Skip to main content

Dm boni sep okt 2014

Page 1

09/10

2014 za

150 točk

Prihranim več kot

300 €!


Nega telesa Nega las Ustna higiena Prehrana Gospodinjstvo


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

Somatoline Cosmetic

–50 %

nočni tretma za vitkejšo postavo 400 ml redna cena: 49,49 €

24

74 €

6,19 € za 100 ml Prihranite 24,75 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Nivea

micelarna čistilna voda 3 v 1

200 ml redna cena: 5,19 €

59

2

1,30 € za 100 ml

€

Prihranite 2,60 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

LʼOréal Paris nežen odstranjevalec ličil za oči in ustnice 125 ml redna cena: 4,99 €

2

49 €

2 € za 100 ml Prihranite 2,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Olay Total Effect vlažilna krema za občutljivo kožo 50 ml redna cena: 14,99 €

7

49 €

1,50 € za 10 ml Prihranite 7,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Dove

kremni gel za prhanje

250 ml, več vrst redna cena: 2,49 €

24

1

0,50 € za 100 ml

€

Prihranite 1,25 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Palmolive

Naturals peneča kopel

500 ml, več vrst redna cena: 3,99 €

99

1

0,40 € za 100 ml

€

Prihranite 2 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Nivea Smooth Sensation losjon za suho kožo s karitejevim maslom 250 ml redna cena: 4,09 €

2

04 €

0,82 € za 100 ml Prihranite 2,05 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Le Petit Marseillais mleko za telo 250 ml, dve vrsti redna cena: 3,99 €

1

99 €

0,80 € za 100 ml Prihranite 2 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Frosch tekoče milo z dozirnikom 300 ml, več vrst redna cena: 2,69 €

1

34 €

0,45 € za 100 ml Prihranite 1,35 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

LʼOréal Paris Men Expert losjon po britju 100 ml, več vrst redna cena: 5,99 €

2

99 €

2,99 € za 100 ml Prihranite 3 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Unterweger

mazilo za noge iz kostanja

250 ml redna cena: 6,49 €

3

24

1,30 € za 100 ml

€

Prihranite 3,25 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Jasmin higienski tamponi 16 kosov, več vrst redna cena: 2,29 €

1

14 €

0,72 € za 10 kosov Prihranite 1,15 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Maybelline* The Rocket Volum‘ Express maskara dve vrsti

4

redna cena: 9,29 €

64 €

Prihranite 4,65 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup intimnih mil. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Nectra

trajno obstojna barva za lase

več odtenkov redna cena: 6,49 €

3

24 €

Prihranite 3,25 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Brillance

trajno obstojna barva za lase

več odtenkov redna cena: 6,99 €

3

49 €

Prihranite 3,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Nivea Long Repair šampon ali balzam za lase 250 ml ali 200 ml redna cena: 2,59 €

1

29 €

0,52 €, ali 0,65 € za 100 ml Prihranite 1,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup šamponov za lase. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Listerine Coolmint ali Freshburst ustna voda 250 ml redna cena: 3,69 €

1

84 €

0,74 € za 100 ml Prihranite 1,85 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Moj bon s popustom

Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne zmamke elmex. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup zobnih krem. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Bernardove kapsule B kompleks prehransko dopolnilo 60 kapsul redna cena: 6,99 €

3

49 €

0,59 € za 10 kapsul Prihranite 3,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Medex Kolagen hidrolizirani prehransko dopolnilo v prahu 150 g redna cena: 14,99 €

7

49 €

5 € za 100 g Prihranite 7,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % WC NET

čistilo za WC školjke

750 ml, več vrst redna cena: 2,29 €

14

1

1,52 € za 1 l

€

Prihranite 1,15 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 %

Pril detergent za ročno pomivanje posode 450 ml, več vrst redna cena: 1,29 €

0

64 €

1,43 € za 1 l Prihranite 0,65 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % Silan mehčalec za perilo 1 l ali 900 ml, več vrst redna cena: 2,59 €

1

29 €

1,29 € za 1 l ali 1,44 € za 1 l Prihranite 1,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–50 % glade

Microspray Relaxing Zen osvežilec zraka

1 kos redna cena: 3,79 €

1

89

€

Prihranite 1,90 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014.

–15 % Moj bon s popustom S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 15 % popusta. Prihranite 15 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv z ostalimi popusti. Bon ni zamenljiv za gotovino. Popust velja za enkraten nakup. Nakup ob unovčenju bona je omejen na največ 200 €, to pomeni, da je najvišji možen popust 30 €. Popust velja za nakup količine izdelkov za potrebe gospodinjstva. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datume veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Povejte naprej! Najboljše nasvete dobimo od prijateljev. Seznanite svoje sorodnike, znance in prijatelje o raznoliki ponudbi dm active beauty sveta ugodnosti in skupaj uživajte v svetu lepote in dobrega počutja. Veselimo se novih članov! Podrobnejše informacije najdete v vsaki dm poslovalnici ali na www.dm-drogeriemarkt.si.


SEPTEMBER/OKTOBER 2014


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm boni sep okt 2014 by Vsikatalogi.si - Issuu