Letak velja od 10. 11. 2022.
Dobro je imeti košček narave doma
Več na straneh 8–9 posebna ponudba
PETEK–SOBOTA, 11. 11.–12. 11. Raca
z drobovino
Več na straneh 12–13
ČETRTKA, 17.
11.
Pekač za peko kruha za kos
29,99
39,
»
od
CROFTON
KING CRAFT FASHION
Moške delovne hlače
99
49
Več na straneh 2–3
14. 11.
za kos
mo
za kg sa
6,
od PONEDELJKA,
posebna ponudba
»
»
Več na straneh 18–19
»
PONEDELJEK–SOBOTA, 14. 11.–19. 11.
3,98/kg
amo
za kos s
2,99
500 g
-37% 99 , 4 mo
za kg sa
OKUS PODEŽELJA
Mrežna pečenka • vrat ali • pleče
7,99
mo
za kg sa
Slovenske hruške abate fetel nepakirane, razred I
2,49
a
na HOFE
R
misiji
vrat: Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 00.00.0000, in pleče: nedeljo, 00.00.0000, oz. do razprodaje zalog.
-36% 1,59
Em b a l a ž
-33% 1,99
OKUS PODEŽELJA
Krvavice/kašnice
no
Nepakira
Več na straneh 4–7
»
PETEK–SOBOTA
11. 11.–12. 11.
OKUS TRADICIJE
-21% 59 , 0
Pletenka s sirom
-26% 9 4,0
Domača salama/ špehovka
5,90/kg
s 6 % gavde, 100 g
v ovoju iz slanine
13,63/kg
amo
mo
za kg sa
GOLDEN SEAFOOD
-14% 4,69
-33% 59 , 0
Pufuleti
-25% 29 , 2
Lino lada
amo
očiščeni, celi, 500 g
SNACK FUN
85 g
mo
amo
• Duo ali • Milk ali • Gold ali 400 / 350 g
3,09
-25% 1,19 60/l
amo
za kos s
1,59
Dimljeni losos
6,23/kg
90 g
amo
za kos s
JUST VEG!
-27% 59 , 1
Mlečna čokolada z drobljenimi lešniki
• Beefy ali • Chicky 250 g
mo
amo
za kos s
7,31/kg
RADENSKA
• Original ali • Exotic 2l
-24% 2,49 3,32/l
amo
za kos s
3,29
mo
MILFINA
450 g
a za kos s
3,69
CHOCEUR
-23% 59 , 1
GOURMET FINEST CUISINE
Grmada 100 g
g 15,90/k
amo
za kos s
300 g
2,09
2,19
Ora
400 g
3,09
-29% 89 , 1
velja za letnik 2018
HOFER | 2
ALMARE SEAFOOD
Sojini koščki
5,30/kg
-10% 29 , 3
Nizozemska gavda
480 g
5,69
2,69
LINO
-19% 2,49
amo
a za kos s
0,89
za kos s
amo
za kos s
7,56/kg
a za kos s
4/kg 5,73/6,5
21/kg
Piščančje prsi v ovitku
9,35/kg
2,19
5,49
6,94/kg
-13% 1,89
-21% 4,49
AVE
za kos s
5,59
Patagonski lignji
za kos s
300 g
za kos s
14,99
9,38/kg
GOURMET FINEST CUISINE
KLET BRDA
Rosé
kakovostno vino ZGP, suho, 0,75 l
-17% 2,29 amo
za kos s
Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju!
-26% 99 , 0 1
Originalna kranjska klobasa
0,49
0,75
GOURMET FINEST CUISINE
75 g
mo
a za kos s
a za kos s
Piščančji file
-20% 39 , 0 5,20/kg
mo
OKUS TRADICIJE
Masleni rogljiček
2,79
Zlata rebula
kakovostno vino ZGP, 1l
PETEK–SOBOTA
11. 11.–12. 11.
Martinova gos
Raca
z drobovino
z drobovino mo
mo
za kg sa
za kg sa
99 , 0 1
49 , 6
Skladno s Politiko o dobrobiti živali je gosje in račje meso dobavljeno od proizvajalca, ki z ustreznimi certifikati lahko zagotavlja, da živali niso bile prisilno hranjene ali živo skubene. Več na www.hofer.si/druzbena-odgovornost.
Odojek
File lososa
v kosih
600 g amo
mo za kg sa
za kos s
99 10, 18 ,32
/kg
4,99
-10% 7,19
Puranji file
-38% 1,59
Ananas
-18% 69 , 2
brez kosti in kože
0/kg 5,38/6,4
amo
mo
za kg sa
za kos s
OKUS PODEŽELJA
Svinjski vrat • s kostjo ali • brez kosti 500 g/420 g
3,29
7,99
-33% 0,79
Slovenski radič
amo
amo
za kos s
za kos s
2,59
a
na HOFE
misiji
misiji no
Nepakira
Em b a l a ž
na HOFE
R
a
R
Em b a l a ž
1,19
no
Nepakira
HOFER | 3
PONEDELJEK–SOBOTA
14. 11.–19. 11.
-20% 79 , 2
Piščančja bedra
-25% 2,99
ASC kozice
2,54/kg
z delom hrbta, 1100 g
amo
za kos s
3,49
-16% 0,83
-20% 5,29
Kinder Bueno
-28% 0,49
Hrana za mačke v pločevinki
5,53/kg
o
am za kos s
150 g
j samo
KINDER
10 x 43 g
amo
0,69
HOFER | 4
150 g
-23% 1,29 17,20/kg
j samo
-33% 0,39 j samo
za zavo
0,59
Paté
tunin namaz, 100 g
o
am za kos s
2,59
MR. PERKINS
Sadni čaj
• jabolko ali • pomaranča ali • jagoda ali • gozdni sadeži 75g oz. 25 čajnih vrečk
RIO D´ORO
-25% 0,59
Sadna pijača
• ananas ali • jabolko ali • pomaranča-limona 1l
amo
za kos s
0,79
1,69
• govedina in jetra ali • piščanec in puran ali • teletina in perutnina ali • divjačina in perutnina 415 g
RIO MARE
-23% 1,99 g 19,90/k
o
za zavo
6,69
za kos s
ALMARE SEAFOOD
3,99
za zavo
1,18/kg
2,99
am za kos s
0,99
g 12,30/k
19,93/kg
500 g
3,98/kg
amo
za kos s
Mortadela/ mortadela z olivami
-33% 99 , 1
OKUS PODEŽELJA
Krvavice/kašnice
Leseni zobotrebci 450 kosov
-33% 5,29 9,80/l
amo
za kos s
7,99
SOMAT
Excellence Duo-Gel Grease Cutting
• izjemna čistilna moč • dvakrat več sijaja • aktivno odstranjevanje maščob • proti zažgani umazaniji • učinkovito tudi v eko načinu pranja 540 ml
PONEDELJEK–SOBOTA
14. 11.–19. 11.
-25% 29 , 3 8,23/kg
Domača salama 400g
mo
-37% 99 , 4 za kg sa
4,39
7,99
vrat:
1,98/kg
o
am za kos s
• vrat ali • pleče
mo
a za kos s
-16% 0,99
OKUS PODEŽELJA
Mrežna pečenka
BELLASAN
Sončnična margarina
• polnomastna ali • z manj maščobami 500 g
pleče:
PETIDA
-10% 5,79
Mehki sir v slanici 1 kg
o
am za kos s
o
• navadni ali • jagoda-melisa ali • mango-kurkuma 500 g
1,38
FINEST BAKERY
-28% 3,19
Francoski rogljički/navihančki
• masleni rogljički ali • rogljički z mareličnim nadevom ali • rogljički s čokoladno-lešnikovim nadevom ali • ajdovi rogljički z orehi ali • navihančki s čokoladno-lešnikovim nadevom 840 - 480 g
5/kg
3,80-6,6
2,83/kg
am za kos s
6,49
1,19
-13% 1,19
EGO
Jogurt
amo
za kos s
4,49
-23% 2,29 9,16/l
amo
GOURMET
Balzamični kis iz Modene 250 ml
za kos s
2,99
masleni in ajdovi z orehi:
DOKAZANA KAKOVOST
-26% 1,79 2,39/l
amo
za kos s
2,45
PRIL
Detergent za ročno pomivanje posode • Balsam Aloe Vera ali • Fresh 750 ml
-17% 2,29 amo
za kos s
2,79
Cviček PTP 1l
-10% 1,25 3,79/l
amo
za kos s
BERGKÖNIG
Gordon IPA
nefiltrirano, pasterizirano motno svetlo specialno pivo, alk. 5,9 % vol., 0,33 l
1,39
Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju!
DOKAZANA KAKOVOST
90/100
KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA
10/2022
KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA
09/2022
92,5/100
HOFER | 5
PONEDELJEK–SOBOTA
14. 11.–19. 11.
-23% 29 , 1
OKUS TRADICIJE
Kruh z drožmi 400 g
3,23/kg
-32% 29 , 2
-15% 99 , 10
Sirotkine beljakovine
-20% 1,99
Orehova jedrca
-18% 0,89
Premium smoothie
6,11/kg
j samo
amo
za kos s
PRIMANA
Zelenjavni zavitek
za zavo
• s špinačo ali • z zelenjavo ali • z gobami in krompirjem 375 g
3,39
1,69
DOKAZANA KAKOVOST KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA
BIO NATURA
-25% 0,89
Bio tekoči jogurt
-25% 2,29
Bio rozine/ brusnice
1,78/kg
3,2 % m. m., 500 g
o
am za kos s
amo
-23% 2,29 4,58/kg
o
am za kos s
BIO NATURA
Bio skuta
nepasirana • 10 % m. m. v s. s. ali • 40 % m. m. v s. s. 500 g
BIO NATURA
500 g/300 g
za kos s
-20% 1,59 5/kg 7,95-13,2
amo
za kos s
3,09
21,98/kg
o
am za kos s
PROTEINI.SI
• čokolada ali • vanilja ali • jagoda in bela čokolada 500 g
12,99
2,99
1,19
3/kg 4,58/7,6
09/2022
97/100
HAPPY HARVEST
Krhlji
• jabolčni, olupljeni, ali • jabolčni, neolupljeni, ali • hruškovi 200 -120 g
HAPPY HARVEST
200 g
9,95/kg
amo
za kos s
2,49
1,99
jabolčni, olupljeni:
DOKAZANA KAKOVOST
KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA
-21% 1,49 4,26/kg
amo
za kos s
1,89
HOFER | 6
NATUR AKTIV
Bio ananas 350 g
09/2022
91,7/100
-20% 3,39 6,78/kg
amo
za kos s
4,29
BIO NATURA
Bio cvetlični med tekoči, 500 g
3,56/l
amo
za kos s
1,09
GOOD CHOICE
več vrst, 250 ml
PONEDELJEK–SOBOTA
14. 11.–19. 11.
-32% s 0,85/ko
-36% 1,59 mo za kg sa
Avokado dozorjen, 2 kosa
j samo
za zavo
1,69
Slovenske hruške abate fetel
2,49
nepakirane, razred I
-37% 1,69
2,49
Maline 125 g
13,52/kg
j samo
za zavo
a
na HOFE
R
misiji
Em b a l a ž
2,69
a
na HOFE
R
misiji
Em b a l a ž
ike Brez plast
no
Nepakira
-31%
Šampinjoni
Češnjev paradižnik
500 g
2,58/kg
1,89
o voj sam
za za
1,89
Solatni krompir 2,5 kg
j samo
za zavo
1,49
razred I, 500 g
0,7 6/ kg
1,29
IVA
2,9 8/ kg
j samo
za zavo
HOFER | 7
IZ NAŠE BIO PONUDBE
Dobro je imeti košček narave doma
BIO kakovost in BIO NATURA
Bio mleko senene prireje 3,8 % m. m., 1l
BIO NATURA
iz stalne ponudbe
Bio maslo
za kos
1,
250 g
79
iz stalne ponudbe za kos
2,79 11,16/kg
BIO NATURA
Bio masleni ovseni keksi
• z mlečno čokolado ali • s temno čokolado ali • s chia semeni in amarantom 200 g/150 g iz stalne ponudbe za kos
1,79
BIO NATURA
Bio ekstra deviško oljčno olje
8,95/11,93/kg
500 ml
iz stalne ponudbe za kos
10,
99
21,98/l
BIO NATURA
Bio sir feta z zelišči
BIO NATURA
Bio omaka za testenine
BIO NATURA
170 g
Bio sir
• trapist ali • gavda 300 g
• Arrabbiata ali • pšenična bolonjska omaka ali • z zelišči 350 g
iz stalne ponudbe za kos
iz stalne ponudbe za kos
3,29
iz stalne ponudbe za kos
1,49
10,97/kg
4,26/kg
BRUMAT
AMAIZIN
Bio ajdove testenine 500 g
Bio tortilje GIOVANNI RANA
od ponedeljka, 14. 11.
Bio ravioli 250 g
za kos
2,89 5,78/kg
HOFER | 8
od ponedeljka, 14. 11.
• pšenične ali • pšenične z dodanimi vlakninami 240 g od ponedeljka, 14. 11.
za kos
za zavoj
3,09
2,59
12,36/kg
10,79/kg
1,99
IZ NAŠE BIO PONUDBE BIO NATURA
BIO NATURA
Bio hrustljavi kruhki
Bio dateljni
• gozdni sadeži ali • jagode ali • borovnice ali • mango 300 g
• polnozrnati rženi ali • s sezamom 200 g iz stalne ponudbe
500 g
od ponedeljka, 14. 11. za kos
3,49
iz stalne ponudbe
za kos
1,
79
za kos
Bio keksi
• s kokosom ali • z ovsenimi kosmiči ali • s proseno kašo ali • s kamutovo moko 200 g
2,
BREZ MLEKA, JAJC, SOJE IN OREŠČKOV
od ponedeljka, 14. 11. za kos
6,98/kg
99
8,95/kg
REGINA
ODLIČNO
Bio sadje
2,99
9,97/kg
14,95/kg
1001 CVET
Bio zeleni čaj
BIO NATURA
Bio jogurt • ovčji ali • kozji 190 g
iz stalne ponudbe za kos
0,89 4,68/kg
• Sencha ali • Jasmin ali • Eukalyptus-Matcha 36-40 g
BUFOLINO
Bio pirin zdrob
Bio kalčki
• banana ali • čokolada ali • lešnik 350 g
v kozarcu, 370 ml
od ponedeljka, 14. 11. za kos
od ponedeljka, 14. 11. za zavoj
1,99
od ponedeljka, 14. 11.
1,99
za kos
4,49
11,37/12,44/kg
55,28-49,75/kg
12,83/kg
BIO NATURA
Bio veganska smetana za kuhanje iz ovsa, 200 ml
iz stalne ponudbe za kos
0,99
BIO NATURA
BIOTOP
Bio kvinoja
Bio žito
• bela ali • tribarvna 450 g
• ajdova kaša ali • prosena kaša ali • pirin zdrob 400/300 g
iz stalne ponudbe
od ponedeljka, 14. 11.
za kos
2,19
za kos
1,79
4,87/kg
4,48/kg
4,95/l
BIO NATURA
Bio jogurtova alternativa • kokos ali • mandelj ali • oves 400 g
iz stalne ponudbe za kos
1,79 4,48/kg
NARAYAN
NATUR AKTIV
Bio kokosov napitek 400 ml
od ponedeljka, 14. 11. za kos
1,
99
4,98/l
Bio kokosovo olje
1000 ml
od ponedeljka, 14. 11. za kos
9,79
Bio sok aronije 1l
od ponedeljka, 14. 11. za kos
4,99
HOFER | 9
posebna ponudba
od PONEDELJKA,
14. 11.
Jajca hlevske reje 18 kosov
za zavoj
2,79 16/kos
DR. OETKER
Suhi kvas 4x7g
BECEL
Margarina 225g
za zavoj
za kos
0,99
1,29
35,36/kg
5,73/kg
OKUŠAMO DOBROTE, PEČEMO PIŠKOTE MONARC
ŽITO
Božični piškoti
Posebna pšenična moka
• lešnikove zvezdice ali • mandljevi lističi ali • kokosovi obročki 600 g
tip 400, 5 kg
za kos
6,
99
za kos
2,99
1,40/kg
50/100 g
DR. OETKER
Puding
• čokolada ali • malina ali • vanilja 3 x 49 g/3 x 40 g/3 x 38 g 1001 CVET
za zavoj
1001 CVET
Zeliščni čaj
0,99
• planinski ali • materina dušica ali • kamilica 44-20 g
6,73/8,25/8,68/kg
e
iz sezonske ponudb
Alpsko mleko brez laktoze 3,5 % m. m., 1l za kos
1,39
'Z BREGOV
e
iz sezonske ponudb
49
2,39
33,86/74,50/kg
47,80-59,75/kg
za zavoj
Trajno kozje mleko 2,8 % m. m., 1l
1001 CVET
Funkcionalni čaj
za kos
1,69
• Odpornost ali • Detox ali • Digest 40-30 g HERBA MEDICA
Sadni čaj
• Božični čaj ali • Čajček tolovajček ali • Čaj za dva 60 g oz. 25 čajnih vrečk za zavoj
1,99 33,17/kg
HOFER | 10
• gozdne skrivnosti ali • babičin čaj ali • brusnica 50-40 g
za zavoj
1, ALPSKO MLEKO
Sadni čaj
e
iz sezonske ponudb za zavoj
2,59 64,75/86,33/kg
posebna ponudba
od PONEDELJKA, FRUCTAL
za zavoj
0,
99
Pijača Pingo 3 x 200 ml
1,65/l
14. 11. KINDER
MULTINORM
MULTINORM
Čokoladno jajce presenečenja Maxi
Liposomski vitamin C
Propolis kapljice, 15ml
100 g
100 ml
e
e
iz sezonske ponudb
iz sezonske ponudb
za kos
4,49 44,90/kg MÖVENPICK
za kos
3,49
13,99
232,67/l
139,90/l
Sadni jogurt več sort, 150 g
za kos
1,09
CLIPSY
Slani prigrizek Clipsy Mix
7,27/kg NESTLE / NESQUIK
160 g/165 g
Hrustljave žitne kroglice s kakavom
za kos
1,19
625 g
7,21/7,44/kg
za kos
3,99 6,38/kg
ARGETA
Tunina pašteta Junior
ARGETA
iz stalne ponudbe
Tunina pašteta
3x95g
e
za kos
4,
3x95g
iz sezonske ponudb za kos
4,59
35
15,26/kg
Mazilo za ustnice 3 x 4,8 g
e
iz sezonske ponudb
2,79
16,11/kg KLARA MARIĆ
Istrske tagliatele 250 g
za kos
1,
79
93/kos ARGETA
Pašteta Exclusive 95g
ACTIVE MED
Razpršilo za nos
za kos
1,89
7,16/kg
več vrst, 20 ml
19,89/kg
e
iz sezonske ponudb za kos
1,89 1,64/kg
ZIGANTE TARTUFI
Tartufata 130 g
za kos
7,99 61,46/kg
posebna ponudba od ČETRTKA,
KNORR
Juha
57-55g e
iz sezonske ponudb MLINOTEST
Njoki
• polentni ali • ajdovi ali • pirini 500 g e iz sezonske ponudb
za kos
1,39 18,05/20,75/25,27/kg
Pečena piščančja prsa 600g
5,
17. 11. BRUMAT
Polnjeni njoki • s skuto ali • z jurčki 500 g
49
za kos
3,49 6,98/kg
9,15/kg
za kos
1,99 3,98/kg
Bakalar več vrst, 100 g
za kos
2,89 28,90/kg
HOFER | 11
posebna ponudba
od PONEDELJKA,
14. 11.
CRANE
Prilagodljiva utež
CRANE
Pripomoček za vadbo s telesno maso
• možnost prilagoditve intenzivnosti vadbe • vključno s stojalom prilagodljiva utež, 1 kos: • 12,5 kg, z 8 jeklenimi kolutnimi utežmi po ca. 1,25 kg • maso uteži lahko prilagodite na 2,5, 5, 7,5, 10 ali 12,5 kg, ali prilagodljiva utež, 2 kosa: • 2 x 6,25 kg, s 16 jeklenimi kolutnimi utežmi po ca. 0,625 kg • maso uteži lahko prilagodite na 1,25, 2,5, 3,75, 5, ali 6,25 kg 3-letna garancija
vadbeni trak z ročaji: • posamično nastavljiv • ročaji omogočajo izvajanje sklec • maks. nosilnost: 125 kg, ali pripomoček za dvigovanje telesa: • s peno obdani ročaji • primeren za namestitev na vrata širine 70–81 cm, s podbojem globine 12–17 cm in min. debelino okvirja nad vrati 2 cm • maks. nosilnost: 110 kg, ali
za komplet
69,
99
deska za sklece: • barvne oznake na deski kažejo, katere mišične skupine so med vadbo najbolj obremenjene • maks. nosilnost: 100 kg, ali vratno sidro: • držalo za noge 3-stopenjsko nastavljivo po višini • za vrata z globino od 2 do 5 cm, ali pripomoček za dvigovanje trupa: • ergonomično oblikovan • idealen za ohranjanje primerne drže in razbremenitev vratu pri vadbi trebušnih mišic
VADBENI TRAK Z ROČAJI
VRATNO SIDRO
PRIPOMOČEK ZA DVIGOVANJE TELESA
DESKA ZA SKLECE
za kos
16,99
Set ročk na stojalu
prevlečene z neoprenom, prijetnim na otip, primerne za raznovrstno vadbo, v kompletu: • stojalo za odlaganje, • 2 x 1-kg ročka, • 2 x 2-kg ročka in • 2 x 3-kg ročka 1-letna garancija za komplet
64,99
Z GIBANJEM V VSAKDAN MANJ ODPADKOV ZA VEČ NARAVE
za kos
39,99
CRANE
Masažni valj
• za samomasažo hrbta, rok, nog ipd. • spodbuja prekrvavitev in sprošča napete mišice • idealen za ogrevanje pred vadbo ali hitrejšo regeneracijo mišic po njej • valj z odstranljivim jedrom za prilagoditev trdote ali s strukturirano površino za globinsko masažo • mere: 14 x 33 cm (Ø x D) za kos
7,99
a
EASYHOME
Masažni pripomoček
VKLJUČNO Z NAVODILI ZA VADBO
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
na HOFE
misiji
• iz recikliranega poliestra • z velikim glavnim predalom in dodatnim žepom na zadrgo • z oblazinjenimi, po dolžini nastavljivimi naramnicami
• s trpežnim oblazinjenjem in vgrajenimi ročaji • mere: 173 x 60 x 4 cm (D x Š x V)
R
Nahrbtnik
Em b a l a ž
Naj trajnostni nahrbtnik postane vaš vsakodnevni spremljevalec. V okviru našega projekta Embalaža na HOFER misiji: Zmanjšaj. Ponovno uporabi. Recikliraj. vam vsakič znova ponujamo inovativne in trajnostne izdelke, ki pripomorejo k manjši uporabi plastike, so primerni za večkratno uporabo ali pa so narejeni iz recikliranih materialov. Z uporabo tega nahrbtnika, proizvedenega iz 100% recikliranih plastenk, lahko tudi sami aktivno sodelujete v našem boju zoper odpadno embalažo. Več informacij na www.hofer.si/ druzbena-odgovornost.
CRANE
Zložljiva vadbena podloga
Zmanjšaoj. uporabi. Ponovn j. Reciklira
INFO Masažni valj je idealen za preprosto in učinkovito samomasažo mišičnih ovojnic in vezivnega tkiva, s katero sprostite napete mišice in izboljšate prekrvavitev, uporabljate pa ga lahko tudi pri vajah za izboljšanje ravnotežja in moči. Tako boste brez večjega napora izboljšali prožnost in zmogljivost mišic.
masažna žoga: • za hrbet, zatilje, roke in noge • 2 stopnje intenzivnosti • s strukturirano površino, mehko na otip masažni pripomoček NLP: • za hrbet, zatilje, roke in noge • 3 masažne glave z LED-osvetlitvijo aparat za masažo stopal: • vibrira ob nežnem pritisku • vrtljivi koleščki oleščki za masažo prstov 3-letna garancija za kos
5,
99
MASAŽNI PRIPOMOČEK NLP
za kos
19,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI
INOC
Pohodniški nahrbtnik
• lahek hrbtni del • oblazinjen ledveni pas z žepom epom na zadrgo in trakom za pritrditev • odprtina za dostop op do glavnega predala zgoraj v obliki črke U • velik predal na zadrgo z elastično vrvico na obeh straneh za pritrditev pohodniških palic in drugih predmetov • nahrbtnik lahko ob straneh stisnete, spodaj z možnostjo pritrditve smuči • snemljivo držalo za čelado • prilagodljiva a zanka za sistem za diagonalno pritrjevanje smuči • prostornina: 30 l
INOC
Torba za smučarsko opremo iz trpežnega materiala, s prezračevalnimi luknjicami ob straneh • torba za smučarske čevlje/čelado: glavni predal za čevlje, dodaten predal za čelado, ali • torba za smuči: v glavni predal lahko shranite tudi smučarske palice za kos
7,99
za kos
24,99 HOFER | 12
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
MASAŽNA ŽOGA
APARAT ZA MASAŽO STOPAL
posebna ponudba
od PONEDELJKA,
14. 11.
CRANE
Pripomoček za vadbo
• podloga za vadbo trebušnih mišic: med izvajanjem vaj za trebuh nudi oporo hrbtnemu in ledvenemu predelu, ali • valj za sproščanje mišičnih ovojnic: mere: ca. 14 x 41,5 cm, maks. obremenitev: 100 kg, ali • opornica za izboljšanje drže: z nastavljivimi trakovi, lahko jo nosite pod ali nad obleko, vel. S ali L
Ženska/moška brezšivna športna majica
VALJ ZA SPROŠČANJE MIŠIČNIH OVOJNIC
ZA MOŠKE
ženska: vel. 36–46, moške: vel. 48–56
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
BLUE MOTION +
Ženska pižama vel. 44–54
za garnituro
14,99
za kos
14,99
RAZLIČNE BARVE
za kos
11,99
razen sivo meliranega modela:
OPORNICA ZA IZBOLJŠANJE DRŽE
PODLOGA ZA VADBO TREBUŠNIH MIŠIC
NA VOLJO DO VEL. 54
ZA ŽENSKE
Ženske/moške nogavice, 2 para
RAZLIČNE BARVE
prijetne za nošenje, št. 35−46
NASTAVLJIVA DOLŽINA TRAKOV
za zavoj
3,99
CRANE
CRANE
Ženske/moške zimske kolesarske hlače
Drsalke za otroke/najstnike
• velikost nastavljiva po dolžini za 5 številk (29–33, 33–37 in 37–41) in po širini za 4 številke • ojačan predel pete in prstov za boljšo zaščito pred udarci oz. pri padcih • kaljeni nerjavni jekleni rezili, vključno s ščitnikoma • maks. nosilnost: 100 kg 3-letna garancija
ženske: vel. 38–42, moške: vel. 48–54 za kos
19,
99
ZA MOŠKE
®
za par
29,
BLUE MOTION
99
Ženski plišasti copati
ZA ŽENSKE
št. 37–41
VKLJUČNO S TORBO ZA PRENAŠANJE 1111241199
S SISTEMOM HITREGA ZAVEZOVANJA ALI SPRIMNIM ZAPIRALOM
za par
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
6,99
CRANE
Ženske/moške športne kompresijske nogavice
BIKEMATE
št. 35−46
za par
6,99
Ponjava za kolo/skuter
CRANE
Ženske/moške zimske kolesarske rokavice
RAZLIČNE BARVE
vel. S–XL
za par
9,
99
NAŠITKA NA PALCU IN KAZALCU OMOGOČATA UPRAVLJANJE NAPRAV Z ZASLONOM NA DOTIK Z ODSEVNIMI ELEMENTI
• za zaščito (motornega) kolesa pred mokroto, umazanijo in UV-žarki • preprosta za uporabo zaradi potezne vrvice in priročnega zapirala • mere: 210 x 80 x 110 cm (D x Š x V) za kos
6,99
RAZLIČNE BARVE
KING CRAFT FASHION
Moške delovne hlače vel. 48–56
za kos
39,99
KING CRAFT FASHION
Moške delovne hlače z oprsnikom vel. 48–56
za kos
19,99
Z RAZLIČNIMI ŽEPI
IMPIDIMPI
Pletena jopica za dojenčke z bio bombažem, vel. 86–104 za kos
Z RAZLIČNIMI ŽEPI
11,99
HOFER | 13
posebna ponudba
od PONEDELJKA,
14. 11. MY LIVING STYLE
Posteljna garnitura z naborki
prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm za garnituro
19,99
60 °
NA ZADRGO
DOM LEPO JE UREJEN, PES UDOBNO NAMEŠČEN Dodatek za kamin
EASYHOME
Vreča za shranjevanje z aluminijastim ročajem
komplet za čiščenje kamina: • grebljica, metlica, smetišnica in klešče • iz prašno barvanega jekla in umetnih vlaken • mere: 22 x 15 x 66 cm (Š x G x V), ali stojalo za drva: • idealno za shranjevanje polen • za uporabo v notranjih prostorih • iz prašno barvanega jekla • mere: 34 x 34 x 80 cm (Š x G x V) 3-letna garancija
različni modeli, z ročaji, mere: Ø 36 cm, višina (z ročajem): 73 cm, prostornina: 56,5 l, zložljiva za kos
11,99
za kos/za komplet
39,99
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
MY LIVING STYLE
ROMEO
Preproga z bambusom
Dišeča blazina za pse
stopalna površina iz 100% bambusa, obroba iz 100% bombaža, vel. 70 x 130 cm
dišava se sprošča ob stiku z blazino, več svežine – manj neprijetnih vonjav • vel. 65 x 80 cm ali • vel. 76 x 100 cm
za kos
19,99
za kos
19,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Ptičja krmilnica
Z DRŽALOM ZA CMOKE ZA SINICE
• iz trpežnega, krtačenega legiranega jekla • premazana z zaščitnim lakom • posodo za hrano iz umetne mase lahko preprosto napolnite • viseča ali stoječa • mere: ca. 15 x 18 cm (V x Š) za kos
16,99 HOFER | 14
brez polen
RJAVE ALI SIVE BARVE
ROMEO
Povodec in ovratnica
iz bivoljega usnja S SNEMLJIVO STREŠICO, DA KRMILNICO LAŽJE NAPOLNITE S PTIČJO HRANO
za komplet
19,99
RAZLIČNE BARVE IN VELIKOSTI
posebna ponudba
od PONEDELJKA,
14. 11. MY LIVING STYLE
KOKETT
Serviete, 40 kosov 3-slojne
za zavoj
1,99
Pogrinjek/namizni tekač, 4/1 kos iz blaga • pogrinjek, 4 kosi: vel. 40 x 40 cm, ali • namizni tekač, 1 kos: vel. 50 x 150 cm za kos/za zavoj
6,49
05/kos
RAZLIČNI BOŽIČNI MOTIVI
KOKETT
Premium božične serviete/ papirnati namizni seti
KOKETT
Serviete 12 kosov
za zavoj
2,
99
za zavoj
2,99 25/kos
Adventne/namizne sveče, 4/2 kosa • enotnih višin, 4 kosi, ali • enotnih višin v obliki zvezde, 4 kosi, ali • različnih višin, 4 kosi, ali • enotnih višin z lakirano ano površino, 2 kosa za zavoj
2,99 Okrasne začimbe
različni naravni materiali za okraševanje za zavoj
2,99
Darilna vrečka/trak za kos
0,75 Dodatki za adventni venček
Božični obesek različni licenčni motivi, 35 g za kos
1,49 42,57/kg
različni okraski in predmeti za izdelavo ali okrasitev adventnega venčka za kos/za zavoj
1,
99
RAZLIČNI MODELI
Naše letake lahko prelistate tudi na hofer.si HOFER | 15
posebna ponudba od ČETRTKA,
17. 11. BBURAGO
Avtomobilček v merilu 1 : 64
CARRERA
Dirkalna steza GO
za kos
3,49
• v merilu 1 : 43 • dolžina steze: 6,9 m • mere postavljene steze: 302 x 68 cm (D x Š) • z dirkalnikoma Red Bull Racing RB18 (Verstappen, No. 1) in Mercedes-AMG F1 W13 E Performance (L. Hamilton, No. 44) • transformator, priključna tirnica, 2 ročna krmilnika, števec krogov, ravnine, ovinki, nadvozi, zanke, varnostne ograje, nosilci • primerna za otroke, starejše od 6 let 2-letna garancija za komplet
64,99 RAZLIČNI MODELI
VKLJUČNO Z DIRKALNIKOMA
Daljinsko vodeno vozilo
• maks. hitrost: 13 km/h • 2 hitrostni stopnji (običajna in visoka) • 1.200-mAh polnilna baterija za do 60 minut vožnje • štirikolesni pogon s 4 motorji • trpežno ohišje • vgrajen zvočnik, ki oddaja zvoke vožnje • utripajoče LED-luči • primerno za otroke, starejše od 8 let 3-letna garancija
KDOR VIDI TE IGRAČE, OD VESELJA SKAČE MENART
Figura Carbot
robojajček se iz jajčka spremeni v dinozavra
za kos
39,99
za kos
11,99
SINGA
3D-sestavljanka
Q-BRICKS
Kocke v škatli 300 kosov
za zavoj
23,
99
z lepo sliko slovenskih živali, mere sestavljene sestavljanke: 31 x 23 cm, 48 koščkov za kos
6,99
Knjiga z nalepkami • z nalepkami za zabavno oblikovanje strani • z brezplačno aplikacijo za iOS/Android • primerno za otroke, starejše od 3 let za kos
3,69
HOFER | 16
posebna ponudba od ČETRTKA,
17. 11.
DELI
HASBRO
Komplet za eksperimente
Plastelin
Družabna igra
• mikroskop, 15 eksperimentov, ali • kemija, 75 eksperimentov, ali • vulkani in dinozavri ali • mega sluz ali • Mega Fluo & Glow ali • vozila na zračni pogon ali • magična škatla Marvin
• v vedru, 24 kosov, ali • mehki, 8 kosov za zavoj
6,99
• Ugani, kdo ali • Jenga ali • Twister ali • Potapljanje ladjic za kos
24,99
za kos
26,99
PLAY DOH
Sluz/kinetični pesek
• sluz: čudovitih barv in tekstur, za raznovrstno in zabavno igro, ali • kinetični pesek: iz njega lahko oblikujete različne figure, idealen za ustvarjalno igro primerno za otroke, starejše od 3 let
MATTEL
Družabna igra Scrabble
besedna igra, pri kateri s pomočjo ploščic s črkami sestavljate besede, za 2 do 4 igralce; primerna za odrasle in otroke, starejše od 10 let
za zavoj
4,99
za zavoj
31,99
Čustvena sovica z odejo in glasbeno spremljavo
MENART
Plišasta igrača Tri mucke • velikost 16 cm • primerno od rojstva dalje
za kos
23,99
za kos
14,99
Interaktivna igrača za kos
24,99
Previjalni nahrbtnik
• prostoren in pregledno razdeljen glavni predal • 3 ločeni razdelki v sprednjem žepu in 1 stranski žep za mokre robčke • dodaten žep na zadrgo na hrbtni strani • vključno s previjalno podlogo za kos
19,99
Z ZAPONKAMA ZA PRITRDITEV NA OTROŠKI VOZIČEK
ALIVE
ALIVE
Otroške zimske rokavice
Otroški športni čevlji z LED-lučkami
vel. 5–8
št. 30–36
za par
7,
za par
99
19,99
RAZLIČNE BARVE
RAZLIČNE BARVE
ŠČITIJO PRED VETROM IN SO VODOODPORNE
HOFER | 17
posebna ponudba od ČETRTKA,
17. 11. AMBIANO
IMPIDIMPI
Zimska jakna za malčke
Aparat za peko vafljev/ palačink
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
aparat za peko palačink: • površina za peko premera ca. 30 cm, s prevleko proti prijemanju • samodejni nadzor temperature • vključno s pripomočkom za porazdelitev testa in lopatico za obračanje palačink • zaščita pred pregretjem, ali pekač za vaflje • plošči za peko belgijskih ali srčastih vafljev, s prevleko proti prijemanju • toplotno izoliran ročaj • regulator temperature • nastavljiva temperatura do maks. 200 °C 3-letna garancija
vel. 86−116
za kos
19,99
za kos
VODOODBOJNA, ŠČITI TUDI PRED VETROM
19,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI
POSEBEJ HIGIENIČEN IN PREPROST ZA ČIŠČENJE ZARADI PREVLEKE PROTI PRIJEMANJU
IMPIDIMPI
Zimski kombinezon za malčke vel. 74–104
Slaščičarski pripomoček
za kos
16,
99
• komplet za rezanje testa ali • spatula ali • sito za moko/sladkor v prahu ipd.
SLAŠČIČARSKA KARTICA ZA PORAZDELITEV TESTA, 2-DELNI KOMPLET
za kos/za komplet
6,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
KOMPLET ZA GNETENJE IN PORAZDELITEV TESTA
SITO ZA MOKO/ SLADKOR V PRAHU
VREČKA ZA OKRAŠEVANJE, 6-DELNI KOMPLET LOPATKA IMPIDIMPI
Termoškornji za malčke št. 22–30
Z ODSEVNIMI ELEMENTI 3M
za par
16,99
IMPIDIMPI
Termoškornji za malčke
CRANE
Otroški pohodniški čevlji
št. 23–30
za par
15,
99
št. 30–36
CROFTON
Kuhinjski pripomoček
iz visokokakovostnega legiranega jekla za kos
3,49
za par
18,99
Z ODSEVNIMI ELEMENTI
RAZLIČNI MODELI
VODOTESNI DO 3 URE
VODOTESNI DO 180 MIN
CROFTON
Kuhinjski organizator z desko EASYHOME
Protizdrsne nalepke, 16/4 kosi
Zložljiv dežnik
za uporabo v kabini za prhanje ali kopalni kadi • krožci, 4 kosi: Ø ca. 19 cm, ali • trakovi, 16 kosov: mere: ca. 30,5 x 2,5 cm (D x Š)
za kos
3,
99
VKLJUČNO Z ZAŠČITNO PREVLEKO
za zavoj
2,99
za shranjevanje pripomočkov, nožev ipd., nedrseča kuhinjska deska z oznakami za različne vrste uporabe • kuhinjski organizator: 33,7 x 13 x 23,1 cm (D x Š x V) • kuhinjska deska: 31,8 x 24 x 0,8 cm (D x Š x V) za komplet
19,99 RAZLIČNE BARVE
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
HOFER | 18
CROFTON
Sekljalnik s potezno vrvico
• za delovanje preprosto potegnete vrvico • protidrsni obroč na spodnji strani • vključno z nastavkom za rezanje (3 rezila) in nastavkom za stepanje za kos
7,99
Z NASTAVKOM ZA STEPANJE, IDEALNIM TUDI ZA MEŠANJE
posebna ponudba od ČETRTKA,
17. 11. CROFTON
AMBIANO
Pekač za peko kruha
Cvrtnik
• z elementi iz legiranega jekla, prostornina posode za olje: maks. 4 l • nerjavni grelni elementi • 3 košare za cvrtje • temperatura: 130–190 °C • zaščita pred pregretjem 3-letna garancija
iz litega železa za kos
29,99
2.000 W
za kos
79,99
AMBIANO
Aparat za kuhano vino
• za pogr pogrevanje in ohranjanje temperature tudi drugih toplih pijač • moč: 22.000 W • pipa za pr preprosto točenje • prostornina: ca. 16 l 3-letna garancija za kos
54,99
Slovenska božična zvezda • sončna do polsenčna lega • v ca. 12-cm loncu za kos
2,99
PRIMEREN TUDI ZA VKUHAVANJE SADJA IN ZELENJAVE V KOZARCIH, REŠETKA ZA VKUHAVANJE PRILOŽENA
PO PRAVO OPREMO ZA KUHARSKO VNEMO CROFTON
Božični aranžma
• višina vključno s stekleno posodo: ca. 35 cm • z božičnimi okraski • vključno s svetlobno verigo
CROFTON
Silikonski kuhinjski pripomoček a
na HOFE R misiji
Em b a l a ž
Kavna kapsula za večkratno uporabo
primerno za različne kavne aparate • osnovni komplet: kavna kapsula, ščetka in žlička, ali • razširitveni komplet: 2 kavni kapsuli
VZGOJENO V SLOVENIJI
o Za ponovno uporab
za komplet
8,
99
za kos
11,99
za kos/za komplet
4,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Zelena lončnica
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
• nezahtevne sorte • v ca. 12-cm keramičnem loncu • višina vsaj ca. 15 cm za kos
4,99 CROFTON
Posoda za kruh z desko za rezanje
pokrov iz bambusovega lesa s certifikatom FSC • ovalna: 37,2 x 22,5 x 13,2 cm (D x Š x V) ali • pravokotna: 40 x 23 x 12,7 cm (D x Š x V) za kos
14,99
DESKO, KI JE OBENEM TUDI POKROV POSODE, LAHKO UPORABLJATE NA OBEH STRANEH
Nakupovalni nahrbtnik lahko ga nosite kot torbo za kos
1,49 Orhideja Phalaenopsis Multiflora
v ca. 13-cm božičnem okrasnem loncu iz betona ali keramike, višina vključno z loncem: ca. 47–62 cm, različne barve loncev in cvetov za kos
11,99 HOFER | 19
posebna ponudba od ČETRTKA,
17. 11. FERREX
FERREX
Akumulatorska verižna žaga, 20-V
Akumulatorska čelilna in zajeralna žaga, 20-V
• primerna za raznovrstno obdelavo lesa • z gumiranim držalom • visoka hitrost in zmogljivost žaganja • št. vrtljajev v prostem teku: 3.200 vrt./min • dolžina meča: 158 mm • maks. globina reza: 100 mm 3-letna garancija
• močan motor za učinkovito delovanje • posebej široko podnožje iz tlačne litine za stabilno delo • kot prislona lahko brez orodja spreminjate za 45°, kar omogoča hitre in natančne kotne reze • žagin list: Ø 210 mm • št. vrtljajev v prostem teku: 3.500 vrt./min 3-letna garancija
za kos
69,99
za kos
109 BREZ BATERIJE IN POLNILNIKA,
BREZ BATERIJE IN POLNILNIKA,
PRODAJATA SE LOČENO.
PRODAJATA SE LOČENO.
primerno za
primerno za
primerno za
primerno za
Li-ion baterijo
Li-ion baterijo
Li-ion baterijo
Li-ion baterijo
20-V/40-V 20-V
20-V/40-V 20-V
FERREX
FERREX
Akumulatorski vijačnik 4 v 1
Akumulatorska sabljasta žaga, 20-V
• 4-V litij-ionska polnilna baterija • št. vrtljajev v prostem teku: 0–200 vrt./min • maks. navor: 4 Nm • samodejna blokada vretena • vrtenje v desno ali levo • z USB-kablom za polnjenje • vključno s 4 priročnimi nastavki: rezalnim, navornim, robnim in kotnim 3-letna garancija
• primerna za žaganje npr. lesa, umetnih mas ali mehkih kovin • ohišje z gumiranim držalom za udobno žaganje • sistem za hitro menjavo žaginega lista • prilagodljivo podnožje • globina reza: 105 mm za les, 10 mm za mehke kovine • št. vrtljajev v prostem teku: 0–3.000 vrt./min • vključno z listom za žaganje lesa 3-letna garancija
VKLJUČNO Z 29-DELNIM KOMPLETOM VIJAČNIH NASTAVKOV
za kos
44,
PRIMERNA ZA UPORABO S POLNILNIMI BATERIJAMI ZNAMKE ACTIV ENERGY
99
BREZ BATERIJE IN POLNILNIKA,
za kos
39,
99
PRODAJATA SE LOČENO. primerno za
primerno za
Li-ion baterijo
Li-ion baterijo
20-V/40-V 20-V
VRTAM, ŽAGAM, MIGAM, HITRO SE RAZGIBAM SEMPRE
CRANE
Ročna ura
za ženske in moške, s kazalcema in paščkom iz umetnega usnja ali legiranega jekla, vodotesna do 5 bar*, vključno z baterijo, 3-letna garancija
Športna/potovalna torba
z nastavljivimi naramnicami, prostornim glavnim predalom z dvosmerno zadrgo, mere: 58 x 26 x 26 cm ali 52 x 30 x 30 cm (D x Š x V) za kos
19,99
za kos
9,
99
* Podatek se nanaša na zračni nadtlak, ki je bil uporabljen pri preverjanju vodotesnosti po standardu DIN 8310. KING CRAFT
ROMEO_NON-FOOD
Odsevni plašč za pse
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
RAZLIČNE BARVE IN VELIKOSTI
nizke ali običajne, št. 35−46 za zavoj
3,99
za boljšo vidnost v temi in slabem vremenu za kos
8,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI VERIGA
Dereze Mount Track
za hojo po ledu, novozapadlem ali shojenem snegu ipd., iz kakovostnih materialov, ki zagotavljajo varnost in udobje, primerne za zahtevnejše uporabnike, vel. M, L ali XL za par
36,99 Z ODSEVNIMI ČRTAMI
HOFER | 20
Ženske/moške delovne nogavice, 3 pari
CRANE
Gamaše
noge ščitijo pred vdorom vlage v dežju in snegu, iz visokokakovostnega, trpežnega in vodoodbojnega materiala (vodni stolpec: 3.000 mm), vel. S/M ali L/XL za par
14,99
posebna ponudba od ČETRTKA,
17. 11.
FERREX
Komplet svedrov
• komplet svedrov HSS, 6-delni: primerni za vrtanje v kovine in umetne mase, ali • komplet svedrov za vrtanje v kamen, 5-delni: prevlečeni s trdo kovino, ali • komplet svedrov za vrtanje v les, 5-delni: primerni tako za trd kot tudi za mehak les
hoferdostava.si
NAROČITE NA SPLETU IN BREZPLAČNO PREJMITE NA DOM
HOFER DOSTAVA
za komplet
3,99 gebrauchstauglich sichere Handhabung überwacht
ID 7527
TESTED & CERTIFIED IN GERMANY
GARDENLINE
Infrardeči grelnik
• za uporabo v notranjih prostorih in na prostem, npr. na terasi • 2 stopnji gretja: 450 in 900 W • brez hrupnega pihanja in dvigovanja prahu • energijsko zelo varčen • stopnja zaščite pred škropljenjem vode IP24 3-letna garancija za kos
79,
99
Simulator veslanja
• poljubno nastavljiv upor glede na količino vode v trpežni zbiralni posodi (8,8–12,9 l) • udoben sedež s krogličnimi ležaji • visokokakovostno aluminijasto tirno vodilo z valjčki za tiho in gladko drsenje • po višini in naklonu nastavljiv vadbeni LCD-računalnik za prikaz trajanja vadbe, števila vesljajev na minuto, skupnega števila vesljajev, razdalje, srčnega utripa in približne porabe kalorij • vključno z lijakom za dolivanje in ročno črpalko za izpuščanje vode • merjenje srčnega utripa prek nekodiranega 5-kHz prsnega traku (ni sestavni del ponudbe) • mere sestavljenega simulatorja: ca. 206 x 52 x 52 cm (D x Š x V) • mere zloženega simulatorja: ca. 90 x 52 x 147 cm (D x Š x V) • skupna masa: ca. 37,1 kg • maks. nosilnost: 120 kg, maks. telesna višina uporabnika: 195 cm 3-letna garancija
VKLJUČNO Z DRŽALOM ZA TABLIČNI RAČUNALNIK/PAMETNI TELEFON (NISTA SESTAVNI DEL PONUDBE)
INFO Namig: Da bo voda ostala čista in brez bakterij, priporočamo uporabo tablet za čiščenje vode (niso sestavni del ponudbe). Poleg tega je treba vodo vsakih 6 mesecev zamenjati.
za kos
699 CRANE
CRANE
Vibracijska plošča DOSEG: CA. 10–15 M² PREPROSTA POSTAVITEV ZA TAKOJŠNJE GRETJE
Sobno kolo
• deluje po principu nihanja oz. izmeničnega dviganja in spuščanja leve ter desne strani • 20 stopenj hitrosti • 5 prednastavljenih in 1 ročno nastavljiv program • noge z vakuumskimi čepi za večjo stabilnost • vključno z zapestnim daljinskim upravljalnikom, DVD-jem z navodili za vadbo, podlogo za vadbo, 2 vadbenima elastikama in opornima ročajema • mere: 68 x 40 x 15 cm (D x Š x V) • maks. nosilnost: 120 kg • masa: 18 kg 3-letna garancija
• z magnetnim zavornim sistemom • vadbeni računalnik z LCD-prikazovalnikom različnih funkcij • merjenje srčnega utripa prek senzorjev na ročajih • 8 stopenj upora • nastavljiv naklon krmila in po višini nastavljiv sedež • držalo za pijačo • maks. nosilnost: 150 kg • mere: 103 x 50 x 127,5 cm (D x Š x V) • masa: 27 kg 3-letna garancija za kos
229
za kos
129 CASALUX
Stropna LED-svetilka
VADBENI RAČUNALNIK Z DRŽALOM ZA TABLIČNI RAČUNALNIK/PAMETNI TELEFON (NISTA SESTAVNI DEL PONUDBE)
za kos
19,
99 Z LCD-PRIKAZOVALNIKOM VKLJUČNO S PODLOGO ZA IZVAJANJE RAZLIČNIH VAJ Z 2 ODSTRANLJIVIMA ROČAJEMA ZA OPORO PRI VADBI
ZAPESTNI DALJINSKI UPRAVLJALNIK
MY LIVING STYLE
Ležišče Memo Royal • trdota: H2 (srednje trdo) • višina jedra: 18 cm • vel. 90 x 200 cm 5-letna garancija za kos
189 40 °
OB NAKUPU ZVITO ZA PREPROST PREVOZ
Z DALJINSKIM UPRAVLJALNIKOM
Več izdelkov z brezplačno dostavo najdete na HOFERDOSTAVA.SI HOFER | 21
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
PIŠKOTOV POLNA MIZA, BOŽIČNI ČAS SE BLIŽA Ko na ulicah zasvetijo prve lučke in doma zadiši po cimetu, ingverju ter pomarančah, začnemo odštevati do božiča. Da bo december poln sladkih presenečenj, smo za vas in vaše goste pripravili BOGAT IZBOR OKUSNIH DOMAČIH PIŠKOTOV ter nepogrešljivih klasičnih dobrot za mala in velika usta. Naj bo tudi čakanje na praznike prijetno sladko!
FINEST BAKERY
FINEST BAKERY
Linške oči
Pariške rožice
• s kakavovolešnikovim ali • z mlečnim polnilom 400 g
350 g
za kos
2,99
za kos
2,19
8,54/kg
5,48/kg
FINEST BAKERY
Linške oči z mareličnim polnilom, 400 g
FINEST BAKERY
Maslene kakavove palčke
za kos
1,99
• s čokolado in kokosom ali • s čokolado 300 g
4,98/kg
za kos
2,99 9,97/kg
FINEST BAKERY
Vanilijevi rogljički 400 g
za kos
1,79 4,48/kg
FINEST BAKERY
Polnjeni ovseni keksi
FINEST BAKERY
Rogljički
• orehovi ali • lešnikovi ali • polnozrnati kokosovi s čokolado 250 g za kos
1,65 6,60/kg
FINEST BAKERY
Rahli žepki
• z mareličnim ali • z lešnikovim ali • s slivovim polnilom 350 g
• z limoninim ali • z malinovim ali • s pomarančnim polnilom 250 g za kos
2,69 10,76/kg
za kos
2,99 8,54/kg
FINEST BAKERY
Mešani domači keksi 400 g
za kos
3,39 8,48/kg
HOFER | 22
IZ NAŠE SEZONSKE PONUDBE MONARC
Domino kocke • mlečna čokolada ali • temna čokolada 250 g za kos
1,
99
MONARC
MONARC
Sladki oreščki
Medenjaki
več vrst, 200 g
2 vrsti, 600 g
za kos
2,49
9,95/kg
4,15/kg
za kos
1,
99
7,96/kg
MONARC
Keksi Spekulatius 600 g
MONARC
Mandljevi/masleni keksi Spekulatius
za kos
1,49
300 g
za kos
1,
MONARC
49
2,48/kg
Nürnberški medenjaki 600 g
4,97/kg
za kos
4,69
MONARC
Medenjaki s sadjem
7,82/kg
450 g
za kos
2,49 5,53/kg MONARC
MONARC
Medenjaki z mareličnim polnilom
Marcipanov kolač 1 kg
za kos
4,
• z mlečno ali • s temno čokolado 300 g
49
MONARC
Praznični kolački
za kos
1,69
350 g
5,63/kg
za kos
3,19 9,11/kg
MONARC
Obročki iz beljakovega snega • beli ali • pisani 100 g
MONARC SAISON
za kos
0,99 9,90/kg
MONARC / MONARC SAISON
Švedski keksi Spekulatius
Okrogli medenjaki s čokolado
450 g
• glazirani ali • čokoladni 300 g
za kos
3,19
za kos
1,59
7,09/kg
5,30/kg
MONARC SAISON
Sadje, oblito s čokolado
• koščki pomaranče ali • mešano sadje 250/200 g za kos
3,
29
13,16/16,45/kg
OREO
Piškoti Oreo 246 g
Orehovi rogljički 200 g
za kos
2,
79
11,34/kg
za kos
3,49 17,45/kg
HOFER | 23
ponudba velja
od ČETRTKA,
10. 11.
ZAGRABITE SUPER PONUDBO FERREX
-10% 9 17,9
Vibracijski brusilnik
• 160 W • št. vrtljajev v prostem teku: 14.000 vrt./min • brusilna površina: 140 x 140 x 80 cm • s 15 brusilnimi listi 3-letna garancija
amo
za kos s
-16% 99 , 4 2
EASYHOME
Stojalo za sušenje perila • skupna dolžina prečk: 17 m • maks. nosilnost: 15 kg • mere razprtega stojala: 156 x 59 x 104 cm (D x Š x V)
amo
za kos s
29,99
19,99
Z NASTAVKI ZA SUŠENJE ČEVLJEV
ROMEO_NON-FOOD
Metalec žogice
v kompletu metalec in gumijasti žogici
-15% 8,49
-20% 99 , 1
Škatla za shranjevanje malice/vrečk z instantnimi živili
o
plet sam
za kom
9,99
Pripomoček za pripravo jajc različni modeli
amo
za kos s
2,49
EASYHOME
Mrežica za perilo
s priročno pokrito zadrgo iz 100% poliestrske tkanine mrežica za perilo, 2-delni komplet: • 1 velika mrežica, vel. ca. 40 x 50 cm, in • 1 majhna mrežica, vel. ca. 30 x 40 cm, ali mrežica za pranje nedrčkov, 2 kosa: • vel. posamezne mrežice ca. 24 x 16 cm
DECO STYLE
Komplet za pleskanje
-35% 1,29 j samo
za zavo
1,99
valjček za pleskanje z izvlekljivim držalom: • valjček z visokokakovostno poliakrilno prevleko • teleskopsko držalo je izvlekljivo do 85 cm • ne pušča vlaken • dobro vpija barvo • primeren tudi za pleskanje neravnih površin, ali 25-cm nadomestni valjček iz mikrovlaken, 3 kosi: • oblazinjen ali neoblazinjen
CROFTON
RAZLIČNE BARVE
-16% 7,49 voj samo za kos/za
EASYHOME
Stojalo za sušenje perila
na voljo v 2 barvah TUDI V SIVI BARVI
8,99
-33% 1,99 za kos/amo ts komple
BLUE MOTION
Ženska majica, 2 kosa vel. 36–50
-16% 99 , 4 2 amo
za kos s
29,99
-27% 99 , 3 j samo
za zavo
2,99
5,49
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
OMBIA
Olje za prhanje
nežna, vlažilno-hranilna nega z visokim deležem naravnih olj, za prijetno mehko kožo • Classic ali • Sensitive
-20% 1,99 amo
za kos s
Potovalni pripomočki
-16% 4,99
• digitalna tehtnica za tehtanje prtljage do 50 kg, vključno z baterijami, ali • varnostni pas za prtljago, 2 kosa, ali • križni pas za prtljago ali • kombinacijska ključavnica TSA
za kos/amo ts komple
2,49
5,99
MREŽICA ZA PRANJE NEDRČKOV
MED PRANJEM, SPLAKOVANJEM IN OŽEMANJEM ŠČITI OBČUTLJIVO PERILO
90x
v Sloveniji
Ponudbi FERNOMENALNI VIKEND in TEDENSKA AKCIJA (vključno s ponudbo SUPER 6) veljata v obdobju, navedenem pri posamezni ponudbi, oz. do razprodaje zalog v času veljavnosti ponudbe. Prečrtane cene pri tej ponudbi so diskontne HOFER CENE, ki so veljale do akcijske ponudbe. Izdelki iz POSEBNE PONUDBE, ki trgovine popestrijo 2-krat tedensko, so v omejenih količinah na voljo od navedenega datuma do razprodaje zalog. Če bodo ti izdelki že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Izdelke iz STALNE in POSEBNE PONUDBE je mogoče kupiti samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Slike so simbolične in pri nekaterih izdelkih vključujejo dekoracijo ali predlog za serviranje. Cene so v evrih, vključujejo DDV in veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Pridržujemo si pravico do tehničnih in vizualnih sprememb. Za napake v tisku ne odgovarjamo. Več informacij o izdelkih iz letaka na hofer.si. 46/22
hofer.si
AT/028/005
Ponudba se nanaša na odprodajo zalog, zato vse vrste, modeli, barve ali velikosti niso na voljo v vseh trgovinah.