Skip to main content

Superhome Center Leaflet March - April 2026

Page 1

σκανάρετε εδώ scan here

Από/From 20/3 μέχρι/until 23/4/2026 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων / while stock last

mySUPERHOME app ESHOP

CASHBACK

RECEIPTS

WARRANTIES

€529.99

€134.99

€724.99

0209078

0281082

0260565

€399.99

€69.99

ΜΑΝΟR 6X4FT Πλαστική Αποθήκη Κήπου / Plastic Garden Shed • 183.5Wx111Dx200.5Hcm • Περιλαμβάνει Πάνελ Δαπέδου / Includes Floor Panel • 1.8m2

Κρουστικό Δράπανο / Impact Drill • 18V • 1x12Ah

€249.99

EVERYDAY SUPER PRICE

0269664

0039005

€139.99

€79.99

BELEM Σετ Κήπου με 6 Καρέκλες / Outdoor Set 6 Chairs • Αναδιπλούμενη Καρέκλα / Folding Chair • Τραπέζι / Table: 150x90cm • Καρέκλα / Chair: 53x58x90cm

ΜYKONOS Ψησταριά Kάρβουνου / Charcoal BBQ • 3 Large Skewers • 11 Smal Skewers • Καπάκι / Cover • Λαβίδα / Tong Καπάκι Cover

€469.99

LONDON Καναπές-Κρεβάτι / Sofa-Bed • Με στρώμα / With mattress 12cm • Μπεζ, Γκρι, Καφέ / Beige, Grey, Brown • 182x88x86cm

EVERYDAY SUPER PRICE 0245063

€24.99

AUSTIN Αναδιπλούμενο Τραπέζι / Folding Table • 180x75cm

Λαβίδα Tong

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT Σ’ επιλεγμένα μαξιλάρια εξωτερικού χώρου δικής μας εισαγωγής / On selected outdoor cushions of our own import

www.superhome.com.cy

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ / PANCYPRIAN NUMBER 7777 7545

#kaiminpsaxneteallou


ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

BBQ

www.superhome.com.cy

EVERYDAY SUPER PRICE

€399.99

€249.99

€499.99

0062198

0183557

0273199

0273197

OMEGA Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 2 καυστήρες / With 2 Burners • Ένδειξη Θερμοκρασίας / Temperature Indicator • 6.2KW

DREAMER Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 3 καυστήρες / With 3 burners • 10.5KW

POWELL Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • 4 Καυστήρες / Burners • 4KW

ATTAIA Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 4 καυστήρες / With 4 Burners • Πλευρική εστία / Side burner • 14.4KW

€129.99

€249.99

€149.99

€399.99

0176204

4 Καυστήρες + Πλευρική εστία/ 4 Burners + Side burner FROM: €439.99 - €299.99

0285344

0285345

€649.99

499.99

€

Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 3 καυστήρες / With 3 Burners • 12KW

0124031

0285347

€769.99

599.99

€

Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 3 καυστήρες / With 3 Burners • Πλευρική εστία / Side burner • 15KW

0277169

€144.99

139.99

€

Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • Ø47cm

0285348

€759.99

599.99

€

Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 4 καυστήρες / With 4 Burners • 13.6KW

549.99

€

SPIRIT E-210 Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 2 καυστήρες / With 2 Burners

€3599.99

699.99

3199.99

€

€

Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 4 καυστήρες / With 4 Burners • Πλευρική εστία / Side burner • 16.6KW

0277183

€599.99

0279566

€859.99

€649.99

599.99

€

SPIRIT E-310 Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 3 καυστήρες / With 3 Burners

Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 6 καυστήρες / With 6 Burners • Πλευρική εστία / Side burner

0277184

€999.99

899.99

€

SPIRIT E-410 Ψησταριά Γκαζιού / Gas BBQ • Με 4 καυστήρες / With 4 Burners

• Ø57cm FROM: €244.99 - €199.99

ONLY

€45.99

€3998.99

0281808

0255888

0261811

SAGAMI KAMADO Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • 21"

Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • 46cm

CEASAR Κουζίνα Εξωτερικού Χώρου / Outdoor Kitchen • 90Hx370Wx58.5Dcm • Ύψος ψησταριάς / BBQ height: 119cm

€499.99

2

€34.99

€2999.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ

Για online αγορές For online purchases

BBQ

www.superhome.com.cy

€349.99

€429.99

ONLY

€119.99

0281794

0258923

0282430

0255173

PACO Φούρνος Πίτσας / Pizza Oven • 39x65x31cm • Rotating stone

Φούρνος Πίτσας / Pizza Oven • 53x72x32cm

Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • 145x50x104cm

LEIVADIA Σετ Γαλβανιζέ Ψησταριά Kάρβουνου για Οβελία / Galvanized Charcoal Barbecue Set • Mε σούβλα (με χερούλι) για αρνί & πιρούνα σούβλας / With rotisserie spit (with handle) for lamb & spit fork • 145x45x68cm

€279.99

0272456

€69.99

54.99

€

RENO Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • 3 Ανοξείδωτες σούβλες / 3 Large Skewers • 7 Ανοξείδωτες σμίλες / 7 Smal Skewers

€349.99

0247971

€49.99

0247970

ONLY

64.99

€

MEXICO Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • Σχάρα / Grill: 65x26cm

€89.99

0240576

€89.99

69.99

Σ' επιλεγμένα αξεσουάρ WEBER / On selected WEBER accessories

Σ' επιλεγμένα αξεσουάρ FUOKO / On selected FUOKO accessories

Σ’ επιλεγμένα μαντεμένια σκεύη ESTIA / On selected ESTIA cast iron utensils

EVERYDAY SUPER PRICE

14

0278555

ONLY

€29.99

4

€ .59

Κάρβουνων / Electric Charcoal Lighter

Κάρβουνα / Charcoal • 4kg 1kg = €1.15

0274770

0282432

ARIZONA Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • 3 Large Skewers • 11 Smal Skewers

DISCOUNT

0286367

€Ηλεκτρικός.99 Αναπτήρας

€

TEXAS Αυτόματη Ψησταριά / Charcoal BBQ • 3 Large Skewers • 11 Smal Skewers

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

0270724

99.99

€

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

€129.99

89.99

€

OREGON Ψησταριά Κάρβουνου / Charcoal BBQ • 3 Ανοξείδωτες σούβλες / 3 Large Skewers

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

0240577

€114.99

19.99

€

Ξύλο Κοπής / Cutting Board • Ακακία / Acacia • 44x30x4cm

0248719

€14.99

12

€Θερμόμετρο.99 Κρέατος / Steak Thermometer

0284884

€59.99

39.99

€

Μοτέρ Ψησταριάς / BBQ Moter • 48RPM • Type C charging

€59.99

39.99

€

Μοτέρ Ψησταριάς / BBQ Moter • Με σφηγκτήρες / With clamps • 46W

€22.99

18.99

€

Ανοξείδωτος Γαστρονόμος / Stainless Steel Gastron • Με σχάρα / With grill • 32.5x6.5x26.5cm • 32.5x10x26.5cm FROM: €23.99 - €19.99

0285549

€24.99

18.99

€

5-IN-1 Κόφτης / Mandoline Slicer

3


ΚΟΥΖΙΝΙΚΑ

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

HOUSEWARE

www.superhome.com.cy

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

Στα μαγειρικά σκεύη της σειράς Stone Estia / On Stone Estia cookware series • Χυτό αλουμίνιο 4.5mm / Cast aluminium 4.5mm • Για όλες τις εστίες / For all hotplates

Στα μαγειρικά σκεύη PAL TITANIUM / On PAL TITANIUM cookware • Ανοξείδωτο ατσάλι / Stainless steel • 18/10

Στις χύτρες ταχύτητας Tefal / On Tefal high pressure cookers

DISCOUNT

DISCOUNT

0246591

0235646

€31.99

20.99

€

Κεραμική Γάστρα / Ceramic Stewpot • 8l

0287974

€26.99

ONLY

16.99

34.99

€

€

Γάστρα Εμαγιέ / Enamel Roaster • Με σχάρα / With rack • 46.5x32x18cm • 7.8l

Γάστρα Εμαγιέ Premium / Premium Enamel Roaster • 43x32x18cm • 11.2l

0286344

DISCOUNT

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

0269415

€46.99

36.99

€

Ταψί Ψησίματος με Σχάρα / Roasting Pan with Rack • 43x37cm

€79.99

59.99

€

DISCOUNT

Σκεύος Σερβιρίσματος Φαγητού / Chafing Dish for Serving Food • 8.5l

Στα ταψιά ψησίματος PAL / On PAL baking trays

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' όλα τα προϊόντα Pyrex / On all Pyrex products

€29.89

€9.99

€18.99

EVERYDAY SUPER PRICE

0258841

0267820

0282348

0113461

DIAMOND Θέρμος Φαγητού / Insulated Hot Pot • Ανοξείδωτο Ατσάλι / S/Steel • 1.5l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Σετ Μαχαιροπίρουνα / Cutlery Set • Χρυσό / Gold • 16 Τεμάχια / Pieces

Πιάτα / Plates • Επιδόρπιου / Dessert Ø19cm • Μπολάκι / Bowl Ø12cm ONLY €1.09 • Σούπας / Soup Ø22cm ONLY €0.99 • Πιάτο Δείπνου / Dinner Plate Ø24cm ONLY €0.99 • Πιάτο Δείπνου / Dinner Plate Ø26.5cm ONLY €1.29

€34.99

€44.99

0281629

0234951

Πιατοθήκη / Dish Rack • Αλουμίνιο / Aluminium • 2 Επίπεδα / Tiers • 37.8x20.1x34.2cm

Καρότσι Αποθήκευσης / Storage Trolley • 3 Επίπεδα / Tiers • 44.5Wx30Lx78.5Hcm • 2 Χρώματα / Colors

€23.99

Χειροκίνητη Μηχανή Φύλλου / Manual Pasta Machine • Μηχανή φύλλου με ηλεκτρικό μοτέρ / Pasta machine with motor FROM: €69.89 - €58.99

EVERYDAY SUPER PRICE 0259584

€19.99

Βάζο Νερού με Φίλτρο / Water Filter Jug • Περιλαμβάνει 1 φίλτρο / Includes 1 filter • Άσπρο, Μπλε / White, Blue • 2.4l • Έξτρα Φίλτρα 3+1 / Extra Filters 3+1: €28.99

4

€7.49

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στους θέρμους Estia / On Estia insulated bottles

€12.99

€23.99

€0.89

€35.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ

Για online αγορές For online purchases

DÉCOR €9.49

€15.89

€23.89

0237115

0188379

0277892

Μαξιλάρι / Pillow • 45x68cm • 600gsm

Προστατευτικό Στρώματος / Mattress Cover • Αδιάβροχο / Waterproof • 3ft • 95x195cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Σετ Σεντόνια / Bedsheet Set • 180x270cm • 200x270cm - FROM: €27.89 - €20.99 • 230x270cm - FROM: €29.89 - €22.49 • 260x270cm - FROM: €33.89 - €25.49

€7.49

€12.69

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

Σ' επιλεγμένα κουβερλί & κουβέρτες / On selected light quilts & blankets

€25.99 0258969

€17.99

ARECA Συνθετική Φοινικιά / Artificial Palm Tree • 90cm • 120cm - FROM: €35.99 - €24.99 • Διατίθεται και σε άλλα φυτά / Available in other plants

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στα αρωματικά κεριά Yankee / On Yankee candles

€17.99

€0.99

€34.99

0181524

0241058

Πετσέτα Χεριών / Hand Towel • 30x30cm Πετσέτα Προσώπου / Face Towel • 48x85cm FROM: €3.99 - €2.99 Πετσέτα Μπάνιου / Bath Towel • 70x140cm FROM: €8.99 - €6.69 Πετσέτα Μπάνιου / Bath Towel • 85x150cm FROM: €10.99 - €8.19 • 500gr

Μπουρνούζι / Bathrobe • S, M, L • Διάφορα χρώματα / Various colors

€0.69

DISCOUNT

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

Σ' επιλεγμένους πίνακες δικής μας εισαγωγής / On selected canvas of our own import

Σ' επιλεγμένες κουρτίνες δικής μας εισαγωγής / On selected curtains of our own import

DISCOUNT

www.superhome.com.cy

€24.49

DISCOUNT

€84.99

€149.99

0265148

0281633

LED Επιτραπέζιος Καθρέφτης / LED Table Mirror • 53x60cm

LIA LED Καθρέφτης / LED Full Body Mirror • 170x70cm

€64.99

€114.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα ρολά σκίασης / On selected roller blinds

5


ΕΠΟΧΙΑΚΑ

Βρείτε προϊόντα Τώρα! περισσότερα Και με online αγορές καιonline πληροφορίες στο Now! With purchases

SEASONAL

Find more products and information at

€204.93

€149.99

€49.99

€22.99

0173322

0172872

MARKET Ομπρέλα Αλουμινίου / Aluminium Umbrella • 6 Ακτίνες / Ribs • Ø2.70m • Ø Πασσάλου / Pole: 38mm • Μπεζ, Γκρίζα / Beige, Grey

CRETE Βάση Ομπρέλας / Umbrella Base • Μπετόν / Concrete • 16kg

€31.99

Σετ Κήπου με 6 Καρέκλες / Patio Set with 6 Chairs 0258651

NADIA Καρέκλα / Chair • Μαύρο, Μπεζ, Γκρίζο / Black, Beige, Grey FROM: €19.99 - €15.99

www.superhome.com.cy

€17.99

0215002

BRISTOL Επεκτεινόμενο Τραπέζι / Extendable Table • 150x90cm • Ατσάλι / Steel FROM: €84.99 - €54.05 EVERYDAY SUPER PRICE

€21.99

€149.99

0197473

0273332

0269666

MEDINA Πλαστική Καρέκλα / Plastic Chair • 49x50x83cm

BILBAO Πλαστική Καρέκλα / Plastic Chair • 57x57x79cm

NATAL Σετ Κήπου με Ομπρέλα και 4 Καρέκλες / 6Pcs Patio Set with Umbrella • Καρέκλα / Chair: 53x58x90cm • Τραπέζι / Table: 80x70cm • Ομπρέλα / Umbrella: 180x200cm

€8.99

€17.99

€919.93

€99.99

€69.99

€169.99

0176343

0271059

ORCHIDEA Παγκάκι / Bench • 145x49x74cm

APOLIMA Διθέσιο Παγκάκι Κήπου / Outdoor 2Seater Bench • 66x120x81cm

€49.99

€749.99 Σετ Κήπου με 6 Καρέκλες / Patio Set with 6 Chairs

€94.99

0243178

JAMES Καρέκλα / Chair • 60x61x85cm FROM: €99.99 - €79.99 0243179

TRITON Τραπέζι / Table • 205x90x75cm • Αλουμίνιο / Aluminium FROM: €319.99 - €270.05

€54.99

€79.99

€599.99

0224615

0226273

0270557

NATASA Καρέκλα Εξωτερικού Χώρου / Outdoor Chair • 55x57x85cm

STEFY Καρέκλα Εξωτερικού Χώρου / Outdoor Chair • 67x58x113cm

ELINA Σετ Κήπου με 6 Καρέκλες / Patio Set with 6 Chairs • Καρέκλα / Chair: 54x60x84cm • Τραπέζι / Table: 180x90x74cm

€34.99

6

€67.99

€399.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΕΠΟΧΙΑΚΑ

Για online αγορές For online purchases

SEASONAL

€399.99

€15.99

€195.99

0150100

0215485

0270555

Τρίγωνο Πανί Σκίασης / Triangle Shade • Μπεζ, Ανθρακί / Beige, Dark grey • 3x3x3m • HDPE

NAPOLI Μεταλλική Τέντα / Metal Gazebo • 2.5x3m

MAYA Σετ Κήπου με Διθέσιο Καναπέ / Outdoor 2Seat Sofa Set • Πολυθρόνα / Armchair: 67x77x83cm • Καναπές / Sofa: 125x77x83cm • Τραπέζι / Table: 103x58.5x46cm

€12.99

€149.99

€529.99 0233245

€369.99

€134.99

€79.99

0274379

0280963

KRAKA Σετ Κήπου με 2 Καρέκλες / Bistro Set with 2 Chairs • Καρέκλα / Chair: 63x58x74cm • Τραπέζι / Table: 59x46x40cm • Πλαστικό / Plastic

€276.99

€239.99

0150285

0253789

MOON Μεταλλική Τέντα / Metal Gazebo • 3x3m

SPEED Τέντα Αυτοκινήτου / Car Tent • 2.75x5m • Αδιάβροχο / Waterproof • Μπεζ / Beige • 3x6m - FROM: €299.99 - €189.99

€169.99

TOLOUSE Σετ Κήπου / Outdoor Sofa Set • Πολυθρόνα / Armchair: 64Wx72Dx67Hcm • Καναπές / Sofa: 118Wx72Dx67Hcm • Τραπεζάκι / Coffee Table: 53Wx94Dx35Hcm

€89.99

€299.99

€49.99

LARA Μεταλλικό Σετ Κήπου / Metal Bistro Set • Καρέκλα / Chair: 53x73x91cm • Τραπέζι / Table: 60x70cm

€139.99

€999.99 0271000

€699.99

VITELLO Σετ Κήπου με Καναπέ / 4Pcs Outdoor Sofa Set • Ξύλο / Wood • Τραπέζι / Table: 60x45x110cm • Πολυθρόνα / Armchair: 72x74x70cm • Καναπές / Sofa: 72x195x74cm

€1299.99

€449.99

€109.99

0233564

0231784

0224115

SAMANTHA Σετ Γωνιακού Καναπέ Κήπου / Outdoor Corner Sofa Set • Γωνιακός καναπές / Corner sofa: 228x77x77cm • Τραπεζάκι / Coffee table: 125x65x27cm

CASA Κρεμαστή Πολυθρόνα / Hanging Chair • 102Wx73Dx122Hcm • Άσπρο, Γκρι, Καφέ / White, Grey, Brown

PANAMA Τριθέσια Κούνια / 3-Seater Swing • 170x110x152cm

€899.99

€299.99

€79.99

7


ΕΠΙΠΛΑ

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

FURNITURE

www.superhome.com.cy

€189.99

€679.99

€169.99

0273218

0227651

0221630

BRUSSEL Καναπές - Κρεβάτι / Sofa - Bed • Καναπές / Sofa: 75x80H83cm • Κρεβάτι / Bed: 75x185x30cm • Γκρι, Μπεζ / Grey, Beige • Διπλός Καναπές / Double Sofa FROM: €299.99 - €199.99

VIENΝA Γωνιακός Καναπές Κρεβάτι / Corner Sofa Bed • With storage space • Καναπές / Sofa: 226x144x87cm • Κρεβάτι / Bed: 226x166x48cm

ANTONIO Καναπές - Κρεβάτι / Sofa - Bed • 175Wx84Dx74Hcm • Ύφασμα / Fabric

€119.99

€469.99

€299.99

€124.99

0229245

0279295

€189.99

0262003

€17.99

€28.99

12.99 €19.99

€

Τραπεζάκι / Side Table

Τραπεζάκι / Coffee Table

Σ' επιλεγμένες καρέκλες τραπεζαρίας δικής μας εισαγωγής / On selected dining chairs of our import

0213082 0262005

0219443

€55.99

€32.99

€

€

39.99

Έπιπλο Τηλεόρασης / TV Stand

20%

ΕΚΠΤΩΣΗ DISCOUNT

DISCOUNT

NATALY Κουνιστή Πολυθρόνα / Rocking Chair • 85x68x90cm • 4 Χρώματα / Colors

MAROCO COLLECTION 0262002

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

€89.99

HELEN Ανακλινόμενη Πολυθρόνα / Recliner Armchair • Μαύρο, Kαφέ / Black, Brown • 90x98x101cm

€124.99

23.99

Βιβλιοθήκη / Bookcase • 34x32.5x148cm

€95.99

69.99

€

Καθρέφτης Κοσμηματοθήκη / Floor Mirror with Jewellery Cabinet • 146x41x36.5cm

Στα επεκτεινόμενα τραπέζια Finori / On Finori extendable dining tables

0258525

€69.99

47.99

€

ANNIE Παιδική Τουαλέτα / Kid's Dressing Table • Dressing Table: 80x40x140cm • Stool: 38x28x45cm

0250387

€149.99

99.99

€

LINA Τουαλέτα Κρεβατοκάμαρας / Dressing Table with Mirror • Dressing Table: 80x40x140cm • Stool: 38x28x45cm

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα κρεβάτια δικής μας εισαγωγής / On selected beds of our own import

€139.99

EVERYDAY SUPER PRICE

0268508

0044088

TITAN Gaming Καρέκλα Γραφείου / Gaming Chair • PU

Στρώμα / Mattress • 92x192cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€95.99

8

€109.99

0240617

€99.99

69

€Παπουτσοθήκη .99με 2 Πόρτες / Shoe Box with 2 Doors • Άσπρο, Δρυς / White, Oak • 108x55x36cm

0264472

€89.99

69.99

€

Συρταριέρα / Chest of Drawers • 3 Συρτάρια / Drawers • Άσπρο, Δρυς / White, Oak • 85x50.5x103cm

0284523

€269.99

199.99

€

Ερμάρι / Wardrobe • 2 Χρώματα / Colors • 135x52x200cm

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. παραλήψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ / ΧΑΛΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ / ΧΑΛΙΑ

Για online αγορές For online purchases

LIGHTING / CARPETS DÉCOR / CARPETS

www.superhome.com.cy

€49.99

€59.99

€99.99

€99.99

0287066

0287065

0286728

0286726

Κρεμαστό Φωτιστικό / Pendant Light • 1XE27, MAX. 40W, IP20 • Ύψος / Height: 120cm • Διάμετρος / Diameter: 40cm • Μπαμπού / Bamboo

Κρεμαστό Φωτιστικό / Pendant Light • 11XE27, MAX. 40W, IP20 • Ύψος / Height: 120cm • Διάμετρος / Diameter: 63cm • Μπαμπού / Bamboo

LED Κρεμαστό Φωτιστικό / LED Pendant Light • 23W, 1100lm • Dimmable, CCT Changeable • Ύψος / Height: 120cm • Διάμετρος / Diameter: 50cm • Αλουμίνιο - Ακρυλικό / Aluminium - Acrylic • Remote Control • Μαύρο / Black

LED Κρεμαστό Φωτιστικό / LED Pendant Light • 23W, 1100lm • Dimmable, CCT Changeable • Ύψος / Height: 120cm • Διάμετρος / Diameter: 50cm • Αλουμίνιο - Ακρυλικό / Aluminium - Acrylic • Remote Control • Χρυσό / Gold

€129.99

€109.99

€12.95

€19.99

0286699

0286698

0206974

0187576

LED Κρεμαστό Φωτιστικό / LED Pendant Light • 3X6W, 1950lm, 3000K, IP20 • L42xW42xH150cm • Γυαλί / Glass • Μαύρο / Black

LED Κρεμαστό Φωτιστικό / LED Pendant Light • 3X6W, 1950lm, 3000K, IP20 • L80xW20xH150cm • Γυαλί / Glass • Μαύρο / Black

Σποτ / Spot Light • 1XG9 MAX. 40W • Ύψος / Height: 12.5cm • Διάμετρος / Diameter: 8cm • Αλουμίνιο - Γυαλί / Aluminium - Glass • Χρώμιο / Chrome

LED Λεπτός Προβολέας / LED Slim Projector • 20W, 2400lm, 6500K, IP65 • Άσπρο / White • 100W 12000lm, 6500K, IP65 FROM: €59.99 - €38.99

€119.00

€24.99

€24.99

€79.99

0250174

0282898

0282913

0281738

HANDSPUN JUTE Ινδικό Χειροποίητο Χαλί Jute με Κρόσια σε Φυσικό Χρώμα / Indian Handmade Jute Carpet with Fringes in Natural Color • 120x170cm • 160x230 - FROM: €199.00 - €169.99

DURANGO Χαλάκι Γενικής Χρήσεως με Αντιολισθητικό Υπόστρωμα / General Purpose Mat with Non-slip Backing • 67x100cm • Διάφορα μεγέθη και χρώματα / Various sizes and colors

MELROSE Χαλάκι Γενικής Χρήσεως με Αντιολισθητικό Υπόστρωμα / General Purpose Mat with Non-slip Backing • 67x100cm • Διάφορα μεγέθη και χρώματα / Various sizes and colors

CHAIR MAT Προστατευτικό Δαπέδου από Γρατζουνιές, Φθορές και Σημάδια από Καρέκλες / Floor Protector Against Scratches, Damage and Marks from Chairs • 90x120cm

€13.99

€24.99

€29.99

€39.99

0281739

0275086

0247312

€34.99

€99.99

€99.99

€10.99

PRINTED MAT Χαλάκι Εισόδου / Entrance Mat • 40x60cm • 8 Σχέδια / Designs • 45x75cm - FROM: €19.99 - €15.99

€45.99

€89.99

€19.99

€19.99

KITCHEN MAT Μαλακό Χαλάκι Κουζίνας / Soft Kitchen Mat • 50x80cm • 8 Σχέδια / Designs • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

€69.99

€69.99

€5.99

€12.99

€19.99

€59.99

€24.99m

2

40MM GRASS Συνθετικό Γρασίδι για Εξωτερική Χρήση / Artificial Grass for Outdoor Use • Πάχος / Thickness: 40mm

0260841

€34.99

28MM GRASS Συνθετικό Γρασίδι για Εξωτερική Χρήση / Artificial Grass for Outdoor Use • Πάχος / Thickness: 28mm • 1x2m • 2x2m - FROM: €79.99 - €69.99 • 2x3m - FROM: €119.99 - €99.99

9


ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ HOME APPLIANCES

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

www.superhome.com.cy

€20.99

€54.99

ONLY

€104.99

0274603

0282576

0206784

0284215

Κόπτης Τροφίμων / Chopper • Ισχύς / Power: 400W • Χωρητικότητα / Capacity: 500ml

Κόπτης Τροφίμων / Chopper • Ισχύς / Power: 500W • Χωρητικότητα / Capacity: 1l

Μπλέντερ / Blender • Ισχύς / Power: 250W • Χωρητικότητα / Capacity: 800ml

Μπλέντερ / Blender • Ισχύς / Power: 250W • Χωρητικότητα / Capacity: 800ml

€59.99

€118.99

€99.99

€279.99

0238020

0264923

0286094

0239132

4 IN 1 Μπλέντερ Χειρός / Hand Blender • Ισχύς / Power: 1KW • Χωρητικότητα / Capacity: 500ml / 800ml

Πολυμίξερ / Food Processor • Ισχύς / Power: 800W • Χωρητικότητα / Capacity: 2.1l

Κουζινομηχανή με Ανοξείδωτο Κάδο / Food Mixer with Stainless Steel Bowl • Ισχύς / Power: 1.2KW • Χωρητικότητα / Capacity: 5l

Κουζινομηχανή / Kitchen Machine • Ισχύς / Power: 700W • Χωρητικότητα / Capacity: 3.8l

EVERYDAY SUPER PRICE

€299.99

€69.99

€74.99

0263928

0263654

0263391

0274344

Φριτέζα Αέρος / Air Fryer • Ισχύς / Power: 1.7KW • Χωρητικότητα / Capacity: 5.7l

Διπλή Φριτέζα Αέρος / Dual Zone Air Fryer • 10.4l

Σακουλοποιός Τροφίμων / Vacuum Sealer • Ισχύς / Power: 110W

Φούρνος Μικροκυμάτων / Microwave • Ισχύς / Pwer: 700W • Χωρητικότητα / Capacity: 20l

€26.99

€84.99

€109.99

€399.99

0255082

0274039

0187921

0279067

Βαφλιέρα / Waffle Maker • Ισχύς / Power: 1000W

Βραστήρας Ρυζιού / Rice Cooker • Ισχύς / Power: 2KW • Χωρητικότητα / Capacity: 600ml

Μηχανή Εσπρέσο / Espresso Machine • Ισχύς / Power: 1.2KW • 19Bar

Ninja SLUSHi Μηχανή Παρασκευής Παγωμένων Ροφημάτων / Frozen Drink Maker • Ισχύς / Power: 800W

€14.99

€39.99

€59.99

€44.99

€99.99

€199.99

€44.99

€79.99

€59.99

€79.99

€229.99

€49.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα προϊόντα Canyon / On selected Canyon products

€19.99

10

€54.99

€89.99

€289.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ

Για online αγορές For online purchases

HOME APPLIANCES ONLY

€69.99

€299.99

€499.99

0274047

0246086

0275893

0272395

Ηλεκτρική Σκούπα / Vacuum Cleaner • 700W • Με σακούλι / With bag

Σετ Καθαριστή Τζαμιών / Window Cleaner Set

Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner • Χρόνος λειτουργίας μέχρι / Run time up to: 50min

V8 ADVANCED Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner

€84.99

€229.99

€299.99

€309.99

0275221

0270999

0268104

0283039

Σκουπάκι Καθαρισμού Στρωμάτων / Mattress Cleaner • Ισχύς / Pwer: 400W • Χωρητικότητα / Capacity: 400ml

Καθαριστικό Επίμονων Λεκέδων / Stain and Spot Cleaner • Iδανικό για ταπετσαρίες, σκάλες, χαλιά & στο αυτοκίνητο / Perfect for wallpaper, stairs, carpets & in the car • Αφαιρεί άμεσα λεκέδες & μυρωδιές / Instantly removes stains and odors

ROOMBA COMBO ESSENTIAL Ρομποτική Σκούπα & Σφουγγαρίστρα / Robot Vacuum & Mop Cleaner

Ρομποτική Σκούπα / Robot Vacuum Cleaner

€49.99

€49.99

€74.99

0229362

€64.99

44.99

€

Ηλεκτρική Σκούπα Υγρής και Στερεής Απορρόφησης / Wet and Dry Vacuum Cleaner • Ισχύς / Power: 1000W • Capacity: 15l

0269568

€49.99

39.99

€

Σίδερο Ατμού / Steam Iron • Ισχύς / Power: 2.4KW • Χωρητικότητα / Capacity: 270ml • 35gr

€199.99

€159.99

0229652

€369.99

€169.99

€199.99

0229653

€109.99

79.99

€

Ηλεκτρική Σκούπα Υγρής και Στερεής Απορρόφησης / Wet and Dry Vacuum Cleaner • Ισχύς / Power: 1200W • Capacity: 20l

0269569

€129.99

94.99

€

Σιδερόπρεσα / Steam Generator • 5.3Bar • Χωρητικότητα / Capacity: 1.2l

€149.99

0221888

99.99

0256338

€159.99

€

Ηλεκτρική Σκούπα Υγρής και Στερεής Απορρόφησης / Wet and Dry Vacuum Cleaner • Ισχύς / Pwer: 1200W • Capacity: 30l

129.99

299.99

€

€

Ηλεκτρική Σκούπα / Vacuum Cleaner • Ισχύς / Power: 700W • Με Κάδο / Bagless • Χωρητικότητα / Capacity: 1.5l

€368.99

Σιδερόπρεσα / Steam Generator System • Ενίσχυση ατμού / Steam Boost: 320g • 5.5Bar

€499.99

299.99

€

0263551

0275877

€369.99

Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner • 18V Li-ion • Χρόνος λειτουργίας μέχρι / Run time up to: 40min

0258488

€59.99

49.99

€

Σύστημα Ατμού / Steamer • Ισχύς / Power: 1300W

419.99

€

Ασύρματη Ηλεκτρική Σκούπα / Cordless Vacuum Cleaner • Χρόνος λειτουργίας μέχρι / Run time up to: 60min

0271495

€148.99

119.99

€

Σύστημα Ατμού / Clothes Steamer • Ισχύς / Power: 2000W • 42gr/min

11


ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ

Βρείτε προϊόντα Τώρα!περισσότερα Και με online αγορές καιonline πληροφορίες στο Now! With purchases

LAUNDRY

www.superhome.com.cy

Find more products and information at

€39.99

EVERYDAY SUPER PRICE

€104.99

0276557

0259581

0065404

AELIA Μεταλλική Απλώστρα / Metal Dryer • 25m

NATALY Μεταλλική Απλώστρα / Metal Dryer • 20m

Απλώστρα Εξωτερικού Χώρου / Rotary Cloth Dryer • Περιλαμβάνει βάση στήριξης / Includes ground spike • 40m

€38.99

€108.99

0133953

0229650

Σιδερώστρα / Iron Board • 110Wx33Dx75-90Hcm • 19mm

Σιδερώστρα / Iron Board • 124x38cm

€8.99

€29.99

€85.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα προϊόντα Vileda / On selected Vileda products

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

€27.99

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα προϊόντα Scrub Daddy και Pink Stuff / On selected Scrub Daddy and Pink Stuff products

€7.99

€11.99

0264984

0276721

€5.99

Καλάθι Απλύτων / Laundry Basket • 50l

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένους μεταλλικούς κάδους απορριμμάτων Brabantia / On selected Brabantia metal pedal bins

12

€7.49

FRIDA Κάδος Ανακύκλωσης / Recycle Bin • 24l • 4 Χρώματα / Colors • 37l - FROM: €15.99 - €9.99

0179389

€17.39

13.89

€

Κάδος Απορριμμάτων / Waste Bin • 25l

€89.99

0116960

€71.99

44.99

52.99

€

€

Κάδος Απορριμμάτων / Push Bin • 40l

25% ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

0201360

€62.99

Στις σακούλες απορριμμάτων Brabantia / On selected Brabantia bin bags

Κάδος Απορριμμάτων / Pedal Bin • 50l

€15.99 0278608

€10.99

Κάδος Απορριμμάτων / Garbage Bin • 45l • 60l - FROM: €18.99 - €12.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΜΠΑΝΙΟ

Για online αγορές For online purchases

BATHROOM EVERYDAY SUPER PRICE 0166725

€8.99

Κάδος Απορριμμάτων / Waste Bin • 5l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in more sizes • Βούρτσα / Toilet Brush - €4.49

€12.99 0259200

€9.99

Χαλάκι Μπάνιου / Bath Mat • Αντιολισθητικό / Anti-slip • 4 Xρώματα / 4 Colors • 50x80cm

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

Σ’ επιλεγμένα αξεσουάρ μπάνιου Tatay / On Tatay bathroom accessories

Στα χαλάκια μπάνιου Wenko Diatomite / On Wenko Diatomite bath mats

DISCOUNT

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στις κουρτίνες μπάνιου Wenko / On Wenko shower curtains

EVERYDAY SUPER PRICE

EVERYDAY SUPER PRICE

0268655

0102457

Γυαλί Μπάνιου / Shower Head • Glass / Γυαλί 5mm • 80x145cm • Πλάτος ανοίγματος / Opening width: 73cm • Μαύρη βάση στήριξης αλουμινίου / Βlack aluminium support base

Καμπίνα Ντουζιέρας / Shower Cubicle • Ρυθμιζόμενη / Adjustable • 70-80χ185Ηcm • 5mm Glass

€54.99

€99.99

0266099

0260305

Ευέλικτο Μίξερ Νεροχύτη / Flexible Basin Mixer • Με ευέλικτο ρουξούνι / Flexible Spout • 4 Χρώματα / Colors

Μίξερ Κουζίνας / 3Way Kitchen Mixer • 2 λαβές-για πόσιμο και πλύσιμο / 2 handles-for drink and wash

€86.99

€43.99

€159.99

€69.99

www.superhome.com.cy

DISCOUNT

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στα ραφάκια μπάνιου Feridras Anti Dust/Anti Rust / On Feridras Anti Dust/Anti Rust bath shelves

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στα καθίσματα τουαλέτας Tatay / On Tatay toilet seats • 5 YEAR GUARANTEE • Soft Close

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στους αεριστές Neoperl / On Neoperl aerators

€29.99 0228580

€19.99

Σετ Ντουζιέρας με Επιχρωμιωμένη Πλάκα / Chromed Plated Shower Set • Μήκος / Length: 60cm • Λάστιχο / Hose: 150cm • Θήκη σαπουνιού / Soap holder • Κεφαλή ντους / Slim shower head • Χωρίς τρύπημα / No drilling

EVERYDAY SUPER PRICE 0260306

€89.99

Ολοκληρωμένο Σετ Τουαλέτα / Complete Toilet

€269.99 0262985

€188.99

Φίλτρο Νερού 4 Σταδίων με Πιεστικό / 4-Stage Water Filtration System with Pump

13


ΜΠΟΓΙΕΣ

Βρείτε προϊόντα Τώρα!περισσότερα Και με online αγορές καιonline πληροφορίες στο Now! With purchases

PAINTS

Find more products and information at

www.superhome.com.cy

€16.59

€12.59

€11.19

€6.99

0215175

0188935

0204158

0276751

AQUACHROM Οικολογική Ριπολίνη Νερού Εξαιρετικής Ποιότητας / Ecological Premium Quality Water Based Enamel Paint • 750ml

VIVEXYL Συντηρητικό Εμποτισμού Ξύλου / Wood Preservative Solventbased • 750ml

UVITEN Υδατοδιαλυτό Συντηρητικό και Χρώμα Ξυλείας / Water based Wood Stain and Preservative • 750ml

UVITEN Λάδι Εμποτισμού Ξύλου / Teak Oil • 750ml

1l = €22.12 - €17.32

1l = €16.79 - €13.32

1l = €14.92 - €13.19

1l = €9.32 - €6.65

€21.89

€48.29

0135827

0070946

Υδατοδιάλυτο Βερνίκι Ξύλου και Επίπλων / Hardwood Furniture Stain • 750ml

VS-1 Ακρυλικό Βερνίκι Πέτρας / Acrylic Stone Varnish • 4l

€12.99

€17.49

€9.99

€42.99

€9.89

€4.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στις μπογιές Hammerite / On Hammerite paints

ANY SURFACE

NO PRIMER

UV

RESISTANT

1l = €29.19 - €23.32

1l = €12.07 - €10.75

€3.69

€5.79

€9,09

€8.99

0201379

0252041

0161272

0161270

Ακρυλικός Στόκος Οικοδομών / Acrylic Masonry Putty • 400gr

PELEMIX BUILD & PLASTER Προαναμειγμένο Τσιμεντοκονίαμα για Κτίσιμο και Σοβάτισμα / Ready-Μixed Cement-Based Mortar Used for Brick Laying and Plastering • 25kg

PELECRETE C1 WHITE Κόλλα Πλακιδίων για Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση / Ceramic Tile Adhesive for Interior and Exterior Use • 25kg

ULTRA MIX GREY Σοβάς Τελικής Στρώσης με Βάση το Τσιμέντο / A Cement-Based Finishing Plaster • 25kg

1kg = €9.23 - €6.98

1kg= €0.23 - €0.20

1kg = €0.36 - €0.32

1kg = €0.36 - €0.34

€29.99

€79.99

€99.99

€149.99

0258211

0284897

0117891

0262645

Αναδιπλούμενο Σκαμπό / Folding Stool • Max. 180kg

Μεταλλική Σκάλα / Steel Ladder • Μέγιστο Βάρος / Max. Weight: 150kg • Ελαφριά / Lightweight • Σούπερ λεπτή / Folds ultra-flat • 2 Σκαλιά / Steps • 3 Σκαλιά / Steps FROM: €89.99 - €71.99

Πολυμορφική Σπαστή Σκάλα / Multipurpose Ladder • 12 Σκαλιά / Steps (3.5m) • Μέγιστο ύψος / Max. height: 3.5m • Max. 150kg • 6 κλειδαριές ασφαλείας / 6 security locks

Τηλεσκοπική Σκάλα / Telescopic Ladder • Μέγιστο ύψος / Max. height: 3.2m • Μηχανισμός απαλού κλεισίματος / Innovative soft close mechanism • Στιβαρή κατασκευή αλουμινίου / Sturdy aluminium construction • Max. 150kg

€2.79

€22.99

14

€5.09

€64.99

€7.89

€79.99

€8.59

€119.99

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΜΠΟΓΙΕΣ

Για online αγορές For online purchases

PAINTS

www.superhome.com.cy

EVERYDAY SUPER PRICE

€31.99

€39.99

€37.39

0248243

0226358

0180856

0000092

SUPER PAINT Πλαστική Μπογιά Εσωτερικής Χρήσης / Interior Emulsion Paint • Άσπρο / White • 9l

NEOPAL ECO Aσυναγώνιστης Ποιότητας Πλενόμενο Οικολογικό Ματ Πλαστικό Χρώμα / Super Premium Quality Washabale, Ecological Matt paint / available in other sizes and colours • 3l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και χρώματα / Available in other sizes and colors

Οικολογικό & Αντιμικροβιακό Χρώμα για Εσωτεριούς Χώρους με Υγρασία / Interior Ecological Antimicrobial Emulsion Paint • 3l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και χρώματα / Available in other sizes and colors

MAXICOTE Άριστης Ποιότητας Βαφή για Εσωτερικές & Εξωτερικές Επιφάνειες / Premium Quality Emulsion Paint for Interior & Exterior Surfaces • 5l • Άσπρο / Superwhite • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και χρώματα / Available in other sizes and colors

1l = €2.11

1l = €10.66 - €9.33

1l = €13.33 - €10.66

1l = €7.48 - €6.58

€25.99

€24.99

€31.29

0213879

0172484

0248250

VIVE ACRYLIC Ακρυλικό Χρώμα για Εξωτερική Χρήση / Acrylic Paint for Exterior Use • 3l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη και χρώματα / Available in other sizes and colors

SENS ECO PREMIUM Οικολογικό Πλαστικό Χρώμα για Εσωτερικές Επιφάνειες / Ecological Emulsion Paint for Interior Surfaces • 5l • Άσπρο, Μακνόλια / White, Magnolia • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

DECOCRYL Υδατοδιαλυτό Επίχρισμα για Εξωτερικές Οικοδομικές Επιφάνειες / Water Based Acrylic Coating for Exterior Building Surfaces • 9l

1l = €8.66 - €6.93

1l = €5.00 - €4.40

1l = €3.48 - €2.78

€25.89

€61.99

€61.29

€94.49

0182136

0249057

0237354

0270089

FILLCOAT FIBRES Άμεση Στεγανοποίηση Ταρατσών / Immediate Waterproofing Coating • Σκούρο γκρι / Dark grey • 1l

BLACK JACK Ηλιοανακλαστική Μπογιά / Solar Reflective Paint • 5l

AQUAMAT FLEX Εύκαμπτο, Επαλειφόμενο Στεγανωτικό Κονίαμα 2 Συστατικών / Two-component Flexible Cementbased Waterproofing Slurry • Γκρι / Grey • 25kg + 8kg

ISOFLEX Στεγανωτικό Ταρατσών / Liquid Waterproofing Membrane for Flat Roofs • 25kg

1l = €25.89 - €21.99

1l = €12.40 - €9.80

1kg = €2.45 - €2.20

1kg = €3.78 - €2.92

€18.99

€20.79

€21.99

€4.99 0144492

€2.99

Σετ Βούρτσες Μπογιατίσματος / Brush Set • 5 Τεμάχια / Pieces

€27.99

€21.99

€48.99

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στις βούρτσες μπογιατίσματος S.500 της Peta / On Peta S.500 paint brushes

€31.99

€24.99

€54.89

€4.69 0008130

€3.69

Σετ Μπογιατίσματος / Painting Set • 3 Τεμάχια / Pieces

€32.89

10 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στις μπογιές Sherwin Williams A-100 / On Sherwin Williams A-100 paints

€72.99

30 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα γυαλόχαρτα Brushco / On selected Brushco sandpapers

15


ΕΡΓΑΛΕΙΑ

Βρείτε προϊόντα Τώρα!περισσότερα Και με online αγορές καιonline πληροφορίες στο Now! With purchases

TOOLS

Find more products and information at

0285219

0285220

€84.99

59.99

89.99

44

€Σετ Γωνιακός.99Τροχός / Angle Grinder Set • 20V Li-ion • 4Ah

0250664

119.99

44

€Σέγα / Jigsaw .99

• Ισχύς / Power: 800W

44.99

€

Κρουστικό Δράπανο / Drill • Ισχύς / Power: 1100W • 0-2800rpm

149.99

€

Πλυστικό Υψηλής Πίεσης / High Pressure Washer • Ισχύς / Power: 2.2KW • 155Bar

0235483

€59.99

€59.99

€229.99

€

Πλυστικό Υψηλής Πίεσης / High Pressure Washer • Ισχύς / Power: 1.8KW • 145Bar

0187613

€59.99

0285222

€179.99

€

Πλυστικό Υψηλής Πίεσης / High Pressure Washer • Ισχύς / Power: 1.4KW • 110Bar

0273430

0285221

€139.99

€

www.superhome.com.cy

Πλυστικό Υψηλής Πίεσης / High Pressure Washer • Ισχύς / Power: 2.3KW • 165Bar

0286084

€179.99

€114.99

89.99

€

Δράπανο Κατεδάφισης / Rotary Hammer • Ισχύς / Power: 1500W

119.99

€

Σετ Εργαλείων / Combo Set 20V • 1x Brushless Cordless Impact Drill • 1x Cordless Impact Driver • 1x Cordless Blower

20 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ’ επιλεγμένα εργαλεία Kreator / On selected Kreator tools

0257504

0265241

€64.99

44

€Κρουστικό.Δράπανο 99 /

Impact Drill • Ισχύς / Power: 600W

0223826

€64.99

€59.99

49

€79.99

69.99

€

Πιστόλι Θερμού Αέρα / Heat Gun • 18V Li-ion • Δεν περιλαμβάνει μπαταρία / Does not include battery

16

€69.99

59

€Γωνιακός Τροχός .99 /

€Πιστόλι Θερμού .99Αέρα /

€Πολυτριβείο.99 /

0262160

0243687

0268819

Angle Grinder • Ισχύς / Power: 700W • 115mm

€114.99

0282125

49

0220358

Heat Gun • Ισχύς / Power: 1600W

€119.99

99

€Ηλεκτρικό.Κατσαβίδι 99 / Impact Wrench • 18V Li-ion • Δεν περιλαμβάνει μπαταρία / Does not include battery

99.99

€

Γωνιακός Λειαντήρας / Angle Grinder • 125mm • 18V Li-ion • Δεν περιλαμβάνει μπαταρία / Does not include battery

Sander • Ισχύς / Power: 80W

€169.99

139.99

€

Ρούτερ / Router • 18V Li-ion • Δεν περιλαμβάνει μπαταρία / Does not include battery

0127336

€137.99

119

€Δισκοπρίονο /.99

Circular Saw • Ισχύς / Power: 1.2KW

0275493

€168.99

149

€Ασύρματος Καθαριστής .99

Σκληρών Δαπέδων / Cordless Hard Floor Cleaner • 18V Li-ion • Δεν περιλαμβάνει μπαταρία / Does not include battery

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


Για online αγορές ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ / ΕΙΔΗ ΚΙΓΚΑΛΕΡΙΑΣ For online purchases

AUTO ACCESSORIES / HARDWARE €6.99

€9.99

€16.99

0145433

0262656

0200704

Τσαντάκι Πρώτων Βοηθειών / First Aid Kit

Ομπρέλα Ηλιοπροστασίας Παρμπρίζ / Car Umbrella Shade • 140x97cm • 130x65cm

Σετ Χαλάκια Αυτοκινήτου / Car Mat Set • 4 Τεμάχια / Pieces • 3 Χρώματα / Colors

€4.99

€5.99

www.superhome.com.cy

€11.99 0220600

€6.49

4

€ .49

Φανάρια Ποδηλάτου / Bike Light Set • 2 Τεμάχια / Pieces

0264865

€3.29

EVERYDAY SUPER PRICE

€4.49

€25.99

0259549

0247239

0268281

Πανί με Μικροΐνες / Microfiber Cloth • 7 Τεμάχια / Pieces • 35x35cm

Καθαριστικό Παρμπρίζ κατά των Εντόμων / Screen Wash - Insect Remover • 4l

Κομπρεσόρος / Air Compressor • 12V • 100PSI

€2.49

€3.49

2

€ .69

Βάση Ποδηλάτου / Bicycle Hook • 24-29inch bikes • PVC Coating

€19.99 0238987

€17.99

11.99

€

Βούρτσα Αλυσίδας / Chain Brush

0267479

€15.99

12.99

€

1l = €1.12 - €0.87

€79.99

€44.99

€144.99

0232130

0233828

0227230

Ράδιο Αυτοκινήτου / Car Radio • USB • Ηχεία / Speakers FROM: €52.99 - €35.99

Φορτιστής Μπαταρίας Αυτοκινήτου / Car Battery Charger • 6-12V • 120A

Μονάδα Παροχής Ενέργειας-Εκκινητής & Φακός / Power Supply Unit • USB • 12V

€63.99

€35.99

€103.99

Αξεσουάρ Ποδηλάτου / Bike Accessory Pack 0253482

€5.19

2

€ .99

Κάλυμμα Ποδηλάτου / Bicycle Cover 0263106

€34.99

22.99

€

Κράνος Ποδηλάτου / Bicycle Helmet •M-L

€14.99

€11.99

0270228

0276379

Κάλυμμα Μοτοσυκλετας / Motorcycle Cover • 203x89x122cm (M) • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Δίχτυ Φορτίου / Cargo Net • 30x30x4cm

€10.99

€7.99

25 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Στις κλειδαριές μοτοσυκλέτας Oxford / On Oxford motor locks

0264871

€12.99

10.99

€

Αναδιπλούμενη Βάση Ποδηλάτου / Folding Bicycle Hook • 24-29inch bikes • PVC Coating

0264856

ONLY

29.99

€

Τριπλή Βάση Αυτοκινήτου για Ποδήλατα / Three Bicycle Car Rack • 26-29inch bikes

17


ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ

Βρείτε προϊόντα Τώρα!περισσότερα Και με online αγορές καιonline πληροφορίες στο Now! With purchases

STORAGE

Find more products and information at

www.superhome.com.cy

€179.99

€55.99

€109.99

€69.99

0276436

0266401

0251992

0251991

Πλαστικό Ερμάρι / Plastic Cabinet • 4 Ράφια / Shelves • 89X54X190Hcm • 50kg ανά ράφι / per shelf • UV resistant • Μεταλλικοί μεντεσέδες / Metal hinges

Υφασμάτινο Ερμάρι / Fabric Wardrobe • 141x45x167Hcm

Ντουλάπι Αποθήκευσης / Storage Cabinet • 4 Ράφια / Shelves • 65x45x182cm • Μέγιστο βάρος ανά ράφι / Max.weight per shelf: 25kg • Utility - FROM: €119.99 - €79.99

Πλαστικό Χαμηλό Ντουλάπι / Plastic Low Cabinet • 2 Ράφια / Shelves • 65x45x97cm • Μέγιστο βάρος ανά ράφι 25kg Max. load per shelf 25kg

€26.99

€49.99

€149.99

0264457

0095265

0270856

Στοιβαζόμενα Κουτιά Αποθήκευσης / Stackable Boxes Tower Unit • 3x22l • 37x28x33cm

Πλαστική Ραφιέρα / Plastic Shelving • 5 Ράφια / Shelves • 92Lx46Dx185Hcm • Μέγιστο βάρος 60kg Max. Load 60kg • Εύκολο στήσιμο / Easy set up

Μεταλλική Ραφιέρα / Metal Rack • 165x60x180cm • 4 Ράφια / Shelf • Μέγιστο βάρος ανά ράφι / Max. weight per shelf: 300kg • Επιπλέον πάνω ράφι / Topshelf 165x60x180cm FROM: €79.99 - €52.99

€6.49

€23.69

€5.99

€16.99

0274304

0249450

0270335

0205076

Σετ Αποθήκευσης Παπουτσιών / Shoe Organizer Set • 4 Τεμάχια / Pieces

Παπουτσοθήκη / Shoe Rack • 23x50x61.5cm • Ανοξείδωτο ατσάλι / Stainless steel • Επεκτεινόμενο / Extendable: 61.5 - 115cm

Πλαστικό Καλάθι Αποθήκευσης / Plastic Storage Basket • 3 Χρώματα / Colors • 19l • 15l - FROM: €5.49 - €4.49

Κουτί Αποθήκευσης / Underbed Storage Box • 35l • 74x37x16.5cm • 55l - 79x58x16.5cm FROM: €25.99 - €16.99

€35.99

0222725

€129.99

€29.99

€79.99

€16.99

€3.99

€19.99

Βαλίτσα / Luggage • 22x38x55cm • 20" • 24" - FROM: €39.99 - €25.99 • 28" - FROM: €49.99 - €34.99 • 3 Χρώματα / Colors • ABS

18

€36.99

€14.99

€3.69

0259887

2

€ .29

Σετ Σακουλών Αποθήκευσης Κενού Αέρος / Vacuum Storage Bag Set • 2 Τεμάχια / Pieces • 65x75cm • 70x90cm x2pcs FROM: €4.19 - €2.99

€46.99

€99.99

€4.49

0277019

€3.59

2

€ .49

Τσάντα Αποθήκευσης Κουβέρτας / Blanket Storage Bag • 50x38x20cm

0274520

€3.99

2

€ .99

Θήκη Αποθήκευσης / Underbed Storage Bag • 100x45x16Hcm

€10.99

0264459

€5.79

3

€ .99

Κουτί Αποθήκευσης / Storage Box • 31x28x16cm • Foldable • Hard case

0278299

€7.59

5

€ .99

Κουτί Αποθήκευσης / Storage Box • 39x29x19cm

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΚΗΠΟΣ

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

GARDEN €30.99

EVERYDAY SUPER PRICE

€46.99

0259441

0119730

0268034

Τεχνητά Φύλλα Με Πέργκολα Ιτιάς / Atificial Leaves With Willow Trellis • 412 Φύλλα / Leaves • 1x2m

Καλάμι Περίφραξης / Reed Screen • 100x500cm • 150x500cm - €12.99 • 200x500cm - €19.99

Περίφραξη από Καλάμι / Reed Fence • Διάμετος / Diameter: 20-25mm • 1x3m • 1.5x3cm - FROM: €69.99 - €46.99 • 2x3cm - FROM: €92.99 - €65.99 • 2.5x3cm - FROM: €116.99 - €82.99 • 3x3cm - FROM: €139.99 - €95.99

€21.99

€8.99

€31.99

0166025

EVERYDAY SUPER PRICE

1

€Φωτιστικό .09Ηλιακής /pc

Ενέργειας / Solar Light • 1.2V • S/Steel • Ύψος/Height: 36.5cm

0205144

€4.99

2

€ .99

Φωτιστικό Ηλιακής Ενέργειας / Solar Light

€21.99

€19.99

€23.99

0273256

0281113

0235010

0279157

€ .99

Διαχωριστικό Κήπου / Border Edge • 5 Τεμάχια / Pieces • Μήκος / Length: 3.90m • Ύψος / Height: 18cm

Διακοσμητικό Τοίχου / Wall Leaves Tile • 60x40cm • 2 Σχέδια / Designs

Θερμοκήπιο / Greenhouse • 2 Επίπεδα / Tiers • 50x45x84cm • 3 Επίπεδα / Tiers FROM: €28.99 - €17.99

€14.99

€11.99

€3.19

€13.99

1

Δάδα με Ηλιακό Πάνελ / Solar Panel Torch • 50cm

0273257

€3.69

1

€ .99

Φωτιστικό Ηλιακής Ενέργειας / Solar Spot Light • 35cm 1Τεμ./Pc = €4.40 - €3.00

0273253

0270838

0279227

2

7

€3.49

0263510

€11.99

€Κοκοφοίνικας .79 Στήριγμα Φυτών / € .99 Moss Stick Plant Support • 60x3.2cm • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

0268069

€19.99

Σύστημα Στήριξης Φυτών / Support Panel • 60x120cm • 180x120cm FROM: €22.99 - €15.99

€30.99

13.99

20.99

€

€

Μεταλλική Αψίδα / Metal Arch • 140x240cm

Καφασωτό / Trellis • 60x180cm • 90X180cm FROM: €49.99 - €31.99 • 120X180cm FROM: €53.99 - €37.99

€5.99

2

€ .99

Φωτιστικό Ηλιακής Ενέργειας / Solar Stone Light • 13x10x8cm

0281105

€4.99

3

€ .29

Ηλιακό Φανάρι / Solar Latern • 11x11x14cm • 15x15x18cm FROM: €6.59 - €4.49

€41.99

€27.99

€42.99

0221014

0226700

0060887

Κομποστοποιητής / Composter Ambition • 260l

Κουμπωτό Πλακάκι από Ακακία / Acacia Deck Tile • 30x30cm

Κάδος Απορριμμάτων / Outdoor Wastebin • 120l • Με τροχάκια / With wheels • 4 Χρώματα / Colors

€22.99

€19.99

€34.99

9

τεμ/pcs

0229508

€14.99

8

€ .99

Ηλιακά Λαμπάκια / Solar Lights • 100 Warm White LEDs • 11.9m 0273358

€8.99

4

€ .69 1Τεμ./Pc = €3.11 - €2.22

Ηλιακό Φως Σκαλοπατιού / Solar Step Light • 2 Τεμάχια / Pieces • 7.3x7.3x11cm

19


ΚΗΠΟΣ GARDEN

ΓΛΑΣΤΡΕΣ / POTS

ΦΥΤΟΧΩΜΑΤΑ / SOILS

0253104

0167201

9

1

€18.99

EVERYDAY SUPER PRICE

€Ντοματοκαλλιεργητής .99 /

www.superhome.com.cy

ΛΙΠΑΣΜΑΤΑ / FERTILIZERS

ΦΥΤΑ / PLANTS

0219865

0229058

€5.69

€TOP SOIL.79

Tomato Grower Kit • 28l

Τώρα! ΚαιΓια με online αγορές Now! With For online purchases

Φυτόχωμα / Soil • 20l • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes 1l = €0.09

3

1

€Λίπασμα.79 / Fertilizer

€Αρωματικό .29Φυτό /

• 1kg

Herb

1kg = €5.69 - €3.79

0274136

€1.79

1

€ .49

0278162

0279221

EVERYDAY SUPER PRICE

2

€20.99

14.99

€EARTH.SOIL 69

€

Πλαστική Γλάστρα Bloma με Καφασωτό / Plastic Bloma Pot and Trellis Set • 58x29cm €25.99

EVERYDAY SUPER PRICE

17

€20-20-20.49

Φυτόχωμα / Soil • 25kg 1kg = €0.11

Λίπασμα Γενικής Χρήσης / General Use Fertilizer • 5kg 1kg = €3.50

18.99

0232918

€3.69

€

2

€Φυτόχωμα .89για Κάκτους /

LOTUS Aυτοποτιζόμενη Ζαρντινιέρα / Self-Watering Jardiniere • 79x34.5x40.5cm • 60l

0274281

3

139.99

€

Ορθογώνια Γλάστρα / Rectangular Pot • 75x33x65cm • Με τροχούς / With wheels

€4.69

€6.29

4

€Βιοδιεγέρτης .99 Ενυσχυτής

6

€Φυτόχωμα .99για

5

€6.79

5

€ .49

Κοπριά / Composted Manure • 40l 1l = €0.11 - €0.09 0259287

€8.99

6

€Ζεόλιθος.99/ Zeolite 1kg = €1.80 - €1.40

5

€ .99

Γεράνι Κρεμαστό / Geranium Hanging Pot • 25cm

Κρυσταλλικό Λίπασμα για Λουλούδια / Flower Fertilizer • Υδατοδιάλυτο / Water-soluble • 1kg 1kg = €6.79 - €5.49

3

Ξύλινη Βάση Μεταφοράς / Pine Wood Multi-roller Platform • 35x35x7.9cm

€7.39

0179971

€Κομποστοποιημένη .69

5

0219377

1kg = €15.69

€4.49

€ .99

3

€ .79

Οστεόσπερμο / Osteospermum • 2.5l

Χηλικός Σίδηρος / Chelate Iron • 350gr

1l = €0.14 - €0.12

€8.99

€4.69

€SUPER.IRON 49

0232909

0279018

0201205

EVERYDAY SUPER PRICE

Organic Compost Soil • 50l

Wooden Pot • 40x33x40cm

Φούξια / Fucshia • 3l

0245437

5

45

3

€ .79

Ανάπτυξης / Biostimulant Growth Enhancer • 250cc 1l = €25.16 - €19.96

€Οργανικό.99Φυτόχωμα /

€Ξύλινη Γλάστρα .99/

1

€ .59

Πετούνια / Petunia • 13cm • 2l FROM: €3.69 - €2.99

0263404

€8.69

€7.19

€59.99

€1.89

0264581

0125983

0232914

0263659

0202299

Λίπασμα Τριανταφυλιάς / Rose Fertilizer • 1kg 1kg = €5.29 - €4.69

Gardenia Soil • 20l 1l = €0.23 - €0.16

Τριαντάφυλλα / Soil for Roses • 20l 1l = €0.43 - €0.35

€159.99

Γαρυφαλιά / Dianthus • 13cm

4

€Φυτόχωμα .29για Οξύφυλλα /

22.99

Ζαρντινιέρα με Κρεμάστρα / Jardiniere with Hooks

1

€ .59

€ .69

€4.69

€

€1.89

€5.29

0232913

€29.49

0167168

0054769

Soil for Cactus • 5l 1l = €0.74 - €0.58

0126646

Φράουλα / Strawberry • 1l

0179969

0223380

20

ONLY

• 5kg • Φυσικό προϊόν / Natural product • Συγκρατά υγρασία / Retains moisture

0179975

€16.99

15

€Λίπασμα για.49 Γρασίδι /

Lawn Fertilizer • 5kg 1kg = €3.40 - €3.10

0265478

€27.99

21.99

€

Αρέκα / Areca • 21cm

15 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT Σ' επιλεγμένα φρουτόδεντρα / On selected fruit trees

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΚΗΠΟΣ

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

GARDEN 0166762

EVERYDAY SUPER PRICE

1

€ .49

Εντομοπαγίδες / Insect Glue Traps • 10 Τεμάχια / Pieces

1Τεμ./Pc = €0.15

0274573

0242209

€4.99

3

€EXIT PLUS .99

Σκόνη Καταπολέμησης Μυρμηγκιών / Ant Control Powder • 250gr

1kg = €19.96 - €15.96

0246314

€6.89

5

0232224

5

24

€4.49

6

2

€ .49

€ .99

1l = €137.80 - €126.44

1l = €15.98 - €11.98

1kg = €999.00 - €699.00

1l = €15.78 - €12.98

1kg = €29.93 - €19.93

Μυκητοκτόνο / Fungicide • 45ml

Εντομοκτόνο / Insecticide • Έτοιμο για χρήση / Ready to use • 500ml

7

Insecticide • Για κατσαρίδες / For cockroaches • Για μυρμήγκια / For ants • 10gr

SPRUZIT Εντομοκτόνο / Insecticide • 500ml

Πάστα Δόλωμα για Ποντίκια / Mouse Pasta Bait • 150gr

€12.99

€19.99

0274126

0274128

Ψεκαστήρας / Pressure Sprayer • 5l • 8l - FROM: €14.99 - €9.99

Ψεκαστήρας Πλάτης / Knapsack Sprayer • 16l

€6.99

για Ψέκασμα / Spray Suit Cover • Size: M, L, XL, XXL

0224254

0232225

€7.89

€Εντομοκτόνο .99 /

€Φόρμα.Προστασίας 49

Protection Mask • Με 2 επαγγελματικά φίλτρα / With 2 professional filters

6

0200263

€EFFECT.99

€8.49

€Μάσκα Προστασίας .99 /

€9.99

€BLINDAX-SB .69

0241037

€28.59

0275892

€7.99

€16.99

0254476

€1.19

0

€1.69

1

€Γάντια .Εργασίας 89 με

€Προστατευτικά .49 Γυαλιά /

Επικάλυψη Νιτριλίου / Nitrile Gloves

Safety Goggles

15 % ΕΚΠΤΩΣΗ

DISCOUNT

Σ' επιλεγμένα είδη ύδρευσης / On selected irrigation products

€5.69

EVERYDAY SUPER PRICE

€12.99

€49.99

0101321

0199423

0199419

0281108

ΡΕ Σωλήνας Άρδευσης / PE Pipe for Watering • 15m • Ø20mm

Πιστολάκι Ποτίσματος / Spray Gun

Λάστιχο Ποτίσματος / Hose • 7.5m • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

Τυλιγάδι / Trolley Hose Reel • 40m

€4.49

€2.29/pc

€4.99

8 Functions

€29.99

2 Functions 1m = €0.38 - €0.30 0208751

€2.69

1

€ .99

Σχοινί Πράσινο / Green Rope • 250gr

1m = €1.73 - €0.67 0275884

€0.59

0

€ .49/m

Δίχτυ Εδαφοκάλυψης / Ground Cover Net • 1m • 90gr/m2

0186545

€7.99

6

0132682

€10.19

8

0181142

€9.79

7

0274599

€10.99

8

€Φτυάρι.με49Ξύλινο Χερούλι / €Τσάπα .με49Ξύλινο Κοντάρι / €Τσουγκράνα .99με Ξύλινο €Σετ Εργαλείων .99 Κήπου / Shovel with Wooden Handle • Κοντάρι / Handle: 1m

Cultivator with Wooden Handle

Κοντάρι / Rake with Wooden Handle

Garden Tools Set • 3 Τεμάχια / Pieces 1Τεμ./Pc = €3.66 - €2.83

0274600

€34.99

28

€Σετ Εργαλείων .99Κήπου /

Garden Tools Set • 3 Τεμάχια / Pieces 1Τεμ./Pc = €11.66 - €9.66

21


ΚΗΠΟΣ

Τώρα! ΚαιΓια με online αγορές Now! With For online purchases

GARDEN

0280604

0232495

0280605

€15.49

€5.89

4

€Φτυάρι.Χειρός 69/PC/ Hand Trowel • 6cm, 8cm

0169850

€17.49

11

14

€Κλαδευτήρι.99 / Pruner

€Πριόνι / Curved .99Saw

• Διάμετρος κοπής / Cutting diameter: 22mm

• Λεπίδα / Blade: 30cm

0238761

0239282

€9.99

€11.99

€Γάντια .Κήπου 99 /

€Ψεκαστήρας .69Αντλίας /

0238763

0238764

€39.49

31

12

Water Spray Gun • Σετ με ταχυσύνδεσμο / With stop connector

0251321

27

9

Βρύσης / Twin Tap Connection • 3/4"

€239.99

199

€Χλοοκοπτική .99

56

1m = €1.80 - €1.40

1m = €7.20 - €5.70

Spiral Hose • 10m • Με πιστολάκι / With spraygun • Με αξεσουάρ / With accessories

ΔΩΡΟ FREE

Μηχανή Μπαταρίας / Lawnmower • Διάμετρος κοπής / Cutting diameter: 30cm

0280600

€49.99

22

39.99

€Ψεκαστήρας.99 Ποτίσματος /

€

EASYPLUS Χρονοδιακόπτης Νερού / Water Timer • Μέχρι 60 κύκλους ανά μέρα / Up to 60 cycles per day • Συχνότητα ποτίσματος: Κάθε 2 ώρες / Watering frequency: Every 2 hours • Διάρκεια: Από 1 λεπτό έως 2 ώρες / Duration: From 1min to 2hours

Spray Sprinkler • Ρύθμιση τομέα 7 σταδίων / 7-stage sector setting

€52.99

€Λάστιχο Ποτίσματος .99 /

22

0271011

ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΤΙΣΤΗ / PRODUCTS DO NOT INCLUDE BATTERY AND CHARGER

0246678

€71.99

Telescopic Pruner • 80-160cm

Mε αγορά εργαλείου δώρο σετ μπαταρία και φορτιστής / Free with every tool purchase charger and battery

€30.49

€Διπλός.Συνδετήρας 99

82

€Τηλεσκοπικό.99Κλαδευτήρι /

0271009

0246684

€12.49

€FLEX .99

Λάστιχο Ποτίσματος / Hose • Ø1/2” • 20m • Με αξεσουάρ / With accessories • Διατίθεται και σε άλλα μεγέθη / Available in other sizes

84

Grass Trimmer • 23/18V Li-ion • 1.5Ah

Pruner with Handle • Διάμετρος κοπής / Cutting diameter: 28mm • 1.1m

Backpack Sprayer • 12l • Brass nozzle • Τηλεσκοπικός κύβος / Telescopic cube • Περιέχει φίλτρο / Includes filter

0280602

€35.99

159

• Διάμετρος κοπής / Cutting diameter: 50mm • Επεκτεινομενα χερούλια / Extendable handles

76

0214003

€Πιστολάκι Ποτίσματος .99 /

€109.99

42

€Κλαδευτήρι.99 / Pruner

€Ψεκαστήρας.99 Πλάτης /

Pressure Sprayer • 5l • Max. 3Bar • Λάστιχο / Hose: 1.5m • Περιέχει φίλτρο / Includes filter • Ρυθμιζόμενη βαλβίδα πίεσης / Adjustable pressure valve €17.99

0246694

€97.89

€96.99

€Ψεκαστήρας.99 Πίεσης /

0251962

• Διάμετρος κοπής / Cutting diameter: 45mm

€Κλαδευτήρι με.Κοντάρι 99 / €Χλοοκοπτικό.99/

Pressure Sprayer • 750ml • 360o Function • Brass nozzle

Garden Gloves • Μεγέθη / Sizes: S, M, L, XL • Touch screen tips

32

€17.99

0280609

€50.49

€Κλαδευτήρι.99 / Pruner

0258632

9

6

0280611

€38.49

30

€Κλαδευτήρι.99 / Pruner

• Διάμετρος κοπής / Cutting diameter: 20mm

0280610

€39.99

www.superhome.com.cy

43

€Τυλιγάδι /.99

Trolley Hose Reel • 40m

0246679

€84.99

67

€Τυλιγάδι με.99 Λάστιχο /

Hose Reel with Hose • Με λάστιχο / With hose: 20m • 1/2” • Με αξεσουάρ / With accessories

0246687

€214.99

169.99

€

Επιτοίχια Αυτόματη Ανέμη Ποτίσματος με Λάστιχο / Wall Mounted Hose Box Roolup • 20m • Με αξεσουάρ / With accessories

Οι φωτογραφίες των προϊόντων μπορεί να διαφέρουν από την πραγματικότητα. Οι τιμές του φυλλαδίου ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Η συναρμολόγηση δεν συμπεριλαμβάνεται στις τιμές. Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τυπογραφικά λάθη ή παραλείψεις. / Product photos may be different from the reality. Prices are valid while stock last. Prices do not include assembly. The Company takes no responsibility for any printing errors or omissions.


ΚΗΠΟΣ

Βρείτε περισσότερα προϊόντα και πληροφορίες στο Find more products and information at

GARDEN 0264295

€149.89

99

€Χλοοκοπτικό.99/ Brush Cutter • 1.4KW

0219057

0239926

€219.99

0144219

€289.89

179

€Βενζινοκίνητο.Χλοοκοπτικό 99 / Petrol Brush Cutter • Ισχύς / Power: 1500W • 51.7cc • Χωρητικότητα κυλίνδρου / Cylinder capacity: 51.7cm3

0264216

€294.99

219

€319.89

227.99

€Χλοοκοπτικό /.99

279.99

€FS 55

Brush Cutter • 20V 2X4AH • Ø25.5cm

€3 IN 1

Βενζινοκίνητο Χλοοκοπτικό / Petrol Brush Cutter • 27.2cc

Πολυεργαλείο Κήπου / Garden Tool • 52cc

€42.99

€79.99

€108.99

€106.99

0219056

0286794

0239929

0237105

Χλοοκοπτικό / Grass Trimmer • Ισχύς / Power: 300W

Χλοοκοπτικό Μπαταρίας / Battery Brush Cutter • 20V Li-ion

Θαμνοκοπτικό / Hedge Trimmer • 1400 RPM • 20V Li-ion 2Ah • Λεπίδα / Blade: 45cm

Ηλεκτρικό Θαμνοκοπτικό / Electric Hedge Trimmer • Ισχύς / Power: 450W

€159.99

€188.99

€189.99

€119.99

0273330

0239545

0273356

0251955

Ηλεκτρικό Σκαπτικό / Electric Tractor • Ισχύς / Power: 1.5KW

Ψεκαστήρας / Sprayer • Ισχύς / Power: 25.6cc

Βενζινοκίνητος Φυσητήρας / Petrol Blower • 25.4cc

Φυσητήρας / Blower • 18V Li-ion • 2Ah • Περιλαμβάνει μπαταρία και φορτιστή / Includes battery and charger

€114.99

€329.99

€229.99

€109.99

0246974

0254616

0252581

0284515

Χλοοκοπτικό / Lawn Mower • Ισχύς / Power: 1000W

Βενζινοκίνητη Χορτοκοπτική Μηχανή / Petrol Lawn Mower • Χωρητικότητα / Tank Capacity: 45l • 40cm

Τριβέλα - Γεωτρύπανο Βενζίνης / Earth Auger • Χωρίς Αρίδα / Without Drill • 62cc

Τηλεσκοπικό Αλυσοπρίονο / Telescopic Chainsaw • Ισχύς / Power: 1KW • 10"

€33.99

€139.99

€89.99

€59.99

€134.99

€249.99

€79.99

€119.99

€169.99

€89.99

€89.99

€89.99

23


ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΗΠΟΥ GARDEN SHEDS €249.99

€429.99

€369.99

€429.99

0217090

0221052

0281729

0234071

ONTARIO Πλαστικό Μπαούλο / Plastic Cushion Box • 147x83x86cm • 870l

STORA WAY Πλαστική Αποθήκη Κήπου / Plastic Garden Shed • 130x75.6x206.2cm • Με πάτωμα / With floor

BICYCLE 6X3 FT Μεταλλική Αποθήκη / Metal Shed • 203x101x145.8cm • Δεν περιλαμβάνει πάτωμα / Does not include floor

ECO 8X8FT Μεταλλική Αποθήκη Κήπου / Metal Garden Shed • 242Wx262Dx191Hcm

€549.99

€539.99

€729.99

€1349.99

0281727

0209079

0218154

0234083

TOP SHED 8X6FT Μεταλλική Αποθήκη / Metal Shed • 262Wx183Dx205Hcm

MANOR 4X6 Πλαστική Αποθήκη Κήπου / Plastic Garden Shed • 130Wx192Dx198Hcm • Με πάτωμα / With floor

ΜΑΝΟR 6X6 Πλαστική Αποθήκη Κήπου / Plastic Garden Shed • 185Wx183.5Dx200Hcm

SKYLIGHT SHED 10X6 Αποθήκη Κήπου / Garden Shed • 323.3Wx171.8Dx230Hcm • Αλουμίνιο / Aluminium

€199.99

€229.99

€369.99

NEWTON SHEDS Πλαστικές Αποθήκες Κήπου / Plastic Garden Sheds • Αρθρωτός σχεδιασμός που επιτρέπει να επιλέξετε το απαιτούμενο σκηνικό ευρύ ή κλασικό Modular design let to choose needed setting wide or classic • Πάνελ διπλού τοιχώματος / Double-wall panels • Yλικό υψηλής ποιότητας ανθεκτικό στις δυσμενείς καιρικές συνθήκες / High-quality material resistant to unfavorable weather conditions • Διατίθεται σε μαγέθη από 7ft(223.8cm) μέχρι 17ft(539cm) / Available in sizes from 7ft (223.8cm) up to 17ft (539cm)

€259.99

€429.99

0276056

€1329.99

1169.99

€7.5X7FT

• 230x223.8x246cm

€539.99

0276063

€1699.99

1499.99

€9X7.5FT

• 287x230x246cm

0276058

€1899.99

1679.99

€11X7.5FT

• 230x350x246cm

€289.99

€969.99

0276065

€2249.99

1999.99

€

13X7.5FT • 413x230x246cm

ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ / ADDRESSES Λευκωσία: Κάμπου 30 Στρόβολος 28ης Οκτωβρίου 7-9, Έγκωμη Γωνία Βιέννης και Πράγας 6, Λακατάμια Λεμεσός: Παύλου Λιασίδη 8, Μέσα Γειτονιά Λάρνακα: Λεωφ. Σπύρου Κυπριανού Πάφος: Λεωφ. Δημοκρατίας 30 Nicosia: 30 Kambou str. Strovolos 28th October str. 7-9, Engomi Vienna and Prague Corner, Lakatamia Limassol: 8 Pavlou Liasides, Mesa Gitonia Larnaca: Spirou Kyprianou Ave. Paphos: 30 Demokratias Ave. ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ / PANCYPRIAN NUMBER 7777 7545

e-shop: www.superhome.com.cy


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook