Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

05 .0 7.2 01 4

-% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % VEČ KOT FER. HOFER. --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%%--% -% -% -%%--%%--% -% -% -% --%%--%% - %-% -% --%%--%% -% -% -% -% %-% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% --%% -% - %-% -% --%%--% - %-% -% --%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% %-% -% -% - %-% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - %-% -% -% - %-% -% -% - %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% -% -% - %--%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% Jajček Kinder Joy -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -29% -% najdete -% -% -%strani %03.07., -% -% -% % -% % -%% -% -% -% % -% -% -% -% - -Na % % % % % 4. in 5. izdelke, znižane od % % % % % -% - - -% -% -% -pa% tudi-nekatere %cene znižali -% % % % % % % % % % % % % % druge, ki smo jim že prej. % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -69 0, % % % % % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%za-kos % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Udoben pisarniški stol % % -% -% -% % -9 -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%% -% -% -% -9 -% % % % % % -% -% -Radenska % % % % Naturelle -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -%% -% -% -% -%%--%% -% -% --21 % -% -%%--%%%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% 25 % -% -% --%% -% -% -% -% --%% 3 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -Piščančji % -% -%%zrezki % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -iz%stegna % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% % -% % -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --24% -% -%potovalnih % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -%Komplet % kovčkov, 2-delni % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%49 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%4, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% - %LAŠKO % % % Zlatorog -% -% --%Pivo -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%% -%-11% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -za%kom - -% -% -% -% -% -% % -% -% -%plet % % -% % -%%-%-99 % % % - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -%%-%-%-%- -%0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% 99 % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%74x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% 20 g

redna cena

0,98

za kos samo

redna cena

0,32

st iz

ovo Kak

za kos samo

PLINSKA TLAČNA VZMET

-LETNA GARANCIJA

0,50/l

st iz

ovo Kak

iz hladilnika

OD PONEDELJKA,

iz hladilnika, 0,5 l

• dinamično oblikovano naslonjalo za hrbet z udobnim naslonjalom za glavo iz črnega usnja • prešivi iz volnene mešanice • udobno, posebej debelo oblazinjeno sedalo, prevlečeno z volneno mešanico • dinamično in modno oblikovani naslonjali za roke • na novo zasnovan sinhroni mehanizem, vzmetna moč nastavljiva glede na telesno težo • brezstopenjsko nastavljiva višina sedala z mehanizmom TOPLIFT • trpežno in stabilno kromirano jekleno podnožje • dvojna varnostna kolesca, primerna tudi za preproge, z možnostjo zaviranja glede na obremenitev

POSEBNA PONUDBA

99,

07.07.

34,50/kg

redna cena

5,98

TELESKOPSKI ROČAJ

redna cena

1,12

za kos samo

1,98/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 05.07.2014, do razprodaje zalog.

10.07.

49,

brez vsebine

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 28/14

VELIKO PROSTORA

OD ČETRTKA,

ovo Kak

iz trpežnega poliestra, prostoren glavni predal s trakovi za pritrditev oblačil in mrežastim žepom, 2 žepa spredaj in izvlekljiv teleskopski ročaj • velik kovček: mere: ca. 45 x 25 x 68 cm, masa: 3,5 kg, in • majhen kovček: primeren za ročno prtljago, mere: ca. 35 x 19 x 51 cm, masa: 2,7 kg

POSEBNA PONUDBA

st iz

alk. 4,9 % vol., 0,5 l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kg samo

2 GLADKO TEKOČI KOLESCI S KROGLIČNIMI LEŽAJI


Hofer sporoča SVEŽIH RIB

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

03.07.–06.07., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Rdeče grozdje

Sveže sardele iz hladilnika

IN MORSKIH SADEŽEV

nepakirano, razred I

-% -%% -%-30 % % % % -% % -% -% -% -% -% 1,99 % % % % -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % % % Najbolj okusne so % -% -% % -% -% -% -%za kg-%samo -% -% - % -%za-%kg samo % -% - % -% -% -% -% e, -% -% -% -% % an % % % % % pečene na žar-u,%pa-nir % % % % % -%marinirane. -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%% -% -% -%%--%%ocv--%rte%ali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umena -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % Piščančje -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%čebula % % % hrenovke -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -33 -% -%% 1,49 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -za%kg-samo % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -%49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -%za-%zavoj-%samo % % % % % % % % % % % -%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-99 % % %-% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%0,50/kg % % % % % % % % % % % % -% -% -% %-% % -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% Uporaba: % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -% -Paprika -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% ež % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% Svinjsko % pleče v kosu -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

3,

1,

st iz

ovo Kak

razred I, 2 kg

brez ovoja, iz hladilnika

redna cena

2,

0,

okusno, mehko svinjsko meso brez slanine in kože, primerno tako za kuhanje kot za pečenje.

3 barve v zavoju, razred I, 500 g

iz hladilnika

-41%

redna cena

1,69

-% -% % % % -% -% % % % % % % za zavoj samo % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % 99 -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%-%-%-% % % % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%- %-%-%-%1,98/kg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egonija -% -% - -% -% -% -% % % % -% -% % -Izbor % rumenih % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% -% --%lončnic % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%

0,

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 14 cm, različne barve

v lončku Ø 12 cm, različne sorte

2,29 za kos samo

1,69 za kos samo

Slike so simbolične.

OD ČETRTKA, 03.07., do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

07.07.–09.07., oz. do razprodaje zalog

Gotova jed s testeninami

Tunina z zelenjavo

več vrst, 171–121 g

185 g

-22%

ARLBERGER

Lahki narezek

• kare, sušen na zraku, ali • dimljen kare ali • prekajena šunka iz hladilnika, 90 g

-20%

redna cena

0,89

redna cena

0,99

-% % % % -% % % 79 % % % % % % 0, 0,69 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% %-%jogurt %%in--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Jedrca -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--Grški % -25% z% medom % makadamije % -%-% -oreščki %%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%-pekan % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -%-31 -% -% % 49 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-25% % % % % % -% 99 -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -%1, % % % % % -% -% -% % -% -% -% E V S T Z % O BE, K -% RT-IC % % LUB -% -% Z KA % % E % % O % % % -% -% -% % -% -% -% V BR % -% -% -% -% %89 % % % % % O -% % N % V TA % % % S % % O % N E -% -NJE, 0, % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % A % V % O % % P % U % -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-M-%%NAA-KK%S-IM % LN-O % A-% % % % % -%-% -%-%-% % -% -% -% % -% -% -%--% -% --%%-% % -% -% -% - % -% -% -% % % % % ! E % J -% -% -% -Bonboni % % N % A V % - -% --%%--%% -% -%-% -% -% E -% -%% -% -%% -% -% - 2 Soft-% -% -% -% -% -% -V%A%R-%Č-% % % -% % Nimm % % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-% -% -% - -% -%--%% -%%--%%-%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%--%Gobice -% -% -% -% -%Mini -%čokoladne --%%za--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % -% - % -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -banane/ -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%čiščenje --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % % -% -% -% -% -ananas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deče grozdje Sladki -% -% -% Slovenska -% -%-40 -% -% -% -% -%češnjev -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -35% % -% -% -% -% -% -% -% jabolka idared paradižnik -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1,09 0,59 za kos samo

za kos samo

4,04–5,70/kg

4,27/kg

redna cena

1,99

pražena in soljena, 125 g

za kos samo

• 2 % m. m. ali • 10 % m. m. iz hladilnika, 160 g

redna cena

2,89

16,56/kg

redna cena

1,19

za kos samo

za kos samo

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

15,92/kg

5,56/kg

• klasični ali • kisli ali • šumeči 300 g

10 kosov

200 g

redna cena

0,79

redna cena

2,39

za kos samo

redna cena

za kos samo

0,69

2,75/kg

za zavoj samo

6,30/kg

0,06/kos

redna cena

0,99

razred I, 500 g

razred I, 1 kg

redna cena

1,69

brez pečk, razred I, 500 g

za zavoj samo

za zavoj samo

2,18/kg

-30%

redna cena

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

st iz

ovo Kak

za zavoj samo

2,78/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Naša formula za uspeh – najvišja kakovost po najnižjih cenah valnika

Listnato testo

iz zamrzo

500 g

Čokolada s fruktozo

• s celimi lešniki ali • bela ali • mlečna ali • temna ali • mlečna z lešniki 100 g

znižano od 03.07.2014

Žlahtna temna čokolada

-% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -%99-% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% -% -%0, -79 % % % % % % % % % %--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---% % % % % % % % % % %%--%%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%--%%--%-% 89 %--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-1, %-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%- -% %--%%-% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%- -% -%%-% -% -% -% -% - -%-%-%-%-%-%-%-% -%-%%-%-%-%-%-%-% -% % -% -% -% -% -%-%-% -% % % % % % % testo % % -% - % -%Vlečeno % % % -% -% -% -% -%-% -% -%-%-%-%-%-% - % -%-%-%-% -% -% -%-%-%% -%-Sladilo % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%- --%%--%%-% -% - % -% -% -%-%-%-%% -%-%-%-%-%-%-%-% -%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% -%-%%%-%- -%% -%-%-%-%TIZIO -%-%-%-% % -% -% -% -% -% -% -% -%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% - % -% -% -%-%-99 % -%%--%% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -%--%%% -%-%-%-%-%-%% -%--%%--%Kavni % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%%-%-% -% -% -% -% --% -% -%0, napitek -% - -%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% %--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%-% % -% - % -% -% -% -% % % % % % -%-% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -%1, -% -% -% --%%--%%--% --%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%49 % % % -% % % % % % -% -% % -% %--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% -%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---% % % % % % % % % % % % % % %--%% -% -% -% -% - -% -% --%%-% --%%--%%--%%--%%--% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%--%%--%-% % % % % % -% - -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%- %%---%-% -% -% --%%--% -% -% --%%--%%--% -% -% -% -%%--%% % -% - % -%LE-%GUSTO % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% % % -% - % -%Začimbe % % % % -% mleko -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -65 % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-Trajno % -% - % -%v -kozarcu % % % % % -% -% -%0, laktoze -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%-% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%--%%--%%brez % %--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%---%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%%-% -% - % -% -% -% - %--%%--%%-% % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% %-%-%-%%-%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- -%--% -% -% -% - -% -% -% --%%--% --%%--%% % % -% -%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-% -% -% -%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-% -% -% -% % -% -% --%%--%% %--%% % -% - % -% -% -% -% % % % % % -%-% -%-% -% -% -% - -% -% --%%--%%--% -%% % -% % -%-%-%-%-% -%-%%-%-%-%-%Sončnično -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%0, -95 % -% % % % % % % 59% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%% % -% -% -% -0, %-% -% % -%%-%-olje %-%-%-% % -% -% -% -% % -% --%%--%%--%%- % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% -% --%%--%%-% % -% -% -% -%%-%-%-%-% -% -% -%-%-%-%% -% - % -% --%%--%%--%%--%% % % % % % % % % % % % % % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--% % --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -%-% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - % --%%--%%--%%-% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% GUSTO -% - -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%-%%-%-%-%-%-%-% -%%-%%-%-%-%-%-% % -% - % -%LEZačimbe % -% -% % % % % % % % % % % Majoneza % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% --%%--%% --%% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%58 -% --%%--%% --% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -68 % -% -% % 0, % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% - -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% - 2, -% -% -% -% -% -% -% % % -% % -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% % - % -% -% -% -% -% -% -%-%-%- -%-%-%-%-%-%-%-% -% 69 -% -% -% -% %--%%--%%-% % -% - % -% -% -% -% -%%%--%%--%%--%%-% % % % % % % % % % 1, % % % % % % --% -%--%%-% -% -% %-% % -% - % -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--% -% --% -% -% -% -% --% -%-%-%- -% -% --%%%--%%-% -% -% --% -% -% -% % % % % % % % % % % % % --% -%--%%-% -% --% -% -% -- --%%--%% % -% % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%--%%---%%% ---%%--%%-% -% -%% -% -% -% -% % % % % % --%% --%% %-% -%%--% -%--%%--% -%%-% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% % % -% -% -% - % -% -% -% %% -% % --%%--%%--%%- % -% -% -% -% -%--%%--% -%%-% % % % % % % % -% %--%% % -% -% -% -% % --%%--%%--%%--%% -%rezanci % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% - -% -% -% -% -% %--%%--%%-% % % Valjani % % % % % -%% - -% -% -% -% - --%%--%%--%%--%% %--% -%%-% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% - -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% -% --%%--%%--%%--%Italijanske iz% -% %--%%--%%-% % % % % -% - % Namaz % % % % % % % % % % % % % % % % % --% -% -% -% -% --%%--%%--%%predjedi -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% %--%%--%%-% % %% % % -% -%%--% -% -% -% -%%0, % -% -% --%svežega % --% % -sira % % % % % % % % % % % 79 % % % -% % % % % % -% 39 % % % -% % % % % --% -%-%-%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%% --% -% -% -% -% % -% -% -% -%1,-%%--%%--%%-% % --% --% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -%-%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -%-% -% % % % -% -% -% % -% -% -% -% - -% -%-% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % - -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -%-% -% -% -% -% %-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %%-% -% 49 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -%1,-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% prej 1,15

za kos samo

iz vost

o Kak

prej 0,89

več vrst, 187,5 g

znižano od 03.07.2014

za kos samo

znižano od 10.04.2014

prej 1,99

7,90/kg

1,98/kg

za kos samo

10,80/kg

st ovo Kak

iz

prej 1,59

iz hladilnika, 500 g

72 g oz. 1.200 tabletk

znižano od 10.04.2014

prej 1,58

za kos samo

znižano od 08.05.2014

13,75/kg

več vrst, iz hladilnika, 250 ml

za kos samo

znižano od 08.05.2014

2,98/kg

prej 0,69

za kos samo

več vrst, 50–10 g oz. 110 ml

1,5 % m. m., 1 l

znižano od 03.07.2014

znižano od 03.07.2014

2,60/l

prej 0,99

prej 0,69

za kos samo

za kos samo

2l

11,80–59,00/kg

znižano od 10.04.2014

prej 0,87

• kumina ali • cimet ali • pripravljena mešanica za piščanca 210–70 g

st iz

za kos samo

2,76–8,29/kg

• navadna ali • lahka 630 g znižano od 03.07.2014

prej 2,78

ovo Kak

za kos samo

prej 1,75

1,34/l

za kos samo

znižano od 08.05.2014

2,68/kg

prej 0,89

prej 1,49

za kos samo

• s smetano ali • lahek ali • z zelišči iz hladilnika, 200 g znižano od 10.04.2014

3,95/kg

za kos samo

• srčki artičok ali • sušeni paradižniki 280 g oz. 314 ml

znižano od 03.07.2014

z jajci iz hlevske reje • pirini ali • pšenični 500 g znižano od 03.07.2014

4,96/kg

prej 1,59

za kos samo

2,98/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE Pri Hoferju si nenehno prizadevamo, da že tako ugodne cene izdelkov še dodatno znižujemo. To dosegamo z zniževanjem stroškov na vseh področjih, prihranke pa v obliki nizkih cen v celoti prenesemo na vas, naše zveste kupce. S tem preizkušenim konceptom pridobimo vsi. Na tej dvojni strani je prikazanih le nekaj izdelkov izmed mnogih, ki smo jim znižali originalne diskontne cene.

Odlično razmerje med ceno in kakovostjo! Indijski oreščki

Indijski oreščki

Rooibos čaj

praženi • nesoljeni ali • soljeni 150 g

200 g

več vrst, 50 g oz. 25 čajnih vrečk

-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% % -79 -% -% -%-%-%-% -1, % -% -%% % % % % % % % -% -% -% -% -% -%-% -%--%%-% -%-%-%-% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % -% - % % % % % -%29 -% -% -% -% -%49 -%1, -%-% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% % % % % -% - % 2, % % % % % % % % -%%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%%--%%--%-%-% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -%-%-%-%-%-%--%-%%--%-%%--%-%%--%-%-%-%-%-%% -% --%%--% -% -% -% --%-%%--%-%%--%-%%Ogrska -%%--%%mini -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % -%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-salama -% -% -% --%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%-%-%-%-%-%-%--%%--%%-%-%-%-%-%-%- -%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%%--%-%%-%-%-%-%% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % - 99% -% -% -% -% %--%%--%%%-%-%-% --%% -% -% -% -% -%% -% --%-%%-%-%-%-%-%-%%--%%--%-%%-%-%-%-%-%-%---%% -%% -% -% -% -% -%% --%%--%%%-%-%-%-%-%-%---%% -% --% -% -% -% -3, -% - -%%-%-%-%-%% % % -% -% -% % % % % % % % % % % --%%Masleni % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %-%-riževi %% -%keksi -%%--%%-%-%-%-%-%-% -% -% --% -% -% -% -%-%- -%%--%%--%%-%-%-%-% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --% -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% ---%%--%%-%-%-%-%-Bio %-%- -% -%%-% -%-%-%-% -% -% -% -% -% -%-%- -% -%%--% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% %%-%-Spekulatius --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-vaflji % --%-%-%-%-%- -% % -% -% -% --% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%-%%-%-%-%-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%Suha -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% % -% --%% -% -% % -% %-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -domača % % % % -% % % % % % % % % % klobasa %- %--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -0, % % % % % 89 % %--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% --%%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%1,-%68 -% -% -% -% -% --%%--% -% -%--%%--% %--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--% %--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%---%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%---% -% -% -%%--% -%%--%%-% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % %--%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%- % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% --VINAKOPER % % % % % % % % % % % % --% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%1, %% Bezgov -% -% -% -% -% -% -% -% -% Malvazija --%%75 % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%-% -%%--%%--%%--%% -% - -% -% -% -% - -% -% -% % % %%--%%sirup % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -%--% --%%--%%--%% -% -% % -% -% -% -% % -% -% % % %%--%%---%% % % % -%%--%%--%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% --%%--%%---%%%---%%%%---%%%--%%--%%--%% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% - -%/ -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -Perutninske % -% -%% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%99 % pleskavice/ % % -% % -% -% -% čevapčiči -% - -%1, -% -%-% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % 2, -% 39 -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%95 -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -%3,-% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -%%-% -% %-% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -% % % % % --%%--%%---%% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--%%---%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -%-%- %-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % % %--%% -% -% % -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% % % % % % % % %% -%%--Jadranske -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-% -% % % sardele % % %% -%%--%% -% -% % -% -% -% % -% -% -%Svinjski -%--% -% iz za-m%rzo-v%aln-ik%a -% - -%-%-%--% -%-%-% -% -%-%-%-%-%-%- -%%-%-% -% % --%-%-%%-%-% % % % % % % % % -% % - -% -% % -% -% % -%-%%-%-%-%-% % --%-%-%%-%-%-%-%-%-% -%-% -% -%-% -%-% -% - -% -% --% -% % --% %%--%% -%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -%Cordon -% % --% --% %-%--% % % % -% -% -% % % % -% % % -% -% % % -% -%-% --% Bleu/ %-%-%- -%%-% % -% -%%-% %-% -%% -% -%-% % -% -% %-%-%%-%-%-%-%--% -% % % -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% --% % % --% % -% % -% % % % % % -% -% % -% % polnjen -% - -% -% -% -% -% %-%-%- -% % -% -%%-% %-% -%%-%-%-%-%--% -% -% -% % % --% -% -% % -%-% -% -% --% -% -% % % -% % % % -% % -% % -% -% Briketi -% % % -% % % % % % -% % -% zrezek % % % % -% -% -% - -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% - -%-%-%-%-% -%-% -% -% % --% % --% % -% za -% mačke -%-% --% -%-%-%-%--% %-% -%-% --% --% % % % -% % % % -% % -% -% -% % --% % % % -% % -% -% -% %%%--% % -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -%va-% -%-%- -%--% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % --% -%-% -% % -% -% % -% -% % -% -% % % -% % lnika-% -% -%--% -% % -% o %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % rz -% % % m -% a z % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%--% % --% -% --% -%iz -% --% -% % % -% -% -% -% -% % -% % 99 -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% 2, % -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% % % -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -%-% -% -% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99-% -% -% -% -% -% -% 89 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 4, 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% znižano od 03.07.2014

znižano od 30.01.2014 in dodatno znižano od 10.04.2014

znižano od 03.07.2014

prej 1,39

prej 2,59

za kos samo

za kos samo

25,80/kg oz. 0,05/vrečko

12,45/kg

1,99 1,89

prej nato

za kos samo

11,93/kg

prej 4,69

500 g

znižano od 03.07.2014

vost

o Kak

za kos samo

iz

7,98/kg

200 g

znižano od 10.04.2014

več vrst, 250 g/150 g znižano od 10.04.2014

prej 0,99

prej 1,79

za kos samo

200 g

za kos samo

znižano od 08.05.2014

4,45/kg

6,72/11,20/kg

prej 1,99

st iz

ovo Kak

za kos samo

SLOVENSKA ISTRA

vrhunsko suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

1,5 l

znižano od 03.07.2014

znižano od 10.04.2014

prej 2,49

8,75/kg

SUHO

st iz

ovo Kak

10–12 °C

prej 2,49

TESTENINE, PREDJEDI

prej 3,99

za kos samo

za kos samo

za kos samo

1,59/l

5,27/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

iz hladilnika, 400 g

4,98/kg

znižano od 08.05.2014

st iz

ovo Kak

1 kg

znižano od 10.04.2014

prej 3,49

za kos samo

670 g/650 g znižano od 03.07.2014

prej 5,19

več vrst, 750 g

znižano od 05.06.2014

prej 1,99

za kos samo

za kos samo

7,45/7,68/kg

2,52/kg


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

st iz

ovo Kak

Polno trajno mleko brez zamaška, 3,5 % maščobe, 1l za kos

0,68

Čokoladni kosmiči

za kos

0,79

• Chips ali • Balls ali • Rice 250 g

3,16/kg

Hrustljavi muesli

• lešnik-mandelj ali • malina-jogurt ali • z medom 500–400 g

Kosmiči

500 g za kos

Gobice za čiščenje

za kos

0,91

dve vrsti, 6 kosov

1,99

1,82/kg

za zavoj

3,98–4,98/kg

FIRE ZONE

0,63

Alufolija

Elektronski vžigalniki

30 m, 11 μ

0,11/kos

3 kosi

za kos

1,49

Detergent za ročno pomivanje posode

0,05/m

Vrečke za gospodinjstvo

za zavoj

1,39 0,46/kos

Vrečke za organske odpadke

koncentrat, več vrst, 500 ml

• 2-kg (50 kosov) ali • 3-kg (35 kosov)

za kos

10-litrske, 20 kosov

0,69

za zavoj

Toaletni papir

0,99

za zavoj

1,98/l

0,01/0,02/kos

1,88 0,09/kos

3-SLOJNE

2-slojni, 10 x 150 lističev

Serviete

1-slojne, 100 kosov

Kuhinjske brisače

Excellent, 3-slojne, 6 x 51 lističev za zavoj

za zavoj

1,18 0,12/kos

2,55 0,43/kos

za zavoj

0,39 0,01/kos


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Cvetlični med v dozirni embalaži, 500 g

Cappuccino z okusom kakava

za kos

2,99

1 kg

5,98/kg

Džem

65% sadni delež • malina ali • marelica 400 g za kos

4,19

Narezek/ namaz

za kos

• lovski narezek ali • jutranji narezek ali • perutninski namaz 150 g

0,66 4,40/kg

za kos

1,59

Sardine

• v paradižnikovi omaki ali • v limoninem soku ali • piri piri 125 g

3,98/kg

Prebranec 400 g

za kos

0,89

Pomarančni sirup 2l

2,23/kg

za kos

za kos

0,68

Mineralna voda

0,89

1,59

5,44/kg

5,68/kg

• gazirana ali • negazirana 1,5 l

0,45/l

za kos

Zelenjavna tunina solata • s koruzo ali • z belim fižolom ali • z rdečim fižolom in koruzo 280 g

za kos

0,15 0,10/l

Vitaminski napitek

prej 0,82

Malinov sirup

• pomaranča ali • limona 1 kg

20% sadni delež, 1,5 l

0,78 za kos samo

Špageti

100% pšenični zdrob durum, 1 kg

znižano od 05.12.2013

Pesto več vrst, 190 g

SUGO

Omaka za testenine • bolonjska ali • z baziliko ali • pekoča 420 g

za kos

3,79

za kos za kos

2,59 1,73/l

0,99 2,36/kg

za kos

1,45 7,63/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

07.07.

Bralna očala

Usnjena denarnica

z zatemnjenimi stekli in 100% UV-zaščito, dioptrija od +1,0 do +3,0

iz govejega usnja, s priročnimi žepki

za kos

2,79

RAZLIČNE BARVE

ZA ŽENSKE IN MOŠKE ŽENSKI IN MOŠKI MODELI

za kos

8,99

Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in vsa posebna varnostna opozorila.

ŽENSKI IN MOŠKI MODELI

Ročna ura Fun Watch

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

različni analogni ali digitalni modeli s paščkom iz umetne mase ali silikona, digitalni modeli z LCD-prikazovalnikom in funkcijami, kot so štoparica, budilka, vgrajena lučka ipd.

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

3-LETNA GARANCIJA

brez očal

za kos

Etui za očala

za kos

7,99

1,99

trpežen in znotraj oblazinjen etui, primeren za očala različnih velikosti

Hoferjeva resnica št. 24: NAJBOLJŠIH CEN vam ni treba iskati drugod. Mi smo jih poiskali ZA VA S.

Komplet odeje in vzglavnika

priročen komplet z vakuumsko vrečo zavzame malo prostora, se hitro suši in je preprost za vzdrževanje, idealen za uporabo na potovanjih, v počitniški hišici ali kot nadomestna posteljnina; odeja: vel. 140 x 200 cm, vzglavnik: vel. 40 x 60 cm

Napenjalna rjuha iz satena

SKOZI VENTILNO ODPRTINO LAHKO Z VSAKIM OBIČAJNIM SESALNIKOM IZSESATE ZRAK, DA USTVARITE VAKUUM IN ZMANJŠATE PROSTORNINO KOMPLETA ZA DO 75 %

iz 100% bombaža, eleganten saten s svilnatim leskom, v celoti obrobljena z elastiko, visokokakovostno izdelana, vel. 90 x 190–100 x 200 cm 60 °

za komplet

19,99

za kos

9,99

Dodatno ležišče z vzmetnico

zložljivo, ogrodje iz jeklenih cevi s kolesci, različne barve in vzorci, vključno s ponjavo za shranjevanje, mere vzmetnice iz penastega materiala: 190 x 80 x 11 cm, masa: ca. 17 kg ZLOŽLJIVO – PRI SHRANJEVANJU ZAVZAME MALO PROSTORA

5 RAZLIČNIH NASLOVOV

MLADINSKA KNJIGA

Kopalna knjiga za otroke

• Morska konjička ali • Delfin Dan ali • Račka Ančka ali • Mama in otrok: Račka, ali • Mama in otrok: Mali kit za kos

4,99

S STABILNIMI LESENIMI LETVAMI

za kos

44,99

S 4 KOLESCI IZ UMETNE MASE


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

07.07.

PISANI LAMPIJONČKI

Namizni/samostoječ ventilator namizni ventilator: • s 5 krilci za zelo močen pretok zraka • zelo tih • 4 hitrostne stopnje • kompaktna oblika • dvourni časovnik • mere: 38 x 43 x 15 cm (D x V x G) ali samostoječ ventilator: • 3 hitrostne stopnje • nastavljiv po višini od ca. 104 do 125 cm • nastavljiv nagib • kovinska varnostna mreža: Ø ca. 42 cm

PISANE LUČKE ZA ZABAVO

za kos

11,99

a Poletna LED-verig o dekoracija ustvari prijetn , vzdušje doma in na vrtu m z zaščito pred škropljenje m 10 la: kab a žin dol e, vod • lampijončki: z 20 LED-diodami, ali • lučke za zabavo: s 50 LED-diodami

NAMIZNI VENTILATOR Z MOŽNOSTJO VRTENJA SPREDNJE MREŽE ZA 360˚ ZA BOLJŠE KROŽENJE ZRAKA IN BOLJŠO PORAZDELITEV ZRAKA V PROSTORU

3

-LETNA GARANCIJA

LED-sijalka

Usmerjena/reflektorska LED-sijalka

Zatemnilna LED-sijalka

SMD-LED-tehnologija, povprečna življenjska doba: 25.000 ur, topla bela svetloba, 2.700 K, energijski razred: A+ • hruškasta: vznožek A60/E27, 13 W (1.055 lm), ali • hruškasta: vznožek A60/E27, 7 W (470 lm), ali • hruškasta: vznožek A60/E27, 10 W (810 lm), ali • svečasta: vznožek E14, 5,5 W (470 lm), ali • kroglasta: vznožek E14, 5,5 W (470 lm), ali • kroglasta: vznožek E27, 5,5 W (470 lm)

19,99

SAMOSTOJEČ VENTILATOR Z MOŽNOSTJO SAMODEJNEGA NIHANJA GLAVE ZA 75˚

BELI LAMPIJONČKI

-LETNA 3 GARANCIJA

za kos

za kos

10,99

SMD-LED-tehnologija, povprečna življenjska doba: 20.000– 25.000 ur, topla bela svetloba, 2.700 K, energijski razred: A+ • svečasta, 2 kosa: vznožek E14, 3 W (250 lm), ali • svečasta, 2 kosa: vznožek E14, 4,5 W (320 lm), ali • kroglasta, 2 kosa: vznožek E14, 3 W (250 lm), ali • kroglasta, 2 kosa: vznožek E27, 3 W (250 lm), ali • hruškasta A60, 1 kos: vznožek E27, 6,3 W (470 lm), ali • hruškasta A55, 1 kos: vznožek E27, 4,8 W (350 lm)

SMD-LED-tehnologija, povprečna življenjska doba: 25.000 ur, energijski razred: A+ • usmerjena: vznožek GU10, 4 W (220 lm), 3.000 K, ali • usmerjena: vznožek GU10, 5 W (320 lm), 3.000 K, ali • usmerjena: vznožek GU5.3, 5 W (320 lm), 3.000 K, ali • usmerjena: vznožek GU5.3, 4 W (220 lm), 3.000 K, ali • reflektorska: vznožek R50/ E14, 6 W (430 lm), 2.700 K, ali • reflektorska: vznožek R63/ E27, 8 W (530 lm), 2.700 K

za zavoj/kos

6,99 3,50/6,99/kos

za kos

6,99

Visokonapetostna halogenska sijalka

povprečna življenjska doba: ca. 2.000 ur • z vtičnim vznožkom, 5 kosov: 10 W (100 lm) ali 20 W (280 lm), vznožek G4, energijski razred: C, ali • z vtičnim vznožkom, 2 kosa: 18 W (205 lm) ali 28 W (370 lm), vznožek G9, energijski razred: D, ali • palična, 1 kos: 240 W (5.000 lm), vznožek R7s, energijski razred: C

za zavoj/kos

2,99

0,60/1,50/2,99/kos

za zavoj

Polnilne baterije, 4 kosi

prednapolnjene polnilne baterije NiMH z nizko stopnjo samoizpraznitve, tudi če jih dalj časa ne uporabljate; idealne za naprave brez stalne porabe električnega toka, kot so daljinski upravljalniki, žepne svetilke ipd. • AAA: 850 mAh, ali • AA: 2.300 mAh BATERIJE VZAMETE IZ EMBALAŽE, JIH VSTAVITE V NAPRAVO IN ŽE JO LAHKO UPORABLJATE

3,99

Zunanja solarna svetilka

• iz legiranega jekla • zaradi visokokakovostnih LED-diod oddaja prijetn o svetlobo • primerna za namestitev na steno • vključno z litij-ionsko baterijo (900 mA) • čas svetenja: do 8 ur

1,00/kos

RAZLIČNI MODELI V primerjavi z ob ičajnimi baterijami NiM H so te baterije: • pripravljene za takojšnjo uporabo, • prednapolnj ene in • imajo zelo niz ko stopnjo samoizpraznitv e.

Baterije, 20 kosov zmogljive alkalne baterije z dolgim časom delovanja • Micro (AAA) ali • Mignon (AA)

za zavoj

5,99 0,30/kos

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

14,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

07.07.

Za življenje brez glutena

Dr. Schär je vodilni evropski proizvajalec brezglutenskih živil vrhunske kakovosti. Več kot tridesetletne izkušnje, raziskave v tesnem sodelovanju z zdravniki in strokovnjaki za prehrano, visoka tehnologija in dosleden nadzor so zagotovilo, da njihovi brezglutenski izdelki niso le okusni in kakovostni, pač pa tudi varni. Brezglutenske napolitanke

Brezglutenski piškoti odličen sladek prigrizek za vsako priložnost • Biscotti con Cioccolato: piškoti s čokoladnim prelivom, ali • Petit Biscotto Classico: masleni piškoti, ali • Orangino: biskvitni piškoti s pomarančnim želejem in čokoladnim prelivom 150 g

Brezglutenski kruh

• domači kruh: iz kislega testa, z značilnim domačim okusom, po odprtju ohranja dolgotrajno svežino, 240 g, ali • narezan beli kruh: pripravljen po odlični recepturi, idealen za pripravo okusnih sendvičev, mamljivih kanapejev ali dišečih opečencev, 400 g

za kos

1,99

za kos

1,99 13,27/kg

originalne italijanske brezglutenske testenine, pripravljene iz naravno brezglutenskih sestavin, 250 g

za kos

15,92/kg

Brezglutenske slane prestice Salinis

Brezglutenska mešanica za peko kruha

prijetno hrustljave, odličen brezglutenski prigrizek, 60 g

mešanica za kruh in kvašeno testo, za peko vseh vrst brezglutenskega kruha ter pripravo kvašenega testa in slaščic, 1 kg

Brezglutenski špageti

za kos

3,79

za kos

2,69

1,49

6,73/11,21/kg

za kos

0,99

Brezglutenske Ciabattine

5,96/kg

delno pečene, hrustljave in odličnega okusa • običajne ali • večzrnate: z lanenimi in sončničnimi semeni, odličen vir vlaknin 200 g

Brezglutenske testenine • peresniki ali • svedrčki 250 g

• lešnikove ali • čokoladne ali • vanilijeve 125 g

za kos

1,49

16,50/kg

Brezglutenska mešanica za peko slaščic za pripravo biskvitov, tort in drugih slaščic, 1 kg

5,96/kg

Brezglutenske jušne testenine

Brezglutenske tortice

250 g

• Meranetti: čokoladni biskvit, polnjen z lešnikovo in čokoladno kremo, ali • Magdalenas: biskvit, polnjen z marelično marmelado 200 g

za kos

3,79

za kos

2,89 14,45/kg

BYODO

Bio brezglutenski puding

z izvlečkom prave burbonske vanilije, za hitro pripravo slastne sladice • vanilijev, 36 g, ali • čokoladni, 46 g

za kos

za kos

2,89 14,45/kg

Brezglutenske večzrnate testenine

1,69 6,76/kg

z uravnoteženim razmerjem med prvovrstno sirkovo, ajdovo in lečino moko ter dodatkom inulina iz cikorije, odlične za pripravo zdravega in okusnega obroka • peresniki ali • špageti ali • svedrčki 250 g

za kos

THE BRIDGE

Bio riževa krema za kuhanje

alternativa običajni smetani za kuhanje, brez laktoze, glutena in holesterola, 200 g

za kos

za kos

1,19 25,87/33,06/kg

za zavoj

1,99

1,29

2,89

7,96/kg

6,45/kg

6,57/kg oz. 0,72/kos

THE BRIDGE

Bio rižev desert brez glutena in laktoze • vanilijev ali • čokoladni 4 x 110 g


posebna ponudba od PONEDELJKA,

07.07. FARFALLE FANTASIA originalna italijanska specialiteta iz pšenicˇ nega zdroba durum • Farfalle alla Bietola Rossa ali • Farfalle al Basilico e Pomodoro ali • Farfalle al Limone 250 g (7,96/kg)

1

99

POLNJENE ITALIJANSKE TESTENINE

CˇILI

ŠIROKI REZANCI

idealen za zacˇ injanje jedi ali obogatitev omak za testenine ter kot namaz za kruh • cˇ ilijev namaz ali • cˇ ilijevi kolobarji ali • mleti cˇ ili 180 g/170 g (9,94/10,53/kg)

italijanska specialiteta iz pšenicˇ nega zdroba durum • Tagliatelle allo Zafferano ali • Fettucine Dinamite Hot ali • Fettuccine agli Spinaci ali • Tonnarelli al Nero di Seppia 500 g (3,98/kg)

1

1

79

99

iz visokokakovostnih sestavin • Fagottini s slanino in gobami ali • Fagottini s paradižnikom in cˇ esnom ali • Mezzelune z jajcˇ evci in mocarelo 250 g (5,96/kg)

1

49

HRUSTLJAV MUESLI

HRUSTLJAVE REZINE

PREMIUM NAMAZ

• z jogurtovimi kosmicˇ i in rdecˇ imi sadeži ali • z mlecˇ nimi in cˇ okoladnimi zvitki, mandlji in lešnikovim krokantom ali • s karamelo in orešcˇ ki 600 g (5,82/kg)

izbrani orešcˇ ki s sladkim oblivom • pekani ali • mandlji ali • pistacije 3 x 25 g (26,53/kg)

• pralineji ali • kokosov namaz ali • karamelni namaz ali • pralineji s pomarancˇ o 200 g (7,45/kg)

3

1

49

99

ORIGINALNI ŠPANSKI PRŠUT V KOSU sušen na zraku, z rahlo aromaticˇ nim okusom, zorjen najmanj 9 mesecev, v lepem darilnem pakiranju s stabilnim rocˇ ajem, vkljucˇ no s priborom in podrobnimi navodili za rezanje pršuta, ca. 6,5 kg

-27%

redna cena

54,99

39,99 za kos samo

6,15/kg

Akcija velja od 18.06.2014 do razprodaje zalog. Izdelek morda ne bo na voljo v vseh poslovalnicah.

VKLJUČNO Z ORIGINALNIM ŠPANSKIM STOJALOM IN VISOKOKAKOVOSTNIM NOŽEM ZA PRŠUT S POSEBEJ DOLGIM REZILOM

1

49


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

07.07.

NATURETA

Sušen paradižnik

Gašper

Čarman LISJAK

Rosé

SOMMELIER SLOVENIJE 2013 PRIPOROČA

prijetno sveže in harmonično rosé vino iz sorte merlot, s poudarjeno aromo po jagodah, malinah in tropskem sadju, 0,75 l

st iz

ovo Kak

4,45/kg

DROGA GOURMET

Priloga iz pečene paprike

okusna priloga jedem na osnovi pečene rdeče paprike, pripravljena po starem receptu in s počasnim kuhanjem • ajvar: tradicionalni namaz iz pečene paprike, ali • pekoči ajvar: tradicionalni namaz iz pečene paprike z dodatkom čilija, ali • pindjur: namaz iz pečene paprike in mehko zrelega paradižnika, ali • ljutenica: namaz iz pečene paprike in mehko zrelega paradižnika z dodatkom čilija za zavoj 300 g

JEDI Z LOSOSOM

za kos

5,49

Pivo Staropramen

7,32/l

5,59 1,86/l

alk. 5 % vol., tradicionalen češki ležak prvovrstne kakovosti, 0,5 l

ri Hoferju vam vedno želimo ponuditi le najboljše, zato tudi na področju naše vinske ponudbe sodelujemo z vrhunskim poznavalcem gastronomije in vin, Gašperjem Čarmanom, ki se trenutno izobražuje za prestižni naziv Master of Wine – najvišji naziv, ki ga lahko doseže poznavalec vin. V našo ponudbo tako pogosto uvrstimo vina prav po njegovem izboru. Eno takšnih vin je rosé iz vinske kleti Lisjak.

za kos

vost

o Kak

iz

2,49 8,30/kg

o Kak

iz vost

UNION

Pivo

alk. 4,9 % vol., 6 x 0,5 l

za kos

0,94 1,88/l

FRANGEŽ

LAŠKO

Pivo

alk. 4,9 % vol., 6 x 0,5 l

za zavoj

5,59 1,86/l

FRANGEŽ

Aromatizirana pijača na osnovi penečega vina z okusom breskve

st iz

ovo Kak

Aromatizirana pijača na osnovi penečega vina z okusom jagode

LORENZ

Peppies z okusom slanine, 75 g

polnega okusa, ki ga poudari aroma gozdne jagode, odlikuje jo nepozaben in razpoznaven slog, 0,75 l

st iz

ovo Kak

Izotonični napitek

• rdeča pomaranča ali • limeta-grenivka 0,5 l

za kos

0,89

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

SLADKO SLADKO

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

0,89

8,85/kg

8–10 °C

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

za kos

2,39

SUHO

polnega okusa, ki ga poudari aroma vinogradniške breskve, odlikuje jo nepozaben in razpoznaven slog, 0,75 l

• dijonska ali • grobo mleta 200 g

za kos

VIPAVSKA DOLINA

P

Gorčica

sušen na soncu, vložen v olje z zelišči, odlično se poda k mesu, ribam, testeninam, rižotam in različnim vrstam solat ter prigrizkov, drobno narezan je odličen za obogatitev nadevov, dodate pa ga lahko tudi testu za kruh, 270 g

11,87/kg

6–8 °C 6–8 °C

za kos

0,49 0,98/l

SLADICE, KOT APERITIV

SLADICE, KOT APERITIV

za kos

za kos

6,99

6,99

9,32/l

9,32/l

Sadni bonboni

• sladki ali • fantazija ali • kisli 500 g za kos

SNEMLJIVA ALUMINIJASTA PLOŠČA JE PRIMERNA ZA POMIVANJE V POMIVALNEM STROJU

Električna plošča za peko palačink

VKLJUČNO S PRIPOMOČKOM ZA PORAZDELITEV TESTA IN LOPATICO ZA OBRAČANJE

• moč: ca. 1.500 W • aluminijasta plošča (Ø ca. 34 cm) z visokokakovostno teflonsko prevleko proti prijemanju • brezstopenjska nastavitev temperature • 2 kontrolni lučki: zelena (vklop/izklop) in rdeča (plošča se segreva) • vključno s pripomočkom za porazdelitev testa in lopatico za obračanje za kos

3

-LETNA GARANCIJA

24,99

2,79 5,58/kg

Izbor semen

• pinjole, 50 g, ali • mešanica semen za solate, 175 g, ali • sončnična semena, 500 g, ali • sezam, 500 g za kos

1,89 3,78–37,80/kg


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

-10%

10.07.

redna cena

199,-

Zložljiva ključavnica za kolo

• palice iz izjemno močnega jekla, prevlečenega z umetno maso • cilindrična varnostna ključavnica • s 3 ključi in torbico • torbico lahko na kolo namestite z 2 vijakoma ali sprijemalnim zapiralom • dolžina: ca. 97 cm • masa: ca. 1 kg redna

179,za kos samo

-19%

Akcija velja od 10.07. 2014 do razprodaje zalog.

Eksotična rastlina

v visokokakovostnem terakotnem cvetličnem loncu, višina rastline: ca. 50–80 cm (odvisno od sorte), starost: ca. 2–5 let, različne sorte: npr. pahira, zamija, evforbija, ipd.

cena

15,99

12,99 za kos samo

Oba modela otroškega kolesa nista na voljo v vseh poslovalnicah.

DEKLIŠKI MODEL

Akcija velja od 10.07. 2014 do razprodaje

S PRESTAVNIM SISTEMOM V PESTU IN TRISTOPENJSKIM ZAVORNIM SISTEMOM ZA VARNO VOŽNJO

za kos

14,99

zalog.

CYCO

Otroško kolo, ca. 51 cm (20")

DEŠKI MODEL

na okvir:

-LETNA 10 GARA NCIJA

na drobne dele (razen na potrošne dele; več informacij v navodilih za uporabo):

ZMERNO ZALIVATI

lahko otroško kolo, opremljeno za varn o mestno vožnjo, prtljažnik z vzmetjo • okvir: aluminijast, višina okvirja: 32 cm • prestavni sistem: Shimano Nexu s s 3 prestavami v pestu in vrtljivo prestavno ročko Shimano • kolesi: stabilni in gladko tekoči, z aluminijastimi platišči, primerni za vožnjo po mestu • zavore: tristopenjski zavorni sistem za večjo varnost, aluminijaste V-zavore spredaj in zadaj ter pedalna zavora • luči: zadnja LED-luč s funkcijo svete nja pri zaustavitvi

3-LETNA GARANCIJA

NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

Kroglica za vlaženje zemlje, 2/1 kos

iz kakovostnega, ročno pihanega stekla, nekateri modeli lepo marmorirani, različne barve

ZA POSTOPNO ZALIVANJE za zavoj/kos

2,99 1,50/2,99/kos

odlično ščiti pred vetrom in soncem, iz trpežnega poliestra z UV-zaščito 40+, ogrodje iz steklenih vlaken, vključno s priročno vrečo za prenašanje PREPROST ZA PRENAŠANJE

za kos

ˆ

RAZLIČNE BARVE

ˆ

Hitropostavljiv senčnik za na plažo

Sencnik vzamete iz vreeceje, ga vržete v zrak in ž postavljen!

Trampolin z varnostno mrežo

• Ø 4 m • 6 nog • trpežna odrivna ponjava • oblazinjena varnostna obroba

11,99

-20%

redna cena

249,-

• varnostna mreža iz trpežnega materiala, višina: ca. 170 cm • skupna višina trampolina: ca. 260 cm (vključno z mrežo) • masa: ca. 80 kg • nosilnost: maks. 100 kg

VHOD SKOZI ZADRGO NA MREŽI

Odeja za taborjenje/piknik

puhasto mehka vrhnja stran z modnimi potiski, z ročajem in naramnim pasom, izolirana spodnja stran ne prepušča vode in ni občutljiva za umazanijo, vel. ca. 200 x 200 cm

199,za kos samo

ZELO VELIKA: 200 x 200 cm

Hladilna torba

priročna, primerna za 0,5-l plastenke, živila ipd., s po dolžini nastavljivim naramnim pasom

Akcija velja od 10.07. 2014 do razprodaje zalog.

za kos

5,99

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

IZOLIRANA SPODNJA STRAN VKLJUČNO Z VARNOSTNO MREŽO

za kos

10,99

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

VKLJUČNO Z 10 BRUSILNIMI TRAKOVI IN VREČKO ZA PRAH

Ročni tračni brusilnik • za preprosto brušenje in piljenje robov, vogalov, vmesnih prostorov, izrezov in težje dostopnih mest • idealen za brušenje in piljenje ostrih robov lesa, keramike, kovine ipd. ter odstranjevanje rje in lakov • moč: 400 W • število vrtljajev v prostem teku: 1.070–1.650 vrt./min • s 3 napenjalnimi ročicami • v priročnem kovčku za shranjevanje za kos

3

-LETNA GARANCIJA

3

-LETNA GARANCIJA

49,99

Pršilo za sončenje Cooling & Refreshing

OSVEŽUJOČA ZAŠČITA PRED SONCEM PREPROST NANOS

takojšnja zaščita kože pred škodljivimi UV-žarki, formula z mentolom nežno hladi in podarja občutek svežine, idealno za vroče poletne dni, s provitaminom B5 in vitaminom E • ZF 20 ali • ZF 30 150 ml za kos

5,99 39,93/l

Osvežilni/dezinfekcijski robčki, 24 kosov

• dezinfekcijski robčki: za čiščenje rok in dezinfekcijo različnih površin, ali • osvežilni robčki z dolgotrajnim delovanjem: za posebej učinkovito zaščito pred potenjem, z izvlečkom nepozebnika, ali • osvežilni robčki za občutljivo kožo: zaščita pred potenjem za občutljivo kožo, s pantenolom in aloe vero PRIROČNI NA POTI

za zavoj

1,99 0,08/kos

Biocidne izdelke uporabljajte v skladu z navodili za uporabo. Pred uporabo vedno preberite deklaracijo.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

10.07. ZLOŽLJIVO

Parni likalnik

Stojalo za sušenje perila

• 2.200 W • 10 različnih funkcij, npr. likanje s paro, navpični izpust pare, suho likanje ipd. • prostornina posode za vodo: ca. 250 ml • upogljiv zglob kabla • samodejni izklop likalnika • zaščita pred pregretjem • vključno z lončkom za dolivanje vode

3

• visokokakovostno in stabilno • zaradi teleskopskega mehanizma preprosto raztegnete stranici – skupna dolžina za sušenje perila: 20 m • varnostna zaščita za otroke

za kos

za kos

-LETNA GARANCIJA

19,99

14,99

SIVE ALI RDEČE BARVE

PRIROČNO ZA OBEŠANJE MANJŠIH KOSOV PERILA

S SISTEMOM PROTI KAPLJANJU IN NABIRANJU VODNEGA KAMNA Z GUMBOM ZA IZPUST PARE IN ŠKROPLJENJE

LIKALNA PLOSKEV IZ LEGIRANEGA JEKLA Z 21 ŠOBAMI ZA IZPUST PARE

RAZLIČNE BARVE

é Posteljna garnitura Renforc gladka,

Košara/kad za perilo

iz 100% bombaža, prijetno mehka in x 200 cm, z zadrgo, prevleka za odejo: vel. 140 cm 90 x 70 vel. vnik: vzgla za leka prev

• košara: prostornina: 40 l, nosilnost: 50 kg, mere: 61 x 41 x 25 cm (D x Š x V), ali • kad: prostornina: 40 l, nosilnost: 50 kg, mere: 61 x 41 x 25 cm (D x Š x V)

za kos

2,99

RAZLIČNE BARVE

60 °

brez vsebine

za garnituro

MOŽNOST ZLAGANJA ENEGA REGALA NA DRUGEGA

za kos

16,99

Regal za čevlje

14,99

iz masivnega lesa in nerjavečega legiranega jekla; nanj lahko shranite do 10 parov čevljev, hitro in preprosto sestavljanje, mere: 100 x 37 x 30 cm (D x V x G)

3

-LETNA GARANCIJA

Odeja s fotomotivom izjemno mehka in prijetno topla, koži prijazna in preprosta za vzdrževanje, z lepimi motivi, vel. ca. 150 x 200 cm

-14%

Rolo iz dvojnega pliseja prepušča svetlobo, dvojno zložen (prerez v obliki 25-mm satja), možnost ožanja od 90 do 50 oz. 40 cm, vključno z montažnim materialom in visokokakovostnim aluminijastim profilom, vel. 90 x 130 cm oz. 80 x 200 cm

za kos

9,99

ODPIRANJE OD ZGORAJ NAVZDOL ALI OD SPODAJ NAVZGOR

redna cena

69,99

59,99

za kos

za kos samo

Akcija velja od 10.07. 2014 do razprodaje zalog.

1 TB USB 3.0

3

-LETNA GARANCIJA

Zunanji trdi disk, 1 TB

• 8,9 cm (3,5") • USB 3.0-priključek za prenos podatkov s hitrostjo do 5 Gbit/s (združljiv tudi z USB 1.1/2.0) • vključno z USB-kablom, adapterjem in podstavkom

29,99

PRITRDITEV BREZ ORODJA: NOBENEGA PRIVIJANJA ALI VRTANJA

DOLŽINO PROFILA LAHKO POLJUBNO PRILAGODITE


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

10.07. za komplet

Komplet kuhinjskih desk, 3-/2-delni

7,99

deske iz umetne mase z ročajem iz nerjavečega jekla, primerne za pomivanje v pomivalnem stroju • 3-delni komplet: 1 velika pravokotna deska: vel. 36 x 26 cm (D x Š) in 2 majhni pravokotni deski: vel. 26 x 16 cm (D x Š), ali • 2-delni komplet: 1 pravokotna deska: vel. 36 x 26 cm (D x Š) in 1 okrogla deska: Ø 24 cm

Terilnik za začimbe s tolkalom

Z nežnim droblj enjem razvijejo sveža zelišča, začimbe ali čes en svojo pravo aromo.

ročno izdelan iz kamna, sive barve ali črno poliran

za komplet

7,99

RAZLIČNI KOMPLETI

Z UTOROM ZA TEKOČINE

Steklena karafa

RAZLIČNI MOTIVI

poseben pokrovče k poskrbi, da ostan e pijača čista in da led, rezine limone ipd. pri naliva nju ostanejo v karafi, za radi silikonskega ob ročka primerna tudi za ga zirane pijače, prime rna za pomivanje v po mivalnem stroju, višina: 30 cm, prosto rnina: 1 l

za kos

12,99 S POSEBNIM POKR IZ VISOKOKAKOV OVČKOM OSTN LEGIRANEGA JEKLAEGA

za kos

3,99 VIOLETA

Kuhinjske brisače Teta Violeta Premium

Servirni pladenj

iz umetne mase, mere: 50,5 x 38 x 5 cm (D x Š x V)

Protidrsna podloga

100% celuloza, 3-slojne, zelo vpojne, 4 kosi

ZELO VPOJNE

Če želite, da bo do listi sobnih rastlin sija li od zdravja, jih natrit e z notranjo stranjo ba naninega olupka, nato pa jih nežno obrišite s kuhinjsko brisačo Tet a Violeta.

za zavoj

1,79

zelo trpežna, temperaturno obstojna do –40 °C, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, lahko jo poljubno prirežete, bela ali prosojna, vel. ca. 50 x 150 cm za kos

0,45/kos

Kuhinjske brisače Jumbo

3-SLOJNE za zavoj

2,19 Krpice za čiščenje pohištva, 24 kosov vlažne krpice za preprosto in hitro čiščenje usnja, lesa ali umetnih mas

IDEALNA KOT PODLOGA V PREDALU ALI HLADILNIKU

0,73/kos

izjemno vpojne in trpežne zaradi zelo vpojnega srednjega sloja, 3 kosi po 100 lističev

4,99 Pogrinjki v pletenem videzu, 4 kosi uporabni na obeh straneh, Ø 40 cm

za zavoj

5,99 1,50/kos

za zavoj

1,99 0,08/kos

Sladkor

fini kristalni sladkor v porcijskih vrečkah za sladkanje različnih napitkov doma ali na poti, 200 g (50 vrečk)

za zavoj

1,29 6,45/kg

RAZLIČNE BARVE


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

10.07.–13.07., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pasji prigrizki za žvečenje/ nego zob več vrst, 300–175 g

Dragi gospodar,

Tamponi o.b. več vrst, 32 kosov

-28%

redna cena

1,39

-30%

redna cena

4,99

-% -%49 % 3, % % 99 0,% -% -% -% -% za zavoj samo

-% -% % % % poleti poskrbi, da bova -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% % vedno imela na razpo- -% -% -%e. -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% vod sve-že% olj lago -dov % % % -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%--% --%%--%% -% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% --%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% --%%--%%BRDA -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%%GORIŠKA % % --%%--%% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%%Rosé -20% -% -% -% -Radler -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % z okusom -% -% -% -grenivke -%-%-% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -%-%-%-%-%- -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 1,99 % % -% -% -%-%-%-%-% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - -% % -% -% -% -%-23% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%- -% -15% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% 99 % % -% % VEST-O% % IC-Z% BE, KT % % R A 1, % % % % L K % % % U Z % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % Sladki -% cmoki % % -% -% -%za-mrzov% -% -% -%0, 45 -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% alnika -% -% % % % % % % iz -% - -% % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % % % I % S % % K % A % % % % % % % % % --% -%%-% % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%-% % % % % % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -%--%%---%%%---%%%---%%--%%--%%---%%%--%%%-% -% -DIAMANT -% -sladkor % % -% -% -% % -%--%% -% -% -% --%%--%% -% - % -% -% -Želirni -% -% -%Grške % -olive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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Tunina-% -% -% -% -% -% -% -% -% Sladoled -% pašteta brez laktoze -% E -% DB -% -% NU PO -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Detergent za občutljive tkanine

za kos samo

0,11/kos

3,30–5,66/kg

posebej nežen, dve vrsti, 1,5 l oz. za 41 pranj

redna cena

2,49

o Kak

za kos samo

o Kak

kakovostno suho rosé vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

iz vost

alk. 2,0 % vol., 0,5 l

GORIŠKA BRDA

iz vost

SUHO

9–10 °C

POMLADANSKE SOLATE, RIBE, APERITIV

redna cena

1,33/l oz. 0,05/pranje

2,59

redna cena

0,53

0,90/l

2,65/l

SOV ... BONU ČK, , TO

1 kg

polnjene • s česnom ali • s papriko ali • z mandlji 350 g oz. 370 ml

redna cena

redna cena

1,69

redna cena

3,49

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

• marelični ali • slivovi ali • jagodni 1 kg

UGODN E CE NE

za kos samo

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos samo

za kos samo

1,99

za kos samo

za kos samo

3,97/kg

st iz

ovo Kak

2 x 80 g

kakav in vanilija, 1000 ml

za zavoj

DIAMANT

Kristalni sladkor 1 kg

ARGETA

1,98

Junior/kokošja pašteta

st iz

ovo Kak

valnika iz zamrzo

3 x 95 g

12,38/kg oz. 0,99/kos

st iz

za kos

0,98

ovo Kak

za zavoj

2,59 9,09/kg oz. 0,86/kos

za kos

2,49

NOVO Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu