VEČ KOT FER. HOFER.
Danes smo odgovorni za jutrišnji nasmeh.
Ali ste vedeli, da brez čebel ne bi bilo življenja, kot ga poznamo? Čebele so za našo prihodnost izjemnega pomena, saj oprašijo 80 % vseh rastlin in kar 90 % sadnih dreves – s tem skrbijo za ohranjanje in razvoj rastlinskih vrst ter njihove sadove, ki so osnova zdrave prehrane. Brez čebel bi bila kakovost našega življenja veliko slabša. Zaradi človekovega neodgovornega ravnanja z okoljem so majhne opraševalke vsak dan bolj ogrožene, slabša pa se tudi kakovost njihovih pridelkov. Odločili smo se, da na to opozorimo in poskrbimo za našo skupno medeno prihodnost. Že danes. Več na naslednji strani.
www.hofer.si/daneszajutri
Hofer sporoča Skrbimo za medeno prihodnost Prvi trajnostni projekt, ki podpira krovno poslanstvo Danes za jutri, namenjamo čebelam. Zakaj?
• Ker brez njih ne bo rastlinske raznovrstnosti, kot jo poznamo danes. Ostali bomo brez številnih pridelkov, ki se nam danes zdijo samoumevni, s tem pa naša prehrana ne bo več tako pestra.
• Ker brez njih ne bo naravnih čebeljih pridelkov: cvetnega prahu, propolisa, matičnega mlečka, voska in seveda medu. • Ker bo veliko manj lokalno pridelane hrane, kar ne bo vplivalo samo na kakovost življenja, ampak tudi na gospodarske razmere. • Ker njihovo izginjanje kaže na to, da slabo skrbimo za okolje.
HOFERJEV RAZISKOVALNI ČEBELNJAK V Sloveniji ima čebelarstvo dolgotrajno tradicijo, čebela pa je simbol marljivosti, spretnosti in skrbi za druge. Tako kot ima vsaka čebela v panju svojo nalogo, ima tudi vsak izmed nas odgovornost do okolja, saj čisto okolje zagotavlja obstoj čebel in pridelavo kakovostne hrane. Čebele je treba ohranjati. Ker pa ni nič samoumevno, morajo čebelarji in drugi strokovnjaki nenehno preverjati, da so čebelji pridelki varni in kakovostni, saj s tem skrbijo za razvoj čebelarstva in ustrezen nadzor. Pri Hoferju smo se zato v partnerstvu s Čebelarsko zvezo Slovenije odločili, da predvsem v raziskovalne in izobraževalne namene v našem upravno-logističnem centru zgradimo raziskovalni čebelnjak, ki bo med drugim namenjen: • proučevanju vpliva okolja na čebelje pridelke – analiza njihovih pridelkov bo pokazala, kako onesnaženo je naše okolje, • analizi kakovosti čebeljih pridelkov: izsledki bodo pripomogli k oblikovanju baze o hranilnih lastnostih cvetnega prahu, kar je potrebno za boljše razumevanje prehranskih potreb čebel,
Čebelnjak je izdelan v kra njskem slogu – po zgled u tipičnih čebelnjakov na slovens kih tleh. Zgrajen je iz sm rekovega lesa iz slovenskih gozdov. Na str ehi je opremljen s fotoc elicami, s katerimi pridobivamo energijo za delovanje tehtnic, ki teh tajo posamezne panje ter s tem kažejo, ko liko medu je pridelala čeb elja družina. Panji so obarvani v barva h projekta Danes za jutri.
• oblikovanju nasvetov glede uživanja čebeljih pridelkov, predvsem cvetnega prahu. Izsledki večletnih raziskav bodo uporabni za slovenski in širši prostor ter relevantni za celotno čebelarsko stroko. Pri projektu bodo sodelovali strokovnjaki s Čebelarske zveze Slovenije in drugi raziskovalci s področja čebelarstva.
Prenos dogajanja v čebelnjaku lahko v živo spremljate tudi prek naših kamer na spletni strani projekta www.hofer.si/daneszajutri
jske sivke, na čebeljih družin kran 20 i živ ku ja ln be če V vidoma bo v njem bivalo pred pa oja zv ra ga ve ho vrhuncu nji čebel. več kot 1,2 milijona
ALI STE VEDELI? Projekt smo zastavili širše od raziskovanja. Želimo izobraževati in ozaveščati. Skrb za čebele je za nas velika odgovornost, zato bo projekt dolgotrajne narave. Na spletni strani www.hofer.si/daneszajutri boste lahko spremljali razvoj projekta, s katerim bodo povezane številne aktivnosti v sklopu ohranjanja čebel.
Čebele oprašu jejo kar 170.00 0 cvetočih vrst ra stlin.
prah je Cvetni živilo. o popoln amreč n Vsebuje treo p vse, kar š buje na em. organiz
Kako lahko prispevate sami? • Če imate vrt ali travnik, posadite medovite rastline. • Uporabljajte škropiva, ki za čebele niso škodljiva. • Skrbite za ohranjanje okolja in čistih voda. • Obiščite www.ohranimo-čebele.si in tudi drugim povejte, kako pomembne so čebele. • Uživajte lokalno pridelano hrano in čebelje pridelke. • Uporabljajte med namesto sladkorja.
“Ko bo izginila čebela z obličja Zemlje, bo človek preživel le še štiri leta; ko ni več čebel, ni več opraševanja, ni več rastlin, ni več živali, ni več ljudi ...”
Brez čebel ne bi bilo toliko različnih vrst in zelenjave te sadja r tako lepih ba rv na travniku.
iv ČZS Slika: arh
Albert Einstein
Spremljajte projekt in spreminjajte svet z nami. Vsak dan. Več na: www.hofer.si/daneszajutri
ESI DAN JUTR ZA
) ka sivka li kranjs druga a ( la e a čeb sa in Kranjsk nska čebelja ra na svetu. e s v aa tona slo ebelja r belnjaku je avtoh olj razširjena č em če najb kovaln ranjska sivka. is z a r rjevem omuje samo k V Hofe d
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
Čudoviti svet čebel
26.05.
PROIZVAJA MEDEX
Da boste lahko tudi sami pomagali pri ohranjanju čebel, smo za vas v okviru projekta Skrbimo za medeno prihodnost pripravili ponudbo čebelam prijaznih izdelkov. Na svoj račun bodo prišli tudi najmlajši, ki bodo lahko uživali v zgodbah o radovedni Čebelici Maji, in tisti, ki se prvič srečujejo s čebelarjenjem.
IZ NAŠE stalNE PONUDBE
Cvetlični med 900 g
za kos
4,48
Našo ponudbo čebelam prijaznih izdelkov bomo širili tudi v bodoče. Med drugim boste v ponudbi našli: • izdelke za poljedelstvo in vrtnarjenje, ki so prijazni do čebel, • knjige in drugo gradivo, ki vam bo na preprost način približalo življenje čebel, • slovenski med in ostale izdelke iz medu, ki jih uvajamo v sodelovanju s podjetjem Medex in drugimi slovenskimi dobavitelji.
4,98/kg
Čebelam prijazne poletne rože v 9-cm lončku • rododendron ali • spreminjevalka ali • rumena rudbekija ali • hibiskus ali • dalija ali • petunija • itn.
ZALOŽBA KMEČKI GLAS
Čebelarjenje za vsakogar
priročnik predstavi vse, kar ste vedno želeli vedeti o čebelah in čebelarstvu: pomen čebel za okolje in človeka, čebelje pridelke in njihove učinke, razvojni krog čebel, dejavnosti in razvoj čebel skozi letne čase, skrb za čebele in še veliko več; avtorji priročnika so raziskovalci na Kmetijskem inštitutu Slovenije
za kos
1,99 ZA LJUBITELJE ČEBEL, ZAČETNIKE IN IZKUŠENE ČEBELARJE za kos
14,99
EGMONT
Knjiga Čebelica Maja • Mala radovednica ali • Maja šteje do deset ali • Pobarvaj moj svet ali • Kraljičina pustolovščina
Čebelam prijazne trajnice
v 9-cm lončku, višina rastline: ca. 16 cm • breskvolistna zvončnica ali • kamnokreč ali • vijolični lučnik ali • žajbelj • itn.
za kos
1,99
za kos
0,99
DIVJE ČEBELE
n dajo vse vrste čebel raze Med divje čebele spa 00 m svetu živi okoli 20.0 medonosnih. Po vse za el. S postavitvijo hišice različnih vrst divjih čeb agate pri ohranjanju čebele lahko tudi vi pom našega ekosistema.
MESTo POSTAVITVE
VIDEOART
v letu. o postavite kadar koli Hišico za čebele lahk mesto, ki naj bo čno son na e rdit prit jo Dobro in zaščiteno pred vetrom 1,5–2 m nad tlemi ter vi. Hišica naj bo usmervpli i kim ens vrem i drugim ejše zahodu. Najprimern jena proti jugu ali jugo ini virov nektarja in bliž v je tve tavi pos mesto en elam zagotavljajo stal cvetnega prahu, ki čeb tu, jo lahko postavite mes v e živit Če ne. vir hra ja, oprašujejo cvetove sad tudi na balkon. Čebele ejo v bližini, in tako rast ki č, zeliš in e zelenjav . k bogatemu pridelku pomembno prispevajo
Risanka Čebelica Maja na DVD-ju
• Igra senc ali • Deliva si rožo ali • Zaljubljeni Maks ali • Maja rešuje ali • Čebelji ples ali • Valjaj to žogo ali • Čista čebela ali • Torta za kraljico ali • Koncert v čebelnjaku ali • Kraljica sončnega mrka ali • Rojstvo Maje ali • Užaljeni Vili ali • Mavrični pelod ali • Nočni let ali • Darilo od zgoraj
za kos
ES DAN JUTRI ZA
Hišica za čebele za kos
5,99
SINHRONIZIRANE V SLOVENŠČINO
lepa hišica, posebej prilagojena divjim čebelam, ki jim spomladi in poleti služi kot gnezdilnica, jeseni in pozimi pa kot zatočišče med prezimovanjem • s streho enokapnico: ca. 30 x 29 x 11 cm (Š x V x G), ali • s streho dvokapnico: ca. 28 x 40 x 9 cm (Š x V x G)
9,99
O R D E O N L O P
V O N I M A T I V
LKA
SLOVENSKA JABO
I!
N PO HOFERJEVI CE
VEČ KOT FER. HOFER.
Jabolka idared v vedru razred I, ca. 6 kg jabolk v 10-l vedru, ki ga napolnite sami
st iz
ovo Kak
24 .0 5. 20 14
za vedro, polno jabolk
3,99
Začinjen svinjski steak • stegno ali • ledja iz hladilnika, 500 g
-14%
st iz
ovo Kak
-% -% % % % % -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -% -%99 -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % -% -%%--%% -% -%2, -% -% --% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%Mavrični -% igralni bazen za otroke % % % % % % -%M&M’s % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%Bonboni -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% za kos % -%%% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --29 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% 39 - -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%1, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%Coca-Cola % Zero/ % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Sprite/ % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%Schweppes Tangerine -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% - -% -%-%-% -% % % % -16 % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% -posteljna % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%Otroška % - - 99-% -% -% -% % -% -% -% -% -% garnitura % % %-%-%-%-%%--%% -0, % % % % -% % -% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -%Radler % % % % -% -% -% % -% -% -% -% - -% % -% -%z -limoninim % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -%sokom -% -% % %ro-% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-%-%-za%-%gar-%-nitu % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -%-12 % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%43 % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -0, % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena
3,49
Ponudba jabolk v vedru velja od 26.05. do razprodaje zalog.
za kos samo
26.05.
5,98/kg
z vodnim toboganom in dodatnim bazenčkom, vključno z vodnim pršilnikom, ki ga preprosto priključite na vrtno cev, obroči in žogami za igro ter krpicami za popravila; mere: ca. 297 x 193 x 135 cm (D x Š x V)
1,96
VKLJUČNO S PRŠILNIKOM
za kos samo
S PRIPOMOČKI ZA IGRO Z ŽOGAMI
6,95/kg
39,
OD PONEDELJKA,
redna cena
POSEBNA PONUDBA
• čokoladni dražeji ali • arašidi, obliti s čokolado 200 g
PROSTORNINA BAZENOV: CA. 200 l IN CA. 227 l
1,5 l
redna cena
1,18
0,49
za kos samo
29.05.
iz 100% bombaža, z zadrgo, preprosta za vzdrževanje, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm 60 °
18,
1,30/l
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 24.05.2014, do razprodaje zalog.
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 22/14
VEČ OTROŠKIH IZDELKOV S TEMI MOTIVI NA 13. STRANI
OD ČETRTKA,
redna cena
alk. 2,2 % vol., 0,33 l
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
0,66/l
/
POSEBNA PONUDBA
/
za kos samo
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča SVEŽIH RIB
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
22.05.–25.05., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Sveže skuše iz hladilnika
IN MORSKIH SADEŽEV
Slovenska jabolka jonagold
7,99 za kg samo
nepakirana, razred I
st iz
ovo Kak
-% -% -%% % % % -31% 1,29 % -% % -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%za kg-%samo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dog % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Hot -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne hrenovke -% -% -% % % % % % % -% -%0,85-% -% -% -% -% -%Redkvice -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -%-42 % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% samo-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%za zavoj -% -% -% -% -% -% -% -%49 -% -% -% -%1,63/kg % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % % % % z % % i % t os -% -% % -% -% -% -% -% - -% -%za-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % % kg samo % kov-% -% -% -% a % K % % % -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%%-% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%49 % -% % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%-%--%%- --%%--%% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Uporaba: -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % o es -% -% -%%Sv % m % e ež % % % -% -% --%Mlada -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% Piščančji % % % % zrezki -% -% --%% -čebula % -% -% --% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% % % % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% t iz -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% vos o k Ka -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena
sočno meso. Skuša ima čvrsto, okusno in spečemo ali o iram poš , imo duš Lahko jo ino. arič mlin po celo, na žaru ali
0,
redna cena
iz hladilnika
300 g
Hot dog hrenovka je fino o mleta barjena klobasa z blag u. dim po som oku im izražen Primerna je za kuhanje ali pečenje.
0,
2,
nežen piščančji file je odlična izbira za pripravo zdravega in hkrati okusnega obroka.
iz hladilnika, 500 g
-33%
redna cena
0,59
-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -samo -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% za sveženj % % % % % % % - % -% -% % % % % % % % % % % % % % % za kos samo % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -39 % -% - % -% -% % % % % % % % % %-%- -% -%-% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % -% -% -% -% -% -% -%79 % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% % % % % -%-% - % -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -%-% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%5,58/kg -%-% % % % % % % % %-%- -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% -% %Sivka % Zvončnica % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%
0,
2,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 13 cm
3,99 za kos samo
Slike so simbolične.
v lončku Ø 12 cm, različne barve
OD ČETRTKA, 22.05.,
1,69 za kos samo
do razprodaje zalog
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
OD PONEDELJKA DO SREDE,
26.05.–28.05., oz. do razprodaje zalog
Tamponi o.b. več vrst, 32 kosov
Hrana za mačke
-30%
Rosé
aromatično polsladko vino, 1 l
več vrst, 205 g/200 g
redna cena
4,99
-32%
3,49 za zavoj samo
redna cena
0,49
-% % % % -% % % % % 33 % % % % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %-% -%%--%% -% -% -% -% -% - -%--%%--%% -%--%Narezek -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % Mešanica % % % % % -%%--%%--%%--% -iz%piščančjega % -% % -% -% -%-37 --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -surovih % % % % % % % -%-% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -20% % - % -% -% -% -% %--%%--%%--%-fileja/puranjih -% -% -% -% -% -% -oreščkov -%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%--%%--%%---%%%prsi - 99--%%--%% -%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% 1,59 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -24% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% -% -% --% % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%ART-IC%ZVE-S% TOB -% LUB -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BREZ-K% -% -%E,-K% OV 09 -% % -% % 1, % % % -% % % % % % O % N % % V % % -% -% -% % -% -% -% % % % OS-TA % % EN % % % % , % JE % % N % VA -%LN-O% --%% -% -%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --% -% -% % -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%%--%%NAA-KK%USP-IOM -% -% --% -%BEYAZ -PEYNIR % % A -% -% -% -%Mehki -%sir-% --% -% -% -% -% --%M-V%AR-%Č% %-A%-N%-J%E-%!%-%-%-%-%-%-%--% -% -% -% -% --% -% -% -%%--%%---%%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% % V E v slanici % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--%-%-%-%-%--%-%-%-%-%--%%-%-% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -%Kmečka/ % -% - % % % % %šunka -% -% -% -% -%-33% -% -% -% -% -% -7%days --%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -kuhana % -% - % -% -% -% -% % -% - % % % % % % % -% -% -% -% -%Rogljički -% -% -%Double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učke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Limone -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Ananas -31% MAKEDONIJA
za kos samo
0,11/kos
SVEŽ sadni okus
1,61/1,65/kg
8–10 °C
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
PERUTNINA, BELO MESO, RIBE
redna cena
1,99
za kos samo
redna cena
1,59
dve vrsti, 150 g
iz hladilnika, 150 g
za kos samo
6,60/kg
redna cena
1,45
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kos samo
7,27/kg
iz hladilnika, 1 kg
redna cena
0,59
več vrst, 80 g
narezana, iz hladilnika, 175 g
za kos samo
redna cena
6,99
4,88/kg
za kos samo
redna cena
1,74
za kos samo
7,37/kg
nepakirane, razred I
razred I, 750 g
redna cena
1,59
razred I
-44% 1,09 -36 % -% % % -% % % % % % % % -% % % % % % 99 % % % % % 0, % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 69 % % 0, % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% redna cena
za zavoj samo
1,79
redna cena
1,45/kg
1,09
za kos samo
za kg samo
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
Napihljiva blazina/obroč
• blazina: s prozorno vrhnjo stranjo in okencem, vel. nenapihnjene blazine: ca. 192 x 71 cm (D x Š), s krpicami za popravila, ali • plavalni obroč: z 2 ročajema, Ø nenapihnjenega obroča: ca. 100 cm, s krpicami za popravila
Odeja iz flisa
za kos
6,99
izjemno mehka na otip, prijetno topla, prijazna do kože in preprosta za vzdrževanje, barvno usklajena z ležalno podlogo z vzglavnikom, vel. ca. 150 x 200 cm
26.05.
Hladilna torba
z velikim izoliranim glavnim predalom, naramnim pasom in priročno odprtino na zadrgo za lažji dostop do predala s steklenicami
brez vsebine
za kos
7,99
30 °
za kos
5,99
za kos
12,99 2 ZRAČNA PREKATA Z NEPOVRATNIM VENTILOM
S TRAKOVI ZA PRITRDITEV ODEJE ZA PIKNIK
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
Ležalna podloga z vzglavnikom
iz 100% bombaža, s snemljivim vzglavnikom in priročnimi trakovi za prenašanje, ležalna podloga: vel. ca. 80 x 180 cm, vzglavnik: vel. ca. 15 x 40 cm
Napihljiv čoln/kajak
iz trpežne folije, odporen proti slani vodi in olju, izjemno stabilen in toplotno izoliran, dno z valovito strukturo za udobno sedenje, vključno s priročno vrečo za shranjevanje in kompletom za popravila • čoln: primeren za največ 3 odrasle osebe (maks. nosilnost: 260 kg), vključno z 1 parom vesel, mere nenapihnjenega čolna: ca. 286 x 152 cm (D x Š), ali • kajak: primeren za največ 2 odrasli osebi (maks. nosilnost: 160 kg), vključno z dvojnim veslom, dolžina: ca. 328 cm
za kos
40 °
39,99
Hitropostavljiv senčnik za na plažo
odlično ščiti pred vetrom in soncem, iz trpežnega poliestra z UV-zaščito 40+, ogrodje iz steklenih vlaken, vključno s priročno vrečo za prenašanje za kos
14,99 ˆ
ˆ
3
Sencnik vzamete iz vreeceje, ga vržete v zrak in ž postavljen!
Žoga iz neoprena
-LETNA GARANCIJA
vodotesna, mehka in izjemno lahka, obstojnih barv, vrhnja površina iz neoprena omogoča dober oprijem, Ø: 65 ali 51 cm
Komplet za snorkljanje, 3-delni
RAZLIČNE BARVE
PREPROST ZA PRENAŠANJE
za kos
6,99
za otroke in odrasle, v priročni vreči • maska: iz kaljenega varnostnega stekla ali odpornega polikarbonata, okvir in nastavljiv naglavni trak iz silikona, • dihalka: anatomsko oblikovan ustnik iz silikona, in • plavutke: z gumirano obrobo, odporne proti slani vodi, stopalni del iz mehke termične gume, št. 32/33–44/45
12-V TLAČILKA ZA PRIKLOP NA AVTOMOBILSKI CIGARETNI VŽIGALNIK
za komplet
16,99
Električna zračna tlačilka za hitro polnjenje in praznjenje napihljivih bazenov, ležišč, čolnov ipd., s 3 različnimi polnilnimi nastavki za vse običajne ventile
Otroška žoga
z motivi Medvedka Puja, Avtomobilov, Avionov ali Princesk, Ø: 23 cm, primerna za otroke vseh starosti
230-V TLAČILKA ZA PRIKLOP NA ELEKTRIČNO OMREŽJE
3
-LETNA GARANCIJA
za kos
3-LETNA GARANCIJA
RAZLIČNE BARVE
za par
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
2,29
9,99
za par
19,99 Sandali
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
zračni, idealni za vodne športe in športe na plaži, št. 37–45
za kos
za par
14,99 Čevlji za na plažo/za v vodo
7,99
Natikači
z anatomsko oblikovanim vrhnjim podplatom iz plute in usnjenim vložkom, št. 37–45
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
zaradi zaobljenega podplata neopazno spodbujajo neprestano ohranjanje ravnotežja in naravno gibanje stopala; odlično blažijo sunke in se dobro prilegajo, z vrhnjim materialom iz mehkega usnja in poliuretana, št. 37–44
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
26.05. Gospodinjske nalepke
IDEALEN ZA POTOVANJA
za označevanje kozarcev za vlaganje, posod, vrečk za zamrzovanje ipd., za uporabo do –25 ºC, 100 kosov
Zložljiv sušilnik za lase • možnost preklapljanja med območji napetosti: 120/240 V • moč: ca. 1.200 W (120 V) oz. 1.500 W (240 V) • 2 stopnji sušenja in pihanje hladnega zraka Cool Shot • vključno s prozorno šobo za oblikovanje pričeske • priročen zložljiv ročaj • ušesce za obešanje • zaščita pred pregretjem • ionska funkcija
Serviete
3-slojne, vel. 33 x 33 cm, z zabavnimi motivi, 40 kosov
RAZLIČNI MOTIVI
za kos
8,99
3
-LETNA GARANCIJA
za zavoj
1,19
za zavoj
1,49
REXONA
Potovalna torba
s številnimi predali na zadrgo, snemljivim, oblazinjenim naramnim pasom, ki ga lahko nastavite po dolžini, in kombinacijsko ključavnico; torbo lahko namestite na teleskopski ročaj kovčka za kos
16,99
Dezodorant v razpršilu za ženske
0,01/kos
antiperspirant in dezodorant v enem, ki zmanjšuje potenje in zavira nastajanje neprijetnega vonja; brez alkohola, z 48-urnim delovanjem • Crystal ali • Sexy ali • Aloe Vera 150 ml
Dezodorant s kroglico za ženske
za kos
2,19
14,60/l
3-SLOJNE
REXONA
za kos
2,19
0,03/kos
Zapestna ura za otroke/ najstnike
antiperspirant in dezodorant v enem, ki zmanjšuje potenje in zavira nastajanje neprijetnega vonja; brez alkohola, z 48-urnim delovanjem • Fresh ali • Invisible ali • Ultra Dry 50 ml
• analogna ali z LCDprikazovalnikom • kakovosten kvarčni urni mehanizem • zaščita pred razpršeno vodo • veliko različnih modelov
43,80/l
za kos
Komplet potovalnih kovčkov, 2-delni vrhnji material iz trpežnega poliestra, s po dolžini nastavljivim teleskopskim ročajem (2 stopnji) in številnimi priročnimi notranjimi in zunanjimi žepi • večji kovček: ca. 78 x 46 x 29 cm, prostornina: ca. 78 l, in • manjši kovček: ca. 66 x 44 x 26 cm, prostornina: ca. 49 l
5,99
3-LETNA GARANCIJA
Majhen kovček
vrhnji material iz trpežnega poliestra, s teleskopskim ročajem in številnimi priročnimi notranjimi in zunanjimi žepi, mere: ca. 50 x 37 x 20 cm, prostornina: ca. 30 l
Otroška potovalna odeja
puhasto mehka, zloženo odejo lahko uporabljate kot vzglavnik, vel. ca. 100 x 130 cm
za kos
22,99
KOVČKa LAHKO ZDRUŽITE MED SEBOJ PRIMEREN KOT ROČNA PRTLJAGA
za komplet
69,99 Otroški potovalni komplet, 3-delni • kovček, • nahrbtnik in • vreča za čevlje
za komplet
16,99
Z ODSEVNIKI ZA VEČJO VARNOST
VIDEO ART
za kos
8,99
ZALOŽBA GRAHOVAC
Dokumentarni film na DVD-ju
Otroška pravljica s sestavljanko
Čokoladice Kinder
mlečna čokolada z mlečnim polnilom, 300 g
za kos
za kos
1,99
8 RAZLIČNIH NASLOVOV
6,99
24 čokoladic za kos
Čokoladice Kinder Bueno
2,99 9,97/kg
vafelj, oblit z mlečno čokolado, z mlečnim in lešnikovim polnilom, 10 x 43 g za zavoj
4,99 11,60/kg oz. 0,50/kos
posebej veliko pakiranje
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
26.05.
Kolesarska majica Trend
kakovostno izdelana, zračna, uravnava vlago in je preprosta za vzdrževanje, enobarvna, nekateri modeli v kontrastnih barvah, s priročnim žepkom na zadrgo • ženska: vel. 36–46 • moška: vel. 48–56 RAZLIČNE BARVE
za kos
7,99
zračnost pot vrhnji material
koža
Kolesarske hlače Trend
kakovostno izdelane, z nastavljivim obsegom pasu in različnimi žepi, notranji del pasu v kontrastni barvi, nekateri modeli z žepi na zadrgo na hlačnicah • ženske: vel. 36–46 • moške: vel. 48–56 RAZLIČNE BARVE
za kos
zračnost pot vrhnji material
koža
14,99
OBLAZINJENE NOTRANJE SPODNJICE ODPNETE Z GUMBI
Nahrbtnik
s prostornim glavnim predalom, oblazinjenim hrbtnim delom in po dolžini nastavljivimi naramnicami, vključno z dežnim pregrinjalom z odsevniki
ZA ŠPORT IN PROSTI ČAS
za kos
9,99
Hoferjeva resnica št. 38: Mi poskrbimo, da so PRIHRANKI vedno na vašem NAKUPOVALNEM SEZNAMU. ODPORNA PROTI UVŽARKOM IN DRUGIM VREMENSKIM VPLIVOM IZVLEČETE JO LAHKO NA NAJVEČ 3 m
Vodna črpalka
Pregrada za balkon
• ščiti pred soncem in neželenimi pogledi • elegantnega videza • iz izjemno trpežnega blaga z varjenimi šivi • kadar koli jo lahko snamete in shranite; pri shranjevanju zavzame malo prostora • odporna proti vremenskim vplivom • obrišete jo lahko z mokro krpo • 2 možnosti namestitve: z nogo ali s stenskim nosilcem • vključno s priborom za namestitev • mere: 300 x 12 x 160 cm (D x Š x V)
za kos
99,99
• idealna za zalivanje vrta ali za črpanje zbrane deževnice oz. vode iz vodnjaka • ohišje iz legiranega jekla • samodejni vklop/izklop zaradi elektronskega merjenja vodnega tlaka • maks. zmogljivost črpanja: 4.600 l/h • maks. višina črpanja: 45 m • maks. tlak črpanja: 4,5 barov • z zaščito, ki preprečuje delovanje brez vode • z vijakom za dolivanje vode • moč: 1.100 W
maks. 45 m
P = maks. 4,5 bar
maks. 6m
brez sesalne/tlačne cevi
KORISTNO UPORABITE ZBRANO DEŽEVNICO ALI VODO IZ VODNJAKA
za kos
WI
IG
STENSKI NOSILEC
TT
ER
UN
ND
NOGA
GSBES
TÄ
Odporna proti UV-žarkom in drugim vremenskim vplivom. UNABHÄNGIGES PRÜFLABOR
DREIFELD Materialprüftechnik
Seit 1983
89,99
1,5
NOTE:
PB-Nr.: HET10.01-51-12.02
Praxis getestet: Verarbeitung Bedienkomfort Belastbarkeit
www.dreifeld.de
Nemški laboratorij Dreifeld Materialprüftechnik za neodvisno preverjanje tekstilnih izdelkov je pregradi za balkon dodelil oceno 1,5. Vsebina preverjanj: obdelava, preprostost uporabe in trpežnost.
3
-LETNA GARANCIJA
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
Moška majica s kratkimi rokavi
29.05.
za kos
7,99
iz 100% bombaža, vel. 48–56
FASHION
Moška delovna majica s kratkimi rokavi zelo zračna, dobro odvaja vlago, z različnimi izrezi, vel. 48–56
Moške bermuda hlače
za kos
iz 100% bombaža (denima ali platna), z različnimi žepi, nekateri modeli z zavihanim robom hlačnic, vel. 48–56
5,99
za kos
12,99
Moški zaščitni sandali
za kos
vrhnji material iz pravega usnja, z jeklenim vmesnim podplatom, odpornim proti koroziji, jeklenim prstnim delom, zračno podlogo in trpežnim podplatom, št. 41–45
19,99
vrhnji material:
za par
19,99
FASHION
Moške kratke delovne hlače
Moški športni copati
IDEALNI ZA POLETJE
iz platna, lahka poletna obutev, št. 41–45
za par
9,99
Moške nogavice, 3 pari
trpežne (težko se obrabijo in strgajo), ojačane z materialom CORDURA®, z različnimi žepi spredaj in zadaj, idealnimi za shranjevanje različnega orodja, mobilnega telefona in drugih predmetov, vel. 48–56
iz merceriziranega bombaža, prijetne za nošenje, z udobno patentno obrobo in ročno robljenim prstnim delom, št. 39/40–45/46
Moške delovne nogavice, 3 pari
2,99 Igrača za psa
4,99
za zavoj
5,99
S SANITIZED® SILVER ZA SVEŽINO
1,00/par
Z ODSEVNIMI ŠIVI IN OBROBO ZA BOLJŠO VIDNOST
Silver freshness
z visokim deležem bombaža, ojačane v predelu prstov in pete, da se ne cefrajo zaradi trdih čevljev, št. 39–46
za zavoj
za kos
V SKLADU S STANDARDOM EN ISO S1P
za zavoj
S PRIROČNIM žepom ZA ROKO
zaradi živih barv in odsevnih črt je dobro vidna tudi v mraku
2,00/par
6,99
Brisača za živali, 2 kosa
primerna za vse vrste dlak, vel. ca. 39 x 100 cm
3,50/kos
RAZLIČNI MOdeli
temno rjave ali svetlo sive barve
IZJEMNO TRPEŽNA, PLava na vodi
za kos
11,99 Z BELIMI ALI ODSEVNIMI NAPISI, KI JIH lahko NAMESTITE S SPRIJEMALNIM ZAPIRALOM
Ležišče za psa
izjemno udobno zaradi zelo mehke podloge, lahko ga zvijete, uporabno na obeh straneh in pralno
Oprsnica za psa
mehko podložena, oprsni in trebušni trak brezstopenjsko nastavljiva, s široko zaponko iz umetne mase za hitro zapenjanje in odpenjanje RAZLIČNE VELIKOSTI
UPORABNo KOT KOŠARa ALI ODEJa
za kos
RAZLIČNE BARVE IN VELIKOSTI
9,99
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
ZAPELJIVO
29.05. za par
Ženski športni natikači
6,99
s paščkom, ki se hitro suši, mehkim vložkom in podplatom iz izjemno lahkega phylona, prijetni za nošenje, saj se pri vsakem koraku odlično prilegajo stopalu, št. 37–41
NIZKE CENE
Ženske pajkice dolge ali 3/4 dolžine, vel. 36–46
Ženska tunika
z različnimi izrezi in lepimi okrasnimi elementi, rdeče, svetlo modre, črne ali modro-zelene barve, vel. 36–44
za kos
za kos
9,99
trpežen vrhnji material, preprost za vzdrževanje, s koži prijazno, podloženo notranjostjo iz usnja, št. 37–41
4,99
7,99
za par
Ženske balerinke
RAZLIČNE BARVE
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
notranjost:
Stopalke, 3 pari �ajen kroj obicajen obic
OPRIJET kroj
50 den, z brezšivno obrobo, odlično se oprimejo stopala, št. 35–42 za zavoj
3,69 1,23/par
Fine ženske nogavice, 5 parov
20 den, odlično prileganje, z udobno patentno obrobo, enotna velikost
Žensko spodnje perilo s cvetličnim vzorcem, 2/1 kos
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
• nedrček, 1 kos: z brezšivno oblikovanimi podloženimi košaricami s kostjo, nekateri modeli z modnimi okrasnimi elementi, npr. čipko, satenastimi pentljicami ali okrasno elastiko, vel. 75–85: košarica B/C, ali • spodnjice, 2 kosa: spodnjice z nizkim pasom ali tangice, z bombažnim všitkom, barvno usklajene z nedrčkom, za zavoj/kos vel. 34–46
5,99 3,00/5,99/kos
Ženska spalna srajca s cvetličnim vzorcem
s po dolžini nastavljivimi naramnicami in modnimi okrasnimi elementi, npr. čipko, vel. 34–44
RAZLIČNE BARVE
za kos
59,99 st iz
ovo Kak
za kos
2,29
ca. 230 cm
st iz
ovo Kak
Sport muesli
Crispy žita
• polnozrnati: mešanica pšeničnih in rženih polnozrnatih kosmičev, sončničnih semen, suhega sadja, pšeničnih kalčkov in praženih lešnikov; slajen z medom, ali • z brusnicami: odlična kombinacija ovsenih kosmičev in brusnic, brez rozin, slajen z medom 375 g
za kos
• z vlakninami: vsebujejo pšenične otrobe in prebiotik inulin, zato so odlična za zajtrk ali vmesni obrok, 300 g, ali • z ječmenovo vlaknino: z dodano ječmenovo vlaknino, bogato z beta-glukani, ki dokazano znižujejo holesterol v krvi, 250 g
1,79 5,97/7,16/kg
6,11/kg
NATURA
Crispy kruhki
6,19/kg
0,36/par
cm
9,99
st iz
0,99
170
za kos
ZA AKTIVNO ŽIVLJENJE
za kos
trpežna posebna preja iz 100% polipropilena, vedno modna preproga v meliranem videzu, barve preproge in obrobe se med seboj lepo ujemajo
ca.
IZ ŽITA
ovo Kak
1,79
Preproga
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
LE NAJBOLJŠE
Žito d. d. je vodilni slovenski proizvajalec prehrambenih izdelkov, ki je s svojimi proizvodi vrhunske kakovosti prisoten na vseh evropskih trgih. Dolgoletna tradicija, inovativen razvoj, nadzorovana proizvodnja in moderne tehnologije so ključ za najboljšo kakovost, ki jo potrjujejo kupci z nakupom Žitovih izdelkov. Dodatno potrditev Žitu pa dajejo še raziskave med potrošniki, ki so mu podelili številna priznanja.
za zavoj
narejeni iz žita po posebnem postopku brez kvasa in aditivov, izdelani so iz polnozrnate ali ržene moke, bogate z vlakninami; surovine in postopek izdelave jih obogatijo s polnostjo okusa, ki ga boste preprosto vzljubili; so hrustljav in okusen prigrizek za vsako priložnost, za najboljši začetek dneva, okusno malico ali večerjo • polnozrnati ali • rženi 160 g
st iz
ovo Kak
Polenta
droben, instantiran koruzni zdrob, idealen za dietno prehrano in prehrano otrok, za hitro in preprosto pripravo zdravih in okusnih samostojnih jedi, prilog ter sladic, 450 g za kos
PŠENIČNI ZDROB
Zaradi lažje pre bavljivosti je nepogrešljiv pri pripravi številnih sladki h jedi, s katerimi boste prav gotov o ustregli otroškim željam . Primeren je za otroke, starej še od 1 leta.
za kos
0,99
0,59
2,20/kg
2,36/kg
Pšenični zdrob BEBE
lahko prebavljiva hrana, ki izpolnjuje vsa zdravstvena merila, predpisana za otroško hrano; zaradi instantiranja omogoča hitro pripravo samostojnih obrokov in sladkih jedi, 250 g
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
29.05.
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
/
/
Otroška pižama/ spalna srajca
iz 100% bombaža (razen sivega modela), majica s kratkimi rokavi in kratke hlače ali spalna srajca, vel. 74–140 razen sivega modela:
/
Napenjalna rjuha iz 100% bombaža, v celoti obrobljena z všito elastiko, vel. 90 x 200 cm 60 °
za komplet/kos
5,49
/
/
Otroška kopalna brisača iz 100% bombaža, v videzu velurja, vel. 75 x 150 cm
/
za kos
9,99 za kos
8,99 /
Cvetlično/zelenjavno seme v vedrcu
Komplet darilnih škatlic, 20-delni
Darilni papir
vel. ca. 10 m x 70 cm
z navodili, primernimi za otroke; sončnice, dišeča grašica, korenček ipd.
RAZLIČNi motivi
škatlice različnih oblik, ki jih sestavite sami
za komplet
5,99
Otroška majica s kratkimi rokavi
iz 100% bombaža (razen sivega modela), vel. 86–152 RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI za kos
4,99
za kos
1,79
za kos
2,99
razen sivega modela:
0,18/m PEFC/1078
DIDAKTA
Posodice iz vafljev
sladke posodice za postrežbo sladoleda in drugih sladic • brez sladkorja, 65 g, ali • navadne, 78 g, ali • oblite s čokolado, 100 g
Knjiga/priročnik
za kos
1,69 16,90–26,00/kg
Preliv za sladoled preliv, ki se na sladoledu v nekaj sekundah strdi v hrustljavo skorjico • jagoda ali • karamela ali • čokolada 225 ml
za kos
1,59 7,07/l
• Matematika – zbirka nalog in ustnih vprašanj: za srednje šole, priprava na poklicno maturo, ali • Slikovni atlas sveta ali • Priprava na maturo iz angleškega jezika ali • Arhitekturni detektiv ali • Konec s slabimi ocenami ali • Moja starša se ločujeta ali • SOS za mularijo ali • Matematični priročnik ali • Reci NE brez slabe vesti ali • To sem jaz! Kdo si pa ti? ali • Družine z najstniki
11 RAZLIČNIH NASLOVOV
za kos
7,99
Hofer sporoča
IZ NAŠE stalne poNUDBE
za kos
2,49 8,30/kg
Originalne nürnberške pečenice iz hladilnika, 300 g
/
Mariniran svinjski steak • iz kareja ali • iz vratovine iz hladilnika
Prekajena klobasa s sirom
za kos
2,49
iz hladilnika, 340 g
7,32/kg
za kg
7,49 / /
Masa za čevapčiče
Svinjsko meso za zrezke
Pleskavice/ čevapčiči
st iz
ovo Kak
iz hladilnika, 500 g
iz hladilnika, 500 g
iz hladilnika, 480 g
za kos
vost
o Kak
2,48
iz
za kos
za kos
1,99
2,75
5,17/kg
3,98/kg
5,50/kg
le gusto
LE GUSTO
Paprikin namaz 290 g oz. 314 ml
z ost i
ov Kak
za kos
Mediteranske začimbe
Tatarska omaka
več vrst, 15−12,5 g oz. 275 ml
1,59
3,38/kg
106,00–127,20/kg
0,99 6,00/kg
ov Kak
Fileti rumene paprike
• izkoščičene ali • izkoščičene in polnjene s papriko 700 g/690 g
1,26 1,80/1,83/kg
• nepekoč ali • pekoč 650 g
za kos
0,99 19,80–49,50/kg
Majoneza/ remulada 500 ml
znižano od 10.04.2014 prej 1,39
za kos
620 g
za kos
Ketchup
Začimbe z mlinčkom
več vrst, 50–20 g
za kos
z ost i
Španske olive
o Kak
iz hladilnika, 165 g
za kos
0,98
iz vost
za kos
1,19 1,92/kg
1,25 1,92/kg
1,29 za kos samo
2,58/l
IZ NAŠE stalne poNUDBE Sirovka
st iz
2 x 100 g
ovo Kak
za zavoj
1,15
Radler
alk. 2,5 % vol., 0,5 l
5,75/kg oz. 0,58/kos
kazan
0,98/l
st
a ko vo
k
500 g
0,49
a
Podeželski kruh
do
za kos
Metliška črnina PTP
suho rdeče vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l
st iz
ovo Kak
vost
o Kak
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
BELA KRAJINA suho
iz za kos
Podeželski kruh iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.
1,35 2,70/kg
13–15 °C
suhe mesnine, divjačina, Meso Z ŽARA
za kos
3,29
z
st i ovo Kak
Piščančje krače
st iz
ovo Kak
iz hladilnika, 500 g
Piščančja krila
Jabolčni sok
za kos
• začinjena ali • naravna iz hladilnika
100% sadni delež, 1 l
1,99 3,98/kg
za kos
0,66
z ost i
ov Kak
za kg
3,98 /
Začinjeno piščančje meso iz hladilnika, 800 g
za kos
3,74
Cola/ oranžada 2l
Oranžada
osvežilna brezalkoholna pijača • navadna ali • lahka 1,5 l
st iz
ovo Kak
4,68/kg
za kos
0,49
Kuhinjske brisače
0,33/l
2-slojne, 4 x 50 lističev
za kos
prej 0,65
Mozzarella
• lahka ali • navadna iz hladilnika, 125 g znižano od 05.12.2013
0,59 za kos samo
4,72/kg
za zavoj
1,09 0,27/kos
0,25 0,13/l
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
29.05.–01.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Smiling Bear
Piščančja jetrna pašteta
slan prigrizek • Ketchup ali • navaden 150 g
Hrenovke/ mini hrenovke
iz hladilnika • navadna ali • s papriko 120 g
st iz
ovo Kak
-37 % -% -% % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % %% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--49 % % % % % % 79 % % % % % - 0,-% -% -% --%% -% --%% -%0, --%% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -29% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% - penasti --%% -% --%%--%% -% --%% -% --%% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Mehki % - za pse -% -% % % - --%%--%% -%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -%Hrana % -% -% -% -% -%--%%--%% -% -% -% -% -%bonboni % -% -% --%%--% -%%--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % 1,75 % -%-% -%--%%--% -% -%-% -% -% -% -% -% -% --%% -% --%%--% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% %-% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%--%%--%%--%%-%-% -% -% -%-31 % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -%-% -% -%%--%%-% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%-%-%-%-% -%--%%--%% % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--% -% -% -% -% 89 % % % 0, -30% -% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% VEST-O% % IC-Z% BE, KT % R A % % L K % U Z % % % % -% % -% -LJUTOMERČAN % -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% --BR%E -% -%VN-O% -B%OV -%% -% % % % % % - % -% -% -% % -% % -%Polsladka -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -%NAEN-KO%USPTAO-V%AN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -45 % penina -% - -% -% --L%%NO-% --% -% -% -% -% -%0, % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%- %--%%--%%--%% -% % -% -% -% --%%M-% % % A M % I S K % A - -%AN--%%JE--!%% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % V % % %--%%-%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -%--%%V--A%%R-Č%%E --%% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% %--%%--%%--% --%% -% --%%--%%--% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -%SWEET % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%% -% -%Ženske % % % VALLEY % % % -% -% --%% -%Jagodni % -% -%%--% -% -% -% -%%--% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%%--%%%---%%--%%--%%---%%% -% -%dokolenke % kompot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ruh -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% Osvežilna AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%ementaler pijača -% -% E -% Slovenski DB -% -% NU PO -% -% -% -% -% -% -% ementalec -% -% -% -% -% -% -% -33%
iz svinjskega mesa, ovite v slanino, iz hladilnika, 400 g/375 g
redna cena
redna cena
0,79
1,19
za kos samo
za kos samo
5,27/kg
4,08/kg
redna cena
2,49
za kos samo
več vrst, 300 g
več vrst, 225 g redna cena
4,38/4,67/kg
1,29
za kos samo
redna cena
0,65
3,96/kg
POLSLADKO
bela penina s prepoznavno noto vrtnice, ličija in agrumov, 0,75 l
za kos samo
5,32/l
1,50/kg
st iz
ovo Kak
20 den, različnih barv, 2 para
820 g oz. 850 ml
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
4,99
za kos samo
MANJ SLADKE SLADICE
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
redna cena
6–8 °C
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
ŠTAJERSKA SLOVENIJA
redna cena
1,49
za kos samo
redna cena
0,99
1,45/kg
za zavoj samo
0,35/par
Hrenovke
st iz
do
ovo Kak
negazirana • malina-ribez ali • pomaranča 2l
kazan
a
iz hladilnika, 600 g
45 % m. m. v s. s., iz hladilnika
• svetel ali • temen 500 g
st
k
a ko vo
st iz
ovo Kak st iz
ovo Kak
za kos
za kos
2,39 3,98/kg
za kg
9,49
iz vost
o Kak
1,59 3,18/kg
Kruh ementaler iz naše stalne ponudbe je od Gospodarske zbornice Slovenije prejel zlato priznanje za odlično kakovost. Priznanje velja samo za kruh, ki ga peče pekarna Hlebček.
za kos
0,35 0,18/l
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si