Skip to main content

Dm knjižica bonov naravna kozmetika

Page 1

za

100 toÄ?k

Eno z naravo!


Spoštovani, september je mesec narave, zato vas vabimo, da z našo raznoliko ponudbo naravne kozmetike, prehranskih izdelkov iz biološke predelave ter naravnih čistil tudi vi prispevate k ohranjanju narave in varovanju okolja. Lep pozdrav, Vaš dm


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

Weleda dnevna krema z izvlečki granatnega jabolka 30 ml redna cena: 19,99 €

9

99 €

3,33 € za 10 ml Prihranite 10 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 % Omnia Botanica

čisto arganovo olje

30 ml redna cena: 14,59 €

7

29

2,43 € za 10 ml

€

Prihranite 7,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 % Dr.Scheller

krema ali balzam za roke

75 ml redna cena: 4,99 €

49

2

3,32 € za 100 ml

€

Prihranite 2,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

Dr. Bronner losjon za telo na bazi ekoloških olj 237 ml, več vrst redna cena: 11,99 €

5

99 €

2,53 € za 100 ml Prihranite 6 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

dm znamka alverde balzam za ustnice 4,8 g, več vrst redna cena: 1,79 €

0

89 €

1,86 € za 10 g Prihranite 0,90 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

Natracare naravni damski vložki Ultra dolgi 14 kosov redna cena: 3,89 €

1

94 €

1,39 € za 10 kosov Prihranite 1,95 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 % Sante* glos za ustnice več odtenkov redna cena: 9,95 €

4

97 €

Prihranite 4,98 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

dm znamka alverde BABY losjon in šampon kamilica 2 v 1 200 ml redna cena: 1,99 €

0

99 €

0,50 € za 100 ml Prihranite 1 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

Sante organski šampon za lase 500 ml, dve vrsti redna cena: 7,59 €

3

79 €

0,76 € za 100 ml Prihranite 3,80 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

dm znamka alverde ustna voda s poprovo meto 450 ml redna cena: 2,79 €

1

39 €

0,31 € za 100 ml Prihranite 1,40 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 % Vegalife

kokosovo mleko

0,4 l redna cena: 2,69 €

34

1

3,35 € za 1 l

€

Prihranite 1,35 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 % Ekolife Natura

semena črne kumine

150 g redna cena: 7,49 €

3

74

2,50 € za 100 g

€

Prihranite 3,75 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

1+1

gratis

Alnatura ovseni napitek s kalcijem ali brez 1l redna cena: 1,89 €

0

94 €

0,94 € za 1 l Prihranite 0,95 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

Attitude* ekološko večnamensko čistilo 800 ml redna cena: 6,99 €

3

49 €

4,37 € za 1 l Prihranite 3,50 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–50 %

dm znamka Denk mit Nature čistilo za steklo 750 ml redna cena: 1,79 €

0

89 €

1,19 € za 1 l Prihranite 0,90 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 10. 2014.

–10 % Moj bon s popustom S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 10 % popusta. Prihranite 10 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv z ostalimi popusti. Bon ni zamenljiv za gotovino. Popust velja za enkraten nakup. Nakup ob unovčenju bona je omejen na največ 200 €, to pomeni, da je najvišji možen popust 20 €. Popust velja za nakup količine izdelkov za potrebe gospodinjstva. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datume veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Povejte naprej! Najboljše nasvete dobimo od prijateljev. Seznanite svoje sorodnike, znance in prijatelje o raznoliki ponudbi dm active beauty sveta ugodnosti in skupaj uživajte v svetu lepote in dobrega počutja. Veselimo se novih članov! Podrobnejše informacije najdete v vsaki dm poslovalnici ali na www.dm-drogeriemarkt.si.


SEPTEMBER 2014


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm knjižica bonov naravna kozmetika by Vsikatalogi.si - Issuu