Skip to main content

Avon katalog Neto ponudba

Page 1

NetoPonudba 1. Color Blast lip gloss za ustnice 5 ml

NETO PONUDBA 6. SuperDrama maskara 7 ml

11. Senses Moroccan Delights gel za prhanje 250 ml 1270 8

10,90 €

5€

1,90 €

3,50 €

1

3€

6

11

1,50 €

500,00 €/1L

380,00 €/1L

5/2015

6,00 €/1L

Vivid Violet

Black

1468 8

0442 4

Fuchsia Flash

1461 3

Shocking Coral

0014 1

Nude

1457 1

7. Color Elements dvojno senčilo za veke 2g

2. Set Sail lip gloss za ustnice 6 ml 2

2,50 €

2,70 €

4187 1

Barefoot Beige

3916 4

5%

5,80 €

Air

18,00 €/1L

12

Earth

Set Sail Pink

Avon profesionalna make up paleta 55x senčilo za veke 10x lip gloss 4x rdečilo za lica aplikator za senčilo aplikator za lip gloss aplikator za rdečilo za lica

4176 4

3452 0

Life Saving Coral

3446 2

Fire

4118 6

Cruising Red

3367 0

13. True Force toaletna voda 75 ml 4641 7

Water

3

5€

1,50 € Peony

2809 2

6€

Sweet Pea

380,00 €/1L

2810 0

Gerbera

2802 7

Bluebell

5,90 €

2,50 €

0784 9

Magnetic Metal

0307 9

0817 7 15. Viva by Fergie parfumska voda 50 ml 2825 8

32 €

6,50 €

1,90 €

Blue Attraction

3056 9

Fuchsia Force

3022 1

Glitterati Gray

Blue Bling

Purple Pose

198,00 €/1L

2602 1

Gold Rush

3044 5

Hypnotic Bronze

0793 0

3034 6

16. Slip Into...Daring mini spray 10 ml 1613 9

0253 5

2,20 €

10. Podlaga za matiranje kože 30 ml

2,20 € 183,33€/1L

Fuchsia

0901 9

4

220,00 €/1L

9,90 €

5. Nailwear Pro+ lak za nohte 10 ml

5,90 €

16

9€

Lavendar Lure

3050 2

15

9,90 €

9

Green Glam

2617 9

Vsikatalogi.si

198,00 €/1L

Rose

9. Črtalo za obrobo oči s kovinskim videzom 4 ml

250,00 €/1L

14

25,90 €

9,90 €

0770 8

Violet

4

14. TTA Forever parfumska voda 50 ml 4109 5

32 €

Fern

0714 6

4. Colour Attract Magnetni lak za nohte 10 ml

13

8

1,90 €

2812 6

37 €

6,50 € 86,67€/1L

8. Flower Power senčilo za veke v prahu 5 ml Camellia

3493 4

21 €

4239 0

3. Sheer Brights rdečilo za ustnice 3,6 g

prih rani te

do 7

12. True Force spray za telo 150 ml 4768 8

7

7€

5€

1,90 €

za člane Kluba

Brown/Black

1417 5

5

3,50 €

17. Only Imagine... mini spray 10 ml 4570 8

116,67€/1L

Ivory

Shell

Nude

Medium Beige

3671 5

3905 7

9€

4292 9

4965 0

Avon d.o.o. Vodovodna 99, 1000 Ljubljana. +386 (1) 530 94 08 info@avon.si, www.avon.si www.facebook.com/Avon

17

10

2,20 € 220,00 €/1L

S L | 3 | 8 | 5 |1|4

Opombe: Proizvodi so na voljo do razprodaje zalog. Cene proizvodov so neto in zanje ne prejmete popusta, vendar pa se vštevajo v skupni znesek za dosego popusta.


NetoPonudba 1. Essentials deodorant proti potenju roll-on 50 ml 1397 9

5/2015 8. Piling za stopala s češnjo 75 ml 4578 1

3,50 €

4€

1,20 €

30,00 €/1L

22. Natalia zapestnica premer zapestnice: 6,3 cm, dolžina vrvice: 3 cm

0382 2

4,70 €

1

1,50 €

15. Hello Sailor pinceta dolžina: 9,6 cm 15

2,50 €

16,00 €/1L

8€

3,50 €

2. Winter Sport negovalni balzam po britju 100 ml 2470 3

16. Set za manikuro v etuiju Vsebuje: • večnamensko pilico za nohte • pilico za nohte • odrivalo za obnohtno kožico • čopič za nohte • etui (12,5 x 2 x 8 cm)

9. Vlažilni losjon za stopala s češnjo 75 ml 4577 3

7,50 €

1,90 €

4,70 €

19,00 €/1L

1,90 € 12,67€/1L

10. Univerzalni balzam z vanilijo 15 ml 1314 4

4,50 €

1,90 €

3

10

126,67€/1L

4

11. Bali Botanica olje za telo v sprayu 150 ml 3713 5

11

11,50 €

12,50 €/1L

3,50 € 23,33€/1L

5

5. 3-v- 1 čistilni gel za normalno in mešano kožo 200 ml 1214 6

17

12. Bali Botanica maska za obraz 75 ml 0381 4

3,50 € 46,67€/1L

18. Body Illusion korzetne črne hlačke Hlačke za bolj vitek pas. Črne z belim potiskom korzeta. Najlon/elastan. S - pas 61 cm, boki 87 cm; M - pas 71 cm, boki 97 cm; L - pas 82 cm, boki 107 cm 4049 3 črne - vel. M 4068 3 črne - vel. L 4286 1 črne - vel. XL

12

6€

13. Sleep Serenity balzam 10 g 2133 7

2,20 €

9€

2,20 €

11,00 €/1L

220,00 €/1kg

13

7. Pomirjujoča krema za roke 100 ml 1257 5

3,60 €

12,30 €

1,30 €

19,50 €/1L

7

46,67€/1L

39. Kayli set ogrlice in obeskov 42-51 cm, kratka verižica, 4 zamenljivi obeski: 2,4 x 0,8 cm (vsak)

2893 6

16 €

4162 4

6,90 €

33. Zelma zapestnica raztegljiva zapestnica s premerom 5,5 cm; na voljo v 4 barvah 2782 1 Bela 1714 5 Zelena 2790 4 Modra 2787 0 Rdeča

39 40. Audra ogrlica 78,5 cm, dolga verižica, obesek: 5,5 x 1,5 cm

11 €

0677 5

3,90 €

11 €

5,50 €

26

40

6457 6

4€

1,70 €

27

28. Igra - ribarjenje Vključuje ribiško palico, 9 ribic v rdeči, modri in rumeni barvi, mrežo za shranjevanje v beli in rdeči barvi. Mreža vključuje tudi dva priseska za kopalno kad. Velikost: 15 x 21,5 x 3 cm. Primerno za starost 0-3 let.

2958 7

17 €

7,90 € 35. Signature zapestnica na voljo v 2 barvah - rožnati in rjavi, celotna dolžina: 59 cm, dekoracija: 3,5 x 2,6 cm 3684 8 Rožnata 3714 3 Rjava

15 €

7,50 €

13 €

6,50 €

4975 9

15 €

0421 8

20

21

41. Eternal Spring set z ogrlico ogrlica: 42 + 9 cm, 5 zamenljivih obeskov, dolžina: 1,1 - 2 cm

34. Signature dolga verižica z obeskom 71-80 cm, dolga verižica, skupna dolžina verižice: 4,7 cm, premer obeska: 2,9 cm

27. Glavnik za razčesavanje

20. Merry Berry copati Vijoličaste barve, karirasti z velikim rjavim gumbom ob strani, na voljo v 3 velikostih. 2633 6 velikost 36/37 0904 3 velikost 38/39 0900 1 velikost 40/41

3,50 €

32

Sreča

25

38

33

11,90 € 14

7,90 €

4887 6

8€

21. Multivitaminska krema za zaščito pred soncem za otroke F 50. Vodoodporna 75 ml 2035 4

3,90 €

13,00 €/1L

17 €

Ljubezen

1182 5

12,50 €

14. Revitalising Retreat lahka krema za telo 200 ml 3303 5

4,50 €

24

26. 2 desertni žlici Nerjaveče jeklo, 4 x 12 x 1 cm

12,50 €

3707 7

11 €

3,90 €

37

38. Set the Tone set nakita ogrlica 42-51 cm, kratka linija, obesek 4 x 2,5 cm, dolžina uhanov 2,5 cm

31

32. Love/Luck/Wish ogrlica ogrlica: 42-51 cm, Love/Luck/Wish dolžina obeska: 2,7 cm, srce/podkev/ zvezda dolžina obeska: 1,4 cm

4362 0

19

5,90 €

5,70 €

23

Vsikatalogi.si 18

15 €

0628 8

25. Darilna škatla Vsebuje 2 lista belega svilnatega papirja, 2 lista belega polistirena, zlat obarvan trak in prozorno PP vrečko. Material: železo. Velikost: 17,8 x 12,7 x 10,5 cm.

3,90 €

25 €

2

13,90 €

0101 6

31. Paradise Pleasures zapestnica premer: 6,5 cm, dolžina okrašenega dela: 4 cm

7,90 €

22 € 6

13,90 €

13 €

36

37. Florence darilni set ogrlica: 42-51 cm, kratka verižica, obesek: 2,7 cm x 1,5 cm, uhani: 2,7 x 1,2 cm

30

6,90 €

25 €

19. Baby Glam set majčke in hlačk Rožnata/bela. Majčka in hlačke. Poliester. Na voljo v velikostih S, M in L. 2057 8 vel. S 2056 0 vel. M 2055 2 vel. L

11,50 €

30. Delightful Pearlesque zapestnica premer: 6,7 cm

14 €

2691 4

13,90 €

7,50 €/1L

5,70 €

13 €

5,50 €

23. Sabella torba Poliester/bombaž, 37 x 44 x 12,5 cm. Dolžina ročaja: 26 cm, zapiranje z zadrgo, 2 notranja žepa (1 z zadrgo) in držalo za mobilni telefon. 2378 8 vijoličasta 2381 2 modra 2379 6 rožnata

24. Callie etui za prenosnik PVC, rožnat, 27 x 35,5 x 4 cm, primeren za 14˝ prenosnik, zapira se z zadrgo

24,90 €

4,60 €

1,50 €

0842 5

25 €

8,90 €

2,50 €

6. Pomirjujoči losjon za telo z alojo 200 ml 1313 6

17. Ženski športni modrček Raztegljiv, udoben in podporen športni modrček, nepodložen, s trakom pod prsmi; prepusten material, vijoličast, rožnat, najlon/poliester/elastan. 3418 1 vel. S 2862 1 vel. M 2860 5 vel. L 2857 1 vel. XL

17 €

4. Poživljajoči gel za prhanje - posebna izdaja 200 ml 4266 3

7,50 €

Modra

0720 3

14 €

2648 4

10

4079 0

3,90 €

9

7,50 €

0791 4

Oranžna

16

7€

16,00 €/1L

3. Kremni čistilni gel za občutljivo kožo 150 ml 2437 2

Vijoličasta

0757 5

0170 1

1,20 €

2

Bela

36. Delightful Pearlesque darilni set ogrlica: 42-50 cm, kratka verižica, dolžina obeska: 3,5 cm, dolžina uhanov: 4,5 cm

4489 1

22

8

29. Maritza 2 v 1 prstan set 2 prstanov: 1x zlato obarvan prstan z dekoracijo in okroglimi brezbarvnimi kamenčki, 1x srebrne barve z brezbarvnimi kamenčki 4490 9 6 29 4488 3 8

28

35

34

5,90 € 41

42. Starburst uhani dolžina: 5,6 cm

2702 9

10 €

4,90 € 42

3


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Avon katalog Neto ponudba by Vsikatalogi.si - Issuu