Skip to main content

Eurospin

Page 1

K E T E P I CRN

25. novembra-1. decembra 2021

Pametni nakup

28. januarja–3. februarja 2021

Pametni nakup

-32%

6,99 / popust pri blagajni

10,39

SPECK, DIMLJENO SUŠENO STEGNO

-40%

29,99 / 49,99

APARAT ZA PASIRANJE PARADIŽNIKA IN MLETJE MESA*

Priloženi 3 kovinski nastavki za mletje mesa: 3/5/7 mm, zbiralnik mezge, povratna funkcija, moč: 500 W.

za kg

-34

%

0,49 / 0,75

TUNINA V OLJČNEM OLJU

-33%

19,99 / 29,99

SMOOTHIE MEŠALNIK*

Ohišje iz nerjavnega jekla, priloženi 2 plastenki za na pot 0,6 l + 0,3 l, moč: 400 W.

80 g

za kg 6,13 €

friendofthesea.org

SUPER KONEC MESECA ZA UPOKOJENCE BREZPLAČNO

Rozineza sultanine, 250 g ml + krema telo in roke, 250 + keksiza Frollini, 1 kg gobica prhanje Ob nakupu nakupu nad tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni Ob nad20 20€€s predložitvijo s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1samo komplet izdelkov. izdelkov. prejmete zgorajnavedena navedenaizdelka izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete 1 komplet Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

Ko kakovost sreča trgovino! nizko ceno Obiščite najbližjo

TOREK, 30.11.2021


K E T E P I N CR

25. novembra-1. decembra 2021

-33%

1,05 /

-32

-33

%

%

1,35 /

3,99 /

KOŠČKI DIMLJENE PANCETE 200 g

za kg 5,25 €

1,59

1,99

5,99

REPKI ARGENTINSKIH KOZIC, OČIŠČENI

VRATOVINA, REZINE 120 g

za kg 11,25 €

240 g

za kg 16,63 €

-33%

-33

%

0,79 /

0,79 /

SVEŽE VLEČENO TESTO 500 g

za kg 1,58 €

POLNJENI MENTOL BONBONI

1,19

-28

%

0,99 /

400 g

za kg 1,98 €

PIŠČANČJA PARIŠKA KLOBASA

-28

0,25 / 0,35

ORANŽADA 500 ml

za l 0,50 €

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

-33

500 g

%

za kg 1,98 €

1,39

%

1,19

-32

%

1,35 / 1,99

PAPIRNATI POGRINJKI, 2-SLOJNI, 80 KOSOV

2,65 / za kos

3,99

TEKOČI DETERGENT ZA PERILO, ALOJA/ SIVKA 4l

za l 0,67 €

0,053 €

-35%

1,29 / za kos

1,99

BRIKETI PREMIUM ZA MAČKE, VEČ VRST 800 g

za kg 1,62 €


od 25. novembra 2021

PAMETNA LED SVETILA/ VTIČNICA, VEČ VRST*

-20

%

-42

%

39,99 /

/

11,99 14,99

KOMPLET ZA POLNJENJE NAPRAV* Za polnjenje naprav z vhodi USB C, MicroUSB in konektorjem Lightning, s stenskim adapterjem in avtomobilskim polnilnikom.

AKUMULATORSKI SPENJALNIK*

Gumb za nastavljanje globine, trojni varnostni sistem, mehak ročaj, ki ne drsi, priloženih 500 sponk in 500 žebljev. Baterija: 20 V, 2 Ah.

-33%

/

5,99 8,99

-27

%

-23%

/

7,99 10,99

/

22,99 29,99

19,99 / 29,99

ELEKTRIČNI KUHALNIK KAVE*

-40%

14,99 / 24,99

Marmorirana prevleka proti sprijemanju, površina »no smoke« za pripravo hrane brez dima in maščob, lahko se uporablja tudi v pečici, ni primerna za indukcijo.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

9,99/ za kos

14,99

MOŠKA MAJICA S KAPUCO MTV* Velikost: M–XXL.

-30%

-28%

17,99 / 24,99

-20%

/

7,99 9,99

ŽAR PLOŠČA Z ODCEJALNO POSODO MYTHOS - TOGNANA*

360° podstavek, samodejni izklop, za 2–4 skodelice, moč: 400 W.

-33%

9,99/

za komplet 14,99

69,99

-33%

-33%

BLAZINA ZA ŽIVALI* Mere: 70 x 50 cm.

-38%

7,99 /

za kos 12,99

-35%

12,99 / 19,99

OTROŠKA POSTELJNINA*

Različni licenčni motivi. Mere: prevleka za vzglavnik: 52 x 82 cm, jogi rjuha: 90 x 195 cm + 25 cm, rjuha: 150 x 280 cm.

ŠKATLA ZA IGRAČE GUSARJI/PRINCESE*

S kolesi in ročaji, mere: 56,5 x 39 x 42,5 cm, prostornina: 50 l.

-46%

6,99 /

za kos 12,99 KONSTRUKCIJE LEGO®, VEČ VRST*

/

6,99 9,99 za kos

OTROŠKA MAJICA S KAPUCO MTV* Velikost: 5/6, 7/8 ali 9/10 let.

www.eurospin.si


Ne spreglej!

od 25. novembra 2021

Neverjetna PONUDBA

Neverjetna PONUDBA

14,99

29,99

Omejena količina!

Omejena količina!

za kos

za par

DREVESCE/VENČEK IZ KROGLIC*

MOŠKI/ŽENSKI GLEŽNARJI*

Drevesce višine 44 cm, venček Ø 34 cm, več vrst.

Barva: črna ali rumena, velikosti: 37–46.

6,99

29,99 Zeleno, s kovinskim podnožjem, višina: 180 cm.

4,99

ZVEZDA ZA BOŽIČNO DREVO* Mere: 30 x 25 x 5 cm, različne barve.

Z 8 različnimi svetlobnimi učinki, za notranjo in zunanjo uporabo, barva: večbarvna, topla ali hladna.

2,29

BOŽIČNA KAPA/ OČALA/OBROČ*

za kos

54,99

BOŽIČNO DREVO CORTINA*

Zeleno, 942 vej, s kovinskim podnožjem, višina: 210 cm.

34,99

BELO BOŽIČNO DREVO* 640 vej, s kovinskim podnožjem, višina: 180 cm.

7,99 za komplet 30 PLASTIČNIH BOŽIČNIH KROGEL*

Ø 50, 60 ali 70 mm, več vrst.

2,49 za komplet BOŽIČNI OKRASKI*

8,99

SVETLOBNA VERIGA S 180 LUČKAMI LED*

Z 8 različnimi svetlobnimi učinki, za notranjo in zunanjo uporabo, barva: večbarvna, topla ali hladna.

59,99 POKONČNI SESALNIK*

Prostornina posode za prah: 0,8 l, čas delovanja: 24 minut z visoko hitrostjo, 35 minut z nizko hitrostjo, 2 stopnji sesanja, filter HEPA.

Barva: zlata, srebrna, roza ali rdeča, več vrst.

2,29

GIRLANDA IZ PERLIC* Dolžina: 10 metrov.

1,99 za komplet DEKORATIVNA PENTLJA* Mere: 13 x 17 cm ali 10 x 12 cm.

Pametni nakup

22,99 PARNI ČISTILNIK*

Prostornina kotlička 270 ml, kontrolna lučka za pripravljeno paro, vrtljiv nastavek, zaklep tipke za vklop, priloženih 6 dodatkov, moč: 900–1050 W.

24,99 za par

ŽENSKI/MOŠKI POHODNI ČEVLJI*

Z gumijastim vmesnim podplatom Phylon, ki blaži udarce, podplatom iz nedrseče gume, zgornjim delom iz najlona Ripstop, barva: modra, gozdnato zelena ali kraljevo modra, velikosti: 37–45.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

BOŽIČNO DREVO CORTINA*

SVETLOBNA VERIGA S 100 LUČKAMI LED*


25. novembra-1. decembra 2021

-22

%

0,89 /

ČOKOLADNI PRALINEJI Z LEŠNIKI 180 g

za kg 4,95 €

1,15

-20

-16

%

%

1,59 / za kos

-16

%

ČOKOLADNI BONBONI GIANDUIOTTI

1,25 /

3,59 /

180 g

za kg 6,95 €

1,49

1,99

CREMINI S PISTACIJEVO/ LEŠNIKOVO KREMO

za kos

PECIVO PANDORO, ČOKOLADA/LIMONA/ ČOKOLADNI KOŠČKI 750 g

za kg 4,79 €

4,29

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

150 g

za kg 10,60 €

OMEJENA KOLIČINA

4,49

PECIVO GOLOSA Z LEŠNIKOVO KREMO 750 g

za kg 5,99 €

-11

%

3,99 / 4,49

PECIVO PANDORO Z MASCARPONEJEVO KREMO 750 g

za kg 5,32 €

-16

%

3,59 / 4,29

PECIVO PANETTONE BREZ KANDIRANEGA SADJA 1 kg

-20%

1,75 /

MANDOLAT Z MANDLJI 200 g

za kg 8,75 €

2,19

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,99

ČOKOLADNI BOŽIČEK 125 g

za kg 15,92 €

OMEJENA KOLIČINA

1,99 ČOKOLADNI BOŽIČKI 250 g

za kg 7,96 €

OMEJENA KOLIČINA

2,39 za kos

FIGURICA S ČOKOLADNIMI BONBONI 200 g

za kg 11,95 €

1,29

ADVENTNI KOLEDAR PJ MASKS 75 g

za kg 17,20 €


od 25. novembra 2021

OMEJENA KOLIČINA

1,49

OMEJENA KOLIČINA

1,29

PISANI NJOKI 500 g

za kg 2,98 €

OMEJENA KOLIČINA

0,99

OMAKA RAGÙ, GOBE IN KLOBASA 400 g

za kg 3,23 €

NEAPELJSKI SVEDRCI 500 g

za kg 1,98 €

OMEJENA KOLIČINA

1,79

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

3,79

1,69

MEŠANE NAPOLITANKE

KEKSI V PLOČEVINASTI ŠKATLI

250 g

za kg 6,76 €

750 g

za kg 5,06 €

za kos

KEKSI FROLLINI S KOŠČKI ČOKOLADE 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,99

KEKSI FROLLINI, KAKAV IN SMETANA 1 kg

5,99 za kos

OMEJENA KOLIČINA

2,99 za kos

KAVA 100 % ARABICA, GVATEMALA/ETIOPIJA

OSVEŽILEC PROSTORA, VEČ VRST

za kg 11,96 €

za l 59,90 €

100 ml

250 g

OMEJENA KOLIČINA

1,29 za kos

PAPIRNATE SERVIETE, PRAZNIČNI MOTIV, 40 X 40 CM, 2-SLOJNE, 40 KOSOV


Zamrznjeni izdelki -21

%

1,79 /

MEŠANICA GOB Z JURČKI 450 g

za kg 3,98 €

2,29

25. novembra-1. decembra 2021

-26

%

OMEJENA KOLIČINA

1,79

0,55 / 0,75

OCVRTKI JASTOGA 200 g

za kg 8,95 €

MEŠANICA ZELENE, ČEBULE IN KORENJA 300 g

za kg 1,84 €

-20

%

ODLIČNA KAKOVOST

4,79 /

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

-20

%

3,75 /

RIBJA JUHA 500 g

za kg 7,50 €

4,69

5,99

-20

%

3,09 /

-20

%

PICA MARGHERITA, 3 KOSI

2,79 /

960 g

za kg 3,22 €

3,89

FILEJI BRANCINA

PIŠČANEC S KROMPIRJEM 500 g

za kg 5,58 €

3,49

24-urno vzhajanje testa

380 g

za kg 12,61 €

Iz kruSne peCi

-15%

2,79 / popust pri blagajni

PIZZA ŠUNKA za kg

-28%

-25%

0,25 /

7,19 /

popust pri blagajni

0,35

3,29

KMEČKA SUHA KLOBASA za kg

9,59

BARJENE PERUTNINSKE KLOBASE 100 g

za kg 2,50 €

za kg 10,66 €

-24%

3,15 / 4,19

TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 50 KOSOV 1 kg

-23%

3,49 /

OVČJI SIR PECORINO SARDO DOP, ZORJEN 300 g

za kg 11,64 €

4,59

-26%

0,85 / 1,15

MAASDAMER, REZINE 150 g

za kg 5,67 €

SIGNATIO

N

DE

OF

ORIGI N

OTECTED PR

9,99

750 g

•

7,99 /

OGRSKA SALAMA

•

-20%

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup

-26%

1,25 / za kos

MLEČNI NAPITEK Z AKTIVNIMI ENCIMI, VEČ VRST 6 x 100 g

za kg 2,09 €

25. novembra-1. decembra 2021

-22%

0,69 / 0,89

-25%

0,89 /

SLAŠČIČARSKI IZDELEK ZA STEPANJE 500 ml

za l 1,78 €

1,19

MLEKO, LAHKO PREBAVLJIVO, BREZ LAKTOZE 1l

1,69

-17%

0,39 / 0,47

PŠENIČNA BELA MOKA TIP 400 1 kg

z vitamini

B6 in D

-20%

-12%

1,99 /

0,34 /

2,49

0,39

RIŽ ORIGINARIO ZA MINEŠTRE

PARADIŽNIK PELATI

za kg 1,00 €

za kg 0,85 €

2 kg

400 g

-17%

3,89 / 4,69

EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE 1l

-20%

0,79 / 0,99

ČIPS

300 g

za kg 2,64 €

Samo

soncnicno olje

-25

%

1,49 / 1,99

ARAŠIDI V LUPINI 500 g

za kg 2,98 €

-15

%

2,19 / 2,59

KAVA MINAS 500 g

za kg 4,38 €

-29

%

0,39 / 0,55

-10

%

1,69 /

SODA BIKARBONA 500 g

za kg 0,78 €

Italijanska kakovost po nizki ceni!

1,89

DVOBARVNI LEŠNIKOV KREMNI NAMAZ 750 g

za kg 2,26 €


Pametni nakup -13%

25. novembra-1. decembra 2021

-17%

0,13 /

-25%

0,65 /

0,15

0,79

-25%

1,85 /

1,49 / PAPIRNATI KOZARCI, 200 ML, 20 KOSOV

2,49

1,99

NARAVNA GAZIRANA VODA

PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. %

BISER VINO PRINCE CASTELL

za l 0,09 €

za l 1,30 €

za l 2,47 €

1,5 l

-22

%

0,85 /

PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 4 ROLE

1,09

500 ml

-16

750 ml

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

%

-31

%

4,99 /

0,89 /

5,99

BOMBAŽNE PALČKE ZA UŠESA, BIORAZGRADLJIVE, 300 KOSOV

1,29

-25%

0,89 / za kos

MOŠKA BRITVICA, 6 KOSOV

1,19

MEHČALEC, GARDENIJA/ ORHIDEJA, KONCENTRAT 750 ml

za l 1,19 €

0,03 €

1,09 / 1,49

BELILO V RAZPRŠILU 1l

-20%

-28

%

0,99 / 1,25

DIŠEČE ČISTILO ZA RAZLIČNE POVRŠINE, V RAZPRŠILU 750 ml

za l 1,32 €

-27

%

1,29 / za kos

OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO, BELILO/CVETJE, 2 KOSA

0,35 / za kos

PAŠTETA PREMIUM ZA PSE, VEČ VRST

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-26%

400 g

za kg 0,88 €

0,49

2 x 33 g

za kg 19,55 €

1,79

www.eurospin.si Pametni nakup


27. novembra 2021

0,40

0,65 /

-26%

0,89

za kg

SIRNI NAMAZ 200 g

ČEBULA, PAKIRANA

za kg 3,25 €

5 kg

za kos 1,99 €

OMEJENA KOLIČINA

1,45

SVEDRCI 1,5 kg

za kg 0,97 €

Neverjetna PONUDBA

OMEJENA KOLIČINA

0,69

OMEJENA KOLIČINA

1,69

DIŠEČA BOŽIČNA SVEČA 120 g

PARADIŽNIKOVA MEZGA Z BAZILIKO 690 g

za kg 1,00 €

od 27. novembra 2021

99,99

Neverjetna PONUDBA

89,99

Omejena količina!

Omejena količina!

RAZVLAŽILNIK ZRAKA ARGO LILIUM EVO 11*

CVRTNIK NA VROČ ZRAK 11 L*

Zmogljivost 11 l/24 h, za prostore velikosti do 15 m², digitalno upravljanje, posoda za odtok kondenzata 2,2 l, funkcija pomnilnika, časovnik, temperaturno območje delovanja 5-32 °C, okolju prijazen plin R290.

Zaslon LED z upravljanjem na dotik, temperatura do 200 °C, 60-minutni digitalni časovnik, 8 programov, moč: 2000 W.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.

Pametni nakup

! n e c h i r o n a t o b So


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu