Skip to main content

DM boni nov dec

Page 1

11/12

2014 za

150 točk

Prihranim več kot

300 €!


Darilni seti Nega telesa Nega las Prehrana Ustna higiena Gospodinjstvo


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Nivea

–50 %

darilni set mleko za prhanje 250 ml, gel za prhanje 250 ml, dezodorant v spreju 150 ml

4

redna cena: 8,99 €

49 €

Prihranite 4,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Dove

–50 %

Coconut darilni set gel za prhanje 250 ml, dezodorant v spreju 150 ml, losjon za telo 250 ml

4

redna cena: 8,99 €

49 €

Prihranite 4,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Gliss

–50 %

Million Gloss darilni set šampon za lase 250 ml, balzam za lase 200 ml, olje za lase 75ml

7

redna cena: 15,99 €

99 €

Prihranite 8 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Baylis&Harding

–50 %

Boudaire Pink Orchid darilni set gel za prhanje 200 ml, kremna kopel 300 ml, losjon za telo 200 ml

11

redna cena: 22,99 €

49 €

Prihranite 11,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Axe

–50 %

Anarchy darilna torbica gel za prhanje 250 ml, dezodorant v spreju 150 ml, losjon po britju 100 ml

5

redna cena: 10,99 €

49 €

Prihranite 5,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Cuba

–50 %

Royal darilni set toaletna vodica 100 ml, sprej za telo 200 ml, vodica po britju 100 ml

7

redna cena: 15,99 €

99 €

Prihranite 8 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Depend* GelLack podlak ali nadlak za nohte 1 kos redna cena: 6,99 €

3

49 €

Prihranite 3,50 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Max Factor

–50 % Whipped Creme puder v peni

več odtenkov redna cena: 10,99 €

5

49

€

Prihranite 5,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

Max Factor Colour Elixir rdečilo za ustnice v svinčniku več odtenkov redna cena: 7,29 €

3

64 €

Prihranite 3,65 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup senčil za veke. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup pincet blagovne znamke elite. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

L‘Oréal Paris Skin Perfection micelarna vodica za čiščenje obraza 200 ml redna cena: 5,99 €

2

99 €

1,50 € za 100 ml Prihranite 3 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Afrodita

–50 %

Karotin regenerativna ali vlažilna krema proti gubam s provitaminom A 50 ml redna cena: 9,29 €

4

64 €

0,93 € za 10 ml Prihranite 4,65 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

Nivea Q10 CC obarvana vlažilna krema proti gubam 50 ml redna cena: 10,69 €

5

34 €

1,07 € za 10 ml Prihranite 5,35 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

Palmolive Naturals gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 2,19 €

1

09 €

0,44 € za 100 ml Prihranite 1,10 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

Palmolive tekoče milo z dozirnikom 300 ml, več vrst redna cena: 1,89 €

0

94 €

0,32 € za 100 ml Prihranite 0,95 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Dettol

No-Touch avtomatski dozirnik mila

1 kos, dve vrsti redna cena: 10,99 €

5

49

€

Prihranite 5,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

LifeStyles

–50 % Orgazmax preservativi

3 kosi redna cena: 2,99 €

49

1

0,50 € za kos

€

Prihranite 1,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Gliss šampon za lase

250 ml, več vrst redna cena: 2,99 €

49

1

0,60 € za 100 ml

€

Prihranite 1,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Remington

oblikovalec las

1 kos redna cena: 34,99 €

17

49 €

Prihranite 17,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Moj bon s popustom

Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke got2b. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelkov za oblikovanje pričeske. Prihranite 50 % Ne velja za električne aparate, krtače in glavnike. Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

medex Bio Gelée Royale Forte prehransko dopolnilo v fiolah

–50 %

10 x 9 ml redna cena: 15,99 €

7

99 €

8,88 € za 100 ml Prihranite 8 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

Signal White Now ali Expert Protection zobna krema 50 - 75 ml, več vrst redna cena: 2,99 €

1

49 €

1,99 - 2,98 € za 100 ml Prihranite 1,50 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Colgate

360o ali Slim Soft zobna ščetka

1 kos, več vrst redna cena: 3,89 €

1

94

€

Prihranite 1,95 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Bref

–50 %

Blue Aktiv ali Power Aktiv osvežilec za WC školjke 50 g, več vrst redna cena: 2,19 €

1

09 €

2,18 € za 100 g Prihranite 1,10 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % ecover* mehčalec za perilo 750 ml, dve vrsti redna cena: 3,19 €

1

59 €

2,12 € za 1 l Prihranite 1,60 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Vanish

–50 %

Oxi Action odstranjevalec madežev 1,4 l, 1,5 l ali 500 g, več vrst redna cena: 6,59 €

3

29 €

2,35 € ali 2,20 € za 1 l ali 0,60 € za 100 g Prihranite 3,30 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 %

Vileda* DuActiva omelo s teleskopskim držalom 1 kos redna cena: 10,99 €

5

49 €

Prihranite 5,50 €

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

finish

–50 %

čistilo za pomivalni stroj, 250 ml ali osvežilec za pomivalni stroj, 1 kos

2

redna cena: 4,19 €

09 €

0,84 € za 100 ml ali 2,09 € za kos Prihranite 2,10 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

Somat

–50 %

Gold ali All in 1 tablete za strojno pomivanje posode 48 ali 56 kosov redna cena: 14,29 €

7

14 €

1,49 € ali 1,28 € za 10 kosov Prihranite 7,15 €


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne znamke Cillit Bang. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ treh (3) izdelkov. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–50 % Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup osvežilcev zraka in dišečih svečk. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv v povezavi z ostalimi popusti. Bon velja za enkratni nakup največ enega (1) izdelka. Gotovinsko izplačilo razlike v vrednosti prihranka ni možno. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datum veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Pogoji koriščenja bona so opisani na hrbtni strani. Bon lahko izkoristite od 1. 11. 2014 do 15. 1. 2015.

–15 % Moj bon s popustom S tem bonom vam na celotni nakup priznamo 15 % popusta. Prihranite 15 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.


Bon ni unovčljiv z ostalimi popusti. Bon ni zamenljiv za gotovino. Popust velja za enkraten nakup. Nakup ob unovčenju bona je omejen na največ 200 €, to pomeni, da je najvišji možen popust 30 €. Popust velja za nakup količine izdelkov za potrebe gospodinjstva. Redne cene in prihranki se nanašajo na doslej veljavne prodajne cene izdelkov. Prosimo, upoštevajte datume veljavnosti bona. Za morebitne napake v tisku se opravičujemo!

Bon preprosto odtrgajte in ga pri nakupu oddajte na blagajni.


Povejte naprej! Najboljše nasvete dobimo od prijateljev. Seznanite svoje sorodnike, znance in prijatelje o raznoliki ponudbi dm active beauty sveta ugodnosti in skupaj uživajte v svetu lepote in dobrega počutja. Veselimo se novih članov! Podrobnejše informacije najdete v vsaki dm poslovalnici ali na www.dm-drogeriemarkt.si.


NOVEMBER/DECEMBER 2014


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM boni nov dec by Vsikatalogi.si - Issuu