07/08
2015
za
150 točk
Prihranim do
50 %!
Spoštovani, pred vami je nova knjižica ugodnosti za julij in avgust, vse bone pa lahko unovčite do 15. septembra 2015. V njej najdete številne izdelke nege telesa, sončne kozmetike, damske higiene, intimne higiene, nege las, prehrane, ustne higiene in gospodinjstva, ki jih lahko kupite s 50% popustom. Ne pozabite spremljati tudi vseh ostalih ugodnosti, ki vam jih ponuja dm active beauty svet ugodnosti! Veselo nakupovanje vam želimo, Vaš dm
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Maybelline odstranjevalec laka za nohte brez acetona 125 ml redna cena: 3,49 €
1
74 €
1,40 € za 100 ml Prihranite 1,75 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Palmolive Naturals ženski gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 2,19 €
1
09 €
0,44 € za 100 ml Prihranite 1,10 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Himalaya Multipurpose večnamenska krema za suho in razdraženo kožo 20 g redna cena: 2,49 €
1
24 €
6,20 € za 100 g Prihranite 1,25 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Gillette Venus&Olay damski sistemski brivnik 1 kos redna cena: 10,99 €
5
49 €
5,49 € za kos Prihranite 5,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup dezodoranta. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Gillette Fusion Power moški sistemski brivnik 1 kos redna cena: 14,49 €
7
24 €
7,24 € za kos Prihranite 7,25 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Garnier Ambre Solaire Kids mleko za zaščito pred soncem ZF 50 200 ml redna cena: 11,99 €
5
99 €
3 € za 100 ml Prihranite 6 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Autan** Family care pršilo za zaščito pred komarji 100 ml redna cena: 5,99 €
2
99* €
2,99 € za 100 ml Prihranite 3 €
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. **Izdelek vsebuje biocid. Biocid uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite etiketo in podatke o proizvodu.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Carefree damski ščitniki perila 18 ali 20 kosov, več vrst redna cena: 1,49 €
0
74 €
0,42 € ali 0,37 € za 10 kosov Prihranite 0,75 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
Moj bon s popustom –50 %
Prihranite 50 % na nakup higienskih tamponov blagovne znamke Jasmin. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup izdelka blagovne znamke Chilly. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup preservativa ali lubrikanta. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Elseve Extraordinary Oil negovalno olje za lase 100 ml, dve vrsti redna cena: 9,89 €
4
94 €
4,94 € za 100 ml Prihranite 4,95 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % John Frieda sprej ali pena za kodraste lase 200 ml redna cena: 8,59 €
4
29 €
2,15 € za 100 ml Prihranite 4,30 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
L‘Oréal Paris Prodigy 5 trajno obstojna barva za lase 1 kos, več odtenkov redna cena: 6,99 €
3
49 €
3,49 € za kos Prihranite 3,50 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup barve za lase. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Nutrilab Omega 3 1000mg prehransko dopolnilo 30 kapsul redna cena: 6,79 €
3
39 €
1,13 € za 10 kapsul Prihranite 3,40 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Himalaya
Sparkly White zobna krema
75 ml redna cena: 3,99 €
99
1
2,66 € za 100 ml
€
Prihranite 2 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Oral B Essential floss povoščena zobna nitka 50 m redna cena: 2,79 €
1
39 €
0,28 € za 10 m Prihranite 1,40 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Bref WC osvežilec 50 g ali 60 ml, več vrst redna cena: 2,29 €
114 €
2,28 € za 100 g ali 1,90 € za 100 ml Prihranite 1,15 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 %
Perwoll tekoči detergent za pranje perila za 16 pranj, več vrst redna cena: 4,59 €
2
29 €
1,44 € za 10 pranj Prihranite 2,30 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Ornel
mehčalec za perilo
1 l, več vrst redna cena: 2,39 €
19
1
1,19 € za 1 l
€
Prihranite 1,20 €
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–50 % Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup izdelka blagovne znamke finish. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.
–15 % Moj bon s popustom S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 15 % popusta. Prihranite 15 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
Bon ni unovčljiv z ostalimi popusti. Bon ni zamenljiv za gotovino. Popust velja za enkraten nakup. Nakup ob unovčenju bona je omejen na največ 200 €, to pomeni, da je najvišji možen popust 30 €. Popust velja za nakup količine izdelkov za potrebe gospodinjstva. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datume veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!
Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.
Povejte naprej! Najboljše nasvete dobimo od prijateljev. Seznanite svoje sorodnike, znance in prijatelje o raznoliki ponudbi dm active beauty sveta ugodnosti in skupaj uživajte v svetu lepote in dobrega počutja. Veselimo se novih članov! Podrobnejše informacije najdete v vsaki dm poslovalnici ali na www.dm-drogeriemarkt.si.
JULIJ/AVGUST 2015