Skip to main content

Dm katalog april 2015

Page 1

katalog Veljavnost kataloga od 31. 3. 2015 do 20. 4. 2015 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.

april 2015

Bliža se 10. dm tek za ženske Ste že v polni tekaški pripravljenosti?

30% popust za 50 točk

Izkoristite 30% popust na izdelke za čist dom


Pred 10. leti smo se prvič zbrali na tekaški progi Letos se bliža že 10. dm tek za ženske. Vsako leto se zbere v Tivoliju vse več tekačic in vedno znova je naše druženje vse bolj zabavno. Če se nikoli prej še niste udeležile dm teka za ženske, ga letos torej nikakor ne velja zamuditi. Da boste pretekle zmagoslavni krog še lažje, se udeležite priprav na dm tek za ženske, ki potekajo v večjih slovenskih mestih.

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

Pomlad pa je tudi čas za temeljito čiščenje doma. Da stopimo v pomlad v čistem in bleščečem okolju, smo vam pripravili še 30% popust na izdelke za gospodinjstvo za samo 50 točk. Vabljeni k ogledu kataloga in obisku vaše najljubše dm prodajalne.


O V LJE N

A

O

①

OT

NA

–24 %

Z AG

–30 %

TA DBI CE

③

30%

popust na izdelke iz programa gospodinjstvo za 50 točk*

④ ②

➊ Somat

tablete ali gel za strojno pomivanje posode 28 kosov ali 600 ml, dve vrsti 89 redna cena: 9,89 € € 2,47 € za 10 kosov ali 11,49 € za 1 l znižano od 25. 3. 2015

6

➌ Frosch

Aktiv Soda čistilo za kuhinjo 500 ml redna cena: 2,89 €

219 €

4,38 € za 1 l znižano od 28. 1. 2015

dm znamka

② Denkmit

Nature detergent za ročno pomivanje posode 500 ml

0

➍ finish 99

€

1,98 € za 1 l

16

Quantum tablete za strojno 19 pomivanje posode 48 tablet € 3,38 € za 10 tablet

Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, se ne zvišata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa gospodinjstvo. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 31. 3. 2015 do 7. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 4. 2015.


Vanish Gold Pink odstranjevalec madežev v prašku

799

470 g

€

1,70 € za 100 g

Vanish Ecover tekoči prašek za pranje perila

869** 1,5 l

€

5,80 € za 1 l

–36 %

dm znamka Denkmit lovilec barv v pralnem stroju 24 lističev redna cena: 2,99 €

189 €

0,79 € za 10 lističev znižano od 14. 1. 2015

Gold White gel za odstranjevanje madežev

799

940 ml

€

0,85 € za 100 ml

Lenor

Coral

Spring mehčalec za perilo

Optimal Color tekoči pralni prašek

319

1,5 l

925 ml

€

3,45 € za 1 l

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, se ne zviša najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa gospodinjstvo. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 31. 3. 2015 do 7. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 4. 2015. **Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

549

€

3,66 € za 1 l


Z AG

OT

Sanytol večnamensko dezinfekcijsko čistilo

4

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

m o d č e č š le b in č o ij S

30%

500 ml

49

popust na izdelke iz programa gospodinjstvo za 50 točk*

€

8,98 € za 1 l

dm znamka Denkmit Meglio

vlažne krpice za čiščenje tal pomaranča

univerzalno čistilo z razpršilom

299

249

750 ml

15 kosov

€

€

3,99 € za 1 l

1,66 € za 10 kosov

–21 %

Attitude

Ecover

čistilo za kopalnice citrusi

čistilo za WC školjke svežina Atlantika

6

3

800 ml

99** €

8,74 € za 1 l

750 ml

19** €

4,26 € za 1 l

Orphea dišeči lističi proti moljem vonj rož 12 lističev redna cena: 2,79 €

219** €

0,19 € za listič znižano od 28. 1. 2015

Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, se ne zvišata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa gospodinjstvo. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 31. 3. 2015 do 7. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 30. 4. 2015. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


za

50

–30 %

točk

na izdelke iz programa gospodinjstvo Izkoristite 30% popust na nakup izdelkov iz programa gospodinjstvo za samo 50 točk. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 31. 3. 2015 do 7. 4. 2015. Unovčevanje kupona najpozneje do 30. 4. 2015. Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

50% popust

na paket storitev BARVANJE + UMIVANJE + STRIŽENJE + FEN v frizerskih salonih Mitja v Sloveniji. Kupon je unovčljiv na lokacijah: Koper-Planet Tuš, Sežana, Postojna, Logatec, Ljubljana BTC, Ljubljana Vič, Kamnik, Maribor, Grosuplje. Izdaja kuponov do 30. 4. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2015. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Informacije o frizerskih storitvah pa poiščite na www.mitja.biz.

za

50

točk


O

TA DBI CE

NA

Z AG

OT

–50 %

Bourjois**

Neutrogena

Volume 1 Seconde maskara

balzam za telo

več vrst redna cena: 13,99 €

6

–50 %

99*

–50 %

300 ml, več vrst redna cena: 5,49 €

274*

losjon proti celulitu

499* €

0,92 € za 100 ml

Prihranite 7 €

Afrodita 180 ml, več vrst redna cena: 9,99 €

€

€

O V LJE N

A

svet ugodnosti

2,78 € za 100 ml

Prihranite 2,75 €

Prihranite 5 €

Colgate

–50 %

–50 %

Max White One belilna zobna krema 75 ml, več vrst redna cena: 3,29 €

1

64* €

2,19 € za 100 ml

Samo za imetnike dm active beauty kartice.

1

94*

Prihranite 50 %

–50 %

Jasmin tamponi 16 kosov, več vrst redna cena: 2,29 €

Postanite član dm active beauty sveta ugodnosti in prihranite pri nakupu predstavljenih izdelkov. Ugodnosti veljajo le ob predložitvi bona iz knjižice bonov za 150 točk.

Ajax

finish

čistilo za kopalnico ali kuhinjo z razpršilom

Quantum Shine & Protect ali All in 1** tablete za strojno pomivanje posode

600 ml redna cena: 2,69 €

1

34* €

2,23 € za 1 l Prihranite 1,35 €

€

Prihranite 1,95 €

–50 %

Prihranite 50 % na izdelek blagovne znamke elmex.*

360° ali Slim Soft zobna ščetka 1 kos, več vrst redna cena: 3,89 €

Prihranite 1,65 €

Moj bon s popustom

Colgate

–50 %

48 ali 70 tablet redna cena: 16,19 €

8

–50 %

114* €

0,72 € za 10 kosov Prihranite 1,15 €

Vileda

–50 %

09* €

1,69 € ali 1,16 € za 10 tablet Prihranite 8,10 €

*Velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov mar/apr 2015 za 150 točk na blagajni dm. Veljavnost bonov od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015. **Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

čistilni robot za tla Relax 1 kos redna cena: 229 €

11450* €

Prihranite 114,50 €


NOVO

V TRENUTKU MLADOSTNA, SIJOČA KOŽA.

ZAUPAJTE NEGI NIVEA.

VIDNO IZENAČI TEN KOŽE IN JI V TRENUTKU PODARI MLADOSTEN SIJAJ. NIVEA.si


Z AG

OT

–20 %

Nivea

Nivea

Cellular Perfect Skin dnevni fluid proti gubam

Cellular Perfect Skin nočna krema proti gubam

1499

40 ml

1499

40 ml

€

Cellular Perfect Skin krema za okrog oči proti gubam 15 ml redna cena: 12,49 €

9

€

-30 3,75 € za 10 ml

Nivea

99 €

6,66 € za 10 ml znižano od 25. 3. 2015

Nivea čistilni robčki za normalno do mastno kožo

399 25 kosov

€

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Negovani z Niveo

Ob nakupu izdelkov za nego obraza NIVEA Cellular in izdelkov NIVEA za čiščenje obraza vam na blagajni dm obračunamo 30% popust. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 31. 3. 2015 do 4. 5. 2015.

3,75 € za 10 ml

Nivea Cellular Anti Age dnevna krema proti gubam ZF 15

14

50 ml

99

€

3 € za 10 ml

–23 %

1,60 € za 10 kosov Nivea micelarna voda za čiščenje obraza 3 v 1

Nivea Nivea nežno čistilno mleko za obraz

odstranjevalec vodoodpornih ličil za oči

5

4

200 ml

19

€

2,60 € za 100 ml

125 ml

29

€

3,44 € za 100 ml

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, se ne zviša najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

200 ml redna cena: 5,19 €

399

€

2 € za 100 ml znižano od 11. 2. 2015


dm tek za ženske

sobota, 30. maj 2015 park Tivoli, Ljubljana

Hansaplast Universal obliži

299 40 kosov

S skupnimi pripravami

začnemo 2. aprila

€

0,75 € za 10 kosov

dm znamka DAS gesunde PLUS

Brezplačne priprave vsak četrtek ob 17.30 uri! - Organizirani tekaški treningi v Ljubljani, Mariboru, Celju, Kranju, Kopru, Novi Gorici, Novem mestu in Ajdovščini.

hladen/topel obkladek 12 cm x 29 cm

2 1 kos

49

€

2,49 € za kos

- Pod vodstvom izkušenih tekaških inštruktorjev. - Prijava na priprave ni potrebna.

Nogavice

499* 1 par

€

S prijavami na tek pričnemo 7. aprila Bidon

www.tekzazenske.si dmtekzazenske @dmtekzazenske

Spremljaj nasvete strokovnjakov in s pripravami začni že danes!

#daneszacnem

0,5 l

499* 1 kos

€

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

Veselje do gibanja

OT

Isostar Power Bar energijska ploščica z okusom čokolade

izotonični napitek z okusom pomarančne v šumečih tabletah

179

349

55 g

€

3,26 € za 100 g

Naj bo gibanje užitek v udobnih in prijetnih oblačilih. V času od 31. 3. 2015 do 29. 5. 2015 oz. do razprodaje zalog vam obračunamo 30% popust na hkratni nakup majice in hlač Craft v prodajalnah dm.

24

99* €

masažno olje v spreju z mentolom

3

125 ml

dm znamka DAS gesunde PLUS

–24 %

beljakovinski napitek v prahu z nevtralnim okusom

€

44

2,27 € za 100 g

99* €

Redna cena za komplet: 69,98 €

Cena s 30% popustom:

€

€

679

Devotion Capri tekaške hlače

48

49

300 g

Craft

98

€

2,91 € za 100 g

2,80 € za 100 ml

Prime Siglet tekaška majica

1 kos

120 g

Diana

Craft

1 kos

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

ke s n e ž a z k e t m d . 0 1

Encian Dolorelax

konjski balzam

obliži za boleče predele s toplotnim učinkom

250 ml redna cena: 6,49 €

7

5 kosov

69

€

1,54 € za kos

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

489

€

1,96 € za 100 ml znižano od 28. 1. 2015


Pravi moški Adidas

Adidas

climacool moški dezodorant s kroglico

Hydra Sport moški gel za prhanje

309

250 ml

Adidas

Nivea

Nivea

climacool moški dezodorant v spreju

Men Sensitive Cooling gel za britje

Men Active Clean gel za prhanje

3

200 ml

4

250 ml

50 ml

€

6,18 € za 100 ml

150 ml

09

€

2,06 € za 100 ml

259

€

1,04 € za 100 ml

19

€

2,10 € za 100 ml

1

99

€

0,80 € za 100 ml na izbrane dišave

POPUST

VALENTINOV 35% Podarite ljubezen in izkoristite

Nivea Men Sensitive Cooling balzam po britju

729 100 ml

€

7,29 € za 100 ml

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive losjon po britju

599 100 ml

€

5,99 € za 100 ml


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Pomladni trendi Klas Revital silikonske kapljice za poškodovane konice las

Head&Shoulders Thick & Strong tretma za lase

529

699

Henné Color

dm znamka Balea

125 ml

30 ml

€

€

17,64 € za 100 ml

kremna kana za barvanje las črna

8 90 ml

5,60 € za 100 ml

Professional šampon za sijoče lase

Ultra Doux šampon z arganovim oljem in kamelijo

1

2

250 ml

59

69

€

9,55 € za 100 ml

Garnier

€

0,68 € za 100 ml

Volume&Care maskaro. podarimo Deborah Lash Creator vam na blagajni Extraordinary maskare, Ob nakupu Deborah 5v1

GRATIS

essie Spring lak za nohte

999* €

L'Oréal Paris Infallible Primer

1249

€

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

250 ml

39

€

0,96 € za 100 ml


Lep nasmeh blend-a-dent Parodontax Extra Fresh zobna krema

469 75 ml

€

6,26 € za 100 ml

–20 %

Mild Mint čistilne tablete za zobno protezo

679 60 kosov

€

1,14 € za 10 kosov Corega ekstra močna pričvrstilna krema za zobno protezo

Dr.Fresh Sensodyne Fluoride zobna krema

4 75 ml

29

€

5,72 € za 100 ml

Star Wars otroška zobna krema

2

75 ml

99

€

Dr.Fresh

Oral-B

Star Wars otroška zobna ščetka mehka

Pro-Expert Multi-Protection ustna voda

299

250 ml

Oral-B

Oral-B

3-Effect Natural Fresh zobna ščetka srednja trdota

Precision Clean nadomestni nastavek za električno zobno ščetko

159

1049*

2,99 € za kos

109 32 kosov

€

0,35 € za 10 kosov

€

9,98 € za 100 g znižano od 25. 3. 2015

€

zobna nitka na držalu

3

99

3,99 € za 100 ml

1 kos

DONTODENT

40 g redna cena: 4,99 €

2 kosa

€

0,80 € za kos

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

299

€

1,20 € za 100 ml

2 kosa

€

5,25 € za kos


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Negovani L'Oréal Paris L'Oréal Paris Skin Perfection micelarna vodica za čiščenje obraza

Revititalift Filler Renew dnevna krema proti gubam

599

1639

200 ml

€

3 € za 100 ml

50 ml

€

3,28 € za 10 ml

Elseve Extraordinary Oil balzam za lase

3

200 ml

39

€

1,70 € za 100 ml

–20 %

Elseve šampon za lase 250 ml, več vrst redna cena: 3,39 €

269 €

1,08 € za 100 ml znižano od 11. 2. 2015

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, se ne zviša najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

L'Oréal Paris Revitalift Filler Renew serum proti gubam

1639 16 ml

€

10,25 € za 10 ml


Pomladni vonji –23 %

Adidas

Adidas

climacool ženski dezodorant s kroglico

climacool ženski dezodorant v spreju

239

309 150 ml

50 ml

€

€

4,78 € za 100 ml

2,06 € za 100 ml

dm znamka Balea mleko za telo med prhanjem z vonjem vanilije

Nivea

Afrodita

Creme Care kopel

Hyaluron gel za prhanje

4

250 ml

1

750 ml

49

99

€

0,60 € za 100 ml

€

0,80 € za 100 ml

Cenovni bonbonček Ponudba velja od 31. 3. do 20. 4. 2015

400 ml redna cena: 2,99 €

2

29

€

0,58 € za 100 ml znižano od 26. 11. 2014 dm znamka alverde tekoče milo z dozirnikom z izvlečki granatnega jabolka in kariteja

199

300 ml

1+1

gratis

€

0,67 € za 100 ml

Eveline

Somatoline Cosmetic

Diamond ali Thermal serum proti celulitu

Tretma trebuh in boki za zmanjševanje obsega pasu in bokov

250 ml redna cena: 15,98 €

7

99

€

3399 150 ml

€

22,66 € za 100 ml

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 31. 3. 2015 do 20. 4. 2015 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Cenovni bonbonček ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v prodajalnah dm. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Cenovni bonbonček. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Svež obraz Green Line Basic intenzivna obnovitvena krema proti gubam

Nivea

639

50 ml

100 ml

€

Aqua vlažilni serum za obraz

2

30 ml

99

€

1 € za 10 ml

Nivea BB tonirana krema za problematično kožo

749 50 ml

€

1,50 € za 10 ml Garnier Pure Active BB tonirana krema za problematično kožo svetlejši odtenek

799 50 ml

€

1,60 € za 10 ml

–21 %

1079

€

0,64 € za 10 ml

dm znamka Balea

pure&natural nočna krema proti gubam

2,16 € za 10 ml

Omnia Botanica krema za obraz s karitejevim maslom 50 ml redna cena: 14,99 €

11

79

€

2,36 € za 10 ml znižano od 25. 3. 2015

Ob nakupu izdelkov NIVEA BB tonirane kreme,vam na blagajni dm obračunamo 30% popust. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 31. 3. do 20. 4. 2015.

Nivea vlažilna krema za mlado problematično kožo

6 50 ml

19

€

1,24 € za 10 ml

-30%


i

ik Velikonočni prazn Alnatura burbonski vanilijev sladkor

Alnatura kvas

179

079

Alnatura

Alnatura

orehova jedrca

rozine

3

3

4x8g

€

5,60 € za 100 g

9g

€

8,78 € za 100 g

Alnatura

150 g

99

€

2,66 € za 100 g

zdravo razvajanje brboncic

500 g

pšenična moka tip 550

89

€

0,78 € za 100 g

59

€

1,59 € za 1 kg

Alnatura

Alnatura

velikonočni čokoladni zajček

velikonočni pirini piškoti

229

150 g

75 g

€

3,06 € za 100 g

Kdo pravi, da zdrav življenski slog in praznično razvajanje ne moreta iti z roko v roki? Pripravite praznične dobrote iz naravnih in zdravih surovin. Sladokusci bodo tako še bolj veseli prazničnih pregreh.

1 1 kg

219

€

1,46 € za 100 g

Alnatura velikonočni čokoladni jajčki z nugat polnilom

Alnatura

299

259

100 g

€

2,99 € za 100 g

velikonočni mandlji v nugat čokoladi 100 g

€

2,59 € za 100 g


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Barvamo PanGraf Chrystal Easter velikonočni set barv + kristalov za pirhe

Berčon

369

1 kos

Pot

Berčon

velikonočna darilna vrečka srednja

velikonočne barvice za pisanice

0

4 kosi

1 kos

€

3,69 € za kos

velikonočna barva za pirhe

045

€

0,45 € za kos

Berčon

1 kos

89

€

0,89 € za kos

dm znamka Profissimo velikonočne sveče v obliki jajca

265

1

LUX blok 12 velikonočnih sličic za pirhe

0

1 kos, več motivov

19

€

0,30 € za kos

89

€

0,89 € za kos

Cenovni bonbonček Ponudba velja od 31. 3. do 20. 4. 2015

6 kosov, več barv

€

0,45 € za kos

dm znamka Profissimo velikonočni servieti

099

20 kosov, več motivov

€

0,50 € za 10 kosov

1+1

gratis Valens ječmenova moka 0,5 kg redna cena: 6,98 €

349

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 31. 3. 2015 do 20. 4. 2015 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Cenovni bonbonček ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v prodajalnah dm. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Cenovni bonbonček.

€


Otrok Johnson's baby

–21 %

Mixa Baby oljni gel za prhanje

4

400 ml

19

€

1,05 € za 100 ml

otroški šampon za lase 500 ml, več vrst redna cena: 4,69 €

369 €

0,74 € za 100 ml znižano od 25. 3. 2015

brezplačn i babybonu program dm s za nose čnice in novope čene starš e

Avent

dm znamka babylove nature ekološke otroške plenice Maxi 7-18 kg

silikonska duda od 0 do 6. meseca

7

7

2 kosa

42 kosov

49

€

3,75 € za kos Pampers

–20 %

Fresh Clean otroški vlažni robcki

PRIJAVITE SE

Plasmon

in prejmite številne ugodnosti že ob včlanitvi!

0,25 € za 10 kosov znižano od 25. 3. 2015

*Paket plenic Pampers Premium Care Newborn prejmete ob včlanitvi otroka v starosti od 0-6 mesecev, ki ste ga včlanili v dm babybonus 2015 program od 1. 2. 2015 dalje. Velja za en paket na otroka.

159 €

€

1,91 € za 10 kosov

knjižice bonov ugodnosti kupon za 50% popust na nakup 1 kosa plenic babylove ob včlanitvi brezplačni paket pleničk Pampers Premium Care Newborn, 33 kosov* in še mnogo več ... preverite na www.dm-drogeriemarkt.si

64 kosov redna cena: 1,99 €

99

Sapori di Natura zelenjavna kašica s korenjem, krompirjem in bučkami od 4. meseca dalje

349 240 g

€

1,46 € za 100 g

Pampers Premium Care otroške hlačne plenice Maxi 9-14 kg

Plasmon

849

240 g

22 kosov

€

3,86 € za 10 kosov

Sapori di Natura jogurt od 6. meseca dalje

339

€

1,42 € za 100 g

Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, se ne zvišata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


O

TA DBI CE

NA

Z AG

OT

O V LJE N

A

Hišni ljubljenčki dm znamka Dein Bestes

Vetocanis repelent ovratnica za mačke do 35 cm vratnega obsega

Duolinis prigrizek za pse

549

200 g

Vetocanis

Whiskas

dm znamka Dein Bestes

insekticid za mačke od 3. meseca dalje v pipeti

Delice ribe z omako za mačke v vrečki

briketi za mačke z okusom kokoši in race

6

85 g

0

1000 g

€

5,49 € za kos

0,6 ml, 1 kos

99

€

6,99 € za kos

Samolepilni poster 20x30 cm

sedaj že od 7,14 €

(redna cena 9,52 €)

099

€

0,50 € za 100 g

1

55

49

€

0,65 € za 100 g

Samsung Galaxy S3/S4 že za 18,98 €

(redna cena 23,73 €)

€

0,15 € za 100 g

CEWE FOTOKNJIGA Velika,

trde platnice, fotopapir, 26str. že za 25,00 €

(redna cena 33,00 €)

Akcijska ponudba velja za naročila od 31. 3. do vključno 4. 5. 2015. Cene, objavljene na spletni strani, so že znižane za navedene popuste. V ceno ni vštet strošek dostave naročila v poslovalnice v višini 1,79 €. Slike so simbolične.

www.dmfoto.si


Beyonce

Omamno disece dlje casa

–30 %

Rise ženska parfumska voda

–43 %

30 ml redna cena: 25,99 €

1799 €

6 € za 10 ml znižano od 25. 3. 2015

Antonio Banderas

Osvojite ga s svojim vonjem. Da bo vonj na vaši koži ostal svež še dlje, pa nanesite parfum tam, kjer čutite močan srčni utrip. Parfum se najdlje obdrži na mestih, kjer je koža topla in dobro prekrvavljena, tako pa tudi najbolje ohrani svoj vonj.

–20 %

–28 %

dm znamka alverde

King of Seduction moška toaletna voda

Lash Booster negovalni serum za trepalnice

50 ml redna cena: 19,49 €

13

99

2

redna cena: 5,29 €

99*

€

2,80 € za 10 ml znižano od 25. 3. 2015

–20 %

Le Petit Olivier 100% naravno arganovo olje

–21 %

50 ml redna cena: 23,99 €

299

znižano od 25. 3. 2015

znižano od 25. 3. 2015

€

1,20 € za 100 ml

Nivea

100 ml redna cena: 7,29 €

579 €

5,79 € za 100 ml znižano od 25. 3. 2015

lak za lase

1899 3,80 € za 10 ml

–21 %

Pantene 250 ml, več vrst redna cena: 3,79 €

€

For Men Skin Energy Q10 balzam 2 v 1

€

znižano od 25. 2. 2015

Sebamed gel za prhanje 200 ml, več vrst redna cena: 5,49 €

429 €

2,15 € za 100 ml znižano od 25. 3. 2015

–20 %

Nivea Intimo, losjon za intimno nego Natural 250 ml redna cena: 3,99 €

319 €

1,28 € za 100 ml znižano od 25. 3. 2015

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, se ne zvišajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

–20 %

–20 %

Seeberger suhe brusnice

–20 %

125 g redna cena: 2,99 €

239

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn

Cantaloop podporni pas za nosečniški trebuh 1 kos, dve velikosti redna cena: 10,49 €

1,92 € za 100 g

829

znižano od 25. 3. 2015

znižano od 25. 3. 2015

€

€

8,29 € za kos

Nupo

znižano od 25. 3. 2015

–22 %

Dextro dekstroza 47 g, več vrst redna cena: 0,89 €

069 €

1,47 € za 100 g znižano od 25. 3. 2015

GO

3,8 l redna cena: 5,79 €

4

59 €

1,21 € za 1 l znižano od 25. 3. 2015

2

39

–23 %

€

0,96 € za 100 ml

dm Odbita cena izdelka se ne zviša najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.

Easy Clean posip za mačji WC

Baby losjon za umivanje 250 ml redna cena: 2,99 €

TO V LJ E

Hobby Cat

–20 %

–20 %

NA

€

0,73 € za 100 ml

ZA

2

39

ITA CEN DB

A

330 ml, več okusov redna cena: 2,99 €

Nivea

O

Shake nadomestilo obroka

Felix Fantastic hrana za mačke z okusom govedine v vrečki 4 x 100 g redna cena: 1,69 €

129 €

0,33 € za 100 g znižano od 25. 2. 2015

znižano od 11. 3. 2015

–22 %

Afrodita Foot Care balzam za noge 100 ml redna cena: 3,59 €

279 €

2,79 € za 100 ml znižano od 25. 3. 2015 Scholl

–20 %

Velvet Smooth nadomestni valj 2 kosa, dve vrsti redna cena: 14,99 €

1199 €

6 € za kos

znižano od 25. 3. 2015

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, se ne zvišajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 31. 3. do 20. 4. 2015

1+1

1+1

gratis

gratis

Adidas

Maybelline*

moški gel za prhanje

SuperStay Better Skin tekoča podlaga

250 ml, več vrst redna cena: 5,18 €

več odtenkov redna cena: 23,98 €

2

11

59

99

€

2+1

€

1+1

gratis

gratis

Frosch** detergent za ročno pomivanje posode 500 ml, več vrst redna cena: 4,17 €

278

€

Oral B 3D White zobna ščetka srednja trdota 1 kos redna cena: 5,78 €

289

€

**V aktivnost ni vključen artikel Frosch Baby detergent za ročno pomivanje otroških stekleničk 500 ml. Ponudba Cenovni bonbonček velja od 31. 3. 2015 do 20. 4. 2015 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Cenovni bonbonček ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v prodajalnah dm. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Cenovni bonbonček. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm katalog april 2015 by Vsikatalogi.si - Issuu