Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

20 19. .0 07 7.2 . in 01 4

VEČ KOT FER. HOFER.

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

WRIGLEY

Bonboni Skittles

več vrst, 125 g

-27% -% -% % % % % -% % % % % % % % % -% -% --% -% -%69 -% -% --% -% -% -% -% % % % 0, -% -% -% -% -% --%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%Na -% v rožnati ali beli barvi ali v videzu titana. % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%voljo -% % -% -%%računalnik % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Tablični -% MEDION® - E7322 % % % % % % -% -% ---33% % % LIFETAB® (MD 98784), % % % % % % Pralineji % % % % % % % % % 17,8 cm (7") % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--% -% 99 -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -1, % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%-39% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -%Športni % % napitek % % -% -%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -%39 -% -%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%1, -% -% omara % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -%Zamrzovalna % % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% - % -%Svinjski/ % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% --% -%puranji % -% -% -% -%medaljoni -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - %-18% % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%za-kos% - % - 99 -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % %-%-%-%-%%--8, % % % % % % % % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena

0,95

za kos samo

redna cena

za zavoj samo

marinirani, iz hladilnika redna cena

10,99

za kg samo

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 19.07.2014, in nedeljo, 20.07.2014, oz. do razprodaje zalog.

Android™ 4.4.2, KitKat®

za kos

99,99

Google, Google Play, Android in druge znamke so blagovne znamke družbe Google Inc. Za produciranje in razvoj operacijskega sistema Android skrbi Google; uporaba sistema je dovoljena pod pogoji licence za priznanje avtorstva Creative Commons 3.0. 1) Delovanje baterije je odvisno od uporabe. 2) Žiroskopa ne podpirajo vse aplikacije.

0,46/l

• energijski razred učinkovitosti: A++ • klimatski razred: T • 4 zvezdice • zgornji predal s funkcijo Soft Freeze (2 zvezdici) • zmogljivost: 85 W • zmogljivost zamrzovanja: 8 kg/24 ur • bruto prostornina: 182 l • neto prostornina: 155 l • odpiranje v desno ali levo • sprednji nogi nastavljivi po višini • bruto masa: 55 kg • mere: ca. 143 x 55 x 58 cm (V x Š x G)

249,–

brez vsebine

OD PONEDELJKA,

obogaten s kisikom, več vrst, prodajna enota: 6 x 0,5 l

3

-LETNA GARANCIJA

NASTAVLJIVA TEMPERATURA

ENERG енергия • ενεργεια

Y IJA IE IA

FR182 APLUS2

6 IZVLEKLJIVIH PREDALOV IZ UMETNE MASE

A+++ A++ A+ A B C D

A++

171

ENERGIA•EHEPГИЯ ENEPГEIA•ENERGIJA ENERGY•ENERGIE•ENERGI

kWh/leto

1L

-l 2010/1060

3-letni

servis na domu

3

-LETNA GARANCIJA

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 30/14

155 l

43 dB

24.07.

2,29

WLAN

OD ČETRTKA,

redna cena

do 8 GB velik notranji pomnilnik (razširljiv s spominsko kartico)

POSEBNA PONUDBA

9,95/kg

• 1 GB velik delovni pomnilnik DDR3 • Bluetooth 2.1 Vecˇdoticˇni stni ljivo visokolocˇ z • kamera spredaj in zadaj z ločljizaslon ijo olog hn te SIP vostjo 2 mio. slikovnih pik 0 (1.024 x 60 pik) • funkcija USB-gostitelja slikovnih • žiroskop2 • že nameščene aplikacije in pestra izbira aplikacij v storitvi Google Play™ • številni priključki • oprema: slušalke, microUSB-kabel, microUSB-kabel za funkcijo USB-gostitelja in napajalnik • mere/masa: ca. 19,2 x 12,2 x 10,8 cm (Š x V x G)/ca. 310 g

baterija z dolgim delovanjem (do 10 ur1)

POSEBNA PONUDBA

za kos samo

Android 4.4.2, KitKat®

17, 8 (7" cm )

2,99

• z alkoholom ali • brez alkohola 200 g

zmogljiv štirijedrni procesor ARM Cortex A9 (1,6 GHz)

tane (10,8 mk in lahem) (310 g)k

21.07.

5,52/kg

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča

OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,

17.07.–20.07., 17.10.–20.10., oz. oz. do do razprodaje razprodaje zalog zalog VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.

NATURA

Lignji

Paradižnik v grozdu

iz hladilnika

SVEŽIH RIB

6,99 za kg samo

IN MORSKIH SADEŽEV

nepakiran, razred I

-33%

redna cena

1,49

-% -% -%% % za kg samo % % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99-% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%-% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% % % % % -% % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%- -%-%-%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% -%-% -%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%Maksi % % % piščančja -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Belo%grozdje % -% % % % -% -% - % -posebna % -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % klobasa % % % % % % -% -% -% - % -% -% -% -% -%-38 % % t iz % % s -% -% - % -% -% -% -% -% -% - % % o % % 1,29 -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% ov -% % Kak % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% samo-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%za zavoj -% -% -% -% -% -% -% -%79 -% -% -% -%1,58/kg % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -%za-%kg samo -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%49 % -% % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%-%--%%- --%%--%% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Uporaba: -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - %Piščančji % - Lubenica % -% % % o es % -% -% -%%Sv % m % % e ež % % % % % zrezki % % % 0,75 -% -% --34 -% -% % % % % % % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% -% % z i t s -% -% -% -% -% -% -% -% -za%kg-samo % ovo % k % a K -% -% 49 -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -%

0,

predjed ali Lignje lahko ponudimo za jih na žaru, kot glavno jed. Pripravimo solati. v pečici, odlični pa so tudi v

redna cena

iz hladilnika

brez pečk, razred I, 500 g

0,

1,

nežen piščančji file je odlična izbira za pripravo zdravega in hkrati okusnega obroka.

iz hladilnika, 500 g

redna cena

razred I

0,

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -%za-%kos--samo -% -% -%% -%-%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%79 % % % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%%-%-%-%-%-%-%- -%-% -%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%-% -% % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%-%- -% % % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%5,58/kg % % -%-% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%-%- -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % Natresk % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -%Encijan % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% - -% -% -% -% % % -% -% % % -% -% -% -% -% -% -%

2,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 11 cm, različne sorte

v lončku Ø 14 cm

OD ČETRTKA, 17.07., do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!

1,19 za kos samo

Slike so simbolične.

3,99 za kos samo


OD PONEDELJKA DO SREDE,

21.07.–23.07., oz. do razprodaje zalog

MAMM

Mlečna riževa čokolada 200 g

Suho sadje

več vrst, 200 g/150 g

-23%

-18%

redna cena

1,09

Slani krekerji 2 x 100 g

0,89 za kos samo

-22%

redna cena

0,76

4,45/kg

0,59 za kos samo

redna cena

1,17

-% -% % % -% % % % % % % % % 89 % % % 0, -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % Toast šunka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% - %-% -%%--%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--Španske % % % % % % -%--% --%%--%%--%% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%-olive %% -% % -% -% -% % -% -% -% % % % % % -% % % -% -% -%-31 % % % % % % % % % % % % % % % % % % % --% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --% --%%--%% --% % % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% --% % % % % % % %-% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% -89 % % % % % % 0, % -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -21% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% OBE, -Z%KART-IC%ZVES-T% K% % LUB -% -% % % % E % O R % % -% -% -% % -% -% -% V B -% -% -% -% -% -% % % % % % % O -% N % V % % TA % % % S O % N % E% -% NJE, % % % % % 99 % % % % % % A V % 0, O % P % % % % % U NAK %LN-% % -% -%% -% -% -% -% -%%-M -% -% --%% -%Bio -zamrznjene % O -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % A % M I S % K %-%J-E%!-% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -V%AAR-%ČE-V%-% % -% -%% -% -%garnele % A-N % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%%-%-%-%-%-%-%- -% -%%--%% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%---%%--%%--%%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--%%--% -%%-% --%%--%%--% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% a ik valn iz zamrzo -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%---%%%--%%--%%---%%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --% -% --%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%Alufolija % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%---%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -26% -% -%% -%Polžki % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -20-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 4,19 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -20-% %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 19 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 55-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Rumena -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Ananas -% -% -% -% -% -% -% -% -% Breskve -% -% -% -% -% -% -% -% -% podolgovata -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% paprika -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -44% 2,95/kg

iz vost

za kos samo

o Kak

4,45/5,93/kg

narezek, iz hladilnika, 200 g

st iz

ovo Kak

redna cena

• izkoščičene in polnjene s papriko ali • izkoščičene 700 g/690 g

1,29

za kos samo

redna cena

4,45/kg

1,26

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

• naravne ali • začinjene 250 g

1,41/1,43/kg

30 m, 11 μ

redna cena

5,69

z jajci iz hlevske reje, 500 g

redna cena

za kos samo

1,49

redna cena

16,76/kg

0,69

za kos samo

za kos samo

0,04/m

1,10/kg

razred I, 1 kg

razred I

razred I, 500 g

redna cena

1,79

0,99 za kos samo

-30%

redna cena

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redna cena

0,99

1,19

za zavoj samo

za zavoj samo

1,58/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE PONUDBE Slovensko čajno maslo

V

V SODELOVANJU Z VESNO CARMAN,

vost

o Kak

Poper

iz

črni mleti, 100 g

kazan

a

do

iz hladilnika, 250 g

LE GUSTO

st

k

a ko vo

ŠEFINJO KUHINJE V GOSTILNI PRI DANILU

za kos

za kos

1,55

0,99

6,20/kg

9,90/kg

Krušne drobtine 1 kg

LE GUSTO

Peteršilj

zamrznjeno sušen, 15 g oz. 370 ml

za kos

0 1 /20

VESNA CARMAN

14

0,98

ILU

V

Od 17.07. brezplačno v vseh Hoferjevih poslovalnicah* in na www.hofer.si kot spletna knjižica!

Zbirna mapa za Hoferjeve receptne kartice in knjižice – od 17.07. darilo ob nakupu nad 25 €.*

svet popeljala mednarodno priznana kuharska mojstrica Vesna Čarman, šefinja kuhinje v družinski gostilni pri Danilu v Retečah pri Škofji Loki. Da boste imeli vse naše recepte vedno pri roki, vam ob tej priložnosti pri nakupu nad 25 € podarjamo še prenovljeno zbirno mapo za Hoferjeve receptne kartice in knjižice. Nova receptna knjižica in zbirna mapa bosta na voljo v vseh naših poslovalnicah od torka, 17.07., do razdelitve zalog.

V

N

Z VESNO CARMAN IN HOFERJEM DO VRHUNSKE KULINARIKE

ašo prvo prenovljeno knjižico Kulinarični užitki s Hoferjem smo pripravili v sodelovanju z Vesno Čarman, ki sodi v sam vrh slovenskih kuharskih šefov. Skupaj s svojim možem Dušanom in sinom Gašperjem vodi gostilno Pri Danilu v Retečah pri Škofji Loki. Gre za družinsko vodeno gostilno s polstoletno tradicijo, ki je zelo cenjena med slovenskimi in tujimi ljubitelji gurmanskih užitkov. Gostilna Pri Danilu je bila med drugim izbrana za italijanski katalog najboljših gostiln Osterie d‘Italia in je član odmevne mednarodne verige vrhunskih restavracij Jeunes Restaurateurs d‘Europe. Vesna Čarman prisega na pristne slovenske okuse in recepte, ki jim najprej doda ščepec ljubezni, nato pa iz njih ustvari nekaj svežega, novega in sodobnega. Njene kuharske mojstrovine so bile objavljene v priznani

evropski kuharski knjigi European Cookery, ponesla jih je pa tudi že v prestižno ustanovo The James Beard Foundation v New Yorku, kjer redno gostijo najboljše kuharje sveta. Hkrati je gostilna Pri Danilu v avstrijski izdaji enega najbolj vplivnih francoskih kulinaričnih vodičev Gault Millau ena od treh najbolje ocenjenih slovenskih restavracij, ki so si prislužile dve kuharski kapi. V nadaljevanju predstavljamo enega izmed receptov, ki jih je samo za vas, dragi prijatelji, pripravila Vesna Čarman, vse druge pa najdete v naši novi receptni knjižici, v kateri vam bomo v petih lekcijah pokazali, da je priprava vrhunskih jedi preprostejša, kot si mislite. Še zlasti kadar vam pri tem svetuje Vesna Čarman in imate obenem na voljo visokokakovostne sestavine iz Hoferja.

! ek t er ob d n i ju an uh k i pr e av b za o k i Vel

VINAKOPER

Sladki muškat

Sivi pinot

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

D

ragi prijatelji, predstavljamo vam prvo v seriji prenovljenih knjižic Kulinarični užitki s Hoferjem, v kateri smo združili slovensko tradicionalno kuhinjo s sodobnimi mednarodnimi kulinaričnimi trendi. K sodelovanju smo povabili mednarodno priznane slovenske kuharske mojstre, ki so slovensko kuhinjo povzdignili v sam vrh mednarodne kulinarične scene. V tokratni knjižici nas bo tako skozi svoj kulinarični

99,33/kg

LJUTOMERČAN

* Na voljo od 17.07.2014 do razdelitve zalog.

ko slovenska kuhinja postane svetovna!

1,49

za kos

V SO D ŠEFI ELOVAN NJO KUH JU Z VES INJE N V GO O ČARM STIL NI PR AN, I DA N

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

kakovostno sladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

st iz

ovo Kak

st iz

ovo Kak

SLOVENSKA ISTRA ŠTAJERSKA SLOVENIJA

SLADKO

SUHO 8 °C 10–12 °C SLADICE IN SADJE TESTENINE, SOLATE, MORSKE JEDI

za kos

5,39

za kos

3,99

7,19/l

5,32/l

OD

Leseni zobotrebci

iz brezovine se • 3 škatlice iz umetne ma ali bci otre zob s po 250 • 700 zobotrebcev, posamično pakiranih v papirnate ovoje

ČE POSE IZ TR BN NA TK E P ŠE A, ON 24 UDB .0 E 7.2 01 4

za zavoj

1,99


IZ NAŠE PONUDBE Jodirana sol

Jajca iz hlevske reje

morska, 1 kg

st iz

ovo Kak

velikost L, 10 kosov

Špinača

za kos

oprana in blanširana, 750 g

0,29

znižano od 03.03.2014

za zavoj

1,88

Lignji

očiščeni, celi, 500 g

valnika

iz zamrzo

0,19/kos

valnika

iz zamrzo

Kis

vinski, 1l st iz

ovo Kak

prej 1,49

za kos

3,99

1,39 za kos samo

7,98/kg

1,85/kg

Grško oljčno olje

Polnjeni lignji z limonin maslom in špinačnim pir im ejem

ekstra deviško, 0,75 l

za kos

0,53

POLNJENI LIGNJI Z LIMONINIM MASL Lovke na drobno nareže OM: mo in popražimo na oljč nem olju. Pečene in ohlajene v posodi zmeša mo z drobtinami, jajcem , česnom, peteršiljem in 50 ml belega vina. Tak o pripravljeno maso še solimo in z njo napolnimo lignje, ki jih na kon cu spnemo z zobotrebce m in solimo. Lignje položimo v namaščen pek ač in jih pri 180 °C pečem o približno 15–20 minut (odvisno od velikosti lignjev). Medtem ko se lignji peč ejo, sesekljani šalotki pod ušimo v 50 ml belega vina in žlici sladkega mu škata, da se vse skupaj precej pokuha. Omako precedimo in jo okisam o z malo kisa in limonineg a soka. Na koncu primešamo še maslo, soli mo in popramo po okusu ter prelijemo po pečenih lignjih.

za kos

5,79

Limone*

7,72/l

razred I, 750 g

1,85/kg

Krompir* razred I, 2 kg za kos

1,69

st iz

ovo Kak

razred I, 400 g za kos

1,19 2,98/kg

Čebula*

razred I, 2 kg za kos

1,49 0,75/kg * Cene sadja in zelenjave se lahko zaradi sezonskega nakupa oz. tedenske ponudbe in povpraševanja spreminjajo. Ponudba sadja in zelenjave velja od 21.07. do 27.07.2014.

RECEPT LAHKO TUDI IZREŽ ETE

Česen*

za 4 osebe enostavno

Lignji z limoninim maslom • 600 g lignjev Almare Seafood • oljčno olje Min os • 1 žlica drobtin Korngold • 1 jajce Okus podeželja • 1 sesekljani stro k česna • 1 čajna žlička sesekljanega peteršilja ali pol čajne žlič ke suhega peteršilja Le Gus to • 100 ml belega vina • zobotrebci • 2 šalotki (ali 1 manjša čebula) • 1 žlica sladkeg a muškata • vinski kis Lom ee • limona • 75 g masla Milfi na • sol • poper Le Gus to Špinačni pire 400 g krompirja • 200 g špinače Gartengold • oljčno olje Min os • sol •

IN GA SHRANITE V ZBIRN

0,85/kg

ŠPINAČNI PIRE: Olupljen krompir razkos amo in ga v osoljenem kropu kuhamo 20 minut. Špinačo na hitro podušim o in jo spasiramo s paličn im mešalnikom. Krompir najprej pretlač imo, nato mu primešamo pasirano špinačo in malo oljčnega olja. Pire po potrebi dosolimo.

O MAPO ZA SHRANJEVANJE

1,39

NAŠIH RECEPTOV.

za kos

60 min

VINSKI

NASVET LJUTOMERČAN

Sivi pinot

kakovostno suho belo vino ZGP, poreklo: Štajerska Slovenija, 0,75 l

Kulinarični užitki s Hof

erjem


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Zunanji trdi disk, 2 TB

im vsestranski pomnilniški medij za uporabo z osebn ali prenosnim računalnikom, 8,89 cm (3,5"), bruto k pomnilniška zmogljivost: 2.000 GB, USB 3.0-priključe ljiv z za prenos podatkov s hitrostjo do 5 Gbit/s (združ vsemi dosedanjimi USB-standardi)

USB 3.0

Majhen in priročen prenosni računalnik z zaslonom na dotik. VKLJUCˇNO S POLNO RAZLICˇICO ZBIRKE OFFICE HOME & STUDENT 2013

Prenosni računalnik z zaslonom na dotik MEDION® AKOYA® E1232T (MD 99410), 25,6 cm (10,1")

(1 z .2 v A več 80 is HV d in x 8 oko A-z otič IP 0 lo as ni S- 0 s čl lo te li jiv n hn ko o ol vn stjo og ih ijo pi k)

za kos

79,99

3

-LETNA GARANCIJA

21.07.

• procesor Intel® Celeron® N2807 • hiter, 500 GB velik trdi disk s 7.200 vrt./min • 4 GB velik delovni pomnilnik • zvočni sistem Dolby® Advanced AudioTM • posodobitev Windows 8.1 SLOVENSKA TIPKOVNICA

• grafična kartica Intel® HD • visokoločljivostni zvočni sistem z 2 zvočnikoma • spletna HD-kamera in mikrofon • možnost povezave s hitrim brezžičnim omrežjem (tehnologija standarda IEEE 802.11ac) s funkcijo Bluetooth 4.0 • številni priključki • obsežna programska oprema • mere/masa: ca. 26,5 x 2,3 x 19,5 cm (Š x V x G)/ca. 1,1 kg (vključno z baterijo)

za kos

299,–

3

-LETNA GARANCIJA

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Celeron in Celeron Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby in simbol dvojnega D sta registrirani blagovni znamki družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane.

Hoferjeva resnica št. 25: Ko se odločate med DOBRIMI IZDELKI in PRIHRANKI, vedno izberite OBOJE. Pogrinjek/nadprt

iz 100% bombaža, v rebrastem videzu • pogrinjek, 4 kosi: vel. 35 x 50 cm, ali • nadprt, 1 kos: vel. 40 x 148 cm

Resasta zavesa

Kuhinjska krpa iz frotirja, 3 kosi OBOJESTRANSKO UPORABEN

uporabna kot klasična zavesa, zavesa za pregrajevanje prostora ali kot dekoracija, s tunelom in zankami za karniso; lahko jo poljubno skrajšate, vel. ca. 250 x 140 cm

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

iz 100% bombaža, zelo vpojna in se hitro suši, vel. 38 x 64 cm

za zavoj/kos

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

5,99 1,50/5,99/kos

za zavoj

3,49

Kopalniška preproga

iz izjemno puhastih, 100% poliestrskih mikrovlaken (flor); elegantna, trpežna, koži prijazna in preprosta za vzdrževanje, z nedrsečo prevleko na spodnji strani, primerna tudi za tla s talnim gretjem, vel. 60 x 100 cm

za kos

9,99

RAZLIČNE BARVE

1,16/kos

za kos

11,99

IDEALNA TUDI ZA DRUGE PROSTORE


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

21.07. Ženska pižama

iz 100% bombaža, antracitne ali mentolne barve ali različne barvne kombinacije majice in hlač • majica: z dolgimi ali kratkimi rokavi in različnimi izrezi, nekateri modeli z naborki ali pentljicami, in • hlače: kratke ali dolge RAZLIČNE BARVE vel. 36–46

za komplet

8,99

IN MODELI

Oporna blazina za vrat

zelo mehka, zato se prilagodi vsakemu premiku glave, idealna za uporabo doma ali na potovanju • v obliki rogljička: vel. 40 x 34 cm, ali • v obliki valja: vel. 29 x Ø 20 cm

Žensko spodnje perilo/ pižama/spalna srajca

• spodnje perilo: z lepim cvetličnim ali orientalskim motivom – spodnja majica, 1 kos, in – spodnjice, 2 kosa, ali • pižama: majica s kratkimi rokavi in kratke hlače z živalskimi motivi, ali • spalna srajca: s kratkimi rokavi in živalskimi motivi za komplet/kos vel. 34–46

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE

12,99

Dezodorant PURE

Ureja je naravna snov, ki koži po maga ohranjati vlago .

navlaži in nežno neguje kožo ter vas kar 24 ur učinkovito ščiti pred neprijetnim vonjem; s provitaminom B5, brez aluminijevih soli • Sensitive: brez barvil, dišav in alkohola, ali • Classic: s svežim vonjem 75 ml/50 ml

za kos za kos

BREZ ALUMINIJEVIH SOLI

1,19

Kapsule omega 3/ vitamin B-kompleks

2,89

Balzam za stopala/krema za roke z urejo

koža ju dobro prenaša, kar je dermatološko preverjeno • balzam za stopala: z 10 % ureje in dragocenim jojobinim oljem, neguje in ščiti zelo suho kožo, ali • krema za roke: s 5 % ureje, intenzivno vlaži in neguje suho in razpokano kožo 150 ml

5,99

19,27/l

15,87/23,80/l

• omega 3: z maščobnimi kislinami omega 3 in vitaminom E; večkrat nenasičene maščobne kisline DHK in EPK pomagajo krepiti delovanje srca, 120 kapsul, ali • vitamin B-kompleks: s folno kislino in drugimi vitamini B, ki pomagajo spodbujati energetski metabolizem, 90 kapsul

za kos

Vlažni čistilni robčki

brez alkohola, parabenov, barvil in alergenih dišav, v ovalni posodici • Sensitive ali • Aloe Vera 150 kosov

DERMATOLOŠKO PREVERJENO

prehransko dopolnilo

Natikači

z lahkim, anatomsko oblikovanim podplatom iz plute in vložkom iz govejega usnja, št. 36–41

za par

7,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za zavoj

1,95 0,01/kos

za zavoj

3,99 0,03/0,04/kapsulo

Krema za obraz Expertise

zanesljivo pomaga preprečevati znake staranja kože, saj pri redni uporabi izboljšuje njen videz in zmanjšuje opaznost gubic; koža je po negi bolj sijoča, čvrsta, vitalna in negovana, 50 ml

za kos

9,99 199,80/l

Vsebina preverjanj: Škodljive snovi Prileganje

vložek:

Obdelava ID projekta:

063-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

21.07.

Grška predjed

• rdeča paprika florini, polnjena z grškim sirom, ali • zelene olive, polnjene s feta sirom in zelišči, ali • pečena zelenjava 280 g oz. 314 ml

za kos

1,99 7,11/kg

Grško olje

s Krete, odlično se poda k vsem mediteranskim jedem, npr. predjedem, zelenjavi, mesu, ribam, perutnini in solatam • s česnom ali • z baziliko ali • z rožmarinom ali • s feferoni 250 ml

Grški namaz • paprika-sir ali • olive-feta sir ali • feferoni 170 g oz. 190 ml

za kos

1,39

za kos

3,29 13,16/l

8,18/kg

Velike grške olive

Grška specialiteta

• polnjeni listi vinske trte ali • velik beli fižol v paradižnikovi omaki ali • stročji fižol v paradižnikovi omaki 280 g

zelene, brez koščic, iz regije Chalkidiki, 1.600 g oz. 1.700 ml za kos

za kos

1,59

5,49

5,68/kg

3,43/kg

Močilec Super Soaker

Bonboni Chamallows

ZALOŽBA GRAHOVAC

Mala zgodba/ pravljica

Bonboni Smrkci

vanilijeve penice • rombki ali • Mallow Mania ali • Smrkci 175 g

• kisli ali • sladki 250 g

za kos

46 RAZLIČNIH NASLOVOV

0,79

za kos

1,35

1,19

5,40/kg

Sladoled Smrkci

za kos

deluje na 4 baterije AA (niso priložene), zato črpanje vode ni potrebno, vključno z rezervoarjem in nastavkom za pripomočke; primeren za otroke, starejše od 6 let

• Confetti ali • Happy ali • Funny Cup 500–320 ml za kos

1,99 3,98–6,22/l

6,80/kg

valnika

iz zamrzo

za kos

14,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

24.07. ARMATURA S SPIRALNO VZMETJO

Kuhinjska armatura

oblikovana tako, da zavzame malo prostora, primerna za vsa običajna pomivalna korita, s kromirano površino z visokim leskom in 40-mm keramično kartušo; ni primerna za majhne grelnike vode in vodovodne napeljave z nizkim tlakom; vključno z materialom za hitro montažo in 2 premičnima priključnima cevema • premična armatura: vrtljiva za 360° in nagibna za 90°, ustje vrtljivo za 180°, ali • armatura s spiralno vzmetjo: vrtljiva za 360°, montažna globina: 234 mm, premična prha za pomivanje posode z 2 nastavitvama vodnega curka PREMIČNI PRIKLJUČNI CEVI STA KEMIJSKO IN MEHANSKO PREIZKUŠENI PRIMERNA ZA PRETOČNE GRELNIKE VODE

PREMIČNA ARMATURA

Deska za rezanje, 2/1 kos

z nedrsečimi čepki na spodnji strani, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • majhna, 2 kosa: vel. 31 x 21,5 cm, ali • srednja, 1 kos: vel. 38 x 26 cm, ali • velika, 1 kos: vel. 42 x 29 cm

Rastlinska barvila, kot so karoten ali snovi v kariju in papriki, lahko pustijo madeže na deski, zato jo po uporabi takoj sperite.

za zavoj/kos

7,99

SREDNJA DESKA

90°

• ščipalke za perilo, 100 kosov: z nerjavečo vzmetjo, različne barve, ali • sponke za vrečke, 40 kosov: 3 različne velikosti in barve sponk v zavoju, vključno z 80 nalepkami za označevanje sponk

za kos

49,99

5

2,49 Aluminijasta žar ponev

posebej globok, z visokokakovostno prevleko proti prijemanju Ilag® Ultimate, temperaturno obstojen do maks. 260 °C, mere: 39 x 30 x 6 cm (D x Š x V)

s toplotno izoliranim ročajem iz umetne mase, valovito narebrenim dnom, ki preprečuje, da bi manjši kosi hrane plavali v maščobi, 2 izrezoma za preprosto in čisto izlivanje odvečne maščobe ter 3-slojno prevleko proti prijemanju Ilag® Premium za preprosto čiščenje; primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, vel. 28 x 28 cm

za kos

za kos

3,99

16,99

Posoda za kosmiče, 3-delni komplet

primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, s pokrovi različnih barv • majhna: prostornina: 1,3 l, mere: 22 x 8,5 x 13 cm, • srednja: prostornina: 2,4 l, mere: 22 x 8,5 x 21 cm, in • velika: prostornina: 4 l, mere: 25,5 x 10,8 x 25,8 cm za komplet

3,99

Z NALEPKAMI ZA OZNAČEVANJE

za zavoj

-LETNA GARANCIJA

Pekač

4,00/7,99/kos

MAJHNA DESKA, 2 KOSA

Ščipalke za perilo/ sponke za vrečke

POKROV Z VEČJO ODPRTINO IN ODPRTINO ZA NATANČNEJŠE ODMERJANJE

VELIKA DESKA

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

3095453

6,0 mm

Gospodinjski pripomoček

iz visokokakovostnega legiranega jekla • držalo za papirnate brisače: s stransko zaščito pred odvijanjem brisač in nedrsečim podstavkom, višina: 31 cm, podstavek: Ø 15 cm, ali • držalo za serviete: – pokončno: mere: 15 x 4,5 x 12,5 cm (D x Š x V), ali – ležeče: mere: 17,5 x 17,5 x 6 cm (D x Š x V), ali • majhen koš za smeti: s priročnim nihajočim pokrovom, višina: 16,5 cm, Ø 12 cm, ali • držalo za pribor: višina: 15,3 cm, Ø 12,5 cm za kos

4,99

IDEALNA ZA PRIPRAVO ZDRAVE HRANE Z MALO MAŠČOBE PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV


Hofer sporoča Zapestna ura za otroke/najstnike • analogna ali z LCD-prikazovalnikom • kakovosten kvarčni urni mehanizem • zaščita pred razpršeno vodo • veliko različnih modelov

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

5,99

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Posteljna garnitura

iz finonitnega, gosto pletenega 100% bombaža, preprosta za vzdrževanje in oblikovno stabilna, z visokokakovostno zadrgo, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm

za garnituro

60 °

9,99

Vsi modeli zapestne ure za otroke/najstnike niso na voljo v vseh poslovalnicah.

za kos

24.07.

3

-LETNA GARANCIJA

Otroška potovalna odeja

puhasto mehka, zloženo odejo lahko uporabljate kot vzglavnik, vel. ca. 100 x 130 cm Vsi modeli otroške potovalne odeje niso na voljo v vseh poslovalnicah.

za kos

8,99 Odeja iz flisa

Vzglavnik

za kos

9,99

S POLNILOM IZ LATEKSNIH PALIČIC

za odlično oporo vratu pri spanju na hrbtu ali boku, s snemljivo pralno prevleko • s polnilom iz lateksnih paličic: udoben in ergonomično oblikovan, po razbremenitvi se vrne v prvotno obliko, ali • s polnilom iz viskoznih paličic: na telesno temperaturo se odzove tako, da se odlično prilega obliki vratu vel. 40 x 80 cm prevleka:

izjemno mehka na otip, prijetno topla, prijazna do kože in preprosta za vzdrževanje, barvno usklajena z ležalno podlogo z vzglavnikom, vel. ca. 150 x 200 cm

30 °

Vsi modeli odeje iz flisa niso na voljo v vseh poslovalnicah.

za kos

6,99

Napenjalna rjuha iz džersija za dvojno posteljo

60 °

prijetno mehka, koži prijazna in preprosta za vzdrževanje, v celoti obrobljena z všito elastiko, prileganje brez gubanja, za vzmetnice vel. 180 x 200–200 x 200 cm barvna:

60 °

bela:

95 °

za kos

9,99

S POLNILOM IZ VISKOZNIH PALIČIC

RAZLIČNE BARVE

PALOMA

Toaletni papir Paloma Exclusive

100% NEPREMOČLJIVA IN IZJEMNO VPOJNA (DO CA. 1,8 l/m2)

st iz

ovo Kak

bel, 3-slojni, 8 x 150 lističev

za zavoj

1,99

za kos

0,25/kos

3-SLOJNI

9,99

Inkontinenčna podloga

5-slojna, z dvojno vpojno plastjo, vel. ca. 70 x 90 cm 95 °


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

24.07. KRMILNI KOLEŠČKI, 4 KOSI

Zaščitne podložke/zagozde

za zaščito tal, pohištva, kljuk, sten ipd. pred praskami in drugimi poškodbami • samolepilne podložke iz filca, 98-delni komplet, ali • podložke iz filca z žebljičkom, 28-delni komplet, ali • samolepilne gumirane podložke, 25-delni komplet, ali • samolepilni zaustavljalniki vrat, 8-delni komplet, ali • zagozde za vrata, 12-delni komplet RAZLIČNE BARVE

Komplet koleščkov

• krmilni koleščki z gumirano površino, 4 kosi: premer posameznega koleščka: 7,5 cm, maks. nosilnost posameznega koleščka: 30 kg, primerni za trda tla, npr. ploščice ali laminat, ali • transportni koleščki s površino iz umetne mase, 4 kosi: premer posameznega koleščka: 7,5 cm, maks. nosilnost posameznega koleščka: 50 kg, primerni za mehka tla, npr. preproge, PVC ali linolej, ali • koleščki za pisarniški stol z gumirano površino, 5 kosov: premer posameznega koleščka: 5 cm, maks. nosilnost posameznega koleščka: 30 kg, primerni za trda tla, npr. ploščice ali laminat, ali • koleščki za pohištvo z gumirano površino, 8 kosov: premer posameznega koleščka: 4 cm, maks. nosilnost posameznega koleščka: 20 kg, primerni za trda tla, npr. ploščice ali laminat

TRANSPORTNI KOLEŠČKI, 4 KOSI

za komplet

za komplet

1,49

Sivka

v 17-cm cvetličnem loncu, brsteča ali cvetoča, višina rastline: ca. 30–40 cm, starost rastline: 1 leto • prava sivka (Lavandula angustifolia) ali • francoska sivka (Lavandula stoechas)

6,99

KOLEŠČKI ZA POHIŠTVO, 8 KOSOV

0,87–1,75/kos

Žepna LED-svetilka

KOLEŠČKI ZA PISARNIŠKI STOL, 5 KOSOV

SVETILKA IZ LEGIRANEGA JEKLA

z zmogljivimi LED-diodami, v celoti gumirana, trpežna in odporna proti vremenskim vplivom, vključno z baterijama

Solarna svetilka 6 IZJEMNO SVETLIH LED-DIOD

KROGLASTA SVETILKA

RAZLIČNE BARVE

za kos

2,99

za kos

3,99

čas svetenja: do 8 ur • kroglasta: Ø 25 cm, pritrdite jo lahko na tla ali v zemljo ali jo uporabljate na vodi, saj na njej plava; z zaščito pred nizkotlačnimi curki vode (razred IP65), vključno z baterijama, ali • iz legiranega jekla: mere: 14,5 x 14,5 x 57 cm, z zaščito pred škropljenjem vode (razred IP44), vključno s klinom za pritrditev v tla in baterijama

UPORABA NA VODI

SIVKA Z VAŠIH VRTNIC PREGANJA UŠI

za kos

4 IZJEMNO SVETLE LED-DIODE

3-LETNA GARANCIJA

ZMERNO ZALIVATI VELIKO SONČNE SVETLOBE

19,99

Oprsnica za psa

mehko podložena, oprsni in trebušni trak brezstopenjsko nastavljiva, s široko zaponko iz umetne mase za hitro zapenjanje in odpenjanje Z BELIMI ALI ODSEVNIMI NAPISI, KI JIH LAHKO NAMESTITE S SPRIJEMALNIM ZAPIRALOM

Z ODSEVNIMI ŠIVI IN OBROBO ZA BOLJŠO VIDNOST

Dragi gospodar ,

poleti pos krbi, da b ova vedno im ela na raz polago dovo lj sveže vo de.

RAZLIČNE VELIKOSTI

S PRIROČNIM ŽEPOM ZA ROKO

za kos

11,99 Igrača za psa

Brisača za živali, 2 kosa

primerna za vse vrste dlak, vel. ca. 39 x 100 cm

za zavoj

6,99

TEMNO RJAVE ALI SVETLO SIVE BARVE

3,50/kos

IZJEMNO TRPEŽNA, PLAVA NA VODI

zaradi živih barv in odsevnih črt je dobro vidna tudi v mraku RAZLIČNI MODELI

za kos

4,99 Vsi modeli oz. barve ponudbe za pse oz. živali niso na voljo v vseh poslovalnicah.


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

24.07.–27.07., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Bonboni Toffee

Pariške rožice/ rahli žepki

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

več vrst, 600–250 g

BISHÉ

Jagode in vino

-24%

350 g

st iz

ovo Kak

redna cena

1,98

-35% -% % % -% -% % % 1,49 % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % %% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%-79 % % % % % % % % % % 1, % -% -% -% -% --%% -% --%% -% -%%--%% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -17% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -%-10 % % % -% -% % % -% -% -% - %--%% -% --%%--%%Radler --%% -% --%% -% -% -% -%% % čaj % -% -% -%%--%Kamilični % -%%--% % % % % -%%- -%%--%%--%%--%% -% --% -% -% -% -% - %--%%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% % % 99 % 2, % -% -% --% -% --%%--%%--%%---%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% --%--%%--%% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -19 -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0,44 % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%--%%- -%--%%--%% -% -KA%RTIC-Z%VEST-OB%E, K-L % -% -% -% % % % % % % -% % -UB%OV -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%--%%EZ % BR -% -% % % % % % O % % N % V TA S % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%79 O % % 0,-%--%%%--%%-% -% -% -% -% --%%--%%--N%AEKNK-U%SPIO-MV%AAN-L-JE%%N, -O-%%--%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--% -% -% --%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%M-A% -Č%EV--%%AN--%% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-% %--%%--%%-% -% % % -% - % -Briketi % !-% E % J % % % % % % R % - -% -% -% -% -% --%%V--A%% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% % % -%--%%-% % -% - % -za%pse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ŠUTARNA % -% -% -% -Mešane % % % -% % % % - -% --%%--%% - %--%%--%% -% -%LOKEV % -% % -% -% -% -% -% -% -% -vložene % -% -% --% -% -% -% -%-25 % % % % % % gobe % % % - -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%%--%Primorski % % % zašinek -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -19 1, -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -23% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -27% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Dragi -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% gospodar, -% -% 49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%6, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% poleti poskrbi, da bova -% -% -% -% -% -% -% -% -%imela-%na-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1,-%29-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% vedno razpo-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%vode.-% sveže -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%lago -%dovolj -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE Kruh -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% ementaler -% -% E -% DB -% -% NU PO -% -% -% -% -% -% -% Premium -% -% -% -% -% pivo -% -% Lahko pivo aromatizirana pijača na osnovi vina, 1 l SLOVENIJA

SLADKO

10–12 °C

redna cena

za kos samo

2,79

2,48–5,96/kg

za kos samo

5,11/kg

redna cena

SLADICE

3,64

redna cena

0,49

za kos samo

75 g oz. 50 čajnih vrečk

st iz

ovo Kak

alk. 2,5 % vol., 0,5 l

za kos samo

redna cena

0,98

0,88/l

st

k

a ko vo

UGODN E CE NE

10,53/kg oz. 0,02/vrečko

SOV ... BONU ČK, , TO

a

do

za kos samo

kazan

10 kg

st iz

ovo Kak

redna cena

1,59

500 g oz. 550 ml

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

iz hladilnika, 100 g

za kos samo

redna cena

8,49

2,38/kg

redna cena

1,79

za kos samo

za kos samo

0,65/kg

0,59

alk. 3,0 % vol., 0,5 l

a ko vo

st

za kos

a

iz pasteriziranega mleka, iz hladilnika, 400 g

alk. 5,0 % vol., 0,33 l

kazan

k

Sir ementalec

• svetel ali • temen 500 g

do

12,90/kg

1,79/l

za kos

z

za kos

2,39 5,98/kg

za kos

0,49 0,98/l

st i ovo Kak

1,59 3,18/kg

Kruh ementaler iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu