Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

S PRIJAVO NA E-NOVICE DO PRIVLAČNE NAGRADE MED 07.08. IN 14.09. SODELUJ IN OSVOJI

10 09 .0 .08 8. . 20 in 14

VEČ KOT FER. HOFER.

10 x

1x V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

M&M’s

Bonboni

• čokoladni dražeji ali • arašidi, obliti s čokolado 200 g

VEČ INFORMACIJ IN PRAVILA NAGRADNE IGRE NAJDETE NA:

in druge privlačne nagrade

-29% -% -% % % % % -% www.nagradnaigra.hofer.si % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -39 % % % -% -% --%%--% -% -% -% --%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%1, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% Stroj za mletje mesa % % % % % % za kos % % -% -% -% % -% -% -%VITAL FRUITS-% -% -% % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Osvežilna % % -% -% -% % 9 9 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -pijača % -% -ACE/BCE % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % -% -%%-34 % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% 69 % -% - %1, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -Balkanski -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -%/ -% -%čevapčiči -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -3% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%-23 -% -% -%-%-%-%-%-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -29 - -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%UNION % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Pivo -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -%-9-%% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -%PONUDBO % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -PESTRO -99 %-%-%-%-%%--%% -% -3, % OPREME -% -% --%NA % -% - % -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --% -% -% -%POHODNIŠKE NAJDETE 10. IN 11. STRANI % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%74x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% redna cena

1,96

2,59

Z OPREMO

za zavoj samo

MAKS. 1.000 W

0,56/l

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 480 g

-LETNA GARANCIJA

49,

OD PONEDELJKA,

več vrst, prodajna enota: 6 plastenk (6 x 0,5 l)

redna cena

• zmelje ca. 1,3 kg mesa na minuto • samobrusilni križni nož • 2 luknjičasta nastavka iz legiranega jekla (luknjice Ø 3 in 7 mm) • nastavek za izdelavo votlih rolic za pripravo orientalskih jedi • nastavek za rezanje zelenjave • varno in preprosto dodajanje živil v polnilno cev s tlačilnim pripomočkom • funkcija vzvratnega teka

POSEBNA PONUDBA

NASTAVEK ZA FINO MLETJE Z LUKNJICAMI Ø 3 mm

6,95/kg

11.08.

za kos samo

redna cena

2,99

redna cena

4,43

za zavoj samo

2,00/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 09.08.2014, in nedeljo, 10.08.2014, oz. do razprodaje zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 33/14

OD ČETRTKA,

alk. 4,9 % vol., prodajna enota: 4 pločevinke (4 x 0,5 l)

POSEBNA PONUDBA

st iz

ovo Kak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

4,77/kg

14.08.

za kos samo


Hofer sporoča NA VINO CABERNET SAUVIGNON & MERLOT

-50% NA REDNO CENO

REDNA CENA ZA KOS

(velja samo ob nakupu izdelka stegno divjega zajca s kostjo)

2,98

37219 LJUTOMERČAN

07.08.–10.08., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

KUPON ZA 50% POPUST

POPUST S KUPONOM

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

Pri nakupu izdelka stegno divjega zajca s kostjo prejmete ob predložitvi kupona popust na vino Cabernet sauvignon & Merlot (Ljutomerčan).

ALPIKA

Stegno divjega zajca s kostjo slastna divjačina, ki se odlično poda h krompirjevim ali kruhovim cmokom, iz hladilnika

Cabernet sauvignon & Merlot suho rdeče vino, poreklo: Makedonija, 1 l

Kupon velja od 07.08. do 10.08.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu izdelka stegno divjega zajca s kostjo iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

Kartico z receptom za okusna stegna divjega zajca v višnjevi omaki poiščite v naših poslovalnicah.

kul za Rec ina vaš ept št. ričn o zbir 4 (20 ih užit ko 14) kov

10,99 za kg samo

v sodelovanju s kulinarični portal slovenski portal

največji kulinarični največji slovenski

Pecˇena stegna divjega zajca v višnjevi omaki

NATURA

Lignji

Belo grozdje

iz hladilnika

SVEŽIH RIB

razred I, 1 kg

6,99 za kg samo

IN MORSKIH SADEŽEV

-33% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -%1, -% -% -% %19 % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-% -% - %-% -% --%%-% -% -% % -% -% -% -% -Mlada % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -%%--% -% -%-% -% - %--%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%%čebula % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%-% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% --% %-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%-%-%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-33 -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%- -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Uporaba: -% -% -% % % % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % o Svinjski vrat % -% -% -%%Sv es % % m e % ež % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 39 % -% -% - %--%%--%% -% -% -% -% -% -%brez kosti -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%0, % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -Bučke -% -% -% -% -% -% -% --% -%-40 -%%-% --%% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% --% -% --%%-% -% -% -% -% - % -% -% -% -% %-%% % % % % -% -% -% 59 % --% -%-%-%- -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-0, % % % % % % % % % % % % % % % % -% %--%%--%%--%% -% -%%-% -% -% %%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%za-%kg samo -% -% - %--%%--%%--%%--%%--%%-%--%%-%-%-%-%-%-%-%- - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % %--% -%% -% -% -% - % -% -% -% % % - -%-%-% -% % -% -% -% -% -% -% -%99 % % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % --%% -% -% % -% -%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -%-%-%-%-%-%-%--%%-%--% %-% - % -% -% -% % -% -% -% -% -% -%%--% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % -% -% %Kalandiva % % % Ciklama % % % -% -% --%--%% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 07.08., redna cena

1,79

za zavoj samo

predjed ali Lignje lahko ponudimo kot na žaru, jih mo ravi Prip jed. no kot glav ti. sola v tudi so pa čni v pečici, odli

redna cena

0,59

svinjski vrat brez kosti je idealen za pečenje na žaru, odličen pa je tudi kot pečenka.

za sveženj samo

v kosu, iz hladilnika

redna cena

nepakirane, razred I

0,99

za kg samo

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm, različne barve

v lončku Ø 12 cm, različne barve

do razprodaje zalog

1,99 za kos samo

Slike so simbolične.

2,29 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

11.08.–13.08., oz. do razprodaje zalog

VADEMECUM

Žvečilni gumi za nego zob več vrst, brez sladkorja, 54 g

Mleti orehi 200 g

-40% Mešani domači keksi

redna cena

-26%

0,99

redna cena

2,29

0,59 za kos samo

a

do

-% % % % -% % % 69 % % % 1, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% GUSTO -% -% -% -%LEZačimbe -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % -24% %%--%% -%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--Paradižnikovi % % % -%-% --%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%-koščki % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%% -%--% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % 89 1, -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% - -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%--%%--%% -% -% -% -%-11 -% -% % % % -%%--%%-% - -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -%C Z-VE%STO-% --% -% -% -32% % % -% -39 % % % % I B % T % % -% 0, E % % R , K A % % % % % K -% -% LUB % % % % Z% % % E % % % % % O % R% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%B -%ENO-S%TA-V%NOJE-%, --V%%--% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -%--%%-% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%N-A%KU--P%%OV--AA%%NL--N%%O--%%--%% --%% -% -% -% -% - %0, 39 % % % %% -% % -% -% -% - %--%%--%% -%%--%%-% --%%--%%--%% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --M%%A--%K%S--I%%M-A-%%N--J% % ! -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--V%%A--R%%Č-E-%%V --%%--E%%---%%%--%%---%%%--% -% -% -% --%%--%--%%--%%---%%%--%%%---%%%--%%--%%---%%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% % % -% -% -% - -%%--%% -% --%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%--% -%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Špansko -% -bio % %--% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%olje-% --%%--% -% -% -% --%%---%%--%%---%%%--%%--%%%---%%%--%%---%%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%%--Lazanja % -% -%% -% -%oljčno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ljaževa % -% -% salama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lovenska -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%jabolka -% -% -%-40 -% -% -% -% -% -% -% -% Motovilec -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Rdeče -% -% -% -% delcorf -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% grozdje -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,59 400 g

kazan

st

k

a ko vo

za kos samo

10,93/kg

8,45/kg

redna cena

2,49

za kos samo

st iz

ovo Kak

4,73/kg

• kumina ali • pripravljena mešanica za piščanca ali • cimet 210–70 g

400 g

redna cena

0,44

redna cena

za kos samo

0,58

0,98/kg

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

Mešani domači keksi iz naše stalne ponudbe so od Gospodarske zbornice Slovenije prejeli zlato priznanje za odlično kakovost.

za kos samo

1,86–5,57/kg

st iz

ovo Kak

ekstra deviško, 750 ml

mesna, iz hladilnika, 1 kg

redna cena

6,98

redna cena

3,49

narezek, iz hladilnika, 200 g

za kos samo

redna cena

za kos samo

1,79

4,65/l

za kos samo

6,45/kg

redna cena

0,99

razred I, 1 kg

125 g

razred I, 1 kg

za zavoj samo

st iz

ovo Kak

-30 % -% -% % % -33% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 69 % % 0, % % % % % 19 % -% -% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% 1, % % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% % % -% -% -% - % --%% -% --% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% redna cena

redna cena

0,99

1,79

za zavoj samo

za zavoj samo

5,52/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE st iz

ovo Kak

Piščančja krila

• začinjena ali • naravna iz hladilnika

za kg

3,98

/

st iz

ovo Kak

Perutninske pleskavice/ čevapčiči iz hladilnika, 400 g znižano od 08.05.2014

prej 2,49

1,99 za kos samo

4,98/kg

Slanina za žar

marinirana, iz hladilnika

Svinjski vrat s kostjo

iz hladilnika, 500 g

za kg

6,49

za kos

2,49 4,98/kg

st iz

ovo Kak

/

Goveji čevapčiči/ pleskavice

Mediteranske pečenice

Alufolija

več vrst, iz hladilnika, 300 g

iz hladilnika, 480 g

30 m, 11 μ

za kos

2,99

za kos

6,23/kg

za kos

2,39 7,97/kg

1,49 0,05/m


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Omaka za žar več vrst, 430 ml

Originalen grški tzatziki

Majoneza

iz hladilnika, 450 g

80 % maščobe, 275 g za kos

kazan

a ko vo

k

3,00/l

do

1,69

4,33/kg

a

1,29

za kos

st

1,19

za kos

3,76/kg

Pomarančni sok

st iz

100% sadni delež, 1 l

ovo Kak

Ajvar

za kos

blagi, 290 g

Ketchup

• nepekoč ali • pekoč ali • brez sladkorja 650 g

350 g

1,09

za kos

za kos

3,76/kg

1,25

0,78

Lutenica

za kos

1,84

1,92/kg

5,26/kg

Radler alk. 2,5 % vol., 0,5 l

st iz

Fileti rdeče paprike

Feferoni

ovo Kak

za kos

650 g oz. 720 ml

• pekoči ali • nepekoči 600 g oz. 720 ml

Svetlo pivo

za kos

0,92

za kos

1,15

0,47

alk. 4,9 % vol., 0,5 l

1,42/kg

gazirana, 1,5 l

0,94/l

Cola/ oranžada

za kos

2l

za kos

0,15

z

st i ovo Kak

0,66

1,92/kg

Mineralna voda

0,10/l

1,32/l

Nektar

Premium pivo

50% sadni delež • ananas ali • breskev-jabolko 1,5 l

Jabolčni nektar 50% sadni delež, 1,5 l

alk. 5,0 % vol., 0,33 l

za kos

0,94

za kos

0,67

za kos

0,25

za kos

0,59

0,63/l

0,45/l

0,13/l

1,79/l

Belo vino

suho, poreklo: Makedonija, 2 l

Pariška štručka

Sončnični kruh

st iz

ovo Kak

2 x 250 g

narezan, 500 g

SUHO

za zavoj

za kos

8 °C

0,69

1,15 2,30/kg

MAKEDONIJA

MESNE JEDI, MORSKA HRANA, SOLATE

1,38/kg oz. 0,35/kos

st iz

ovo Kak

Lepinja 2 x 200 g za zavoj

st iz

ovo Kak

1,09

za kos

1,79 0,90/l

2,73/kg oz. 0,55/kos Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.


Hofer sporoča Ženska tunika z dolgimi rokavi

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

11.08.

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

ˇAJEN KROJ OBIC

zaradi mešanice viskoze in elastana prijetna za nošenje, vel. 36–46

za kos

7,99

Ženske pajkice

prijetno mehke zaradi mešanice bombaža in modala, različnih dolžin, širši ali ožji kroj, vel. 36–50

za kos

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

6,99

Ženske balerinke

visokokakovostne in elastične, s prijetno tekstilno podlogo in prožnim podplatom, št. 36–41 za par

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

14,99 Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

064-03-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

Hoferjeva resnica št. 29: Naše izdelke odlikuje NEVERJETNO VISOKA KAKOVOST po NEPREMAGLJIVO NIZKIH CENAH. Z RAZLIČNIMI OKRASNIMI ELEMENTI, NPR. VEZENINAMI, LESKETAJOČIM SE OKRASKOM ALI PENTLJICO

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Nedrček večje velikosti

mehek na otip in koži prijazen, s košaricami s kostjo in po dolžini nastavljivimi elastičnimi naramnicami, vel. 75–80: košarica C/D, vel. 85–90: košarica C/D/E, vel. 95: košarica D/E

za kos

5,99 Ženske spodnjice, 2 kosa

mehke in koži prijazne hlačke z vezeninami in pentljico, nekateri modeli z lesketajočim se okraskom, vel. 36–50

za zavoj

5,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

3,00/kos


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

11.08.

Ženska pižama, 3-delni komplet

iz 100% bombaža (džersija), prijetna za nošenje, s čipko, naborki in okrasno obrobo, v kompletu: • majica s kratkimi rokavi, • majica s tankimi naramnicami: nekateri modeli z oblikovanimi košaricami ali nastavljivimi naramnicami, in • hlače: z elastiko in potezno vrvico, različnih dolžin vel. 34−46 za komplet

14,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Kopalniški komplet, 3-delni

RAZLIČNI MODELI

dekorativen, iz visokokakovostne keramike • 1 držalo za zobne ščetke, • 1 dozirnik za tekoče milo in • 1 lonček

Zavesa za prho za kos

za komplet

5,99

14,99

iz umetne mase, vodoodbojna in preprosta za vzdrževanje, z ojačanim zgornjim robom in luknjicami za obročke, z 12 obročki za obešanje, vel. 180 x 200 cm

ZA PRHO

Protizdrsna podloga za prho/kopalno kad

v videzu kamenčkov, preprosta za vzdrževanje in nedrseča zaradi vakuumskih čepkov na spodnji strani • za prho: vel. 54 x 54 cm, ali • za kopalno kad: vel. 69 x 36 cm

KOPALNIŠKA PREPROGA IN ZAVESA ZA PRHO STA MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENI

ZA KOPALNO KAD

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

4,99

Čistilo za prho BELE ALI SIVE BARVE

preprečuje nastajanje madežev zaradi vodnega kamna in ostankov mila, za bleščeče čisto prho, 1 l

iz 100% bombaža, puhasto mehka, z nedrsečo prevleko na spodnji strani, vel. 60 x 100 cm

Pokrov za WC-školjko

iz duroplasta, primeren za vse običajne WC-školjke, vključno z materialom in navodili za namestitev za kos

9,99

Kopalniška preproga

MANJ ČIŠČENJA, SAJ PREPREČUJE NASTAJANJE MADEŽEV za kos

1,79

za kos

9,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

11.08. Darilni papir

izjemno trpežen, različne barve in motivi, vel. 4 m x 70 cm

za kos

1,49

RAZLIČNE BARVE

0,37/m

Sekundno lepilo, 2 kosa

za hitro lepljenje manjših gladkih površin iz skoraj vseh vrst materialov; vodoobstojno ter odporno proti mrazu in vročini, za dobro in dolgoobstojno pritrjevanje, 2 x 3 g

za zavoj

5,99

Šivalni pribor

za komplet

1,29

29,95/kg

Preja za pletenje

za komplet/kos

0,99

Sprimni trakovi

z zelo visokim deležem strižene volne, prijetno mehka in zračna, idealna za pletenje puloverjev, brezrokavnikov ali nogavic, za pletilke debeline 3–3,5, dolžina preje: 150 m/klobčič, 4 x 50 g

trakove lahko polikate ali prišijete na tekstil oz. prilepite na les, steklo, umetno maso, ploščice itn.

Kuhinjska krpa, 3 kosi

za vse ljubitelje šivanja • šivanke ali • pritiskači ali • zadrge ali • elastika ali • okrasna elastika • itn.

za zavoj

1,49 248,33/kg oz. 0,75/kos

SHRANJEVANJE Z VAKUUMIRANJEM IN VARJENJEM NE VPLIVA NA OKUS IN VONJ ŽIVIL TER PREPREČUJE NASTANEK ZAMRZOVALNEGA OŽIGA

za zavoj

iz visokokakovostnega polplatna, zelo vpojna, lahko jo prekuhavate, vel. 50 x 70 cm

3,99

95 °

1,33/kos

za komplet

14,99

29,99

RAZLIČNE BARVE

Folija za vakuumiranje in varjenje zavira rast bakterij, ne prepušča zraka in vlage, primerna za uporabo v mikrovalovni pečici • 3 zvitki: vel. posameznega zvitka: 22 x 300 cm, in • 2 zvitka: vel. posameznega zvitka: 28 x 300 cm

Aparat za vakuumiranje in varjenje folije

za vakuumiranje in varjenje vrečk in folije iz umetne mase, npr. pri pripravi živil za zamrzovanje (idealno za meso, sadje in zelenjavo)

IDEALNA ZA ZAMRZOVANJE ŽIVIL PREPREČUJE KVARJENJE ŽIVIL TER NASTANEK ZAMRZOVALNEGA OŽIGA IN NEPRIJETNEGA VONJA

Smirnoff Ice

Pastirski sir v olju • z zelišči ali • s papriko in čilijem ali • z olivami 375 g

• 170 W, 230 V • preprosta uporaba • izjemno močna vakuumska črpalka • varilna širina: maks. 30 cm • trajanje vakuumiranja in varjenja: 12–25 sekund • aparat samodejno odreže odvečno folijo

BIMED

Oluščene pistacije

nepražene in nesoljene, 100 g

nepražene in nesoljene, 100 g

za kos

za kos

2,19

2,79

21,90/kg

2,29

DALVINA

DALVINA

12 STEKLENIC V ZAVOJU

za zavoj

5,79 1,46/l

nizkoenergijska osvežilna brezalkoholna pijača z okusom gozdnih sadežev, ki se še posebej prileže v vročih dneh, 2 l

5,42/l

6,11/kg

Vranec Amfora

uravnoteženo in aromatično vino, fermentirano na tradicionalen način v amforah; rubinasto rdeče barve s kompleksno aromo cimeta, čokolade, gozdnih sadežev, cvetlic in začimb ter zaokroženim, polnim okusom, 0,75 l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

MAKEDONIJA

SUHO

16–18 °C

RDEČE MESO, ZORJENI SIRI

2 različna okusa • Shokata ali • pomaranča 1,5 l

Ledeni čaj

1,49

za kos

alk. 2,5 % vol., čudovito osvežujoč, naravno motni radler iz piva in sadnega soka grenivke, prodajna enota: 12 steklenic (12 x 0,33 l)

Fanta

27,90/kg

za kos

Radler grenivka

• predalček za shranjevanje kabla • izvlekljiva posoda za zbiranje tekočine za lažje čiščenje • sistem Easy Lock • vključno s 5 vrečkami iz umetne mase (vel. posamezne vrečke: 22 x 30 cm) in 1 zvitkom folije (vel. 22 x 300 cm)

BIMED

Oluščene makadamije

alk. 4 % vol., osvežujoča mešana pijača z okusom limone in dodatkom vodke, 0,275 l

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

Rosé Amfora

sveže vino, ki ga odlikujejo nežno rožnata barva, preplet okusov ter arome gozdnih jagod, karamele in medu, 0,75 l

MAKEDONIJA

POLSLADKO

za kos

1,15

10–12 °C

SLADICE

0,77/l

za kos

za kos

2,99

2,99

3,99/l

3,99/l

st iz

ovo Kak

za kos

0,39 0,20/l


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

Nogavice s številkami, 7 parov

Termovka

iz legiranega jekla, z dvojno steno in priročnim mehanizmom za nalivanje, prostornina: 1 l

14.08. zaradi visokega deleža bombaža prijetne za nošenje, s številkami na podplatu za lažje razvrščanje parov, št. 35–46

za kos

5,99

Digitalna tehtnica

za zavoj

• vsestransko uporabna za večje predmete, ki jih težko stehtate • kompaktna in trpežna • stabilno ohišje iz umetne mase z S-kavljem iz legiranega jekla • za tehtanje stvari od 0,1 kg do maks. 200 kg na 50 g natančno • s prikazom temperature in funkcijo, ki odšteje taro od bruto teže • samodejni izklop po ca. 2 min neuporabe • z zaščito pred škropljenjem vode • mere: 16 x 8 x 3,9 cm (D x Š x V) • vključno z baterijami in križnim izvijačem

8,99 1,28/par

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

Z METROM, IZVLEKLJIVIM DO 1 m

VSESTRANSKO UPORABNA ZA TEHTANJE STVARI DO 200 kg

VSAK PAR Z DRUGO ŠTEVILKO

OHRANJA TEMPERATURO VSEBINE

Predpražnik

primeren za vse bivalne ter pokrite zunanje prostore, zaradi visokega in gostega flora odlično vpija vlago ter ujame umazanijo, vel. 70 x 120 cm

za kos

24,99

Komplet za nego stopal za kos

18,99

3

visokokakovostni pripomočki za lepo negovana stopala: klešče za nohte, pilica za trdo kožo, ločevalnik prstov, vrečka za shranjevanje ter po izbiri: • strgalo in kamen za odstranjevanje trde kože ter 6-fazna pilica (rožnati komplet) ali • pilica za nohte, ploska pilica in ščipalnik za nohte (modri komplet)

-LETNA GARANCIJA

Hladilni elastični povoj

Krema/mazilo za stopala

• krema, ki zmanjšuje nastajanje trde kože: s salicilno kislino, aloe vero in mandljevim oljem, zmanjšuje nastajanje trde kože ter neguje suho in hrapavo kožo, ali • mazilo za razpokano kožo: s 25 % ureje, pantenolom in keratinom, obnavlja zelo trdo, suho in razpokano kožo 100 ml

za komplet

9,99

za kos

2,85

elastični povoj s hladilnim učinkom za oporo in ublažitev bolečin pri udarninah, zvinih ali pikih insektov (ne uporabljajte ga pri odprtih ranah), predhodno hlajenje ni potrebno

28,50/l

ZA OBČUTNO BOLJ MEHKO IN GLADKO KOŽO NA STOPALIH

RAZLIČNE BARVE

za kos

2,99 UČINKUJE TAKOJ, HLADI DO 90 min

Koža ju dermatološko preverjeno dobro prenaša. Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in druga varnostna opozorila.

NATURETA

za kos

1,49

st iz

ovo Kak

idealen za piknike, brez umetnih barvil in konzervansov, 290 g/280 g

Brezalkoholni radler • limona ali • grenivka prodajna enota: 6 steklenic (6 x 0,33 l)

idealen za piknike, brez umetnih barvil in konzervansov, 190 g

7,84/kg

NATURETA

Polpekoči ajvar/namaz s kumaricami

Dip iz zelene paprike/ namaz iz pečene paprike Gel/tekočina za pike insektov pomirja, hladi in neguje kožo pri pikih in ugrizih insektov • gel, 30 ml, ali • tekočina, 5 ml

Z NARAVNIMI UČINKOVINAMI

za kos

1,49

za kos

za zavoj

2,69 1,36/l

3,99

st iz

ovo Kak

5,14/5,32/kg

133,00/798,00/l

Barcaffé Freeze s posodico za led

instantna mešanica za pripravo kavnega napitka, vključno s priročno posodico za led ali pripravo sladolednih lučk • Coco Freeze: z nežno aromo kokosa, in za komplet • Freeze 2 x 180 g

4,99

Vitaminske vrečke za regeneracijo mišic

prehransko dopolnilo s keratinom za povečanje telesne zmogljivosti pri treningu moči pri kratki in intenzivni obremenitvi, z magnezijem za ohranjanje normalnega delovanja mišic ter energetskega metabolizma, 70 g oz. 20 vrečk

za zavoj

4,99 71,29/kg oz. 0,25/vrečko

LEDENO HLADNA OSVEŽITEV ZA PRAVI OKUS POLETJA

Pršilo proti insektom/osam

zanesljivo ščiti pred piki in ugrizi insektov, dermatološko preverjeno, primerno zlasti za otroke • pršilo proti insektom: deluje do 8 ur, ali • pršilo proti osam: deluje do 6 ur 100 ml za kos

3,99 39,90/l Biocidne izdelke uporabljajte v skladu z navodili za uporabo. Pred uporabo vedno preberite deklaracijo.

Z NARAVNIMI UČINKOVINAMI


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

14.08.

www.hofer.si

Jakna iz lahkega softshella

z vstavki pod pazduho za optimalno zračenje, uravnava vlago in temperaturo, elastičen material omogoča povsem neovirano gibanje, vrhnji sloj s prevleko 3M Scotchgard, zato se jakna hitro suši • ženska: s stoječim ovratnikom ali kapuco, modrorožnata ali črna-barve hibiskusa, vel. 36–42 • moška: s stoječim ovratnikom, črno-zelena ali modro-rumena, vel. 48–54

MOŠKA MODELA

Športna majica

34,99 €

16,99 €

Značilnosti 1

6

dobro odvaja vlago in se hitro suši, z UV-zaščito UPF 30+ • ženska: polo majica svetlo modre barve ali majica mentolne barve s stoječim ovratnikom na zadrgo, vel. 36–42 • moška: temno modra polo majica ali zelena majica s stoječim ovratnikom na zadrgo, vel. 48–54

Značilnosti

4

1

všita zanka za palec

2 spodnji rob s silikonskim

ŽENSKA MODELA

3 žepi z zračno mrežasto podlogo 3

4 vstavki iz zračne mrežaste

1

žep na rokavu z odprtino za slušalke

3D-tkanine za prijetno nošenje

ŽENSKA MODELA

neovirano gibanje

3 razporek z barvno usklajenimi gumbi 4

4

7

2 elastični vstavki za povsem

trakom, ki preprečuje drsenje

3

dvobarven rob rokavov

2

MOŠKA MODELA

5 potisk INOC 2 1

6

notranja stran ovratnika in razporek v kontrastni barvi

7

stoječ ovratnik s podbradnim zavihkom za zadrgo

5


Jakna iz flisa

Pohodniški nahrbtnik

iz dvoslojnega mikroflisa, prijetno topla in mehka na otip, udoben športni kroj, idealno prehodno oblačilo, ki ga lahko oblečete čez druga oblačila ali pod njih • ženska: zeleno modra ali rožnata, vel. 36–42 • moška: zelena ali črna, vel. 48–54

iz trpežnega materiala, idealen za športne in prostočasne dejavnosti; s hrbtnim 3D-delom, ki zagotavlja optimalno zračenje, in posebej oblikovanim, oblazinjenim ledvenim pasom, nastavljivim po dolžini; prostornina: 30–35 l

MOŠKA MODELA 5

14,99 €

29,99 € 5

1 3

Značilnosti 1

po dolžini nastavljive naramnice in prsni pašček

2 stranski žep z vodoodbojno zadrgo

Značilnosti

2

6

3 elastične zanke za pritrditev pohodniških palic ipd.

podbradni zavihek za zadrgo

4 žepi na zadrgo na ledvenem pasu

2 žep na rokavu 3 odprti žepi 4

IZJEMNO LAHEK 2

6

1

1

5 odprtina za dovajanje pijače s cevko

3

sprednja zadrga v modnem kovinskem videzu

4

ŽENSKA MODELA

6 hitro dostopanje do glavnega predala s sprednje strani

5 prsni žep na zadrgo 6

4

stranski žepi na zadrgo

Pohodniške hlače

iz lahkega in zračnega elastičnega materiala, ki se hitro suši; krojene tako, da se lahko povsem neovirano gibljete, z UV-zaščito UPF 30+ in prevleko 3M Scotchgard • ženske: črne (hlačnice lahko zavihate in jih pritrdite s paščkom) ali temno sive (spodnji del hlačnic z zadrgo, da ga lahko snamete), vel. 36–42 • moške: črne (hlačnice lahko zavihate in jih pritrdite s paščkom) ali temno sive (spodnji del hlačnic z zadrgo, da ga lahko snamete), vel. 48–54

Pohodniške nogavice

optimalno stabilizirajo in zračijo obremenjene predele, oblazinjeni deli pa nudijo dobro oporo; podplat deluje bakteriostatično, št. 35/36–45/46

4,99 €

MOŠKA MODELA 5

Volna

6

PERATURO, odvaja URAVNAVA TELESNO TEM TAJANJE NEPRIJETNEGA vlago in ZMANJŠUJE NAS sintetičnimi vlakni VONJA. V kombinaciji s na preja z odličnimi zrač no izjem ane nast lastnostmi.

24,99 €

1

Značilnosti 2

1 odprt žep

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

7

2 žep na zadrgo

3

3 zadrga, da lahko spodnji

9

del hlačnic snamete

COMFORT PADDING oblazinjeni deli nudijo stopalu dobro oporo

4 zadrga na spodnjem delu hlačnic

ŽENSKA MODELA

5 žep na zadrgo 6 stranski žep z mrežasto podlogo in zadrgo

7 pritrditev zavihanih hlačnic

MIDFOOT BANDAGE stabilizira osrednji del stopala in ga dobro oblazini

8

s paščkom

8 ojačan notranji spodnji del hlačnic LEFT/RIGHT FOOTBED za zaščito, stabilizacijo in zračenje stopal

4

9 žep na zadrgo nad kolenom

Žepni nož

Teleskopske pohodniške/ turne palice

visokokakovostno rezilo iz nerjavečega jekla, z varnostnim sistemom za razpiranje in zapiranje, vključno s priročno najlonsko torbico z zanko za pritrditev na pas

iz visokokakovostnega aluminija, izvlekljive do 135 cm, trpežna konica iz volframovega karbida z natičnimi gumijastimi blažilniki proti drsenju • pohodniške palice: sistem za blaženje sunkov, mehek ročaj s peno in nastavljiv mehek zapestni pašček, vključno s snemljivima krpljicama, ali • turne palice: posebej dolg, mehek ročaj s peno in nastavljiv zapestni pašček, vključno z 2 vrstama snemljivih krpljic

za kos

3,99

Daljnogled

intenziven kontrast zaradi modrega premaza leče objektiva, prilagodljivi očesni školjki, izravnava dioptrije na okularju, vključno s torbico, paščkom in čistilno krpico • model 1: 10- do 30-kratna povečava, 6-cm objektiv, ali • model 2: 8- do 24-kratna povečava, 5-cm objektiv

3-LETNA GARANCIJA

za kos

24,99

MODEL 1 MODEL 2

Pohodniški čevlji

čevlji za prosti čas iz izjemno lahkega ripstopa, z vodoodbojno tekstilno membrano, ki ščiti tudi pred vetrom; anatomsko oblikovan in izvlekljiv vložek ter prožen prstni in petni del za prijetno nošenje, z nedrsečim in grobo profiliranim podplatom, št. 37–44

POHODNIŠKE PALICE

3

-LETNA GARANCIJA

TURNE PALICE

za par

za par

14,99

RAZLIČNI MODELI Z LESENIM ALI ALUMINIJASTIM ROČAJEM

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

RAZLIČNI MODELI

19,99

PRIMERNI ZA ŠTEVILNE PROSTOČASNE DEJAVNOSTI


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

14.08.–17.08., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Mlečni napitek več vrst, iz hladilnika, 6 x 125 g

Pralineji Raffaello 230 g

-26%

-16%-% Solatno -% -% -% -% -% % % % % olje % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % --%%33 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%3, 19 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % 1, % % % % % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -20% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% --%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --Pivo % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-Sardine 1,89 -%-%-% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% %--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -8%-% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -%% -% -% -% -% -% % % % % %-%-%-%-% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-27% -% -% 0,65 % % -% % VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% --BR%E -% -%VN-O% -B%OV --%% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % -% - % -% -% -PULLUS % -% -% -% -% -% -% -% -%NAEN-KO%USPTAO-V%AN-JE%, --%% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% - % -% -%Zvrst % % 49 -% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% 0, % % % -%--% I S % K -%--% % A % -%--% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Briketi -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% % % -% -% -% -% -za% mačke -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%%--%Večnamensko % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % čistilo/čistilo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -za%kopalnico -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -14% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -33 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -25% -% -% Dragi -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% gospodar, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% poleti poskrbi, da bova -% 2, -% -% -% -% -% 99 -% -% -% 0, vedno imela na razpo- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 89 -% -% -% -% lago dovolj sveže vode. -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -%Vrečke -%za-% -% PO-%NUDB -% Krpe za -% -% -% -% organske -% -% gospodinjstvo -% -% -% -% odpadke st iz

1l

ovo Kak

redna cena

redna cena

1,61

3,99

za zavoj samo

za kos samo

1,59/kg oz. 0,20/kos

14,48/kg

redna cena

2,39

alk. 5,0 % vol., 0,5 l

za kos samo

• v paradižnikovi omaki ali • v limoninem soku ali • piri piri 125 g

redna cena

0,71

za kos samo

redna cena

0,68

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

SOV ... BONU ČK, , TO

za kos samo

UGODN E CE NE

1,30/l

3,92/kg

z ost i

ov Kak

18 °C

TESTENINE, LISIČKE IN JURČKI Z ŽARA

redna cena

2,79

vsebujejo vsaj 30 % mesa, 2 vrsti, 1 kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

SUHO

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

1l

redna cena

1,49

redna cena

1,19

za kos samo

za kos samo

za kos samo

za zavoj

1,88

10-litrske, 20 kosov

Vrečke za smeti z ročajem 20-litrske, 50 kosov

0,09/kos

Detergent za ročno pomivanje posode

koncentrat, več vrst, 500 ml

za zavoj

1,55 0,03/kos

za kos

0,99

6 kosov

za zavoj

0,95 0,16/kos

Gobice za čiščenje 10 kosov

znižano od 28.07.2014

NOVA PODOBA

prej 0,69

0,55 za zavoj samo

0,06/kos

1,98/l

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu