Skip to main content

Ilu heaks kataloog 19.10-15.11.2021

Page 1

Eesti kosmeetika

Valmistatud Eestis!

-25%

Looduskosmeetika Nurme

Valmistatud Eestis!

-20%

soodushind alates 3.49

Looduskosmeetika Signe Seebid*

soodushind alates 3.59

Valmistatud Eestis!

-35%

4

Looduskosmeetika Puhas Loodus

soodushind alates 1.19

Valmistatud Eestis!

-20%

Looduskosmeetika BonMerité

soodushind alates 4.49

* saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Sõpruse, Lasnamäe Centrumi, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimi hyperites.


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

-35%

5.99

3.69

6.99

4.99

Šampoonid ja palsamid Syoss, 440 ml soodushind alates 3.39

-38% Šampoon ja palsam Herbal Essences, 360-400 ml

-29% Šampoon Head & Shoulders, 400 ml

-35%

10.99

6.99

3.39

2.15

Juuksehooldus

Valik šampoone ja palsameid L'Oréal Elvital Paris, 200-250 ml soodushind alates 2.45

-36% Šampoon Rich sügavniisutav, 250ml

-37% Valik šampoone ja palsameid Garnier Fructis, 250 ml

5


Juuksehooldus

9.49

6.49

4.49

3.35

-32% Šampoon KCS, 600 ml

-25% Šampoon ja palsam Natura Siberica, 270 ml

3.39

2.19

6.99

4.49

-35% Valik šampoone Gliss Kur, 250 ml

-36% Spreipalsam ja juuksemask Nature Box, 200 ml

Valmistatud Eestis!

5.99

4.29

6

-29% Kuivšampoonid Batiste, 200 ml

6.29

4.69

-25% Tahke šampoon BonMerite, 75 g*

* saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Lasnamäe Centrumi, Sõpruse, Mustamäe Keskuse, Pärnu Kaubamaja ja Tartu Lõunakeskuse Rimi hyperites.


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

Juuksehooldus

Valmistatud Eestis!

10.99

6.29

2.05

1.29

4.19

2.89

-37% Šampoon ja palsam Puhas Loodus, 250 ml

-31% Juukselakk Taft, 250 ml

4.29

2.89

3.99

2.79

* v.a Magistrali ja Viimsi Rimi hyperites. ** v.a Pae, Magistrali, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama ja Tartu Rebase Rimi hyperites.

-43% Juukseõli Pantene Pro-V, 100 ml*

-33% Juukselakid ja -vahud Wellaflex, 200-250 ml

-30% Juuksemask- ja -sprei Natura Siberica Caviar Therapy, 115-150 ml**

7


Juuksehooldus

9.99

6.49

-35% Šampoon ja palsam Super Siberica, 400 ml

-40%

7.69

-20%

24.99

17.99

8

Juuksehooldustooted Hask soodushind alates 5.45

-28% Trimmer PROFI 3013

* v.a Pae, Magistrali, Viimsi, Tartu Rebase ja Viljandi Uku Rimi hyperites.

4.99

17.99

14.99

Šampoonid Pantene, 250 ml soodushind alates 2.39

-35% Juuksemask L'Oréal Paris Elvital, 300 ml

-30% Föön PROFI 3045, 2200W


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

4.19

2.29

6.99

3.99

1.85

1.39

-45% Püsivärv Palette

-43% Juuksevärv Garnier Olia

-25% Kergvärv Palette*

* v.a Viljandi Uku Rimi hyperis

6.29

4.29

8.49

4.99

7.99

4.99

Juuksevärvid

-32% Püsivärv Syoss Color

-41% Püsivärv L'Oréal Paris Excellence Creme

-38% Tooniv sprei L'Oréal Paris Magic Retouch, 75 ml*

9


Külluslik sügispalett sinu

MEIGIKOTIS

Lõpuks ometi on ka meigimaailma hakanud tasapisi sisse hiilima glamuur ja küllus. Siiski pole kusagile kadunud ka naturaalsus, mis sel hooajal sammub käsikäes julgete värvide ja hoogsate joontega. Seega kohtuvad sügiseses meigipaletis nii aegumatu minimalism, külluslik diskosära Studio 54 perioodist ning unustamatud 90´d.

Klassikaline kiisusilm Just see Brigitte Bardot ja Marilyn Monroe signatuurjooneke silmalaul on moes ka aastakümneid hiljem. Sel sügisel soosib meigimaailm seda klassikalist joonekest taaskord ja kahe käega. Tummine joon ripsmepiiril lisab kandjale koheselt kamaluga seksikust, salapära ja glamuuri.

Kui ühest ei piisa... Oled klassikalise laineri austaja või meeldivad sulle hoogsamad ja silmapaistvamad joonedselle hooaja mood soosib mõlemaid! Neile, kes kiisusilma omale igal hommikul juba aastaid joonistanud on, soovitavad meigikunstnikud katsetada värviliste laineritega ja piirduma ei peaks isegi ühe joonega! See tähendab, et klassikalist lainerijoont võib vabalt kombineerida supermodelli ja ikooni Twiggi signatuurlaineriga, mis oli tõmmatud kulmujoone alla.

360 ° silmasügavust Need, kes täna on vanemad kui kolmkümmend mäletavad hästi 90ndatest tuntud sügavmusti ringikesi kogu silma ulatuses. Seega, on aeg oma meigiarsenali täiendada taaskord sügavmusta silmapliiatsiga, millega silmade ümber julgelt 360 ° kraadine ring tõmmata- ääristades silmapliiatsiga ripsme- ja veejoon ning veatu tulemuse saamiseks hajutades see sõrme või vatitikuga.


Silmameik kui kunstiteos Nüüd saavad rõõmustada kõik need, kes jumaldavad julgemat meiki, sest sel sügisel pole miski liiast! Nimelt tuleks tõelistel trendihuntidel oma tagasihoidlikumad laovärvipaletid vahetada välja erksate ja intensiivsete vastu. Näiteks võid julgelt kombineerida türkiissiinise laovärvi silma sisenurka ning raamida see erkkollase lainerijoonega ning üllatuda kui värske see kombinatsioon välja võib näha!

Tugevad ripsmed Kas mäletad veel hirmu tükki läinud ripsmetušši ees, mis ripsmed omavahel tugevalt kokku kleebib? Kui mäletad, siis tead, mida meigikunstnikud mõtlevad selle trendi all. 90´ndatest inspireeritud nn. tugevad ripsmed on käesoleva hooaja trend, mille saavutamiseks pole vaja muud kui julget pealekandmist. Proovi näiteks Maybelline New York Lash Sensational ripsmetušši.

Puhas lõuend Neile, kelle jaoks eelnev trendiloetelu tundus pigem tsirkusesse sobivat, võivad nüüd rõõmustada, sest värviplahvatuse ja julgete joontega käivad käsikes ka naturaalsus ja maalähedus. Moes on hoolitsetud nahk ning õrn, klaar jume. Hästi sobib selleks näiteks L'Oréal Paris True Match jumestuskreem.

Loomulik kulmujoon Viimased aastad on keerelnud kulmujoone ümber üks ütlemata suur tants ja trall. Ka sel hooajal ei saa me "näo raamist" üle ega ümber. Selleks pole vaja teha muud kui need korralikult kulmukammiga läbi harjata, puudriga rõhutada, geeliga kinnitada ning oledki valmis! Proovi näiteks Maybelline New York Tattoo Brow 36H kulmupliiatsit, mille teises ostas on ka hari.

Huulepulga tagasitulek! Juba liigagi kaua on meie musisuud olnud maskide taga peidus, nüüd kus olukord kogu maailmas on veidigi stabiliseerumas, on teinud jõulise comebacki ka huulepulgad. Rõõm on tõdeda, et sel hooajal ei olegi üht ja kõige- kõigemat tooni vaid moes on terve spekterploomililladest kuni heleroosadeni ning silmipimestavatest neoontoonidest peaaegu mustadeni välja. Hea tulemuse saavutad L'Oréal Paris Color Riche huulepulgaga.

Tekst: L'Oreal Baltic


Suuhooldus

-35%

Valik Maybelline FitMe! dekoratiivkosmeetikat

-30%

-25%

Huulepulgad Maybelline Color Sensation

-25%

soodushind alates 6.49

soodushind alates 8.39

3.59

-30%

12

Küünelakid Wild&Mild

soodushind alates 1.29

1.99

Ripsmetušid Maybelline Colossal ja Lash Sensations* soodushind alates 8.59

Valik Rimmeli dekoratiivkosmeetikat** soodushind alates 4.19

-45% Mitsellaarvesi Garnier Skin Naturals, 100 ml

* v.a Pae ja Mustamäe Keskuse Rimi hyperites. ** ainult Ülemiste, Lasnamäe Centrumi, Pärnu Kaubamajaka ja Tartu Lõunakeskuse Rimi hyperites.


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

-20%

2.29

1.59

2.99

2.29

Valik dekoratiivkosmeetikat Lumene* soodushind alates 6.35

-30% Küünelakieemaldaja Wild&Mild, 200ml

-23% Meigieemaldussalvrätikud Byphasse, 20 tk

-30%

5.99

3.99

0.99

0.69

Dekoratiivkosmeetika

Valik silmalainereid Maybelline Tattoo Liner** soodushind alates 5.59

-33% Silmameigieemaldaja L'Oréal Paris, 125ml

-30% Kosmeetilised vadipadjad Almeda, 120 tk

* ainult Ülemiste, Laagri, Nautica, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimi hyperites. ** v.a Pae ja Mustamäe Keskuse Rimi hyperites.

13


Näohooldus

2.85

1.85

2.99

1.99

4.89

3.29

14

-35% Pinguldav ampullmask Garnier, 15 g

-33% Geelmask tumedatele silmaalustele Face Facts, 4tk*

14.99

11.99

2.99

1.99

-20% Puhastusvesi Bioderma, 500 ml

-33% Puhastusplaastrid pooridele Face Facts, 6tk*

-32% Näoseerum ja silmahoolduskreem C-Berrica, 30 ml**

-25%

* v.a Laagri, Magistrali ja Viljandi Uku RImi hyperites. ** Pae, Magistrali, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama ja Tartu Rebase Rimi hyperites.

Näohooldustooted Himalaya

soodushind alates 0.94


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

Näohooldus

Valmistatud Eestis!

2.65

1.45

-45%

Valmistatud Eestis!

4.39

Valik näokreeme Puhas Loodus, 75 ml

2.49

-43% Näovesi Puhas Loodus, 200 ml

Valmistatud Eestis!

15.99

7.99

-50%

Valmistatud Eestis!

20.19

Päevakreem Ingli Pai, 30 ml

12.99

-36% Näokreem BonMerité, 50 ml*

Valmistatud Eestis!

11.99

7.99

-33% Näovõie Signe Seebid, 60 g***

Valmistatud Eestis!

4.99

3.69

-26% Huulepalsam Nurme, 4.5 g

* v.a Magistrali, Viimsi, Tartu Rebase ja Viljandi Uku Rimi hyperites. ** v.a Magistrali ja Tartu Rebase Rimi hyperites. *** ainult Ülemiste, Haabersti, Lasnamäe Centrumi, Sõpruse, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimi hyperites.

15


KOREA

Miks valida kosmeetika?

Populaarne Lõuna-Korea bränd Petitfee on valem, mis põhineb looduslikel koostisosadel, mis taastavad naha tasakaalu, muudavad naha tervislikumaks ja vastupidavamaks stressile. Tooted sobivad nii naistele kui ka meestele. Petitfee kosmeetika on suunatud nooruse ja naha elastsuse säilitamisele, samuti pigmentatsiooni ja vananemisilmingute leevendamisele.

Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack Kolloidkulla ja mustade pärlitega hüdrogeelmask, mis küllastab intensiivselt nahka niiskusega, taastab naha hüdrolipiidkihi, kõrvaldab vanusega seotud muutused ja stimuleerib kudede taastumist. Aktiivsed koostisosad: Musta pärli pulber - pärlid rikastavad rakke aminohapete, konkhioliini, alaniini ja muude oluliste mikroelementidega, mis parandavad naha seisundit. Samuti aktiveerib see ainevahetust, ühtlustab naha tooni, parandab jumet ja annab sellele kerge sära. Kolloidne kuld - kuld taastab rakumembraane, koorib surnud rakud, stimuleerib mikrotsirkulatsiooni ja uuendab epidermise ülemist kihti. Kuldioonid aeglustavad naha vananemisega seotud muutusi. Hüaluroonhape - aktiivne niisutav koostisosa, mis aitab veemolekulidel rakkudevahelises ruumis püsida ning kõrvaldab ka kortsud ja silub nahka.

Gold & Snail Hydrogel Mask Pack Hüdrogeelil põhinev taastav mask eemaldab punetuse ja lööbe, kiirendades armide paranemist, täites ja siludes kortsusid teomütsiini toimel. Lisaks sisaldab mask ka kuldekstrakti, mis osaleb kasulike osakeste transpordil ning millel on vananemisvastane toime. Teofiltraat soodustab naha taastumist ja eemaldab kuivanud nahale moodustunud väikeste kortsude ämblikuvõrgud, ühtlustades ja pleegitades näotooni, tulles toime soovimatu pigmentatsiooniga. Teomütsiin tugevdab naha enesetaastumisvõimet ja seda kasutatakse nii traumaatiliste vigastuste, armide kui ka vananemise esimeste ilmingute vastu võitlemiseks.

Dry Essence Foot Pack Kuiv essents - kuivatatud rikkaliku essentsiga vilt, mis kandes kehale sulab ja imendub. Aaloe ekstrakt on kuiva ja kahjustatud jala ning varbaküünte hooldamiseks. Jalgade niisutamine toimub karbamiidi ja selles sisalduva kaaviari ekstraktiga.

Dry Essence Hand Pack Hellitage oma käsi, sest käed on välja teeninud väikese heaolu. Rikkad koostisosad hellitavad ja hooldavad õrna nahka ning pakuvad sellele niiskust.


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

2.59

1.79

16.99

12.49

20.99

16.89

-31% Näomask Purederm Vegan*

-26% Silmapadjad Petitfee, 60 tk***

1.29

0.89

1.95

0.99

Korea näohooldus

-31% Kangasmask Esfolio**

-49% Näomask Ekel

-20% Vahutav savimask Elizavecca, 100 g**

* v.a Pae, Magistrali, Mustamäe Keskuse ja Narva Fama Rimi hyperites. ** v.a Magistrali, Rakvere Põhjakeskuse ja Tartu Rebase Rimi hyperites. *** v.a Magistrali, Viimsi, Viljandi Uku ja Tartu Rebase Rimi hyperites.

-30%

Näohooldustooted Purederm

soodushind alates 1.39

17


Kehahooldus

4.49

2.99

16.99

12.99

-35%

18

-33% Dušigeel Natura Siberica Skin Evolution, 260 ml*

-24% Kehalosjoon Victoria's Secret, 236 ml

Valik Fa dušigeele, 250 ml soodushind alates 1.49

-40%

-40%

* v.a Pae, Magistrali, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama ja Tartu Rebase Rimi hyperites. ** Magistrali, Viimsi ja Tartu Rebase Rimi hyperites.

Valik dušigeele Nivea, 500 ml soodushind alates 3.19

Valik dušigeele Dove, 500 ml** soodushind alates 3.19


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

Kehahooldus

Valmistatud Eestis!

10.99

-40%

Dušigeel ja ihupiim Elizabeth Arden, 500 ml

7.69

soodushind alates 13.99

-30% Kehakreem BonMerité, 200 ml

Valmistatud Eestis!

4.79

3.49

2.49

1.49

-27% Seep Nurme, 100 g*

4.19

2.29

-45% Kehakreem Nivea, 150 ml

-40% Vannipall CafeMimi

-25%

Isepruunistajad Btan**

soodushind alates 8.99

* Magistrali ja Tartu Rebase Rimi hyperites. ** saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Laagri, Lasnamäe Centrumi, Sõpruse, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama ja Tartu Lõunakeskuse Rimi hyperites.

19


Käte- ja jalahooldus

Valmistatud Eestis!

5.99

4.79

2.69

1.99

5.99

4.49

19.99

13.99

-20% Kätekreem BonMerité, 50 ml

-26% Käe- ja jalamaskid Petitfee Dry Essence

-25% Koorivad sokid Skin Academy, 2tk

3.99

2.75

2.49

1.89

41.49

29.99

-31% Kätekreemid Barnängen, 75 ml

-24% Kätekreem Urea, 75 ml

-28% Elektriline jalaviil Scholl

-30% Maniküüri-pediküüri komplekt Profi*

-50%

20 * v.a Ülemiste, Pae, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama, Laagri, Magistrali Rimi hyperites

Naiste sokid ja sukkpüksid Pompea

Pakkumine kehtib kuni 01.11


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

4.99

3.49

6.69

4.49

11.99

7.99

-50%

-30% Raseerimisgeel Gillette Satin, 200 ml

-33% Intiimpesugeel OrganiWash, 75 ml

-33% Varuterad Gillette Venus, 4 tk

Naiste sokid ja sukkpüksid Pierre Cardin

* v.a Magistrali, Viimsi, Pae, Tartu Rebase ja Viljandi Uku Rimi hyperites. ** v.a Tartu Rebase, Magistrali, Viimsi ja Viljandi Uku Rimi hyperites

6.59

4.99

23.99

16.99

8.39

4.99

-40%

Depileerimine ja intiimhügieen

-24% Raseerimiskreem Veet Sensitive, 100 ml

-29% Menstruaalanum OrganiCup

-40% Ühekordsed raseerijaid Gillette Venus 3, 6tk

Sokid ja sukkpüksid Suva Pakkumine kehtib kuni 01.11

21


Suuhooldus

5.99

3.79

-35%

6.79

4.99

22

Hambapastad Colgate Max White, 75ml

soodushind alates 2.49

-27% Hambapasta Sensodyne, 75 ml

• Sensitivity & Gum Whitening • Complete Protection

-30%

4.19

3.29

-37% Valik hambapastasid R.O.C.S., 74 g

Suuhooldustooted Elmex soodushind alates 2.19

-21% Hambapasta Natura Siberica, 100 g


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

-30%

Suuhooldustooted Woom* soodushind alates 3.19

-30%

5.69

-25%

3.39

1.99

Hambapastad Himalaya, 75-100 g

soodushind alates 2.65

-41% Hambaniit Oral-B Clinic Cool Mint, 25 m

* v.a Nautica, Magistrali, Tartu Rebase ja Viljandi Uku Rimi hyperites. ** v.a Viljandi Uku Rimi hyperis.

4.49

16.99

12.49

Suuhooldus

Suuhooldustooted Marvis* soodushind alates 3.19

-21% Suuvesi Listerine Coolmint, 500 ml

-26% Lisaharjad Oral-B Cross Action, 2 tk**

23


Kehahooldus

27.99

17.99

16.99

12.99

-40%

-24% Kehasprei Victoria's Secret, 250 ml

Deodorandid Nivea

soodushind alates 2.29

27.99

-36% Tualettvesi Elizabeth Arden Sunflowers Sunrise, 100ml

-36%

17.99

Tualettvesi Naomi Campbell Here To Stay, 30 ml*

-30%

soodushind alates 2.09

Deodorandid Fa

Valmistatud Eestis!

10.59

-30%

24

Deodorandid Lady Speed Stick, 45-65 g

soodushind alates 1.69

6.99

-34% Deodorant Nurme sidruni-eukalüpti, 70 g**

* saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Laagri, Sõpruse, Lasnamäe Centrumi, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama ja Tartu Lõunakeskuse Rimi hyperites. ** v.a Peterburi tee, Magistrali ja Tartu Rebase Rimi hyperites.


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

Lastele

Valmistatud Eestis!

5.99

3.99

9.09

5.39

5.69

3.75 * ** *** ****

-33% Dušigeel lastele Palmolive, 750 ml

-41% Parfüümvesi tüdrukutele Frozen, 50 ml**

-34% Hambapasta lastele R.O.C.S. maasika-vaarika, 45 g

10.99

7.99

4.19

2.95

4.69

3.75

-27% Tahke šampoon lastele Signe Seebid*

-30% Hambahari lastele Elmex***

-20% Laste suuvesi Listerine Smart Rinse, 250 ml****

saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Lasnamäe Centrumi, Sõpruse, Pärnu Kaubamajaka ja Tartu Lõunakeskuse Rimi hyperites. v.a Magistrali, Viimsi, Tartu Rebase, Viljandi Uku Rimi hyperites. v.a Magistrali, Viimsi ja Tartu Rebase Rimi hyperites. saadaval ainult Ülemiste, Lasnamäe Centrumi, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimi hyperites.

25


Meestele

3.89

2.59

-33% Deodorandid Old Spice Whitewater ja Wolfthorn, 50-150 ml

19.39

13.49

4.49

-35%

9.05

5.29

10.99

6.99

26

Valik ühekordseid raseerijaid Gillette BLUE 3, 8 tk soodushind alates 4.69

-42% Raseerimisjärgne palsam Nivea, 100 ml

-36% Näokreem Natura Siberica, 50 ml

2.49

9.99

5.99

4.79

3.29

* v.a Pae, Magistrali, Pärnu Kaubamajaka, Narva Fama ja Tartu Rebase Rimi hyperites.

-30% Varuterad Gillette Fusion 5, 4 tk

-45% Habameajamisvaht Nivea Sensitive, 200 ml

-40% Niisutav näokreem L'Oréal Paris Men Expert, 50 ml

-31% Dušigeel Natura Siberica, 250 ml*


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

10.59

6.99

-34% Deodorant Nurme rohemündi-rosmariini*

-30%

4.59

-25%

21.99

15.99

59.99

34.99

Meestele

Valik deodorante ja dušigeele Adidas soodushind alates 2.59

-27% Tualettvesi David Beckham, 30 ml**

-42% Pardel Braun 300S***

2.75

69.99

39.99

39.99

24.99

Deodorant Garnier Men Extreme, 50-150 ml

soodushind alates 2.19

-40% Juuksevaha Taft Creative Look, 75 ml

-43% Trimmeri komplekt Braun MGK3242***

-37% Habemetrimmer Braun BT3222

* v.a Peterburi tee, Magistrali ja Tartu Rebase Rimi hyperites. ** saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Lasnamäe Centrumi, Laagri, Sõpruse, Tartu Lõunakeskuse, Pärnu Kaubamajaka ja Narva Fama Rimi hyperites. *** v.a Magistrali, Viimsi ja Viljandi Uku RImi hyperites.

27


Müügil ainult Rimis

2.99

2.19

4.99

3.49

2.39

1.65

28

-27% Orgaaniline vedelseep ICA, 250 ml*

-26% Dušigeel Almeda, 750ml

-31% Hambaniit käepidemega ICA***

1.89

1.19

6.29

4.79

6.39

4.99

-37% Vedelseep ICA, 300 ml

-24% Päeva- ja öökreem näole ICA Hjärtat, 50 ml**

-22% Puhastusvaht näole ICA, 150ml*

* v.a Magistrali, Viimsi, Tartu Rebase ja Viljandi Uku Rimi hyperites. ** saadaval ainult Ülemiste, Haabersti, Sõpruse, Lasnamäe Centrumi, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimi hyperites. *** v.a Magistrali, Tartu Rebase ja Viljandi Uku Rimi hyperites.


VALIK RAAMATUID

-70%


Toitumisnõustaja soovitab! Toitumisnõustaja soovitab!

Rimi toitumisnõustaja soovitab: Oleme Rimi kauplustes teinud valiku just neist toodetest, mille tarbimisel saad kindel olla, et sinu toitumise mitmekesisus ja tasakaalustatus on tagatud. Kasutame neil toodetel spetsiaalset märgistust ‘Toitumisnõustaja soovitab’.

Katri Merisalu Rimi toitumisnõustaja

Nende hulgast leiad tooted, mis sisaldavad rohkem kiudaineid ja täistera, vähem suhkrut ja soola, paremaid ja hüdrogeenimata rasvaineid, pole GMO-d ega sisalda sünteetilisi lisaaineid nagu magustajad või lõhna- ja maitsetugevdajad ning asovärve. Need tooted on välja valitud tuginedes kriteeriumitele, mis põhinevad Põhjamaade Keyhole juhistel, Baltikumi, Põhjamaade ja Maailma Terviseorganisatsiooni toitumissoovitustel.

30


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

1.79

6.99

0.99

Passion, kg

Maitsestamata jogurt Rimi, 400 g

2.48/kg

1.79

1.79

Toitumisnõustaja soovitab!

Terviseshot SUN365, 60 ml

• ingveriga • energy 29.83/l

Kaerajook ICA, 1 l

Kilufilee vürtsidega Rimi, 150 g

11.26/kg

31


Toitumisnõustaja soovitab!

2.29

1.49

32

Keedetud garneelid Rimi, 400 g

9.99

24.98/kg

Kinoa-kanalihasalat Rimi kokkadelt, 250 g

5.49

18.30/kg

Rukkikama ja kamajahu Tartu Mill, 400 g

1.29

Kaerahelbed täistera Tartu Mill, 1 kg

9.16/kg

3.73/kg

Mandlijahu Rimi GreatLife, 300 g


Pakkumised Rimi hyperites 19.10-15.11.2021 või kuni kaupa jätkub. Pakkumises olevate sortide valik võib olla kaupluste lõikes erinev. Piltidel on illustratiivne tähendus.

4.99

Maapähklikreem ICA i love eco, 350 g

3.29

9.40/kg

5.65

11.30/kg

Ekstra-neitsioliiviõli Borges, 500 ml

Toitumisnõustaja soovitab!

Seesamiõli rafineerimata Gloria, 500 ml

9.98/kg

Chia seemned Rimi, 150 g

1.59

10.60/kg

0.89

9.89/kg

Mitmetera-riisigaletid Kupiec, 90 g

33


Aktiivne eluviis

19.99

12.99

29.99

19.99

5.99

3.99

14.99

8.99

34

-33% Rullik Avento*

-33% Hüppenöör Avento*

-40% Kaal Camry 9370**

19.99

9.99

59.99

34.99

34.99

20.99

-35% Võimlemislintide komplekt Avento*

-50% Massaažimatt, 40x60cm

-42% Bluetooth nutikell HAVIT 9006

-40% Blender Motoria, 500W

* v.a Magistrali, Mustamäe Keskuse, Viimsi, Pae, Nautica, Tartu Rebase, Rakvere Põhjakeskuse ja Viljandi Uku Rimi hyperites. ** v.a Pae, Viimsi ja Magistrali Rimi hyperites.


PRO EXPERT VITAMIIN C TR KAPSLID N60 Pikatoimeline ja pH-neutraalne C-vitamiin. Toetab immuunsust seedetrakti ärritamata.

PRO EXPERT VITAMIIN C + TSINK KAPSLID N60 Immuunsuse tugevdamiseks alates 11 eluaastast.

-30%

-45% CITROMAX KAPSLID N60 CITROMAX AKUT KAPSLID N10 Citromax on spetsiaalne toode ülemiste hingamisteede hea tervise säilitamiseks. Citromax AKUT pikatoimelised kapslid tagavad kiire ja samal ajal kauakestva toime.

-30%

Pakkumised kehtivad BENU apteegis Rimi kliendikaardiga 19.10 - 15.11.2021 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Ilu heaks kataloog 19.10-15.11.2021 by Rimi - Issuu