Skip to main content

DM katalog Ekspres

Page 1

AJ

NE

TR

akaj bi čakali popuste, če Z lahko prihranite vsak dan? VEDNOUGODNO!

NTIRA RA

NO

GA

katalog Ekspres

April 2022

N E CE

20X TOČKE NA BARVE ZA LASE *

20X TOČKE NA ZOBNE KREME *

20X TOČKE

Veljavnost kataloga od 12. 4. do 25. 4. 2022 oz. do razprodaje zalog.

NA BARVE ZA LASE *

syoss maska za lase 500 ml, več vrst

5

99 €

1,20 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 5,99 € 11.2021 7,49 €

syoss suhi šampon za lase 200 ml, več vrst

3

59 €

1,80 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 3,59 € 11.2021 4,29 €

syoss sprej za toplotno zaščito las s keratinom 200 ml

3

49 €

1,75 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 3,49 € 10.2021 3,99 €

Schwarzkopf Palette Deluxe barva za lase več odtenkov

4

99 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 4,99 € 10.2019 5,49 €

* Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 29. 3. do 25. 4. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog. Ne velja na otroške zobne kreme.

aplikacija Moj dm dm.si

Schwarzkopf Brillance barva za lase več odtenkov

6

29 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 6,29 € 11.2020 7,29 €

Vademecum Extra Fresh zobna krema 75 ml

1

79 €

2,39 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 1,79 € 01.2022 1,99 €


Frosch tekoči detergent za pranje perila za 22 pranj, več vrst

Frosch mehčalec za perilo 750 ml, več vrst

2

749

49

€

€

Violeta Double Care mehčalec za otroška oblačila 900 ml

2

49 €

2,77 € za 1 l VEDNOUGODNO od 09.2021 2,49 € 08.2019 2,99 €

vileda Actifibre večnamenska krpa 1 kos

299 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 2,99 € 11.2021 3,89 €

N E CE

Frosch detergent za ročno pomivanje posode Green Lemon ali Almond Milk 750 ml

209 €

3,41 € za 10 pranj

3,32 € za 1 l

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

2,79 € za 1 l

VEDNOUGODNO od 04.2022 2,49 € 02.2022 2,79 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,49 € 02.2022 8,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 2,09 € 02.2022 2,69 €

Jar pena za ročno pomivanje posode 350 ml

Jar Platinum Plus kapsule za strojno pomivanje posode 34 kosov

Somat Excellence kapsule za strojno pomivanje posode 4v1 48 kosov

3

11

49

99

€

9,98 € za 1 l

€

3,53 € za 10 kosov

13

99 €

2,92 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 01.2022 3,49 € 12.2021 4,19 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 11,99 € 12.2021 17,89 €

VEDNOUGODNO od 07.2021 13,99 € 06.2021 18,99 €

ambi pur osvežilec zraka Spring Awakening ali Gold Orchid 300 ml

ambi pur osvežilec zraka za avtomobile Flowers & Spring ali Ocean Mist 2 ml

DURACELL Hearing Aid baterije za slušni aparat 13 ali 312 6 kosov

3

3

29 €

1,10 € za 100 ml

49 €

174,50 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 10.2020 3,29 € 11.2019 3,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,49 € 05.2016 4,29 €

8

39*

VEDNOUGODNO od 03.2022 8,39 € 09.2021 9,29 €

13:35

Moj dm, navdušuješ me z najboljšimi idejami!

500 TOČK

Moj dm

* Velja od 22.3. do 30. 9. 2022. Kupon s 500 točkami bo viden po prenosu aplikacije in registraciji v aplikacijo. Aktivirajte kupon in točke boste prejeli ob prvem spletnem nakupu ali nakupu v dm prodajalni, kjer je treba poskenirati kodo QR iz aplikacije. Pri spletnem naročilu lahko pride do dodatnih stroškov zaradi dostave.

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

OB PRENOSU IN REGISTRACIJI*

Prenesite si aplikacijo Moj dm in pustite, da vas navdihne. Odkrijte novosti in nakupujte še udobneje. PRENESI ZDAJ

€

1,40 € za 1 kos


o r b o d o k a t jo e n e d i Cene, k . e c n o s o k s n a d la m o p kot s

EVELINE COSMETICS Brazilian Body samoporjavitveno olje za obraz in telo 150 ml

469 €

WELEDA Baby & Kids krema za zaščito pred soncem ZF 50 50 ml

1529 €

3,13 € za 100 ml

30,58 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 03.2022 4,69 € 02.2022 5,49 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 15,29 € 03.2022 16,99 €

NIVEA SUN Protect & Moisture sprej za zaščito pred soncem ZF 30 270 ml

NIVEA SUN Protect & Care sprej za zaščito pred soncem za otroke ZF 30 270 ml

14

19 €

13

99 €

PIZ BUIN Tan & Protect losjon za zaščito pred soncem ZF 30 150 ml

819 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,99 € 03.2022 9,09 €

AFRODITA Sun Care marmelada suho olje 150 ml

AFRODITA Sun Care Sensitive krema za zaščito obraza pred soncem ZF 50 50 ml

10

89 €

7,26 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 14,19 € 03.2022 15,69 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 13,99 € 03.2022 15,59 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 10,89 € 03.2022 12,19 €

TOČK

NA KARTICO

15,98 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 8,19 € 03.2022 11,99 €

5,19 € za 100 ml

200 = 2 € 300 = 3 € 500 = 5 €

799 €

5,46 € za 100 ml

5,26 € za 100 ml

dm točke so denar!

BIOBAZA Sun samoporjavitveni serum za obraz in telo 50 ml

10

79

VEDNOUGODNO od 04.2022 10,79 € 03.2022 11,99 €

na barve za lase!

na izdelke za moško britje!**

na izdelke za depilacijo in beljenje dlačic!***

AKTIVIRAJTE

na pleničke in hlačne pleničke! Aktivnost poteka od 29. 3. do 25. 4. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si. *Ne velja na otroške zobne kreme. **Ne velja na nadomestne britvice in električne pripomočke za britje. ***Ne velja na električne pripomočke za depilacijo.

na zobne kreme!*

20X

TOČKE

€

21,58 € za 100 ml

na izdelke za male živali!


TR

AJ

NAOMI CAMPBELL NC ženska parfumska voda 30 ml

30

21

TOČKE NA LIČILA

99

€

10,20 € za 10 ml

N E CE

25X

POLICE To Be Exotic Jungle ženska parfumska voda 40 ml

59

NE

GA

NO

NTIRA RA

OB NAKUPU LIČIL NAD 25 €*

€

5,50 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 30,59 € 03.2022 35,99 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 21,99 € 11.2021 24,99 €

DNEVI LEPOTE 29. 3.–25. 4.

s.Oliver For Him moška toaletna voda 30 ml

18

L'ORÉAL PARiS Rouge Signature tekoče rdečilo za ustnice več odtenkov

69

10

€

6,23 € za 10 ml

69 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 18,69 € 03.2022 21,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 10,69 € 01.2019 12,99 €

MAVALA vodoodporna maskara za podaljšan videz trepalnic

L'ORÉAL PARiS Ultra Precision By Superliner tekoče črtalo za veke črno

13

10

79* €

VEDNOUGODNO od 03.2022 13,79 € 04.2021 15,29 €

19 €

To pomlad se igram z barvami! MAYBELLINE NEW YORK Tattoo Brow pomada za obrvi več odtenkov

10

99* €

NIVEA šampon za suho umivanje las 200 ml, več vrst

3

99 €

2,00 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 03.2022 10,19 € 02.2019 11,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 10,99 € 07.2019 12,99 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,99 € 01.2022 4,99 €

JOHN FRIEDA šampon za lase 250 ml, več vrst

Naturavit kremni šampon za suhe in barvane lase 250 ml

SUBRINA balzam za lase 250 ml, več vrst

789 €

3,16 € za 100 ml

529 €

2,12 € za 100 ml

229 €

0,92 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 7,89 € 10.2021 8,79 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 5,29 € 03.2022 6,39 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 2,29 € 10.2021 2,59 €

SUBRINA Butter Colour barva za lase več odtenkov

NIVEA MEN gel za lase 150 ml, dve vrsti

AFRODITA Spiker gel za oblikovanje las 150 ml

20X TOČKE KEUNE Design Daily Use šampon za lase 200 ml

1149 €

5,75 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2022 11,49 € 01.2022 12,99 €

NA BARVE ZA LASE **

4

99 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 4,99 € 10.2021 6,19 €

3

89 €

2,60 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 3,89 € 01.2022 4,49 €

5

29 €

3,53 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 03.2022 5,29 € 02.2022 6,19 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. ** Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 29. 3. do 25. 4. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog.


. a č la p iz o n d e v e s z e Negovan vid

NIVEA tonik za obraz 200 ml, več vrst

469 €

HADA LABO TOKYO Premium nočna krema za obraz 50 ml

1939 €

2,35 € za 100 ml

3,88 € za 10 ml

Mixa Hyalurogel vlažilna krema za obraz 50 ml

AFRODITA obarvana vlažilna krema 3v1 svetlejši ali temnejši odtenek 30 ml

799

739

1,48 € za 10 ml

2,67 € za 10 ml

€

€

VEDNOUGODNO od 02.2022 4,69 € 01.2022 5,89 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 19,39 € 06.2021 21,49 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,39 € 02.2022 8,49 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,99 € 12.2021 8,99 €

NIVEA vlažni čistilni robčki za obraz z micelarno vodo ali za suho kožo 25 kosov

L'ORÉAL PARiS Revitalift dnevna krema za obraz 50 ml

MELEM naravna zaščitna krema za občutljivo kožo 25 ml

AFRODITA krema za roke Sweet Cherry ali Juicy Mango 50 ml

359 €

1,44 € za 10 kosov

11

19 €

2,24 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,59 € 01.2022 4,79 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 11,19 € 03.2022 13,49 €

Fa tekoče milo polnilo 500 ml, več vrst

48 antibakterijski gel 250 ml

2

19*

369 €

€

1,48 € za 100 ml

0,44 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 2,19 € 11.2021 2,39 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,69 € 11.2021 4,49 € 10.2021 4,99 €

AFRODITA Active Boost anticelulitni gel, krema ali aktivator 180 ml

AFRODITA depilacijska krema za obraz in bikini predel 50 ml

1049 5,83 € za 100 ml

339

VEDNOUGODNO od 04.2022 10,49 € 02.2022 11,89 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 3,39 € 02.2022 3,79 €

PERNATON Gel Forte ogrevalni masažni gel 125 ml

DIANA balzam za telo z mentolom 75 ml

€

11

€

6,78 € za 100 ml

9,52 € za 100 ml

2

VEDNOUGODNO od 04.2022 11,89 € 05.2021 12,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 2,49 € 12.2021 2,99 €

89 €

49 €

3,32 € za 100 ml

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

319 €

12,76 € za 100 ml

1

89 €

3,78 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 03.2022 3,19 € 07.2020 3,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,89 € 12.2021 2,19 €

SUBRINA gel za prhanje 250 ml, več vrst

NIVEA Urea + Care univerzalna krema 300 ml

1

89 €

0,76 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2021 1,89 € 06.2021 2,19 €

6

59 €

2,20 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 6,59 € 01.2022 7,39 €


o.b. Organic tamponi Normal 16 kosov

NATURA Femina Organic tamponi Normal 16 kosov

369

319

€

€

2,31 € za 10 kosov

Naturella Ultra higienski vložki z vonjem kamilice Normal 20 kosov

199

Always Platinum higienski vložki Super 26 kosov

509

1,96 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 03.2022 3,69 € 12.2021 3,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,19 € 03.2022 3,59 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 5,09 € 09.2021 5,69 €

NATURA Femina higienski vložki s krilci 10 kosov

Ovul-test ovulacijski test 5 kosov

Hansaplast Universal obliži 20 kosov

1409

€

1,00 € za 10 kosov

N E CE

€

2,00 € za 10 kosov

329

€

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

€

3,29 € za 10 kosov

2,82 € za 1 kos

189 €

0,95 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 03.2022 1,99 € 10.2021 2,49 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,29 € 03.2022 3,49 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 14,09 € 02.2022 15,69 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 1,89 € 01.2022 2,29 €

GENGIGEL pršilo za dlesni 20 ml

CURAPROX Perio Plus+ Regenerate ustna voda 200 ml

BILLY BOY White lubrikant 200 ml

Lifestyles Skyn Aqua Feel lubrikant 80 ml

8

969

49

1049

€

€

4,85 € za 100 ml

42,45 € za 100 ml

20X TOČKE

€

od

VEDNOUGODNO od 12.2020 2,89 € 08.2018 3,09 €

€

12,12 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 11.2021 9,69 € 09.2021 10,99 €

NA ZOBNE KREME *

Vademecum Anti-Caries zobna krema 75 ml

parodontax Classic Fluoride Free zobna krema 75 ml

179

469

€

3,86 € za 100 ml

VEDNOUGODNO 11.2021 10,49 € 11.2021 11,99 €

9

69

20X TOČKE

NA ZOBNE KREME *

289

5,25 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 9,69 € 03.2022 9,99 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 8,49 € 03.2020 9,99 €

Oral-B otroška zobna krema od 3. leta dalje Frozen ali Cars 75 ml

€

€

2,39 € za 100 ml

6,26 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,79 € 01.2022 1,99 €

blend-a-dent Original pričvrstilna krema za zobne proteze 47 g

419 €

8,92 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 04.2022 4,69 € 03.2022 5,39 €

VEDNOUGODNO od 01.2020 4,19 € 09.2017 4,99 €

THE HUMBLE CO. Charcoal naravna zobna krema z aktivnim ogljem 75 ml

Karbonoir sredstvo za beljenje zob z aktivnim ogljem 30 ml

20X TOČKE NA ZOBNE KREME *

PHILIPS Sonicare 4300 Protective Clean sonična električna zobna ščetka modra

78

29* €

VEDNOUGODNO od 11.2021 78,29 € 09.2021 89,99 €

Colgate Bamboo mehka zobna ščetka z aktivnim ogljem

3

99 €

VEDNOUGODNO od 10.2020 3,99 € 06.2020 4,99 €

5

39 €

7,19 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 5,39 € 07.2021 5,99 €

1269 €

42,30 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 10.2020 12,69 € 09.2020 13,99 € 07.2019 14,99 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. ** Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 29. 3. do 25. 4. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog. Ne velja na otroške zobne kreme.


. k e č v o r a p š i d u t l li e s e v z a r o b h ji e s i k , e n e C

to.to Baby otroško trdo milo 100 g

629 €

VEDNOUGODNO od 04.2020 6,29 € 01.2017 6,89 €

3

289 €

6,29 € za 100 g

Nestlé Yogolino mlečni desert vanilja ali kakav od 6. meseca dalje 4 x 100 g

Becutan otroška krema za nego in zaščito kože 100 ml

TEEKANNE Mother & Child zeliščni čaj za dojenčke ali čaj za otroke od 1. ali 4. meseca dalje 20 filter vrečk

179

Derma Baby otroško zaščitno mazilo 100 ml

989 €

2,89 € za 100 ml

9,89 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 12.2021 2,89 € 10.2021 3,39 €

VEDNOUGODNO od 10.2021 9,89 € 06.2021 10,99 €

Katjes veganski sadni gumijevi bonboni 200 g

FRUCTAL Frutabela rezina z gozdnimi sadeži, žitaricami in jogurtom 30 g

049

0,90 € za 10 filter vrečk

1

VEDNOUGODNO od 04.2022 3,99 € 02.2022 4,29 €

VEDNOUGODNO od 11.2020 1,79 € 09.2020 2,09 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 1,19 € 02.2022 1,39 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 0,49 € 02.2022 0,55 €

1001 CVET aromatiziran zeliščni čaj s tulsijem in ginsengom 20 filter vrečk

frankonia kokosove ploščice z mlečno čokolado brez dodanega sladkorja 100 g

PROTEINI.SI mandlji v mlečni čokoladi z visoko vsebnostjo beljakovin 80 g

GORENJKA Mistica Arancini čokolada s pomarančno lupino 100 g

99

€

€

1,00 € za 100 g

209

269

19

€

€

0,60 € za 100 g

1,64 € za 100 g

199

2,69 € za 100 g

1

1,87 € za 100 g

1,99 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,09 € 01.2022 2,49 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,69 € 03.2022 3,09 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 1,49 € 06.2021 2,19 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 1,99 € 01.2022 2,29 €

enemon Laxemon prehransko dopolnilo v obliki gumi medvedkov 150 g

Inkanal Maca Premium prehransko dopolnilo 240 g

Seeberger suhe marelice 200 g

Pajs brez obresti veganske beljakovine z okusom vanilje 375 g

€

€

1,05 € za 10 filter vrečk

1199 €

1759 €

8,00 € za 100 g

7,33 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 02.2022 11,99 € 06.2021 14,99 €

BOOM BOX bio ovseni napitek z okusom lešnika 1l

2

49 €

49

€

€

329 €

1519 €

1,65 € za 100 g

4,06 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 03.2022 17,59 € 12.2021 21,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 3,29 € 10.2018 3,79 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 15,19 € 04.2021 16,99 €

alpro nesladkan rastlinski mandljev napitek 1l

encian Aloe vera 100% naravni sok s koščki sredice aloe vere prehransko dopolnilo 1l

LISJAK Cuvée ekstra deviško oljčno olje 0,5 l

2

59 €

2,49 € za 1 l

2,59 € za 1 l

VEDNOUGODNO od 09.2021 2,49 € 05.2021 2,69 €

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,59 € 05.2019 2,89 €

15

49 €

1,55 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 15,49 € 06.2021 18,19 €

11

49 €

0,30 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 11,49 € 06.2019 12,69 €


TR

AJ

20X TOČKE

20X TOČKE

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

PURINA Felix Party Mix priboljšek za mačke 60 g

€

€

20X TOČKE

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

9

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

Vitakraft Pure Chicken Filets prigrizek za pse 80 g

Special Dog Excellence Mini Adult suha hrana za pse 3 kg

VETOCANiS pipeta s kapljicami za zaščito pred paraziti za pse do 20 kg 1 kos

219

79

789

€

€

€

2,74 € za 100 g

3,27 € za 1 kg

VEDNOUGODNO od 03.2022 1,19 € 01.2022 1,59 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,29 € 05.2021 1,49 €

20X TOČKE

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

5,95 € za 100 g

€

2,15 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 04.2022 1,29 € 05.2021 1,49 €

20X TOČKE

VEDNOUGODNO od 03.2022 2,19 € 01.2022 2,79 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 9,79 € 02.2022 12,09 €

PURINA Felix Play Tubes priboljšek za mačke 60 g

129

2,15 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,19 € 02.2022 8,99 €

€

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

129

0,48 € za 100 g

1

20X TOČKE

Lechat Excellence Adult suha hrana za mačke 1,5 kg

719

19

N E CE

20X TOČKE

NA IZDELKE ZA MALE ŽIVALI *

Vitakraft Pure Stick Coalfish 100% prigrizek za mačke 4x5g

NE

GA

NO

NTIRA RA

VEDNOUGODNO od 04.2022 7,89 € 01.2022 8,99 €

* Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 29. 3. do 25. 4. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog.

Preprosto ugodno! Ponudba velja od 12. 4. do 25. 4. 2022.

1+1

2+1

1+1

gratis

gratis

gratis

L'ORÉAL PARiS Age Specialist dnevna ali nočna krema 50 ml, več vrst Redna cena: 13,58 €

6

79 €

1+1

EVELINE COSMETICS Slim Extreme 4D Scalpel superkoncentrirani serum za zmanjšanje maščobnega tkiva 250 ml Redna cena: 14,98 €

Nutrino sadni žepek 220 g, več vrst Redna cena: 5,07 €

€

€

7

Dr.Beckmann Super Belo prašek za perilo 80 g

gratis

gratis

Libresse Natural Care, Freshness & Protection in Natural Protection, 20 kosov, ali Freshness & Protection in Goodnight, 16 kosov Redna cena: 4,98 €

Dr.Beckmann krpice za vpijanje barv in umazanije 42 kosov Redna cena: 8,58 €

€

€

2

6

38

1+1

gratis

49

3

49

89

Persil tekoči detergent za pranje perila za 40 pranj, več vrst, ali kapsule za pranje perila za 22 pranj, več vrst Redna cena: 29,98 €

14

99 €

Ponudba Preprosto ugodno! poteka v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 12. 4. do 25. 4. 2022 oz. do razprodaje zalog. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno! Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. aplikacija Moj dm www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija

dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več informacij o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si.

Plačilna sredstva:


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM katalog Ekspres by Vsikatalogi.si - Issuu