%% -% --%%--%% -%%-Linške --%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % % a % % % ik ln --%% -% --%%--%% -% --%% -% --%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%iz--z%am-rz%ov-a% -% -% --%%Sladoled % --%%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Quartissimo % 0,99 -% -% --%%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%--%%--%%%---%%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -%% -%-22 % % % % % % -% -%-%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% -% E-ST% Z-V% O-B% -% -% -% -% -% -% -% -% -% T-IC% E, KL % KA-R% % UB % % Z % % E -% -% -% -% -% -% -% -% -% BR % -%-%-%-%-%-%-OV -% -% -% -% % O % N % V % % TA S -25% -% -% -% -% -% -% -% -% -% N%AENK-OU% -%, - -% -% -% -% 39-% ANJE % -% PO-V% 1, % % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% MA-%K-S%IM-A%L-N%O -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % BRDA % % % % % % ! % E J % % % -% - % -%GORIŠKA N % -% -% - -% -% -% -% -% -% -%VA-%RČ-E%V-A% % -% -% -% -% -% -% -% -% -%2,-%99 % --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % -% - % -%Merlot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odica --%%po--%% % % -% -%% -% -% -% -% -% britju % % -% -% -% -% -% -%--%%--%% -% -% -%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% za -28%-% -%% -% -%Prigrizki % % -% -% - -% -mačke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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Pena za Britvice E-% -% -% -% -% -% -% -% PO-%NUDB -% -% -% britje -% -% -% Pesek -% -% -% -% za mačke redna cena

2,99

za kos samo

za kos samo

2,98/kg

1l

9,95/kg

redna cena

UGODN E CE NE

SOV ... BONU ČK, , TO

redna cena

st

a ko vo

k

• limona-jogurtgozdni sadežimalaga ali • vanilija-jagodačokolada-lešnik 1,8 l

kazan

a

za kos samo

zdaj za kratek čas na voljo tudi praznično pakiranje s piškoti v obliki smrečice, 400 g

do

1,39

st iz

ovo Kak

redna cena

1,79

za kos samo

3,99

3,48/kg

z ost i

ov Kak

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1l

za kos samo

1,66/l

st iz

redna cena

• classic ali • sensitive balsam ali • attractive ali • sport 100 ml

2,79

GORIŠKA BRDA

več vrst, 10 x 5 g

za kos samo

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

ovo Kak

suho

14–16 °C

narezki, rdečE meso in divjačina

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

redna cena

2,99

0,99

za zavoj samo

za kos samo

11,80/kg oz. 0,06/kos

14,90/l

s šestimi rezili, za moške, 3 kosi

• classic style ali • sensitive 300 ml

9,75 kg oz. 10 l

Premium pivo v steklenici, alk. 5 % vol., 0,33 l

za kos

2,69 za kos

0,28/kg oz. 0,27/l

za zavoj

za kos

0,57

4,49

1,29

1,73/l

1,50/kos

4,30/l

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog od 16.12. in od 19.12.2013. by Vsikatalogi.si - Issuu