Moje
ugodnosti marec/april
www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija
Prihaja pomlad!
Knjižica bonov 4
03/0
2015
za
i. hrbtni stran so opisani na 5. 2015. čenja bona 2015 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 3. Bon lahko izkor
!
50 %
–50 % pustom Moj bon s po % na gel ali Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 3. 2015 na hrbtni str do 15 . 5. 20 ani. 15.
15to0čk
do anim Prihr
za
Prihranite 50 britje. ško peno za mo Prihranite
*Izde
lek All
ali All in 1* strojn ta o pom blete za ivanje 48 al posod i 70 ta e b redn a cen let a: 16 ,19 €
50 %
pu oddajte
Bon ob naku
–50 %
na blagajni.
in 1 je
8 09 €
1,69 €
na vo
ljo le
v določ
enih
proda
jalnah
ali 1,
Prihra
dm. Se
znam
nite
najde
te na
16 € za
10 tab
let
8,10 €
www.d
m-dro
gerie
markt
.si.
150 točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Palmolive Palmolive
čisto arganovo olje
Naturals gel za prhanje
30 ml redna cena: 14,59 €
250 ml, več vrst redna cena: 2,19 €
300 ml, več vrst redna cena: 1,89 €
Bourjois*
Omnia Botanica
Volume 1 Seconde maskara več vrst redna cena: 13,99 €
7
6
99 €
Prihranite 7 €
29 €
2,43 € za 10 ml Prihranite 7,30 €
1
09 €
0,44 € za 100 ml Prihranite 1,10 €
tekoče milo
0
94 €
0,32 € za 100 ml Prihranite 0,95 €
Neutrogena
Afrodita
Jasmin
balzam za telo
losjon proti celulitu
tamponi
300 ml, več vrst redna cena: 5,49 €
180 ml, več vrst redna cena: 9,99 €
16 kosov, več vrst redna cena: 2,29 €
2
74 €
0,92 € za 100 ml Prihranite 2,75 €
4
99 €
2,78 € za 100 ml Prihranite 5 €
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na izdelek proti celulitu. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
1
14 €
0,72 € za 10 kosov Prihranite 1,15 €
Nivea Elseve maska za lase
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na gel ali peno za moško britje. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
300 ml, več vrst redna cena: 6,69 €
334 €
1,12 € za 100 ml Prihranite 3,35 €
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 5. 2015. Seznam ostalih izdelkov poiščite na www.dm-drogeriemarkt.si.
šampon za lase Brilliant Blonde 250 ml ali balzam za lase Brilliant Blonde 200 ml
129
redna cena: 2,59 €
€
0,52 € ali 0,65 € za 100 ml Prihranite 1,30 €
Respect naravna barva za lase več odtenkov redna cena: 8,59 €
429 €
Prihranite 4,30 €
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Knjižica bonov 4
03/0
2015
za –50 % i. hrbtni stran so opisani na 5. 2015. čenja bona 2015 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 3. Bon lahko izkor
!
50 %
Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 3. 2015 na hrbtni str do 15 . 5. 20 ani. 15.
15to0čk
do anim Prihr
za
Afrodita celulitu losjon proti vrst 180 ml, več 9,99 € a: redna cen
499
€
–50 %
ml 2,78 € za 100
koko sovo mleko 0,4 l redn a cen a: 2,69 €
€ Prihranite 5
1 34 €
3,35 €
za 1 l
Prihra
nite
1,35 €
150 točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Colgate Max White One belilna zobna krema 75 ml, več vrst redna cena: 3,29 €
1
64 €
2,19 € za 100 ml Prihranite 1,65 €
Colgate
vegalife
360° ali Slim Soft zobna ščetka
kokosovo mleko
1 kos, več vrst redna cena: 3,89 €
1
94 €
Prihranite 1,95 €
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na izdelek blagovne znamke elmex. Prihranite 50 %
0,4 l redna cena: 2,69 €
1
34 €
3,35 € za 1 l Prihranite 1,35 €
Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
finish Ajax Arosys grisini 120 g, dve vrsti redna cena: 1,59 €
0
79 €
0,66 € za 100 g Prihranite 0,80 €
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup prehranskega dopolnila. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
čistilo za kopalnico ali kuhinjo z razpršilom
Quantum Shine & Protect ali All in 1* tablete za strojno pomivanje posode
600 ml redna cena: 2,69 €
48 ali 70 tablet redna cena: 16,19 €
1
8
34 €
2,23 € za 1 l
09 €
1,69 € ali 1,16 € za 10 tablet
Prihranite 1,35 €
Prihranite 8,10 €
Perwoll tekoči detergent za pranje perila za 16 pranj, več vrst redna cena: 4,59 €
229 €
1,44 € za 10 pranj Prihranite 2,30 €
Silan
Vileda
mehčalec za perilo
čistilni robot za tla Relax
1 l ali 900 ml, več vrst redna cena: 2,99 €
149 €
1,49 € ali 1,66 € za 1 l Prihranite 1,50 €
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 5. 2015. Seznam ostalih izdelkov poiščite na www.dm-drogeriemarkt.si.
Moj bon s popustom
1 kos redna cena: 229 €
114
50
Prihranite 114,50 €
€
S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 15 % popusta. Prihranite 15 %
*Izdelek All in 1 je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
. . . i t s o n d o g u r e p Su
za
50
točk
1 + 1 GRATIS na vzglavnike, odeje in nadvložke iz linije Camomile. Izdelki linije Camomile so obogateni z esenco zdravilne kamilice, ki pomaga pri nespečnosti. Kamilica nudi mirnejši in globlji spanec, omili stres in napetost, sprošča ter pomirja.
Ob nakupu dveh ali več izdelkov hkrati, prejmete cenejšega GRATIS. Kupon je unovčljiv: • v vseh trgovinah Vitapur-Hitex: Ljubljana (BTC - hala A, kletna etaža), Maribor (Europark), Celje (Planet Tuš), Koper (Planet Tuš), Velenje (Velenjka), Murska Sobota (BTC - prvo nadstropje), Slovenske Konjice (Tovarniška 7b) in Novo mesto (Center Qlandia), • v spletni trgovini www.vitapur.si (v nakupovalni košarici vpišete kodo kupona: KAMILICA), • preko telefonske številke 03 757 14 40 (kodo kupona: KAMILICA).
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2015. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
! k č o t 0 5 o m a s a z ... za
50
točk
20% popust
20% popust na celotno ponudbo znamke 1001 dar*. Blagovna znamka 1001 dar je plod dolgoletnih izkušenj s prodajo darilnega programa s poslovalnicami v Ljubljani v Plavi laguni, v Cityparku in Mercator centru Šiška, v Mariboru v Europarku ter v Domžalah v Mercator centru. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu oddajte na blagajni prodajaln 1001 dar v Sloveniji.
za
50
točk
50% popust
50% popust na paket storitev BARVANJE + UMIVANJE + STRIŽENJE + FEN v frizerskih salonih Mitja v Sloveniji. Kupon je unovčljiv na lokacijah:
Koper-Planet Tuš, Sežana, Postojna, Logatec, Ljubljana BTC, Ljubljana Vič, Kamnik, Maribor, Grosuplje. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu oddajte na blagajni v frizerskih salonih Mitja v Sloveniji.
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2015. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. * Popust ne velja za darilne bone različnih ponudnikov. Popusti se ne seštevajo.
! e ij g r e n e in i č o m Naužijte se novih za
50
točk
20% popust
Celodnevno kopanje in savnanje v Termalnem Centru v Laškem. Redna cena za 1 osebo: 19,00 €. Cena s kuponom za 50 točk za 1 osebo: 15,20 €. Ponudba velja od ponedeljka do četrtka. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu predložite na recepciji v Termalnem Centru v Laškem.
za
Spomladanska nega telesa v Hotelu Thermana Park Laško.
50
točk
30% popust
Redna cena za 2 osebi: 65,00 €. Cena s kuponom za 50 točk za 2 osebi: 45,50 €. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu predložite na recepciji Hotela Termana Park Laško.
za
50
točk
1 + 1 GRATIS
Nega rok v Wellness Spa Centru v hotelu Thermana Park Laško. Redna cena za 2 osebi: 64,00 €. Cena s kuponom za 50 točk za 2 osebi: 32,00 €. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu predložite na recepciji Hotela Termana Park Laško.
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2015. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
150
! ih d d o k e t a r k i s Privoščite
točk
40% popust
Vikend paket v Hotelu Livada Prestige v Moravskih Toplicah. Redna cena za 2 osebi: 494,00 €. Cena s kuponom za 150 točk za 2 osebi: 296,40 €. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu predložite na recepciji v Hotelu Livada Prestige v Moravskih Toplicah.
za
150 točk
45% popust
Vikend paket v Grand Hotelu Primus v Termah Ptuj. Redna cena za 2 osebi: 390,00 €. Cena s kuponom za 150 točk za 2 osebi: 214,50 €. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu predložite na recepciji v Grand Hotelu Primus v Termah Ptuj.
za
300 točk
1 + 1 GRATIS
1+1 gratis za program sladko razvajanje za pare v Hotelu Zeleni gaj v Termah Banovci. Redna cena za 2 osebi: 340,40 €. Cena s kuponom za 300 točk za 2 osebi: 170,20 €. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm in ga ob plačilu predložite na recepciji v Hotelu Zeleni gaj v Termah Banovci.
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2015. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Za naše malčke
30% popust na otroški kenguru VIP Chipolino Rocco.
za
30
točk
Redna cena za: 69,00 €. Cena s kuponom za 30 točk: 48,30 €.
30% popust
Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm. Več informacij o unovčenju kupona najdete na info@chipolino.si.
za
30
točk
35% popust
35% popust na otroški varnostni avtosedež Chipolino VERSO, skupina 0+ in I. Redna cena za: 109,00 €. Cena s kuponom za 30 točk: 70,85 €. Natisnite kupon na terminalu v vseh prodajalnah dm. Več informacij o unovčenju kupona najdete na info@chipolino.si.
Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2015. Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.