Specs RST460IP Stratus
Page 1
STRATUS
S. BAIN - DOUCHES > MODERNE > RUBI BATHROOM - SHOWERS > MODERN > RUBI RST460IP
400 mm 15" 3/4
460 mm 18" 1/8
420 mm 16" 1/2
460 mm 18" 1/8
420 mm 16" 1/2