Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

03 02 .0 .08 8. . i 20 n 14

-% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % VEČ KOT FER. HOFER. --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%%--% -% -% -%%--%%--% -% -% -% --%%--%% - %-% -% --%%--%% -% -% -% -% %-% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% --%% -% - %-% -% --%%--% - %-% -% --%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% %-% -% -% - %-% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - %-% -% -% - %-% -% -% - %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% -% -% - %--%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% Sladoled -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Quartissimo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -25% % -% % -% -% -%vam % -% % -%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -Na % % % 4. strani predstavljamo % % % % - - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -izdelke, % znižane % % % % % % % % % % od 31.07. % % % % % - zam-%rzo-v% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % a ik% % % % aln% % % % % % iz % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -%99 % % 2, % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% postaja -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Digitalna % % % vremenska Meteotime % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Oaza % -% -% % % -% -%Voda % % % % % % % % z-okusom % % % % -% -%% -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --% -% -% % % -% -%-%-%-% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --18 - % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -59 % -% -% --%%--% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% za kos % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%Krekerji -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% % 99 % 3 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%%-30 % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -%% % % za kos % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % % % % -% % -%%39 -%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% -%Vzmetnica -% -% --%z žepkastimi vzmetmi % % % 1, % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% %-%-%- -%%--% % -% % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% % -% -%goveje % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%Sveže % % -% -% -% -% -% meso -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%mleto -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% % -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --17% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -%39 % -% -% --%% -% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, 5 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%74x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

st iz

ovo Kak

več vrst, 1,8 l

redna cena

3,99

st iz

ovo Kak

• rdeče grozdjerooibos ali • bezeg z belim čajem 1,5 l

redna cena

0,72

za kos samo

0,39/l

• z vremensko napovedjo na podlagi satelitskih podatkov in radijsko vodeno uro (prek DCF-signala) za 470 evropskih mest • 4-dnevna vremenska napoved za 395 mest • 2-dnevna vremenska napoved za 75 mest • vremenska napoved s 15 simboli • prikaz najvišje dnevne in najnižje nočne temperature • prikaz hitrosti in smeri vetra • prikaz verjetnosti padavin (dežja, snega in toče) v odstotkih • prikaz datuma (dan/mesec) • prikaz dneva v tednu v enem od 7 jezikov (angleščini, nemščini, španščini, francoščini, italijanščini, nizozemščini in švedščini) • senzor za merjenje zračne vlage v notranjih prostorih in na prostem • radij dosega zunanjega senzorja: ca. 40 m • oranžno osvetljen LED-prikazovalnik • vključno z baterijami

me je edinstven Švicarski sistem Meteoti izjemno dobro na svetu in omogoča kih podatkov. sprejemanje vremens mednarodno Znamka Meteotime je a blagovna registrirana, zaščiten znamka.

RAZLIČNE BARVE

34,

v škatli, 350 g

redna cena

OPOZORILA PRED NEUGODNIMI VREMENSKIMI RAZMERAMI

VREMENSKI PODATKI ZA VSO EVROPO

-LETNA GARANCIJA

POSEBNA PONUDBA

1,66/l

OD PONEDELJKA,

04.08.

za kos samo

1,99

PREREZ

redna cena

2,89

za kos samo

4,78/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 02.08.2014, in nedeljo, 03.08.2014, oz. do razprodaje zalog.

07.08.

iz hladilnika, 500 g

159,–

trda spodnja stran poliuretanska pena

1337

prevleka:

40 °

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 32/14

-LETNA GARANCIJA

OD ČETRTKA,

3,97/kg

• uporabna na obeh straneh • 2 različno trdi strani za popolno prileganje telesu: srednje trda vrhnja stran (ca. 4 cm debela viskoelastična pena s perforirano obrobo za več udobja in optimalno zračenje) ter trda spodnja stran iz poliuretanske pene • optimalno kroženje zraka in zelo dobro prileganje telesu zaradi posameznih žepkastih vzmeti in visokotehnološke viskoelastične pene s posebnimi zarezami • 7-consko jedro in prevleka: odlična točkovna elastičnost zaradi ca. 400 posameznih žepkastih vzmeti, pri čemer se upognejo samo vzmeti pod težo telesa • visoka fleksibilnost zaradi sodčkasto oblikovanih žepkastih vzmeti OB NAKUPU ZVITA ZA LAŽJE • snemljiva in pralna prevleka PRENAŠANJE • ergonomsko oblikovana in s 4 ročaji ZELO DOBRO PRILEza lažje obračanje GANJE TELESU ZARADI • primerna za vse, ki tehtate do 125 kg ŽEPKASTIH VZMETI • vel. 90 x 190 cm ali 90 x 200 cm

sredje trda vrhnja stran

perforirana viskoelastična pena

POSEBNA PONUDBA

za kos samo


Hofer sporoča SVEŽIH RIB

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

31.07.–03.08., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

sveže iz hrvaškega morja

Mango

IN MORSKIH SADEŽEV

razred I

-% -%% 1,59 -%-31 % CROMARIS % % % Sveža -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% % % % jadranska orada % -% % -% % -% -za%kg-samo % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%za -kos%samo -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% 99 % -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-09 % -% % -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% - -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -dog % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Hot -% -% -% -% % % % % % hrenovke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %Breskve -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 1,39 -43 % % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% % % % % % % % % za% kg-samo z % % % i % % % t % % -% -% -% os -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -za%kg-samo % % kov-% -% -% -% a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poraba: -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% Solata % o es -% -% -% -% -% -% -%%Sv % m % e ež % % % % % kristalka % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

iz hladilnika

8,

1,

iz hladilnika

nepakirane, razred I

Hot dog hrenovka je fino o mleta barjena klobasa z blag u. dim po som oku im žen izra Primerna je za kuhanje ali pečenje.

redna cena

2,

0,

okusno, nežno in nemastno meso, primerno za peko v kosu ali pripravo slastnih zrezkov.

razred I

-34%

redna cena

0,69

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % za kos samo % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%-%-%-%-45 % % % % % % % % % % -%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% 49 % % % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%%-%-%-%-%-%-%- -%-% -%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%%--%-%%-%-%-%-% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%--% % % -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % Cvetoči miks Vrtnica -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Svinjski kare brez kosti in kože

0,

v kosu, iz hladilnika

4,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm, različne sorte

v lončku Ø 12 cm, različne barve

OD ČETRTKA, 31.07., do razprodaje zalog

1,99 za kos samo

Slike so simbolične.

2,69 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

04.08.–06.08., oz. do razprodaje zalog

Polnjeni rogljički

• z mlečno kremo ali • z lešniki in nugatom ali • z mlečno kremo in karamelo 5 x 48 g

Mladi grah 400 g oz. 425 ml

Bio keksi Vital

-% -24% -23% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%-% --%%-% -% -49 % -% -% --% -% -% -% -%99 % % % % % % % -% - -% -% % % % % % % 0, 0, % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%--%%-% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -25% - HARVEST -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -%HAPPY % % % - %--%%--%% -% -%-% --%%--%% -% -% -% -%Mehko -% suho -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-26 % % % % % % % % % -% -% -% -% -% Toffifee %-%-% % -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -%sadje -% -% -%-%-% % % % 1,49 %-% %-%-%-%-%-%-% - % -% -% -% - --%%--%% -% -%%-% --%%--%%--% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -%-% --%%--%%--% -%-% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-%-%-% -% - -% -% -% -%69 -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 1, % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -%% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -%-% -% -% %Z-VE%S-T% % % OBE, -% -% -% C I T % R % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -B%REZ-KA% -% -%KLUBOV -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%E-N%OS-TA%VAN-NO%JE,-% -% -% -% -25% % V -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%NA-K%UP-OM% % %% % O N % % L -% A % % % I S % % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%M-A%KR-% % % % % %NJE! % % - % -% % -% - % -% -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%V-A% -Č%EV-%A -% -% - -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%1, % 49 % - -% --%%-% % - % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--% -%%--%%--%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% -%--% -% --%%--%% -%--%%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -sir -% - -%--%%--%% -%--%%--%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% Paniran % % % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%%--%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% %-% -%%--%% -% -% -% -% -% % Sončnično % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%--%%--%% -%%--Pečena % % % % paprika % % olje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lovenski -% -% -% -% -% -% -% -% -% Slovenska Bio nektarine -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% jabolka idared -% mladi -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% krompir -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,65 redna cena

redna cena

• s sončničnimi semeni ali • z bučnimi semeni ali • z indijskimi oreščki in arašidi 200 g

0,65

1,29

redna cena

za zavoj samo

za kos samo

4,13/kg oz. 0,20/kos

1,23/kg

1,99

redna cena

2,29

za kos samo

• dateljni ali • marelice ali • fige 250 g

200 g

za kos samo

7,45/kg

redna cena

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

8,45/kg

1,99

za kos samo

5,96/kg

več vrst, 45 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 300 g

680 g oz. 720 ml

1l

redna cena

1,29

za kos samo

redna cena

redna cena

2,29

1,59

za kos samo

za kos samo

5,63/kg

1,90/kg

redna cena

1,09

razred I, 500 g

st iz

nepakirana, razred I

ovo Kak

razred I, 2 kg

za kg samo

-35%

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redna cena

redna cena

1,69

1,39

iz vost

o Kak

za zavoj samo

za zavoj samo

2,18/kg

0,48/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

TOPSTAR

Sončnično olje

Bitter Lemon/ Tonic Water

2l

1,5 l

znižano od 10.04.2014 in dodatno znižano od 31.07.2014

znižano od 31.07.2014

LE GUSTO

Mediteranske začimbe

prej nato

več vrst, 15−12,5 g oz. 275 ml

2,78 2,68

prej 0,64

59 58 0, 2, % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% --% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%49 % --%% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% --%%--%%--%% -% --% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%%1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%-% -%%--%% -% -% -%--%-%%-%--%%-%-%-%-%--%%-%--%%-%-%--%%-%-%-% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -%Piščančje % - rezine-% -% -% -%-%-Kmečka/ -% -%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-%-% -% -% -% -%Svinjske -%prsi-% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -%kuhana % -% - % -% -pečene % % % šunka % na dunajski -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%--%%---%%--%%--%%-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%-iz%-za%-m%-rz%-ov%aln-ik%a -% -% -% -% --%%način % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -%--% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% 2,59 -% -% -% -% % % % % % % -% -% % % % % % % % % % % 79 % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -%3, % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% --%%--%%69 -% % --%%--%%-% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %%-% -%% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%%--%%--%%--%%---%%--%% --1, % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -% - %--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% %%--%%--%%%---%%%--%%--%%-% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%Zavitek % % -% -iz% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%---%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -Pecivo % listnatega -% -% -% -% -% -% alnika -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%% -%%--%%--iz%%za-m%rzo-v% %%--%% -%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -testa % -% - % -%Pralineji % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%---%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% 79 -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%--%%--%%-1, % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% znižano od 31.07.2014

za kos samo

za kos samo

1,29/l

0,39/l

prej 1,59

za kos samo

99,33–119,20/kg

st iz

iz hladilnika, 350 g

narezana, iz hladilnika, 175 g

ovo Kak

znižano od 31.07.2014

750 g

znižano od 31.07.2014

znižano od 31.07.2014

prej 2,69

prej 3,99

za kos samo

prej 1,74

za kos samo

7,40/kg

za kos samo

5,05/kg

9,66/kg

dve vrsti, 600 g

prej 1,85

znižano od 31.07.2014

• brez alkohola ali • z alkoholom 200 g

za kos samo

več vrst, 225 g

znižano od 31.07.2014

znižano od 31.07.2014

7,96/kg

-% -% -% -% % % % % % % -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% % % % 79 % % % 2, % % -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--%%--%%--%%-1, % % 79 % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% --%%--%%- % -% -% -% -% %--%%--%%--%%--%-% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -% - %--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%---%%%---%%%--%%--%%-% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% ITALIA -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% --%%-% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% -%Krpa % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%BAR % % % % % % % Kava v zrnju % % - -% --%%-% - iz% --%%-% -% % -% -% -% % -% %--%%--%%--%%--%%mikrovlaken -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%%Grande čaj % -% - % -%Zeliščni % % -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--% -%% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% -%--%%--%%--%-% --%%--%%--%%- % -% -% -%99 % % % 29 % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1,%--%%--%%--% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -%1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%2, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% prej 2,99

prej 1,89

za kos samo

za kos samo

13,95/kg

2,98/kg

prej 2,39

prej 1,39

naraven, brez dodanih arom, več vrst, 50 g oz. 25 čajnih vrečk znižano od 31.07.2014

za kos samo

500 g

več vrst, 2 kosa

znižano od 31.07.2014

znižano od 31.07.2014

za zavoj samo

1,00/kos

25,80/kg oz. 0,05/vrečko

prej 3,49

za kos samo

5,98/kg


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

04.08.

Italijanski zeliščni inštitut L’Angelica že 30 let združuje tradicijo zeliščarstva in najnaprednejše znanstvene raziskave. Njihovi izdelki iz linije Botanics vsebujejo naravne izvlečke iz biološke pridelave, linija Officinalis pa je obogatena z izvlečki sredozemskih zelišč. Vsi izdelki so brez parafina, parabenov in silikonov ter gensko spremenjenih organizmov.

Zeliščna zobna pasta

iz 100% naravnih sestavin, pomaga preprečevati nastanek zobne gnilobe, zobnega kamna in oblog • svež dah: z naravnimi izvlečki timijana, mete in bazilike, ali • popolna zaščita: z naravnimi izvlečki timijana, mete, brina, rožmarina in žajblja 75 ml

Gel za prhanje in kopel Botanics

Tekoče milo Officinalis

za kos

1,99

za žametno mehko in prijetno odišavljeno kožo • s sivko in vanilijo: sprošča in neguje, ali • s hibiskusom in cvetovi pomaranče: navlaži in poživi, ali • z ovsom in oljčnim oljem: za suho kožo, ali • z ovsom: za občutljivo kožo 500 ml

za žametno mehke in prijetno odišavljene roke • z ovsom: primerno tudi za najbolj občutljivo kožo, ali • z aloe vero in vanilijo: ščiti in vlaži, ali • z oljem čajevca: neguje in obnavlja 300 ml

26,53/l

Zeliščni balzam za lase Botanics

Zeliščni šampon za lase Botanics

za močne, zdrave, mehke in sijoče lase od korenin do konic • z mandlji in matičnim mlečkom: za pogosto umivanje vseh vrst las, ali • s koprivo in glogom: proti prhljaju, ali • z ognjičem in kamilico: za tanke, krhke in poškodovane lase, ali • z belim grozdjem in lipo: za mastne lase 250 ml

z riževim oljem, mandlji in matičnim mlečkom, za vse vrste las; lase okrepi in jih naredi sijoče, 250 ml

za kos za kos

2,89

za kos

1,99

2,89

6,63/l

5,78/l

za kos

2,89

11,56/l

11,56/l

Hoferjeva resnica št. 18: Nasmeh ZADOVOLJNEGA KUPCA je naša nagrada. Pripomoček za ustno higieno, 2/1 kos

Tablete za čiščenje zobne proteze*

• ščetka za čiščenje zobne proteze, 2 kosa: za čiščenje zobne proteze ali zobnega aparata, ali • posebna čistilna ščetka, 2 kosa: za preprosto čiščenje zobnih kron, mostičkov, zobnih aparatov in medzobnih prostorov, ali • ščetka za čiščenje zobne proteze s škatlico: za čiščenje zobne proteze ali zobnega aparata, s škatlico za higienično shranjevanje ščetke na potovanju, ali • škatlica za zobno protezo, 1 kos: trpežna in neprozorna, za shranjevanje zobne proteze ali zobnega aparata med čiščenjem, s snemljivim mrežastim vstavkom za preprosto spiranje

formula z aktivnim kisikom odstrani 99,9 % bakterij ter madeže in zobne obloge tudi na težje dostopnih mestih, za popolnoma čisto in bleščeče belo zobno protezo, 108 kosov

4 PAKIRANJA V ZAVOJU

Medzobna ščetka/ zobna nitka na držalu

• medzobna ščetka: v obliki zobotrebca, 150 kosov v dozirniku in 60 kosov v potovalnem pakiranju, ali • zobna nitka na držalu: povoščena z okusom mete ali nepovoščena, v potovalnem pakiranju, 100 kosov PRIROČNO NA POTI

za zavoj/kos

1,99

IZDELKI ACTIVE MED

so hitra in učinkovita prva pomoč. Preizkušeni in odobreni so bili v skladu z naj. strožjimi smernicami

IDEALEN ZA ŠPORTNE DEJAVNOSTI za zavoj

4,99 1,66/kos

1,00/1,99/kos

Zaščitni obliž, 3 kosi*

preprečuje drgnjenje kože in nastanek žuljev; elastičen, lahko ga prirežete na želeno velikost in ponovno uporabite, saj se preprosto odstrani in ponovno namesti, vel. 5 x 25 cm * Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in druga varnostna opozorila.

za zavoj

2,69 0,03/kos

Otroška zobna pasta Biorepair Junior

z okusom jagode, ščiti pred nastankom zobne gnilobe, microRepair® pa pomaga preprečevati zobne obloge in utrjuje sklenino; za otroke do 13. leta starosti, še posebej primerna za nego zob otrok, ki nosijo zobni aparat; brez fluora, abrazivnih sredstev, titanijevega dioksida in natrijevih lavril sulfatov, 50 ml

za zavoj

2,89 0,01/0,03/kos

za kos

2,69 53,80/l


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

GRANDE UŽITKI

PO PICCOLO CENAH

04.08. Italijanske jušne testenine iz 100% pšeničnega zdroba durum • Alfabeto ali • Gramigna ali • Perline ali • Stelle 500 g za kos

0,99 1,98/kg

Pripravljena jed iz špagetov

• z omako iz štirih sirov ali • z omako iz paradižnika in mocarele ali • s paradižnikovo omako 397–315 g

za kos

0,99 Krožnik za pico/ testenine, 2 kosa

2,49–3,14/kg

iz porcelana, odpornega proti visokim temperaturam, primeren za uporabo v mikrovalovni pečici in pomivanje v pomivalnem stroju • za pico: Ø 32 cm, ali • za testenine: Ø 30 cm BEL ALI Z MOTIVOM

Originalna italijanska salama

Balzamični kis iz Modene ZGO

staran najmanj 3 leta v hrastovih sodih, 250 ml

sušena na zraku, s plemenito plesnijo • Milano ali • Campagnolo ali • Casereccia ali • Abruzzese 200 g

za kos

2,99 11,96/l

za kos

2,49 12,45/kg

Indukcijska ponev, Ø 28 cm

iz trpežnega aluminija, za nežno pečenje, z visokim robom in trislojno prevleko proti prijemanju Ilag® Ultimate na notranji strani, preprosta za čiščenje in primerna za pomivanje v pomivalnem stroju

Keramičen pekač za narastke

v rustikalnem videzu, z ročajema, primeren za uporabo v mikrovalovni in običajni pečici, odporen proti temperaturam od –20 °C do +220 °C • ovalen: mere: 23 x 13,5 x 4,5 cm, prostornina: 650 ml, ali • pravokoten: mere: 22,5 x 12,5 x 7 cm, prostornina: 750 ml

PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV ZELO DOBRA PORAZDELITEV TOPLOTE

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Komplet posod za shranjevanje živil, 3-delni

za shranjevanje ali zamrzovanje živil, primeren za uporabo v mikrovalovni pečici (brez pokrova) in pomivanje v pomivalnem stroju, odporen proti temperaturam od –30 °C do +100 °C, različne velikosti in modeli posod (pravokotna, kvadratna ali okrogla), s pokrovi različnih barv

Upogljiva podlaga za rezanje, 6 kosov

izjemno lahka, tanka in upogljiva, z nedrsečo spodnjo stranjo, uporabljate jo lahko na različne načine, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, vel. 38 x 30,5 cm

ZA VALJANJE TESTA

KOT POGRINJEK

POSODE LAHKO ZLOŽITE ENO V DRUGO, ZATO PRI SHRANJEVANJU ZAVZAMEJO MALO PROSTORA

ZA PREPROSTO STRESANJE ŽIVIL V POSODO

za kos

19,99 1056363

7,8 mm

za zavoj

za kos

4,99

za komplet

1,99

3,99 0,67/kos


04.08.

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Namaz za bruskete

PRIPRAVLJEN PO ORIGINALNEM ITALIJANSKEM RECEPTU

okusen italijanski namaz • s tunino ali • s sušenimi paradižniki ali • z olivami ali • s pečeno papriko ali • s pečeno zelenjavo 170 g

za kos

1,59 9,35/kg

Premium omaka za testenine • Calabrese ali • Romana ali • Siciliana ali • Toscana 400 g

za kos

1,59 3,98/kg

PRIPRAVLJENA PO ORIGINALNEM ITALIJANSKEM RECEPTU

Hlače za dojenčke/malčke

Bodi za dojenčke/malčke, 2 kosa iz 100% bombaža, prijetno mehek, s kratkimi rokavi, vel. 50–104

iz 100% bombaža, s širokim in neutesnjujočim pasom, vel. 62–104

za zavoj

4,49

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

2,25/kos

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

za kos

4,49 za zavoj

7,99

Nogavice za dojenčke/ malčke, 2 para

4,00/kos

Milni mehurčki RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

z visokim deležem bombaža in neutesnjujočimi prstnimi konicami, št. 12–34

z igrico na pokrovčku, primerni za otroke, starejše od 3 let, 4 x 55 ml za zavoj

1,79

3096459

8,14/l oz. 0,45/kos

Študentska hrana Gyros pica

za kos

1,59

grška pica iz krušne peči, obložena z marinirano svinjino, feta sirom, rdečo čebulo, črnimi olivami in feferoni, 350 g

mešanica oreščkov in suhega sadja • klasična ali • eksotična 200 g

7,95/kg

za zavoj

1,79 0,90/par

valnika

iz zamrzo

valnika

iz zamrzo

Grški/mini bifteki za kos

1,79 5,11/kg

rolice iz mletega mesa, polnjene s svežim sirom • grški: iz svinjine, ali • mini: iz svinjine in govedine 750 g

RAZLIČNE BARVE za kos

4,49 5,99/kg

Poganjalec

za učenje gibanja in krmiljenja, v zabavnem videzu hroščka; za 360° vrtljivi in z umetno maso prevlečeni koleščki omogočajo tekoče premikanje v vse smeri; preprosto sestavljanje, zložljiv, uporaben v notranjih ali zunanjih prostorih, maks. obremenitev: 20 kg, primeren za otroke, starejše od 1 leta, masa: 2,2 kg

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

32,99


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

PESTRA PONUDBA IZDELKOV

SLOVENSKE KAKOVOSTI

sebno poPri oblikovanju naše ponudbe po ajalcem, zornost posvečamo domačim proizv ljše. Tako saj vam želimo ponuditi le najbo lci, kot so sodelujemo s slovenskimi proizvaja Brda, pekarna Pečjak, Jata, Goriška murske pekarna Brumat, Hlebček, Po ovarna mlekarne, Fructal, Radenska, Piv na Ptuj, Union, Košaki, Panvita, Perutni Z nenehVinakoper, Žito in številni drugi. izdelkov nim povečevanjem števila slovenskih kar smo krepimo slovensko gospodarstvo, na še posebej ponosni. so Izdelki slovenskih proizvajalcev označeni s simbolom srca. Preizkusite jih in se tudi sami prepričajte o njihovi kakovosti!

vost

o Kak

Poltrajna salama

iz st iz

• ptujska ali • lovska ali • goveja iz hladilnika, 400 g/300 g

ovo Kak

Ribana kaša 500 g

st iz

za kos

o v o Kak

1,49

za kos

0,99

3,73/4,97/kg

1,98/kg

st iz

Kajzerice/ graham žemlje

narezan, 450 g

5 x 60 g

Turistična/ gozdarska salama

750 g

kazan

a

Večzrnati/ Wellness kruh

do

ovo Kak

st

k

a ko vo

st iz

ovo Kak

za kos

1,15

0,69

2,56/kg

2,30/kg oz. 0,14/kos

kazan

a

do

iz

st

vost

o Kak

6,39

za zavoj

za kos

k

a ko vo

o Kak

t iz vos

Kajzerice iz naše stalne ponudbe so od Gospodarske zbornice Slovenije prejele zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Brumat.

8,52/kg

st iz

ovo Kak

Rženi hlebček 500 g

PRŠUTARNA LOKEV

Primorski pršut

Sir edamec

45 % m. m. v s. s., brez laktoze, iz hladilnika

za kg

st iz

ovo Kak

9,99 za kos

1,39 2,78/kg prejel zlato Rženi hlebček iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije pekarna Hlebček. priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče

za kg

4,94


IZ NAŠE STALNE PONUDBE st iz

ovo Kak

Turška kava Classic

st iz

500 g

ovo Kak

VINAKRAS

Kava Minas

Teranov liker

aromatizirano vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, pripravljeno iz terana, 0,5 l

100 g

za kos

2,18

st iz

ovo Kak

8–10 °C

6,29

za kos

st iz

ovo Kak

Polno trajno mleko

Sadni jogurt

brez zamaška, 3,5 % maščobe, 1l

2,6 % maščobe • jabolko-hruškažitarice ali • breskev ali • jagoda iz hladilnika, 500 g

Jogurt

3,2 % maščobe, iz hladilnika, 180 g

z ost i

ov Kak

GORIŠKA BRDA

za kos

z ost i

0,75

ov Kak

0,68

RAZNE SLADICE, SLIVOVI CMOKI, PANAKOTA

12,58/l

6,90/kg

za kos

SADEN, SLADEK

za kos

4,36/kg

0,69

KRAS

SUHO

14–16 °C

1,50/kg NAREZKI, RDEČE MESO IN DIVJAČINA

za kos

0,19

iz vost

o Kak

GORIŠKA BRDA

Merlot

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l za kos

2,79

Mafini

1,06/kg

st iz

ovo Kak

dve vrsti, 4 x 80 g

Blejska kremšnita iz hladilnika, 2 x 180 g

st iz

ovo Kak

BAJNOF

Cviček

suho rdečkasto vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1l

a ko vo

k

k

a ko vo

kazan

st

do

o Kak

kazan

a

valnika

iz zamrzo

iz vost

a

11,08/kg oz. 2,00/kos

st

3,99

do

za zavoj

za zavoj

Francoski rogljički

1,59

več vrst, 810 g/720 g

st iz

ovo Kak

4,97/kg oz. 0,40/kos

st ovo Kak

3,69/4,15/kg

SUHO

8–10 °C

SVINJINA, DIVJAČINA, KLOBASE

za kos

2,99

za kos

2,99

DOLENJSKA

iz

Sveža jajca

velikost M, 10 kosov za zavoj

1,24

Njoki

0,12/kos

1 kg

valnika

iz zamrzo

ŠTAJERSKA SLOVENIJA SUHO

st iz

ovo Kak

Toaletni papir Premium 10 x 200 lističev, 3-slojni, rumen

8–10 °C

LJUTOMERČAN

Laški rizling

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

SUHE MESNINE, OCVRTI PIŠČANEC

st iz

ovo Kak

za kos

3-SLOJNI

za kos

1,99

2,29

za zavoj

2,89 0,29/kos

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

st iz

ovo Kak


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

07.08.

Posteljna garnitura iz mikrovlaken gladka in zelo mehka, na otip podobna bombažu, z visokokakovostnim potiskom in zadrgo, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm

za garnituro

60 °

7,99

za kos

4,49

MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENO

Napenjalna rjuha iz mikrovlaken

TEKSTILNE

zelo dobro vpija vlago in se hitro suši, z gladko vrhnjo stranjo, v celoti obrobljena z všito elastiko, vel. 90 x 190–100 x 200 cm

USPEŠNICE

Kopalna iz brisača frotirja

60 °

prijetno iz 100% bombaža, 140 cm x 70 l. ve p, mehka na oti za kos

3,49

Nizka škatla na koleščkih

iz umetne mase, s 4 koleščki, idealna za shranjevanje pod posteljo, prostornina: 55 l, mere: 80 x 60 x 17 cm (D x Š x V)

MEDSEBOJNO NO BARVNO USKLAJE

za zavoj

4,49

za kos

12,99

2,25/kos

POKROV ZELENE, MODRE ALI SIVE BARVE

, 2 kosa Brisača iz frotirja mehka prijetno iz 100% bombaža, cm 100 x 50 l. ve p, na oti

Bralna očala

koš s stabilnim pokrovom in protizdrsnim obročem iz umetne mase na spodnji strani, prostornina: 43 l, višina: 58,5 cm, Ø 30,5 cm

za kos

Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in druga varnostna opozorila.

Vložki za čevlje z gelom

• Vital: masirajo in poživijo stopala, ali • Aktiv: s srebrovimi ioni, ki preprečujejo nastanek neprijetnega vonja, razbremenijo stopala, vezi in sklepe, ali • Komfort: optimalno porazdelijo pritisk in poskrbijo za prijetno hojo, ali • Sport: blažijo sunke ter razbremenijo stopala, vezi in sklepe za par

LAHKO JIH PRIREŽETE NA ŽELENO VELIKOST

lahko jih zložite enega v/na drugega • 1 velik zaboj: 59,5 x 39 x 43,5 cm (D x Š x V), prostornina: 80 l, • 2 majhna zaboja: 39 x 28,5 x 20 cm (D x Š x V), prostornina posameznega zaboja: 15 l, in • 1 predelna polica: 53 x 31,5 x 6,5 cm (D x Š x V)

Koš za perilo

z okvirjem iz kovine ali umetne mase oz. brez okvirja, stekli s prevleko, odporno proti praskam; dioptrija od +1,0 do +3,5

2,69

Zaboji za shranjevanje, 4-delni komplet

IZ BELE JEKLENE PLOČEVINE ALI LEGIRANEGA JEKLA

2,99

3

za kos

-LETNA GARANCIJA

Lesena kopalniška preproga

iz akacijevega lesa, zelo trpežna, primerna za kopalnico, savno ali pokrite zunanje površine, vel. 50 x 80 cm

19,99

S SENZORJEM, KI SVETILKO VKLOPI, KO SE PRIČNE TEMNITI

19,99

za komplet

SOLARNA PLOŠČICA

brez vsebine

S KONICO ZA PRITRDITEV V TLA

Z GUMIRANIMI ČEPKI NA SPODNJI STRANI

Zunanja solarna LED-svetilka

3

za kos

12,99

-LETNA GARANCIJA Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545

za kos

7,99

v videzu kamna, zelo svetla LED-osvetlitev, z visokokakovostno solarno ploščico, čas svetenja: ca. 8 ur, peščene, temno ali svetlo sive barve, višina: 30 cm, Ø 12 cm


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

07.08. Šampon za lase kopriva & pantenol

SOS-losjon/ aloe vera hydra tonik

Kozmetika Afrodita, vodilna slovenska hiša lepote, navdušuje kupce s kakovostno, zdravju in koži prijazno kozmetiko z visokim deležem sestavin naravnega in rastlinskega izvora. Izbrani Afroditini izdelki ne vsebujejo parabenov, silikonov, parafina, alergenih parfumov in umetnih barvil.

nega za lase, nagnjene k čezmernemu izpadanju; izboljšuje prekrvavitev lasišča in krepi lase od korenin do konic, 1 l

• SOS-losjon: z aloe vero in sivko, 2 aktivnima naravnima sestavinama, ki blagodejno hladita, pomirjata in obnavljata razdraženo kožo obraza in telesa; primeren za otroke in vse z občutljivo kožo; prava hladilna terapija, ki blaži srbečico, ter prva pomoč pri pikih insektov, sončnih opeklinah ali opeklinah meduz, 120 ml, ali • aloe vera hydra tonik: z alantoinom, za obraz in telo, pomirja in osveži, primeren za vse tipe kože, namenjen je pordeli ali od prekomernega sončenja razdraženi koži, še posebej blagodejno pa deluje na občutljivo, suho, razpokano, razdraženo ali vneto kožo, 100 ml

Kozmetika Afrodita je sinonim za učinkovito, naravno, zaupanja vredno ter uporabnikom in okolju prijazno blagovno znamko.

za kos

3,99

za kos

Šampon za lase kamilica & lipa

1,99

blagodejna nega za občutljive lase in lasišče; neguje, vitalizira in pomirja, 1 l

Šampon za lase in telo med & vanilija

vitalna nega las in kože; okrepi lasno strukturo, pričara svilnato mehke lase in nahrani kožo, 1l

33,25/39,90/l

za kos

1,99

etnih l o p v a g e N mesecih zao vso družin

za kos

1,99

DERMATOLOŠKO PREVERJENO BREZ PARFUMA, PARABENOV IN PARAFINA

Dišeče kroglice

osvežilnik zraka za notranje prostore, s pokrovčkom za nastavljanje intenzivnosti vonja, lahko ga ponovno zaprete, zagotavlja svež vonj do ca. 6 tednov • limeta ali • breskev ali • spa 110 g

Komplet mrežastih vreč za pranje perila, 3-/2-delni

za nežno pranje perila • 3-delni: 1 okrogla vreča Ø 35 cm in 2 okrogli vreči Ø 20 cm, ali • 2-delni: 1 vreča vel. 48 x 33 cm in 1 vreča vel. 34 x 23 cm BELE ALI ČRNE BARVE

za kos

1,99 18,09/kg

Mlečna čokolada

Komplet za pometanje, 4-delni

polnjena s pisanimi bonbončki, 100 g

• za avtomobil, omaro, hladilnik ali koš za smeti, 4 kosi: deluje do 16 tednov, ali • za sesalnik, 8 kosov: odpravlja običajne neprijetne vonjave sesalnika, deluje do 48 tednov

VINAKOPER

Malvazija za komplet

8,99

za komplet

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, čista in sveže sadna aroma spominja na agrume, zeleno jabolko, cvetove akacije in sveža sredozemska zelišča; prijetno pitno vino, srednje dolgega pookusa, mehko in razigrano, s sadnimi kislinami in okusi agrumov, jabolk, rumene slive ter mandljev, 1 l

1,99

st iz

PRIJETNO ODIŠAVI DOM IN AVTOMOBIL

RIBE, HLADNE PREDJEDI IZ MORSKIH SADEŽEV

2,99

Orientalski kruhki

19,93/kg

ovo Kak

za kos

0,25/0,50/kos

VKLJUČNO Z 2 ROBČKOMA ZA ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE TESNIL

2,99

• jagoda, kakav in krispiji ali • brusnica in kokos ali • čokolada in vanilija 250 g

10–12 °C

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za zavoj

Muesli

SUHO

1,99

odstranjuje neprijetne vonjave in ostanke hrane, poskrbi za higienično čistočo, s svežim vonjem agrumov, 2 x 75 g

KNUSPERLI

SLOVENSKA ISTRA

za zavoj

Čistilo za pomivalni stroj

0,99 9,90/kg

• visokokakovostna metla in metlica iz lesa evropskih listavcev, s ščetinami iz fine naravne žime, • modno oblikovana smetišnica iz legiranega jekla z gumiranim sprednjim delom in posebno oblikovanim ročajem za pritrditev na nosilec in • stabilno kovinsko teleskopsko držalo

brez vsebine

Osvežilnik zraka

za kos

Čistilo za pralni stroj

lahko jih obložite ali zvijete • lavaš, 320 g, ali • pide, 350 g, ali • dürüm, 325 g

odstranjuje neprijetne vonjave in ostanke detergenta, čisti od znotraj in poskrbi za higienično čistočo, 2 x 150 g za zavoj

2,99 9,97/kg

za kos

1,49 4,26–4,66/kg

za kos

1,99 7,96/kg


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

07.08.–10.08., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Svinjske kocke iz hladilnika, 500 g

st iz

ovo Kak

Prigrizki za mačke več vrst, 10 x 5 g

STARI HRAM

Cviček Premium

% -% -20% -% -%-40 -% % -% -% % % i g % a % r % D -% -g% ar, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % ospod% % % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % %% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -89 %%--% -%%--59 % % % % % % -% 1, % 0, -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%Lignji -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -%Švicarski -% -% --% -% -% % % piškoti-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -iz%za-m%rz-ov%aln-ik%a--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% % % % -22% -%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%% -% -% -% -% --%%--% -%---%%%--%%--%%--% -%%--%% -% -% -% -%%--%%-20 % -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%-%%--%%--%-%%-%-%-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%69-%-%-%-%-%- -% -% % -% % % 09 % -17-%% 1, % % % -% % -% -% -% % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -2, -% % % % % % % E V S T Z % % O C % % I B % T E % R % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % -B%REZ K-A % -% -%, KL-UB%OV -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%E-N-O%STAO-V%VANN-OJE%, -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%3, % % % 29 % % % VIPAVA NAKUP -% -% --% % -% % -% -Cabernet % --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%–-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% --% % % % O N % L A % M % I S -!-%% -% --% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-% -% -% -% -%M-A%%K-% --%% % % -% % -% -Merlot % % % E J N EVA -% -% --%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%--%-%-%-%-%-% -% -%% -% -% -%V---A%%R--Č%%% % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% --% -% -% -% --%%---%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%-% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% čaj -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% -%Nimm2 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -%Sadni -%mehki % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --%% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% --% -% -%Smilegummi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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Vitaminski Napolitanke -% -% E-% -% -% -% -% -% -% PONUDB -% -% -% napitek -% -% -% -% -% -% -% st iz

ovo Kak

redna cena

redna cena

2,39

suho rdečkasto vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 0,75 l

0,99

za kos samo

za zavoj samo

3,78/kg

11,80/kg oz. 0,06/kos

DOLENJSKA

va rbi, da bo poleti posk na razpola e vedno im de. lj sveže vo lago dovo

SUHO

13–15 °C

očiščeni, celi, 500 g

SVINJINA, DIVJAČINA, JEDI Z ŽARA

več vrst, 125 g

redna cena

redna cena

1,37

3,49

za kos samo

za kos samo

redna cena

3,99

8,72/kg

za kos samo

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

SUHO

14–16 °C

DIVJAČINA, JAGNJETINA, TRDI SIRI

redna cena

2,39

150 g oz. 50 čajnih vrečk

90 g

redna cena

redna cena

0,69

1,38

za kos samo

za kos samo

6,60/kg oz. 0,02/vrečko

5,44/kg

za kos samo

• čokolada ali • Espresso 500 g

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

st iz

ovo Kak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

VIPAVSKA DOLINA

SOV ... BONU ČK, , TO

6,58/kg

UGODN E CE NE

3,59/l

• pomaranča ali • limona 1 kg

Keksi

Mineralna voda

400 g

negazirana, 1,5 l

za kos

0,99 2,48/kg

za kos

1,85 3,70/kg

za kos

3,79

za kos

0,15 0,10/l

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu