Skip to main content

DM

Page 1

Veljavnost kataloga od 7. 6. do 20. 6. 2022 oz. do razprodaje zalog.

L'ORÉAL PARiS Revitalift dnevna ali nočna krema za obraz 50 ml

11

19 €

2,24 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 11,19 € 03.2022 13,49 €

Mixa micelarna voda 400 ml, več vrst

6

09 €

1,53 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 6,09 € 12.2020 6,99 €

L'ORÉAL PARiS Men Expert dezodorant v spreju 150 ml, več vrst

3

09 €

2,06 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 3,09 € 03.2022 3,49 €

GARNIER Botanic Therapy šampon za lase 400 ml, več vrst

3

29 €

0,83 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2022 3,29 € 06.2021 3,79 €

L'ORÉAL PARiS Elseve Dream Long maska za lase 300 ml, več vrst

5

09 €

1,70 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 5,09 € 03.2022 5,99 €

AJ

NE

TR

Cene, ki denejo tako dobro kot dopust.

NTIRA RA

NO

GA

katalog Ekspres

Junij 2022

N E CE

GARNIER Olia barva za lase več odtenkov

4

79 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 4,79 € 01.2022 5,49 €


Derma After Sun naravni losjon po sončenju 200 ml

899 €

10

€

5,50 € za 100 ml

Derma After Sun naravni sorbet po sončenju 200 ml

1129

5,65 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 06.2022 8,99 € 03.2022 9,99 €

VEDNOUGODNO od 06.2022 11,29 € 03.2022 12,49 €

GARNIER Ambre Solaire Sensitive Advanced otroška krema za zaščito pred soncem ZF 50+ 50 ml

AFRODITA Sun Care Extra Sensitive krema za zaščito obraza pred soncem ZF 50 50 ml

6

99

N E CE

€

4,50 € za 100 ml

Coppertone Kids otroška krema za zaščito pred soncem ZF 30 200 ml

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

59 €

13,18 € za 100 ml

10

79 €

NIVEA Sun fluid za zaščito obraza pred soncem proti pigmentinm madežem ZF 50 40 ml

12

49 €

21,58 € za 100 ml

31,23 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 10,99 € 03.2022 12,99 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 6,59 € 03.2022 7,29 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 10,79 € 03.2022 11,99 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 12,49 € 03.2022 14,69 €

BIOBAZA Sun marmelada za hitro porjavitev kože 250 ml

BIOBAZA Sun Minty Freshness marmelada za hitro porjavitev kože 250 ml

BIOBAZA Orahol olje za naravno porjavitev kože 140 ml

BYRON BAY AUSTRALIA olje v spreju za zaščito pred soncem s kokosovim oljem ZF 15 200 ml

11

11

99

99

€

4,80 € za 100 ml

€

4,80 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 11,99 € 03.2022 13,29 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 11,99 € 03.2022 13,29 €

OB NAKUPU SONČNE KOZMETIKE EVELINE SUN.

20X TOČKE

Za varno uživanje na soncu.

10

49 €

7,50 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 10,49 € 03.2022 11,69 €

13

49 €

6,75 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 13,49 € 03.2022 14,99 €

HAWAIIAN Tropic Protective suho olje za zaščito pred soncem ZF 20 200 ml

1139 €

5,70 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 11,39 € 03.2022 13,39 €

GARNIER Ambre Solaire mleko za nego kože po sončenju z aloe vero 400 ml

Aktivnost poteka ob nakupu sončne kozmetike Eveline SUN in predložitvi active beauty kartice v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 24. 5. do 20. 6. 2022 oz. do razprodaje zalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi.

9

89 €

2,48 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 9,89 € 11.2021 10,99 €

b.tan Love At First Tan pena za samoporjavitev kože 200 ml

12

99 €

6,50 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 12,99 € 01.2022 14,99 €


, o ž o k jo o m a z o r b Do . o ic n r a n e d jo o m a z o n odlič

ItalWax električni grelec za vosek v kasetah

13

59 €

Prijavite se na e-novičke!

strep kaseta za depilacijo z naravnim voskom 100 ml

479 €

IN PREJMITE

4,79 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 05.2022 13,59 € 03.2022 16,99 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 4,79 € 02.2022 5,29 €

LIDERA depilacijski prašek za intimne predele, noge, roke, trebuh in hrbet 200 g

EVELINE COSMETICS Active Epil krema za depilacijo 125 ml

4

99 €

2,50 € za 100 g

2

200 DODATNIH

= 2 € NA KARTICO

TOČK

99 €

2,40 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2021 4,99 € 04.2021 6,29 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 2,99 € 01.2022 3,39 €

BIC Miss Soleil Sensitive Aqua damski brivnik za enkratno uporabo 3 kosi

Gillette Venus 3 Sensitive damski brivnik za enkratno uporabo 6 kosov

www.dm.si

20XTOČKE

4

99 €

1,67 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 05.2022 4,99 € 03.2022 5,79 €

6

NA IZDELKE ZA NEGO STOPAL**

BRAUN Silk-épil 9 Lady Shaver ženski brivnik

39

116

€

1,07 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 05.2022 6,39 € 10.2021 7,59 €

19* €

VEDNOUGODNO od 05.2021 116,19 € 09.2021 139,99 €

Hansaplast Foot Expert intenzivna krema za nego suhih stopal 75 ml

4

99 €

6,66 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 4,99 € 01.2022 5,49 €

20X TOČKE

Poiščite svoje ugodnosti na www.payback.si ali v aplikaciji!

na zobne ščetke * ! AK TIV IR AJ ZD

20X TOČK

E

a telo!

ez na piling

AJ

A K T IV IR

A J Z DA

J

20X TOČKE 20X TOČKE

na športno prehrano!

na čistila za pomivanje posode!

AKT IVIR AJ ZDA J

20X TO

AKT IVIR AJ ZDA J

na nap

ČKE

itke! A K T IV

IR A J Z

OČKE 20X T

DA J

o a neg z e k l e na izd l! J Z DA stopa IRAJ KTIV A

Aktivnost poteka od 24. 5. do 20. 6. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si. *Ne velja na električne in otroške zobne ščetke ter zobne ščetke znamke Curaprox.

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. ** Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 24. 5. do 20. 6. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog.


Moj dm, navdušuješ me z najboljšimi idejami!

NIVEA odstranjevalec ličil za oči 125 ml, dve vrsti

399 €

13:35

500 TOČK

OB PRENOSU IN REGISTRACIJI*

Moj dm

Prenesite si aplikacijo Moj dm in pustite, da vas navdihne. Odkrijte novosti in nakupujte še udobneje.

encian Vražji krempelj gel za nego kože in masažo 250 ml

549 €

2,20 € za 100 ml

* Velja od 22.3. do 30. 9. 2022. Kupon s 500 točkami bo viden po prenosu aplikacije in registraciji v aplikacijo. Aktivirajte kupon in točke boste prejeli ob prvem spletnem nakupu ali nakupu v dm prodajalni, kjer je treba poskenirati kodo QR iz aplikacije. Pri spletnem naročilu lahko pride do dodatnih stroškov zaradi dostave.

BOTANIS konjsko mazilo v gelu ali kremi 250 ml

4

49 €

1,80 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 05.2022 5,49 € 05.2021 6,49 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 4,49 € 11.2017 4,99 €

Secret dezodorant v stiku Delicate Scent ali Natural 40 ml

CRYSTAL dezodorant s kroglico kamilica in zeleni čaj 66 ml

299 €

7,48 € za 100 ml

679 €

10,29 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 05.2022 2,99 € 12.2021 3,49 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 6,79 € 03.2022 7,99 €

BIONSEN Mineral Active dezodorant v spreju 150 ml

Balea dezodorant v obliki kreme z natronom 50 ml

3

59 €

2,40 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 3,59 € 05.2022 3,99 €

1

79 €

3,58 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 1,79 € 06.2020 2,19 €

N E CE

DERMOLAB pomlajevalni serum za obraz 30 ml

1519 €

3,20 € za 100 ml

5,07 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,99 € 01.2022 4,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 15,19 € 05.2021 18,99 €

AFRODITA Skin Specialist serum za obraz Hyaluron ali Collagen 30 ml

EVELINE COSMETICS Rich Coconut vlažilna ali hranilna krema za obraz 50 ml

12

39

PRENESI ZDAJ

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

€

4,13 € za 10 ml

639 €

1,28 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 12,39 € 03.2022 14,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 6,39 € 01.2022 7,29 €

AFRODITA krema za roke Juicy Mango ali Sweet Cherry 50 ml

BOROTALCO gel za prhanje 200 ml, več vrst

189

3,78 € za 100 ml

2

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,89 € 12.2021 2,19 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 2,89 € 04.2022 3,29 €

€

89 €

1,45 € za 100 ml


. s la ih iv s jo a č o r z v o p Cene, ki ne

AFRODITA Hair Professional Energy gel za oblikovanje las 150 ml

309 €

2,06 € za 100 ml

SUBRINA Charm dolgoobstojna negovalna barva za lase več odtenkov

3

99 €

KEUNE Design Curl Cream krema za oblikovanje valovitih in skodranih las 200 ml

1349

JOHN FRIEDA šampon za lase 250 ml, več vrst

Klas Revital koncentrat za poškodovane lase in konice 30 ml

3,16 € za 100 ml

€

VEDNOUGODNO od 05.2022 3,49 € 08.2017 4,29 €

SUBRINA balzam za lase 250 ml, več vrst

NIVEA balzam za lase 200 ml, več vrst

Naturavit naravni šampon proti izpadanju las 250 ml

2

€

0,92 € za 100 ml

2

€

1,20 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 11.2021 2,29 € 10.2021 2,59 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 2,39 € 01.2022 2,99 €

Schwarzkopf Gliss Protein+ maska za lase 4v1 400 ml, več vrst

Schwarzkopf Gliss oljni eliksir za poškodovane in suhe lase 75 ml

649 €

1,63 € za 100 ml

799 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 7,99 € 10.2021 8,99 €

BEAR FRUITS maska za lase s kapo več vrst

PANTENE PRO-V Repair & Protect ampule za obnovo las in razcepljenih konic 3 x 15 ml

6

09* €

30,45 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 6,09 € 03.2021 7,19 €

5

4

99 €

11,09 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2022 4,99 € 10.2020 5,99 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

NIVEA lak za lase 250 ml, več vrst

3

99 €

2,40 € za 100 ml

€

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,39 € 01.2022 3,89 €

Kar želim, takoj dobim! ① Nakupujte na spletu ② Izberite najljubšo dm prodajalno ③ Najkasneje v 90 minutah prevzemite svoje naročilo

aplikacija Moj dm

Hitri prevzem

39

1,36 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 05.2022 5,99 € 03.2022 6,39 €

10,66 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 05.2022 6,49 € 10.2021 6,99 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 13,99 € 03.2022 15,49 €

11,64 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 7,89 € 10.2021 8,79 €

39

27,88 € za 100 ml

349

VEDNOUGODNO od 05.2022 3,99 € 05.2022 4,69 €

29

€

6,75 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 13,49 € 01.2022 14,99 €

€

1399

€

VEDNOUGODNO od 03.2022 3,09 € 02.2022 3,59 €

789

BRELIL Cristalli di Argan arganovo olje za nego las 50 ml


NutriLAB Duo Magnesium prehransko dopolnilo v obliki kapsul 60 kosov

NutriLAB Vitamin B12 prehransko dopolnilo v obliki kapsul 60 kosov

€

€

679

599

1,14 € za 10 kosov

1,00 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 08.2020 6,79 € 04.2014 7,99 €

VEDNOUGODNO od 02.2019 5,99 € 02.2019 6,99 €

Bicentury koruzne ploščice z okusom oliv in drobnjaka 123,5 g

2

dmBio čips iz čičerike z morsko soljo 75 g

09

1

99

€

1,70 € za 100 g

€

2,66 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,09 € 02.2022 2,39 €

VEDNOUGODNO od 01.2019 1,99 €

wasa hrustljavi kruhki s sezamom 200 g

Lino otroška kašica s sadjem in rižem od 7. meseca dalje 190 g

119

199

1,00 € za 100 g VEDNOUGODNO od 05.2022 1,99 € 12.2021 2,19 €

sti Ugodnoše za star

€

7,33 € za 100 g

dermoemon prehransko dopolnilo s hialuronsko kislino in likopenom v obliki kapsul 30 kosov

1429 €

4,77 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 03.2022 17,59 € 12.2021 21,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 14,29 € 10.2021 17,79 €

Pajs brez obresti veganske beljakovine z okusom čokolade 375 g

MUTTI bio paradižnikov pire 560 g

15

19 €

209 €

0,38 € za 100 g

4,06 € za 100 g VEDNOUGODNO od 03.2022 15,19 € 04.2021 16,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,09 € 02.2022 2,39 €

Bio-Oil olje za nego kože 60 ml

to.to Baby naravno hladilno mazilo za ritko 150 ml

10

VEDNOUGODNO od 05.2022 1,19 € 01.2022 1,49 €

VEDNOUGODNO od 08.2019 10,49 € 12.2018 11,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 12,29 € 10.2020 12,99 €

PHILIPS AVENT Ultra Air tolažilna silikonska duda od 18. meseca dalje dve vrsti 2 kosa

Becutan otroški vlažni robčki z izvlečkom kamilice 2 x 64 kosov

dm ugodnosti za nosečnice in starše Ugodnosti za nosečnice

1759

N E CE

0,63 € za 100 g

€

€

Inkanal Maca Premium v obliki prahu 240 g

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

❤ Knjižici ugodnosti ZA NOSEČNICE IN STARŠE ❤ Dodatni kuponi Z VEČKRATNIMI TOČKAMI* ∙ Nakup otroških izdelkov nad 20 € prinaša 10x točke na otroške izdelke v naslednjem mesecu. ∙ Nakup otroških izdelkov nad 50 € prinaša 20x točke na otroške izdelke v naslednjem mesecu.

49 €

17,49 € za 100 ml

699 €

3,50 € za 1 kos

12

29 €

8,20 € za 100 ml

299 €

0,24 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 05.2022 6,99 € 06.2020 7,69 €

VEDNOUGODNO od 03.2021 2,99 € 11.2020 3,49 €

Pampers Harmonie otroške pleničke več velikosti 24, 28, 31, 39 ali 50 kosov

Pampers Aqua Pure otroški vlažni robčki 3 x 48 kosov

aplikacija Moj dm dm.si

10X TO

ČKE

ke iz na izdel otrok. ma progra AK TI VI

RA J ZD

AJ

20X TO ČK E

na izdelke iz programa otr ok. AKT IVIR AJ ZDA

J

* Če izpolnjujete naveden pogoj, 10. v naslednjem mesecu v svoj spletni kupon center na www.payback.si prejmete dodatni kupon. Kupon je potrebno aktivirati. Več informacij o pogojih za pridobitev Knjižice ugodnosti za nosečnice, Knjižice ugodnosti za starše in dodatnih kuponov z večkratnimi točkami poiščite na www.dm.si/otrok.

9

39 €

VEDNOUGODNO od 12.2021 9,39 € 10.2021 9,99 €

5

89 €

0,41 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 07.2020 5,89 € 04.2019 6,99 €


. a č la p iz o n d e v e s z e Negovan vid

ORAL-O-MED Protect & Whiten zobna krema 75 ml

699 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 6,99 € 11.2021 7,89 €

49

99* €

VEDNOUGODNO od 05.2022 49,99 € 04.2022 59,99 € 08.2021 69,99 €

Jordan Clinic interdentalne ščetke velikost M 10 kosov

559 €

0,56 € za 1 kos

Vademecum Extra Fresh zobna krema 75 ml

1

429 €

9,32 € za 100 ml

Oral-B Pro 1 750 Design Edition električna zobna ščetka

SPLAT PROFESSIONAL Healthy Gums zobna krema 125 g

79

3,44 € za 100 g VEDNOUGODNO od 05.2022 4,29 € 02.2022 4,69 €

BLANX White Shock set za beljenje zob 50 ml

1439 €

€

28,78 € za 100 ml

2,39 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 9,69 € 03.2022 9,99 €

Derma intimno milo 150 ml

Derma pena za intimno nego 150 ml

#Hello LOVE pena za intimno nego 150 ml

499 €

499 €

3,33 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 7,99 € 06.2021 9,99 €

durex Classic kondomi 18 kosov

Violeta Air Fit damski vložki 20 kosov, več vrst

VEDNOUGODNO od 04.2022 2,29 € 03.2022 2,59 €

Nakupujte tudi na dm.si

€

0,65 € za 1 kos

VEDNOUGODNO od 07.2021 11,69 € 04.2019 12,99 €

259 €

1,30 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 04.2022 2,59 € 03.2022 2,89 €

Violeta Air Fit Normal damski vložki 50 kosov

2

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

NATURA Femina dnevni ali nočni bombažni damski vložki s krilci 10 kosov

0,44 € za 10 kosov

329

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,19 € 02.2022 2,69 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,29 € 03.2022 3,49 €

19

aplikacija Moj dm

€

5,33 € za 100 ml

Chilly intimni robčki 12 kosov, več vrst

1169

799

3,33 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 4,99 € 06.2021 9,99 €

1,91 € za 10 kosov

€

4,85 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,79 € 02.2022 1,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 4,99 € 06.2021 9,99 €

€

9

69

VEDNOUGODNO od 02.2022 14,39 € 07.2021 15,99 € 01.2018 16,99 €

VEDNOUGODNO od 05.2022 5,59 € 03.2022 5,89 €

229

CURAPROX Perio Plus+ Regenerate ustna voda 200 ml

€

€

3,29 € za 10 kosov


TR

AJ

NE

GA

NO

NTIRA RA

N E CE

20XTOČKE NA ČISTILA ZA POMIVANJE POSODE*

Frosch detergent za ročno pomivanje posode 500 ml

Perwoll tekoči detergent za pranje perila za 15 pranj, več vrst

€

€

159

Frosch Baby tekoči detergent za strojno in ročno pranje perila za 21 pranj

379

3,18 € za 1 l

ARIEL All in 1 Pods +Revita Black kapsule za pranje perila 36 kosov

759

1599

€

2,53 € za 10 pranj

€

3,62 € za 10 pranj

4,45 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,59 € 02.2022 1,89 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,79 € 03.2022 5,19 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,59 € 02.2022 8,69 €

VEDNOUGODNO od 06.2022 15,99 € 05.2022 19,99 €

AJAX Crystal Clean čistilo za steklo 750 ml

AJAX Pure Home antibakterijsko dezinfekcijsko čistilo 500 ml

ORPHEA Bambini losjon za nego otroške kože po piku insektov 10 ml

BIO KILL polnilo za pršilo proti insektom 500 ml

€

€

2

3

49 €

3,32 € za 1 l

459

29

€

45,90 € za 100 ml

6,58 € za 1 l

VEDNOUGODNO od 06.2022 2,49 € 04.2022 2,69 €

489

0,98 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 4,59 € 04.2022 4,99 €

VEDNOUGODNO od 06.2022 3,29 € 05.2022 3,49 €

VEDNOUGODNO od 06.2022 4,89 € 04.2022 5,89 €

* Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 24. 5. do 20. 6. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog.

Preprosto ugodno! Ponudba velja od 7. 6. do 20. 6. 2022.

Gillette Venus 3 Colors damski brivnik za enkratno uporabo 3 kosi

gratis

Gillette Venus 3 Colors damski brivnik za enkratno uporabo 6 kosov Redna cena: 11,98 €

7

19 €

1+1

gratis

gratis

3

99 €

5

99

€

1+1

gratis

Silan mehčalec za perilo 1300 ali 1375 ml, več vrst Redna cena: 9,87 €

6

89

€

gratis

LifeStyles Skyn Original kondomi 10 kosov Redna cena: 17,98 €

elmex ustna voda Sensitive ali Anticaries 400 ml Redna cena: 11,78 €

Rexona dezodorant v spreju, 150 ml, v stiku, 40 ml, ali s kroglico, 50 ml Redna cena: 7,98 €

2+1

gratis

8

1+1

1+1

58 €

Persil tekoči detergent za pranje perila za 40 pranj, več vrst, ali kapsule za pranje perila za 22 pranj, več vrst Redna cena: 29,98 €

14

99 €

Ponudba Preprosto ugodno! poteka v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 7. 6. do 20. 6. 2022 oz. do razprodaje zalog. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno! Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. aplikacija Moj dm www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija

dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več informacij o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si.

Plačilna sredstva:


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM by Vsikatalogi.si - Issuu