Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

Pametni nakup 10.-16. novembra 2022

Pametni nakup

-23%

4,99 / popust pri blagajni

6,49

DOMAČA KLOBASA

4,99 / 6,49

PARMIGIANO REGGIANO DOP 300 g

za kg 16,64 €

-20%

2,39 / 2,99

CABERNET MERLOT 750 ml

za l 3,19 € OF

ORIGI

N

OTECTED PR

SIGNATIO

N

DE

•

•

dor_c

-23%

Neverjetno SAMO 10. IN 11. NOVEMBRA ZA VSAK NAKUP NAD 25 € Z DOPLAČILOM 1 € PREJMETE VZGLAVNIK*!

Mere: 45 x 75 cm

Obiščite najbližjo trgovino!

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kg


10.-16. novembra 2022

-21

%

4,69 / popust pri blagajni

OMEJENA KOLIČINA

za kg

3,49

5,89

-20

%

1,19 /

ŠPEHAR'CA, SLANINSKA SALAMA 400 g

za kg 8,73 €

A

OTECTED PR

•

za kg 8,95 €

ORIGI N

OTECTED PR

SIGNATIO

•

DE

OF

•

•

•P

1 kg

SIGNATIO DE

200 g

N

KORUZNA MOKA ZA POLENTO

za kg 11,45 €

GORGONZOLA DOP, SLADKA/ PIKANTNA

2,29

-28%

0,35 / 0,49

GOBOVA JUHA Z LISIČKAMI 62 g

OMEJENA KOLIČINA

200 g

za kg 5,65 €

N

za kos

0,99

SIR ASIAGO FRESCO DOP, KOCKE

ORIGI

1,79 / 0,75 /

za kg 2,98 €

OF

-21

%

-24%

400 g

N

TECTED G RO

RAPHIC

NAVADNA KLOBASA

N

za kg 14,90 €

G EO

NDICATIO LI

1,49

2,29

SCHWARZWALDSKA ŠUNKA, REZINE 100 g

za kg 12,50 €

1,49

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

100 g

1,59

•

-20%

PREKAJENI VRŠIČKI

1,25 /

PREKAJEN SVINJSKI VRAT, REZINE

1,99

RAVIOLI S SKUTO IN LISIČKAMI 250 g

za kg 7,96 €


10.– 16. novembra 2022

-21

%

-22%

-20

%

0,35 /

0,79 /

JETRNA PAŠTETA 100 g

za kg 3,50 €

1,25 /

KISLO ZELJE 670 g

OMEJENA KOLIČINA

0,95

za kg 1,87 €

1,59

GRAH 340 g

za kg 2,80 €

0,45

0,99

PARADIŽNIKOVA MEZGA 1 kg

ODLIČNA KAKOVOST

OMEJENA KOLIČINA

Kakovost na osnovi senzoričnega ocenjevanja preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani.

OMEJENA KOLIČINA

-20

%

-20

%

0,79 /

GRISINI TORINESI 300 g

za kg 2,64 €

0,79 /

POLNOZRNATI HRUSTLJAVI KRUHKI 240 g

za kg 3,30 €

1,99

0,85

KOSTANJEV NAMAZ 400 g

za kg 4,98 €

0,99

0,99

-20%

2,29 / 2,89

VINO SOAVE DOC 750 ml

za l 3,06 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-17%

4,69 / 5,69

SLADKI REFOŠK 750 ml

za l 6,26 €

FIŽOL BORLOTTI 360 g

za kg 2,37 €


Zamrznjeni izdelki -22

%

GRAH 1 kg

1,39 /

-20

%

1,59 / 1,99

1,79

MEŠANICA 14 VRST ZELENJAVE ZA MINEŠTRE 1,5 kg

za kg 1,06 €

10.-16. novembra 2022

-17

-20

%

%

1,89 /

5,25 /

2,29

6,59

REPKI ARGENTINSKIH KOZIC, OČIŠČENI 240 g

za kg 21,88 €

-20

%

-21

%

MINI PICA MARGHERITA, 12 KOSOV

4,15 /

2,19 /

1,08 kg

za kg 3,85 €

BUREK S SIROM, OKROGEL 1 kg

2,79

5,19

-20%

1,59 / 1,99

ZAČINJENE PIŠČANČJE PERUTNIČKE 330 g

24-urno vzhajanje testa

za kg 4,82 €

pECeno na kamnu

-21%

2,89 / 3,69

HRENOVKE 600 g

-20

1,35 / 1,69

0,59 /

OGRSKA SALAMA

PROBIOTIČNI JOGURT BIFIDUS, RAZLIČNI OKUSI

6,59

200 g

za kg 6,75 €

za kg 2,36 €

-22%

0,69 / 0,89

TESTENINE SPAGHETTINI 500 g

za kg 1,38 €

0,79

za kos

2 x 125 g

za kg 13,66 €

EMENTALEC, RIBANI

-25%

5,19 / 380 g

za kg 4,82 €

%

-21%

-20%

-15%

0,79 /

4,55 /

ZELENJAVNI DODATEK JEDEM

EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE DELICATO

0,99

500 g

za kg 1,58 €

Prava italijanska kakovost

5,39

1l

ARGENTINSKI OSLIČ 500 g

za kg 3,78 €


Pametni nakup

-25

-22%

OMEJENA KOLIČINA

1,09

%

0,69 /

1,49 /

0,89

BUČNA KREMNA JUHA

PRAŽENI SLANI ARAŠIDI

500 g

za kg 2,18 €

za

10.-16. novembra 2022

250 g

za kg 2,76 €

KEKSI FROLLINI S ČOKOLADNIMI KAPLJICAMI 700 g

za kg 2,13 €

1,99

2 OSEBI

-15%

OMEJENA KOLIČINA

1,39

0,75 / 0,89

ČIPS Z OKUSOM TARTUFA

AROMATIZIRAN ČAJ, BOROVNICE IN SADJE, 20 VREČK 40 g

za kg 18,75 €

100 g

za kg 13,90 €

-23

%

1,29 / 1,69

EKSTRA DŽEM, VIŠNJA 450 g

za kg 2,87 €

-24

%

0,75 /

VAFLJI Z MEDOM, 2 KOSA 80 g

za kg 9,38 €

-22

%

1,55 /

REZINE S POMARANČNIM NADEVOM 350 g

za kg 4,43 €

1,99

0,99

-15%

0,75 / 0,89

MEŠANICA ZA TORTE 380 g

za kg 1,98 €

-23

%

1,29 / 1,69

BONBONI FRUBI SWEET TREASURE 200 g

za kg 6,45 €

-22

%

1,39 / za kos

PIJAČA ACE/ HRUŠKOV NEKTAR 6 x 200 ml za l 1,16 €

1,79

-20%

0,39 / 0,49

PIJAČA COLA, BREZ SLADKORJA 1,5 l

za l 0,26 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup -25

%

0,89 /

-20

%

FOLIJA ZA ŽIVILA, ZA UPORABO V MIKROVALOVKI IN HLADILNIKU, 20 M

1,89 /

1,19

-20

%

0,79 /

RECIKLIRAN TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 4 ROLE

2,39

BALZAM ZA USTNICE, VEČ VRST 5 ml

0,99

za kos

10.-16. novembra 2022

-23

%

0,99 / 1,29

za kos

ŠAMPON ZA LASE, MED/ARGAN 500 ml

-20

1,99 / 2,49

za kos

30%

embalaža iz reciklirane plastike

MEHČALEC, POMLADNA SVEŽINA/ HARMONIJA VRTNIC 4l

za l 0,50 €

-24%

0,75 / 0,99

OSVEŽILEC ZA POMIVALNI STROJ, VONJ LIMONE, 60 PRANJ

-20

%

1,25 /

0,79 /

1,59

0,99

BOMBAŽNE BLAZINICE, 140 KOSOV

-24

%

1,05 /

-20

%

-21

%

1,35 /

2,59 /

DETERGENT ZA NERJAVNO JEKLO, V RAZPRŠILU

PREPROGA

1,69

za kos

3,29

44 x 75 cm

1,39

ČISTILO ZA TLA, KLASIČNO/ S SODO BIKARBONO 1,25 l

za l 0,84 €

500 ml

za l 2,70 €

Prava italijanska kakovost

GOBICA ZA PRHANJE, VEČ VRST

1,39

-21

%

za kos

1,15 / za kos

za l 1,98 €

%

-17

%

HIGIENSKI NOČNI VLOŽKI, DOLGI, 20 KOSOV


Radi delamo, radi živimo

Te zanima delo v Eurospinu?

Te poživlja dobra volja sodelavcev? Te pomirja stabilna zaposlitev? Rad/-a spiješ jutranjo kavico v dobri družbi sodelavcev? Ti je všeč, da lahko računaš na pomoč ekipe? Če si na tri vprašanja odgovoril/-a pritrdilno, te delo v Eurospinu vsekakor zanima in smo pravi zate. Vabimo te, da se nam pridružiš na delovnem mestu prodajalec – blagajničar. Več informacij najdeš na: mojedelo.com in optius.com. Najdete nas tudi na LinkedIn profilu Eurospin Slovenija.


Sveži kruh

10.-16. novembra 2022

-20

%

2,29 / za kos

2,89

ZAGREBŠKA REZINA 4 x 100 g

za kg 5,73 €

-28

%

0,49 / za kos

80 g

za kg 6,13 €

-25

0,59 / 0,79

-23

%

0,33 / za kos

0,69

%

za kos

ŠTRUČKA S SIROM

MINI BELA ŠTRUCA 350 g

za kg 1,69 €

MASLENI ROGLJIČEK 60 g

za kg 5,50 €

0,43

-18%

1,29 / za kos

1,59

GRAHAM REZANI KRUH 500 g

za kg 2,58 €

Prava italijanska kakovost


Sadje in zelenjava

1,69

0,99

KAKI VANILIJA

JABOLKA IDARED

za kg

za kg

1,19

1,29

za kg

za kos

KISLA REPA

BANANE

1 kg

Sveže meso

5,29 / za kos

10.-16. novembra 2022

6,29

PREMIUM GOVEJI STEAK 300 g

za kg 17,63 €

10.-16. novembra 2022

Cene veljajo samo za mesnice

4,79 / za kg

5,89

SVINJSKI HRBET/ LEDJA S KOSTJO

OMEJENA KOLIČINA

5,49

MLETO MEŠANO MESO 900 g

za kg 6,10 €

3,49 / za kg

PIŠČANČJE KRAČE

4,39

za kos

www.eurospin.si Pametni nakup


Ne spreglej!

od 10. novembra 2022

Neverjetna PONUDBA

Neverjetna PONUDBA

CVRTNIK NA VROČ ZRAK, 11 L*

EKONOM LONEC, 5 L*

99,99

24,99

Omejena količina!

Omejena količina!

Iz nerjavnega jekla z rdečimi ročaji, Ø 20 cm, s trojnim dnom.

Z digitalno nadzorno ploščo na dotik in LED-zaslonom, nastavljiva temperatura do 200 °C, digitalni časovnik 60 min, 8 programov, moč: 2000 W.

84,99

PEKAČ ZA PICO ARIETE*

5 stopenj temperature, najvišja temperatura je 400 °C, s 30-minutnim časovnikom in 2 lopatkoma za lažji vnos pice na kamen. Ognjevaren kamen ima premer 32 cm, odličen je tudi za pripravo zamrznjene pice, mere: 34 x 30 x 19 cm, moč: 1200 W.

17,99

69,99

14,99

CVRTNIK NA VROČ ZRAK, 2,6 L, ARIETE*

LONČENA KOZICA S POKROVOM*

Z 2 ročajema, mere: Ø 23 cm, višina: 9 cm.

Hitra in enakomerna cirkulacija zraka, do 80 % manj maščobe kot pri tradicionalnem cvrtju, odstranljiva košara, LCD-zaslon na dotik, 7 programov in ročna nastavitev, moč: 1300 W.

14,99

PONEV ZA PALAČINKE Ø 24 CM* Iz aluminija, notranji premaz proti prijemanju ILAG GRANITEC.

29,99

DESKA ZA GNETENJE TESTA* Iz bukovega lesa, mere: 60 x 41 cm.

VOK Ø 30 CM S STEKLENIM POKROVOM*

Iz aluminija, notranji premaz proti prijemanju ILAG GRANITEC.

KOZICA Ø 28 CM S STEKLENIM POKROVOM*

Iz aluminija, notranji premaz proti prijemanju ILAG GRANITEC.

39,99 za komplet

3,99

SITO ZA MOKO IN SLADKOR IZ NERJAVNEGA JEKLA*

9,99 za komplet

18-DELNI JEDILNI SERVIS TOGNANA*

6 nizkih krožnikov Ø 26 cm, 6 globokih krožnikov Ø 22 cm in 6 desertnih krožnikov Ø 18 cm, v kompletu rumeni, svetlo modri, rdeči, zeleni, modri in oranžni krožniki.

5,99

SERVIRNI PLADENJ IZ SKRILAVCA*

Nedrseč, mere: 30 x 40 cm.

Pametni nakup

KOMPLET 3 CEDIL*

Ø 22 cm, Ø 33 cm in Ø 41 cm. Iz nerjavnega jekla.

2,99 STRGALNIK*

Iz nerjavnega jekla, višina približno 21 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

39,99


Ne spreglej! 12,99 9,99 BOŽIČEK*

Višina: 40 cm, več vrst.

OKRASNO DREVESCE*

Višina: 50 cm, barva: zlata, rdeča, roza ali srebrna.

12,99

6,99

za kos

za komplet

BOŽIČNE FIGURE IZ BLAGA*

BOŽIČNE FIGURE IZ VOLNE IN LESA*

Višina približno 40 cm. Več vrst.

Višina približno 9 cm. Več vrst.

od

za komplet

KOMPLET BOŽIČNIH KROGEL*

Več vrst.

3,99

za kos

12,99

DEKORACIJA ZA VRATA*

od 10. novembra 2022

do

2,99 16,99

BOŽIČNE LUČKE, VEČ VRST*

za kos

Različne barve.

1,99 za kos

BOŽIČNE NALEPKE ZA STEKLO* Več vrst.

8,99

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

OBLAČILO ZA PSA Z BOŽIČNIM MOTIVOM*

1,49

DARILNA PAPIRNATA VREČKA DISNEY* Mere: 36 x 46 x 12 cm.

za kos

za kos

2,99 za kos

do

0,99 3,49

za kos

RAZLIČNI IZDELKI ZA ZAVIJANJE DARIL*

za kos

Barva: črna in siva, roza in siva, burgundsko rdeča in siva ter roza in burgundsko rdeča. Ženske velikosti: S-XL, moške velikosti: M-XXL.

12,99

100 % akril, 3 modeli, dolžine: 25 cm, 30 cm ali 35 cm.

od

14,99

MOŠKA/ŽENSKA DOLGA PIŽAMA DISNEY*

DARILNI PAPIR, 3 X 1 M, DISNEY*

DOLGA OTROŠKA PIŽAMA DISNEY*

Barva: modra in siva, roza in siva, temno modra in siva ter siva in bela, velikosti: 3/4, 5/6, 7/8 ali 9/10 let.

6,99 za par

MOŠKI/ŽENSKI COPATI DISNEY*

Različni licenčni motivi. Ženske velikosti: 35/36, 37/38 ali 39/40, moške velikosti: 41/42, 43/44 ali 45/46.

6,99 za par

OTROŠKI COPATI DISNEY* Različni licenčni motivi, velikosti: 29-34.

www.eurospin.si Pametni nakup


11.-12. novembra 2022

1,49 za kg

0,85 / 1,29

HRUŠKE VILJAMOVKE, BELE

PIŠČANČJA POSEBNA KLOBASA 500 g

za kg 1,70 €

-34%

OMEJENA KOLIČINA

3,39 za kos

GRŠKI JOGURT, POLNOMASTEN/ Z 0 % M. M. 1 kg

1,15 / 1,79

VEČNAMENSKE ČISTILNE KRPICE, 80 KOSOV

Neverjetna PONUDBA

od 11. novembra 2022

29,99

-35%

Neverjetna PONUDBA

34,99

Omejena količina!

Omejena količina!

za par

MOŠKI ČEVLJI KAPPA*

STROJČEK ZA TESTENINE*

Barva: črna ali tobačno rjava, velikost: 40-46.

Iz nerjavnega jekla, z aluminijastimi valji, primežem in ročico.

Pametni nakup

*Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.

Pametni nakup

! n e c h i r o Vikend n


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu