Skip to main content

Dm katalog boni 03 04 2015

Page 1

03/04

2015

za

150 točk

Prihranim več kot

300 €!


Spoštovani, pred vami je nova knjižica ugodnosti za marec in april, vse bone pa lahko unovčite do 15. maja 2015. V njej najdete številne izdelke nege telesa, nege las, ustne higiene, prehrane in gospodinjstva, ki jih lahko kupite s 50% popustom. Ne pozabite spremljati tudi vseh ostalih ugodnosti, ki vam jih ponuja dm active beauty svet ugodnosti! Veselo nakupovanje vam želimo, Vaš dm


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Bourjois* Volume 1 Seconde maskara več vrst redna cena: 13,99 €

6

99 €

Prihranite 7 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Omnia Botanica

čisto arganovo olje

30 ml redna cena: 14,59 €

7

29

2,43 € za 10 ml

€

Prihranite 7,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 %

Palmolive Naturals gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 2,19 €

1

09 €

0,44 € za 100 ml Prihranite 1,10 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Palmolive

tekoče milo

300 ml, več vrst redna cena: 1,89 €

0

94

0,32 € za 100 ml

€

Prihranite 0,95 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Neutrogena

balzam za telo

300 ml, več vrst redna cena: 5,49 €

74

2

0,92 € za 100 ml

€

Prihranite 2,75 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Afrodita losjon proti celulitu 180 ml, več vrst redna cena: 9,99 €

4

99 €

2,78 € za 100 ml Prihranite 5 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na izdelek proti celulitu. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

Jasmin

tamponi

–50 % 16 kosov, več vrst redna cena: 2,29 €

14

1

0,72 € za 10 kosov

€

Prihranite 1,15 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na gel ali peno za moško britje. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Elseve

maska za lase

300 ml, več vrst redna cena: 6,69 €

3

34

1,12 € za 100 ml

€

Prihranite 3,35 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 %

Nivea šampon za lase Brilliant Blonde 250 ml ali balzam za lase Brilliant Blonde 200 ml

1

redna cena: 2,59 €

29 €

0,52 € ali 0,65 € za 100 ml Prihranite 1,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Respect

naravna barva za lase

več odtenkov redna cena: 8,59 €

4

29

€

Prihranite 4,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 %

Colgate Max White One belilna zobna krema 75 ml, več vrst redna cena: 3,29 €

1

64 €

2,19 € za 100 ml Prihranite 1,65 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Colgate

360° ali Slim Soft zobna ščetka

1 kos, več vrst redna cena: 3,89 €

1

94

€

Prihranite 1,95 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Moj bon s popustom

Prihranite 50 % na izdelek blagovne znamke elmex. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % vegalife

kokosovo mleko

0,4 l redna cena: 2,69 €

34

1

3,35 € za 1 l

€

Prihranite 1,35 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Arosys

grisini

120 g, dve vrsti redna cena: 1,59 €

0

79

0,66 € za 100 g

€

Prihranite 0,80 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup prehranskega dopolnila. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 %

Ajax čistilo za kopalnico ali kuhinjo z razpršilom 600 ml redna cena: 2,69 €

1

34 €

2,23 € za 1 l Prihranite 1,35 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

finish

–50 %

Quantum Shine & Protect ali All in 1* tablete za strojno pomivanje posode 48 ali 70 tablet redna cena: 16,19 €

8

09 €

1,69 € ali 1,16 € za 10 tablet Prihranite 8,10 €

*Izdelek All in 1 je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 %

Perwoll tekoči detergent za pranje perila za 16 pranj, več vrst redna cena: 4,59 €

2

29 €

1,44 € za 10 pranj Prihranite 2,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Silan mehčalec za perilo 1 l ali 900 ml, več vrst redna cena: 2,39 €

1

19 €

1,19 € ali 1,33 € za 1 l Prihranite 1,20 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–50 % Vileda

čistilni robot za tla Relax

1 kos redna cena: 229 €

114

50

Prihranite 114,50 €

€


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015.

–15 % Moj bon s popustom S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 15 % popusta. Prihranite 15 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv z ostalimi popusti. Bon ni zamenljiv za gotovino. Popust velja za enkraten nakup. Nakup ob unovčenju bona je omejen na največ 200 €, to pomeni, da je najvišji možen popust 30 €. Popust velja za nakup količine izdelkov za potrebe gospodinjstva. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datume veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Povejte naprej! Najboljše nasvete dobimo od prijateljev. Seznanite svoje sorodnike, znance in prijatelje o raznoliki ponudbi dm active beauty sveta ugodnosti in skupaj uživajte v svetu lepote in dobrega počutja. Veselimo se novih članov! Podrobnejše informacije najdete v vsaki dm poslovalnici ali na www.dm-drogeriemarkt.si.


MAREC/APRIL 2015


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm katalog boni 03 04 2015 by Vsikatalogi.si - Issuu