spec rto120sbl
Page 1
S. BAIN - SANITAIRES > LAVABOS > TONA > TOL BATHROOM - SANITARIES > BASINS > TONA > TOL RTO120SBL
RTO120SBL
1200 mm 47 1/4" 120 mm 4 3/4"
230 mm 9" 500 mm 19 3/4"
320 mm 12 5/8" 597 mm 23 1/2" 290 mm 11 3/8"
620 mm 24 3/8"
Avant / Front
51 mm 2"
178 mm 7" 280 mm 11 3/32"
290 mm 11 3/8"
457 mm 18"
Arrière / Back
Non fini Unfinished
622 mm 24 1/2"