Skip to main content

Dm moje ugodnosti julij avgust

Page 1

Moje

ugodnosti julij/avgust

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

Dolgo, vroÄ?e poletje!


Knjižica bonov

8

07/0

2014

za –50 %

!

i. hrbtni stran so opisani na 9. 2014. čenja bona 2014 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 7. Bon lahko izkor

300 €

točk

Garnier

Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 7. 2014 na hrbtni str do 15 . 9. 20 ani. 14.

15to0čk

ot več k anim r ih r P

za

150

n aire Wet Ski Ambre Sol čito pred sprej za zaš 30 ZF cem son 200 ml 10,49 € redna cena:

524

€

ml 2,62 € za 100 5,25 € Prihranite

–50 %

Moj b

Prihra on s po p barvo nite 50 % ustom na iz za las brano e. Prihra

Bon ob

nite

nakupu

odda

50 %

jte na

blagajn

i.

dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %

na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup

Palmolive Brazil ženski ali moški gel za prhanje, 250 ml ali tekoče milo z dozirnikom, 300 ml

0

redna cena: 1,89 €

94 €

0,38 € ali 0,32 € za 100 ml Prihranite 0,95 €

Neutrogena krema za roke 50 ml ali 75 ml, več vrst redna cena: 5,29 €

264 €

5,28 € ali 3,52 € za 100 ml Prihranite 2,65 €

CD dezodorant s kroglico z izvlečki lokvanja ali granatnega jabolka 50 ml redna cena: 2,99 €

1

49 €

2,98 € za 100 ml Prihranite 1,50 €

Eveline Veet Easy Wax komplet za depilacijo 1 kos redna cena: 19,99 €

9

99 €

Prihranite 10 €

Diamond ali Thermal serum proti celulitu 250 ml redna cena: 7,99 €

3

99 €

1,60 € za 100 ml Prihranite 4 €

Cuba Chilly

LifeStyles

intimno milo

kondomi

Orange moška toaletna voda

250 ml, več vrst redna cena: 3,99 €

12 kosov, več vrst redna cena: 6,79 €

100 ml redna cena: 9,99 €

1

99 €

0,80 € za 100 ml Prihranite 2 €

3

39 €

0,29 € za kos Prihranite 3,40 €

4

99 €

0,50 € za 10 ml Prihranite 5 €

Garnier Ambre Solaire Wet Skin sprej za zaščito pred soncem ZF 30 200 ml redna cena: 10,49 €

524 €

2,62 € za 100 ml Prihranite 5,25 €

Izdaja kuponov do 31. 8. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 9. 2014.

Maybelline odstranjevalec laka za nohte brez acetona 125 ml redna cena: 3,49 €

174 €

1,40 € za 100 ml Prihranite 1,75 €

Deborah* Gel Effect lak za nohte

elite

več odtenkov redna cena: 5,59 €

dve vrsti redna cena: 6,79 €

279 €

Prihranite 2,80 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

škarjice za nohte

339 €

Prihranite 3,40 €


Knjižica bonov

Moj bon s popustom Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup kondomov. Prihranite 50 %

Prihranite 50 % na nakup dezodorantov. Prihranite 50 %

Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

Color Mask

Syoss

trajno obstojna barva za lase

šampon za lase

več odtenkov

199

3

redna cena: 7,99 €

99 €

Prihranite 4 €

Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

500 ml, več vrst redna cena: 3,99 €

€

0,40 € za 100 ml Prihranite 2 €

Colgate

olje za lase

Maximum Cavity Protection zobna krema

100 ml, dve vrsti redna cena: 9,89 €

75 ml, dve vrsti redna cena: 3,29 €

Elseve

4

94 €

4,94 € za 100 ml Prihranite 4,95 €

Moj bon s popustom

Prihranite 50 % na izbrano barvo za lase. Prihranite 50 %

1

64 €

2,19 € za 100 ml Prihranite 1,65 €

Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

Colgate Slim Soft zobna ščetka 1 kos, dve vrsti redna cena: 3,99 €

1

99 €

Prihranite 2 €

Sensodyne Multi Care zobna krema

Vegalife*

Sun & Seed

Hipp

bio konopljino olje

bio proteini konoplje

75 ml redna cena: 4,69 €

0,5 l redna cena: 18,99 €

0,45 kg redna cena: 16,49 €

sadna kašica ali sadno-žitna kašica

2

9

34 €

3,12 € za 100 ml

49 €

18,98 € za 1 l

Prihranite 2,35 €

Prihranite 9,50 €

8

24 €

18,32 € za 1 kg Prihranite 8,25 €

190 g, več vrst redna cena: 2,98 €

1

49 €

Prihranite 1,49 €

Somat Multi-Perfect gel, 650 ml, dve vrsti ali All in 1, tablete za strojno pomivanje posode, 28 kosov

Persil

durgol

Expert kapsule za pranje perila

univerzalni odstranjevalec vodnega kamna

4

za 32 pranj več vrst redna cena: 13,79 €

500 ml redna cena: 4,99 €

redna cena: 9,89 €

94 €

7,60 € za 1 l ali 1,77 € za 10 kosov Prihranite 4,95 €

Izdaja kuponov do 31. 8. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 9. 2014.

689 €

2,16 € za 10 pranj Prihranite 6,90 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

249 €

4,98 € za 1 l

Prihranite 2,50 €


za

10č0k to

Živj o Kaj ! tri p praviš dm rijatel na to, d san jice jski dec a greš 80 d šop emb ti in na n eklet bo ing v Ne ra na tvoje Če p epozab od 28. 1 w Yo Cen otujete no dož 1. do 2 rk? . 12 ive ap št tje .p ir otov anja i prijat in let onovn je v eljice os ne o odp tem , o s prim ena po meš m tovalo tu an eru le 7 je brez jkati! Zak 99 € p * na lačno. S aj ne anj ose sme bo. v n ski šo V ajveč ping v š m ji anjk o V den og h naku času n ati a p eče l j e o v d v e s pr rja, dru prazni alnih s čjih ra ? zp čn r ž d ijate ljica enje in o okra ediščih rodaj mb . š m o e nor i. p in p a za nega m rese oskrbe b esta ava l neč . enja za dod atno . zab avo

Skor

ajšn ji po iz N zdra v ew Y orka

za

10to0čk

SANJ

ŠOP

SKI

ING

NY

V Pridruži se nam!

14. 0. 20 1 . 8 do 2 čk). nov: o ana, 00 to ih p j l 1 u b k a u on z i štir 3, Lj anje očk. včev za 100 t tinska 5 j kup novčitv o o v n s ne on 4. U ob u mar natis osebo . 201 em kup telier, Š si. i 2 1 s . . a n . lier sak do 2 atis vela ja na York . 11. alu si n ciji: Tra ravelate lačno (v ena vel w 8 e 2 : N t n p C a in v vanj term a age vice@ brez bo. * o. etje poto beauty ijavim n šta: ser potuje na ose jno sob o doživ n i Term active se pr 01, e-po mi, ena le 799 €4-postel pozabn • Nakuponom810 08 ijateljica rimeru seb za m na ne • S l. št.: 01 s 3 pr v tem p ijavi 4 o dpotuje te otujem nja je k in pr 014 o p č va .2 • Če na poto a 100 to in 28. 11 z e e C v k • no ovč kuporavim k p i • Pr

Izdaja in unovčevanje kuponov najpozneje do 28. 10. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


! h a d a v z a r ih n t le Uživam v po za

50

točk

30% popust

za kopanje in fitnes na kopališču Laguna v Ljubljani.

Izdaja in unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

20% popust

50

točk

za nakup družinske vstopnice za kopanje v Thermani Laško.

Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

50

točk

20% popust

za depilacijo s sladkorno peno v Thermani Laško.

Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 31. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 9. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


! m o k it ž u e s im t s Prepu za

50

točk

1 + 1 GRATIS za Ayurveda masažo v Thermani Laško. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

30% popust

za

150 točk

za vikend paket v hotelu Livada, Terme 3000.

Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

150 točk

35% popust

za vikend paket v hotelu Primus, Terme Ptuj. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 31.8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 9. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Uživam ceneje!

30% popust za

za

romantični oddih v dvoje v hotelu Thermana Park Laško****superior.

150 točk

Paket vključuje: • namestitev v dvoposteljni standardni sobi s polpenzionom, • 1x penina v sobi, • 1x romantična večerja v a la carte restavraciji hotela, • 1x romantična večerja na gradu Tabor Laško, • 1x postrežba zajtrka v sobo, • 1x romantična kopel v dvoje v Wellness Spa Centru, • gratis darilni bon v vrednosti 10 € za koriščenje wellness in zdravstvene storitve. Redna cena za 2 nočitvi za 2 osebi: 399,00 € Cena s kuponom za 150 točk za 2 nočitvi za 2 osebi: 279,30 € Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

500 točk

1+1 GRATIS

za romantično razvajanje za pare v hotelu Zeleni gaj, Terme Banovci. Paket vključuje: • 2x polpenzion za 2 osebi v dvoposteljni sobi v hotelu Zeleni gaj*** v Termah Banovci, (bogat samopostrežni zajtrk, večerja in bife solat, sadja in sladic), • vsak dan en vstop v svet savn s pridihom Prlekije, • neomejeno kopanje v bazenskem kompleksu, • uporabo kopalnega plašča, • možnost celodnevnega kopanja na dan odhoda, • presenečenje v sobi, • dnevni animacijski program. Redna cena za 2 osebi: 322,00 € Cena s kuponom za 500 točk za 2 osebi: 161,00 € Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 31. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 9. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


s u n o b y b a b m d a Ponudb za

30

točk

30% popust

na nakup izdelkov otroške kozmetike blagovne znamke SauBär. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani dm. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

25% popust

30

točk

na nakup izdelka Dr. Pasha, krema za dojenčke, 100 ml. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

30

točk

30% popust

na nakup izdelka babylove, zaščita za vtičnico, 6 kosov. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja in unovčevanje kuponov najpozneje do 4. 8. 2014. Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm moje ugodnosti julij avgust by Vsikatalogi.si - Issuu